|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 10:20:52   
Frutiq
Evo, tukaj še ena iz kluba velikih trebuščkovuser posted image  Tudi mene že pošiljajo rodit, čeprav nisem niti s porodniško začela. BabyKitty, pinkalonca, ne morem verjet, ko gledam vajine bušije... Zdi se mi, da sem jaz imela takega nekje v 2. mesecuuser posted image  No, saj od kar vem, da nosim pravega velikana se ne sekiram več, sem pa tudi jaz taka, kot bi pojedla eno košarkaško žogouser posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 10:31:41   
mag3
Mjavmjav jaz sem že vse odločbe dobila že v oktobru, par dni po tistem ko sem oddala vloge. In sem tudi že od 8.11. na porodniški. user posted image  Jutri naj bi pa bila nakazana ta enkratna pomoč ob rojstvu otroka. user posted image

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 10:33:12   
mag3
Še 25 dni .......... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 12:45:45   
BabyKitty
Kok je fino k napišeš cel roman, potem ti pa napiše, da jim je žal... user posted image nekaj za nosečniške živce user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 13:18:32   
pinkalonca
Arwenko jst včasih mal podiham po pasje, druzga pa nič ne treniram user posted image

presredek bom enkrat decembra začela masirat, tko mal zaradi boljšega občutka user posted image

betricija lepi bušiiiiiiiiiii ♥♥♥

ababanana če bom vidla, da pride skozi bom pa blazince dala v modrček ja user posted image

Nincii še en lepi buši ♥♥♥

Mjavmjav upam da ti zrihtajo tele papirje user posted image jst imam še nekaj časa da jih dobim ker itak nastopim s porodniško 27.11.

Tulipan12 super za vstop v porodniško user posted image moj mali je še vedno zeloooo aktiven in včasih brcike že bolijo :S

Dadi woohooo potem pa le uživaj v porodniški user posted image moji štručki se obvezno 1x na dan kolca user posted image hehe mi je prav smešno user posted image

Frutiq ja sej ko bomo me nosile drugega otročka bomo tut najbrž imele večje bušije user posted image

mag3 kaaaaaaaj samo še 25 dni!!?? joooj gre hitro user posted image

BabyKitty jst zdej kr v beležnico pišem potem pa dam odgovori in prilepim notri roman, ki ga napišem v beležnici user posted image me je izučilo, ker mi je zadnjič mislim da 2x vse zbrisalo user posted image


včeraj sem bla na masaži za nosečnice in je takoooooo pasalo user posted image user posted image user posted image malo razvajanja za mamico, ker ko pride naša štručka bo razvajanja malo manj, bomo bolj štručke razvajali user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 13:28:47   
n a n i
Iiiii punce kaksne luskane male busije imate. Jaz sem tudi v klubu ogromnih busijev. pa ne samo busijev, še marsikaj drugega je šlo narazen. Ker je imela bebica v zacetku 36 tednov manj kot 2 kg, zgleda, da se samo jaz redim.  Stevilke na tehtnici kar skacejo v visave, čeprav se mi ne zdi, da bi ful več jedla kot pred nosečnostjo.

tudi jaz že odšstevam do porodniške. Še 2 dni... Obe odločbi iz CSD pa sem dobila 3 dni po tistem, ko sem jih oddala. sem pa slišala, da nekateri CSDji pošljejo odločbo za porodniško šele po nastopu porodniške, da v primeru predčasnega poroda ne rabijo urejat papirjev 2krat.

Mene tudi jezi, da napisem cel roman, pol pa RR zašteka. Zato sem se naučila, da je zelo uporabno uporabljati CTRL + A in CTRL + C. Potem pa to prilepim znova.

uzivajte v gnezdenju in božanju bušijev.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 14:09:20   
DeVilla
Birdy - bom dala fotko gor, sam da pogruntam kako.

Tulipan12 - tudi jaz drug teden začnem z pranjem in likanjem. Bom prosila sestro, da mi bo pomagala pri tem, ker sm jest tolk počasna, da je joj... user posted image

Dadi - kako pa pri vas čakata prva dva novega člana? Pri nas sta zaenkrat še navdušene, samo se jima po moje že malce prepočasi dogaja... Najmlajši je najbolj všeč moj trbuh, ga krnaprej boža pa govori: "Mami, kolk je velik tvoj buši!" Pa fajn se jima zdi, k se približata trebuhu, pa kako nagovarjata dojenčka, da naj mal brce, da bom mogla it na wc... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 14:09:22   
špica84
Ja resnično lepi bušiji.Tudi moj spada med tiste big one.
Pa koker pravi nani teža na tehtnici kar skače gor

Čudno moje odločbe za porodniško pa še kar ni.Nevem kuga mučkajo.Al mi pa tašča še pri tem dodatno nagaja user posted image

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 15:55:40   
nadka30
samo tolk da vam sporočim vaša lidik in predvsem mali jan se danes vračata domov.
Več bo pa sama povedala ko se vam javiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 16:17:29   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image uuu...kako lepe novičke...Komaj čakam na prvo poročilo

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 17:48:50   
Dadi
IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla

Dadi - kako pa pri vas čakata prva dva novega člana? Pri nas sta zaenkrat še navdušene, samo se jima po moje že malce prepočasi dogaja... Najmlajši je najbolj všeč moj trbuh, ga krnaprej boža pa govori: "Mami, kolk je velik tvoj buši!" Pa fajn se jima zdi, k se približata trebuhu, pa kako nagovarjata dojenčka, da naj mal brce, da bom mogla it na wc... user posted image

Pri nas je ta starješa čist  noter, skoz lupčka in boža tale moj trebuh, mali se pa čudi kako se to premika...Čeprav je bil na začetku mal ljubosumen na moj trebuh, pa smo zadevo rešili. Bom pa videla kaj bo, ko se bo naše dete rodilo. user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 18:36:50   
betricija
o lidik gre domov. super novica.
ma danes so samo lepe novice, špica ne daj se tašči oz.  .

ja vse imamo, imate lepe trebuhe. saj jaz bi bila kar skoz noseča. so vsi tako prijazni do mene, ko trebuh vidijo, ženščine v kakšnih modnih trgovinah nič ne gledajo na mojo kilažo ampak se takoj pridejo ponudit, če je kaj za pomagat. vam povem, da bom trebuh zelo pogrešala. no upam, da ga bom kmalu spet imela, da mi ne bo treba čez vso kalvarijo kot s tem otročičkom, ki raste v meni.

nani ti si še 2 v 1? kako si kaj? kdaj greš v porodnišnico?
meni pa še kar otrdeva trebuh. pa sploh ne vem a je to normalno, ali se že kaj napoveduje, da bo prej kot je določeno, se pravi čez 6t? G pravi, da se maternica pripravlja na porod, samo tako močno? pa saj ne vem več, a tamala tolk razgraja v men ali je to grozno otrdevanje. bom sedaj spet počivala do srede. pri nas jutri začnejo menjat peči in bo bolj mrzlo v bajti. meni pa kar paše. hodim po bajt v kratkih rokavih in brez nogavic, moj pa zmrzuje zraven hehe...kaj se mu smejim...hihi...končno enkrat obratno.
no lepo se imejte

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 18:46:59   
BabyKitty
betricija lepo, da izkoristiš prednosti trebuščka... jaz jih mimam čisto nič... celo veselo se vrivajo pred mene... zadnjič v lidlu se mi je zgodilo, da sta se celo dva... in to isti dan ko sem prišla iz porodnišnice... sem bila tako slabe volje... na avtobusu veselo sedijo moški srednjih let na sedežih rezerviranih za nosečnice, jaz se pa obešam po štangi k ukrajinke user posted image vglavnem kultura na nivoju... niti enkrat še nisem imela prednosti zarad trebuha...

Upam, da bo jutri nakazana pomoč ob rojstvu... bo zelo prav prišlo user posted image

Imam pa že od včeraj zvečer skoz krčke user posted image me čedalje bolj skrbi, če bom sploh vedela kdaj v porodnišnico user posted image zdej me je še teta prestrašla, da pri ta zadnjem otroku ni čutila popadkov, bili so pa že zelo močni... bi bil pa 11.11. zelo lep datum za rodituser posted image

lidik
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil BabyKitty -- 11.11.2010 18:47:29 >

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Decembrke 2010 II.del
11.11.2010 19:06:51   
Mjavmjav
joooj, ljudje SPLOH ne obrajtajo več nosečk.. no, bolščijo vsi v trebuh kot bi bil ne vem kaj, ampak da bi ti pa kdo ustavil na cesti, odstopil sedež, te bohnedaj spustil naprej pri zdravniku, ker naj me ne bi predolgo čakale v čakalnicah.. uf, kje pa... sem vedno bolj razočarana nad tem, kakšni smo postali ljudje, vsak gleda samo nase user posted image
ampak bušija bom vseeno malo pogrešala - iz drugih razlogov user posted image ok, tistega do 8. meseca, v 9. mi je malo preveč v napoto user posted image

lidik in jan juhuuu!! user posted image user posted image komaj čakamo poročilo user posted image

in če sem vas prav razumela ste dobile dve odločbi ane... njah, saj to se mi je itak dozdevalo, tako da bom jutri malo pognjavila (danes pač ni bilo uradnih ur)... je pa res hecen občutek, ko si kao že na porodniški, samo nihče ti tega še ni potrdil.. pa še od Zavoda naj bi se šla odjavit, da ne bo komplikacij - pa brez odločbe ne morem user posted image

moj trebuh tudi skos otrdeva in spodaj so tudi neki mini krčki... ampak težko določim iz katerega kanala izvirajo user posted image

jutri imamo pa CTG!! user posted image user posted image

(ctrl+A in ctrl+C, potem šele klik na Potrdi!!) user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 9:28:05   
enamimi
ja BabyKitty mi je zelo znana situacija na avtobusu in trgovinah, edine ki mi hočejo odstopiti sedež so zelo stare babice, tako da jim kar pustim sedeti in raje stojim.... sramota. Trgovine so pa itak poraz, gužva gor ali dol, čakala boš pa če maš nevem ti koliko trebušček.

Včeraj smo bili na pregledu, na hitro zmerila kar je imela, dobila napotnici za porodnišnico in rešilca, naslednjič pa CTG. Pa me sestra vpraša če mislim rodit doma????user posted image Sem se prvo malo zmedla (sestra tudi) in ji pravim jst raje nebi doma, pa se oglasi druga in reče ti boš babica, jst pa porodničar, bomo mi to po hitrem postopku, samo nevemo če bo partner za. Sem rekla da če one to znajo po hitrem postopku sem takoj za user posted image
Moje kilce pa so že na 16+ v 34.tednu user posted image

Opazila pa sem še da mi ponoči in zjutraj otekajo prsti na rokah in takrat me tudi sklepi v prstih bolijo ko jih premikam, ampak hitro mine, že takoj ko se umijem in operem zobke.

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 9:36:15   
jona klara
lidik in Jan- zelo sem vesela, da prideta domov, kako lepouser posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam, da se še kaj slišiva.Dobro se aklimatizirajta, doma bodo pa tako vsi plesali okoli vaju in vaju razvajali- cmokec JANU!!!!

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu enamimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 9:51:09   
saška26
Dan,

No, zdaj pa vem kako je, ko štrajka RR.

Jaz sem na porodniški že od 3.11., ampak ni razlike, sem bla že prej na bolniški.

V sredo sem pa imela CTG in G mi je odvzela bris za streptokok (hvala bogu ne na moje stroške), upam, da bodo rezultati dobri in, da bom malo bolj mirna.

Imate lepe bušije, moj je tudi kot ogromen balon in baje je iz dneva v dan še večjiuser posted image .

Me je kar strah, kako bom to veliko žogo, čez slabe 3 tedne spravila iz sebe. user posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 9:53:42   
saška26
Lepo in jupi user posted image user posted image user posted image za lidik in malega Jana, da bosta končno doma. Veliko sreče in radostiuser posted image user posted image

(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 10:14:25   
mag3
Ojla user posted image .

Kako kaj? Ste kaj Martinovale? user posted image

Danes je nakazana DENARNA POMOČ OB ROJSTVU OTROKA. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 10:16:52   
ababanana
Pozdravljene decembrke!

A ste ga kaj martinovale?? Jaz nič kaj, smo si pa privoščili pravo martinovo pojedino - mljaskuser posted image . Jaz imam zdanje čase takšne napade lakote; in če ne dobim zrane TAKOJ, postanem tečna kot ranjena živaluser posted image

Moj buši je nešto između; ne nimi, ogromen pa tudi ni... No, nekaj časa je sicer še do konca, čeprav kolikor se spomnim, mi v prvi nosečnosti na koncu trebuh niti ni ne vem kaj zrasel...

MOj sin se kar veseli dojenčka, je pa res, da se mu vse skupaj vleče, pa po moje si tudi dobro ne predstavlja, kaj to pomeni, da bo kmalu doma konkurencauser posted image  Res se bom potrudila, pač kolikor bo šlo, da mu bom posvečala čim več časa in da se ne bo počutil zapostavljeno.... Vse to skupaj me rahlo mori....

betricija, meni že skoz otrdeva trebuh; je baje kar pogosto in dokler se ne odpiraš, ni nevarno...

pa bravo za lidik in jana...

Lp

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 12:53:22   
Slavi83
Pa kje ste vse decembrke??? Včasih nism dohitevala z branjem zdj mi je pa dolgcajt.
Jupi pomoč je nakazana, jutr pa zapravlat.

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 13:17:18   
Arwenko
Kr potihnilo je malo tu zadnje čase se mi zdi...pa zdaj bi kr nekaj decembrk moralo bit že doma user posted image
Ali je pa ti tisti sindrom, ko se v službi vedno najde čas, doma pa je vedno nekaj za naredit, pa ni nikoli časa...

(odgovor članu Slavi83)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 13:49:59   
saška26
Zgleda da decemberke pridno gnezdijouser posted image ,

saj jaz sem tudi pridna, no ja, moja mami user posted image . Sva včeraj zlikali goro oblekic, bodijev, plenic...

Danes pa šibamo v lekarno po kozmetikouser posted image in še po nekaj drobnarij po trgovinah in bo vse nared za najino mali miškouser posted image user posted image .

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 14:01:18   
ula77
ojla, pozdravljene nosečke!

Ja, res smo mal  potihnile, verjetno tudi zato, ker bomo kmal že diplomirale iz nosečnosti, sam tisti zagovor na PDP me skrbi, he he...user posted image user posted image user posted image

Joj, tistima z malimi bušiji kar zavidam, ker moj je kar konkretna žoga, pri +11kg.......brrrr, ampak nerodna pa še nisem....;-)

A še katero muči nespečnost? Sama ne spim celo noč, potem  me pa ob 6-ih zjutraj zmaga spanec.........kak nasvet?????

(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Decembrke 2010 II.del
12.11.2010 14:14:26   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: ula77

A še katero muči nespečnost? Sama ne spim celo noč, potem  me pa ob 6-ih zjutraj zmaga spanec.........kak nasvet?????


Tako noč imam jaz danes za sabo...pol pa me še moj tak grdo z ruženjem zbudi zjutraj, pa itak je blo treba v službo. Delno meni sicer pomaga blazina za dojenje, ampak vedno manj odkrito povedano, drugega recepta pa nimam, res se celo noč premetavam in na koncu me vse boli že.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?