|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 13:51:40   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
kepica83 ma dej ti boš kar prva joj...naša izvidnica user posted image komaj čakam, da slišimo, da je mala kepica na svetu user posted image user posted image user posted image



Ne ne.user posted image Jaz pa mislim, da bo Wannabemommy prva.user posted image user posted image  

Mene nič mozolji ne napadajo. Hvala bogu. user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 13:55:09   
Getreal
kepica je fantek,a? user posted image user posted image user posted image

aja in nehaj me plašit z wannabemommy ona ima rok na isti dan ko jz in če se ji karkoli zgodi pred aprilom se bom počutla resno ogrožena user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Getreal -- 25.2.2010 13:57:54 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 13:56:56   
Anonimen
Getreal nisem bila na predavanju. Mogoče jutri nafehtam, da me pustijo it, ker je samo eno nadstropje višje. Ti tud še nisi bila?

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 13:57:19   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

kepica je fantek,a? user posted image user posted image user posted image


heheuser posted image . Ja 50% je šans, da je fantek. Tak so mi rekliuser posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 13:59:43   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Getreal nisem bila na predavanju. Mogoče jutri nafehtam, da me pustijo it, ker je samo eno nadstropje višje. Ti tud še nisi bila?


ne jz isto še nisem bla. sem hotla it prejšen petk pa je moj zbolel za neko virozo in je bil na antibiotikih in cel nek bogi pa ga pol nisem hotla matrat user posted image ta teden ima pa smučarski tečaj z mulci tko da zej če bo dež greva lahko ju3, če pa ne bo dežja, pol pa tut ta teden odpade user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 14:00:51   
Getreal
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

kepica je fantek,a? user posted image user posted image user posted image


heheuser posted image . Ja 50% je šans, da je fantek. Tak so mi rekliuser posted image user posted image


ma ti si meni tok sumljiva...jz kar vidim da maš polne omare plavih pajackov user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 14:15:59   
Di_Di
hehe joj cokja jaz sem že čist zmešana, sej mam že čist pomešane pojme hihi
drugače so ti pa fotke enkratne, to bosta imelaa zelo lep spomin user posted image . men je prav hudo, ker imam le nekaj fotk, pa še te so neke amaterske.. pa ko bi vsaaj mela te amaterske pa še teh nimam user posted image bo treba zdej kej pofotografirat bušija, preden nas naš sonček ne prehit user posted image

dacy hvala. sam vidiš men se zdi da je tud men rekla da naj si papirje v službi prej uredi, ker menda je pri nas kadrovkinja kr striktna kar se tiče teh zadev in da se full drži teh datumov in rokov.. in pol naknadno on se sporoči datum poroda, ker če tega ne zrihta ne bo mogle it na očetovskega, mi je pa rekla da majo pri nas novo počeni očetje itak posebaj 3 dni dopusta. morda je mislila da samo v službi izpolni prinese pa pol ko jaz rodim... booo

memole user posted image user posted image hvala ne ne stara sem že sam ne spet tolko user posted image včasih ko naju kdo s sestro sprašuje katera je starejša, pa se jaz pohecam in vprašam nazaj katera naj bi bla starejša... pa več al manj vsi rečejo da jaz user posted image v bistvu je pa ona kar 4 leta starejša od mene user posted image stara sablja user posted image user posted image

jaz sem 5.2 predala včeraj pa dobila sklep in odločbo za porodniško, za dinarčke, so mi pa že en teden prej poslali odločbo.. se pravi dobra dva tedna

sem mi je pa že zgodilo da sem bla stara 21. let in sem morala v trgovini pokazat osebno, ker mi trgovka ni verjela, da sem polnoletna jaz pa sem za našega atija kupovala pivo... in da ni blo dovolj sem v roku 1. tedna isti trgovki 2x morala pokazat osebno  user posted image user posted image user posted image user posted image
in še 1x sva šle z bivšo cimro žurat nek po portorožu (sva pa obe bl male drobcane) in naju varnostnik ni not pustu dokler nisva pokazale dokumenta, takrat sva jih mele pa obe kakih 23.. naj bl me je razkurlo to, ker so ene mule tam niti polnoletne spuščal not naju stare koklje pa ne user posted image user posted image user posted image ajajajajaj

moci, wannabemommy, tropical user posted image user posted image user posted image

legenda_m ja face so tile mali ni kaj.... moja nečakinja je stara sicer 4 leta in v soboto ko sva se poročila je sedela pri sestri v naročju, ki je bila moja priča, pa jo vpraša pooblaščenec če se bo ona poročila? pa reče mala da ja, pa jo ta vpraša a že maš ženina, najprej ni razumela pol jo pa vpraša s kom se boš pa poročila pa reče s teto divno in albertom user posted image user posted image user posted image user posted image
včeraj sem bla pa pri njih pa mi spet privleče rožice (čist je nora na rožice, ki jih premetava sem in tja kot mačka mlade) pa ji rečem oo ta je pa nova... pa reče ja nova je .. ti kej si jo pa kupla jo vprašam? pa reče ahh tam v merkatorju. ja kje si pa denar dobila ma ja, ma jih je mami s kartico plačala user posted image user posted image
še boljša je bla v nedeljo ko je šla z dedijem na sprehod.. pa mu reče da bi neki mela, pa naš ati ni vzel denarnice s sabo pa reče da nima dinarčkov.. tama pa pa nazaj no ja sej mami pa ati jih tud nimata, jaz pa čakam da mi dajo gor na mojo kartico user posted image user posted image user posted image user posted image ( vsak mesec namreč dobi od babice nekaj denarja na svoj račun)  skratka takšnih in drugačnih zgodbic je tolko, pa sam smejiš se jim lahko user posted image res so srčkani

kar se tiče hlačk jih lahko dobiš tudi v lekarni al pa teh specializiranih trgovinah neki na s.... men jih je mami zrihtala tko da jih neki že mam doma..

ja tud jaz sem napisala celi roman... no čisto za koncec moram samo še dodati da sem bila danes na pregledu, dobila napotnice za tokso, pa urin in kri posebaj, pa za anesteziologa (upam da sem prav napisala), g. mi je sam buši zmerla mal pomenla in to je blo to. a ja da vprašam kaj imaste že vse napotnice za v porodnišnico? ki meni je še ni dala, je rekla da mi kao po 36t user posted image to mi je res malček čudno... abooo ona že ve..

pa še za seznameček nasledni pregled NP 11.03 + 2,5kg (skupno +8kg)


(odgovor članu natasaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 14:47:57   
tropical
Ola, vidim da ste se od zjutraj načvekale fejst.
mrežaste sexy hlačke se dobi v bolnišnici, samo dajo na dan samo ene, vsaj pri nas je tako. Ko sem bila pa na pediatriji četrti dan sem jih vzela kar nekaj , ker sem rekla da kupovala jih ne bom. Tako da pol sem jih imela še doma oz. jih sem shranila za tokrat. Je pa smotano ker če jih v bolnišnici umažeš pol ne moraš menjat. V sanolaborju sem jih tud vidla ma je kar cena za tist ko lastike.
NATAŠA men sliv ne pomagajoo če jih namočim večer, bi jih mogla cel lonec snest zjutraj in sok popit.
Od tamalega mam en sirup od laktoze, ki mehča blato, pa si s tem mal pomagam. Je rekla g. da ne škodi nič.

A bomo prišle do konc marca pod Aprilčice - 3 del user posted image

Getreal jaz mozolje imam celo nosečnost prav grozna sem, so mi ratale hraste. Pol smo ugotovili da se je staknil še en ekcem zraven. G je rekla da to so hormoni. Taka sem kot ena pobertetnica grozno, Upam da kmalu po porodu bodo izginili.


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 14:50:01   
Anonimen
Jaz se vam na hitro javljam. Prebrala sem vse, potem sem pa tak lenuh, da nič ne napišem in potem seveda pozabim kaj vse ste napisale, aaaahuser posted image

Waaaaaaa, sonček, sončekuser posted image user posted image user posted image Sem rekla, da ne smem roditi preden ne vidim vsaj ene trobentice hihiuser posted image Je še nisem, pa tudi user posted image se očitno še nikamor ne mudi, smo pa v bušiju aktivni že cel dan, se vidi, da sem jaz super duper voljeuser posted image

Na fax hodim še do 30.3. - imam zadnjo predstavitev seminarske, potem pa zaključim z obiski faxauser posted image Sicer imam toliko dela, da se ven ne vidmi, pa bo žeuser posted image

Zatekanje je pri meni kar hudo, zdaj mi zatekajo že roke (hudiča, upam, da mi bo spravil prstan gor na porokiuser posted image ).

Obiski wc-ja ponoči: jih še vedno niuser posted image

Ma ne vem več kaj bi morala komentirat. Bom bolj pridna, pa bom pogosteje pisala, se res kar zgubim potemuser posted image

Lep sončen dan še naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 14:56:48   
*m*o*j*c*a*
živjo punce!

kok smo kej? mal vas že spremljam, tk da vem da že kr nekaj user posted image mučijo popadki pa to..upam, da zdržite čim dlje..user posted image user posted image zanima me, če kateri že otrdeva trebuh-kao ti lažni popadki?? mogoč je katera že pisala o tem, sam nisem trenutno brala za nazaj..ja, pa kako pogosto se vam to otrdevanje pojavlja če se??

lep dan še naprej!user posted image


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 15:14:48   
Anonimen
Getreal sporoči če boš šla jutri na predavanje.

otrdevanje trebuha- men zdej zadnji teden ful otrdeva, pa že prej mi je. Samo prej mi je vmes minilo, zdej pa skor cel dan trd.

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 16:13:54   
Anonimen
Oj ojuser posted image

Spet jaz, ker sem se nekaj spomnilauser posted image Zdaj sem dobila DM-ove kupončke, kjer je 25% popust na izdelke Babylove. Saj vem, da smo že pisale o pleničkah, ampak se reees ne spomnim. A ste (tiste, ki ste že rodile) uporabljale kaj Babylove pleničke? Ker 25% popust ni malo, pa sem si mislila malo zaloge naredit, zdaj pa ne vem. Sem šla malo po forumih brskat, pa so same stare objave, in sicer naj bi se leta 2006 kvaliteta ful poslabšala, naj bi premočile itd. Ko pa sem sedaj govorila s parimi kolegicami pa so jih ka pohvalile. Vaše izkušnje?

Lep danuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 16:34:24   
amelie
mojca, meni otrdeva trebuh že kaka dva meseca ... kakšen dan manj, kakšen dan bolj, najbolj pa proti večeru, ko sem utrujena. pa v avtu, kjer mi pa res nonstop otrdeva.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 17:41:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie


Malenaa, danes jaz ne grem na starševsko, ker mi je enostavno preveč slabo tam gor user posted image  Ni zraka, vroče ... in že dvakrat sem prav težko zdržala do konca, tako da bom danes preskočila. Mi je pa hudo, ker so mi bila zadnja predavanja kar zanimiva, samo po dvajsetih minutah ne počnem več drugega, kot da mojemu jamram, da mi ni več dobro ... 
Grem še malo delat, potem pa s cuckoma ven.
Lep dan vsem, pri nas je že vse dopoldne sonček in čisto prava pomlad!!! Juhu!!! user posted image



Tud jaz sem se odločla da danes ne bom šla, mi je blo včeraj prav grozno, nisem bla niti malo več pri stvari, tak mi je blo slabo, sem bla ziher da bom skup zlezla. user posted image Je pa blo tud meni zanimivo, kolk sem pač sledila. Važno, da smo dobili potrdila. user posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 18:07:42   
dacy
Pozdravljene user posted image

Prav zanimivo mi je da so na CSD vecini od vas rekli naj za ocetovski dopust prinesete papirje kasneje ... pri meni pa je blo cisto drugace ... mi je tista prijazna gospa tam rekla da naj kar oddam da bo lazje ce ze zdaj to porihtam in potem samo javim datum poroda user posted image Zgleda je res odvisno od vsakega CSD posebej ...

aprilcica malo se pocakaj ... ko bos imela se samo kak mesec do konca potem se bo zacelo lulanje ... ne uide ti nocnih sprehodov na WC user posted image

cojka ta z blazino na steni sploh ni tolk slaba ideja user posted image user posted image user posted image ... Vglavnem v soboto imam cel dan skoraj cas ... okrog ene 5ih popoldne edino moram it kuhat ... v nedeljo pa imam cas sele zvecer po 5ih ko gre moj delat user posted image ...


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 18:15:27   
*m*o*j*c*a*
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

Prav zanimivo mi je da so na CSD vecini od vas rekli naj za ocetovski dopust prinesete papirje kasneje ... pri meni pa je blo cisto drugace ... mi je tista prijazna gospa tam rekla da naj kar oddam da bo lazje ce ze zdaj to porihtam in potem samo javim datum poroda user posted image Zgleda je res odvisno od vsakega CSD posebej ...



tut meni je rekla, naj vse kar je možno prej porihtam, da mi ne bo pol treba tolk..tut za očetovski dopust, pa da pol javima sam da se je user posted image rodil..očetovski dopust pa mislim, da zdej sploh ne bova uveljavljala..je taka slaba plača pol vse skup, pa glih takrat ko največ rabiš..


_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 18:51:48   
dacy
mojca sej dobi od drzave placano za teh 15 dni katere na zacetku vzame ... Moj sodelavec mislim da je dobil 350€ , to pa mislim da je za 15 dni cist vredu, glede na to da sem jaz za cel mesec za bolnisko dobila manj kot 350€ user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 18:56:24   
ela24
Pozdravljene!

Danes pa je moj možek diplomiraluser posted image
user posted image tudi za mene, ker sem mu pripravila večji del predstavitveuser posted image
Tako, da zdaj pa itak praznuje, tako, da nocoj mi bo verjetno malo dolgčas, kljub temu, da imam dela, da ne vem kje bi začela. Ampak sem že začela z mišljenjem, da tudi če me čaka cel kup stvari se raje uležem in spočijem dokler še imam možnostuser posted image
Naš user posted image pa se tako preteguje zadnje čase, da imam take izbokline po trebuhu in to tako ven tišči, da ni nekaj ful prijetno...Zgleda, se malo preteguje.

Uh napisale ste toliko, da človek komaj slediuser posted image

Sem pa ful vesela, da se je začelo toplo vreme in sončekuser posted image Ko bi vsaj ostalo tako. Človek ima toliko energije in veselja, pa še ni treba bit zavit do nosu.
Kak bo fajn spomladi, ko bomo ob tem lepem sončku vozičkale. Upajmo le, da april ne bo preveč deževen...

12 marčic je že rodilo? Uh, to pa je kar šokantno. Tako, da bodo naši določeni aprilčki tudi verjetni kar marčki. Uh, naš naj kar počaka, mami še nima vse porihtanouser posted image

(odgovor članu *m*o*j*c*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 18:58:25   
ela24
Kar pa se tiče CSD, jaz sem vlogo dala 5 februarja, pa še nisem dobila odločbeuser posted image In
že takrat mi je povedala, da če ona dobi podpisano povratnico nazaj do 1.3. pol bo nakazano 15.3. drugače pa aprila. In kak naj dobi nazaj podpisano, če cel mesec ni zmožna poslat ene odločbeuser posted image
Jutri bom šla kar tja, pa da vidim. Verjetno bom padla kar pod april.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 19:33:02   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
kepica83 ma dej ti boš kar prva joj...naša izvidnica user posted image komaj čakam, da slišimo, da je mala kepica na svetu user posted image user posted image user posted image



Ne ne.user posted image Jaz pa mislim, da bo Wannabemommy prva.user posted image user posted image  

Mene nič mozolji ne napadajo. Hvala bogu. user posted image


jaz nebi rada bla prva mene je preveč strahuser posted image , Kepica ti kr prepuščam to častuser posted image  Jaz itak morm jutr v bolnico na pregled, da vidijo če je kaj narobe, pa upam da nebouser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 19:34:39   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal

kepica je fantek,a? user posted image user posted image user posted image

aja in nehaj me plašit z wannabemommy ona ima rok na isti dan ko jz in če se ji karkoli zgodi pred aprilom se bom počutla resno ogrožena user posted image user posted image user posted image



Veš kaj, če se lahk jaz pripravljam pol se lahk ti tudiuser posted image , tak da se kr začni pripravljatuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 20:25:40   
amelie
Moj pregled je minil user posted image  Je takoj na začetku ultrazvoka že rekel G: Tole pa ne bo najmanjše dete ... Po vseh meritvah je ugotovil, da tehta že 3 kg!!! Pa imam še mesec in pol do roka ... Tako da ali bomo rodili dosti prej ali pa bomo težko rodili user posted image  user posted image  No, takrat mi verjetno ne bo tako smešno user posted image  Me je pa naslednjič naročil čez 4 tedne, ko bom v 39. tednu user posted image  Jaz sem pa mislila, da bom zdaj imela bolj pogosto preglede ...

Malenaa, a tebi je tud bilo slabo? Grozen luft je tam, res ... Ja, važno, da smo dobili potrdila user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 20:37:04   
ela24
Amelie, to pa je številkauser posted image Čeravno sem jaz že ugotovila, da je treba to tehtanje precej z rezervo jemat. Meni so v bolnici zmerli 2240g, 10 dni kasneje moja ginekologinja na pregledu pa 2000guser posted image Ampak je rekla, da to nič druga ne pomeni, kot da imajo različne nastavitve ultrazvokov. torej vidiš, da gre za kar veliko razliko, pa bi mogla moja ginekologinja zmerit teoretično torej okrog 2.500g.
Ma itak pravijo, da za pol kg, se lahko zmotijo. Če bi meni rekla, da ima 3kg, bi me verjetno takoj počla na vse možne teste za sladkorno...
Tudi moji svakinji so govorili, da bo zelo velik, pa je imel pol 3,7kg. Kar pa ni nekaj ful.
Če pa so ti pravilno ocenli, pa boš res mogla konkretno potiskatuser posted image Pa tudi kake cotike 56, ti ne bodo dolgo prav hodleuser posted image
Saj je vseeno, samo da bi bili zdravi naši user posted image !

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 20:44:18   
amelie
Na te teste me je že prejšnjič poslal iz istega razloga user posted image  No, že od nuhalne naprej prehiteva v velikosti, do 30. tedna je bil vedno za dva tedna večji, potem pa že kar za tri. Tako da večji najbrž je, ker je konstantno bil tako izmerjen, ampak se tudi jaz malo zanašam na napake v merjenju, ker drugač me živ bog ne bo v bolnico spravil, ko bo treba it rodit user posted image  user posted image  

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 21:33:47   
ela24
No, amelie, pol pa ste ga verjetno kar malo prej naštimaliuser posted image Saj, ko boš imela one konkretne popadke boš "letela" v bolnico, samo, da bi blo čimprej konecuser posted image Ne bo časa razmišljat, da ima 4kg ali večuser posted image Tako, si jaz vsaj za sebe mislim, čeprav dejansko nimam pojma...

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!