|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.3.2010 11:41:06   
dskubin
Če katera rabi (ali pozna koga, ki rabi) varstvo v Kopru od septembra naprej, imam kontakt, ki to nudi v stanovanjski hiši z večjo ograjeno “zeleno” okolico in domačimi živali, nad Hiper-marketom Mercator na Dolinski cesti v Kopru. Več v ZS.
somic - user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.3.2010 12:44:36   
Di_Di
somic ti sam pozitivno misli pa bo vse ok!

dskubin jaz bom verjetno rabla od maja naslednje leto pa do sept., ker menda pri nas ne sprejemajo med letom v vrtec. a misliš da bi blo možno? koliko otrok pa ma na 1x?

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.3.2010 21:17:42   
Natasssa
Di_di jaz imam tudi dr. Verem. Zaenkrat lahko rečem, da sem zadovoljna. Rok imam pa prve dni julija ampak imam že kar precej velik trebuh. Vsak misli, da sem že pri koncu user posted image  

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Nosečke iz obale 2010
12.3.2010 22:42:53   
Di_Di
natasssa user posted image glih mesec pa nekaj dni za mano user posted image   iz kej  pa si če ni skrivnost? lahko bi se nam kdaj pridružila ob pijački ko se kej dobimo (če nam še rata zdaj dokler smo še 2v1). no sej tud men je zdaj ok, sam na prvem pregledu me je nekaj zmotlo. je pa res da je včasih mal zmedena user posted image
hehe mene pa kr mal čudno gledajo, ko jim rečem, da sem že na proti koncu ... mam bl malega bušija, k se naš user posted image bl zadaj skriva user posted image že veste kaj pričakujete?

In punce kaj se dobimo? Zadnjič smo skenslale zarad vetra in mraza.. ma zdaj je že malo lepše vreme... 1x naslednji teden? kaj pravite?

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Nosečke iz obale 2010
13.3.2010 10:03:47   
Natasssa
Ja jaz imam natančno 3.7. PDP. Se strinjam več se res lahko zmenimo osebno na kaki pijači. Če se kaj zmenite se vam pridružim. Sigurno je lažja organizacija zdaj, ko smo še 2 v 1 user posted image .

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Nosečke iz obale 2010
14.3.2010 19:59:51   
Di_Di
Ja se strinjam s tabo natassa user posted image

Torej punce se vidimo kej naslednji teden? Kako sre al pa čet? Je katera za?

chi pito in memole bom jaz kontaktirala prek smsa če se ne oglasita v teh dneh.. pa moreto tudi user posted image


(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.3.2010 13:05:59   
moreta
Ojla punce!

Natassa dobrodošla na forumu. Glede testa na steptokok bom jaz jutri na pregledu vprašala G, sem ravno v 36. tednu. Pa bomo videli kaj bo rekel...

Somic, ko sem prebirala tvojo zgodbo... ne morem verjet. Upajmo, da se ne povrne.user posted image

Glede pijače, sem za in tudi meni odgovarja sre ali čet. Kaj se zmenimo kot ponavadi ob 18h Kapitanija ali Mignon?

Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.3.2010 15:16:47   
Di_Di
ooo moreta kej se nam pa ti skrivaš? sem ti ravno hotla poslat sms user posted image

zarad mene lahko tudi v sredo al pa četrtek.. kakor bo večini ugajalo.. tudi za uro se lahko prilagodim magari tudi prej lahko ko je še sončko .. no ve povejte.. user posted image

dskubin tudi morda pride user posted image dskubin dej povej kdaj bi tebi naj bl odgovarjalo glede na to da imaš malčke doma?

skratka jaz lahko v sredo in četrtek uro se pa prilagodim ostali

ostale?

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.3.2010 18:32:52   
dskubin
Meni je načeloma vseeno, tavelik je šel danes za par dni na počitnice, tako da imam samo še 2 user posted image Ne morem rečt ure, ker jemo, ko smo lačni, nimamo nikakršnega urnika. Ma si bom načrpala, da bo očka "podojil", ko me ne bo. Tasrednja lahko pride z mano, če bo kaka družba, lahko pa tudi pomaga očkotu doma, je prava mala pomagačica user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.3.2010 22:19:30   
Chi_Pita
Hei pupe ... mene računalnik vedno manj zanima ... nikakor se spravit kaj napisat user posted image

No najprej valen za tebe, očka in malo Valentino gora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo. Ko si omenila, da se stanje izboljšuje sem si prav oddahnila. Ne moreš verjet kako mi je hudo za vse skupaj user posted image Res iz srca vam želim vse najboljše za naprej!

somic ... a ti pa o takih problemčkih pišeš ... jooj, glavno je samo to, da je zdaj vse OK, a je tako? Malemu Patriku pa enega user posted image . user posted image

Pijača ...  hja, meni odgovarja sreda, četrtek pa ne, ker ima nečakinja 2 leti ... in gremo na tortico user posted image ... Če vam odgovarja sreda, bi bila zelo zelo vesela ... ura in kraj pa mi je čisto vseeno.

Naše stanje je zaenkrat brez posebnosti. Prav uživam v nosečnosti user posted image
No ju3 pa pregled - zadnji UZ, moram pa jo prositi za vzem brisa, pa še ctg bi rada da mi naredi, ker sem bila zadnje dni malo pod stresom, kar pa ni dobro za otroka (sem lih danes brala, da se zaradi stresa lahko pokaka). user posted image

Ragazze grem jaz počasi v ležeči položaj. Lahko noč vsem user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Nosečke iz obale 2010
15.3.2010 22:47:56   
Di_Di
ooo chi pita tudi ti si se nam po dolgem času oglasila user posted image user posted image user posted image sem že mislila da že zibate user posted image

ja kaj pol se zmenimo za sredo? še memole mormo vprašat... natasssa kaj pa tebi odgovarja sreda?

dskubin od nas kolkr jaz vem ima za 1x samo melole hčerkico staro 4 leta user posted image in je bla že 1x z nami na pijački...

no pa še uro povejte user posted image



(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.3.2010 13:19:23   
memole
Ejla!

Kako kej?

Jaz se tudi po dolgem času oglašam!user posted image
Sem pa že včeraj napisala pa je poslalo sam mi tega okna v kerega pišem ni zaprlo in pol sm vidla da mi sploh ni polslalo je nekaj zatrokiralo!user posted image

Jaz sem za pijačko sam v sredo ne morem ker sem brez avta!

Jaz sem drugače ok mal me spanje matra!

Kako je kej z punčko od Valen?
Sem slišala da hočejo eno punčko odklopit iz aparatov pa zdej ne vem al njeno al kero drugo!
Jz upam da je z njeno pupico bolje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.3.2010 16:41:54   
Natasssa
Ojla punce, evo spet se javljam. Meni je načeloma vseeno. Lahko sredo ali četrtek. Če se dobite v sredo ob 18h bom malo zamudila, ker imam telovadbo. Drugače pa kar javite uro in kraj pa pridem, da se malo spoznamo.

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.3.2010 19:16:01   
Di_Di
ja me smo se zmenle jutri se prvi v sredo ob 18ih v kapitaniji, če ne bo prostora pa v mignjonu...

natassa imaš zasebna da ti pošlejm mojo št? do kdaj pa maš telovadbo? sej te bomo počakale ne bomo kam zbežale user posted image
diskubin ti jo pa že maš je res?

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.3.2010 19:19:37   
Di_Di
natasssa sem ti poslala svojo št pod zasebna

se vidmo jutri :)

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.3.2010 22:00:29   
dskubin
diskubin ti jo pa že maš je res?

Imam, hvala. Te zvrcnem, ko pridem, da mi izdaš, kje se skrivate oz. kje imamo miting :D.

< Sporočilo je popravil dskubin -- 16.3.2010 22:01:20 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Nosečke iz obale 2010
16.3.2010 23:01:46   
Di_Di
Zmenjeno user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Nosečke iz obale 2010
18.3.2010 13:46:53   
dskubin
Pupe, se javim samo tolko, da povem, da je bilo zelo zelo lepo poklepetat z vami. Od zdej naprej pa nekaj časa samo preko računalnika. Aja, če ima katera FB, se lahko zmenimo preko ZS, da izmenjamo imena ;)

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.3.2010 11:04:07   
Di_Di
Pozdravljenen še z moje strani...

moram priznat, da ste mi zadnjič kr polepšale in popestrile dan... ker pred našim srečanjem nisem  bla ravno neki dobre volje user posted image Tko da hvala user posted image dskubin in natasssa lepo vaju je bilo spoznat moreta in chi pita vaju je blo pa lepo  spet videtuser posted image

dskubin
ti se nam pa le javi ko prideš nazaj a prav.. takrat bomo že vse z vozički ne sam ti user posted image ti pa poščjem pod zasebna ime in priimek da me najdeš na fb user posted image
chi pita ti in tvoja pupca sta naslednji tko da čim hitrejši in lažji porod ter zdravo pupo user posted image a ja pa ne nam pozabit sporočit lepo novico. sicer se pa še kej tipkamo magari na fb..

moreta in natassa me bi se lahko pa še kej dobile... seveda če bosta imeli kaj časa al pa ne če ne bo šla katera od naju z moreto rodit.. aprilčki ki bi morali bit okrog naših PDP-jev so kr pohiteli in to sami fantki. no upajmo da najinauser posted image le počakata na PDP. Skratka ko boste imele kej časa le pošljite kak sms pa se dobimo jaz sem itak skoz doma user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.3.2010 11:54:22   
Natasssa
Ojla, evo še mene. Jaz sem tudi zelo vesela, da je srečanje uspelo in sem vesela, da smo se spoznale. Zdaj boste vse počasi zapuščale skupino in bom kot kaže ostala sama user posted image .
Do takrat si bomo pa imele najbrž še kaj za povedat. Pa dajte sporočat vse novosti ;)
Vseeno se lahko še kdaj srečamo...Za FB pošljem na privat.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.3.2010 13:14:55   
Di_Di
natassa ne skrbi ne bomo te zapustile... sam počasi ne bomo več 2v1 tko kot ti.. ma nas boš prej al slej dohitela, tko da bomo skup vozičkale user posted image user posted image med tem se bomo pa že kej zmenle da se vidimo.. prihajajo topli dnevi tko da bomo skoz v giru, me z vozički ti pa z bušijem do poroda, pol pa še ti z vozičkom user posted image

saj res sem te dodala na fb, čakam na tvojo potrditev user posted image



drugače kako ste kaj? jaz sem bla včeraj čist gotova... od 5ih zjutraj me skup vleklo, pol sem še bruhala user posted image celi dan sem bla švoh, sam spala bi.. no pol sem se proti večeru mal  k seb spravila, danes zjutraj sem bla ok.. pol sem skočla do banke in pošte (z avtom) in sem spet kot užeta cunja... me skup vleče, vrti se mi.. sploh ne vem kako bi si tale pritisk zvišala.. user posted image

(odgovor članu Natasssa)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Nosečke iz obale 2010
19.3.2010 13:58:21   
somic
ciao ragazze!!! user posted image user posted image user posted image

prihajava s patrikom na obalo user posted image user posted image user posted image

danes sem mu dala delat osebno in jo dobim že jutri po vsej verjetnosti oz najkasneje v ponedeljek in potem v ponedeljek pičimo na morje. gremo na hrvaško, imamo hišico dol, pa jo bo treba malo pripravit na poletje. tako da se sigurno ustavim na naši obali, se bom tudi sigurno zmenila kar z nekaj ljudmi da se vidimo. komaj čakam user posted image user posted image user posted image

sicer pa sem zasledila, da se nekaj že v bistvu poslavljate... zakaj je to dobro??? najbolje, da se na starši čvekamo odpre nova debata, recimo mamice z obale 2010, pa nadaljujemo tam, se vam še jaz uštulim, čeprav nisem več mamica z obale user posted image

ben, ideja, odločate ve

kako je kaj z valen in njeno pupo??

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.3.2010 14:00:35   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: somic



sem se paodločila, da zdaj ko grem na obalo, bom šla do naumovskega in do lovšina, da vidijo, da sem donosila do konca! user posted image user posted image




Oprosti, če se vmešam, berem temo, čeprav ne sodelujem v tem forumu. glej, to dejanje bi bilo skrajno neokusno. Menim, da se namreč nečesa ne zavedaš. ker sem tukaj padalka in nisem tvoja "prijateljica" ti bom povedala,in skoraj malo verjamem, da ostale delijo moje mnenje, vendar ti tega ne bodo povedale, ker se tukaj poznate in seveda bodo potegnile s tabo. Torej, ne zavedaš se, da si imela neznansko srečo v nesreči, da si naletela na ginekologe, ki so prepustili potek tvoje nosečnosti pač sreči. če bi se nosečnost končala slabo, bi pač bentila čez novomeške ginekologe, tako bentiš čez primorske, ker so si drznili podvomiti v razplet zgodbe. to je vedno tako. ko se vse izteče dobro, se hvali tiste, ki so bili takrat zraven. ko gre vse narobe, se graja tiste, ki pa so bili takrat poleg. ne upam si niti pomisliti, da bi lahko umrla vidva oba z otrokom. kaj pa takrat? takrat bi bila pa hajka na novo mesto, a ne?

skratka, bodi srečna, da se je tako končalo, glede na to kar pišeš si imela zgolj in samo srečo. če si mislila, da boš s tvojim obiskom pri lovšinu in naumovskem doživela filmske fanfare in prizadetost teh dveh zdravnikov, se po moje krepko motiš. in po moje je namen tvojega obiska samo to, da jima kontriraš in dokažeš, da sta slaba zdravnika. zate. za tisoče drugih žensk najbrž neprecenljivo dobra zdravnika. in če mene vprašaš, oba bosta iskreno vesela tvojega obiska in dejstva, da imaš zdravega otroka in da tudi tebi kaže dobro. po domače povedano, vesela bosta, da sta se zmotila. in z dolgim nosom boš ostala ti. zato je moj nasvet ta, da ne hodi razkazovat s tem namenom, da jima pogršaš dan, ker tega ne boš dosegla.
zdaj boš najbrž hitro skočila, češ da se boš šla pokazat z otrokom iz dobrih namenov, vendar to ni res, kajne? šla bi, zato da bi osramotila oba zdravnika. v resnici niti onadva, niti novomeški nimajo nobene zasluge, da se ja tako razpletlo. nekdo, ki se tega zaveda, se ne bo šel tako kazat. razmisli malo. od navedenih ginekologov poznam oba primorska le po imenu, tako da ne zagovarjam nobenega. srečo si imela, zavedaj se je, vrži čez ramo brez zamer. kakšna druga v tvoji situaciji je ni imela. kaj naj ona reče?

(odgovor članu somic)
  Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.3.2010 15:06:53   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: somic



sem se paodločila, da zdaj ko grem na obalo, bom šla do naumovskega in do lovšina, da vidijo, da sem donosila do konca! user posted image user posted image




Oprosti, če se vmešam, berem temo, čeprav ne sodelujem v tem forumu. glej, to dejanje bi bilo skrajno neokusno. Menim, da se namreč nečesa ne zavedaš. ker sem tukaj padalka in nisem tvoja "prijateljica" ti bom povedala,in skoraj malo verjamem, da ostale delijo moje mnenje, vendar ti tega ne bodo povedale, ker se tukaj poznate in seveda bodo potegnile s tabo. Torej, ne zavedaš se, da si imela neznansko srečo v nesreči, da si naletela na ginekologe, ki so prepustili potek tvoje nosečnosti pač sreči. če bi se nosečnost končala slabo, bi pač bentila čez novomeške ginekologe, tako bentiš čez primorske, ker so si drznili podvomiti v razplet zgodbe. to je vedno tako. ko se vse izteče dobro, se hvali tiste, ki so bili takrat zraven. ko gre vse narobe, se graja tiste, ki pa so bili takrat poleg. ne upam si niti pomisliti, da bi lahko umrla vidva oba z otrokom. kaj pa takrat? takrat bi bila pa hajka na novo mesto, a ne?

skratka, bodi srečna, da se je tako končalo, glede na to kar pišeš si imela zgolj in samo srečo. če si mislila, da boš s tvojim obiskom pri lovšinu in naumovskem doživela filmske fanfare in prizadetost teh dveh zdravnikov, se po moje krepko motiš. in po moje je namen tvojega obiska samo to, da jima kontriraš in dokažeš, da sta slaba zdravnika. zate. za tisoče drugih žensk najbrž neprecenljivo dobra zdravnika. in če mene vprašaš, oba bosta iskreno vesela tvojega obiska in dejstva, da imaš zdravega otroka in da tudi tebi kaže dobro. po domače povedano, vesela bosta, da sta se zmotila. in z dolgim nosom boš ostala ti. zato je moj nasvet ta, da ne hodi razkazovat s tem namenom, da jima pogršaš dan, ker tega ne boš dosegla.
zdaj boš najbrž hitro skočila, češ da se boš šla pokazat z otrokom iz dobrih namenov, vendar to ni res, kajne? šla bi, zato da bi osramotila oba zdravnika. v resnici niti onadva, niti novomeški nimajo nobene zasluge, da se ja tako razpletlo. nekdo, ki se tega zaveda, se ne bo šel tako kazat. razmisli malo. od navedenih ginekologov poznam oba primorska le po imenu, tako da ne zagovarjam nobenega. srečo si imela, zavedaj se je, vrži čez ramo brez zamer. kakšna druga v tvoji situaciji je ni imela. kaj naj ona reče?



bombonček... res je morda škoda da si se takole vrinila v tole debato, ker zdaleč ne veš vsega kar se je dogajalo. niti tukaj nisem šla do potankosti s svojo zgodbo in z vsem kar sem med nosečnostjo doživljala. sama s sabo in z zdravniki. ne rabim ti ne vem kako razlagati do potankosti, ampak samo na hitro... nisem zamenjala 8 ginekologov med nosečnostjo brez razloga. nisem hodila 2x na mesec na dodatne plačniške preglede in tako naprej. ne rabim ti razlagat, ker ne veš vsega in to niti ni moj namen. to, da praviš da sem imela srečo in da se je nosečnos srečno končala pa je druga stvar. nisem imela sreče in nosečnost se ni srečno končala. še se borimo in se bomo še nekaj časa. kako se bo končalo z mano, bom izvedela čez kakšen mesec dni.

če uporabim tvoj izraz- bentim čez omenjena dva zdravnika, ker pač lahko. in ja, vem, da lovšina zelo pohvalijo, naumovskega ravno nasprotno, ampak, dokler nimaš ne vem kakšnih težav in dokler vse poteka brez problemov, je v skrajnem primeru vsak zdravnik dober zdravnik, ko pa so problemi, pa se gleda malo drugače. in jaz gledam drugače. , tvoje mnenje tukaj mojega ne spremeni popolnoma nič.

fimskih fanfar, ki si jih omenjala ne želim, šla bom k obema, s tem obiskom pa želim vsekakor dokazati to, da sva živa (za sedaj) oba. vem, da je marsikatera zadovoljna z njima, ampak na moj račun, se bo lahko našla še kakšna, ki bo kdaj v podobi situaciji, kot sem bila jaz in bodo tako lahko prej reševali situacije in da ne bo tako kot je bilo pri meni.

marsikatera res nima sreče, in glede na to, da daješ takšen povdarek na to srečo, se mi dozdeva, da bi ti lahko bila tista... lahko da se motim.

želim ti srečo v življenju in drugič se res ne rabiš vtikat v stvari. še vedno ne veš vsega kar se mi je dogajalo. če bi vedela, bo morda gledala na vse skupaj drugače, in ne bi takole komentirala, kot anonimen uporabnik, seveda.

lep dan ti želim

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Nosečke iz obale 2010
20.3.2010 16:39:03   
bomboncek
okej, našla si me. pa sem oklevala, na koncu sem se odločila, da odkljukam anonimen uporabnik, ravno zaradi tega, da ne gre kdo raziskovat moje zgodovine. ampak nema veze. kljub temu stojim za tistim kar sem napisala.

seveda sem sklepala po tistem, kar si ti napisala. draga moja, to je forum. kot imaš ti pravico napisat, imam jaz pravico replicirat / komentirat / odgovarjat. ni pravično, da me obsojaš vtikanja. mogoče nisem sodelovala v vaši debati, kolikor vem pa ni zaklenjena in ker je na forumu, je pač javna. in tudi z obale sem.

ne sodim ne tega, da si menjala toliko ginekologov, ne česa drugega, kar po tvojih besedah ne poznam, obsojam samo tvoj namen pokazati se obema zdravnikoma zato, da ju obrukaš. stavim kar hočeš, da sta ti oba hotela samo dobro. kolikor mi je znano - lahko pa me tudi izpodbijaš - je v ginekologiji veljaven kodeks, da se vedno rešuje mamico in ne ploda. sicer občudujem tvoj pogum in vztrajnost in sem resnično vesela, da je z otrokom vse v redu, kar želim tudi tebi. a hočeš nočeš, 9 mesecev rakavega tumorja v telesu ni mačji kašelj. in ker nisi imela ne operacije in ne terapije, si imela zgolj srečo, da ni šlo naprej. zato tista dva ginekologa in morebiti še kateri drugi, ne zaslužijo posmeha. nihče od njih te najbrž ni silil v nič, v nobeno operacijo te ne silijo, verjamem, da so te seznanili z možnostmi in predlagali rešitev, kot jo najbrž najbolje poznajo po izkušnjah in praksi. zato si imela možnost in si jo tudi izbrala, da greš po drugo mnenje in se operaciji odpoveš.
pa ni tako, da se to dela do 10. tedna. v 5. mesecu nosečnosti se je to naredilo in kolikor vem, to res ustreza nekako 26. tednu. to iz izkušenj. pa ne mojih, nisem jaz tista, je pa nekdo iz moje bližine to doživel in tvorba na koncu celo ni bila rakava. in zraven ni bilo ne naumovskega ne lovšina.

tudi jaz ti želim vse dobro, glede na tvojo izkušnjo pa se zavedaj, da je to dvorezni meč. ker kakšni ne bo uspelo.

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nosecnice in vreme
maca83 RR

Po parih dneh nore vročine se je končno malo ohladilo. Sonosečke, kakšno se vam zdi vreme?

koncno grem lahko sprosceno ven iz hise (67%)

pa ne dez no, mi pa pakiramo za morje (6%)

vreme me sploh ne moti (11%)

na nasem koncu je dezja prevec (0%)

temperatura sploh ne vpliva na moje pocutje (17%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!