|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 13:38:58   
Oxer
Evo jst se oglašam po dooooooolgem času.

T.Z. Vesela sem za tvojo 4,22 kg štruco. user posted image
Bodi pozorna, da boš kljub temu jedla dovolj raznoliko hrano. user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 13:48:17   
Anonimen
bom, hvala za opozorilo :)

(odgovor članu Oxer)
  Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 13:56:20   
mami_1979
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka
ja mami kje si pa ti????user posted image

Tukajuser posted image user posted image Berem vas redno, za pisat sem pa lena postalauser posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 13:58:28   
obcinarka
o evola nas, živjo.... dans bom zaspala za računalnikom... do 16 ure še...
bravo za kg... lepo rastete.. men se pa zdi da me dans se tiščiiiiiiiiiiiiiiii.. pa nč pametnega nimam za oblečt-mislim predvsem na vrhnja oblačila, nooooooooooo
kaj novičk od lidik, pa od mami ??????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 14:00:11   
mami_1979
Kako me je danes razjezil že tretji klic:"A ti ne misliš še nikamor it!?" Haloooooo,kaj šele bo, kom bom čez rokuser posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 14:01:03   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

daaaaaan
kje pa ste vse danes?

nadka eto, tvoj zet je iz posvetovalnice - težek 4.220g in velik 55cm user posted image
z malim je vse ok, refleksi so super edino mami se mora odpovedati izdelkom iz kravjega mleka...



ja bravo za mojega zeta ima kar konkretne mere , kar tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Zakaj se moraš pa odpovedat izdelkom iz kravjega mleka, jaz v bistvu jem vse tudi čokoladico (ne vsak dan ampak kak košček pa tudi pojem).
Mi smo ok, imamo pa sedaj že nekaj dni zaporedoma med 3 in 4 uro zjutraj budno urico, ko se melanie prebudi in ne pomaga nič da bi zaspala nazaj- je taka prava mala sovica.Drugače pa čez dan full malo spi oz to so bolj dremeži, ki trajajo največ pol urce, ponoči pa bedimo redno na 2.5 do 3 ure čist odvisno, se najemo to traja cca 5-10 minut in spimo do naše usodne ureuser posted image
DRugače pa uživamo na polno, nadja sestrico obožuje in hoče pomagat bolj kot je zmožna najrajši bi jo nosla že okoli ampak to še ne gre pa saj bouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 14:07:26   
mami_1979
Lidik in Jan sta vedno boljše. (Podatki od 11.10.zvečeruser posted image )
Jan nima več kisika, iz popka so mu vzeli kateterček, tako, da ga ima samo še v roki za infuzijo(še samo 14 dni) in sondico za hrano. Sedaj je važno, da se bo naučil jesti po cuclju, ker se baje tam okrog 34 tedna razvije sesalni refleks, da bo znal sesati in požirati hkrati. Naračunala si je, da okrog 40 dni še, potem pa domovuser posted image user posted image Ker pa je mali Jan tak korenjak, pa upajmo, da še prej!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 14:09:08   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: mami_1979

Lidik in Jan sta vedno boljše. (Podatki od 11.10.zvečeruser posted image )
Jan nima več kisika, iz popka so mu vzeli kateterček, tako, da ga ima samo še v roki za infuzijo(še samo 14 dni) in sondico za hrano. Sedaj je važno, da se bo naučil jesti po cuclju, ker se baje tam okrog 34 tedna razvije sesalni refleks, da bo znal sesati in požirati hkrati. Naračunala si je, da okrog 40 dni še, potem pa domovuser posted image user posted image Ker pa je mali Jan tak korenjak, pa upajmo, da še prej!!!user posted image user posted image user posted image


to so besede, ki jih vsi čakamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   [Brisano sporočilo]
13.10.2010 14:31:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 15:41:12   
jona klara
lidik in januser posted image user posted image user posted image user posted image pa držta se in čimprej domov k atiju.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 19:24:45   
Anonimen
wiiii vesela za lidik!!! in super za malega Jana, komaj čakam, da gresta domov in da začneta res uživati user posted image  user posted image

nadka: ne smem izdelkov iz kravjega mleka, ker so se mu spustili izpuščajčki - verjetno sem včeraj malce pretiravala in je danes res precej pikčast tako, da bom videla kako bo šlo nazaj...

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Celjske srečke nosečke
13.10.2010 20:23:23   
Arwenko
Ojla bejbe, evo mene. Danes nisem bila v službi, smo imeli pogreb, je blo kr hudo,čeprav smo vsi pričakovali, da bo kmalu odšla in se je dejansko odrešila vseh muk zadnjega leta. No popoldne sva pa z mojim doma malo pospravila, pa spekla štrudl jabolčni, pa tak, pa je kr hitro minilo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 7:41:56   
mami_1979
Dobro jutro punce! Še kar dremate?user posted image
Moji veliki mušketirji so že v šoli, mali še pa spiuser posted image .
Od 10-11.30 imam govorilne ure pri 4 učiteljicah (za najstarejšega sina, pri 3 učiteljicah, ker ima disleksijo in moram biti na tekočem), ter pri eni za drugega(4.raz). Upam, da mi bo plan uspelo uresničitiuser posted image , ob 12-ih pa v Celju pregled pri G.user posted image
Uživajte v dnevu in upam, da se prikaže kaj sončka!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 9:24:45   
Anonimen
Jutro!

Joj naš peb je tak zaspanec, da dol padeš! On kar spi in spi in spi... pa je že imel obdobja budnosti daljša včeraj je pa spet cel dan prespal pa celo noč in on še kar drema. Svašta no... ga grem zdle prav zbudit, da ga lahko spet previjem. Verjetno ga je posvetovalnica včeraj čisto izmučila...

(odgovor članu mami_1979)
  Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 9:26:04   
obcinarka
oooooooooo živjo.. ja mami tole je pa natrpano... klobuk dol.... jaz pa včasih ne vem kje mam glavo , tole bi se mi pa utrgalo menda...
fajn zrihtaj na pregledu in poročaj
jaz  delam še dve dobri urci, pol pa domov kosilo skuhat in pop. greva v MŠ
arwenko.... verjamem da je ob takšnih priložnostih ne glede na to da je kej prčakovano al pa ne... hudo....  bo minilo... sej vedno posije sončekuser posted image  

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 9:53:31   
Arwenko
Ojla punce...malo bom pojamrala, pa ne z nosečniškimi težavami. Dve stvari me pestita ful, kot prvo finančna, kot drugo pa službena. Finančno sva ta mesec čisto na nuli, sva imela kar nekaj izrednih izdatkov in sedaj bo spet šlo vse zelo na tesno. K sreči se meni ta mesec izteče en mini kreditek, plačam zadnji obrok, pa bo pol vsaj 100 eur na mesec več na razpolago, po drugi strani pa me je pričakal listek od davčne, sem tam kr nekaj dolžna, kar pa tudi moram poravnat, eh, naj gre vse skupaj nekam.

Na drugi strani pa služba, počasi ne zmorem več, težko sedim, telo ne prenese več takšne obremenitve in me hočejo najmanj raztrgat, zamenjave še ni, ena je bila na vidiku, pa je odpovedala - v končni fazi razumeš, ker ima drugje redno službo, tu pa bi dobila samo za 1 leto, skratka, vse skupaj tak no...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 10:29:49   
Anonimen
Arwenko: tolaži se s tem, da boš "zgurala" finančno... nekaj časa bo še hudo (glede na to, da si ravno dobila od davčne), potem bodo pa boljši časi...
Kar se pa službe tiče pa... te razumem. Pojdi v bolniško, čeprav vem, da je pri tebi druga situacija in da ne moreš kar iti... ampak bi se pa morda zato lažje dogovorila, da delaš manj oz. da kakšen dan delaš tudi od doma če imaš to možnost...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 11:36:05   
obcinarka
oj, kar se financ tiče... jaz sm ta mesec spet... tam, nekje... približno podobno.. voziček sm vzela na obroke, pol morm nekje do konca mesca avto prodat..pa drugega vzet... to bo moglo bit... moj ma položnice.. pa kurilno olje bo vzel na obroke... hrano itak mam jaz, pa zavarovanje avto, kasko... je pa res da kar lovim akcije, pa to... pa kupujem rabljene stvari... tud za bejbico opremo... sicer se vse izpelje vednooooooooooooo...
služba.. enako bom rekla tebi kot si ti meni.... daj si mal off, delaj na pol. del. čas al pa enostavno bolniška.... jaz ne vzdržim več 8 ur, delam dnevno nekje do 12.. sm se sprijaznila tud s tem, da že vedo kaj počnejo z nadomeščanjem, uvajanjem in kk bo to zgledalo.... bom itak uradno preklicala moja pooblastila in gesla, ter vse kar je povezano z mano, ker sm precej podpisana... probaj, bo šlo, boš vidla... user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 11:55:45   
Arwenko
Na bolniško jaz ne morem it veš, dva razloga, prvič finančni, se mi preveč pozna, drugi pa, da je družinska firma ne in je to malo drugačen odnos, če bi bila kje drugje, verjemi, da bi se mi že davno fučkalo. To itak poskušam, da grem čim prej, ne ostajam več dlje v pisarni kot je potrebno, ipd. Zdaj še samo upam, da uspemo v 14 dnevih zamenjavo mojo poiskat, da se malo razbremenim in kr začnem predajat določene stvari tisti osebi...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 12:13:51   
obcinarka
ja sej to je pa j....user posted image družinska firma in odnosi, jah........ pol pa vsaj to da greš domov v normalnem času... vem, vsak evro je dobrodošel... zamenjava-katastrofa tud pr nas ... pa tolk časa so meli da to uredijo... in mi je kar slabo ka bo ko se vrnem, res... ... treba je pa vseen ločit in neko mejo določit kaj ja in kaj ne... ker itak več k delaš.... slabše je...
no, glavo pokonci in naj te misel o bejbici ki ti miga tam spodaj... polepša prav vsak dan posebej!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 12:43:37   
Anonimen
Eto, sem prvo vprašala če sploh lahko povem pa sem dobila dovoljenje.
Torej, imamo še eno mamico na naši temi! Znova eno presenečenje user posted image

V ponedeljek ob 14:35 je urskaf rodila punčko Špelo, težko 1940g in veliko 45cm. Zgodilo se je podobno kot pri lidik, popadki prvo na 8min pa se je potem nehalo, naslednji dan na 6min pa "se je šla pokazati k zdravniku". No od tam pa z rešilcem v Celje pa potem v Ljubljano kjer je tudi rodila. Špela je ok, mal težav je z želodčkom zaradi plodovnice pa en dan je bila pod lučko zaradi zlatenice. Je stabilna, diha sama! user posted image user posted image

Jan od lidik je prav tako ok, še malo pa bo na porodni teži. Sta pa bodoča mladoporočenca cimra in moje mnenje je, da imata zelo zelo svobodomiselni mamici, da jih tako kmalu pustita v isti sobi spat. Ampak urskaf pravi, da zdaj še lahko, kasneje bodo pa druga pravila user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4571
   [Brisano sporočilo]
14.10.2010 12:49:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4572
   [Brisano sporočilo]
14.10.2010 12:56:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 12:56:54   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Eto, sem prvo vprašala če sploh lahko povem pa sem dobila dovoljenje.
Torej, imamo še eno mamico na naši temi! Znova eno presenečenje user posted image

V ponedeljek ob 14:35 je urskaf rodila punčko Špelo, težko 1940g in veliko 45cm. Zgodilo se je podobno kot pri lidik, popadki prvo na 8min pa se je potem nehalo, naslednji dan na 6min pa "se je šla pokazati k zdravniku". No od tam pa z rešilcem v Celje pa potem v Ljubljano kjer je tudi rodila. Špela je ok, mal težav je z želodčkom zaradi plodovnice pa en dan je bila pod lučko zaradi zlatenice. Je stabilna, diha sama! user posted image user posted image

Jan od lidik je prav tako ok, še malo pa bo na porodni teži. Sta pa bodoča mladoporočenca cimra in moje mnenje je, da imata zelo zelo svobodomiselni mamici, da jih tako kmalu pustita v isti sobi spat. Ampak urskaf pravi, da zdaj še lahko, kasneje bodo pa druga pravila user posted image



ja punce kaj vam pa je , kaj nobena noče počakat na svoj datum- malo heca, pa še kar v isti sobi skupaj spitauser posted image user posted image user posted image user posted image to so pa res moderne mamiceuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Urskaf iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image špeli pa čim hitrejšo pridobivanje gramčkovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Celjske srečke nosečke
14.10.2010 13:12:19   
Arwenko
Aaaaa, daj nehaj nouser posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke urskaf za Špelo user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak to ne more bit res ne, da se na tejle malo obljudeni celjski temi, enako zgodi kar dvema, saj ne vem ali je to grozno ali veselo user posted image No, vsekakor je veselo, da so vsi štirje ok, pa vseeno upam, da jaz kr počakam na kozorogeca odkrito povedano.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?