|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 21:57:15   
moreta
ker sem obljubila, da se bom pogosteje javljala , evo...

Na CSD sem nesla papirje v sredo 17.2. in mi je referentka razložila, da bom dobila 3 odločbe, prvo za denar (namesto paketa), drugo za porodniško, ki traja 105 dni, tretjo pa šele, ko se bo otrok rodil in bomo dostavili potrdilo o rojstvu, za varstvo in nego otroka. In ni mi treba dajat nobene vloge več, ker sem že na tej vlogi označila oboje. Vlogo za očetovski pa lahko damo prej ali šele po rojstvu, v vsakem primeru je treba prinest še dokazilo o rojstvu in zapisnik o priznanju očetovstva (če nisi poročen). Vsaj tako je v Kopru.

Glede počutja pa tako, trebuh mi ne otrdeva več tako pogosto kot je pred kakšnim mesecem, ponoči ne hodim na wc, mi pa strašno zatekajo noge. Niti zjutraj mi ne oplahnejo.user posted image  

Glede teže user posted image   je meni G v petek izmeril 1730g. Sem pa v bila v 32 tednu. Baje je teža ok. Upam samo da ne bo prevelik, da ga bom lažje rodila...user posted image  In predvsem, da bo počakal do PDP, ker tudi jaz nimam še vsega pripravljenega. Danes sem prala, jutri nadaljujem, potem pa likanje cotik za user posted image . Jutri moram skočit še do BC unovčit bone, ki veljajo do 28.2. user posted image




< Sporočilo je popravil moreta -- 25.2.2010 21:59:18 >

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 21:59:00   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

mojca sej dobi od drzave placano za teh 15 dni katere na zacetku vzame ... Moj sodelavec mislim da je dobil 350€ , to pa mislim da je za 15 dni cist vredu, glede na to da sem jaz za cel mesec za bolnisko dobila manj kot 350€ user posted image


ja moj je lani dobil okol 220eur..pa neki okol 300 eur plače..sam glede na vse položnice, ki jih maš tisti mesec glih tako, kot vsak drug, je blo to zelo malo za naju..user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 23:20:41   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
jaz nebi rada bla prva mene je preveč strahuser posted image , Kepica ti kr prepuščam to častuser posted image  Jaz itak morm jutr v bolnico na pregled, da vidijo če je kaj narobe, pa upam da nebouser posted image


Punce jaz sem lahko prva ... jaz ze komaj cakam da mine se en mesec user posted image

amelie sele v 39. tednu ????? Jaz bom cel mesec prej ze vsak teden na CTG hodla ... ni mi jasno zakaj si ti tak pozno narocena sele user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *m*o*j*c*a*
ja moj je lani dobil okol 220eur..pa neki okol 300 eur plače..sam glede na vse položnice, ki jih maš tisti mesec glih tako, kot vsak drug, je blo to zelo malo za naju..


ufff ... to je pa pol res skoraj nic ... pol pa verjamem da vama ni blo lih fajn ...


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 0:13:39   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: moreta

ker sem obljubila, da se bom pogosteje javljala , evo...


Glede počutja pa tako, trebuh mi ne otrdeva več tako pogosto kot je pred kakšnim mesecem, ponoči ne hodim na wc, mi pa strašno zatekajo noge. Niti zjutraj mi ne oplahnejo.user posted image  



moreta jaz imam isti problem kot ti. Zatpo sem  črtala s seznama sol. Nič ne solim, razen meso, ker drgače ni užitno. Zdaj sem se že navadila. Drgače pa ko pičivam dam noge v luft na kavču. To tud zelo omaga. Pa veliko pijem, spijem do 2 l tekočine na dan, mogoče kak dan tudi kaj več.


(odgovor članu moreta)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 8:46:21   
tatly
pozdravljene.samo na hitro vas pozdravim.kako ste mi kaj?
imam eno vprasanje kaj se katero fulll dol tisci popoldan in proti veceru?mene tako da komaj grem kot bi si v sklepu pri bedri kito nategnila tako me boli.je to normalno?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 8:47:54   
moci
heeeeeej, nehajte noret s porodi. jaz bi še tri tedne počakala. moram vsaj pripravit vseuser posted image
še po potrdilo za moža moram, pa plačat prisotnost. pa me nič ne vleče tja k porodnišnici, kjer pol ure iščeš parkinguser posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:24:02   
pupa*81
še po potrdilo za moža moram, pa plačat prisotnost. pa me nič ne vleče tja k porodnišnici, kjer pol ure iščeš parkinguser posted image


sej to bo mož zrihtal k bo čakal da te zrihtajo za porod  user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:25:25   
NATAŠA35
uhhh ste se načvekaleuser posted image user posted image

očetovski dopust meni je rekla, da mož prinese potem, ko rodim in priloži potrdilo o rojstvu - mogoče ker sva poročenauser posted image ...pa da se šteje drugo obdobje...

lih razmišljam, da bi danes odnesla papirje na CSD, da dobim nakazano takoj v marcu - vsaj upam, samo kaj ko delajo samo do 12-ih...

naj naš user posted image tudi počaka še kake tri tedne, da vse uštimam, pol pa lahko grem rodimuser posted image user posted image ...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:37:28   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: pupa*81

še po potrdilo za moža moram, pa plačat prisotnost. pa me nič ne vleče tja k porodnišnici, kjer pol ure iščeš parkinguser posted image


sej to bo mož zrihtal k bo čakal da te zrihtajo za porod  user posted image user posted image


ja, če bodo uradne ureuser posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:37:31   
Anonimen
Oj ojuser posted image

Uf, jaz bi že tudi šla v 2 dela, ampak je na žalost še prekmalu, če bi imela pa rok nekje v začetku aprila, potem bi pa že komaj čakala, da se začne nekaj dogajat. Ker meni se še vedno vleče in vlečeeeeeeee...

Mene pa zanima kje so kaj Tesh, BELA BUČA?? Že dolgo nisem zasledila nobene...

Zdaj grem pa nekaj pozajtrkovat. Imam svež, dišeč, mmmmm kruhuser posted image user posted image Njamiuser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:41:01   
babyloverka
hej user posted image  pozdrav še od mene

sem zdaj rabla pol ure da sem prebrala vse za nazaj user posted image

danes imam še zadnji dan mš, potem pa sem si sama sebi obljubila da se začnem aktivno pripravljat na veliki finale kar pomeni : telovadba, hoja, mazanje bradavic, keglove vaje ...  morem si kar načrt pripravit.

natasa35 no če ti uspe prit v ikeo potem pa vso srečo pri nakupih in javi user posted image
aprilčica10 vidim da si spraševala o babylove pleničkah. jaz sem tudi zasledila v zadnjem času nekaj pohval, sama sem kupila paket tistih od 3 do 5 kg in bom videla če mu odgovarjajo potem bomo uporabljali te. če ne pa bomo probali muller ali hofer.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:42:26   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Mene pa zanima kje so kaj Tesh, BELA BUČA?? Že dolgo nisem zasledila nobene...




tudi mene zanima kje so in pogrešam še levinjicouser posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:44:43   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: dacy


amelie sele v 39. tednu ????? Jaz bom cel mesec prej ze vsak teden na CTG hodla ... ni mi jasno zakaj si ti tak pozno narocena sele user posted image



jaz sem tud mislila, da bo zdaj cel kup enih pregledov, pa sem bla kar malo presenečena ... saj ne, da se mi glih da po pregledih hodit, ampak vseeno user posted image  bom mal zatežila, da me vsaj en teden prej vzame, itak se moram še naročit, ker sva včeraj s sestro obe pozabli ...

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:47:32   
amelie
babyloverka, s čim boš mazala bradavice? jaz sem se odločla, da ne bom več čakala na dm-ove kupončke in si bom že prej začela mazati, samo zdaj ne vem, s čim. pa dragi gre danes po čaj iz malinovih listov, so mu sodelavke rekle, da ful pomaga. tako da ga bom tud kar začela piti, škodit ne more user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:51:45   
babyloverka
ameile s kremo za bradavice. imam tisto tamalo od dma z lanolinom.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 9:54:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

aprilčica10 vidim da si spraševala o babylove pleničkah. jaz sem tudi zasledila v zadnjem času nekaj pohval, sama sem kupila paket tistih od 3 do 5 kg in bom videla če mu odgovarjajo potem bomo uporabljali te. če ne pa bomo probali muller ali hofer.


Sem že mislila, da ste čisto spregledale to o pleničkahuser posted image Meni so jih res pohvalile, tudi beli robčki za ritko (mislim, da so sensitive) naj bi bili ok. Jaz si bom kar malo zaloge naredila, bom kupila 1 mali paketek (enega imam že doma - Pampers, mi jih je sošolka dala, ko jih je njen user posted image prerastel), potem bom pa večje že vzela. Itak so od 4-9kg. Če nam ne bodo pasale te Babylove bova šla tudi na Hoferjeve, ker jaz imam Muller predaleč in se mi res ne splača vozit tako dalečuser posted image

Amelie: kako dolgo pa že čakaš kupone? Jaz sem jih dobila v enem tednu. Sem bila kar presenečena...

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 10:03:02   
tintin
Babylove plenice - jih uporabljam pri Vasji in so super. Malo manj so mi všeč njihove Alana (kao Eko plenice) - vpijajo manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 10:07:01   
*m*o*j*c*a*
živjo punce!

glede pleničk..js sem mela babylove ene tri pakete, kolikor so mi jih pač prinesli pa so se mi zdele fajn..tut mullerjeve so full fajn, te je mela tamala večino časa, trenutno imava tuševe, in se mi tut dopadejo..mam pač mal
bližje tuš kot mullerja..user posted image sestra moja pa pr tamali uporablja lumpijeve, pa tut pravi, da so čist ok..user posted image pampers pleničk sem tut velik dobila, ampak so mi ble samo ene všeč, pri ostalih je zmeri ven priteklo, tk da sva ji porabili samo čez dan, ponoči je bila vedno mokra, če sem ji dala tisto gor..

_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 10:10:08   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Amelie: kako dolgo pa že čakaš kupone? Jaz sem jih dobila v enem tednu. Sem bila kar presenečena...



A res? Kul! Glih en teden je naokoli, samo sem računala, da bojo rabli ene tri tedne. Mal pozno sem se spomnila jih naročit, vem user posted image  Pol bom pa še vseen počakala kak dan, ker dm-a tud nimam tolk blizu, da bi se mi dalo večkrat hodit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 10:16:31   
Anonimen
user posted image 3 kile user posted image user posted image Waaaw..
Ja, tud meni je blo slabo. Pol po pavzi je blo malo boljše, kr sem se do hodnika sprehodla pa spila malo vode, potem pa spet ista pesem dalje. Kaj češ. Vidva sta sedela tam čist čist zadaj kjer smo z lutkami delali ne? Sem na koncu še enkrat pogledala tja pa vaju nisem  več vidla. user posted image

V 39. tednu maš komaj pregled? Kaj če pa prej rodiš? Kje pa maš G?


< Sporočilo je popravil Malenaa89 -- 26.2.2010 10:22:57 >

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 10:18:31   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

aprilčica10 vidim da si spraševala o babylove pleničkah. jaz sem tudi zasledila v zadnjem času nekaj pohval, sama sem kupila paket tistih od 3 do 5 kg in bom videla če mu odgovarjajo potem bomo uporabljali te. če ne pa bomo probali muller ali hofer.


Sem že mislila, da ste čisto spregledale to o pleničkahuser posted image Meni so jih res pohvalile, tudi beli robčki za ritko (mislim, da so sensitive) naj bi bili ok. Jaz si bom kar malo zaloge naredila, bom kupila 1 mali paketek (enega imam že doma - Pampers, mi jih je sošolka dala, ko jih je njen user posted image prerastel), potem bom pa večje že vzela. Itak so od 4-9kg. Če nam ne bodo pasale te Babylove bova šla tudi na Hoferjeve, ker jaz imam Muller predaleč in se mi res ne splača vozit tako dalečuser posted image

Amelie: kako dolgo pa že čakaš kupone? Jaz sem jih dobila v enem tednu. Sem bila kar presenečena...



tudi robčke sem kupila te sensitive, so imeli namreč štiri pakete skup pakirane pa sem kar to vzela. itak se teh robčkov porabi mali miljon ker so vsestranski. tamala od sestre ima tri leta in pol pa še vedno kupujemo te robčke za njo, če ne drugo da si roke obriše ko se naje oziroma da jo za prvo silo zbrišeš potem pa lažje prineseš do kopalnice in umiješ user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 10:27:47   
Anonimen
No, super, super steuser posted image Bom šla danes v Dm, me je že kar strah kaj vse bom ven privlekla, ampak potem imam pa res že skoraj vse!! Skoraj... jojuser posted image user posted image user posted image

Amelie: upam, da boš hitro dobila bone, meni so zelo všečuser posted image Tudi kreme bom kar v Dm-u kupovala - so tudi boni (za telo), itak porabim eno v enem tednu to ni res, bankrotirala bom!



(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 11:05:56   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

user posted image 3 kile user posted image user posted image Waaaw..
Ja, tud meni je blo slabo. Pol po pavzi je blo malo boljše, kr sem se do hodnika sprehodla pa spila malo vode, potem pa spet ista pesem dalje. Kaj češ. Vidva sta sedela tam čist čist zadaj kjer smo z lutkami delali ne? Sem na koncu še enkrat pogledala tja pa vaju nisem  več vidla. user posted image

V 39. tednu maš komaj pregled? Kaj če pa prej rodiš? Kje pa maš G?



Ja, res je velikan user posted image  Jaz sem se rodila z 2,5 kg na rok, moj z 1,5 kg - nedonošen, tako da mi res ni jasno, kako je nama uspelo naredit tako velikega otroka user posted image  user posted image  
Ja, tam zadaj sva bila - je boljši zrak user posted image  Po pavzi, ko smo bili vsi spredaj, mi je pa slabo ratalo. Je moj spremljal dalje, jaz sem pa tud šla na hodnik dihat in pit, ampak mi ni pomagalo, tako da sva potem raje šla, ker mi je bilo res grozno user posted image  
G imam samoplačniško v MB, sem drugače fuuul zadovoljna z njim. Očitno je ocenil, da pogosti pregledi niso potrebni, samo jaz bom vseeno prosila, če me lahko malo prej naroči.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 11:43:16   
katy83
hej punce.

Kako? Jaz sem ok, danes ponoči me je nekaj matralo. Kaj jaz vem kaj je bilo to? Kot neki krči pri mentsruaciji. Pa ni bilo ne vem kak hudo, tak da sem zaspala. user posted image  Da o premikih našega user posted image  sploh ne gvorim. Bolj kot berem, da bi se zdaj naj umirili, bolj naš binca. user posted image   Pa saj je prav tak.user posted image

Vidim, da se pogovarjate o tem, kako bi že rodile. Jaz bi še sicer rada bila user posted image vsaj kake 3 tedne, je pa moj user posted image  včeraj rekel, da že komaj čaka. Meni itak tak hitro mineva, da brezveze. Še malo. user posted image

Danes še pleničke in posteljnino zlikam, pa je vse. Pa en seznam še imam kaj moram vse kupit (kozmetika za bebija in mamico), to grem 15.marca, ko dobim nakazano od csd (upam), potem pa smo pripravljeni.


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
26.2.2010 11:50:04   
tropical
Danes sem s pregleda sem v 31t 4 dni. Otrok je full težak 2500g . Men se to zdi full.Ko sem gledala vaše teže bo moj velikan. Kaj bo šele čez 60 dni.
Še dobr da sem kupila oblekco 62 ker 56 bi bila gotovo premajhna.
No zdaj se odpravljamo pa proti čateškim toplicam, komaj čakam mal da se razmigam. Upam da bo lep vikend. Sam zdaj se mi zdi da so ravno počitnice če se ne motim.
Punce uživajte.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?