|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.3.2010 14:24:57   
ooooo
na pijači bi se vam z veseljem pridružila user posted image
kje pa je zbirališče?kdaj?
pa hvala za vabilo user posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.3.2010 19:12:58   
Di_Di
Zdaj ta torek se spet dobimo.. ponavadi kr v kapitaniji če je plac, če ne pa v migjonu takoj zdraven :) meni osebno je bolje v mignjonu, ker so večje mize in se lahko v miru pogovarjaš
za uro se pa še nismo zmenle verjetno kakih 18ih  oz se prilagajamo kako ma katera čas :)...  jutri al pa v torek pokukat sem, kaj smo se zmenle al pa vsaj meni al pa kateri od punc pod zs pošlji tel št da te obvestimo...

Ni kaj več nas je bl veselo je user posted image nove so vedno dobrodošle tko da če še se nam želi še katera pridružit se nam lahko komot user posted image


(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.3.2010 19:38:59   
ooooo
no pol bom pa še eni punci rekla, da se pridruži, sicer ni na forumu
kolko pa vas pride ponavadi na ta srečanja?

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.3.2010 20:19:19   
Di_Di
ti kr... čist odvisno prvič smo ble 3, pol nas je blo 5 pa zadnjič tudi mislim da nas je blo 5 k so dve mankale user posted image
zdaj nas bo tudi verjetno tam od 3 do 5 odvisno če gre katera v rim al pa če katera slučajno ne bo imela časa user posted image

hvala za št. ti sporočim kdaj smo se zmenle zaradi ure user posted image

sicer pa lahko ostale poveste kdaj se dobimo. kot ponavadi ob 18ih? al kej prej?

a sem tečka s to uro? user posted image


(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.3.2010 22:14:48   
Chi_Pita
Hei hei ... evo mene user posted image še vedno v enem kosu. Punce moje verjele ali ne, to naše dete je vedno bolj živahno ... cele dneve brca in se obrača, pa še kolca se ji sigurno 2x na dan. user posted image user posted image user posted image

Sej ne vem kaj si mislit ... mam občutek, da bomo kar čez rok šli. Luna zaenkrat nima vpliva, res pa je da lahko vse pride naenkrat. user posted image

Dobrodošla ooooo user posted image user posted image user posted image

memole ... glede ctg-ja pa bi jaz samo to dodala ... jaz sem fulll vesela, ker mi ga dela ... s ctg-jem ti napove kako se otrok počuti, če mu srček normalno bije, če se začenjajo popadki, pa mislim da bi se našlo še kaj, tako da meni se to ne zdi niti malo odveč in mi ni težko malo počakati. Ne vem no, moje mnenje.

Upam, da se v torek vidimo user posted image
lp


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.3.2010 22:18:59   
moreta
Ojla punce!

Kako je bilo danes toplo! Ne pomladno, že skoraj poletno, se vam ne zdi? Pred našo hišo je bilo za kratke rokave...user posted image

memole
saj ne da silim na ctg, sem mislila na slošno, da me tri tedne ni naročil na pregled, pa sem proti koncu že ... Tudi jaz mislim, da je to zato, ker je dosedaj vedno bilo vse v redu. Naj kar tako ostane... user posted image

ooooo dobrodošla. Ti se nam kar pridruži na pijači, pa še katera.user posted image

dskubin srečno pot, pa oglasi se kaj.

Di_Di glede ure ja, meni paše ob 18h, zdaj bo še dan, ko smo premaknili uro... Se pa prilagodimi, če kateri drugi na odgovarja.

Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Nosečke iz obale 2010
28.3.2010 23:05:21   
memole
Čer!

Kako kej?

Dan je minil kot bi mignil!
Smo meli kar pestro,najprej smo šle v trgovino potem sem dala Laro spat in zraven itak še jz zaspala,pa je bla potem že ura od kosila smo imeli pizzo ker je prišla sestra od mojega in evo je bla že ura da se Laro skopa,potem pa ne in ne it spat zdej pa je le zaspala oz sta kar oba zaspala!user posted image user posted image

Di_Di jz morem rečt da z veliko potrebo nimam problemov niti nisem še imela grem ziher vsak dan pa tudi pred nosečnostjo sem hodila vsak dan,jabolk sem pa zdej v 2 mesecih pojedla res ogromno prej nikoli toliko jem pa samo una zelena ker so bolj kisla pa sočna in mi full pašejo,pa vsak dan eno banano in zdej sem še melono začela jest sem brala da je zelo dobra za nosečnice in doječe matere prej pa nisem nikoli tko brala glede sadja kero ima kej in zakaj je dobro ker enostavno imam rada sadje!user posted image user posted image user posted image

ooooo dobrodošla in čestitke!user posted image

Moje dete je vsak dan precej aktivno in me včasih prav boli ko brca,en dan ne vem kaj je delala sam me je tako bolelo spredaj pri popku da sem mogla vstat ker kot da bi se hotela obrnit al kaj vem kaj je delala prav tiščala je v trebuh in mi ga ven porivala in je res precej zabolelo!user posted image user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Nosečke iz obale 2010
29.3.2010 20:14:40   
Di_Di
torej se vidimo jutri ob 18ih v kapitaniji user posted image user posted image user posted image če ne bo placa pa v mignjinu

komi čakam user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Nosečke iz obale 2010
29.3.2010 23:29:21   
ooooo
aha pol je zmenjeno za uro...
v glavnem se pridružim mizi kjer so sami lepi trebuški... no, mislim, da vas ne bom sfalila user posted image
se vidimo pune, pa fajn se mejte user posted image

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Nosečke iz obale 2010
30.3.2010 9:10:09   
memole
Jutro!

Kako ste?

Jaz sem pojedla zajtrk in zdej čakam uro 11h ker grem na pregled!

Ob 18h se pa vidimo!user posted image user posted image

Bodite pridne do takrat!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Nosečke iz obale 2010
30.3.2010 9:46:45   
Di_Di
Ma ja najbolje bo ob 18ih.. tko kot vedno. Drugače pa sem ravno mislila da ti moram poslat sporočilo ooooo... me pa komot pokličeš da ti povem kje smo, sej št si verjeto dobila?

No vama z memole ne bom utrujala z sms, ker vidim da prideta in da sama že ne bom ostala user posted image preverim samo če je naša chi pita še vedno 2v1 in pa če moreta in natassa prideta user posted image se vidimo ob 18ih user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Nosečke iz obale 2010
30.3.2010 11:09:13   
moreta
Ojla!

Tudi jaz pridem danes ob 18h v Kapitanijo.

Se vidimo.user posted image

Lp

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Nosečke iz obale 2010
30.3.2010 17:10:58   
ooooo
zdravo punce...

mene danes ne bo... žal... sem si pa ful želela pridet, ampak sem imela danes morfologijo in imam kratek maternični vrat, zato mi je gonekologinja rekla naj mirujem... pa se ne mislim hecat s tem...
fajn uživajte punce pa upajmo da mi hmalu rata se udeležit kakšnega takega srečanja user posted image

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Nosečke iz obale 2010
30.3.2010 17:27:32   
Di_Di
ooooo user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image   ti kar počivaj, bo še dosti prilik.... če ne prej pa z vozički user posted image user posted image  user posted image

pa drugače je blo vse ostalo ok na morfologiji ? upam da ja!

kam pa hodiš če ni skrivnost? h g. mislim..


(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Nosečke iz obale 2010
30.3.2010 19:42:19   
ooooo
ja ja ostalo je blo kul... otročiček se normalno razvija user posted image pa hvala za zanimanje user posted image

imam pa dr. zver-ovo v SBI, zelo fajn ginekologinja...

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Nosečke iz obale 2010
31.3.2010 9:23:03   
moreta
Ojla!

Punce lepo vas je bilo videt včeraj in poklepetat z vami. Upam, da še ponovimo čez kakšna dva tedna, dokler bomo nekatere še 2 v 1. user posted image Chi_Pita to ne velja zate. Ti moraš na hrib pred veliko nočjo ali pa takoj po njej. user posted image

Drugače pa sem se danes zbudila zgodaj in polna energije. Do sedaj sem že očistila hladilnik, zdaj se bom pa lotila pečt jabolčni zavitek, ki ga moj user posted image zelo obožuje.

ooooo lepo da je bilo na morfologiji vse ok, ti kar počivaj, drugič pa če le moreš pridi na pijačko z nami.user posted image

Lepo se imejte. Lp

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Nosečke iz obale 2010
31.3.2010 10:42:00   
Di_Di
Pozdravljene,

tudi z moje strani vas je bilo lepo videt za 1x še 2v1 in se strinjam z moreto, da se še kej dobimo čez kak teden ali dva dokler bomo še 2v1. user posted image

Drugače pa smo se z natassso danes srečale pri bolnici user posted image in takoj po najinemu srečanju ko sem vstopila v bolnico so pripeljali eno nosečko, ki ji je zgleda odtekla voda, me je kr mal stisnlo. Vratarka pa je upila se vidi da je luna, se vidi da je luna user posted image sam pri naši chi piti luna zgleda nč ne pomaga... no ja, njena pupa naj še malo počaka da se za praznike še lahko dobro naje user posted image joke sej ne zameriš? user posted image

ooooo sam da je blo vse ostalo ok! Ti kr počivaj, če pa boš lahko se nam naslednjič le pridruži user posted image a zverovo maš? to ima tudi moja sestra... jaz imam smajilo.. sam jo zdaj verem nadomešča. se pravi smo več al manj vse gor v bolnici razen chi pite in memole, pa diskubin (sam ona je že vse to dala čez) user posted image

chi pita v petek je plestenjak in tvoji striperji so v soboto user posted image kaka je situacija pred in v tušu ti pa bl pol po smsu sporočim, zdej še itak ni odprto, čeprav je kr neki folka okrog pa musko nabijajo. Včeraj so zgleda imeli zaposleni žurko. joj to bo še veselo pri nas, sploh za vikende user posted image no ja se bo vsaj kaj dogajalo, mi bomo pa že preživeli.

nč grem mal počit sem utrujena... user posted image


(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Nosečke iz obale 2010
31.3.2010 21:57:53   
memole
Čer!

Kako kej?

Ja včeraj vas je bilo lepo spet videt!
Sam kako bo v bodoče z sokci pa ne vem ker bom jaz brez avta skor cel teden razen petka!user posted image
Ima moj ena predavanja in je dobil urnik za april in ima ta predavanja ob pon,tor,sred,in četrtkih tako da ostane samo petek,sobota ali nedelja!

Jaz sem drugače ok!
Zjutraj sem Laro peljala k zobarci pa smo šle potem še v Tuš in je bla res gužva,največ je blo penzionistvo in mladine!
Vsega tako in tako nismo vidle smo šle samo iz ene strani tko da smo šle mimo H&M pa mal not pokukale in pol direkt v zgornji štuk v baby center!
Ko smo prišle domov smo šle za eno urco spat in potem spet v Koper ker smo mogle dostavit avto tatkotu,pa naju je potem moja sestra peljala domov!
Ob 17h sem jo peljala na pevsek v vrtec in okoli 18h pa nekaj smo prišle domov!

In ve kaj kej počnete?
A že spite?

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Nosečke iz obale 2010
31.3.2010 22:08:17   
moreta
Ojla!

Tudi midva z user posted image sva bila danes popoldne v Planetu Tuš. Gužva... a kljub temu sva se srečali z Di_Di. user posted image Kupila sva nekaj malenkosti v Baby centru.user posted image Drugače mi je center kar všeč.

Ko sem prišla domov sem se ulegla na kavč in tako ostala 3 ure.user posted image Zdaj pa bom šla počasi spat.

Lp

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Nosečke iz obale 2010
3.4.2010 21:10:38   
memole
Kje pa ste vse?

Želim vam vesele velikonočne praznike!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Nosečke iz obale 2010
3.4.2010 22:30:21   
Chi_Pita
Hei hei ... Kako ste mi kaj? user posted image

Jaz sem čisto neučakana ... pri nas še čisto nič user posted image Punce kaj naj naredim, da se vse skupaj začne? Sam ne mi rečt, da moram sexat, ker ne pride v poštev - zaradi streptokoka seveda. Drugače bi že bila akcija user posted image

Naša biba še vedno razgraja v trebuhu, sama se prav čudim, koliko energije ima ta otrok. user posted image A preden se vse skupaj začne - se otrok umiri al je to sam tako v teoriji, ne pa v praksi? user posted image

Aha ... nisem komentirala našega srečanja ... punce vesela sem, da smo se dobile - res full mi je pasalo malo počvekat z vami. Same prave ste. Kmalu kmalu pa vse z vozički - valen to seveda velja tudi zate user posted image

Aja pa še to ... valen ostani pozitivna, kakorkoli se stvari odvijajo. Popolnoma te razumem in če rabiš koga za pogovor sem ti na voljo. Želim ti, da ti tej grdi dnevi v Lj kmalu minejo ... user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

Lepo preživite praznike user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Nosečke iz obale 2010
4.4.2010 19:38:09   
somic
punce, lep pozdrav in lepe praznike vsem!!!


mi smo imeli danes krst.

full je bilo lepo, patrik je bil super priden, mama je pa zmatrana do konca!

jutri sem že vsem napovedala, da bom cel dan izklopjena user posted image user posted image

sicer pa... katera od vas je nasednja??

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Nosečke iz obale 2010
4.4.2010 22:36:09   
moreta
Ojla punce!

Vesele velikonočne praznike tudi z moje strani, čeprav je ostal samo še ponedeljek. Ta bo baje deževen.user posted image Ma po eni strani mi prav paše, da se spočijem. Včeraj sva bila oba aktivna, čistila, pospravljla ves dan, danes pa sva bila pri maši, pa pri mojih, pol še pri njegovih ... utrujajoče. Pila in jedla ves dan brez meje...user posted image

Chi_Pita še vedno nič? Zdaj je PDP že mimo, luna mimo, pa nič...? Glede teh premikov otroka, pravijo, da se pred porodom umiri, samo ne vem če to velja za vse... bi mogla kakšna mamica povedat.user posted image

Somic super za krst. user posted image Verjamem, da si utrujena in prav imaš, da jutri vse izklopiš. Ti se kar spočij, naberi nove energije.

Lp



(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Nosečke iz obale 2010
5.4.2010 10:42:44   
memole
Jutro!

Kako ste?

Chi_Pita saj bo boš vidla očitno ji še ni za ven!user posted image
Ko bo pripravljena bo priša!
Če se pa otrok umiri pa ne vem oz se ne spomnem!
Držim pa pesti da boš kmalu cartala!

Mi smo včeraj zvečer prišli domov!
Sem bla prav utrujena od vožnje!
Pa še lažni popadki so me dajali sicer so bli samo trije na vsake pol ure!

To vreme je pa prav škifo!
Cel vikend smo imeli tako!user posted image
Kdaj bo mimo ta april da bojo sama lepa vremena?!

No kljub deževnemu dnevu vam želim lep dan!

Aja pa od sobote sem uradno na porodniški!user posted image user posted image

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Nosečke iz obale 2010
5.4.2010 23:01:01   
Di_Di
Hej punce.
Vesele praznike (čeprav se počasi končujejo) tudi od mene.

Jaz sem bla kar mal sama doma te praznike ... no pikec mi je delal družbo.. naš ati je šel pa mal domov pogledat svoje. Moram priznat da mi je kr malo pasalo, po drugi strani sem ga pa kr pogrešala. Včeraj sem šla s sekico in kolegico mal čez cesto v Planet... smo šle mal v kino in gledale lovca na glave (sem se kr nasmejala) user posted image

moreta ja pri tolkih trgovinah smo se le uspele srečat hehe
chi pita a ti naju z moreto čakaš? user posted image joke sej bo boš vidla da bo... sicer si pa sama rekla naj počaka da gredo prazniki mimo da se naješ, vajina pupa te pa sam uboga user posted image pridna punca ni kaj user posted image
somic user posted image za krst

Naš user posted image se je pa zadnja 2dni full nekam umiril user posted image prej me je kr znal pošteno zbrcat al pa vsaj tolko da sem čutla... zdaj pa moram res bit čisto pri miru po možnosti gledat bušija pa ga malo pobzat da se sploh kej premakne.. trebuh mi pa kr pošteno otrdeva sploh ko hodim, sam me nič ne boli, enostavno samo trd rata user posted image booo...
imam pa probleme z rokami, ki mi že kak teden full zatekajo, noge tudi malo na me full.. roke pa full za znoret in še bolijo me user posted image
drugače pa jutri nastopimo 38. teden user posted image v čet grem spet na ctg, bomo vidli kako bo in kaj bo pokazal...
moreta kdaj ima pa ti ctg ta teden al naslednji? verjetno ta ane ker ti zdaj že nastopiš 39? kdaj pa tudi čet tko kot jaz?

saj res kdaj se kej vidimo? lahko bi se še ta teden kej zmenle... kaj pravite?

nič grem pančkat .. se tipkamo še kej user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?