|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 15:09:18   
lidik
ha ha ha....onidve ste si že priskrbeli dobro družbo. Kaj bomo pa me? Pustile našim otročkom da si poiščejo, ali bomo tudi me kaj iskale? user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 15:32:46   
Arwenko
Ola, jaz sem končno doma, cel dan na sestanku, lačna sem kot šus, zdaj počasi kuham kosilo. Drugače pa super nadka, da si doma, pa da je z vama ok. Upam, da T.Z. tudi čimprej pride.

lidik...čestitam za jan-a :)

Jaz pa še zdaj nisem uspela priklicat Lukmana za 3d/4d, moram jutri nujno. Dobila pa danes izvide urina in je z mano vse ok, ful vesela.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 15:46:45   
nadka30
točno tako sedajle imam malo časa ker naša pupa spi ,drugače pa točno tako Filip prihaja jutri domov, glede T.Z, porodno zgodbe bravo to je bila brzina pa saj vam bo več povedala sama. Da bi pa še ve z njo dihale zato pa ne bilo časa verjemite miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
V glavnem mi smo srečni da je to za nami in da je z melanie vse ok.Moram rečt da mi je na koncu bilo že res vsega puno kapo in sem se na koncu že skoraj kregala da mi naredijo cr, ampak ok to bomo pozabili ker imamo zdravo punco.
lpuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 19:53:51   
lidik
nadka ko bi le tudi ti imela takšno zgodbo kot T.Z. No ampak kot si rekla, to le pozabite, važno da je vaš sonček zdrav.

Hej punce, kaj pa je s Top Fitom. A je še katera zainteresirana?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: Celjske srečke nosečke
14.9.2010 21:50:16   
Arwenko
Jaz sem...a naslednji teden začnemo? 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 8:23:06   
lidik
Ja Arwenko jaz sem tudi za. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 9:08:07   
obcinarka
živjo, babnce, jaz pa sm dans pršla v službo ob osmih šele... sploh ne spim ponoči več, to je za znoret!!!!!!!!!!!!!!! zjutraj pa.. hm ko je treba vstat, pol bi pa dremala...
a da pravte da bi telovadile???????????? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 9:13:35   
Arwenko
Jutro....jaz moram začet telovadit, ker se bom drugače čisto zavalila no user posted image

Se mi zdi, da se že zdaj komaj premikam na trenutke, kaj šele bo, pa sploh nimam velikega trebuha še.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 9:14:15   
lidik
ja sej jaz sem danes tudi skoraj zamudila. Samo ne zato, ker bi spala, ampak ker se nikakor nisem mogla spravit od doma. Sem imala še tisoč in en opravek (seveda vse nepomembno) in se odfrčala zadnji hip.

Ja ja, malo bomo migale, da bomo lahko potem Milko papcale. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 9:18:23   
Arwenko
Ja ne, najprej telovadba, pol pa v McDonalds user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 9:57:49   
obcinarka
sam tole pa ni slaba ideja.. veš kdaj sm bla nazdnje v mc donaldsu??? zdej mam pa lušte!!!!!!!!!! jaoooooooooooooooooooo
dans je kosilo ob 12, vmes pa ene oreščke mlatim, pa mal ktuha+maargo+med...
včeri sm pa sploh mela dan za jest!!!!!!! ufffffffffffff
se mi pa čedalje manj dela, tu v službi namreč... recept??user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 10:01:57   
nadka30
jutro tolk da na hitro pozdravim
prva noč je zanami, spali od cca 21.30 do 1.30 potem smo ga dve urci sračkali in potem spet spali cca 3.5 ure tako da prva noč je bila kar ugodna upam da ostale tudi, sedaj pa moram iti ker naša budilka se javlja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 10:14:05   
Arwenko
Kul nadka...super za spanje, jaz si tudi želim, da bom imela to srečo in takšnega zmernega otroka kaj se spanja tiče. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 10:17:38   
Arwenko
obcinarka...za sluzbo pa ni recepta, zal ne...bi tudi meni prav prisel. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 10:39:16   
lidik
o nadka juhej, pridni ste bili tako kot v bolnici. Super. Le tako naprej. Pocarkljaj malo princesko.

Arwenko ja ja, dobra ideja tale za po telovadbi. user posted image user posted image user posted image user posted image

obicnarka - hmmmm recept...kaj pa vem...jaz imam zdaj kar voljo še zaenkrat. Mogoče zato, ker se spomnim da samo še 31-krat vstanem za službo. Bom začela za T.Z. ponavljat. Ona je tako odštevala. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 11:39:53   
Chandra
Sem se naročila danes na 3d/4d pri dr. Lukmanu user posted image , naslednji teden v petek greva jupi user posted image . Pa da vidimo našega pikeca še malo bolje, komaj čakam, pa tokrat se bo verjetno še bolje videl spol, čeprav že na anvadnem uz ni lih blo dovma hehe, ampak ziher je ziher.  Še prej pa 1 teden morja, juhu, upam da bo ok vreme.
Arwenko, ti kar zjutraj probaj poklicat, ker ne vem kak majo delovni čas, kolikor sem uspela pogruntat oni na int. strani ni pravi user posted image .

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 11:49:06   
obcinarka
nadka , fajn za vaju z bejbico...
zdejle bi en frape iz mcdonaldsa, pa en chees.. ja seveda...
sej vem, jaz bom tud še en mesec v službi, bom mogla zdržat...
zdej vam dajem pa nalogo, res, pomagajte, sm zmedena..
torej smo se kao odločli za ..... http://www.babycare.nl/maxi-cosi-mura-botanic-luxury-2010-p-2278.html?language=en
zdej me pa daje tole: http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/jane-slalom-pro-reverse-formula-strata-j47/05233-478420421006436
tega jane sm tud vidla-rjavo oranžna kombinacija... glede cene sta približno enaka, 35 eur razlike..... uhhhhhhhhhhhh, kaj pravte????????????user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 11:58:35   
Arwenko
Chandra...že imam termin, naslednjo sredo ob 16.30, sem "dobila" termin od moje kolegice, ki je žal morala odpovedat, ker njen možek ne more iz službe, tako da sma samo podatke zamenjali :)


(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 14:17:07   
mami_1979
Pozdravljene!

Bi šla katera na ogled celjske porodnišnice v torek? Ne da se mi it sami!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 14:20:25   
Arwenko
Kdaj pa je?

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 14:23:51   
lidik
ja mami_1979 kdaj pa je? Jaz bi šla z veseljem s tabo ! 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 14:25:25   
lidik
obcinarka kar se pa vozička tiče pa ej nimam pojma kako ti svetovati. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 14:30:07   
mami_1979
http://www.sb-celje.si/index.php?id=452

Vsak torek med 13 in 14. uro

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 14:31:31   
obcinarka
pejmo noooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: Celjske srečke nosečke
15.9.2010 14:33:32   
lidik
ja mami_1979 jaz bi pa šla, če me vzameš zraven. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najboljša kombinacija imen za dvojčici:
anzetkula

Prosim za vaše mnenje.

Mija in Pija (37%)

Alja in Ajda (33%)

Leja in Teja (30%)


Število vseh glasov: 252

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!