|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 13:48:33   
obcinarka
jaz sm kupla v četrtek v takko v celju eno fajno debelo jopco sivo s kapuco za 20 eur, pa sm fullllllllllllll zadovoljna, pa drgač nkol ne kupujem tam.. je pa res da ne vem kolk št. kej dobijo... sm še kar na balerinkah, ene kao ski-buc varianta mam od lani iz borova, pa so zakon.. in še poceni so ble, vijolične, kosmatene... jah rabim pa še neki za obut za zdejle-prehodno obdobje, pa sp. majce..
sej kej več boljš da ne pišem, ker.... zmanjka papirjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 14:46:46   
nadka30
dan
še enkirat čestitke urskaf in super da je z vama obema vse ok, sedaj pa samo gramčki gor in sta perajt za domov.

sedaj ste pa našle super temo oblačila, ker mi je ostal samo trebušček mi sedaj niso prav v pasu nobene hlačeuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da nosim eno razvlečeno trenirko za na teren pa ene elastiče hlače in če bo šlo tako naprej bom mogla v šoping po ene normalne hlače ali pa začeti delat trebušnjakeuser posted image user posted image user posted image .

Glede opreme nakupite res samo tisto najnujneše kaj rabite na začetku enako za kozmetiko, v bistvu čim majn.Jaz imam od kozmetike samo;bebival kremo za ritko, fiziološko raztopino v ampulah- kupljeno v leclerko, cenejša od nivee, alkohol za popek, mandeljevo olje,  in bepanthen v primeru vnete ritke, fajn je tudi krema sudacrem za res vneto ritko,eno trdo otroško milo ostalega nimam ker razni šampončki in ne vem, kaj še so nepotrebni pa še zdi se mi da z njihovo uporabo otrok izgubi tisti lep dišeči vonj po dojenčku, no to je moje mnenjeuser posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 16:12:30   
Arwenko
urskaf super za vaju s Špelo, čestitam še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Celjske srečke nosečke
16.10.2010 19:43:43   
lidik
hej urskaf veš kaj, mi smo že danes naredili plac v sobi, da lahko špela sedaj pride k nam. user posted image
drugače pa nič ne skrbi, ga imamo še vedno pod kontrolo, samo se pač čez hodnik gledamo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Celjske srečke nosečke
17.10.2010 8:56:04   
Anonimen
urskaf super, res. sem takoooo vesela!!!
drugače ste pa faci vi2 user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Celjske srečke nosečke
17.10.2010 19:34:39   
urskaf
Hej hoj! Ja, lidik, zaenkrat še čez hodnik. Naslednji za izselitev iz te sobe sva pa tak midve s Špelco, mi je danes ena od sester rekla, da je prva na seznamu. user posted image Pol bosta pa mogoče spet skupaj. user posted image Zdaj še naj bosta, čez kakih 14-15 let se bomo pa drugače menili. user posted image

In še enkrat hvala lepa vsem za vse čestitke in želje!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil urskaf -- 17.10.2010 19:37:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Celjske srečke nosečke
17.10.2010 19:54:44   
tanjusi
Ja dobri sta vidve z Lidik user posted image Spremljam tvojo zgodbo že od takrat ko si imela amniocentezo, pa sem jo jaz tudi imela v tistem času in me je skrbelo , ker ste nekaj namigovale da ni uspelo kot bi moglo... v glavnem kapo dol... pa držim pesti za Špelo in Jana... pa seveda tudi za mamici in ateka ...
Aja samo tok sem še firbčna v katerem tednu pa sta se rodila mala korenjaka ...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Celjske srečke nosečke
17.10.2010 23:07:15   
urskaf
Hvala tanjusi!
Moja se je rodila s 30 tedni in 3/7.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Celjske srečke nosečke
18.10.2010 4:22:46   
mami_1979
Dobro jutro punce!
Jaz pa ne morem spatuser posted image Sem morala na wc, potem pa adijo spanec. Zjutraj, ko bom morala pa vsat, bi pa spala user posted image . Ojej, kaj šele bo,...

< Sporočilo je popravil mami_1979 -- 18.10.2010 4:23:25 >

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Celjske srečke nosečke
18.10.2010 7:47:33   
obcinarka
ooooooooooo pa veš da so me včeraj zvečer srbeli prsti in sm hotla že sms, pa je blo že mal pozno... torej, spanja ni?? sej pr men je spanje tud slabo, se zbujam že ob petih, pol pa tak vstanem za službo cca ob 5.50, ampak.. sm pa naveličana te službe na polno, kljub temu da delam manj.. sm si zdaj nardila spisek ka vse še nardim, -minimalno, res in pol gem... ta sodelavka se pa tud obnaša tule da ji bom knjigo napisala kako naj dela in kako se kaj naredi...
ja seveda!!!!!!!!!!!!
javi se kaj, jaz na relaciji služba-dom-materinska šola-predavanja faks..
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Celjske srečke nosečke
18.10.2010 8:24:31   
mami_1979
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarkajavi se kaj, jaz na relaciji služba-dom-materinska šola-predavanja faks..

Si pa pridna!! user posted image user posted image user posted image Meni še samo diploma manjka, pa ni voljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Celjske srečke nosečke
18.10.2010 8:27:38   
obcinarka
pa čak mal, a ti bi še diplomirala rada????user posted image user posted image .. jao po mojem si na mnogih področjih -tisith ta glavnih življenjskih že zdavnaj, tako da, bo tud tisti papir še prišel... ob pravem časuuser posted image user posted image  

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Celjske srečke nosečke
18.10.2010 8:35:21   
mami_1979
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

pa čak mal, a ti bi še diplomirala rada????user posted image user posted image .. jao po mojem si na mnogih področjih -tisith ta glavnih življenjskih že zdavnaj, tako da, bo tud tisti papir še prišel... ob pravem časuuser posted image user posted image  

Hvala! Saj bo moral počakat, vsaj nekaj mesecev- imam spet izgovoruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Celjske srečke nosečke
18.10.2010 8:49:37   
Arwenko
Jutro...danes spet v pisarni, vam povem, da mi je prava muka sedet za pisalno mizo, pa nimam nič dopusta več, tako da 6 tednov službe še pa bo...

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Celjske srečke nosečke
18.10.2010 9:36:49   
obcinarka
živjo, jah verjamem.. jaz pa dopusta preveč... pa dela preveč... sm tečna ko sam user posted image .. nikakor ne znam in ne rečem NE.. dans delam kot urca, res sm si nardila seznam kaj je najnujnejše, ker če hočem čist vse nardit, pol lahk ostanem kar tu...  sodelavka pa tud misli da ji bom vse prpravla-po možnosti naprej, za december, januar,.,, in veš kaj.... tiste stvari k ji ne gredo, ne ležijo, al pa so ok. mal bolj zahtevne ( pa ne me narobe štekat kk sm pametna) kar pušča, k bom že jaz še to nardila, a ne??? nobene user posted image samoiniciative?? ahhhhhhhhhhhhhhhhhh...
drži se, verjamem da ti je vse čedalje bolj vse v napoto...
user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Celjske srečke nosečke
18.10.2010 9:52:29   
Arwenko
Ja, mi smo pa ravno ugotavljali kako bo glede mojega nadomestila ne, in zna bit da ga sploh ne bo, da se bodo stvari razporejale znotraj firme, bomo videli no, firma namreč ni v zavidljivi gospodarski situaciji, sicer vozimo čez mesec, ampak tako na tesno pač. Bomo videli no...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Celjske srečke nosečke
18.10.2010 9:58:38   
obcinarka
jja enako, sej pr nas je tud notranja razporeditev... sva dve zaposleni, in moje delo bo prevzela zdajšnja sodelavka, ki pa mimogrede imava isto pog. o zaposlitvi, naziv-torej tud plačo, vse, ne dela pa oz. še nkol ni tistega delala ker ji pač ni blo treba, ne??? in se lepo izmika .. njo pa nadomesti za tisto njeno delo-znotraj pač oseba, ki pa še nkol ni delala tega... sej ne da sm pametna, ampak mi smo javne finance innnnnnnnnnnnnnnnn.. user posted image  in za vsako stvar in vse pa sem vedno jaz-seje, obrazložitve, pooblastila, odgovornosti... skratka kaos že zdej in mi je slabo kaj šele bo..
pozabimo za nekaj časa, nooooo.. user posted image user posted image
sm lačna in grem jest 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Celjske srečke nosečke
19.10.2010 10:04:57   
Arwenko
Dan, spet ni nobene tu gor user posted image

No, jaz nimam najboljših novic, rezultati mojega včerajšnjega laboratorijskega testa je polno bakterij v urinu, tako da sem dobila sedaj antibiotike Hiconcil ter spet kontrolo čez 10 dni. Jaz upam, da se bo to umirilo, nimam pa pojma od kod mi to, pa enkrat sem že imela bakterije, ampak čisto malo, pa mi je takrat dal samo svečke za v nožnico, pol pa je bil izvid vredu, prejšnji teden sem imela Canesten zaradi povečanega izcedka, no zdaj pa te tablete user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Celjske srečke nosečke
19.10.2010 10:18:04   
obcinarka
dan, sm jaz tu.. vstala pred pol urce... dans sm si vzela user posted image user posted image -morm avto pospravit, ker menda sem ga tokrat resnično prodala in bomo jutr že urejali prepise... pop. mava še MŠ, pol pa gre vse na brzino in sm zvečer čist uničena... siccer pa... bodo se mogli v službi tud navadit da me ni.. btw... mam že 3 klice, sam se nisem še javila... sem vstala pred pol urce ker ponoč ni blo spanja od treh naprej ne..
hja... veš kaj.. teh bakterij je mene tud strah... sicer ti ne bom težila k s e mi zdi da velik veš o takšnih stvareh, jaz se nalivam praktično s čajem, pa velik limoneeeee, nasplošno ogromno tekočine, pa oblačim se večplastno že dolgooo.. sicer to zdej ne povezujem s tem... kaj so ti pa rekli, odkod in zakaj???..
in glej keglove vaje ne.. včeri v MŠ reče babica, da kar od vsega začetka izvajat.. halo????????????
drgač pa... roza-modro... če ti ni odveč, preglej bolho, ogromnooooo cunjic se prodaja, ok, jaz bodijev tam nism kupovala, vse ostalo pa-resnično... ravno danes sem prejela paketek majčka+kavbojska oblekca+jopica na zadrgo ( vse je hm, next, čeprav men znamke ne pomenijo nič, oblekca celo zara), pa sm s poštnino vred plačala 9 eur..) na tak način sem kupla posteljici obedve, jogi, banjico, previjalno komodo, zimski pajac, žametke, pliš šajacke... kavbojkice, jopice-bolj zgornja oblačila... men  se je izplačalo.. ko gledam cene po trgovinah-adijo... še nosečniške kavbojke+hlače sm tak kuppla..no upam da ti nisem zatežila..user posted image
 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Celjske srečke nosečke
19.10.2010 10:27:37   
Arwenko
obcinarka...nic niso rekli od kod in zakaj bakterije, itak me je po telefonu klicala, pa mi pač povedala kako in kaj samo, recept mi pa po pošti pošlje za antibiotike, pol pa ko jih pojem moram nazaj na kontrolo prit.

Keglove vaje...bi itak moral skoz po malem izvajat, ne samo med nosečnostjo, tako da ja, jih izvajam, ko se spomnim, sem jih zdaj ravno naredila, hvala ker si me spomnila.

Roza in modro...dejansko cotik sploh še ne kupujem, tako da s tem se nisem še tak obremenjevala, od opreme pa ta glavno že mam, zdaj moram take malenkosti še nakupit pa to, včeraj sem pa stekleničke in dude gledala, pri tem sem se razburjala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Celjske srečke nosečke
19.10.2010 18:01:29   
mami_1979
Pozdravljene!

Meni se tud velikokrat zgodi, da ni nobene tukaj, ko jaz gor pridemuser posted image user posted image .
Od jutra me že nekaj špika po trebuhu, "orng" se pa noče začet. Čeprav sem imela v glavi skoz datum 22.10(ker se pričnejo počitniceuser posted image ), ne bi imela nič proti, če grem že danes ali jutri proti Celju.user posted image Samo, da ne bi bila do 1.11 domauser posted image
Sicer pa ti moji plani ponavadi propadejouser posted image user posted image user posted image . Bomo videli, kdaj se bo našuser posted image odločil pridit pogledat, kako je kaj zunajuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Celjske srečke nosečke
20.10.2010 9:05:29   
Arwenko
Očitno imam spet samogovore na tej temi user posted image user posted image user posted image

Pa dobro jutro user posted image

Sva se skoraj spakirala v Spar zdajle, bova vzela tisti baby-fon, ki ga imajo v akciji, sva ugotovila, da se najbolj splača. Pa k sreči jaz pogledam še enkrat tisto knjižico s kuponi in se akcija začne jutri šele user posted image user posted image user posted image
In bi spet zastojn hodla.

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Celjske srečke nosečke
20.10.2010 9:13:48   
nadka30
jutro oziroma dan
arwenko ti bom malo pomagala da se ne boš sama z sabo pogovarjala.
Včeraj sem pa imela malo časa in sem zlagala slike v album in sem bila kar malo nostalgična ko sem gledala svoje slike ko sem bilav zadnjem mesecu nosečnosti moram priznat da kar malo pogrešam ta moj okrogel trebušček in predvsem sem bila navdušena nad slikamu naše tamlajše čanice in že sedaj ko je stara mesec in pol so full razlike ko se je rodila bi jo lahko pelali že kar iz porodnišnice k frizerju sedaj so nam pa ti lasje odpali in še malo in bomo odspredaj plešastiuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Ja naši sončki ratsejo eni še v trebuščku drugi pa že med nami.
Punce uživajte ker ti trenutki so res nekaj najlepšegauser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Celjske srečke nosečke
20.10.2010 9:41:08   
obcinarka
jutrp jaz sem tu, čekiram sproti petnajst linkov... sm še doma na off.. ravnokar zvedla da jutr oddam-prodam moj avtouser posted image user posted image user posted image .. ufffffffffff, grem podpisat papirje in adijo.... se mi zdi da bo mi hudooooo ker sm se navezala nanj, pa imam odnos tud do pleha navsezadnje, saj sm ga sama kupla, odplačala, skrbela zanj... ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh.. skratka, men se pa zdi da karkol pojem me kar tišči nekje... user posted image zakaj?? recimo zdej le ena kavica pa mala štručka, pa kot da me bo razgnalo.. včeraj bla na MŠ, blo fajn.. smo se pogovarjali o porodu, zdej pa še fizioterapija, pol pa itak vse vemo ne???user posted image user posted image user posted image
jah arwenko sem tud jaz gledala sparove bone,nekaj se nadejava da bova to čudo dobila, ker se sestra od mojga hvali da bi nama kupli.... nadka.. verjamem da so slikce, spomini nepopisni... mesec pa pol... zufff kak mine... sej bo tud nam... mami.. lepooooo počasi proti porodnišnici pa javi se.... ljubljanske tašče naj mečkajo jana pa špelo.. kje pa je filip????user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Celjske srečke nosečke
20.10.2010 9:43:50   
rea27
živijo,

ugodno prodam vozičke: Mutsy Urban Rider, peščene barve s trdo košaro in podvozjem
Concord, turkizne barve, vse tri transportne enote (jajček, trda košara, športni del, prevleka za dež...)
PegPeregovo Ario, zelene barve

Ugodno, če katera še ni kupila prevoznega sredstva za svoje prihajajoče malčke.

_____________________________

rea27


(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?