|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
15.4.2011 8:43:40   
rakica82
Jutro,

PIccolina1983 in Bucibirba hvala za te zajtrke, si bo treba neki podobnega nardit sploh vitaminčke.

Vidim, da nisme edina, ki ima težave s spanjem, jaz se ful zbujam, , težko zaspim, pol se pa ponavadi zbudim ponoči, ker morem lulat in komaj prišepam do kopalnice, ker me kolk boli. Pa vedno desni, ne vem zakajuser posted image .

Bucibirba super za voziček, midva ga imava sicer že 2 meseca doma, pa lepo čaka v škatli, sva samo preverila,če je vse notri.

Postelnjino pa tudi jaz iščem kakšno pametno, pa je res vse ful drago, tako da Smuki super za tale link, bom malo pogledala.

Lep dan, šibam na zajtrk


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: Julijke 2011
15.4.2011 9:47:47   
MetiLu
Dober dan!

Naš mali je danes doma, ker ga že od včeraj boli ušesek... spet... smo bili pri zdravnici in je ugotovila, da je samo malo rdeč in smo dobili eno kremico na trakcu, ki ga greva jutri zamenjat. No, nič hujšega, boli ga tudi ne skoz, tako da ni panike. Zdele z očijem gledata risanke, jaz pa malo počivam user posted image

Res se bo treba malo umirit. Jaz si še kar želim, da bi se počutila nenoseča, le s trebuščkom, pa žal telo opominja, da tole ne bo šlo, da bo treba mal pazit začet... Sicer pa se tudi jaz premikam ko nasedli kit user posted image  Sploh ponoč iz enega boka na drugega... mi pa tokrat ful pomaga tista blazina za dojenje, v prvo mi je šla pa samo na živce user posted image  v glavnem je postelja polna blazin user posted image

Ste se pogovarjale glede posteljnine. Ne vem zakaj delate tako znanost iz tega user posted image  Sej je res, da ful lepo zgleda, ko oblečeš posteljico v enoten komplet, samo vprašanje ali boste vse to sploh rabile, sploh od začetka. Jaz sem pri prvem user posted image  dost ugodno nabavila dva kompleta posteljnine in obrobo v leclercu. Pa potem kovtrčka sploh nismo uporabljali, ker je mali raje spal v spalni vreči oz. se le tako ni odkrival ponoči. Namesto povštra smo imeli le tetra plenice pod glavo. Šele zdej v veliki postelji imamo povšter in odejo in par kompletov posteljnine... Malo razmislite, ali je tak strošek res potreben, ker je res drago za dol past user posted image

Ugodna oblačila lahko nabavite v Kiku, NKD, C&A (mislim da ima tanov v BTC-ju sedaj 20% popust na vse ob otvoritvi). Tud v leclercu se najde kaj ugodnega, sploh ko imajo tematske akcije. Potem pa mislim da je H&M in potem že dražje Okaidi in Chicco... Nekatere veliko naročajo preko neta na Gap in Mothercare...

Jaz sem včeraj pregledala tisti dve škatli cunj in so res lepe zadevce, sploh potem za eno leto, take lepe poletne oblekice in jopice, kavbojke, pa zimski kombinezoni za prve dve leti user posted image  ma ful sem vesela... bo treba dokupit samo še kakšne bodije in majice, kar bo manjkalo od tamalega, drugače smo pa oblečeni do leta in pol, pa še za potem je kar nekaj kosov oblačil user posted image  v glavnem je vsega preveč user posted image  

Za ime naše punči sem pa tud jaz ful vesela user posted image  me veseli, da vam je všeč, dostim v naši ožji žlahti žal ni preveč, pa se bodo že navadili user posted image

Juhica, si me do solz nasmejala z izjavo osebja o tem, kako izgledajo pravi popadki user posted image user posted image

Bucibirba, ti kar uživaj v vozičku. Tud jaz sem praznega vozila gor in dol po stanovanju, zdej je spravljen pri tašči in čaka na uporabnico user posted image

Zdej grem pa še nekaj pojest, zjutraj je samo čokolino padel dol, pa je šel očitno že skoz user posted image  kavica pa malo kasneje, ker sem prejle vzela železo...

Lep dan vse, pri nas sije sonček user posted image


< Sporočilo je popravil MetiLu -- 15.4.2011 9:54:48 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: Julijke 2011
15.4.2011 12:31:25   
aqua77
Pozdravček user posted image !

Ravno kar je moj user posted image  s kombijem pripeljal sobico za našega user posted image !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Je vse še na paleti naloženo, sam posteljino sem zbrskala ven in jo poslikala. Mi je tolk lepaaaaaa... user posted image user posted image user posted image  Grem dat slikice v albumček.

Za vikend bova pa previjalko sestavla, pol pa lahko začnem počasi prat in pripravljat stvari. Posteljice še ne bova sestavljala, ker bomo prvi mesec, dva imeli košek. Ko pride ga slikam... user posted image  Sem pa vse od Pali-ja naročila, so mi ble tako lepe stvari, da se nisem mogla zadržat.

Sem pa klicala danes spet za vozek, pa ni še nič novega, baj naj bi bil do konca meseca, sam ker so prazniki še vmes, dvomim da bo. Nič zgleda da se bomo še načakali... user posted image

Pozdravčka vesm...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: Julijke 2011
15.4.2011 12:50:40   
mismis
Akvič, lepa posteljina user posted image user posted image user posted image user posted image , katero sobico sta potem izbrala???

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: Julijke 2011
15.4.2011 13:06:49   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Akvič, lepa posteljina user posted image user posted image user posted image user posted image , katero sobico sta potem izbrala???


Mišmišek zbrala sva od Pali-ja Prestige, taka bela z kristalčki in medvedki. Pridejo še slikice, ko bo previjalna sestavljena za vikend! user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: Julijke 2011
15.4.2011 14:29:35   
Šnofla
mismis, škorpijonka in MetiLu user posted image hvala. Sem si kar napisala, da spet ne pozabim user posted image

MetiLu - za ime se pa ne sekiraj, jaz sem samo mami povedala za izbrana imena, pa mi je skoraj žal. Ta prvo sem čula, da ji tisto za punčko ni všeč in da jo bo klicala z vzdevkom od katerem jaz dobim pike. No pa jo bo klicala kar lepo po imenu pika fertik in sem ji tudi povedala, da nima besede, nama je ime všeč in pri njem bo ostalo, če ne najdeva drugega, ki bi nama bil všeč (pa nekak sploh ne iščeva user posted image )

Siziiika sporoči, komaj čakam en čvek s sonosečko :) Drugače, če jaz še prav vidim, se je minimalna plača dvignila na 748 pa še nekaj EUR - http://www.eracunovodstvo.org/blog/racunovodstvo/minimalna-in-zajamcena-placa-v-republiki-sloveniji-leto-2011/ upam, da se nam bo od tega štelo 55% user posted image

MagicSpell77 - totalno sem ti fovš morja. Ah ne, saj ti ga ful privoščim. Uživaj na polno!

smuki - hvala za super link! Mogoče pa celo ne bo potrebe po novem kovtru :)

Vam pa moram povedat kako so me danes razpizdili ti naši dragi izvajalci. Ob sedmih bi morali priti trije - keramičar, knaufar in pleskar. Nikogar doma, ni problema, bom jaz mal prej ustala in jim odprla. Krasno, do treh zjutraj sem hodila po hiši, ker so me vsakič ko sem se ulegla tako boleli kolki, da sem mislila, da jih bom morala dat ven user posted image pa vseen mi je ratal bit ob pol sedmih pokonc in ob sedmih sem že prav spodobna čakala, da kdo pride. Ura osem, še nobenega. Dobro sem se spravla pospravljat tisto kar lahko ura deset, nobenega. No pleskar se je celo narisal opoldne, keramičar pol ure kasneje, ko je moj znorel po telefonu. Knaufar se je vdrl v zemljo. Ob pol štirih ne bo pa nikogar več nikjer, samo kup svinjarije v kateri bo treba preživet do ponedeljka. Samo naj še en s.p.jevec zajamra, da nima dela. Očitno ga imajo preveč, pa se nikomur ne da delat grrr. Vikend se začne v petek, v ponedeljek se itak nič ne naredi ker si je treba po vikendu spočit, v torek in sredo še nekak gre, v četrtek pa o petku razmišljajo. Mi pa živimo na gradbišču, poleg tega da zmrzujemo ko psi, ker so nam eno cev uničili in gretje ne dela, človeka ki naj bi to popravil pa ni od nikoder, čeprav je že miljonkrat obljubil... Grem še na eno kavico, da preživim do večera potem pa spaaaat



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: Julijke 2011
16.4.2011 11:11:00   
mismis
Samo, da nas malo dvignem user posted image


user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Šnofla)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: Julijke 2011
16.4.2011 17:24:11   
MetiLu
Dan!

Po dolgem času sem sama doma user posted image  in zdele mirno kofetkam, pol bom pojedla vsaj en sladoled, mal moram še pokidat po stanovanju, zvečer se bom pa malo razvajala v kopalnici (če bo še kaj volje user posted image ).

Možek je na šihtu cel dan, sva bila s tamalim dopoldan pri njemu in je konjčke jahal in mu je ful dogajal... potem sva šla pa s tamalim k tašči na kosilo, kjer je ostal na mini počitnicah user posted image  Jutri bo nesel butarco v cerkvico in tega pa res ni mogel zamuditi user posted image  

Priznam, da mi je dolgčas doma brez njega, samo bom probala odklopit in se malo relaksirat user posted image

Na poti domov me je zaneslo v btc pogledat v ta nov C&A in imajo še vedno 20% znižanje na vse, če katero zanima. Kupila nisem ničesar, sem se po prstih tolkla, ker trenutno nič ne rabimo, sploh pa ne za Izo. Za Janeza sem šla iskat ene kavbojke, ki jih je zmanjkalo že na rudniku, tukaj jih pa sploh niso imeli... No, pa malo sem pofirbcala in šla domov. Enostavno ne morem bit več dolgo na nogah in okol racat, tko da sem vesela, da sem do sedaj že vse nanosila na kup. Edin v Tosamo moram še it, ampak to lohk tud čez kakšen mesec... Sem pa pri tašči spet mal voziček ogledala, pa eno igračko, ki poje uspavanko sem gor obesila ... me že malo meče user posted image

No, grem zdej sladoled napast user posted image  lep vikend vsem

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 8:16:54   
muki1
Dobro jutro. Po sto letih se malo oglašam. Punci še spita, jaz pa nekaj srfam brezveze po netu. Že davno sem izgubila rdečo nit. Toliko pišete, da če vas človek kakšen dan ne bere se izgubi, kaj šele par dni skupaj, sem nekoliko obupala. Zdaj se spet malo apdejtam user posted image .
Gužva v službi je mimo, zdaj sem bolj na izi, uvajam sodelavko, ki me bo nadomeščala. Pripravljamo se na počitnice. Danes teden krenemo proti Toscani user posted image .
V petek sem imela 3D UZ in koooooončno smo izvedeli spol našega otročička. Punčka bo. Torej bom imela tri deklice. Ne morem povedati, kak sem ganjena, res. Čisto preč od veselja.
Zdaj se bom šele podala v nabavo opreme. Voziček bo treba nabavit. Previjalno imam. Cunjice večinoma tudi, kaj bom sigurno kupila, za dušo. Jaz nimam nič proti roza user posted image .
O kozmetiki in teh drobnarijah pa še nič ne razmišljam. Definitivno bom probala čim manj in čim bolj natur. Kakšna Mustela ali Alverde. Pumpico za nos imam. Ostalo bomo sproti. Po potrebi.
Zase vem da moram trogat v porodnišnico tiste seksi mrežaste gate in vložke. Pa seveda kozmetiko za osebno nego.
Te seznamčke z stoterimi stvarmi bi jaz vzela samo orientacijsko.
Kile mi grejo ok. Nekje 6+ do sedaj. Sem se fejst bala, da bom kot pujsek, ker se hitro zredim. Sicer trebuh je ogromen, ampak nekak v okvirih še normalnega user posted image .  Bolečine kolkov: DA. Lulanje ponoči: DA. Lulanje stokrat čez dan: DA...itd in tako naprej. user posted image
Lepo nedeljo vam želim.
Lepo nedeljo vam želim.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 15:07:34   
Matejita
Zivjo punce,

tudi jaz vas s prebiranjem ne dohajam vec, sem pa zelo vesela, da je z vsemi vami in z vasimi pikami (nase pikice so postale pike medtem user posted image ) vse v najlepsem redu  (razen nosecniskih radosti seveda, ki spadajo zraven).

Vceraj sem se spomnila, da bi jaz strasno rada imela slovenske uspavanke in otroske pesmice. Najprej se sploh nisem spomnila naslovov, kasneje sem se jih nekaj in sem sla po you tube brskat in je bila kvaliteta obupna. Po kaksnih 2 urah sem obupala. Zal tule jasno da tega ne morem kupit. Ima katera od vas kaksno idejo, katere pesmice bi bile ali pa celo pesmice v MP3?

Panika me je pa tudi zagrabila prejsnji teden, ko vas takole prebiram, kako ste ze vse z vsem pripravljeneuser posted image . No midva nisva, manjka se ogrooooooooooooooomno vsega. Od birokraicje - cakam na potni list z novim priimkom, da spremenim priimek na delovnem dovoljenju, pa v zdravstveni zavarovalnici, da bo dete dobilo priimek po mojem mozu in moj priimek po poroki, ne priimek prvega moza, ki ga uporabljam zdaj. Potem moram osebno se narocit na ginekoloski kliniki v javni bolnici in it na pregled, da bom imela placano porodnisko, pa jasno da UZ pri moji ultrazvokasici, pa redni pregled pri dojenckologu, pregled krvi zaradi protitetelesc , pa injekcija za RH-, ta mi pa pripada, smo zdaj ze v teh tednih. No od stvari za Nino imava pa vse kar so nama podarili - nekaj oblekic, dudo, Album Jelke Reichman in banjico. Vse ostalo pa cakava. Pocakala bova na baby shower, ki ga bo organizirala tasca konec aprila, potem bova pa sla po nakupih. Dala sva pa delat tudi posteljico in omaro za njeno sobo po narocilu, to naj bi pa prilso konec prihodnjega tedna. Skratka dolgcas nama ne bo. Aja, pa se porodnisnico, kjer bom verjetno rodila morava najt in jasli, kjer jo bom pustila kmalu po porodu, da bom sla lahko nazaj delat morava najt.

Sluzba - se vedno hodim, no zdajle imamo 2 tedna velokonocnih pocitnic, hvala bogu, da bova vsaj malo zgoraj nastetega lahko opravila, oz. da bo casovno lazje te zadeve urediti. Drugace bom pa zacela v maju spet nazaj v sluzbo in potem nekje do 26ega, 27ega, ko se mi zacne porodniska. V tem casu bomo se nekaj lekcij z mulcki obdelali, pa teste zadnjega bimestra jim se dam - jih zdajle pripravljam. Saj iskreno povedano mi je cisto bolj vsec, da sem pol dneva v sluzbi, da ne razmisljam o traparijah, sem pa 1 teden nazaj bila kot povozen makaron, ko so pri nas bile temperature med 25 in 30 stopinj. Vroce mi je bilo za znoret, najhujse je pa bilo to, da sem bila po 1 uri utrujena in samo se za v posteljo. So me razveselili, da to spada v nosecniske tezave z vrocino, ko se ti zdi, da se kuhas in isces zadrgo za iz koze se dat. No ta teden se je hvala bogu malo ohladilo in se pocutim veliko bolje.

Lulanje- stranisce je kar naenkrat moj najljubsi prostor, ponoci grem vcasih 1x, vcasih pa nic.

Krci - me zbudijo vcasih ponoci, pa enostavno raztegnem misico in krc popusti.

Priznati moram, da so na vso sreco moje tegobe bolj taksne, da je veliko za uredit in se na sreco zelo dobro pocutim, no saj vazno da je user posted image  v redu, redno obiskuje tecaj borilnih vescin, jaz se tudi zelo v redu pocutim, ostalo bo pa ze.

Zelim vam prijetno nedeljo in da si ukradete cim vec prijetnih trenutkov. Bozate svoje busije s user posted image  in uzivajte v preostalih tednih (zdaj jih je vedno manj), jaz sem zdajle v 29. em in jih je samo se cca. 11.

Pozdravcek cez luzo!

_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 15:12:56   
mismis
Matejita,

tukaj imaš link: http://otrocarije.net/meniji/otrok/Otroske%20pesmi,%20pesmi%20za%20majhne%20otroke,%20izstevanke,%20narodne%20ljudske%20pesmice.html

do otoških pesmic, toej besedil in naslovov, preprosto si celoten dokument naložiš na računalnik


pa še torrent: http://isohunt.com/torrents/?ihq=otroske+pesmi

tega dol zvlečeš preko vuze

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 15:18:05   
Matejita
Mismis najlepsa hvala user posted image user posted image , zlata si!!!!!!

Kako se pa ti pocutis in kako sta tvoji mediki? Te prebiram na vecih koncih tule in se mi zdis ena super pozitivka user posted image  in te je fino brat.



_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 16:33:34   
mismis
Matejita, jaz se počutim super... vesela vsakega tedna, ki ga preživim še 3v1, ker vem da to mojim medikam samo koristi user posted image .

Pa ti, kako si? Ko prebiram tole, kaj vse te še čaka za urediti, me kar malo mine, ampak kjer je volja, je moč.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 17:37:13   
julijka11
pozdravljene user posted image ,

mene spet malo utrujenost daje; sem včeraj pretiravala za šporhetom in me je ob pol 6 poleglo...pa sem mogla potem vseeno vstati, ker sem bla dežurna v službi; ma tako kot pa zdaj že komaj čakam konec službe....pa jo imam drugače full rada...malo še, malo

je pa moj Gašper pravi telovadecuser posted image ,  največkrat po 22 zvečer prične poskakovati; me je včeraj tako v mehur zadel, da sem se skoraj polulala od sileuser posted image

moja triletnica pa ima spet krizo, ko grem v službouser posted image ; sem ji izgleda prehitro povedala, da bom čez dober mesec na počitnicah...je  tako tulila pri vratih, da sem še skoraj sama začela točiti solze..

sem pa KONČNO na svojih prednosečniških kilah, zaenkrat na pozitivni ničliuser posted image


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 18:55:39   
Matejita
Mismis sem prepricana, ja, da jim polni penzion v nasih trebusckih najbolj koristi user posted image , na sreco je pa medicina ze toliko napredovala, da smo po mojem cez ta kriticno ze vse. Jaz sem v redu, fizicno me sploh razen nekaj sploh ne omembe vrednih tezavic nic ne muci. Nina pridno brca in to je glavno. Tale meni, ki me pa se caka, je pa po mojem preventiva pred prevec casa in neumnim mislim. Upam, da mi vse znese do takrat ko mi mora, ce pa ne, se pa tudi ne bo svet podrl. Vprasanje za racunalniske telebane. Na drugem linku me poveze do filov s pesmicami in zgodbicami. Tega programa jaz ne uporabljam, tako da cisto dobro ne razumem, kako funkcionira. Ce ni prekomplicirano za po kmecko razlozit, kaj moram nalozit, da dobim te super file dol, bi te prosila, ali pa katerokoli user posted image , ki se spozna na tole, ce ne bom pa tule malo povprasala.

Julijka, malo bolj na izi, saj delo pocaka, nic ne skrbi, se vec se ga vcasih nabere user posted image .

_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 19:27:20   
MetiLu
Čer!

Se mali lih kopa, pa imam računalnik zase user posted image  popoldan smo prišli domov, sem Janeza komaj spravila od babi, bi še kar tam ostal user posted image  vidim, da ga bo treba dat večkrat na mini počitnice, ko mu je sedaj postalo tako všeč user posted image

Me je pa včeraj razveselil moj oči; mi je zrihtal na posojo zibelko z vsemi dodatki in zdej naši frčafeli ne bo treba v košari od vozička kampirat pri nama na galeriji, dokler ne bo šla v sobico k bratcu user posted image user posted image user posted image  

Jutri moram it pa en kup stvari zrihtat na par koncev: se prijavit na ZZZS, ker mi poteče nadomestilo, potem na zavod po potrdilo, pa na občino oddat za znižano plačilo vrtca, pa na csd za zvišanje otroškega dodatka... no, če se bo kaj poznalo... pa malo se bom šla na csd pozanimat, kaj vse rabim za porodniško uredit. Upam, da mi bo vse to uspelo user posted image  

Pol bom šla pa še našega sadjarja napast, je vsega zmanjkalo, jaz sem pa trenutno đanki na paradajz v solati z mocarelo user posted image user posted image  o šit, sem sam pomislila na to solato, pa jo že čutim v ustih user posted image  user posted image user posted image

Zdej grem pa tamalga do konca spedenat, pol pa upam, da kmal spat. Od vsega nedela in izležavanja pri tašči sem čist lena in zaspana user posted image

Se slišimo jutri

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 19:55:12   
mismis
Matejita,

tukaj si naloži Vuze (http://www.vuze.com/), je brezplačen, potem kreiraš neko mapo (vseeno kje na disku) kamor boš shranjevale torrente oz. linke z datotekami (to mislim tisti prvi link, ki sem ti ga dala, kjer ti piše download.torrent).  Potem greš v mapo, kjer si shranila torrent (link) in klikneš nanj, link bo prepoznal vuze kot program, ki odpira te torrente in ti ga bo odprl. Ker vsi ti torrent delujejo na način, da se share-jo med posameznimi uporabniki (računalniki), boš morala počakati, da se ti zvleče v celoti dol, to veš da je narejo, ko se iz zgornjega vuze okna, datoteka preseli v spodnje okno. Upam, da bo šlo...

julijka, super za malega telovadca, upam pa da se bo mala miška tudi kmalu sprijaznila, da boš doma šele čez en mesec

MetiLu, tale tvoj oči je pa res super Dad (dedi) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: Julijke 2011
17.4.2011 20:27:51   
tajs
lp zopet po dobrem tednu. ufff noro, dons je končno mal časa za zadihat. delamo k norci, ok no, delajo k norci, jst pa skačem od enga do druzga in jih strežem od uspred in od ozad.user posted image  naša dva fanta sta ful zadovoljna sej je pred bajto že en teden bager, traktor, valar, zdej pride pa še stroj za asfalt delat, pokata od navdušenja, mami pa ne tolk, komi čakam da bo konc.
nosečniške tegobe so potisnjene malo na stran zdej ni časa za njih, edino zgaga me mal heca, kokr kaže bo naša punca mela tud lase. sej veste kaj praujo, če te zgaga peče pol bo otrok mel lase, če ne pa ne. in pr men je blo do zdej res tko. prvi fant je  mel lase sam ob rojstvu, pol so mu pa ispadl in je doug trajal da smo ga pelal frizerju (za drugi roj. dan) in zgaga me pr njem ni nč pekla, drugi pa je že na svet pršou s čopkom in jih mel pol skos in ja zgaga me je pekla. bomo vidl če bo zdej tud velal. zdej morm pa otroke spat dat.
lp

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: Julijke 2011
18.4.2011 9:12:32   
rakica82
Lep sončen pozdravček vsem,

pa je spet ponedeljek, kok šibajo ti vikendi čist prehitro.

Mi smo začeli urejat sobico za našo pikico user posted image pa še sobo za goste in imam v hiši razsul, prah povsod, vse maloženo v dnevni sobi.
Tako da Šnofla te čist razumem.
Upam ,da nam uspe v trem tednu dokončat.

Muki1 super za punčkouser posted image .

Metilu pravilno ,da si dala malega mal na počitnice, sej uživajo sto na uro pri babicah. Pa super za zibkouser posted image

Matejijta maš pa res še cel seznam stvari za opravit. Češrav az mam tudi še precej, ne spadam med tiste, ki imajo že vse prištimano.

Edino materinsko šolo sva končala prejšnji teden tako ,da to imamo porihtanouser posted image .

Julijka11 ne pretiravaj. Sej delo počakauser posted image . Pa super za kile.

Tajs ti si pa tudi ful pridna. Ti pa čist verjamem, da si malo sita vsega. Sej to laufanje sem pa tja tud zmatra.

Lep ponedeljek vsem



_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: Julijke 2011
18.4.2011 10:02:00   
mismis
Dober dan vsem skupaj,

danes se čuvajte, ker je polna luna user posted image

user posted image

uf tele priprave za user posted image user posted image , jaz še vedno čakam svaka, da mi naredi otroško sobo, potem bo pa počasi treba začeti prati in likati, da nas ne bo kaj prehitelo.
V začetku maja moram iti še na CSD urediti zadeve glede porodniške in očetovstva, tiste ki ste iz LJ (občina Vič) ali mogoče veste, ali je potrebno kaj prej klicati tja, ali lahko enostavno prideš tja in vse urediš?

Drugače pa imava več ali manj vse nakupljeno, samo še ene par drobnarij, kot npr. otroška kozmetika, nama manjka potem smo pa na konju, namreč moj plan je da se v mesecu maju v širokem loku izognem trgovinam, ter da več ali manj počivam na kavču.

uf, dosti nakladanja

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: Julijke 2011
18.4.2011 10:22:25   
bubu_bibi
Pozdravček še od mene, tokrat s Poljske. Res ste pridno pisale, jaz sem pa cel vikend potovala, javljam se po prvi (dokaj) prespani noči v hotelu in že po zajtrku. Počasi bo na vrsti kavica, baje imajo dober latte macchiato (kako se to že piše user posted image ).

frufru - joj, me zmeraj ziritira neko neoziranje na user posted image user posted image (saj dvigne, zalaufa, se odmakne, pohiti)... Brr! Pa jap, tudi meni preskakuje v medenici/trtici, zlasti zjutraj - vaje za MMD in transversus mi pomagajo, pa pravilno premikanje/spreminjanje polpžajev; samo žal se vedno ne da. Upam, da se ti preskakovanje umiri.

piccolina1983 - jami skodelica, samo meni bolj za malico ali večerjo... Za zajtrk ob železu se po ta novem trudim izogibati mleku in mlečnim izdelkom in je veliko bolje! Mleko in druge beljakovine pa za mailico, kosilo in večerjo...

smuki - fajn za ime! Samo res, kake si znajo nekateri (pa ne samo moški) izmisliti... Moj tast je enkrat vprašal, če bo ime vsaj normalno... user posted image Samo jaz imam zdaj navado, da se sploh ne oziram več na nobene komentarje...

Šnofla - ma, kaj se gre folk? Upam, da čimprej porihtate in s čim manj živci.

rakica82 - kako si, lepotička? Veš, ona posteljica, o kateri sem ti govorila je res fuuuuuuullllllllll luškana (link) in ko sva bila tam sva nabavila še 3 komplete posteljine za preoblečt (od teh en ima obrobo za okrog postelje) in sva za vse to (in še kovterček in povsterček ter dve rjuhici) dala 60 eur. Res sem bila vesela! Pa upam, da vi hitro in brez težav vse zrihtate.

glede posteljnine - se strinjam z MetiLu (ok, naredila sem drugače, ker sem glih imela priliko in za vse za spanje, razen spalne vreče, bova dala okrog 200 eur), sicer bi kakšno posteljnino, ki nama je ostala še od najinega tamalega (200/140, ali koliko je že) kovtra (zdaj imava 200/220 cm) predelala v baby velikost.

muki1 - čestitke za user posted image user posted image .

Malo sem vas pokomentirala, zdaj bom imela spet malo več časa, tako da sem bom bolj pogosto javljala. Lepo bodite!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: Julijke 2011
18.4.2011 10:33:43   
rakica82
Bubu_bibi mi smo v reduuser posted image . Delamo na polno, kokr bo ta teden bo, drug teden končno dopustuser posted image
Upam, da sta v redu potovala. Posteljica je pa res ful lepa. Foušuser posted image , ful lepo res. Pa cena tudi zakon.
Uživaj ob kavici pa pozdravi možeka.


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: Julijke 2011
18.4.2011 10:36:58   
bubu_bibi
rakica82 - samo, da vam gre lepo, potem pa dopust! user posted image Hvala za pozdravčke in enako vama! user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: Julijke 2011
18.4.2011 11:16:35   
Suziiika
Jutro še z moje strani user posted image

Se vidi, da je bil vikend, je malo zatišje tu. user posted image  Pa sej prav tak, mi smo bli celi vikend zunaj, je prav fajn ko lepo sonček sije. user posted image  Bo pa teden tolko bolj daljši, ker sem ta teden pr starših, ker mam en kup opravkov za naredit, pa mi ni se furat vsaki dan iz ptuja v savinjsko, pa mi je že zdej tak dolgčas po dragemu. user posted image  
So pa konec tedna fajn prazniki, pa bo pol lepše, čeprav majo še soboto delavno zaradi velikonočnega pondelka pol..
Je pa bla stara mama mi nekaj smešna včeraj, sta prišla z starim atom na kosilo,  pa me ni blo doma zej 3 tedne in se seveda trebuh že kr pozna zdej, pa se začne jokat ko me vidi, pa rečem kaj je? Pa reče " joj kolk se mi smiliš".. Sem rekla "no to še pa nism čula" user posted image  Zgleda je blo njej hudo, ko je mela mojga atija, ker je bla stara 17, al kdo bi vedu user posted image  Je pa rekla, da ljudje že govorijo, da sem že rodila user posted image  Čenče čenče... ko da nimajo kej bolj pametnega za delat user posted image  Je rekla, no to bi pa mnde že povedal, če bi...hehe

Drugače sem pa se pozdravla user posted image , pa upam, da tak tudi ostane. user posted image  Pa upam, da ste vse ve tud čimbolj zdrave.

Me pa zanima, če se je katera odločila za akupunturo pred porodom? Oz. je katera že razmišljala o tej smeri al mogoče to celo v prejšni nosečnosti že poizkusila? Moja ginekologinja to opravlja, jo bom v četrtek na pregledu mal več povprašala o tem..
Čas pa hiti ja, malo še, malooo user posted image  dobrih 80 dni, prav ne morem verjeti, js ne morem, da se ne bi nasmejala vedno, ko vidim bušija user posted image  Pa zdej mi je popek že skoraj čist zgino, mi je tak smešno user posted image  Vsaki dan je drugače, prav neverjetni občutki res user posted image

Morm zdej dvignat rit, pa malo ven, tak ne morem dolgo sedeti, ker me trtica začne bolet da joj, da komi sedim dovolj dolgo, da tole spacam skupaj user posted image

Uživajte punce, pa pazite nase in na user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: Julijke 2011
18.4.2011 12:21:03   
julijka11
dober dan user posted image ,

se spravljam h kuhi, pa mi ni najbolj; moja dva sta šla malo s kolesom naokrog, je malena hotela da gremo vsi, ampak s kolesom sem zaenkrat zaključila, sploh ker bi mogla voziti moževega ( sedež gre samo na mojega ), potem je blo pa spet tuljenje - se ni mogla odločiti ali bi šla z atijem ali bi ostala pri meniuser posted image ...prestaja Elektrino fazo ( upam da sem prav napisala )...

jaz nastopim jutri polnih 26 tednov, in ne vem zakaj me tako obremenjujejo tile tedni, oz si mislim ( prvič mi je odtekla voda ); se moram kar truditi, da se ne napsihiram glede tega..jao, kaj mi bo šele delalo na dopustu, ko bom imela še več časauser posted image

grem raje kuhat..user posted image

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?