|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.11.2010 13:39:27   
pinkalonca
Arwenko ja prav na embalaži piše da je za presredek user posted image

BabyKitty user posted image sej še malo pa se boš lahko spet v red spravla user posted image

no še moja najnovejša slikcauser posted image   34. teden

user posted image

< Sporočilo je popravil pinkalonca -- 9.11.2010 13:44:30 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.11.2010 14:50:49   
Slavi83
Zaljubljena23, kako to urejaš za pediatra osebno ali lahko samo pokličeš po telefonu???

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.11.2010 15:17:41   
Mjavmjav
špica ja, pritisik imam zdaj kar normalen, prej sej imela pa celo prenizkega...
hihi, tole s taščo pa itak ne bo dobro... vse se bojimo teh številnih nasvetov ki jih bomo deležne ob user posted image user posted image

BabiKitty kak mali buši imaš ti... jooooj, prav luškan je... jaz imam tak balon pred sabo, da imam občutek, da bo zdaj zdaj eksplodiral.. pa čisto trd je.. človek ima občutek da bi ga z iglico piknil pa bi kar počil...
no slikco mam pa itak na FB user posted image

pinkalonca imaš prav.. če ne drugega bo placebo efekt malinovega čaja dovolj v pomoč pri porodu user posted image

RR ga pa orng sračka... vsak post si najprej skopiram in šele potem stisnem Potrdi, ker tudi meni zadnje čase obvezno ven meče!

(odgovor članu Slavi83)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.11.2010 15:41:02   
zaljubljena23
Slavi, midva sva šla tja, lahko pa poskusiš, če gre tudi preko telefona...

lepi bušiji..Moram tudi jaz svojega malo pofotkat, koliko sem ga na začetku lahko skrivala, je zdaj vse nadoknadil, se že kar fajn pozna..Smo veliko nadoknadili v zadnjih dneh

Pinkalonca, dobrodošla v klubu skrivnostnežev

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.11.2010 15:47:13   
čebelica11
Arwenko, na Weledinem olju piše Damm-Massageol (olje za masažo presredka), se pa uporablja od 34. tedna dalje 3-4 krat tedensko. Je pa v našem DM-u zraven stvari za nosečnice/mamice (krem proti strijam, blazinic za dojenje, ...). Nam so zanj povedali v materinski šoli, pa nekje tukaj sem prebrala o tem (http://www.ringaraja.net/clanek/priprava-presredka-na-porod_558.html). Če pa res pomaga, pa seveda nihče ne ve, ampak probamo pa lahko.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.11.2010 19:56:25   
obcinarka
ojla čvekice.... preden odletim pod tuš in trenirat dihanje...))) hahahahah, se vam malo javim...  sm kar ok, spet sem ( najbrž) preveč jedla, hmmmmmm... nekak imam kar zlo apetit, bomo videli kaj bo tehtnica pokazala v petek...
moj user posted image  je šou na basket in sem mu skoraj že navezala mobi okrog vratu... če slučajno.... hahahahah, malo se morm pohecat, ampak nkol ne veš, ne??. sm kar ok, dans služba-skrajšano, pol sm šla na faks na vaje pa v lesnino ker morva še en dvosed kupit mal firbcat, pol sm mela en obisk-posoda AMC da malo reklame nardim, zdej bom šla pa meditirat... se mi zdi da še kar morm neki postorit, pa cel dan skoz neki delam... a mislite da je slaba organizacija??? ha??  zadihana ko slonček, morm še rezervirat termin za akupunkturo, olje za presredek... sm razmišljala, ne še kupila
povejte.. a kej telovadite al pa user posted image ???????????????????????
no dejmo preden gremo spat... al kako??user posted image user posted image

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.11.2010 20:10:30   
Arwenko
A ve dejansko vadite dihanje? Sploh nisem pomislila na to...user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Decembrke 2010 II.del
9.11.2010 21:13:51   
KatyK79
čer punce,

no jaz sem ravno zlikala posteljnino za našega fanta user posted image

luštni bušiji....ja baby kitty drobna si, pa to vzemi kot kompliment.
upam da mi uspe da se še jaz pofotkam in vam pokažem našega bušija.

presredek...jaz imam kr mandljevo olje. včeraj sem se ga lotila, za probo user posted image

lep večer in lepo spite

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 9:29:07   
GITA14
grrrr ful napisala pa me je vrglo ven

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 9:32:07   
GITA14
bom zdej bol na kratko
V petek dobila izvid za streptokok imam neko bakterijo ki jo sedaj zdravim z vaginalno kremo in hikoncilom.
23.11 mi bo ponovno vzel bris, da vidmo če smo to bakterijo vničli.
Tudu jst nosim zelo nizko, ko mi je prejšni torek jemal bris se je kr začudu kako nizko je.

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 9:40:55   
betricija
dan
rr še kar nagaja. no tudi jaz pošiljam svojega bušija v 33 3/7t. ostale slikce bodo pa v albumu. sem še voziček slikala...če mi bo jasno uspelo naložiti.
user posted image

pa prat sem začela.jejhata je tega...

presredek...bom kar olje kupila v DM, prav za presredek. samo bom začela praktiricirat okol prvega decembra. pa na masažo stopal bom takrat začela hodit in malinov čaj bom pila. sem se potrudila in malinove liste letos nabrala. pa da vidimo če bo kaj efekta...pri vseh teh neumnostih, ki jih bomo probale, bodo otroc kar sami prileteli iz trebuha...nau treba nič pritiskanja user posted image  in napenjanja user posted image
bejbe uživajte

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 10:09:27   
jona klara
betricija- zelo lep buši, jaz vam pa ne morem postrežiti tukaj slike, ker mi ne dela mam neko varnostno bla bla in ne morem sem gor spraviti slikeuser posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 10:54:46   
enamimi
iiiiiiiiiii kaki lepi bušiji
betricija to pa ni več tisti mali bušček, še mal pa me boš prehitela user posted image
moj je ogromen pa še kr raste, me že večina sprašuje, če sem sigurna da je samo eden notri user posted image

popoldne končno šibam po posteljico, jutri pa imamo že pregled

betricija a to greš na tisto masažo k jo mamo kao zastonj 10 obiskov v babiški šoli?

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 12:19:44   
ababanana
Ojla nosečkice!

Jaz ne bom pila čaja malinovih listov, pa tudi presredka ne bom masirala... Je pa to olje od Welede.... Sem v prvo imela namen - masirati namreč - pa se mi je tisti opis zdel tako zakompliciran, da se mi ni dalo lotiti tegauser posted image . Pa ni bilo panike, dobila sem samo 2 ali tri šive...

*Star*, zanimivo razmišljanje glede priprave torbe za Puser posted image . Jaz sem jo na 3/4 spakirala, stoji v kotu in vsake toliko še kaj fliknem not... Naj kar bo na stand-by, čeprav se mi nikamor ne mudi...

čebelica11, jaz sicer zaenkrat ne zatekam; mogoče probaj z manj slano prehrano??

Pediater: bom imela enakega kot za sina... Baje pa je ponekod kar potrebno rezervirati - če želiš točno določenega in če sprejme samo omejeno število pacientov...

betricija, ne govori o luknjah na cesti.... Že v prvo sem bila FUL občutljiva na le te; moj je na luknjastih cestah vozil kot po jajcih, ampak ni nič koristilo - mi je ama na vsaki luknji otrdel trebuhuser posted image . V galvnem, ni prijetno...

jancci, moj sin je pri 9 mesecih bil slabokrven - hemoglobina je imel 104 in nam je pediatrinja tudi predpisala 6 flašk legoferja. Vedno sem mu ga vmešala v sadno kašico - pač vse skupaj zmiksala in je brez problemov pojedel. Potem pa obvezno umivanje zobkov... Se pa je potem hemoglobin FUL popravil - na 130user posted image . Sem pa tudi usput bila še bolj pozorna na prehrano - suho sadje, zelena zelenjava, govedina,.... In še danes ima super kri...

pinkalonca, mogoče poskusi z blazinicami za dojenje... Aja, ti ne pride skoziuser posted image . No, jaz imam pralne in so mi všeč... Niso predebele....
obcinarka, jao, meni ni do user posted image . Se počutim kot en kituser posted image

Pa zelo lepi bušiji...

(odgovor članu enamimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 14:17:50   
Nincii
Lepe bušije ste nam pokazale! ;) Jz sm dala par slikic v fotoalbum, k se še ne znajdem čisto kako se jih daje direkt na forum... user posted image user posted image user posted image
Danes je moj prvi dan porodniške! user posted image user posted image user posted image

Še malo, pa bo tu december.... Letos še posebej vesel!

Bodite pridne in pridno crkljajte rastoče trebuščke!



(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 14:57:49   
betricija
hvala, hvala. moj trebuh je na trenutke tako napet, da se prav čudim, da mi nič ne poka ob straneh. pa me kar boli na trenutke. dobro da je noč vmes in se lepo obe s tamalo naspive.

jona, kar pogumno slikat in da vidimo tvojega bušija

enamimi, se mi zdi, da mi je trebuh čez noč zrastel. se tudi že sama sprašujem, če je res samo en zakladek notri. sicer pa mislim iti na refleksno masažo stopal v Radomlje k eni gospe, ki se samo s tem ukvarja pa še pocen je. mogoče pa bom šla v decembru na dekompresijo...ta ki so jo omenili v MŠ.

nicii lep začetek porodniškega dopusta. še malo pa bomo kmalu vse na porodniški, no ene boste že rojevale...

dogaja se dogaja.

(odgovor članu enamimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 16:33:12   
zaljubljena23
betricija, lep buši pa voziček tudi...

OO, porodniške so se tudi že začele, to pomeni, a bodo kmalu začeli tudi prvi decembrčki prihajati na svet




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 18:17:43   
Mjavmjav
sej prve decembrčke smo že dobili user posted image ampak zdaj res nič ne slišimo o njih? user posted image verjetno imajo sami s sabo preveč dela... bomo kmalu videle kako je to user posted image

jaz sem sicer tudi že na porodniški, od 6. 11. naprej... ampak tako so mi samo rekli, odločbe pa ni in ni... no, danes je prišla ena, vendar samo ta v kateri piše, da so mi odobrili tisto enkratno denarno nakazilo. Nikjer pa ne piše, kdaj se mi porodniška začne, kakšna bo višina, kdaj so prva nakazila ipd. Ste ve dobile tudi to odločbo?
Njah, ta papirologija... ker sem pač zdaj na koncu bila na Zavodu menda čakajo podatke od tam in zato ne morejo izdati odločbe. Ampak meni je že kar malo čudno vse skupaj... da mi ne bodo na koncu rekli "ups, ne izpolnjujete pogojev". Pa še odjavit bi se morala iz Zavoda, ko dobim odločbo, pa tudi to zdaj ne morem narediti... kr neki ane... no evo, zdej sem se mal spucala user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 18:45:40   
Arwenko
Oba decembrčka Jan (lidik) in Špela (urskaf) sta ok, še v porodnišnicah, vendar se jima obeta kmalu prihod domov. Kaj dosti več jaz tudi ne vem, bodo punce same povedale najbrž ko bodo doma. 

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 21:45:18   
DeVilla
Včeraj sem napisala cel roman, pa me je vrglo ven.. Zato da dons ne bom... user posted image

Lepe trebuščke imate, moj pa vas prekaša po velikosti. user posted image  Ko pridejo obiski, se hecam, da naj povejo, če me hočejo hitr videt v obraz, da pridem ritensko v prostor...

Čakam odločbo za porodniško, mali brcko je dejaven skoz, ponoči spim ok, malce pa še vseeno nadomestim dopoldne. Danes sem spet vozila avto po skoraj enem mesecu in je vožnja vzvratno precej mučna zarad trebuha... user posted image   Bom mogla pa jutri spet za volan, da bom razvozila otroke v šlo in vrtec, ker moj ljubi ne more...  Popoldne imata pa tud vsaka po en krožek, bom bila šofer...

Evo, pa da zdaj vidimo, če mi bo uspelo tole prilepit na forum... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 22:14:25   
birdy
DeVilla, sem vesela da je še ena k ma velik trebuhuser posted image  tko k jst. Obema je pa to tretja nosečnost če prov vidim tko da očitno bo nekaj na temuser posted image  Dej kako fotko da vidim če je res tok ogromen...
A veš da je men v ponedeljek prodajalka rekla če so to še zadnji dnevi pred odhodom v Rimuser posted image  Jst pa samozavestno da ja, pol se pa spomnim da mam še skor mesec do rokauser posted image  Sem bla raj kr tihuser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 23:15:01   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

DeVilla, sem vesela da je še ena k ma velik trebuhuser posted image  tko k jst. Obema je pa to tretja nosečnost če prov vidim tko da očitno bo nekaj na temuser posted image  Dej kako fotko da vidim če je res tok ogromen...
A veš da je men v ponedeljek prodajalka rekla če so to še zadnji dnevi pred odhodom v Rimuser posted image  Jst pa samozavestno da ja, pol se pa spomnim da mam še skor mesec do rokauser posted image  Sem bla raj kr tihuser posted image



Se še jaz javim z ogromnim trebuhom!user posted image  Sicer je to moja druga nosečnost, ampak ljudje se kar ne morejo načudit kakšen jeuser posted image  Dragi mi vsakič, ko me vidi v spodnjem perilu reče, da se me ne more nagledat! Pa ne zaradi česar drugega, ampak zaradi trebuha. Nosim pa full spredaj in na špic! In tudi mene vsi pošiljajo rodit, pa mam še dober mesecuser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 23:16:42   
Tulipan12
Jutri imam tudi jaz zadnji dan službe, 9 dni dopusta za pokoristit in porodniška! Jupiii, pa-pa služba do 2012user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Decembrke 2010 II.del
10.11.2010 23:24:38   
Tulipan12
Aja, še to, moj zelo zelo živahen user posted image  se je malce umiril. Ker imam tabelo štetja gibov že od 28 tedna, ko sem lahko deset nizov naštela že do 10h zjutraj, bom si jih pa zdaj morala pisat. Upam, da me ne pošilja že v Rim, ker komaj naslednji teden začnem z nakupi, kje je še pranje in likanjeuser posted image  Še ima katera podobno situacijo?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 8:49:13   
Dadi
No tudi jaz se pridružuje odštevanju dni do porodniške...še dva dni in potem začnem res sproščeno s pripravami na naše malo dete. Naše dete je zelooooo živahno...Zadnjič sem bila zelo utrujena in sem šla spat ob pol desetih zvečer, pa se ni in ni hotel/a umiriti, tako,da sem še pol ure bedela in občudovala živahnost-kolcanje, butanje, brcanje...ufff.. Čedalje težje mi je tudi v avtu, tako, da ko se vozim v službo (45 km v eno stran) ni več prijetno...no pa saj bo samo še do petka.

De Villa in birdy tudi sama sem tretjič noseča, pa tokrat je moj trebuh res da, manjši kot v prvih dveh nosečnostih, ampak še vedno je kar konkreten. Mi je pa zadnjič G na pregledu rekla, da sem prav lušnauser posted image , nič zatečena in preveč zrejena, ko da bi eno žogo pojedla...sva se pa pol mal nasmejali.

Koliko vas bo šlo na testiranje za streptokok? Jaz sem se odločila da bom vseeno šla, čeprav se mi zdi ne fer, da je to samoplačniško (35€) Zadnjič pa sem gledala prispevek o zunajtelesni oploditvi, kjer so bile navedene astronomske številke (1450€) samo za to da ženske oplodijo, da ne omenjam koliko UZ v nosečnosti jim pol še pripada in koliko ostali dodatnih preiskav.
Telih 35 € bi pa že lahko vsaki nosečnici odobrili + seveda še kakšen dodatni UZ.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!