|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 8:58:03   
Arwenko
Samo T.Z. je pa bila res ekspresna...očitno je šla v Celje, ni prišla sploh do Trbovlja. Ja, tudi jaz si želim in upam, da dočakam tak hiter porod. Skratka še enkrat čestitke obema našima mamicama in upam, da se bodo še kaj javljale in nam delale družbo tačas, da še me dočakamo svoje sončke. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   [Brisano sporočilo]
13.9.2010 9:36:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 9:46:07   
Eruvande
Ooo...čestitke T.Z.!!! Zdravja vsem trem! Sam tole je bilo pa ekspresno! Juhuhu...pomoje bo tole ena izkušnja, ki jo boš morala delit z nami, ki nas to še čaka. Si želim slišat čimveč expresnih porodnih zgodb :D
Cartajte se!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 10:06:45   
lidik
ja ja T.Z. je sporočila da je šlo prehitro da bi prišla v Trbovlje, zato je pristala  v Celju. Sem pa prepričana, da se bosta še obe oglasili ko prideta iz bolnice in ko najdeta mičkeno časa. 

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 10:34:50   
Arwenko
Naj se le lepo cartajo in uživajo in si vzamejo čas, se bodo že potem javila, samo da nas čisto ne zapustijo user posted image

lidik, kako si ti drugače?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 10:37:22   
lidik
čuj sej nadka mi je ravno napisala da je njena pupa zelo pridna in da pridno spi in da upa, da bo doma tudi tako. Torej bo sigurno našla kaj časa za nas.

Drugače pa jaz sem vredu. V službo sem že čisto not padla, tako da sploh ne vem, da sem imela kaj dopusta. Pa še končno se je začelo odštevanje kolikokrat še v službo. Jupi še 32-krat. user posted image user posted image user posted image user posted image

in ti? Si dobro? Prebava zdaj vredu?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 10:50:57   
Arwenko
Čuj, prebava je boljše, suhe slive in donat v ogromnih količinah, pa gre, pomoje bo treba to vsaj 1x tedensko ponovit, pa bo :)

Jaz imam tudi gužvo v službi, joj, pa še izpit v četrtek, tako mi ni :P

Vsega imam že poln kufer...čakaj, a ti delovne dni šteješ do porodniške....da preštejem še jaz 63 dni, minus še enih 5 dni imam dopusta, govorimo o delovnih dnevih. A ti imaš še toliko dopusta, da imaš še samo 32 delovnih dni?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 11:38:36   
Oxer
Čestitke tudi iz moje strani tako za Nadko, kot za T.Z.. user posted image



(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 11:46:52   
lidik
ej a veš da mene je tudi čez vikend prebava mučila. Me je tudi že vse bolelo in sem spila magnezijevo tableto - to šumečo in ti povem da po kakšni uri me je pognalno. Sem bila tako vesela.

Ja ja, jaz štejem delovne dni. Imam pa še 13 dni dopusta, tako da glede na to, da pordniška se mi začne 17.11. imam samo še 32 delovnih dni. Sem si pa tudi preračunala, kdaj bi naj delala zadnji dan. In sicer če porabim samo še en dan dopusta do takrat sem 28.10. zadnji dan v službi. Tisti en dan imam planiran za takrat ko me pokličejo iz Lipa da greva po posteljco in previjalno.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 12:33:31   
enček
Vaaaau,

čestitke T.Z. in seveda DOBRODOŠEL Filip............. kako lepo :)
Veliko zdravja in cartanja vsem trem :)


(odgovor članu Oxer)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:13:02   
obcinarka
punce sm nazaj, pregled uspešen, malo smo zbudili, ko jo je dr. filip požgečkal,no nč ni zrastlo med nogami, zato je mala... srček fino deluje, organi tud, obseh trebuha idealen za 25 t pa 3 dni*več podrobnosti o tem nism firbcala, jaz ok, cukr test uspešen, vse BP, tko da..... edino počakam še na tokso do konca tedna, tak da upam da bo štimalo.. NP pa imam 12.10.  in seveda sm letela v štacuno in zapravla-za malo seveda.. ampak sej sm bla pridna.. 20 eur??..
dejte en deci spit za obedve mamici+bejbici, al pa s kakšno kremšnito nazdravite... no jaz sm si jo kupla
uživajteuser posted image user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:14:20   
lidik
joj punce kje ste vse???? Urskaf kje si ti???? Še vedno na bolniški? Križ kaj boljše?

Meni se pa tako spi, da bom sede zaspala.

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:16:16   
lidik
obicnarka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešen pregled. Kakšne volje je kaj stric Filip? Mene je kar groza it tja, ker sem danes zjutraj ugotovila, da sem se od prejšnjega pregleda do danes zredila za 3 kg. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa sploh ne vem od kod, ker se mi zdi, da nisem nič kaj veliko jedla, pa tudi nič kaj takšnega. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:23:15   
Oxer
Mene je tudi pri zadnjem pregledu skoraj fršlok, ker je tehtnica pokazala tako cifro, da sem samo debelo gledala. user posted image Zdej se pridno gibam, pa upam, da ne bo pri naslednjem pregledu isto. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:23:40   
Arwenko
lidik, pol pa bo to to ja. Jaz pa sem si zračunala, da nastopim 10.12 porodniško uradno, pa samo 5 dni imam dopusta, te pa porabim konec septembra za tisto našo evropsko razstavo, tako da ja, se bo še vleklo user posted image

obcinarka...cestitke za pregled user posted image user posted image user posted image

Jaz pa čakam, da se ura na 14h premakne, da se naročim za 3D/4D UZ.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:33:12   
lidik
ja oxer jaz sem bila zdaj ful pridna, sem se do sedaj zredila samo iz prvega na drugi pregled. Potem sem težko držala skoz isto. NO danes zjutraj pa tako pogumno stopim na tehtnico, češ, sej ni veliko mogoče kakšna kilca. IN ko zagledam + 3 kg - ej še dobro da imam tehtnico ki potem sama ugasne, ker drugače bi verjetno še zdajle gor stala in gledala. user posted image


Arwenko sej tudi to bo takoj boš videla. No čeprav takrat ko ti nastopiš porodniško znam biti jaz že kje v porodnišnici. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:36:51   
Oxer
IZVIRNO SPOROČILO: lidik
ej še dobro da imam tehtnico ki potem sama ugasne, ker drugače bi verjetno še zdajle gor stala in gledala. user posted image



user posted image user posted image user posted image No nekaj takega se pri je meni zgodilo.  user posted image


(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:42:42   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: Oxer

IZVIRNO SPOROČILO: lidik
ej še dobro da imam tehtnico ki potem sama ugasne, ker drugače bi verjetno še zdajle gor stala in gledala. user posted image



user posted image user posted image user posted image No nekaj takega se pri je meni zgodilo.  user posted image




no nič kaj prijetna izkušnja, tako da naj se čimmanjrat ponovi user posted image user posted image user posted image Čeprav če to za dete mora biti bomo tudi preživeli. user posted image

(odgovor članu Oxer)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:44:28   
obcinarka
lidik.. filip je dobre volje... jaz sm isto od zadnjega pregleda pa do dans ( sej sva vedno zloo podobno naročene) dobila 2,5 kg... pa nism mela občutka, res neeeeeeeeeeee, pa sm mu rekla kao da je mal velik, pa se je nasmehnil pa reku da neeeeeeeeee, da je zlooo ok-... sm mela na startu 55 kg, zdej pa 60... še ko sm pršla nazaj z izvidi iz laboratorija je bil pr sestri, pa je on vzel izvide , pregledal, le tako naprej, pa čav.... in naj ne poslušam babnc ki mi pravjo da mam majčken trebuh!!!!!!!! uhhhhhhhhhhhhuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 13:59:16   
lidik
ja no jaz imam v štartu že veliko ampak res veliko več kot ti, tako da pri meni še bolj gleda na to. Sicer pa sej ne bom se obremenjevala s tem. Važno kako se počutim, pa važno da bo rekel, da je vse ok. Sam vseeno imam občutek da bo hud. user posted image

Sva pa res tako fino skupaj vedno naročene. Me zanima kdaj bom jaz imela naslednji pregled. 11. ali 13.10. user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil lidik -- 13.9.2010 14:00:10 >

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 14:01:20   
Oxer
user posted image user posted image user posted image vesela zate.
Glede nasvetov drugih babnc ti pa samo takole rečem, naj se brigajo zase. user posted image Vsaka je svoj individum in zato se ne da primerjati nobene nosečke z drugo. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 14:46:43   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka

ooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjj kakšen krasen začetek delovnega tedna!!!!!!!!! bravo t.z., pa filip in ati seveda... kako lepo!!!!!!!!!! zdej imamo pa že en par... lepo jo pozdravite, seveda tudi nadko še..
jaz sm prpravljena za odhod k dr. filipu se pokazat, pa napit se cukra!!!!!!!!!!!!!
vam javim, če le ne bom preveč sladkana!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image


imava pa istega dr user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 14:49:45   
kpmk
lidik - imam občutek da imamo istega G. ... no moaj izkušnja je taka,... pri prvem sem šla gor za skor 30kg in mi ni reku NIČ, sedaj pa me vedno ****a user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 14:55:31   
lidik
ja imaš prav ja, imamo istega G ja. Hi hi hi...vidiš, pol pa zdaj mene že zdaj pri prvem raje nap....., da si ne bi preveč dovolila. user posted image user posted image user posted image user posted image Hecam se. Ufff 30 kg? A ti to resno? Kaj pa prej si spadala v katero skupino: tistih ta suhih, ali tistih, z nekaj preveč kg? Upam, da nisem preveč radovedna.

No sam veš kaj, zdajle s temi 30 si me pa čisto potolažila. user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Celjske srečke nosečke
13.9.2010 15:10:28   
obcinarka
ktera se bo zmenla z našim G da bo dežural tam v celju  v porodnišnici od kaj pa vem 10.12. naprej?????????????
lidik, kaj ko bi ti probala????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!