|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 9:49:35   
Najki
Jutro,

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

ej najki, veš da sem prav mislila nate ponoči? si se nekam poredko javlala. Pa kaj te razganja???user posted image

Moje dete je tako bolno, ga bom vzela kar s sabo na pregled (saj gremo vsi trije) in bova šla kar na ptuju k pediatru, ker je mel ponoči vročino za znoret, kašlja pa tak, da kar bruha zraven.user posted image
Najbolj me pa skrbi, ker mu v pljučih zelo piska,,,,,,, upam, da je vse ok.

Se vam javim, kako bo!

Srečno vsem, ki/če  greste po svoje štručke!



Hormoni me fuuuul trgajo! Sicer pa skos neki pripravljam in se ne spravim na komp. Zdejle grem pa se mal v sluzbo.

Upam da se Marku tole umiri pa predvsem da se ti ne poberes... Mi dokoncujemo echinax bimbi in potem cakata 2 flaski imunoglukana, in razen te neskodljive driske se ni nic konkretnega fasal *trkam na les*. Probaj ga malo dlje obdrzat doma, ko se pozdravi, da ne bo zaradi oslabljenega imunskega sistema takoj nekaj novega staknil.

anju sin je zamujal 8 dni, tisti dan sva rekla probajva user posted image in cez pol dneva so prisli popadki user posted image . Dosti je bilo samo 1x pa sperma mora bit. Predvidevam pa da je itak odvisno od zenske do zenske in kako dalec je ze telo s pripravami ipd. A je mali Mark blondi?

jana preveri vlago v stanovanju, ce dihas skozi usta in je suh zrak lahko mimogrede dobis vneto grlo. Midva sva ravno razkuzila vlazilec in bo sel zdaj zdaj spet v uporabo. Razlika je ogromna tudi pri meni, ne samo otrocku. S hladnejsim zrakom in predvsem kurjavo ful pade vlaga v hisi. Aja pa mislim da sem brala, da smrekovi vrsicki niso za nosecnice... Nisem pa zihr al sem brala za brin ali smrekove...

Zdej se grem pa oblect za sluzbo pa se kej pojest mogoce. Soncek je! Sam mraz pa kot sredi zime user posted image ...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:02:40   
jana84
najki...vlaga te dni dosega maksimum pr nas...Pozimi je res zeloooo nizka, tam okrog 30%, zdej pa je med 50 in 60% tako, da ni suh zrak kriv...Hvala vseeno za nasvet. Je pa res, da že dve leti kupujemo vlažilec zraka za pozimi v sobi...Sam kaj ko bi morali vlažiti dve sobi ne sam ene...Pol pa človek ne ve več kaj naj nardi...Mokre cunje na radiatorjih pa ne pomagajo...
Za smrekove vršičke pa res nisem še slišala, da bi kaj škodli nosečnicam...Sem jih poleti pila, ko sem kašljala pa je blo vse v redu z mano in otročičkom...Sej je pa itak sam naravno noter...Še vršički so nabirani na planoti, kjer je malo malo prometa in onesnaženosti, tako da res nima bit kaj slabega v njih...Sicer pa smo zdej že tako na koncu, da kar damo v naše telo ne škodi več otročkom...Tako mi je mama zadnjič rekla, ko sem jo vprašala, kaj lahko vzamam za grlo...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:22:54   
2ursae
vlaženje zraka: mož je nekje zasledil, da ti vlažilci na mrzlo paro niso v redu (nekaj v zvezi s prahom in bakterijami, nisem zihr) in mi je sestrična, ki ima doma otroka astmatika, priporočala tole:
http://www.lovecnacene.si/vlazilnik-zraka-timag-airmag-rv-08/m/285144/

daš na radiator in voda hlapi s pomočjo toplote radiatorja. En kos ni drag, tako da jih imamo praktično na vseh radiatorjih v hiši. Mi to kombiniramo še z mokrimi brisačami in tonami perila na sušilcih user posted image in imamo pozimi prijetno klimo.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:23:40   
Najki
Mi imamo en 5l Lanaformov vlazilec, mislim da hladen ultrazvocni in ga imamo za sobo 25 kvadratov. Ti bi verjetno dala v dve spalnici pa verjetno manjso kvadraturo, bi moralo bit v specifikaciji za kaksno kvadraturo sobe je kateri. Najin sicer laufa celo noc in imava vode za 2 noci, je pa brez njega samo 25% vlage v sobi user posted image , tale jo pa spravi na 45 do 50... Cez dan ga pa ne potrebujemo. Not dava brita filtrirano vodo, da se ne bi kamen nabiral in ga po dveh letih se ni bilo user posted image . Edino zal mi je, da nisem vlazilca odkrila ze prej, ker sem imela ful probleme z bronhitisom in sploh ponoci, zdej me pa koncno ni strah zimskih noci.

Cimprej nabavite vlazilec, ker je za dojencka suh zrak tudi hud, mi smo ga ravno zaradi sina. Jih imas pa vseh velikosti, oblik in cen. Mislim pa da so najbols ultrazvocni z ogljikovimi filtri al nekaj takega pa poglej, ce se ga da cistit. Brisace na radiator pa prav nic ne pomagajo, tudi vodne posode za na radiator ne naredijo kake razlike... Midva sva na zacetku en star poceni vrelnik vode prepricala, da je vrel do izparetja in se potem ugasnil in je kar pomagalo, sam to je bila le vroca para in blizu posteljice, kar sploh ni varno in vroca je gnezdisce bakterij...

Dragi bi mi moral avto pripeljat, zdej je pa telefon doma pozabil in nimam pojma, kdaj bo tu user posted image . Aha jaz o volku on na vratih user posted image .

Sibam zdej v sluzbo, uzivajte tale soncek!

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:24:53   
tybysy
Jaz sem pa komaj dobro vstala. Joj, kakšen užitek je sedaj spati, ko je mala prav obrnjena user posted image . Lahko spim na levem/desnem boku, se brez problemov obrnem...
Prej me je na desnem boku glavica v jetra žulila - ni šlo. Na levem boku je cela padla na levo stran, ritka + hrbetnica (ker je bila hrbtenica zgoraj; ne vem, kako ji je to ratalo, kot tukaj na sliki B) - spet ni šlo. Za 14 dni sem se preselila iz spalnice na eno ful mehko posteljo, da nisem z obračanjem motila user posted image . Spala (kolikor pač) sem pa napol sede.
Zdaj pa že dve noči čista uživancija user posted image Bom poskušala za nazaj in za naprej notri prinesti!


(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:37:15   
M&A
Se tudi pripravljam za v službo - papirologija (delovna knjižica user posted image ) in pogostitev user posted image

tybysy - super, da mala vztraja na glavici! user posted image da se ne bo premislila user posted image

mamamajča - lepa si! user posted image za sinčka, da se pozdravi user posted image

user posted image pred porodom - midva vse nosečnosti redno (no, tokrat sva imela en mesec pavze pred mojim izpitom, da ne bi imel user posted image mladih), zmeraj spusti not, pa sem prvič rodila 2 dni pred PDP, drugič 2 dni čez. Edin pozitiven vpliv (na porod, da ne bo pomote user posted image ) vidim v tem, da sem se obakrat hitro odpirala, tudi rodila sem hitro, brez rezanja in poškodb. Druge masaže presredka pa nisem izvajala user posted image  

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:45:36   
jana84
tybysy user posted image ...a ni fajn ko se končno lahko malo naspiš? Jst HB nimam kakšnih hujših problemov s spanjem, sam si pa lahko mislim kakšen zombi bi bla, če ne bi spala ponoči. Ker jaz absolutno rabim spanec. Sem tak človek, da če ne spim dovolj in če ne jem sem živčna in zeloooo razdražljiva...Tako, da je bolje za celotno mojo okolico, da mi dovolijo spanec in hrano! user posted image

Evo, jst sm zdej nekaj zdrgnla voziček-marelo od Jakoba. Sem prav malo žalostna. user posted image  Poleti sem oprala oba vozička (ta velikega za dojenčka in marelco). No ker smo marelco še občasno uporabljali, sem jo pustila pod nadstreškom. In glej ga zlomka, v tistem deževju jo je očitno tud tam zmočilo in je voda azstala v sedalu tako da je nastala plesen...Zdej pa ne vem s čem jo spucat. Sem našpricala z odstranjevalcem madežev (s cunj gre kar lepo vsa packarija dol), pa ni nič pomagalo. Drgnila z gobico za posodo pomivat,p  ni šlo dol...Se bojim, da anrdim luknjo če bom še drgnila...user posted image A ima kakšna idejo s čim plesen z vozička dol spravit? user posted image

Glede vlažilcev: ja tud mi smo gledali enga od Lanaforma...Sam sva z možem razmišljala, da bi bil dovolj eden, pa ga imaš nekaj časa v eni sobi, pol pa v drugi...Vsaj tolk da malo spremeni vlažnost...Niti ni treba da dela celo noč po moje...Ne vem, no. Nam ni pomagalo, da smo sušili cunje na stojalu v stanovanju, pa imeli vodo po radiatorjih...Zdej kar imamo razbojnika pr bajti pa voda po radiatorjih sploh odpade...Po tleh pa parket...Jupija!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:47:20   
jana84
janaja je med prisotnimi... Se pravi da ni šla rodit včeraj? Ali pač? user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:50:48   
Pokora
Dan!

Mamamajča ne samo da imava na isti dan rok, očitno morava imeti tudi obe bolezen pri hiši tik pred zdajci user posted image  Naš mulo še sploh ni zdrav - pa bo jutri en teden kar ga je zvilo. Isto tako kašlja da je joj. Ga čez dan ful spodbujam da čim več izkašljuje, ker drugače je tudi bruhanje ko se vleže. Držite seuser posted image


Jaz pa ful ne vem kaj naj naredim. Me dol vse neki boli/peče - sem zjutraj z ogledalčkom malo pošpegala in se mi zdi da je vse nekaj rdeče. Zdaj pa ne vem a naj uporabim Canesten, al naj grem danes h G s5 noge narazen dajat??? Ker do torka ko računam da me končnoooo odvežejo bi bilo fino da sem ok.


A ni lepo ko je končno s5 sonček!?!


Najki a je tudi kaj govora o snegu to zimo? Ko sem bila s sinom na P celo zimo ni bilo snega, tako da sem lahko vsak dan vozičkala. No sej gre tudi po snegu, sam mal več moči bom rabila.


Šibava z malim v štacuno, da bom lahko delavcem naredila malico...

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:55:57   
janaja
user posted image Ojla babuške

jana84 - sem še med prisotnimi user posted image , če ne bi že sms dobila user posted image .
              Nič nič nič nič nič se ne dogaja po čepu odluščenju čepa vse mirno user posted image , sem pa včeraj savnala spodnji štuk z seneno kopeljo user posted image  in rezultat je bil da smo prav lepo spali celo noč.

Očitno se naši deklini nikamor ne mudi, zdej bi pa res že radi crkljali user posted image

Čestitke vsem novopečenim mamicam



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:56:24   
MalaNeli
user posted image user posted image ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAM
lepo da je tolk fantkov, kar poznam jaz letošnjih mamic (Korošic) so same punčke. tk da user posted image bodo meli izbere :) samo po sloveniji bo treba :) al pa v Kolumbijo :)


(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:56:46   
jana84
Pokora, če te skrbi glede stanja tam psodaj, se kar oglasi pr G...Zdej res ni čas za kakšne vnetja al kaj podobnega...
Drgač pa upam, da se sinko čimprej pozdravi ... Da bo zdrav ko se otroček rodi in se bo lahko z njim stiskal in cartal...

Neverjetno, kako se naš sine stiska k otročkom, ki so v lupinici...K sestrični, zdaj k smo bli na rosjtnem dnevu k bratrancu...HB, ta malega bratranca (zdej bo imel 2mesca) zaenkrat še pusti pri miru... Ena sama velik ljubezen ga je user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 10:58:37   
jana84
janaja, vsaj nekaj od kopeli a? No, sej se ti ne še tolk grozno mudi...Sej imaš še dobrih 14dni...Sam ko se enkrat čep odlušči se mi zdi da je napetost in pričakovanje še tolk večje, kaj?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 11:04:58   
janaja
IZVIRNO SPOROČILO: jana84

janaja, vsaj nekaj od kopeli a? No, sej se ti ne še tolk grozno mudi...Sej imaš še dobrih 14dni...Sam ko se enkrat čep odlušči se mi zdi da je napetost in pričakovanje še tolk večje, kaj?


Ja res je  sploh pa ko sta bila oba fanta že na svetu takle čas, Val je bil stra že cel teden user posted image , pa ravno vikend bo in je tak lep sonček user posted image .
Očitno so punce res bolj lene sorte. Grem na dolg dolg sprehod potem po kosilu.



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 11:11:10   
pixieM
Dobro jutro!

Vidim, da ste nekatere tako zgodnje, jaz pa moje riti enostavno ne morem privlečti iz postelje user posted image . Danes me čaka še naporen dan, tako da bom še očitno mogla iti ene parkrat počivat user posted image .

janaja - saj bo. Niste rekle, da lahko traja tudi do en teden, da se začne porod, po tem ko se odlušči čep?! Tako, da vsak čas bo...

vlažilci zraka - tudi jaz sem že razmišljala o nakupu. Ampak, mislim da bom najprej probala z vodo na radiatorjih. Pa da vidimo. Aja, punce, kako je pa s talnim ogrevanjem v otroški sobici?! Ima mogoče katera to ogrevanje in kako se obneseuser posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 11:15:20   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: Najki

A je mali Mark blondi?

jauser posted image

aha user posted image eni je šlo od 1x druga je pa prevečkratuser posted image sej sm vprašala za hec, nisem mislila resnouser posted image

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 11:33:01   
jana84
evo mene spet tuki...Pečica se "čisti", jaz pa se zadevam z inhalacijami, da gre ta prehlad čimprej mimo! Uf kako so močne te kapljice...Me kar strese user posted image , sam če pomaga, pa naj bo, kaj ne?

Dejte mi povedat, kaj še kateri tolk hitro rastejo nohti? Jst imam občutek da mi ful hitro in ful so trdni...Sem si dala v torbo za v porodnišnico kar ščipalnik, da si jih bom postrigla, ker mi tolk rastejo da ni za verjet! Po porodu pa že vidim da se mi bodo začeli lomit in cepit...Zdej so pa tako lepi, kot da bi vsak teden hodila na manikuro user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 11:52:31   
caroline1
 user posted image tinaaleks, sasadejan in lenčica user posted image bravo oktobrčki!

Včeraj sem šla po napotnico. G se je samo nasmejal, ko me je videl, na hitrco naredil UZ, vse štima user posted image . Današnji CTG, črta za popadke popolnoma ravna, drgač ok, naredila tudi UZ, pomerila dete, ki ima po pričakovanju že dobre 4 kg. MAlo sem pojamrala glede lakote in je rekla, da je to normalno, da otrok pobira, da pa se naj izogibam sladkarij. Meni pa paše nutela za znoret user posted image . Ponovno CTG čez 2 dni!

nika1- se razumeva user posted image  ampak se bova potrudile!

anju- ti bom na kratko razložila teorijo ledvičnih kamnov. V večini prizadane moške, ki to opišejo kot smrtno bolečino. Dejanske primerjave s porodm pa ni, ker moški ne rodijo. Če pomisliš, da bi moški rojevali, bi človeštvo že davno izumrlo. So preveč občutljivi. Npr, ko imajo gripo, misliš, da najmanj umirajo. Ne morejo niti do wcja. a mi kuhamo, pucamo itd... Zato bom jaz počakala do poroda in vam potem povem kaj je hujše...user posted image  1 rodit ali preživet 3 napade ledvičnih kamnov!

jana84- tudi moji nohti na koncu nosečnosti kar rastejo pa še lepi so, nič krhki, lomljivi...

mamamajča, pokora in ostale, ki bolehate skupaj z otročki, naj gre čimprej mimo! sicer imam jaz tudi polno grlo in nos, ampak ni neke sile!

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 11:54:46   
jana84
Sem mal pošpegala k septembrkam in tam dobila informacijo,
da je BINABINA rodila.
 
user posted image
 
1.10. 2010
 
user posted image
 
3140g, 50cm

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 11:56:49   
jana84
Caroline1 a pol maš v nedeljo 10.10. pregled oz.CTG al kako? Je pa super, da je s tabo in otročkom vse v redu...Pa tud če je velik, nič bat!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 12:00:14   
MalaNeli
jana tut moji nohiti že nekaj časa rastejo kot zmešani, pa še lepi so. nikol prej nisem mela dolgih in lepih nohtov. sm si tut prvoščla manikuro, ki si je prej nikol nism.

(odgovor članu jana84)

Slike iz albuma
Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 12:03:24   
jana84
ok, sam da nisem edina, ki ji nohti ful rastejo...Sej ne da se kaj preveč pritožujem...sej zdej bom šla itak pečico sčistit do konca in bodo ratali mehki kot papir...Pa hitro nazaj trdi in lepi...user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 12:10:30   
Roberta69
Sasadejan čestitke!

Tinaaleks, čestitke!

Lencica, čestitke!

Mamamajča, tudi ti si zelo luštna user posted image . Se mi zdi, da so med oktobrkami same lepotičke user posted image .


PixieM, če še ne bosta imela izbranega imena, bosta pač povedala naknadno. Mene ni nihče čudo gledal user posted image . Naš škrat ga dobre tri tedne ni imel, tako da je že grozilo, da ga občina krsti v kakšnega Janeza user posted image . Tokrat smo recimo na dobri poti... user posted image je pred časom prijavil ime, ki mi je bilo na začetku čisto mimo, potem mi je pa postalo nekao všeč, čeprav mi je po eni strani še vedno smešno user posted image , je pa fora to, da je najin škrat čisto zapel za to ime in skos govori, da je ta (ime) v trebuščku, to se mi zdi pa čist kjut user posted image , tako da ga skoraj ziher kar obdržimo... drugače bo pa itak spet brez, ker se nihče od naju nič ne trudi v tej smeri user posted image .


Pokora, mi kostanj olupimo (kožica ostane gor) in ga potem vzamemo iz zamrzovalnika, damo zamrznjenega v ponev in v približno 10 minutah je pečen, okusen pa kot svež.


Varstvo starejših otrok med porodom: kako se boste/ste se zmenile za vaše starejše otroke, ko greste rodit? Jaz bom nekako zangažirala mami, da pride škrata pazit, bi mi bilo pa ful bolj fajn, če bi rodila čez dan, da bi bil ponoči pri Liamu kar oči in potem ne bi bilo nobenega problema. Če bom/bova morala kar nekam sredi noči, zna bit kar štala - no, upam, da ne...

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 12:23:41   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

anju- ti bom na kratko razložila teorijo ledvičnih kamnov. V večini prizadane moške, ki to opišejo kot smrtno bolečino. Dejanske primerjave s porodm pa ni, ker moški ne rodijo. Če pomisliš, da bi moški rojevali, bi človeštvo že davno izumrlo. So preveč občutljivi. Npr, ko imajo gripo, misliš, da najmanj umirajo. Ne morejo niti do wcja. a mi kuhamo, pucamo itd... Zato bom jaz počakala do poroda in vam potem povem kaj je hujše...user posted image  1 rodit ali preživet 3 napade ledvičnih kamnov!

sej veš da se načeloma s to teorijo zelo strinjam. samo si delaš medvedjo uslugo s tem. BOLI, jasno BOLI BOLI BOLI. ampak ni zastonj, kako naj rečem, ni primerljivo, je bol poplačan... in še neki. poleti je rodila drobna punca nek čez 4800 fantka, nič šivana, res da drugič. je pa isto rodila prvega fantka cca 4500, nič šivana. sproščeno, naj narava naredi čimbolj posvoje in če traja, ima smisel...

Pokora in Jana pocajtajta se, Pokora upam da tvoj škrat tole zboleva še za naprejuser posted image user posted image

Roberta glede varstva malega med porodom lahko tokrat rečem da fino da živimo doma. če bo ponoči ga pustim spat in obvestim starša... naprej se bojo že zorganizirali. če pa grem sama rodit, pa itak ni panikeuser posted image

čestitke binabina!

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: Oktobrke 2010 II
8.10.2010 12:35:13   
janaja
Ojla

ja nohti res full lepi ratajo pred in po porodu, se spolnim da so mi morali moji vsakič v porodnišnico prinesti pilico in strižnik, da nisem tamalega praskala ;).

No zdej imamo to že spakirano v torbi user posted image

Lp



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?