|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 15:11:51   
lidik
ha ha ha...mu bom naročila ja....lahko že kakšna dva dni prej. Jaz sem si nekako prvi datum zamislila 8.12.. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 15:21:09   
kpmk
user posted image ja ma res!! sej še sama ne morm verjet da sem jih imela toliko, sem bila tudi polna vode, tako da do morja sem bila že v stari formi user posted image user posted image    ma zdej sem se pa +15, tako da upam, da kaj več se ne bom, če pa že, mah sej sem zadnjič noseča, pa zatekat sem tudi malo začela (pri prvem pa FULL) pa tudi zdej čez rok ne grem, pri prvem sem bila 11 dni čez....
aja nisem ŽAL med drobimi, sem že v štartu ona z + kg user posted image user posted image  pa daj no, sem kr slabe volje user posted image  dost o kg user posted image  grem hitr eno žličko evrokrema zmazat user posted image user posted image  hec

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 15:32:47   
obcinarka
no pol pa bo najbolj enostavno tako... naj se začne s prvim decembrskim dobrotnikom-od miklavža naprej naj bo v porodnišnici... dr. filip namreč.. ti, urskaf, pa jaz.. pa zihr je še ktera... me se bomo že zmenle...
pridna, da si že en datum naumila... mmi smo bli dans nekje pr 24.12.. po tistem velikem ekranu tam v ordinaciji, vendar zaenkrat ostaja 26.12... me je pa mal skkrbelo g oz. teža bejbice, pa je reku da brez panike, da je za njega realen podatek obseg trebuščka-otrokovega, in da je ok...
pa spej je bejba imela roke v ustih??!!! le kaj to pomeni..
zdej pa še ena pametna... jaz mam že namreč na spodnji majci al pa na modrcu madež... kar pogosto, torej... ?? a ni to mal kmalu??
lidik, lepo zrihtaj jutr, poročaj!!!!!!!!!!!!!!!!!... in razmisli o domači nalogi ( pregovori ga)... hahahahahah user posted image user posted image  

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 15:33:48   
obcinarka
pa nehi z evrokremom!!!!!!!!!!!!... hec, hahahahahahah... sm si ga kupla v soboto... pa frišen kruh+kakav!!!!!!!!  evo, pa adijo cukr!!!    hahahahahuser posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 16:07:39   
Eruvande
Mene je pa zdej ”strah”, kaj bo s kg, ker sem doma. V sluzbi veliko v gibanju, zdej bom pa manj gibala, lacna bom pa vseeno. Pa še čas bom imela kuhat/pečt dobrote. Ravno sedaj diši po stanovanju po bananinem ”kruhu”. Ne vem sicer zakaj se mu reče kruh...je bolj kot kolač ;)

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 17:26:34   
lidik
veš kaj kpmk imaš prav. Čisto dovolj je o kilogramih. Jaz sem itak že ko me je prvič malo skregal rekla sama sebi, da zaradi kg se ne bom obremenjevala pa če jih 50 gor dobim, samo da bo z bebico vse vredu. No in še vedno sem takšnega mnenja. Tako da jutri tudi če bo kaj hud, bo šlo čez eno uho not, čez drugo pa ven. Ok, poročala pa itak da vam bom. user posted image user posted image user posted image user posted image

Hja obcinarka hvala za domačo nalogo. Kako pa to, da nisi kar ti danes začela z njo? user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj tebi je spet obseg trebuščka meril? Upam, da ga bo meni tudi jutri. No ne mojega, ampak pikecovega. user posted image user posted image user posted image user posted image

Eruvande ja tvojo skrb pa čisto razumem. Sej se mi zdi, da sem si te kg-je pridelala ravno zaradi tega, ker sem imela 14 dni dopust in še takšno delo, da sem večinoma skoz sedela za knjigami. user posted image No bo pa zdaj boljše. Se bom pa zdaj bolj migala.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 18:12:48   
obcinarka
ja obseg trebuščka je meril, od bejbice, je rekuser posted image user posted image user posted image u da je to najbolj realen podatek in ne teža.... naloga??? hmmmmmmm hja no nooooooooooooo če sm pa sramežljiva... hahahahahahahahahahahahahahahuser posted image user posted image
sm že mela na konc jezika, pa je dol padlo..... bom pobrala do naslednjič....
kg.... kaz sm jih tak menda mela kao premalo-to so spet drugi povedli, tko daa.... moj pa je cel ponosen k mam enkrat 60 kg!!!!!!!!! pa še trebušček povrhu... se pa ne sekiram, ker se dost dobr poznam da sm tolk zaj...... da bi jih al pa da jih bom potem izgubila... jem kar paše miiiiii....
prejle sm zelenjavno rižoto, sam je pa res da se ne najem do sitega, to pa drži...
a veste kaj pa me skrbi???? kar nese me proti štacunah, pa neki kupim-neki malega za bejbo... sej sm racionalna, ampak????  nakboljš bo da bom kar domaaaaaaaaaaaaaaaaa, kaj pravte??
a ste kej čekirale že kakšne cart dekce pa to??? evo, sm spet tamuser posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 7:44:59   
lidik
no super, bomo videli kaj bo stric Filip danes meni povedal. Meni je že itak zadnjič rekel, da je že kar veliko dete, tako da ufff le kaj me danes čaka. user posted image Tako da komaj čakam, da bo ura 13.45. Pa upam, da mi ne bo treba dolgo čakati. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 9:38:10   
obcinarka
babnce živjo.... me včeri ni blo v službi, dans je pa že kaos... sicer pa, čez mesec dni me pa ne bo več v službi, se tolažim mal s tem..... hahahahahuser posted image user posted image  grem malcat ob desetih.... lidik kolk dolgo čakaš na previjalno od lipa od naročila????
ker moj mizar je nardil tak predračun da me je skor kap... 350 eur.... user posted image user posted image user posted image user posted image
drgač je pa fajn k je sonček, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 10:47:25   
lidik
jutri bo 14 dni. Najprej mi je bilo rečeno 1 teden, no pa očitno se je malo zavleklo. Bomo videli kdaj bo kaj. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 11:06:38   
obcinarka
aha, jaz sm navdušena še nad eno iz BC proizvajalca troll, mi je taka masivna bela in natur... stane pa 200 eur, pa je menda na rudniku še na zalogi, sm jo pa že vidla in mi je zloo dobra, drgač pa lip ostane..
kaj voziček sta že nabavla???
kje pa so dans bejbe????user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 11:24:02   
lidik
ne voziček sedaj čakava na konec septembra. Mi je stric iz Peg Perega iz Trzina odgovoril, da pridejo konec meseca novi modeli in nove barve in če se mi ne mudi, naj počakam do takrat. Pa čeprav skoraj 100 vzameva tega ki imava nagledanega, bova za vsak slučaj počakala. Tako da nekje v začetku oktobra greva po njega.

Hja ne vem kje so punce danes. Mene tudi zanima. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 11:39:54   
obcinarka
no, sej pr nama tud enako, mislim da se bomo zdej končno zmenli za maxi cosi muro 3, ker ne bom več letala naokrog.. pa previjalko še, pol smo pa počas zaključli....
imam pa eno goro tonsko cunjic za bejbico  za oprat, ampak jih je tak fajn gledat!!!!!!!!!!! 
sam to bom delala v oktobru mislim da, pa novembra.. drgač pa v materinsko bova šla tud oktobra, ker se mi kasneje ne bo dalo... že zdej sopiham.
user posted image user posted image , a boste mele blazino za dojenje?? 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 11:41:59   
lidik
ja sej midva greva tudi oktobra v materinsko. Sva že prijavljena, samo še moram poklicati za datum. Ufff cunjice imam pa jaz namen prat potem novembra ko bom doma. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 12:45:51   
lidik
juhu še eno urco in bom videla pikeca !!!!! 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 13:14:01   
obcinarka
ja je fulllllllllll fajn... naša je včeri zjutraj spala, pol smo jo pa zbudili in jaooooooooo spet je mela skoz prstke v ustih!!!!!!!! pa men se zdi da ma velike prstke!!!!!!!!! hahahahah.. no dej se naroč za 12.10 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 14:36:38   
lidik
evo mene nazaj. Čuj ti čisto po pravici povem, da sem pozabla omenit domačo nalogo. Drugače pa pri nas vse vredu. Obseg trebuščka super, je pa sedaj 1000% da je lulček, ker ga je danes tako lepo pozakazal, da ni več dvoma. Aja pa veliki smo veliki....je rekel, da je za kakšen teden večji. Sam da vse ok, ker se velikost in obseg trebuščka in teža lepo pokrivajo.

Ups sem pa pozabla povedat za težo me ni preveč kregal. Rekel mi je naj sicer malo pazim, ampak nič kaj hudega ni bilo. Pregled imam pa sedaj 6.10. in pa 3.11..


< Sporočilo je popravil lidik -- 14.9.2010 14:37:24 >

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 14:38:18   
obcinarka
fajn, lepooooooooooooooooooooooo, torej bo nejc, če sm si prav zapomnala??.. no lepo, sam da sta zdrava... nalogo bomo že nardile, se bomo zmenle
kdaj greš naslednjič??

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 14:42:17   
lidik
ne ne ne, bo nejc. Jan bo. user posted image user posted image user posted image user posted image Nalogo pa itak da bova. Sej če ne prej potem ko nama bo voda v grlo tekla. Mah če te tako zmeša z UZ-jem, ko vidiš svojega pikeca, da pol čisto pozabiš kaj vse si mu še hotel povedati. user posted image Naslednjič imam pa 6.10. Tako da zdaj sem pa malo pred tabo. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 14:45:47   
obcinarka
smrk,smrk... sm mislala da greva kar v ordinacijo skup pa se zmenmo... tkole od miklavža naprej... jah sej jaz računam da mu bom tak previdno mal omenla, ga povprašala... bom vidla
kg... sej jaz bom tud enmal pazla, čeprav sploh nimmam občutka da grem naprej s kg... res ne...
no sm pozabla povedat da trenutno sem dans na milki-čokoladi namreč user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 14:49:42   
lidik
ha ha ha...a je dobra? user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 14:51:26   
nadka30
dan
sam tolk da vas na kratko pozdravim mi smo doma.T.Z. vas veselo pozdravlja sma se danes orng načvekale in ugotovile da bomo kar en drugi tašče postale. V glavnem lep pozdrav več pa napišem ko bom imela malo več časauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 14:53:27   
lidik
o nadki, a ste prišle danes domov. Super. No sej T.Z. pa po vsej verjetnosti pride jutri, a ne? Lepo bodite, in naj mala lepo spančka še naprej, tako kot je v bolnici - sej veš toliko da si mamica odpočije, pol pa rogece. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 14:54:09   
obcinarka
ja zlo, še posebno zato, ker sm jo dobla!!!!!!!!!!! hahahahahah... dans kar precej jem, res..
jao, pol bomo pa zvečer malo telovadli... najbrž ja... po tušu se namažem z oljem, pa blalalalal, pa proti strijam, pa je to to... hahahhahah
dans ne kuham...
solata zvečer
vmes pa jabolko, pa kakšen keks, pa..... ehhhhhhhhhhhh brezzveze... user posted image user posted image
kdaj pridejo bejbice??? domov namreč... melanie, pa filip????????'' kaj info?? 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 15:02:30   
obcinarka
no evola, jaz firbcam kdaj pridejo domov, pa prenos misli!!!!!!!!!!!!!!!!!
lepooooooooo nadka, spočij se in pocartaj
enako za t.z.
ja lepo, da sta se " ta stari" že spoznali in zmenili za ta mlade.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Alergija
Siana

Ima vaš otrok alergijo

Da (13%)

Ne (67%)

Nevem (20%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!