|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 10:44:36   
ledenka
tale prinese vrtnico, za kaj druzga pa je res prezelen user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 11:23:38   
betty.ford
ooooooo, pozabila, da je danes dan žena!

čestitke, drage moje!user posted image user posted image user posted image

majana, ti pišem zs.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 11:27:09   
zoja10
začel se je ribič pepe,... mati si lahko privoščijo kavo in čik user posted image

mi smo že dobro, vročine ni več kašlja sm pa tja,.. nič hujšega ...

živa mene so tako nateg... ko sm mela stanovanje kot študentka,.. nauk zgodbe nikoli dajat dnarja kar tako...nakoncu vedno ostaneš brez...
sicer pa ne razumem ljudi kako lahko si prisvojijo denar ki jim sploh ne pripada, barabe!




(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 11:31:40   
betty.ford
zoja, fajn da je mala miss bolje!

hitim, sem v izostanku dnevnih opraviluser posted image
lepo mi bodite in izkoristite sonček in pust in dan žena,... je prekrasno, da bi bili slabe volje.
če pa so problemi; rešujmo težavice z nasmehom na ustih!

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 11:38:28   
Leela
[URL=http://pgdmedno.si/slikomat/][IMG]http://pgdmedno.si/slikomat/datoteka/wzkgmtuyjwzqtwy25nmn.jpg[/IMG][/URL]

ne dela hudič...bom še probala

čestitke ob dnevu žena

in vesel, debel, masten pust

< Sporočilo je popravil Leela -- 8.3.2011 11:39:38 >

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 12:03:31   
zoja10
jst bi krofe!

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 12:04:35   
nikolet
živjo punce

lep dan vam želim, čimveč veselja in zadovolstva!!!!!

in seveda en koš krofov....

no drugače sem pa spet na bolniški, zarad očesa.... uglavnem sem pa tojk daleč pršla da so si na očesni mal več časa vzel zame in tudi upam da končno spedenal oko....

no sem pa doma sam do konc tedna pol pa delat...
nč grem dol rz rač. k me ful mot svetloba

sem vas pršla sam mal pozdravit....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 12:16:45   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

jst bi krofe!


jst tut!

nikolet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da te zdej pa res poštimajo user posted image

ledenka, ti si zakon! user posted image user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 15:24:42   
ivanamdb
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
imamo tv...hm...zdaj ne vem ce je to dobra stvar ali ne...brez tv je bilo fajn, zdaj ne vem ce se bo moj konstantno parkiral na kavcu....
nisem kupila ta ki je bil v akciji, ker sm potem vidla en boljsi in ni bil ful drag....user posted image

danes je pust, tako da tuki delajo samo zjutraj, in sta D in moj prisli domov...D je sla spat a moj je skuhal user posted image

a ja, majana, maja hm se ne vem kdaj pridem v SLO, v zadnje case ful delam, sm hotela v marcu...jah...jst sevedno mislim da je februar....user posted image drugac, zihr pridemo teden pred veliko noc. zdaj ne vem ce bi tud prisla kaj sama konc marca. se moram organizirat.

kako bolancki? a ste kaj boljse?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 15:36:37   
ivanamdb
drugac, predstavljam vam mojega najboljsega prijatla:
Viks night nurse...
http://www.dooyoo.co.uk/medicine/night-nurse-liquid/

mal sm prehlajena + sinusi.... tko da nocem otprt skatlo ABa, in sm si vceraj spila mal viksa preden sm sla spat.... ogaben okus, ampak zrihta te bolj kot kaksen harpic-wc! zjutraj skoraj nobenega siptoma user posted image (ja vem.... sm kot kaksen narkoman....user posted image user posted image )


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 15:42:30   
Dudica1
Dan!
Zjutraj me je spet grlo in eno bezgavko imam otečenouser posted image ,pa bom kr hodila v službo da ne bom spet doma!

Bili smo maškarce danesuser posted image
Zdej je pa zunaj lepo spomladansko in so šli ven na en sprehod,upam da doooolg user posted image

Drugače smo pa vredu in samo čakamo naš dopuuuust user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 15:47:07   
šivilja
No, pa sem se končno zmenila - Justovanje 21.3.2011 ob 17-ih pri meni. Upam, da bo kera lahko prišla, da ne bova sami (dobrodošli tudi otroci)


A vam tudi RR razteguje ful na široko, da ne vidite vsega teksta?

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 16:02:54   
ledenka
šivilja, načeloma lahko - zaenkrat nimam drugih zadev v planu. če ti raztegne tekst, pa daj refresh, pri men pomaga

user posted image user posted image user posted image  za bolančke!

Ivana, moj M ma tud smešen okus... v nedeljo je znoru, ko je vidu tatarski biftek in mi pojedu pol večerje user posted image  k sreči ni imel kakih želodčnih težav. sem mu hotla vzet, pa je čist ponoru (njegova večerja je bila kruh s pašteto... )

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 17:21:40   
majana79
se vzdržim kletvic glede RR...

preden pa totalno znorim, a ma katera kake veze na ORL na polikliniki?

moj je neki bolan, totalno se mu vrti in ne more čist nč, oni so ga pa naročil čez 14 dni, čeprou ma nujno napisano gor

kaj naj jst zdej mam doma 14 dni dva bolana al kaj? za ****! pa še on je biu na vrsti za bolniško za J., tko sem pa jst doma... in zato pride TAŠČA, ker on pač ne more za J. skrbet

me ma, da jutri pokličem tja pa koga po zdravju prašam user posted image a pol te nujno vzamejo samo če te rešilc prpelje al kaj?!

jezna.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 17:27:43   
zoja10
majana user posted image user posted image , taško pa v rit pa nej gre od kamor prihaja...user posted image

moj je pršu domou z novico da bo do decembra hodu samo za vikende domou,... fajn..
bruh...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 17:55:00   
Dudica1
Jaz se tud naročam na nevrološki pregled in moram najprej napotnco poslat potem šele dobim datum user posted image
Pa k dermatologu se moram tud naročit mam tud napotnco...



(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 20:28:25   
betty.ford
majana, upam, da je jeza pomagala user posted image user posted image user posted image
je J bolje?

malo šlampasto sem prebrala user posted image

zoja, kakšne ideje pa ima tvoj? kaj to je nujno?  user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil betty.ford -- 8.3.2011 20:32:03 >

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 20:42:17   
eelyy
Čer!

Sem se danes naužila sončka smo se prav lepo sprehodili iz vrta proti domu T. je bil priden me je samo za rokico držal.V vrtcu so imeli eno zabavico tok so bli dobriiiii,sloh pa ta mejhniuser posted image
Tudi jst imam enega bolančka jutri doma moža,ki je še danes prej prišel iz službe.....midve z L. ga bova jutri maširale po jutranjem sončku. T sem naročila k oftalmologu na koncesijo mi niti malo ni žal teh 80eur,samo da se že enkrat prepričam,če res vidi dobro.

živa:Nevem kaj bi ti napisala,probaj mu lepo povedati,če ne pa zagrozite.So pa to finte s to varščine,ker je malo kdo dobi nazaj.

majana;Sam tole s tvojim možem je grozno,da ga nesprejmejo in,da mora čakati 14dniuser posted image .Očitno,če bi ga naročila samoplačniško bi vidla,kako bi bil noter že jutri...tole pa je res za popent!!

nikolet;za učko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

beti:Zelo te rada berem,ker si tako pozitivna oseba in polna energije.Sobico grem pa jutri naročiti jo še nisem uspela(posteljo in omaro in eno visečo omarico en predalnik pa že imam alplesov).Po drugi je strani sploh nevem kako se bo T obnesel na taveliki postelji in se v drugo roko neveselim.

lahko noč


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 20:59:33   
majana79
betka, J. je boljše, upam da greva jutri kar malo ven, preden se nama obema zmeša

jeza me je minila na pol... še vedno mi ni jasno kako se to lahko grejo

a veš da še vedno čakam tvoj ZS? user posted image v glavnem, upam da si se rešila olja?

eelyy, na veliki postelji bo super spal, samo eno varovalno ograjico mu še nabavi pa bo, boš videla. user posted image jaz bi J. takoj dala na veliko, če bi imeli prostor...
pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojega, upam da ni nič hujšega.

pa zobarko bom zamenjala, me tale, ki jo imava zdej kr jezi, tako da greva k naši majčici user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 21:10:04   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: majana79


pa zobarko bom zamenjala, me tale, ki jo imava zdej kr jezi, tako da greva k naši majčici user posted image



uuuuu, a še jemlje. Al samo VIP?

Glede tvojega pa no comment. Žal mi je samo, da sem jutri na bolniški. Če bi bila v službi, bi lahko vsaj poskusila kaj zrihtat, tako sem pa čisto bosa.
Na bolniški sem pa zaradi obeh mojih dam - nič resnega, samo nista v redu.
He. je imela včeraj spet vročino, pa čisto je bleda, pa nima apetita - sva dali kri in vodo. H. pa grdo kašlja - ni še na pljučkih, samo je rekla, naj bo raje doma, glede na to, da je enkrat že imela. Zdaj čakamo v katero smer se bo razvilo.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 21:11:00   
šivilja
Majana - a boš prišla k meni, če boste tisti dan ravno zdravi? (pa mi tudi)

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 22:00:16   
zoja10
ja betka moj mora to sprejet zaradi napredovanja, jaz razmišljam da se odselim kar nazaj domou... pojma nimam kako bomo to speljali...user posted image

naša je imela spet vročino zvečer, je šla spat že ob 8 sam se je že 100X zbudila ker tolk kašlja, nevem al se bo ta otrok danes zadušil al kaj...
sem ji dala panatus 2x sam če ni na pljučkih je to bol blažev žegen...si laično predstavljam...


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 6:59:50   
majana79
Jutro!

Sva pokonci od 5.45 user posted image

šivilja, pikepoke za punci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobrodošla v klubu bolniškaric

za zobarja pa ne vem, če jemlje samo VIP user posted image , se nimam v tej kategoriji, tako da po moje najboljše da jo kar pokličeš

zoja, bedno tole user posted image upam da vam uspe najt kako pametno rešitev

zunaj je že sonček, upam da se kmalu ogreje, da greva malo na dvorišče

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 7:36:17   
betty.ford
dobro jutro!

je bilo prelepo, da bi trajalo - mi je eden od otrok ponoči z gnusnim sluzom zalil posteljo. zdaj je v domači oskrbi, na opazovanju. in še izmišljuje se, kam bo šel v varstvo - očitno je z njim vse okej.

pogrešam koalčko, kje se skriva? upam, da je vse okej.

nikolet, zate en košek user posted image  da se očki pozdravijo.

šivilja, meni tudi pomaga osvežitev, kadar RR dela doooolge črke.

ivana, superca za tv, upam, da nas ne boš zdaj zanemarjala.

eelyy, pri meni je pozitiva bolj v prepričanju. se moram stalno prepričevat biti pozitiven, da ne zapadem v drugo skrajnost.
ograjico bi tudi jaz priporočala. mislim, da je že kar nekaj zmajčkov, ki spijo v tavelikih posteljah.

majana, sem ti danes še en zs poslala, a očitno mi jih noče pošiljati, ker v poslano pa res nimam nič. ti bom na fb napisala sporočilo.
olja pa sem se znebila, ja. sem dala flaško mojemu in upam, da je res ravnal tako kot je rekel.

pa super, da z J užijeta malo svežega zraka. sonček je fantastičen!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
9.3.2011 7:37:55   
betty.ford
zoja, kaj pa če bi tudi vi2 z malo domov prihajali samo ob vikendih? in bi med tednom spali tam, kjer bo on spal? je to možno?

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?