|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 21:20:49   
wessna
pozdravljene nosečke

sama imam ta mesec rok..pišem vam pa z zanimanjem če katera potrebuje banico za dojenčka...sem v dar namreč dobila kr dve in eno z veseljem podarim, je pa modre barve..tko da če katero zanima mi naj piše na zs, pa ji jo dam. prevzem možen v lj..

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 23:17:19   
julijka11
pozdravljeneuser posted image ,

glede materinske š; jaz sem hodila 2007 ( v UKC) IN JE BILA FULL GUŽVA; PRISOTNOSTI NI NOBEN PREVERJAL, ups črke! tako da če kdaj podpišeš partnerja ne bo noben opazil; pri porodu pa pri nama tudi ni noben zahteval potrdila; glede samega poroda pa te itak vodi babica, prav tako partnerja, če ga rabi za pomoč...

odštevam dneve do dopusta...

(odgovor članu wessna)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Julijke 2011
12.4.2011 9:56:29   
rakica82
Ojla,

pa je šel sonček na dopust očitnouser posted image . Ko sem šla s Šmarne je še neki sijalo, zdej pa čist nič. Pa sej bo.

Glede materinske, v Kranju smo prvi dan izpolnili prijavnico, in nihče nič ne preverja, če si tam ali nisi.

Dopust ja, jaz tudi že odštevam, midva šibava po Veliki noči, komaj čakam. Prej moramo še sobo za dojenčka zrihtat pa sobo za goste, je treba strop pa pol pokitat, brusit, belit...Začnemo ta vikend ,da bo do takrat fertik.

Lepo se mejte

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Julijke 2011
12.4.2011 10:03:12   
Suziiika
Jutro user posted image

Grlo me še malo bolj boli user posted image  pa neki mi je kri iz nosa tekla ponoči, ne veliko, ko sem šla na wc, pa me je neki nos srbel, pa sem čutla da se mi je ulilo, ampak je blo po kr mimouser posted image  Drugače pa vse okej, upam, da ste ve tudi.

Na hitro me nekej zanima.. Js do sedaj nisem bila zaposlena, ker sm še kolkr sm delala vse preko študentskega, pa zdej malo po netu brskam kak je z starševskem dodatkom pa porodniško v teh primerih, pa se vse punce nekej ekstra zaposlujejo pred nastopom porodniške, pa so neki omenle tudi to, da se zaposliš kot gosp. pomočnica (lahko celo pri starših) nekaj dni pred nastopom porodniške, in se potem avtomatsko ti šteje starševsko nadomestilo od 55% min. plače? Ne vem kolko je razlike v evrih med dodatkom pa nadomestilom, samo zgleda se splača čeprav ni veliko? Ali ima katera mogoče kakšne izkušnje s tem? Drugače sem se prijavila na zavod pa socialno zej dober mesec nazaj, pa še to mi ni blo, bi se z veseljem odjavila če najdem kako drugo možnost..
Malo mi je hudo, da morem to delat, user posted image samo vsaki evro pomaga, pol bomo pa tak šli delat po porodniški..

Hvala vam za odgovore pa lep dan user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Julijke 2011
12.4.2011 13:14:42   
**M**
Lep pozdrav po dolgem času, spet sem v zaostanku k tok čvekate, upam, da mi rata za nazaj prebrat pa še kej pokomentirat.

Kako ste kaj?
Danes imava 3D pri Pušenjaku ob 19:30, komi čakam, da vidmo našo punči. Drugač pa skos neki letam sm pa tja, bi mogu met dan še kakšno urco več. Aja pa podalšal so mi bolniško do 16.5user posted image

Sm bla zanč pri kolegici k ma 2,5 starega user posted image , sva se nacrklala, je tak mali srček, da sm ga komi z rok spustila. Ampak me je blo kr strah ga dvignt.




(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Julijke 2011
12.4.2011 13:26:25   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

MIdva imava pa še ta teden materinsko, pol sva pa s tem fertik. Smo imeli že dvakrat, pa je moj mož čist razočaran, prvi dan je rekel, da ni čist nič novega slišal, drugi dan smo imeli komunikacijo med partnerjema, pa tudi nisva zvedela nič novegauser posted image . Ne vem no, se mi zdi ,da če malo kakšno knjigo v roke vzameš, pa midva sva hodila na ena pradavanja pa seminarje o odnosih, pol je to bolj neki kar pač moreš naredit, to je pa to.
Bubu_bibi kako se pa vama zdi?



Oj, ta komunikacija je bila sploh katastrofa! Pa jaz ne vem, ali folku ni jasno, da mora povedati kdo je (ne, ni dovolj ime) in kakšen ima naziv, če že hoče vsako stvar komentirat in nekaj nakladat? Tisto je bilo popolnoma mimo... Včeraj (porod) pa je bilo meni zakon! Mi je prav odleglo, da babica po 35. letih v fohu še vedno razlaga s taaaaaaaaaaakim navdušenjem! In jaz tako navdušenje rabim! user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

Glede materinske, v Kranju smo prvi dan izpolnili prijavnico, in nihče nič ne preverja, če si tam ali nisi.



Jah, meni so na vrat na nos dodali ene vaje glih ko je zadnji dan. A misliš, da če bo user posted image šel sam ali če zamudiva prvo polovico še vedno dobiva potrdilo? Ker je glih zadnji dan...user posted image

Rakica82: ta prvi dan mi ni bilo čisto jasno, katera nosečka si (nisem bila pozorna na imena user posted image ), zdaj pa že vem. A kakšen dan počakata in gremo na kakšen sok (če že ne na sladoled, ki se mi lušta vedno in povsod), ali raje ne bi? Either way je meni ok!

Včeraj sem imela pregled in mi je moja G poplačala vse. Še sama je rekla, če je user posted image tam, da ga gre iskat. user posted image Preverila je MV, povedala da user posted image tehta 830g in se čisto lepo razvija. user posted image Pa sem prosila, če mi še drugo nogico najde, ker se je na ekranu ni videlo in jo je takoj pokazala, pa še v ustno votlino je pogledala... Sicer je želela še 3D obrazka, samo detece UZ pri obrazku ne mara in imava sklikico rokic in nogic. Tako sem srečna, da me še danes drži! Pa spala sem kot dojenček! user posted image Mismis (hvala za ažurnost user posted image ): naslednji pregled imam 11.5. Pa jutri grem pit sladkano vodo - kakšni nasveti?


Lepo bodite lepotičke in se beremo!



_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Julijke 2011
12.4.2011 14:07:53   
rakica82
Evo pa sem dočakala tudi malo sončka, sem se glih pršla s terase notriuser posted image .

Bubu_bibi ja komunikacija je bila tudi meni čisto mimo. Včeraj je blo pa tudi meni kul, ker je res tko lepo vse povedala, pa s takim navdušenjem res.

Dvomim, da bodo ful kompliciral, sej nikol ne gledajo, če smo vsi. Edino kar je smotano je, da glih zadnji dan dobimo potrdila. Po moje je čist kul ,če zamudita, ti pa je ne bodo zarad tega težili.

Za pijačo pa ja definitivno za, jutri imava mogoče še največ časa, ker imamo prej, v četrtek bova težje. Se magar dans zmenimo provuser posted image .

Pa super za pregleduser posted image in ginekologinjo, da se tko posveti. Pa tudi pri meni zadnjič ni bilo šans za 3D obrazka, imam samo rokico. Imamo pač sramežljive otročičke, al pa trmaste bomo kmalu videle.user posted image

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Julijke 2011
12.4.2011 14:09:43   
mismis


user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.5.  user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .,  user posted image
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 3.5. user posted image
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
tajs, 23, 3user posted image , 2user posted image , P: 5.5.   user posted image  
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
Matejita, 36, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.  user posted image   
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 11.5.  user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., 3D: 15.4. user posted image
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: 12.4.   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
pupika*, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 13.4. user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?,  user posted image  
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 21.4. user posted image
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
Beeo, Maribor, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.5.  user posted image
janca15, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ? , user posted image
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , UZ: 20.4. P: 4.5.   user posted image  user posted image  
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: 19.4.  user posted image
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 28.4.    user posted image  
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
petrussa, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: 4.5.,  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 3.5.   user posted image
 
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 11.5. user posted image
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: 19.4.   user posted image
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,   user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image  
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: 4.5. user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 14.4. UZ: 17.5.    user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?,   user posted image  user posted image  
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 12.5.    user posted image
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,     user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: ?   user posted image  
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
bucibirba, 29, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 28.4. 3D: 23.4. user posted image
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: ?, PA: 18.4.    user posted image
taipai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?    user posted image
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 12.4.  user posted image
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?. user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?,   user posted image
piccolina1983, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 5.5.  user posted image  
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?,  user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: 12.4. user posted image
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,  user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P:  ? user posted image  user posted image   user posted image
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.5.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?,  user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 22.4. user posted image
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?    user posted image  
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 18.4.   user posted image
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: 18.4. user posted image
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?,  user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 81

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image   




    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 2608
       RE: Julijke 2011
    12.4.2011 14:11:53   
    mismis
    IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

    Pa jutri grem pit sladkano vodo - kakšni nasveti?




    Meni so svetovali, da vzamem seboj polovico limone, ki sem si jo stisnila v tekočino, ki sem jo morala spiti, po tem ta sladkana voda ni bila tako slabega okusa. To so mi pa svetovali na Polikliniki v LJ, ker sem sama opravljala te teste.

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu bubu_bibi)
    Neposredna povezava do sporočila: 2609
       RE: Julijke 2011
    12.4.2011 18:46:11   
    maca84
    hej hoj...da se še tukaj malo pofočkan user posted image (se mi ne da še 1x pisat pa bom kar copy - paste iz FB nardila - vem,lenoba sem user posted image ) ....skratka:

    Danes sem bila preventivno pri moji G.....zadnjih nekaj dni mela en tak izcedek včasih bolj včasih manj rjavkast,včasih je bil,včasih ga ni bilo in nisem vedela kaj to pomeni. Pregled bi imela sicer šele 20.4. pa sm se šla rajš kar pokazat. Smo pogledale še obrazek, ko ga zadnjič na MF nismo videli,ker je dete zelo zadovoljno in aktivno spremljal mojo hrbtenico (očitno je to zelo zabavno početje :P) ker je zgleda da tako zelo zanimiva :D no danes je bil bolj pri volji in je vse videla tako da je ok. Kile v 3 tednih +0,8kg, vse skupaj od začetka nosečnosti 6,2 kg. Edino pritisk je skoraj malo nizek za nosečnost bil 125/80 ampak boljše tako kot previsok, ker je še vseen v mejah normale. Pa je za vsak slučaj preverila še zaprtost MV jin je ok,pa še zmerila je in je blo tut OK (nekaj manj kot 3,6 cm).Sem pa dobila še neke svečke za uravnavanje izcedka al neki tacga in moram zdej to 7 večerov zapored uporabit. Pa menda mi je počila neka mala žilica tam spodaj. Včeraj med tuširanjem zatipala neko malo pikico in potem rečem mojem naj pogleda (ker jaz itak ne vidim več svojih stopal če normalno stojim,kaj šele kaj drugega :P) ker sem mislila da sem kacga klopa kasirala. Reče da ne,da je podkožno in temno. Pokažem še G danes (to je bil drugi razlog za predčasen obisk) in reče da je počila neka mala žilica in se potem naredi taka pikica ki se občuti in da bo sama splahnela (tako kot npr. če daste kri pa se na mestu vboda naredi potem trša bunkica pa mal podkožno pomodri recimo) kar sama od sebe.

    sem pa zdaj popoldne oddala v lektoriranje še diplomo user posted image ,sem prov srečna user posted image .

    Mismis podatek za tebe - naslednji pregled 3.5.

    No pa danes je G potrdila spol, ampak ostajamo skrivnostni in pri paketku presenečanja za vse, razen za mamico in ateka, ki bosta sedaj lažje izbirala imena user posted image

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2610
       RE: Julijke 2011
    12.4.2011 19:55:45   
    frufru
    čer,

    tale cuker je res obup od obupa. HB da je za mano. Je bilo v prvo baje 8,1 pa sem morala na drugi test. Marija mi je bilo že pri prvem slabo, pri tem sem pa bruhala. Sicer so bili ful prijazni, samo imam pa obe roki razmesarjeni. Ne vem ali je samo pri nas tako ali povsod s takimi koli kri jemljejo. Najprej na tečše pa 1 uro pocukru on 2 uri po cukru. Za povrh me je pa vsakič ko je iglo ven vlekla še porezala, tako da mam obe roki kot kak džanki. Kakorkoli, potrdil se je moj sum, da so mi v ZD vse zašuštrali in narobe kri jemali, ko so mi samo po 1h in pol kri vzeli, na tešče pa ne. In navadna voda NE VPLIVA na rezultate. Sem vprašala. user posted image  Drugi teden mam pregled in bom naši vrli diplomirani sestri to tudi povedala. Tako, da bubu bibi s sabo vzemi flaško navadne vode brez okusa in pij.

    (odgovor članu maca84)
    Neposredna povezava do sporočila: 2611
       RE: Julijke 2011
    12.4.2011 20:03:49   
    mismis
    frufru, na ljubljanski polikliniki ti dajo pri prvem odvzemu krvi za test glukoze, v roko metuljček, to pa zato, da te ni potrebno vsakič znova špikati. Potem ti pa čez eno uro samo "odpre" tisto odprtino za cevko in iz nje odvzame kri, nato čez eno uro pa spet. Res je tudi, da navadna voda ne vpliva na test, tako da jo lahko piješ

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu frufru)
    Neposredna povezava do sporočila: 2612
       RE: Julijke 2011
    12.4.2011 21:08:58   
    MagicSpell77
    Ojoj, boge souser posted image in tale glukoza. Mene pa niso dali na test. A to dajo vse ali samo rizične? HB nimamo sladkorne v familiji, tako da upam, da mi ne bo treba na tale test... Glede na to da sem noseča 27t in 2dni, pa sem imela prejšnji teden pregled, bi lahko sklepala, da mi ne bo treba gluoze pit.

    Sem pa danes dobila od Komisije potrjeno bolniško do 06.05. Jupi! Bomo še malo na račun države živeli, pa stvari za našo pupo kupovali. user posted image user posted image Mami mi je ravno sporočila, da je dobila 4 škatle cotk nevtralnih barv user posted image user posted image user posted image Smo super veseli, ker ne maramo roza barve in smo jo prepovedali user posted image   Tako, da oblečeni smo, zadaj pa počasi navalim na nakup opreme. Po previjalno grem v Avstrijo, posteljico iz BC, jogi od Recinkota, posteljnino od Galeba, omaro oz. komodo iz Ikee. Samo še vozička nisem zbrala ... Pa najdalj ga je treba čakat. Ma, bo že prišel pravi nasproti user posted image

    Tako, želim vam eno lahko nočko s čim manj vstajanja za WC user posted image


    _____________________________

    As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2613
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 7:02:51   
    škrpijonka
    Tudi jaz ko sem imela test glukoze so me vsakič pikali in dvakrat še v prazno, ker ni hotela kri tečt, tako da me je piknila 6x, dobro da nimam kakega straha pred iglami. Imam pa danes teden spet test, samo bo tisti krajši ko po 2 urah vzamejo kri.

    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu MagicSpell77)
    Neposredna povezava do sporočila: 2614
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 7:51:20   
    zabica81
    Dobro jutro souser posted image . Vse preberem, ampak nimam časa za komentiranje oziroma sem preveč lena user posted image Ker se bliža konec šolskega leta imam v službi čedalje večjo gužvo, tako da po koncu delavnika samo še padem v posteljo. Spanje pa tako tako. Enkrat je potrebno vstati in skočiti na WC user posted image

    Mene pa zanima, ko ste nekaj omenjale 3D. A obrazek vam je vaša G naredila sliko? Midve z G sploh obrazeka še nisva videli, ker nam user posted image skoz hrbet kaže. A to pomeni, da mi bo naslednjič spet delala UZ in bova pogledati?

    Drugače je pa tak fajn, ko čutim brcike. Včasih znajo biti že kr take taprave. No ful vem, kaj to pomeni, ker je prva user posted image user posted image user posted image Mi pa fajn trebušček prestavlja.

    Tudi meni je v laboratoriju na testu rekla, da lahko pijem vodo. Pa zelo fajn je, ko si poplahneš tisti sladkor iz grla.


    user posted image želim vam prijeten teden. Pridno počivajte, dajte še malo zame in mojo user posted image . Želim vam prijetno nakupovanje in zapravljanje. Jaz še zato nimam časa.

    Uživajte v vsaki brciki, ker bo kmalu julij....
    Pa želim vam čim manj nočnih sprehodov....


    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 2615
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 8:06:45   
    smuki
    Dobro jutro babike!!

    Jaz vas sploh ne dohajam več... časa mi non stop zmanjkuje, pa sem doma... si sploh ne predstavljam, da bi bila zdaj v službi...
    Sem pa zdaj drugi dan na bolniški na "račun države". Mene je pa tako strah teh kontrol, da si ne upam niti po vasi it, kljub temu, da mi v odločbi piše, gibanje v kraju prebivanja (kaj točno to pomeni???).
    Čeprav nobene punce ne pozna pri nas, ki bi imela kontrolo pa vseeno ne upam nič. No, tako bo verjetno kak teden, pol se mi bo pa itak mešat začel doma.... user posted image

    Drugače nič kaj posebnega - brcamo non stop, še ponoči (joj, upam, da mi bo to dete spalo ponoči, ker prva je bila kr budna), hodim že kot taprava nosečka, eni pravijo da sem že ogromna, eni da niti ni tako grozno ... v glavnem, tud gnezditveni sindrom se je že začel prebujat...

    Aja, pa imena še tud kr nimamo izbranega. Zdaj mi je padlo na pamet eno, ki mi je bilo že od nekdaj zelo všeč, vendar je zelo pogosto (mislim, da po statistiki na prvem mestu)... čeprav ne poznam zelo veliko ljudi s tem imenom, tud v familiji ga še nimamo, mam vseeno pomisleke, da se bo npr. pol razreda obrnilo, ko bo učiteljica poklicala po tem imenu... Kaj ve mislite o tem?

    (odgovor članu zabica81)
    Neposredna povezava do sporočila: 2616
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 8:48:13   
    monika2011
    DOBRO JUTRO/DOBER DAN

    ...tudi jaz sem ena takih, ki preberejo vse vaše čveke :) vendar nič ne napišem. Za seznam, pregled imam 17.5, ultrazvok pa 18.5. Sem v 27-tem tednu, brcike čutim že pošteno, je kar fajn občutek, ko se premika in veš, da je vse vredu. Morm povedat, da me je v križu zagrabil za pop...it, ker nič ne pazim glede obremenitev, sm mogla že v prvi nosečnosti na fizioterapijo, zdaj je pa hujš, včeraj sem zlezla iz avta, ko me je zagrabilo tako močno, da sem se zjokala...komaj prišla po stopnicah in se stran od sinka obračala, da me ni videl jokat. Mi je rekel: "a boli hrbet mami", sm rekla da ja mjčkn....pa pravi: "oprosti mami"...Kako naj triletniku razložim, da ni on kriv za to. Naućila sem ga, da se opraviči...in to je naredil, vendar ni on kriv. Se mi je kr zasmilil.

    ...včeraj sem imela posvetovalnico, vse je super, vredu...razen križa. Dobila sem že potrdilo o  PDP-ju, tako da bom vrjetno lahko že nekaj papirjev uredila. Komaj dojemam, da ni več veliko časa in bo naša pikica kmalu tu. Komaj čakam

    ...pa da povem še to, da smo založili novo lupinico, ki se jo imela za sina...jo ne najdemo (zgleda se je založila med selitvijo)...in sem se morala sprijaznit, da jo bo treba še enkrat kupit. Uglavnem, dobila sem rabljeno na bolhi.com in sicer zelo lepo v oranžni barvi, kot novo (lepo ohranjeno) za samo 30eur, ne morem vrjeti, nova je najmanj 120 eur...res sm vesela, spet ena skrb manj. Tako, da voziček imamo, lupinico tudi..posteljico+jogi (pa kovtr, povštrček in preobleke...), cunjic dovolj za sam štart. Potrebujemo samo še previjalno, ampak mislim, da bomo kr na pralni stroj en lesen okvir postavili pa bo še najmanj prostora zasedl, pa še v kopalnici imaš vse pri roki. Potrebujemo, pa samo še prčkarijo (dude, flaške, kremce...take zadeve), to bo še mal počakal. Potem pa smo že pripravljeni na tisti dan D al kako že rečejo.

    ...v torek 19.tega pa med drugim praznuje tudi moj sinko še uradno tri leta, malček se že veseli, jaz pa tud že komaj čakam na tortico, svečke, darila...in da vidim njegove učke ob vsem tem.

    ...glede imena imamo pri nas doma že nekaj časa "tiho mašo", tako, da tud približno nevem kaj bo. Mi je pa taščica rekla, da mora otroku dati mati ime, ker bo pač najbolj vedla in je najbolj prav (se mi je fajn zdel, ko je tako potegnila z mano)

    ...zdj pa mislim, da sem napisala dovolj, glede na to, da  ne sodelujem skoraj nič pri debatah...

    LEPO SE IMEJTE ŠE V ZADNJIH MESECIH/TEDNIH NOSEČNOSTI

    (odgovor članu smuki)
    Neposredna povezava do sporočila: 2617
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 8:59:49   
    sunny24
    Dan! Po dežju ponoči, je zuni spet sonček...Sam ne vem, kolko je kej toplo...

    Ta mala mi ordinira po kuhni, jst malo tle visim, baby lepo brca...user posted image   ME je spet en prehlad ulovil, tko da puščam iz nosa, oči,...MA ni da ni! Mislim, v pondelk sem se nalovila, ko smo šli popoldne ven...Toplo full, malo je popihalao ko smo bli v senčki in evo...user posted image

    No, v pondelk sm bla na kavici z našo bucibirba...Prov fajn pupa! user posted image   Sicer je naša madam pokazala, kak hudiček zna bit, tko, da sem laufala stalno za njo in je same naumnosti delala-tko da bucibirba, sorry! Pa za kafe se ti nism utegnla zahvalat...Drugič jst častim! user posted image

    Nč, bejba hoče Nodija...ME podi dol iz PC

    (odgovor članu monika2011)
    Neposredna povezava do sporočila: 2618
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 9:32:07   
    bucibirba
    Dobro jutro punce!

    Joj, zadnje cajte sem tako lena, niti na internetu se mi ne da viset user posted image user posted image user posted image

    Sunny24, ja, res je blo lušno! Moramo ponovit! Sam tvoja mala je pa takoooo simpatična user posted image ! Nič se ne sekiraj zaradi mene! Aja, pa čimprej se pozdravi!

    Smuki, če ti piše, da se lahko gibaš v domačem kraju, potem sploh ni panike. No, če te kaj potolažim, k meni niso prišli niti enkrat v 5 mesecih user posted image

    Maca84, super za pregled in za oddajo diplome user posted image user posted image user posted image !

    Mismis, hvala, ker si tako pridna z ažuriranjem seznamčka!user posted image

    MagicSpell77, fajn da so ti podaljšali bolovanje in super za cunjice! Jaz sem tudi prejšnji teden dobila celo vrečo od sestrične in sem vesela vsakega prispevka, kar se cunjic tiče  user posted image

    Test glukoze...meni ga ni nit omenjala moja G...a ga to vsem delajo? V kakšnem tednu pa?

    Sem pa včeraj zvedla eno novo...ker živiva z mojim na italijanski strani, k nam žal patronažna ne bo morala priti in se bom mogla vozit k moji mami, da bomo imeli tam preglede user posted image  Bogi naš otroček, že na začetku ga bom mučla z prevažanjem...kar neki! Sem kar malo jezna!user posted image

    Imam pa danes zadnji dan materinske šole...je šlo kar hitro mimo!

    Nič punce, zdaj grem pod tušek in po opravkih...še dobro, da se je spet sonček pokazal, mi da kar voljo user posted image !

    PA PA


    (odgovor članu sunny24)
    Neposredna povezava do sporočila: 2619
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 9:56:59   
    **M**
    Dobro jutro,
    najprej moje poročilo iz 3D, morm rečt, da je tale Pušenjak prou faca. Uglavnem vidli smo bolj malo, ker se naša frajlica ni pa ni hotla pokazat. Prvo je bla tko obrnjena, je reku, da me gleda v rit, no pol smo jo nekak dobil, da smo vidli obrazek in komi posnel 3 kratke filmčke, ker je skos držala rokice čez obrazek. Vprašala sva, če je res punčka in kot nalašč je mala popkovino med nogicami, pa jo je ruknu, da se je premaknila in pokazala lulikouser posted image  saj to nam je ratal. Naredil je še kontrolo rasti in prav, da ma dolge noge, bo velka po atijuuser posted image  Pa teški smo 842 g. Drugač pa tut skos razgraja, ponoč zaenkrat še spim, če odštejem obiske wc-ja.


    Lepo bodite pa izkoristite tale sonček.

    (odgovor članu bucibirba)
    Neposredna povezava do sporočila: 2620
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 9:59:41   
    spetko
    oj punce..

    jaz več ne vem sploh o čem je debata..mi je žal..ampak sem te dni zelooo zasedena, čeprav sem doma..ampak preurejamo neki in še ki se moram pazit..pa vse delam v kombinacijah..tko da se vam vsaj malo javljam..

    zdej ko je bila ta debata na FB (tiste ki ste pisale tam:) glede csd pa porodniške za partnerje in to..sem samo želela vprašat kako to gre..ki nekateri so mi komentirali da se sploh ne splača da je partner na porodniški razen tistih 15dni...pa zato mi ni bilo jasno kako je bolša porodniška kot plača..ampak sem razumela ko ste komentirale na fb za kaj se gre...(to boste verjetno razumele tiste ki smo tam pisale) :)...

    povejte mi, kaj vse ste že pile glukozo in imele preverjanje le tega?..
    ker jaz imam pregled šele 19.4. in ni mi nič omenjal glede tega..pa ne vem v katerem tednu se sploh dela ta test za sladkorno??..

    mi imamo pa takkk lep sonček...da se ne morem upret da ne bi šla vsaj na en sprehod..ampak danes sem se odločla pa da ne grem nikamor..da doma naredim še vse to potrebno kar rabimo za preurejanje.
    pa še niti za dojenčka nisem nič pripravla...bom morala malo začet..ampak čakam da se konča vse to preurejanje da lahko v miru vse naredim..

    sem želela še vprašat oz. ponudit..
    če katera mogoče pozna koga ki potrebuje previjalno mizo, in sicer je z enim predalom in dvemi visokimi policami in dve blazine zraven. Uporabljala sem jo samo 4 mesece in nič več tako da je čisto kot nova. Zdej pa je nimam več kam dat ker to vse preurejamo in jo prodajam za 60eur. Lahko dam tudi slike gor če bi katero zanimalo oz. da ve da katera potrebuje..
    bi bila vam hvaležna za vsak feedback..


    ok..se opravičujem ki vas nisem nič prebrala in pokomentirala..se bom zdej bolj potrudla..samo da vse to gre mimo kar imamo..

    želim vam prečudovit dan...

    lp


    _____________________________

    9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
    10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

    (odgovor članu bucibirba)
    Neposredna povezava do sporočila: 2621
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 10:10:10   
    Suziiika
    Dobro jutro še z moje strani user posted image

    No dobro bol tak, ker nisem spala nič user posted image  Me je ta prehlad resno napadu zgleda, mela celo noč zaštofan nos, pa požirala sem komaj, pa še kuha me ponoči že kr en čas tak, ko bi blo zunaj že 30 stopinjuser posted image  Se kr odkrivam celo noč.. Sem taka danes, ko bi me vlak povozu user posted image  Ampak bo bolše ko pride dragi domov user posted image , neverjetno kak mi zbolša razpoloženje, ne glede na to kak mi je bed prej user posted image

    Drugače pa js sem tudi v 27. tednu, pa mi še ni dala pit glukoze, čeprav sm povedla da je mela stara mama sladkorno, pa ati ma tudi, mam naslednji teden pregled, bomo vidli kaj bojo rekliuser posted image
    Voziček pa sem jaz v pondelek naročila, zej pa čakamo user posted image  Drugače pa tud nama bolj kot ne še samo te drobnarije mankajo -- posteljnina, pleničke, kremce, itd..

    smuki glede imena, tu morš it po svojih občutkih, pa kaj je tebi pa tvojemu kul, pa se poskusi čim manj ozirat na to kaj bi oz. bojo ljudje rekli ko bojo slišal to ime. Dejstvo je da so ljudje danes taki, da vedno najdejo kej da se vpiknejo v nekoga, naj bo to ime ali pa kaj druga. Ko pa otrok zraste, pa tak njegova osebnost izraža le tega, ne pa ime user posted image

    Sonček je tu pri nas tudi, po tisti plohi včeraj, kar se pa temperatur tiče, pa se je kr shladilo (oz. tak so rekli pri vremenu, bo treba it ven pa sprobat user posted image )

    Lep dan user posted image  pa pazite nase.


    (odgovor članu bucibirba)
    Neposredna povezava do sporočila: 2622
       RE: Julijke 2011
    13.4.2011 21:33:09   
    MagicSpell77
    Hello!

    Danes pa smo imeli en produktiven dan. Z user posted image sva šla naročit nova okna, da se nam pupa ne prehladi, ker so ta stara tako fajn narejena, da vse mimo piha. Imamo super zračenje user posted image user posted image Zdaj po novem bomo pa zadihtani in plesnivi user posted image user posted image No, upam, da ne, ker sva naročila taka s prezračevalnim sistemom. Končno bomo rolete imeli, ker naš blok je brez. Pa bodo € dobesedno skozi okna leteli. user posted image
    Potem sva šla še firbcat v Pikapolonico, ker imajo raztavljeno Lipovo posteljico Julija, ki je v akciji v BC. No, nisem ravno navdušena, ker se pomična stranica zatika pri pospravljanju in ker je kar na nekih palstičnih hakeljčkih zataknjena, ko je v najvišjem položaju. Nekako me niso prepričali... Bom še malo pogledala navadne posteljice, ki so 1x cenješe.
    Potem sva še pomerila Jane Slalom Reverse in ugotovila, da edini od vseh "terencev" paše v naš lift. Iščem še samo najugodnejšo varianto, tale za 868€ je malo huda...

    Tako, da malo zraportiram, ker sem ful vesela, da je moj tudi svojo rito malo zame in našo pupo premaknil. Za piko na i je pa še odlično večerjo skuhal user posted image user posted image
    Meni je tako fajn, se mi zdi, da bo julij kar takoj tu. Na začetku so se mi tile nosečniški tedni vlekli, zdaj pa kar letijo mimo.

    Lep večer vsem in božajte svoje brcajoče bušije!


    _____________________________

    As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

    (odgovor članu Suziiika)
    Neposredna povezava do sporočila: 2623
       RE: Julijke 2011
    14.4.2011 7:04:30   
    škrpijonka
    Jutro punce,

    včeraj sem imala kratek pregled, polsušalauser posted image  in izmerila bušija. Moram počivat. Naslednji pregled imam 11.5., UZ pa 4.5., končno.
    Mi je sestra zmerila pritisk in me stehtala, sem na +2 kg, vprašam če lahko grem lulat in pravi seveda. Jaz vsa vesela se polulalm in usedem nazaj v čakalnico, pa pride druga sestra in mi da lonček, naj grem lulat, sem se začela smejat in komaj par kapljic spravila iz sebe.
    Na RR sem pri nosečnosti po tednih prebrala, da te po 28t bolj pogosto na 2t naročajo na pregled, mene je še zmeraj na 4t. Bomo videli kaj bo naslednjič.

    Lepo se imjete.

    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu MagicSpell77)
    Neposredna povezava do sporočila: 2624
       RE: Julijke 2011
    14.4.2011 7:15:26   
    smuki
    Škorpijonka - pogosteje te začnejo naročat pol po 36t, ko se ti začnejo CTG-ji... drugače pa če je vse OK normalno na 4 tedne.
    Drugače pa bravo za kg!! Kako ti je pa to uspelo se zredit samo za 2kg do sedaj??


    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 2625
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
    Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
    FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
    Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?