|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 12:39:38   
MalaNeli
nebi blo slabo ja si to spakirat. jaz mam drugač ščipalček kar na ključih :) če jih bom mela s sabo :D hahah

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 12:44:29   
Roberta69
V BC-ju imajo v akciji Easyfix isofix za lupinico Maxi Cosi namesto 139 € je sedaj 119 in če si zrihtate še BC bone preko Dinersa, znese 100 €, kar se pa kar lepo pozna user posted image . Sem čist zadovoljna, da ga še nisem kupila, ker bi se kar mal jezila user posted image . Tko sem glih zadnjič šla kupit še en štender za perilo (bo treba večkrat plenice obešat - da jih ni treba likat user posted image in ker nas bo toliko, bo s cunjami itak gužva), ki je v primerjavi s klasičnimi ful drag, ampak res odtehta (je zelo lahek in bolj stabilen), no in čez par dni vidim, da imajo v Baumaxu akcijo in stane pol manj, sem bila prov user posted image .

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 13:03:44   
anju
ma kaj pa fali tistmu obešalu iz spara za 6€? meni 2 čist dobro služita. ok sta mal nesimetrična, pa kaj!

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 13:39:37   
katis
Dober dan vsem!

kpmk - jap, kak user posted image bi zelo pasal! Mogoče še kdaj pride na vrstouser posted image .

Sva z Borom prejle prišla od zdravnika. Po enem tednu viroze mu je šlo čedalje bolj na pljuča. In seveda smo dobili antibiotik. Ker pa je na pljučih kar hudouser posted image , smo tokrat dobili Summamed. Upam, da bo res zagrablo, ker se prav davi s kašljem. In seveda vrtca še nekaj časa ne bo videl. Že drugič od 1.septembra!
No, sva pa potem imela cel projekt glede kakcev. Naš mali namreč še vedno pogosto kakec spusti v hlače, lulanje je že čist OK kar nekaj časa. In zato sva danes delala tabelo za štampiljke za vsak kakec v kahlici ali stranišču. potem sva dala zraven slike od kužeka in medvedka, ki kakatauser posted image . Pa še en tak smejoči narisani kakec sva našla na netuuser posted image . Za 10 kakcev pa smo se odločili, da bo nagrada obisk otroškega igrišča. In seveda je hotel imeti naprintano tudi sliko igrišča. Sedaj imamo skoraj cela kopalniška vrata polepljenauser posted image .

Mamamajča in Pokora, upam, da se tudi vajini malčki čimprej pozdravijouser posted image ! Jaz tudi srčno upam, da bo Bor čisto zdrav, ko mene zagrabi.

Glede varstva za med porodom. Jaz imam načeloma domenjeno za prvo silo pri mojih pa tudi pri tašči. Če se bo vleklo in bo imel tudi ta sine zlatenico, pa bo Bor definitvno pri tašči, ker me pri njej manj pogreša. Se mu pozna, da je tam večkrat na počitnicah in potem zadevo manj resno jemlje, tudi če mamice ni doma. Ko sem bila tokrat v bolnici, je po vsakem obisku, ko sta se z očitom peljala domov, kar naprej ponavljal, da morata nazaj v bolnico mamico rešit user posted image  . Mi je šlo kar na jok, ko mi je to moj razlagal. Pa doma je rabil kar kako uro in se stiskal s svojimi plišastimi živalcami, da je potem sploh prišel k sebi in se spet bolj veselo igral. user posted image  Ah, ti naši mucki mali...

Nohti so se meni zadnje dni tudi ponovno uštimali. Nekje do 5.meseca so bili super, pol so se mi pa tako cepili, da je bilo joj. Take, ko jih imam zdaj bi pa jaz tud najraje kar za skoz obdržala user posted image . Pa lase seveda tudi, ker mi skoraj nič ne izpadajo. A že vem, da bo potem spet vse po starem user posted image . Kaj čmo, ne moremo biti skoz na lepotni drogi (nosečniških hormonih) user posted image .


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   [Brisano sporočilo]
8.10.2010 14:01:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katis)
  Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 14:02:15   
2ursae
varstvo med porodom: zmenjeno imam pri tašči. Tko kot smo naredili prvič, mene moj dostavi v P (ok, takrat me je rešilec peljal), mulce odda pri babi in potem pride za mano. Morda bosta kakšno noč tudi tam prespala, da gre mož v miru v službo in potem še k meni na obisk oz. pride na obisk z njima, odvisno kako je zdaj režim v LJ P. Malo me edino skrbi, ker mali še nikoli ni prespal pri babi - sem hotela, da bi sprobali, pa tašča ni bila za to, vedno je bil nek izgovor ... bo že šlo, bo moral it.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 14:02:42   
jana84
hej...evo mene. Sem rekla,da bom spucala pečico in posesala+pomila stopnice...Ja, rezultat tega je, da sem posesala+umila celo stanovanje...user posted image  In pečico na hitro nekaj spucala, ker se mi je ne ljubi najbolj...Ah bo že. Zaprem vratca pa ni videt da je umazana...user posted image
Zdaj pa že kuham kosilo...Tokrat bo fižolova mineštra, okisan krompir in pohane marele+jurčki...Mljask! user posted image  in sem že tolk lačna, da bi kar neki jedla, pa se moram malo držat, da ne bom šla kot slon v porodnišnico na koncu!

varstvo starejših otrok: med porodom bo moja mama čuvala sinkota. Če se slučajno ne zgodi, da rodim naslednji teden, ko jih ni doma. No, v tem primeru pa pokličemo taščo in pride spat k nam. Nič hujšega. Ja, v takih primerih je fajn živet pri starših (enih ali drugih). Pol pa, kaj jaz vem kako bomo...Sin je itak dopoldan v vrtcu, pa ga lahko gre moja mama po službi iskat, da priteče mož v porodnišnico, kar direkt iz službe ki je na pol poti med našim domom in P...Bomo vidli. Najbolj šda se sproti dogovarjamo...Itak bo tud naš pobič kdaj pršu v P, sam on ne zdrži 10minut na miru...Ena milost bi bila, če bom sama v sobi kot sem bla za Jakoba. Če nas bo pa več...user posted image  

tako, zdej pa grem za 10minut noge vržt v zrak ~ na kavč, pol pa gobice panirat...Vzame kar neki časa, pol se pa v 5minutah vse pohamsa user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 14:04:43   
jana84
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

sprej za v nos za sprostitev dojk oz žlez: SYNTOCINON od Novartisa



ta sprej je baje da ful dober...Sta ga imeli moji sestrci...In baje da res funkcionira...Sestra je sicer kljub temu fasala mastitis, brez bi bilo pa šele hudo, si mislim...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 14:10:30   
Pokora
Caroline, ne bi se mogla bolj strinjati s tabo glede moških in bolezni. To so res eni taaki revčki ko so bolani da joj user posted image
Sam tvoje dete je pa res že veliko. Tako kot pravi Anju - ne sekiraj se. To namreč še nič ne pomeni - špehec se lepo stisneuser posted image  


Roberta, se pravi, surov olupljen kostanj v skrinjo? Superca, se ga popoldne lotim lupituser posted image



Katis, a vi ste tudi čist na feltnah? Me skrbi da bomo šli mi po vašem scenarijuuser posted image  Vsekakor vam želim da se porihtate do novega člana. Aja, glede imena - men je Samo ful všeč - itak bosta Bor, Samo in ne Samo, Bor...
Anju, jaz sem tudi že rekla da upam da je mali zdajle porabil bonus kar se bolezni tiče za celo zimo!!!


Varstvo starejših otrok med porodom - nimam še pojma kako bo, ampak po mojem bojo malega mirkali sosedi - še ne vem kateri. Moja preljuba starša morata namreč ravno ta teden v Čatež.user posted image Ko sem omenila da fino, da znam lih takrat rodit, sta se pol odločila da malega vzameta sabo. zdaj je pa mali ves krehast in bolan, tako da ne vem kaj bomo. Če pride h sebi, ga bo moj v nedeljo peljal dol, če ne, bomo pa sosede vpregli... Me pa, po pravici povedano precej jezi vse skupi!!! K da ne bi mogla jit čez 14 dni!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image


Mi smo tudi še brez imenauser posted image  Po mojem se bova odločila ko bova malo videla, al kajuser posted image

Aja Anju, že stokrat sem te hotela vprašati kakšno ime je Tigran in če kaj pomeni? Ni sem ga še nikjer zasledila in mi je ful zanimivo.

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 14:17:04   
Pokora
IZVIRNO SPOROČILO: jana84

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

sprej za v nos za sprostitev dojk oz žlez: SYNTOCINON od Novartisa



ta sprej je baje da ful dober...Sta ga imeli moji sestrci...In baje da res funkcionira...Sestra je sicer kljub temu fasala mastitis, brez bi bilo pa šele hudo, si mislim...


Tudi jaz sem ga dobila, ko se mi je zaradi navala mleka že v P začel delati mastitis. Mal mi je blo zoprno si ga špricat v nos, ampak pomaga pa zelooouser posted image



Jana, jaz če paniram, vzamem tri posodice ki se zaprejo. Najprej namečeš gobice v moko, pokriješ posodico in pošekjaš - isto z jajčkom in drobtinicami. Imaš en dva tri gotovo. Posode pa nič kaj več umazane - razen tri pokrovčke.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 14:28:48   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: anju

ma kaj pa fali tistmu obešalu iz spara za 6€? meni 2 čist dobro služita. ok sta mal nesimetrična, pa kaj!

Ma načeloma nič, samo ko sprobaš tega, se ti zdi pa un čist mim user posted image . Mi smo imeli prej vedno tiste navadne, potem sem pa enkat videla enega drugega v akciji (glih ko je bil Liam na poti) in ful tuhtala, pa mi je prodajalka predlagala tega, ki se mi je zdel za sušilec čisto predrag in se mi je zdelo brezveze, ko pa sem to razlagala user posted image , ki pa raje kupi eno dobro stvar, kot 100 slabih, sva se potem nekako odločila za tega in mi ful ni žal user posted image . Žal mi je bilo pa zadnjič, ko sem šla po še enega in čez par dni videla, da je v akciji in skoraj za pol ceneje user posted image .

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 15:15:40   
mami_1979
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae
No, grem zdaj spit svoj malinov čaj

Koliko čaja pa spiješ na dan?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 15:26:42   
Tiamo
Dan punce,

sem s pregleda, nič novega CTG ni pokazal ničesar, enakomerno normalno valovanje, bitje srca normalno, vse je normalno....do zdaj sem pridelala 9kg, tako, da verjento bom še kakšno do poroda. Me zadnje dni tudi daje lakota, samo potem me tudi slabosti dajejo ... imam pa slabo kri, tako da sem dobila železove tablete za pit, do poroda in mesec po porodu.

Pri nsa nimamo vlažilca zraka, pa sem rekla, da ga morva nabavt, evo pa ga že 5 let nisva. S vodo na radiatorjih ne prakticiran, ker se razviajo bakterije v tej vodi, raje odprem na stežaj in preluftam stanovanje za ene 20 min in to je to.

Talnega gretja nimamo.


Ime imamo mi že zbrano in Pixie, verjetno imata kako ime v mislih, no midva sva se pri princesi na poti v porodnišnico odločila.

Kar se tiče varstva je pa takole, če se bo zgodilo ponoči, bom poklicala rešila in taščo (se je sama javila, da jo moram nujno poklicat). Rešilec me bo odpeljal v porodnišnico, med tem časom upam ,da tašča prileti, rabi vsaj 45 min do nas, potem se moj odpelje za mano. Če se zgodi podnevi, me bo moj peljal, za rvarstvo lahko potem pokličem mojo mami ali očeta.

Nohti, no jaz imam orng nohte to imam že v genih, vedno imam svoje ful dolge, zdaj sem si jih malo postrigla, ampak so še vedno dolgi. Bi si jih morala pa zmanikirati, pa se mi ne ljubi....

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 15:34:37   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Tiamo
raje odprem na stežaj in preluftam stanovanje za ene 20 min in to je to.



vedeti moraš, da z zračenjem zrak sušiš ... če luftaš, je potrebno še toliko bolj vlažit. Bakterije pa: no, itak se nimajo časa zaredit, voda izhlapi v enem dnevu ali pa še prej user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 15:41:36   
Tiamo
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

IZVIRNO SPOROČILO: Tiamo
raje odprem na stežaj in preluftam stanovanje za ene 20 min in to je to.



vedeti moraš, da z zračenjem zrak sušiš ... če luftaš, je potrebno še toliko bolj vlažit. Bakterije pa: no, itak se nimajo časa zaredit, voda izhlapi v enem dnevu ali pa še prej user posted image

ja vem, sam vseeno je boljši zrak, če prezračiš.  Ja res je, da voda takoj izhlapi user posted image

Pravijo, da so super vlažilci tudi tiste fontance

user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 15:54:31   
majabar
Dobro jutro se iz Kolumbije!
Tu ni nic posebaj novega. Na pregledu v sredo sem vprasala, ce so ocetje lahko zraven med porodom in je rekla, da kakor kje. Da naj malo pojamrava, da ne govorim spansko, da ga mogoce spustijo zravenuser posted image . Torej, katera gre naslednja rodit:)?

< Sporočilo je popravil majabar -- 8.10.2010 16:08:52 >

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 16:10:16   
S*
Evo še moje poročilo iz pregleda v P. CTG ravna črta, plodovnica in pretoki nespremenjeni glede na ponedeljek, tako da so me poslali domov na čakanje do naslednjega petka, če se seveda vmes ne zgodi kaj nepredvidljivega. Naslednji pregled CTG+UZ 15.10. Sem se pa spet načakal, danes sem bila hitro na vrsti za CTG, sem pa UZ čakala 2h, zgleda da je v vseh porodnišnicah velika gneča.

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 16:55:49   
filisa
da se na hitro javim...


Danes sem bila že v porodni sobi in bi mogla rodit, ampak je taka gneča v MB porodnišnici, da se mi je ratalo celo zmenit, da sem lahko do nedelje doma in mi bodo v nedeljo (10.10. user posted image ) sprožli porod. Drugače sem že za dober prst odprta in plodovnice je nekoliko manj, pritisk je pa kar vredu. Full sem srečna, da bom lahko doma še porihtala nekaj stvari in upam, da se bodo do nedelje porodne sobe malo sprostile, ker ni fajn z 1ali 2 skup rojevat...


Da vas še malo potolažim: poleg mene je prišla ena prvorodka s popadki, 4 cm odprta in v slabi uri je bila že na dobrih 9 brez večjih naporov, tako, da zdaj že zagotovo carta svojo štručko...


Zdaj jo pa še mahnem na akupunkturo, da vidimo, če mi bo ratalo kaj prej rodit in brez umetnih popadkov user posted image ....

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 17:11:33   
luna_25
hej hej!
Sem imela danes ctg in čisto vse ravno, nič se ne dogaja, je bilo dete tako pridno sam enkrat je brcnil, včeraj doma pa žurka v mojem trebuhu. Kot da bi vedel, da mora biti priden pri zdravnikuuser posted image user posted image . Tako da ni niti UZ delala, ker kaže da še ne bo kmalu in je rekla da ga bo raje pred rokom naredilauser posted image .
Sem se pa danes zbudila že ob 3h zjutraj in nisem mogla sploh zaspat nazaj, tako da sem prej po kosilu mal not prineslauser posted image .
Aja naslednji CTG imam 15.10. bomo videli kaj bo takrat.


(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 17:14:36   
majabar
filisa, kmalu bo. Srecno!
Mene pa zanima, kako preverijo, koliko smo odprte. Pretipajo, pogledajo? Glede na to, da mene ginekolog od 30. tedna do poroda ne bo nic gledal, birada kar sama preverila, a verjamem, da bo tezka:).

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 17:23:05   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Aja Anju, že stokrat sem te hotela vprašati kakšno ime je Tigran in če kaj pomeni? Ni sem ga še nikjer zasledila in mi je ful zanimivo.

Tigran Petrosjan
po njem ima ime. moj ima nekako rad šah. Petrosjana pa zarad imenauser posted image
tisti ki je sprožil puščico, ala strelec, je drugače pomen.
glede na "posebnost" (pri nas, v Armeniji jih je veliko:)) sinovega imena sva vedno mislila da bojo težave pri naslednjem/naslednjih otrocih. a sva se začuda dokaj zgodaj odločlauser posted image

kako si spodi, se nisi odločla it pokazat?


IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

IZVIRNO SPOROČILO: anju

ma kaj pa fali tistmu obešalu iz spara za 6€? meni 2 čist dobro služita. ok sta mal nesimetrična, pa kaj!

Ma načeloma nič, samo ko sprobaš tega, se ti zdi pa un čist mim .

ok, pol ga ne sprobamuser posted image


filisa imaš super datumuser posted image ampak vseeno ti iskreno želim da se samo začne.

S* dobra novica, da se tvoj user posted image še malo poredi. si bila v Postojni, ne, je še gužva, kaj?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 17:24:30   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: majabar

filisa, kmalu bo. Srecno!
Mene pa zanima, kako preverijo, koliko smo odprte. Pretipajo, pogledajo? Glede na to, da mene ginekolog od 30. tedna do poroda ne bo nic gledal, birada kar sama preverila, a verjamem, da bo tezka:).


menda ni dobro tipat tam spodi, da česa ne sprožiš. sem ravno včeraj pri pušenjaku zasledila. neme tudi v sredo ko sem imela ctg niso potipali, da bojo, ko bo rok.

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 17:27:57   
caroline1
majabar- dvomim tudi jaz da ti bo uspelo user posted image  jaz imam v nedeljo rok, pa me tudi noben še ni pogledal...ker nočejo kaj na silo!

pokora- res ni majhno dete moje, nisem niti jaz...ampak bom vaju z anju poslušala in se bom probala čimmanj obremenjevat! pač bo, kar bo! izkušene mamice že vedo kaj in kako! moj pravi, da bo kar začel v fitnes hodit, da bo zmogel nosit user posted image

filisa- a kar šla si domu??? jaz pa ne bi! prav hočeš se matrat z marsom??? user posted image

jaz še ne vem kako bo z vlago v stanovanju. v ljubljani smo imeli sušilec, ker smo bili, če ne skoz na meji dežja v stanovanju user posted image user posted image  ful vlage in plesni! tukaj pa nimam občutka kaj in kako!

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 17:30:22   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

' jutro user posted image

mamamajča user posted image user posted image user posted image user posted image za malega.

IZVIRNO SPOROČILO: Najki

Kako je ta mesec z obiski v porodnisnicah Kdo lahko pride in kdo ne? V ce ni nihče težil, le ure si se moral držati



to tud mene zanima.

IZVIRNO SPOROČILO: Najki

Js bi tud zihr spakirala torbe za P, ma se mi prav ne da razmisljat o tem.



podpis. Mi je ravno včeraj moj rekel, da pa saj spakirat res ni težko, pa sem mu oporekala, da je - ful moraš razmislit, kaj dat not user posted image .



No, grem zdaj spit svoj malinov čaj in pojest kruhek z marmelado, potem se pa vržem v pranje cunjic ... spet ... in likanje ... spet.





_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 17:34:07   
anju
pa dobro kaj je s tem marsomuser posted image

caroline poglej si porodno zgodbo od septembrke Ninibo, predzadnja ali predpredzadnja stran v temi septemberke 2010 na forumu dojenček, starši čvekamo. da ne kopiram sem. predvsem kaj je napisala na koncu o naravi, pa nekje vmes, da so bili popolni po rojstvu v oklepaje pa dodala da puščajo še prostor za kakega člana. pomenljive stvari ob besedah o njeni bolečini.

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?