|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.10.2010 18:31:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Celjske srečke nosečke
23.10.2010 20:33:17   
ajtak
Me veseli če sem s svojim pisanjem kateri pomagala, pravzaprav je bilo tudi zame prav katarzično. Mislim, da sem prvič povedala celo zgodbo brez da bi iskala krivdo v sebi.
Ko sem pisala sem jokala kot dež, še danes mi je težko.
Upam, da se bom do poroda dovolj nafilala z pozitivno energijo, da bo steklo samo od sebe oz. da če ne bo ne bom šla skoz isti cirkus.

A se Celjanke kdaj na kakem kofetu dobivate?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Celjske srečke nosečke
24.10.2010 12:01:08   
Anonimen
kofe? vedno :) samo kot sem že povedala se težko zmenim za fixno uro, ker je bolj odvisno od malega.

drugače pa razmišljam o kakšni šetnji danes, če bo le vreme zdržalo. včeraj sem arwenko pusila na cedilu (sorry bejba, mam dober razlog), ker so fantje kooooončnoooo zabetonirali plato pred našim lastnim vhodom. ma je bil plan že takrat, ko se je delala plata za garažo pa je časa zmanjkalo. in eto, posuši se pa stopnice naredimo (verjetno kar kovinske) in imamo čisto čisto svoj vhod končan. user posted image

no, če bo vreme in če bo filip prave volje se zna narediti, da pičimo tokrat kar v park v Laškem in če se kateri da pridružiti... vabljena!

(odgovor članu ajtak)
  Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Celjske srečke nosečke
24.10.2010 12:26:56   
Anonimen
Aja pa se moram prav pohvalit... danes je spal 6h v kosu pa potem 1h budnosti (hrana, previjanje pa še enkrat hrana) in spal še 3h. Zdajle pa spet spi :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Celjske srečke nosečke
24.10.2010 14:24:23   
Arwenko
t.z. ni panike za včeraj, sva šla z mojim enako rundo kot mi zadnjič, sicer je malo pihalo, ampak drugače pa je bilo ful toplo in prijetno. Drugače pa za kofe, absolutno, samo med tednom bolj bogo, ker sem v službi, čez vikend pa sem za user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Celjske srečke nosečke
24.10.2010 18:48:25   
dspela
punce....  a ima katera G V ZD Celje- Benčič Torbica Tatjana?


Ali moram biti, na prvem pregledu tešča ali ne? Kaj vse pa mi bo naredila, kakšne preizskave s krvjo?

Sem pozabila vprašat ko sem se naročila za pregleg.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Celjske srečke nosečke
24.10.2010 19:05:54   
Anonimen
ma ne, ni treba bit tešča. prvi pregled je "samo" potrditev nosečnosti - pregled, da je plod v maternici, koliko je plodov, utrip,... ultrazvok ponavadi naredijo na prvem pregledu; potem pa dobiš napotnico za laboratorij... tešča moraš biti samo za cuker test po 20.tednu.

(odgovor članu dspela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Celjske srečke nosečke
24.10.2010 19:22:50   
Arwenko
dspela, ni ti treba bit tesca, prvi pregled je ponavadi vaginalni uz, da se potrdi nosečnost, pa napotnice za laboratorij dobiš, to je vse. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Celjske srečke nosečke
24.10.2010 20:32:47   
kpmk
ajtak - jst sem tudi za kofe ali šetno

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Celjske srečke nosečke
24.10.2010 20:41:14   
ajtak
user posted image , pol se je treba pa samo zment.
Tud jaz sem dop. v službi, popoldne pa v družbi mulčka lahko pridem praktično kamorkoli. Najin pogoj je le lokacija s kakšnimi igrali, da lahko jaz v miru klepetam in kavo pijem user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Celjske srečke nosečke
24.10.2010 20:50:39   
Anonimen
js mam pa naaaajrajš take, ki se strinjajo s kakšnimi šetnjami no... počvekaš pa še neki za telo nardiš user posted image (pa men mali lepo spančka med šetnjo, kavo smo pa sam enkrat do zdaj sprobal "zunaj" in je blo kr ok).

(odgovor članu ajtak)
  Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 7:04:27   
obcinarka
jutro punce... preden odletim na sestanek... tole lepoooooo novičko sem dobila po sms. od naše mami

Z največjim veseljem presenečena sporočava, da so ob 4.20 uri naši štirje mušketirji dobili v varstvo malo princesko po imenu Klara, ki je tehtala 3.260, velika pa je 51 cm... .

bravo, čestitke mami tako se dela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 8:13:58   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

user posted image , pol se je treba pa samo zment.
Tud jaz sem dop. v službi, popoldne pa v družbi mulčka lahko pridem praktično kamorkoli. Najin pogoj je le lokacija s kakšnimi igrali, da lahko jaz v miru klepetam in kavo pijem user posted image .


če sem za popoldan - he he jst če imam malega (ta velikega) zraven je to tudi osnovni pogoj za kofe user posted image user posted image user posted image user posted image   al pa da imam atija zraven, da en za velikim laufa, jst pa za malim (no ne laufam, ampak jo spedenam user posted image user posted image user posted image )
dopoldan - sem pa sama s ta malo in ja šetnja 1A (da mami čimprej kg zgubi)

< Sporočilo je popravil kpmk -- 25.10.2010 8:16:23 >


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 8:14:49   
kpmk
mami - iskrene čestitke user posted image Klarauser posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 9:01:04   
Arwenko
mami iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

Jaz pa odkrito priznam, da že komaj čakam, da pride tale 20. december, takrat dobi naša bejba izselitveno pravico, me že prav pošteno muči počasi. Ugotavljam, da se še komaj pripomagam, tudi dihanje mi na trenutke že dela probleme, sedet ni luštno, skratka, naj mine čiiiiimmm prej.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 10:08:56   
Anonimen
Arwenko: joooj ti si pa precej hitra s temi željami user posted image

No pa da se pohvalim, da imam KONČNO svoje gospodinjstvo prijavljeno... Sem odlašala in odlašala in... no pa sem včeraj preko e-uprave oddala izjavo in ravnokar prejela mail, da je urejeno user posted image Ma so hitri tle na naši UE, res. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4691
   [Brisano sporočilo]
25.10.2010 10:17:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 10:25:31   
Arwenko
ja, še slaba dva meseca user posted image user posted image user posted image

Ne, saj je ne pustim ven, bejbe naše, brez skrbiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 12:36:43   
nadka30
dan

najprej iskrene čestitke mami za punčko z manikenskimi meramiuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Rada bi vam posredovala lepe pozdrave od Lidik, JAN lepo napreduje ima že 1710g, ni več v inkubatorju ampak samo še v topli posteljci, tako da se bliža odhod domov, vse lepo pozdravlja.
Špela pa je že bliže domu je trenutno v celjski porodnišnici tako da punce naši bejbiji prihajajo počasi domov.user posted image user posted image user posted image user posted image .

No mi se moramo pa pohvalit sampramiška je odnesla prvi mlečni zob od nadjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 12:45:29   
Arwenko
Oooo, super za Jan-a in Špelo user posted image

Sem zadnjič dobila slikico od Jan-a, je že pravi mali korenjak res, samo da jima čim prej uspe. A tole s Špelo, to je običajni postopek, da pol nazaj v lokalno porodnišnico prestavijo?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 12:49:36   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Oooo, super za Jan-a in Špelo user posted image

Sem zadnjič dobila slikico od Jan-a, je že pravi mali korenjak res, samo da jima čim prej uspe. A tole s Špelo, to je običajni postopek, da pol nazaj v lokalno porodnišnico prestavijo?



v bistvu ne vem, sem pa že slišala za tak primer ko sem septembra bila v P in je tudi ena rodila v ljubljani potem pa so jo prestavili bliže domu v celjsko porodnišnico, ko je fant pridobil nekaj gramčkov da je lahko šel na premikuser posted image .


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 13:06:04   
kpmk
nadka30- kdaj pa je Lidik rodila? A v Ce je rodila? S CR?? V 30tednu??

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 13:09:44   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

nadka30- kdaj pa je Lidik rodila? A v Ce je rodila? S CR?? V 30tednu??


rodila je 1.oktobra , rodila je pa na koncu v Ljubljani kolikor vem je bilo naravno, glede tednov pa ne vem koliko je bila točnouser posted image bo morala katera druga povedat

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 13:11:42   
kpmk
nadka30 - mah sem malo zabušila.... sem mislila da je v Ce, kr ko sem bila jst v P. se je govorilo o dvojčkih, ki ju je mami rodila v 30 t z CR in so ju odpeljali v LJ, sem milsila da je ona... ma sem malo zafušala....

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Celjske srečke nosečke
25.10.2010 13:14:57   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

nadka30 - mah sem malo zabušila.... sem mislila da je v Ce, kr ko sem bila jst v P. se je govorilo o dvojčkih, ki ju je mami rodila v 30 t z CR in so ju odpeljali v LJ, sem milsila da je ona... ma sem malo zafušala....


lahko da sem te jaz malo zmedla, ker sem pisala o Lidik potem pa kar o Janu in Špeli. Lidik je rodila Jana, Urskaf pa Špelo tako da ne gre za dvojčke.Se opravičujem če sem te zavedlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?