|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:42:05   
majana79
tle nima na tekočem nč veze, ivana že ve zakaj sem omenila čevape user posted image

drgač pa, lahko bi kej povabila, da gremo sprobat, kaj tle sam neki govoriš o nekih stvareh k NAJ bi ble in pa dobre user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:42:38   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Majana, nisi na tekočem...zdej je IN pod kaminom...majo sač. Svinjino, kozlička, ovčko al pa hobotnoco.
mmmmm, ovca user posted image  čist nora sem na ovčetino, smo enkrat kupli pol jagenjčka za frižider in ga pol pekli na žaru. to je blo super dobro

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:43:57   
maja1488
Majana...rade volje, sam kaj ko se ne uskladimo z zdravimi dnevi. Te peljem za RD user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:43:58   
majana79
ledenka, kaj ne poveš, naš ata gre vsake tok časa iskat svežo jagnjetino (tako da ne smrdi, ker ni vsaka dobra... odvisno je, kje se pase)
lahko ti povem ko bo, če boš vzela kak kos

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3029
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:44:23   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Majana...rade volje, sam kaj ko se ne uskladimo z zdravimi dnevi. Te peljem za RD user posted image


a od M.? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3030
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:52:16   
ledenka
majana, čak da dobim večji hladilnik user posted image  moj ma sam en predalček in takrat še ni bilo M, da bi njegove predpripravljene posode vzele pol placa user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3031
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:53:26   
Anonimen
JEZNA SEM!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prejšnji lastnik mi je vzel celih 800 EUR varščine za stanovanje. Del za stroške za pretekli mesec, del za poškodovani pult (zamenjal bo z novim 4,5m pulta naročenega direkt pri Gorenju) in preostalo mi je obračunal zato, ker se novi najemniki lahko selijo šele 1.5., do takrat pa bo imel prazno stanovanje user posted image   Kr na jok mi gre, tako zelo sem razočarana user posted image
Če kera pozna kakega pasjega odvetnika se priporočam... user posted image

Aja.... Dober večer in sorry, ker pišem samo kadar sem slabe volje user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3032
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 21:56:07   
ledenka
živa, a niste bili zmenjeni, da vi zamenjate pult?


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3033
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:00:24   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Majana...rade volje, sam kaj ko se ne uskladimo z zdravimi dnevi. Te peljem za RD user posted image


a od M.? user posted image user posted image user posted image


Upam sicer na mojga. M ima doma žurko s sarajevskimi čvapi in kajmakom...tko da...ni zate user posted image user posted image user posted image







< Sporočilo je popravil maja1488 -- 7.3.2011 22:01:52 >

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3034
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:01:28   
maja1488
Ledenka, spet ti link ne dela user posted image   Butast RR.

Živa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3035
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:02:36   
majana79
joj živa, to je pa res bedno user posted image

samo tole z najemniki mi ni jasno, a ste bili vi kao vezani na njih, se pravi ste jih mogl sami najdet? ker če niste, pa če ste mu dal pisno kdaj greste ven, ne vem zakaj vam računa vmesni čas user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3036
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:05:09   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Majana...rade volje, sam kaj ko se ne uskladimo z zdravimi dnevi. Te peljem za RD user posted image


a od M.? user posted image user posted image user posted image


Upam sicer na mojga. M ima doma žurko s sarajevskimi čvapi in kajmakom...tko da...ni zate user posted image user posted image user posted image



si zihr da mava isto M. v mislih? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3037
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:05:55   
Anonimen
Ah... Od prvega dneva je blo vse na zaupanju in dobrem odnosu user posted image   Nikjer v pogodbi nimam zneska najemnine, niti zneska višine varščine. V pogodbi je naveden 90-dnevni odpovedni rok in on pravi, da je bila moja odločitev, da sem šla z 28.2. ven... Pult pa je bil dilema že od začetka. Povedala sva takrat ko sva povedala, da se selimo in od takrat je blo vse čudno. "Lastnici" sva se z odhodom očitno zamerila in zdej je iz osebne zamere tako izpadlo kakor je... Sem bla tok razočarana danes, da sploh do sape nisem prišla user posted image user posted image user posted image   Pa smo kao bili fuuuul prijatelji prej, dokler nisva oznanila, da bova iskala stanovanje user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3038
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:06:05   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Majana...rade volje, sam kaj ko se ne uskladimo z zdravimi dnevi. Te peljem za RD user posted image


a od M.? user posted image user posted image user posted image


Upam sicer na mojga. M ima doma žurko s sarajevskimi čvapi in kajmakom...tko da...ni zate user posted image user posted image user posted image



si zihr da mava isto M. v mislih? user posted image user posted image user posted image



Ne...očitno

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3039
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:06:07   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Ledenka, spet ti link ne dela user posted image   Butast RR.

vidim user posted image  mah bz, najboljš da umaknem linke, itak tisti, ki so mislili, so pogledali...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3040
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:10:02   
majana79
živa, žal nimam pametnega nasveta, kot to, da se pri denarju vsako 'prijateljstvo' konča...

upam da imate sedaj te zadeve točno razdelane in na papirju seveda

glede odvetnika pa ne vem, se bojim da bi njegovi stroški kmalu presegli 800 eur, tako da vprašanje ali se ti splača



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3041
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:11:04   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

glede odvetnika pa ne vem, se bojim da bi njegovi stroški kmalu presegli 800 eur, tako da vprašanje ali se ti splača




s tem se pa strinjam user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3042
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:13:04   
Anonimen
Majana ta moment mi je vseeno koliko bo stroškov, samo da ne obrži mojega denarja... Sej samo da malo k sebi pridem, bom že kej pametnega pogruntala, samo ta moment sem pa res čist iz sebe... Sem mela skoz en slab občutek od dneva ko sva povedala, ampak nisem si pa mislila, da bosta šla tako daleč user posted image

P.S. Hvala, da me tolažiš in "poslušaš" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3043
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:21:33   
ledenka
žal, če nimate zadev na papirju, je to potem beseda enega proti besedi drugega. in žal s tem ni kaj dosti početi... običajno kratko potegne upnik user posted image  

lahko se probate še enkrat pomenit z njimi, pa zagrozit z odvetnikom... dostkrat že sam to pomaga

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3044
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 22:25:48   
Anonimen
Edino kar mam je oglas, kjer je navedena cena za najem. user posted image   Mal se na to upiram... Če ne pa priče... nevem...


ajsi hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil živa25 -- 7.3.2011 22:26:08 >

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3045
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 7:57:35   
betty.ford
good morning!! rise and shine!!

vas še nisem prebrala za nazaj, a sledeč "smeškotom" ni prav obetavno,...

danes sem "ponoči" sanjala, da smo šli na križarjenje (no, ni bila ravno križarka ampak bolj gusarska ladjauser posted image ) in so se dogajale more - mulčka sta mi stalno skakala z ladje v morje. si predstavljate navdušenost kapitana?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3046
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 8:14:11   
betty.ford
Papua, verjamem, da danes uživaš v evropskem vzdušju! za naslednji teden pa tudi jaz držim pestke, da ti g. pove, da je vse okej.

majana, ledenka user posted image user posted image user posted image  da bodo ušeska čimprej dobro.

maja, sem opazila nek oglas - a ti ta povzroča kuvertanje?
sama že malo obupujem, da si bom našla pravo delovno mesto - kako že pravijo: pravi človek ob pravem času na pravem delovnem mestu. ja, to bi bila rada.user posted image

Dudica, uživaš, lepo te je prebrati, kljub temu, da si kratka.

Tanja_ ojej.user posted image  manijaki! očitno smo prepotrebni urejenega mestnega prevoza,, ker so tele borbe za parkirišče res vedno bolj neusmiljene.

ivaanaaaaaaaaauser posted image
 
ledenka, sem si mogla sposodit strica gugla, da mi je povedal, kaj pomenijo tiste ruske črke,... jooj, kakšno spacapalo je prevedel:

Nikoli in ne sprašuj! Nikoli ni, in še posebej tistih, ki so močnejši od tebe. Bodo sami ponujajo in si dati vse!user posted image

živa, tebi pa en velik user posted image
meni se zdi, da ste si z lastniki že prej bili odbojni. škoda, ker se ne morete posloviti v miru poslovit.
upam, da rešite tako, da bo vsem prav.

eelyy, sem pozabila včeraj napisati, da boste prav luštno sobico kupili!

zdaj pa: zajtrk, sprehod (petra, si pokonci??), pa še kaj. lepo mi bodite in vsrkajte sonce, da vam da energijo. pozitivno, seveda.









(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3047
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 8:27:44   
majana79
Jutro!

betka, včeri sem ti poslala en sms, a maš mogoče drugo številko kot včasih? user posted image

AB je zgleda prijel, zaenkrat nima vročine. Bo pa spet zamudi pusta.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3048
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 10:31:24   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

ledenka, sem si mogla sposodit strica gugla, da mi je povedal, kaj pomenijo tiste ruske črke,... jooj, kakšno spacapalo je prevedel:

Nikoli in ne sprašuj! Nikoli ni, in še posebej tistih, ki so močnejši od tebe. Bodo sami ponujajo in si dati vse!user posted image


user posted image user posted image user posted image

Nikoli ničesar ne prosi. Nikoli in ničesar, še posebej ne tistih, ki so močnejši od tebe. Sami bodo ponudili in sami bodo dali.

Moj moto, kind of.

sicer pa dobro jutro!

user posted image

in čestitam za naš praznik!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3049
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
8.3.2011 10:35:03   
maja1488
Ledenka...kaj tega otroka ponujaš user posted image

Čestitke!

user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?