|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.2.2010 23:56:00   
Getreal
dober večer..še malo se javljam...mi ni za it še spat, ker sem zjutraj tolko časa potegnla in zdej razgrajam user posted image

nejanejc ja ja se strinjam - vse se da, če se hoče in vedno je lahko še hujše kot je, tko da se sploh ni za pritoževat hehe user posted image ampak konc koncev zakaj bi se, sej nam je lepo, a ni res user posted image

priprave na user posted image - jaz v soboto končno dobim omaro!! Tko da pol končno lahko operem vse cunjice...uff, kok enga dela bo... Ostalo pa mamo že kar vse prištimano. Edino res si nisem uštelala še te potovalke za v P, vem pa kaj moram dat noter in mam že vse nakupljeno, samo v potovalki ni...se že vidim kako me stisne in letam okoli s seznamčkom in štimam vse noter user posted image

babyloverka bravo za pregled user posted image pa vse pohvale zate, ko pomagaš tropical user posted image ..sem že enkat študirala, če bi se ji ponudla, ker je res bedno ko smo ji naprtile tolko dela..aja dej ti napišem za naslednji pregled---mam 11.3. pa še CTG mi bodo nardili...v glavnem ja, sej midve sva na istem...pač ni nam več do teh najstniških izpadov ane user posted image user posted image ma ne sej vse kul..sej tud mene bo 100% še zamikalo it ven, pa se ga malo nažinglat, ampak tega res ne počnem vsak teden niti me ne mika že dooolgo dolgo časa, tko da moram rečt, da je meni družina isto na prvem mestu, kot si napisala..jaz se čutim pripravljena.

wannabemommy bravo za vajin čudež user posted image user posted image user posted image zelo lepo je prebrat kaj takega!

kepica83 no, sva že dve hehehe user posted image user posted image user posted image sm vedla da nisem edina user posted image

cojka ti si postala cel fotomodel user posted image joj a kar 3 bučke boste meli pri vas..kako lepo user posted image midva sva pa nekako kr na 2 otročka ciljala. Pa tko razlike vmes ene 5 al 6 let.. pa računava, da greva pri mojih štirdesetih loh že sama na morje user posted image user posted image user posted image drgač pa ja, vse se bo uštimalo..samo še službo upam da moj lubi res dobi - ma itak sej sama veš kako je v šolstvu...če bo kaj, bo spomladi oz. začetek poletja, al pa v jeseni...prej nima kaj praskat. Eh bo že, pravim jaz user posted image problem je samo, ker on ni tak flegmatik kot jz in se ful obremenjuje s tem in ima prou slabe dni, ko bi ga najrajši zbrcala, ker je tok sitn zarad te službe user posted image pa diplomiral je komaj decembra, on pa misli, da bo kr z neba padlo user posted image   železo pa sem se itak že tok navadla, da ga prav malo pogrešam hehehe user posted image user posted image user posted image





< Sporočilo je popravil Getreal -- 24.2.2010 23:58:03 >

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 0:19:11   
dacy
helou aprilcice user posted image

Dacy pa je danes dobila odlocbe za dinarcke in za porodnisko user posted image ... dinarcki bodo nakazani 15.3., porodniska pa se mi pricne 8.3. user posted image , na isti dan pa pricnem tud s CTG-ji user posted image Sem ze cist neucakana in bi ze kr rodila, me ze sprasujejo kak to da me nobena nervoza ne muci glede poroda in sem vsem ze obrazlozla , da mi je cist vseeno kolk bo bolelo , da jaz ze hocem cartat user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di
mamika25 od 2.4 si odštej 28 dni pa boš dobila pravi datum. Jaz sem tud že dobila odločbo za dinarčke, dinarčkov pa še ne.... kako gre pa to, a to dobiš šele ko rodiš, al bom naslednjega 15. dobila? katera ve?

očetovski dopust men je na csdju neki bluzila, da mora moj 30 dni prej oddat te papirje... zdaj pa nimam pojma kako pa kaj...  jaz bom mojmu rekla naj si gre naslednji mesec to rihtat tam do 20.3. da ne bodo kaj kompliciral... če ne bom šla pa jaz rihtat itak imava oba istega delodajalca user posted image


Di_Di
jaz sem oddala pole februarja in mi je na CSD rekla da vse ki oddamo februarja dobimo denar 15. marca tak da verjetno ga bos tudi ti dobila takrat user posted image
Glede ocetovskega pa je tak ... oddajta te pole izpolnjene ze prej , potem ko rodis pa samo poklici na CSD in povej datum rojstva otroka in od kdaj do kdaj bo tvoj imel dopust user posted image Tak so meni zenske tam na CSD narocile user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cojka
dacy - ti le počivaj. Jaz pridem v petek na bled in res morava it na kavo. Si pa ko en nomad


cojka ma ja ... leteca na vse strani ... Ko govorim komu kaj o domu, vec nobeden sploh ne ve o katerem domu ker sem na vse strani user posted image Pocivanje pa je meni smrtna kazen user posted image , jaz prav ne znam bit pri miru nikakor , bi kr skoz nekje zunaj letala user posted image ... Cez vikend pa kava obvezno ! Brez izgovorov user posted image

tropical pazi se da ne staknes kak virus ... user posted image user posted image user posted image

tropical za seznam  user posted image
+3kg, (skupno +11kg), NP+CTG 8.3.2010


nincy jaz hodim po 4-5x na noc lulat, prav mucno je ze ... pa pravijo da proti koncu ko se otrok zacne spuscat se sele to pogosto lulanje pojavlja, tud jaz sem se ze sprasevala kak bo to zadnje tedne zgledalo, a bom kr skoz na wc-ju sedela ? user posted image

kepica pri meni je S/F 35cm , tak da je cist vredu user posted image

starost in otroci - hja jaz pravim tak , ljudje smo si razlicni user posted image Eni se zresnijo prej drugi kasneje ... Jaz pri 23 sem bla najbolj nora se ... do 27 sem kar skoz divjala nekje okrog, sele pri 28 sem se umirila in se mi ni dalo vec nicesar user posted image ... Zdaj sem pa 31 in mi ni zal da bom imela otroka sele zdaj ... Drugace pa vsak zase najbolj ve kdaj je pripravljen na starsevstvo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

prva odločba se dobi za porodniško , ki traja 105 dni ,... nato po porodu je treba oddati nov obrazec za nego in varstvo otroka za 260 dni ,... 2 leti nazaj je bilo isto , se vse posebej oddaja  , tako , da ne pozabit še to oddati, to bi mogli ža na CSD povedat


nizy moja kolegica ni nic ponovno oddajala, je kar dobila malo kasneje se eno odlocbo ... Jaz bom verjetno kar poklicala na CSd in se pozanimala raje kak je s tem , da ne bo kaj narobe user posted image

ujojjjj ... cist prevec sem napisala ker ste se cist prevec razcvekale user posted image

tropical in babyloverka za vaju pa se user posted image user posted image user posted image za ta nas seznamcek ki ga tak pridno stimata user posted image

Zdaj pa je dovolj mojega tipkanja... ne da se mi vec ... grem malo pred TV pol pa spat user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 1:24:51   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di

babyloverka lepo od tebe da pomagaš naši tropical! user posted image

memole ja mislim da je prav določen datum 15. al kako .... drugače pa ja obe sva 83 letnik, a nisi vedla? user posted image

joj cojka 1x si me vprašala če sem se šla fotografirat, pa sme bla taka smotka da ti sploh nisem odgovorila... ne nisem se šla user posted image je blo toliko drugih stvari... ti maš pa zdaj celi kup fotk s tvojim lepim bušijem... user posted image





Ja 15. bo sigurno nakazano!
Ne nisem vedla!user posted image
Sem misnla da si starejša!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 8:25:48   
NATAŠA35
getreal super zgodbica user posted image user posted image user posted image , ma vse se postavi na pravo mesto, ker začneš tudi drugače razmišljat...tvoj pa bo dobil službo, ti boš končala faks in dočakala bota svojega user posted image user posted image user posted image

cojka user posted image user posted image za oriflame...jaz sem naročila celotno kozmetiko za user posted image , krema je nova in moram reči, da je fenomenalna, sploh pa kopel za lahko noč, še mene uspava, ko tak diši po sivki user posted image user posted image ...

porodniški/očetovski dopust/paket včeraj sem bila na CSD, mi je dala pole in sem pač rekla, da bom vse sama pokasirala...so pa moji otroci prestari, pa sem padla ven, da mi podaljšajo porodniško za en mesec ali dva user posted image , ker mislim da morata dva biti stara pod 8 let, nisem pa sigurna, dobite pa dve odločbi, tako kot ga pošljejo tudi v firmo, kjer delate - če seveda delate....

za paket se nakaže denar samo 1x/mesec in to okoli 15. v mesecu

očetovski dopust, pa mora oče prinesti kasneje, torej ko ve rodite, ker morajo vpisati drugo obdobje za izračun, kakor imamo me in poleg tega mora prinesti kopijo potrdila o porodu ki ga bote dobile v porodnišnici, potem pa če niste poročene in niste pred porodom uredile očetovstvo, boste še to morale urediti...tak je meni povedala...






_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 8:48:35   
tintin
Natašaxy: jaz bom rodila v Kranju.

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 8:50:02   
Kepica83
Hej aprilčice!
Kepica je budna. Ampak še na tešče. Bo treba nekaj pojest. Morem vam povedat, da sem non stop lačna. Jem skoraj na 2-3 ure. Ali pa še manj. No sem včeraj zasledila da je to tudi znak bližajočega se poroda.user posted image  Zraven šraufanja in driske user posted image . Jaz imam že potovalkico za bebija pripravljeno. Sicer imam za sebe že kar par tednov pripravljeno, ker sma že velikokrat letela v P, tako da jo imam kar vedno pri roki. Tudi če greva na obsik k našim gre torba zraven. Z vsemi izvidi do zdaj. user posted image  Ziher je ziher. Joj še 2 tedna pa smo donošeni. Upam da zdržimouser posted image user posted image . V ponedeljek imam pregled pri svoji G in morem dat še kri za toksoplazmozo. Upam da bodo vredu izvidi. Ma grem zdaj jest testenine posipane z makom in sladkorjemuser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   [Brisano sporočilo]
25.2.2010 8:55:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 9:47:43   
moci
ooooj,

jaz se tudi redko javim, berem pa kar, zdaj sem več doma.
so mi pa odkrili sladkorno (v 34. tednuuser posted image ) in se poskušam znajti med vsemi navodili in priročniki in sem kar žalostnauser posted image . pa še astma mi nagaja. kot da bi bila stara vsaj 60 letuser posted image

pripravljeno imam večino, vse še ne, torbe tudi ne. počasi bo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 10:11:58   
Wannabemommy
Jutro pupe

Meni je pa dans tak slabouser posted image , celo noč sem skoraj preživela na wc in bruhala nato pa še bolečine v križu in v medeničnem predelu, sploh nisem vedla kaj mi je. Moj user posted image  je bil že čist fertig kr ni vedel kak mi naj pomaga, pa sej tega nisem vedela niti sama,....
No zdaj sem le spala dve uri ampak se počutim kot cota in še vedno me vse boli, mislim da bom današnji dan kr preležalauser posted image , pa upam da mi bo malo bolje

Cojka - zelo lepe slikiceuser posted image user posted image

Jaz pa nesem jutri pole na csd, tak da upam da bo tud kaj v marcu padlo na računuser posted image

nič lepo se mejte en lep sončen pozdrav in Mb

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 10:18:47   
Wannabemommy
aja btw sem pokukala malo k marčevkam, halo 12 jih je že rodilo, OMG sedaj se pa bliža z polno silouser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 10:24:43   
nejanejc
ojla, soncek tudi v lj.... sme bla kar malo zalostna, ko je bal grda megla, ko sem se pripeljala v Lj

ma se dva dni in se "resim" sefa za eno leto... dane sje se posebej tecen in res bi najaraj kar slaaaaaaaaaaaaaaaa

cojka, ful lepe slike!!

wannabemommy, mi je hudo,da ti je tako zagodlo to noc, upam,da se pocajtas....

moci, boga, hudo s to sladkorno... meni sploh nic ne kontrolirajo... sploh nevem kdaj mi mislijo kaj kri pregledat, zdej mam spet samo vodo kontrolo pred naslednjim pregledom... nic mi ni jasno... upam,da ti bo dieta pomagala

jst sem pa zatecena ko nevem kaj, noge in tudi roke....

se se kar odlocam med Kranjem in Jesenicami za rodit...

tudi jst sme dobila papirje iz csd-ja vceraj, morem jit dane sna posto iskat :) Meni so tudi tam rekli, da oče otroka to kasneje prinese, da mu ni nic treba prej.... Mogoce majo to potem zavodi razlicno reseno, ce so nekje rekli drugace, ce prav razumem.

pa zavese dobimo danes jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lep dan

kepica, jst sem tudi lacna skoz... ma ne kaze, da bi sla ze rodit... je pa moje dete res nekam mirno danes bolj....

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 11:12:19   
tropical
Po kolikšnem času ste dobile papirje iz CSD.

Men se še zmeraj vrti in slabo mi je.  Šla sem do moje osebne zdravnice po mnenje, vzela mi je kri in rekla da zgleda da sem mal slabokrvna. Rekla je naj jem več mesa jajca pa te stvari, dala mi je ene tablete  železo, tako da zdaj pa na wc ne morem.  Tako da sem si kupila sirup rdeče pese  (sok9 in to pijem. Vsaj na wc grem.

nejanejc jaz imam tud full zatečene noge in roke. Izogibam se soli in veliko pijem ma ne pomaga nč.
Meni tolk povleče čokolada da to ni mogoče. Zredila sem se ta mesec 3 kg, sem mislila da me bo kap danes zjutraj. Vsega skupaj zaenkrat 13 kg. Se tolažim da je to samo voda user posted image .

Zdaj gre,m pa likat  plenice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 11:19:19   
nejanejc
tropical, jst sem dobila papirje v enem tednu... bi jih mogoce se prej, ce ne bi bla gospa na bolniski....
no, upam,da bo kaj pomagalo proti slabokrvnosti.... meni ta rdeca pesa prov ne diši... sok, rdeca pesa je super, sam sok pa ga komaj prebavljam. mi je narocial dohtarca, ko sem mela prehlajene ledvice, da naj to pijem.. bljak... No, upam,da ti to lazje prenasas.
ja jst veliko pijem, vsaj tako si mislim, se skozi s cajem nacejam doma in v sluzbi, in pol presedim na wcju vec kot za mizo, kot sem ze pisala.... da bi manj soli rabla pa se nisem.... tko pr kuhanju...baje pa pomaga ja..... bomo vidli, c ebo se hujse, bo treba..
upam,da se ti neha vrtet... papa

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 11:20:04   
NATAŠA35
tropical ja železo te čisto zapre, meni je povzročilo še dodatno zatekanje nog, da nisem mogla hodituser posted image ...za zaprtje pomaga, če si čez noč namočiš v kozarec vode suhe slive in vse lepo poješ in popiješ zjutraj...samo bodi zraven wc-jauser posted image user posted image

nejanejc ja meni je tudi to rekla, da oče prinese kasnejeuser posted image in to zaradi tega, ker se ne ve kdaj bo porod...

zatekanje mene je minilo, razen če sem dolgo na nogah...

babyloverka upam, da mi v soboto le rata it do ikee user posted image user posted image pa ti javim glede vozeka...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 11:24:28   
nejanejc
nataša, ja sem ji rekla, da piše na uradnih straneh, da more tudi oče sporočit 30 dni prej delodajalcu itn... pa je rekla, da to nic ne velja, da naj oce to porihta po porodu...in istocasno je tudi moj klical, pa mu je ena isto rekla.. da bo to rihtal, ko se bo otrok rodil.. ker zdej ne more vedet kdaj bo sol na očetovski dopust...

glede zatekanja bom probala vec pocivat, ko bom doma, zdej sem itak skoz okoli.... pa avto je hudic, ko skoz sedim ane...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 11:38:58   
legenda_m
helou. spet jst. zaspana, utrujena kr neki. nč se mi ne da.... totalno brez energije. krivdo valim na luno. en mora bit kriv ane. učer sm tud jst nesla na socialo papirje in mi je gospa tm razložila, (pa upam, da sm jo prov razumela), da oče vloži vlogo šele po porodu user posted image mislm sj je logičn, ker datum poroda je al pa ni takrt ko je predvideno. sam zkaj pol na netu piše da vloži 60 oz. 30 dni prej... prosim za obrazložitev še z vaše strani. kok časa ste pa čakale na odločbo?

jst drugač spadam pod lj regijo sam mi je pa kranjska porodnišnica bližje... kr neki me vleče v kranj. ne vem zkaj. tko da če me ne bo peljal rešilc bom šla verjetn tud v kr....

učer je pršla (tko k vsak dan) k men moja 3 letna nečakinja... da mi bo posodla previjalno (ker je ona ne rabi več) pa en slinček k je modr in ni roza in je za fante k ga tud ne rabi pa voziček (unga k svoje punčke prevaža v njem) pa kdaj bo prišel moj dojenček, potem je zagledala kengurujčka k ga mam obešenga in pol sva tlačle njenga dojenčka vanj in mi je nakazala, da nujno rabi kenguruja, da bo šla lahko s svojim na sprehod. aja pa še plenice so ji ostale, k jih ona tud ne rabi več. ker je že velika. dobri so teli otroci, česa vsega se ne spomnijo.... aja pa zadnjič k je spet snežilo je s hrepenenjem v očeh rekla, kdaj bo že poletje, da bosta ona in moj user posted image na vrtu imela bazenček in vodne balone... user posted image

ja treba bo počas potovalko prpravt, aja a kera ve, kj se nabavijo hlačke za enkratno uporabo?
pridne bodte... joj mene od časa do časa kr panika zagrab ker april je pa zdj že RES blizu. mnja. nč dihat bo treba ;)
lep dan


(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 11:43:13   
legenda_m
no sm prebrala od dopusta za fotre, da zgleda da vsem enak rečejo... njegov delodajalc je pa že obveščen. aja še neki... moj ma drug naslov k jst... če do poroda še nima spremenjenga naslova a mora vlagat na csd v svojem kraju al tm k jst.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 11:56:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

aja a kera ve, kj se nabavijo hlačke za enkratno uporabo?



Meni so rekli da hlačke za enkratno uporabo dobiš v porodnišnici. 

< Sporočilo je popravil Malenaa89 -- 25.2.2010 11:57:27 >

(odgovor članu legenda_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 11:59:34   
nejanejc
csd: kokr sem jst brala mora oče jit na isto csd kot mama

hlačke za enkratno uporabo : nam so tudi rekli,d ajih dajo v porodnišnici....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 12:22:37   
katy83
evo, mene v polni bojni pripravljenosti za komentarje. user posted image  (beri: železo sem spila, sendviča 2 pojedla, čokolada je tud pospravljena, udobno nameščena user posted image )

zatekanje - zadnji teden tudi jaz nekaj zatekam v roke in noge, pa v obraz sem kot žogica. Kilogrami mi stojijo na +9, ampak to na moji vagi, bomo videli kako bo naslednji teden na pregledu.

očetovski dopust - ja, meni je bilo tudi rečeno, da se samo delodajalca obvesti ustno 1 mesec prej (približno), ostalo pa se vse rihta po porodu. Meni je na csd rekla, da lahko dragi dokumentacijo prinese tudi tisti dan, ko nastopi z očetovskim dopustom.

podpis očetovstva (Dacy) - ma, ja to bi jaz tud rada prej porihtala, ampak je na csd vztrajala, da se to potem naredi. user posted image   Pa se mi ni za kregat, bomo pač potem. Itak moram it po porodu po rojstni list, pa obrazec za občinsko pomoč, bomo pa še to takrat naredili.

Kepica - a, tvoj pa kr gnezdi? user posted image  Lepo, lepo. Saj moj je tudi priden, zadnjič je v sobici na strop one svetleče zvezdice lepil. user posted image  Pa sva tamalemu naredila veliki voz in ozvezdje Orion. Full je dobro. user posted image   Aja, pa full škoda, da nisi imela uz. Sem pa vesela za tebe, da si poleg vseh težav, ki si jih imela prigurala do danes oz. verjamem, da še boš zdržala 2 tedna, da boste donošeni, potem pa go girl. user posted image

Flora1983 - upam, da se user posted image  obrne. Mene že tudi zanima kako je naš obrnjen. Binca in preteguje se namreč na vse strani, tako da ne znam določit. user posted image  Mi je prav hecno, ko ritko ven tiši, pa me moj vpraša, če sem ziher da je ritka. Ne, nisem. Samo, bogi user posted image , če to ni ritka. Ga po glavici božam, pa mu pravim kak se guzi. user posted image

"primerna" leta za otroka - no, saj to temo smo že 1x dale skozi. Bom jaz tudi svoj primer napisala, da vidite kaj si o tem mislim. Skratka, zraven cele srednje šole in faksa sem redno delala vsaj 4x na teden, skrbela zase, za avto, itd. Sicer sem živela pri mami, ki mi je tudi pomagala, ampak večinoma sem želela sama. Pri svojih 26.letih se lahko pohvalim, da imam v hiši pri mami svoje 75kvadratno stanovanje, ki je porihtano v nulo. Res, da ga ne bi bilo, če mama ne bi vzela kredita, ki pa ga jaz odplačujem. Še 4 obroki in smo tudi s tem končali. user posted image   no, in kaj hočem s tem povedat. Verjame in vem, da je zaradi takšnega načina življenja moje razmišljanje čisto drugačno kot razmišljanje moje vrstnice, ki je doma pri starših, ne rabi delat, vse dobi na krožniku,.... Da ne bo pomote. Tudi jaz ne bi rabila delat in bi moja mama lepo skrbela zame, ampak nekak sem se pač tako sama odločila. in ni mi žal . Pa tudi čagirat smo hodili, nič nisem zamudila, tako, da tudi zdaj, ko bo user posted image , ne bom nič pogrešala. Tisto, kar pa grem 3x na leto malo ven, pa bom tudi zdaj šla. user posted image  
Pa še to. Občudujem vse tiste mlade mamice (18 - 22let), ki so pripravljene prevzeti odgovornost in to tudi storijo, prav tako pa razumem, da nimajo vse ženske možnosti, da bi pri 25 bile mamice.
ja in zdaj sem tak zabluzla, da sploh ne vem, če boste vedele, kaj sem želela povedat. user posted image


no, zdaj pa je moj post spet postal pravi roman, pa še polovice nisem pokomentirala. user posted image
nič, bom probala še kaj popoldan.
Uživajte v sončku, pa se pišemo kaj
lp, Katy

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 12:26:23   
Bobek75
Živjo,

tudi jaz sem imela težko noč, lulanje, pa trd trebuh, pa kolki me bolijo ker toliko ležim. Pa še tastarejša je prišla k meni v postlo, ker je nekaj hudega sanjalauser posted image .

imena - imate že vse izbrana imena? Pri nas se ne moremo odločituser posted image . Ko smo imeli že skoraj zbrano, je zatrmoglavila tamlajšauser posted image , da tako ne gre, da četudi je najmlajša, jo moramo upoštevatuser posted image ,.... Naredila nam je pravi govor- ni kaj, bodoči filozofuser posted image . Izgleda, da bosta user posted image user posted image ob rojstvu brez imenauser posted image .

očetovski dopust -  izgleda, da ima vsak CSD svoja pravila. Midva sva oddala papirje ko sva šla uredit očetovstvo. Ko se user posted image user posted image rodita, pa je treba samo poklicat po telefonu in sporočit datum rojstva in datum koriščenja dopusta. Pa za dva user posted image ima oče enako dni, kot za enega. No, če bom imela normalni porod, bo še šlo, če pa bo CR, pa ne vem kako bouser posted image .  Se vidi, da se bližam dnevu D- me že grabi panikauser posted image .

Lepo bodite!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 13:02:54   
amelie
Joj, se mi zdi, da imate ostale šele zdaj te težave s spanjem, ki sem jih jaz imela na sredini nosečnosti. Kolki, lulanje, ... No, mene desni kolk še vedno prekleto boli ponoči, ampak to je pa tudi vse, tako da sem prav happy. Je bilo obdobje, ko me je bolelo vse, še zapestja, pa še lulat sem morala hodit. Zdaj me lulat sploh več ne tišči ponoči.
Danes imam pregled in sem že kar nervozna user posted image , nikoli se ne znam veseliti pregleda, vedno me je strah, da kaj ne bo okej ... sem smotana, vem user posted image  In sem si zahec spet zmerila pritisk, ker vem, da mi bo šel tam spet v višave (v materinski nimam niti enkrat zgornjega pod 140, spodnjega pa okoli 90), moj realen pritisk pa je 105/65 - po kavi user posted image  
Glede papirjev - ko sva bila midva na CSD, se mi zdi, da smo vsi skupaj nekaj ugibali, kdaj in kako je treba kaj sporočiti in ko sem šla ven, mi je bilo samo še manj jasno. user posted image  Je pa res, da živim v zelo majhnem kraju, kjer verjetno ni glih ful navala nosečnic, pa potem tudi delo ni rutinsko, tako da se vsi skupaj malo lovimo user posted image
Malenaa, danes jaz ne grem na starševsko, ker mi je enostavno preveč slabo tam gor user posted image  Ni zraka, vroče ... in že dvakrat sem prav težko zdržala do konca, tako da bom danes preskočila. Mi je pa hudo, ker so mi bila zadnja predavanja kar zanimiva, samo po dvajsetih minutah ne počnem več drugega, kot da mojemu jamram, da mi ni več dobro ... 
Grem še malo delat, potem pa s cuckoma ven.
Lep dan vsem, pri nas je že vse dopoldne sonček in čisto prava pomlad!!! Juhu!!! user posted image

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 13:06:58   
Anonimen
mrežasta hlačke- nam so rekli, da jih dobiš, ampak da jih moramo imeti vseeno sabo.

cojka- bova v drugo tud skupi nosečke in čakale punčkouser posted image

Jaz sem imela danes spet uz. Ugotovili so, da je več plodovnice, tako, da imam jutr test za sladkornouser posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 13:20:17   
Kepica83
ŽIv živ!
Katy... ma si me nasmejala z tvojim postom. user posted image user posted image Vidim, da si danes bolje razpoložena. Lepo to. Jaz tudi. user posted image user posted image user posted image . Ma ja moj se gnezdi že kar lep čas. Sploh pa včeraj in danes. user posted image veš da je moj tudi včeraj kupil te svetleče zevzdice za na steno? Pa neke barve, da boma risala na steno. Danes pa pecivo peče user posted image user posted image user posted image . Jaz pa kuham, pa okne sem vse pomila. Ma ni lepšega kot se gnezdit v tem lepem vremenu. Zunaj sem pomivala okna v kratkih rokavih. Uh je super dan. Danes me je par krat tak zvilo, da si je moj že pel da grema rodit. user posted image  No pol je popustilo.

Wanabemommy... čudna si ti meni. Mam filing da boš v dveh dneh rodilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.2.2010 13:40:15   
Getreal
hej hej..dober dan vsem skupaj! A imate sončka? Pri nas je tko lepo user posted image

Joj ta teden sem tko neproduktivna..prav slabo vest imam...zbudim se ob 11h, potem sem na internetu ene 100let - ne me vprašat kaj počnem, ker nimam pojma, ure pa kar grejo... pol pa mal berem, učerej sem iz dolgočasja celo reševala križanke user posted image in pol gledam film in grem spat...jao!! Lenoba... namesto da bi pisala seminarske user posted image


nataša35
hehe hvala za vzpodbudo user posted image ma vse bo ok, samo da jz dobim v roke to štruco našo user posted image user posted image pol bo pa akcija hehe user posted image

kepica83
ma dej ti boš kar prva joj...naša izvidnica user posted image komaj čakam, da slišimo, da je mala kepica na svetu user posted image user posted image user posted image

cojka ja jz bom tudi mojga zvlekla na kkšn izlet in bova nardila en fotosešn user posted image sicer ne bo glih profi studijsko, ma se bom vseeno potrudla. Drugač sm pa mela eno fajn idejo, da bi vzela starega canona, še na film, in bi dala notr ČB film pa pol mal povadla, da bi naša miška imela kkšne lepe ČB fotke...to me tko spomni na otroštvo, te fotke filmske iz starih fotoaparatov...user posted image drgač je biu pa moj bivši fotograf ane..ampak njega pa res ne morem vprašat za fotkanje hehe user posted image user posted image user posted image drgač moj lubi je pa diplomiral na difu..športniiiik all the waaaay user posted image user posted image user posted image to je pa itak še hujše, ker rabjo tko mal teh telovadcev, da je joj.

mozolji
- a so še ktero napadli???? Jz se ne znam več borit proti njim....ta naša punca me bo uničla - ne mara konkurence user posted image

katy83
bravo tko si fajn napisala, ja!user posted image Jaz sem isto..po srednji sem se vpisala na medicino in ko sem poštekala, da to ni zame in da hočem na arhitekturo, sem doma to lepo povedala, in zraven še predstavla načrt, kako me ne bo več treba vzdrževat. Tko da sem potem poleg zoisove štipendije šla še delat in sem si vsa sledeča leta v ljubljani sama plačevala stanovanje, hrano (no tuki so mi itak kdaj pomagali user posted image ), stroške, telefon - pač vse... Tko da nisem bla staršem na grbi, čeprav bi jim seveda lahko visela gor kolkor bi hotla, ker vem da mi ne bi ničesar odrekli, ampak se mi enostavno ne bi zdelo fer...

nax05 ej kaj ti si že bla na predavanju za ea?

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?