|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 32 [33]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2012
2.2.2012 12:48:55   
Mincaa
Ne spomnim se točno kdaj je prišla odočba za DNVO, samo jaz sem obe vlogi oddala istočasno in po rojstvo nisem imela časa in energije brat zakonov ipd.

Tako da ja, preračunajte koliko dni si boste prenesle in kako se vam izzide z dopustom. Pa srečno!

_____________________________

Pomagajte pri PETICIJI za nove prostore Razvojne ambulante na www.teledelo.com do 10.februarja 2012!

(odgovor članu Janjabalalanja)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Februarke 2012
7.2.2012 15:57:16   
zori82
Ročno izdelane črke (imena na tablici ali pa magnetki), ki ji lahko obesite/nalepite na vrata otroške sobice ali pa kar na steno oz. na hladilnik :) http://www.facebook.com/pages/%C4%8Crkarije/268792466523839

(odgovor članu Mincaa)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Februarke 2012
9.2.2012 20:14:28   
ilanaaa10
februarke!!user posted image  samo bi vam rada zaželela čimmanj boleče in čimhitre porode brez komplikacij in da bi v naročje dobile zdrave otročičke...
moja pot se žal ni mogla nadaljevati z vami, ampak me bo ta radost da postanem mami doletela v maju..
dosti cartanjaaaaaaaaaaaauser posted image

_____________________________

moja pikica vedno boš v mojem srčku!!!

(odgovor članu Janjabalalanja)
Neposredna povezava do sporočila: 803
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 31 32 [33]
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 32 [33]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?