|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 10:49:49   
ledenka
dan

tale sonček res odžene depro... lepo je zunaj. žal se tudi v takem dogajajo tragedije... znanka z IVF foruma je izgubila svoja otročka v ene 16. tednu user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 11:24:48   
PapuaNG
o ledenka, to pa je bed...ko se že res veseliš in misliš, da si ven iz hudega...Moj brat in njegova že več kot eno leto po izgubi otročka (je bila že 6. mesec) nista pripravljena na nov poskus. Že meni je hudo, pa sploh še približno tako daleč ni bilo...user posted image


Sem pa več al manj vse zadeve popedenala za službo, imam le še eno zoprno, ki se je kar ne lotim. Pa bo treba tudi to user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 11:40:24   
betty.ford
user posted image user posted image



Papua, a fizično pa je zdaj vse okej?

ledenka, naj ti kolesarjenje prežene težke misli,...


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 12:30:44   
PapuaNG
betty, fizično sem okej, naslednji teden mam še pregled pri G, pa upam, da je tudi znotraj vse ok.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 13:41:46   
eelyy
Ker sonček sam piha in tolče po balkonu,kot zmešano.Nesem vlogo v vrtec za L. komaj bom čakala odgovoruser posted image a še odala nisem.
ledenka to je teško res,jst nevem res kako se starši poberejo tisti,ki se jim to zgodi.Nevem kako bi prebolela kaj takega,sloh pa v 6mes. ko je pikica že tako velika.
papua;srečno pot jutri.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 14:23:29   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10


betka super plan, še kakšno glasbo naglas, jaz sem tudi mislila da bom kaj fraj, mislim kid  free :) no sej bom kmalu... še ene 2 mesca bolezniuser posted image user posted image



ne vem če bom še 2 meseca preživela user posted image

aja, smo na AB, totalno vneta ušesa user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 14:24:08   
ledenka
zdaj greva pa z M na ORL pregled zaradi sluha... upam, da je samo selektivni sluh, ne kaj resnega. bo že. sam upam, da ne bo preveč tečen, ker ga bodo morale vzg. zbudit... sicer spi do 15h ali kaj takega.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 14:25:56   
majana79
ledenka user posted image user posted image

papua, tebi tudi, user posted image pa upam da tvoji vseeno zberejo pogum in da je pri tebi vse ok

moška spita, jaz pa čilam. stanovanje je libija... ma bom že, sej ne pride noben na obisk user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 14:30:30   
ledenka
če kdo pride, mu daj pa cunjo pa sesalc v roke user posted image  

šibaaaaaam!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 14:33:17   
maja1488
Majana, danes ne pridem k tebi. Me je strah cunje user posted image

Bolančkom user posted image user posted image user posted image user posted image .

Papua, držim pesti za jutri in za naprej za +.

Jst sm danes večinoma pošto odpirala cel dopoldan. Bah...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 15:40:18   
Dudica1
hellou!
Včeraj smo bili v cerknici je bilo super zanimivo user posted image user posted image user posted image
Danes pa imamo frizerje,trgovino itd...


PIKEPOKE ZA BOLANČKE!!!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 17:12:29   
Tanja_
Matr sem jezna!En tip na parkingu mi je zanalašč ruknu avto, ker je hotel parikrat tja kot jaz. Sem klicala policijo in niso nič ukrepali?!Halo!Evropsko poročilo so hoteli skup z nama napisat?!Pa kako je to možno, da ti nekdo nalašč nekaj poškoduje in ostane nekaznovan?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 17:43:25   
ledenka
pregled je bil ok, ima tekočino za bobniči, ki pa bi morala sama odteči... sčasoma. če ne, lahko dobi cevke v bobnič. ampak zaenkrat ni panike. user posted image  

gremo zvečer na suši user posted image  komaj čakam!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 18:23:17   
majana79
Tanja, sej ne vem kaj rečt... lahko bi edino vztrajala, da podaš kazensko ovadbo ali prijavo, sej ne vem kak je prav izraz zaradi namernega poškodovanja lastnine, samo bi najbrž mogla takoj to rečt

folk na cesti je dejansko spuljen

ledenka, fouš! kdaj gremo pa me? user posted image



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 19:40:58   
Tanja_
majana tok sem bla znervirana, da se nisem čist nič spomnila v tistem trenutku.Eh....

ledenka super za pregled.Sam da je vse okej. Kam se pa gre v Ljubljani na suši?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 20:04:32   
majana79
Tanja, zdej nimaš kej. Predihej pa let go. Bo še najboljše za tvoje zdravje.

Zdej (no, že neki časa je rekla ledenka) je en nov suši v stari Ljubljani. Smo se zadnjič menile, da bi šle. Bi ti tut?


Khm, sem šla reševat en test kolk sem pod stresom... Oh well... No words needed.

Your total score is 41.

If your score was 36 and up, you're so stressed that you're putting yourself at risk for depression, high blood pressure, and heart disease. And you can't be much fun to be around either. You've got to make some major changes, and you may need professional help to do so. Go for a checkup with your doctor or gynecologist, or preferably find a therapist and brainstorm what you can do to make your life feel it's worth living.


(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 20:12:36   
Leela
ledenka HB, da je vse ok s sluhom user posted image

Tanja res grozen kakšen je folk, pacienti res. Od policije pa jaz ne bi preveč pričakovala kar se takih incidentov tiče, ker jih je v LJ na miljone. Kakor berem so še hujši incidenti nekaznovani. Od mojga sestra je vedela točno katera ji je mobitel ukradla in jo prijavila in ni bilo nič. Najbrž bi mogli hišno preiskavo narediti ali kaj?
Saj prijavo lahko daš tudi kasneje ampak jaz se z norci ne bi zapletala, greš na zavarovalnico in čao.

Enkrat sem na urgenci videla enega fajn pretepenega fanta. Ni podal nobene kazenske ovadbe ker ga je bilo strah istega pacienta srečat. Pa tudi, če bi jo dal to policaji zapišejo, gre pred sodnika, on naredi tititi porednež in to je to. razen seveda, če imaš celo mašinerijo odvetnikov zadej.

.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 20:27:16   
ivanamdb
vecerko punce.
cez vikend sploh do racunalnika nisem prisla...v soboto smo vsi trije sli na eno vecerjo, in je mala razturala po tem stanovanju do 23 user posted image , non stop je bla pred zvocnikom in plesala 80ies rock....user posted image je imela tud rolling stones majico in skinny jeans.... je bila edini otrok tko da so se vsi z njo mal igrali...tudi na balkon kadit je hotela it...
jutr zvecer gremo spet na eno vecerjo, ampak sm koncno klicala varusko! tko da se mal sprostim.user posted image

ledenka -mjnaaaaaaaam dobr ga s soya sosom in wasabijem namoci mljacmljacuser posted image
tanja - leela je dobr rekla, zal je takega folka polno v zadnje case... v italiji sm parkrat brala da se zgodilo da je tak d@bil tudi ubil drugo osebo ker sta se kregala za parkplac. tko da se ni za hecat. men se ene parkrat na hrvaskem zgodilo podobno, tko da  na koncu rajs pustim.

majana, sivilja - punce, a da se vi mal res "zen" sprostite, preberite si res slummy mummy, in se mal sprostite, ker res potem ce ze boste koncale v idriji!
ta je za vas http://www.youtube.com/watch?v=o1wtyW__5O8


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 20:36:44   
ivanamdb
in non stop si misilm, ma se neki sm hotela povedat.... ah ja, spomnila sm se... jutr koncno grem kupit tv.... ma ne da mi res manjka ampak mi je brezveze gledat film na racunalniku, cetud mamo velik ekran, ampak je tv bolj komot ko si skinemo filme/serije sa spleta. ce bo se ta tv, ker je od danes na akciji.... ce ga vec ne bo, spet malo pocakamo...
in mi je danes uspelo dat D v postlo ob19.30..sve prisle domov, in je spala, mal se je zbudila, hitr sm ji dala flaso mleka v roko in jo previla in oblekla pizamo....in direkt v postlo user posted image user posted image upam da zdrzi do jutra!

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:10:46   
majana79
o ivana, sem te pogrešala user posted image

tnx za komad, poznam, iz scrubbsov user posted image

pridna D., upam da res zdrži do zjutraj.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:31:55   
ivanamdb
ooooo majana... hvala... user posted image sm ze mislila da bom imela monologe..user posted image

ce D ne zdrzi do jutr... ti je jutr posljem na obisk.... ji das sesalec in ti posesa celo stanovanje! (zares! jst se vsakic moram kregat za dobit sesalec, ker ga gospodicna vedno okrog vlece) mislim da ni sla na (slummy) mummy, vec na mojo mamo ki je bla "ga. mikrob" user posted image user posted image user posted image

drugac, slummy mummy je res zakon! berem knjigo non-stop, je komicna, ampak ima tud zelo lepih idej in veliko resnice!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:34:07   
maja1488
Mwahahahahahha....Ga. Mikrob.

Hvala Ivana...you make my day!
Kdaj pridete?

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:36:33   
majana79
ivana, LOOOL user posted image ma sej naš mulo bi tut sesal, samo kaj ko od tega ni haska user posted image dej, pridi kmalu pa prinesi knjigo posodit user posted image

se dobimo v Minutki in gremo še na čevape user posted image



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:40:34   
maja1488
Majana, nisi na tekočem...zdej je IN pod kaminom...majo sač. Svinjino, kozlička, ovčko al pa hobotnoco.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:41:18   
ledenka
pa sem spet tu user posted image  matr sem hitro doma user posted image  

suši je bil ok, edin od likohola majo sam pivo - laško, union in heinekena. tud japonskih sort zaenkrat nimajo. tud prav user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?