|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 11:45:34   
ajna12
Lep pozdrav!
Jaz tudi nadaljujem z tehtanjem vsak teden, ker je res treba spremljati težo. Upam, da nas vsaj nekaj- seveda z menoj - ostane še nekaj časa na ločevalni. Bomo skupaj navijal, da pridemo do koncauser posted image user posted image user posted image . Zdaj smo že na sredini, pa bo kmalu april tukaj- da gremo naprejuser posted image .

Jaz imam danes sadni dan, pa sem tako odsotna od doma do 18.30, s seboj imam pa samo sadjeuser posted image , tako da še grešit ne morem.
Punce, gremo dalje.user posted image user posted image  

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 12:25:16   
aleži
prielpila sem vam članek v 24 ur:
 
Krvna skupina “0“
Je najstarejša krvna skupina, ki so jo imeli ljudje, ki so za preživetje lovili živali. Zaradi tega krvna skupina “0“ velja za mesno, kar pomeni, da morajo ti ljudje uživati veliko pustega rdečega mesa in perutnine in se izogibati mlečnim izdelkom, žitu (predvsem pšenici) in stročnicam. Pšenica in mlečni izdelki namreč spodbujajo nastanek vnetij in lahko sprožijo neravnovesje v imunskem sistemu. Ker prehrana tipa “0“ vsebuje veliko živalskih beljakovin, tip “0“ zahteva veliko intenzivne telesne vadbe, ki bo pomagala prebaviti meso. Osebe s to krvno skupino so poleg tega zaradi prekomerno aktivnega imunskega sistema nagnjene k prebavnim motnjam in bolj dovzetne za nastanek artritisa in bolezni ščitnice.
Krvna skupina “A“
Krvna skupina “A“ je po nastanku druga krvna skupina, temeljila pa naj bi na vegetarijanski prehrani. Nastala je namreč v obdobju, ko so se ljudje ukvarjali z nabiralništvom in poledeljstvom. Osebam s to krvno skupino strokovnjaki priporočajo uživanje stročnic, fižola, žitaric, sadja in zelenjave ter majhnih količin mlečnih izdelkov, popolnoma pa naj bi se izogibali mesu. Ti ljudje namreč slabo proizvajajo solno kislino in zato težje presnavljajo meso in mlečne izdelke.
Osebe, ki imajo krvno skupino “A“, naj se ne ukvarjajo s težjo vadbo, temveč raje z jogo, meditacijo in lažjo vadbo, saj “nemesna“ prehrana vsebuje manj kalorij. V krvni skupini “A“ so strokovnjaki poleg tega našli gen za alkoholizem, so pa ti ljudje hkrati tudi bolj dovzetni za raka, diabetes in bolezni srca.Krvna skupina “B“Krvna skupina “B“ se je razvila v času nomadov, ko je bil izbor hrane že pestrejši. Ta krvna skupina naj bi uživala veliko mesa (ne piščanca), mlečnih izdelkov, vse sadje, večino zelenjave in malo fižola. Za to krvno skupino je najbolje, če se s telovadbo ukvarja zmerno do intenzivno. Tip “B“ je močno nagnjen k vnetju mehurja in infekcijam urinarnega trakta, če imajo te osebe oslabljen imunski sistem, pa so bolj dovzetne za virusne bolezni, kot sta na primer pljučnica in multipla skleroza.
Krvna skupina “AB“
“AB“ je nastala kot zadnja krvna skupina, združuje pa tip “A“ in “B“. Je redka in najnovejša krvna skupina, za katero je najprimernejša zmerna prehrana. Osebe s to krvno skupino lahko jedo vse, kar jesta skupini “A“ in “B“, a v zmernih količinah. Uživajo naj meso in mlečne izdelke, v omejenih količinah pa pšenične izdelke, sadje in zelenjavo. V primerjavi z mesom, veliko lažje prebavljajo ribe in sojine mlečne izdelke. Osebe “AB“ naj se ukvarjajo z jogo, meditacijo in duhovnimi vajami, za poživljanje telesa pa se lahko ukvarjajo tudi z aerobno vadbo, vendar zmerno. Bolezni, h katerim so nagnjeni ti ljudje, so mešanica krvnih skupin “A“ in “B“.


(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 12:27:51   
aleži
Jaz sem krvna skupina B  in se ne strinjam user posted image . Ne maram preveč mesa (piščanca božujem), telovadba user posted image
(laufanje za otrokoma), mehur user posted image  (nikoli problemov)....

Kaj pa ostale, a so vam napisali prav ali ne??

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 18:50:15   
nincika
Hej punce,

da vas še jaz malo pozdravim...naša dieta se je prevesila v drugo polovicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Lep dosežek, ni kaj...sama si nisem mislila, da bom zdržala tako dolgo, zdaj se mi pa zdi, da še nikoli nisem bila tako zagrižena. Upam, da me ta močna volja ne zapusti prekmalu...user posted image

Še ena, ki se bo tehtala ob ponedeljkih, kot doslej. Jaz sem preveč firbčna, kako se dekice poslavljajo od mojega telesa user posted image

In kaj boste jutri jedle? Tokrat pa res nimam idej...

Zdaj grem pa iskat mojo krvno skupino, nimam pojma kam spadamuser posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 19:56:36   
becca
pozdrav vsem skupaj! tudi jaz ločujem že od 4.1. in tudi meni gre lepo dol. spremljam vas skozi in ste mi bile v veliko pomoč in motivacijo!user posted image zdaj sem se odločila da se tudi jaz javim. za tabelo: začetni kg 89,8, željeni kg 69kg, sedaj 81,9user posted image

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 20:03:53   
lunca14
Ja jaz sem skupina 0,in je res jaz moram jest meso,pa sem bla vegi skor dve leti zaradi tamalega ker sem ga dojila-alergije,sem komot zdržala brez,ampak,mi pa paše meso,ga moram mal pojest na vsake toliko časa.
In danes sem se mal pregrešila,sem pojedla tri čokoladne bombone,sem pred menzusom, in takrat mi cuker orenk pade,in moram mal kakava dobit,to je doza.ki jo moram vase spravit,potem sem za en mesec dobra,tako,da tud nimam slabe vesti.Je kar pač je.Tako,da sporočim tudi vse svoje grehe.user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu becca)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 20:31:12   
becca
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Hej punce,

da vas še jaz malo pozdravim...naša dieta se je prevesila v drugo polovicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Lep dosežek, ni kaj...sama si nisem mislila, da bom zdržala tako dolgo, zdaj se mi pa zdi, da še nikoli nisem bila tako zagrižena. Upam, da me ta močna volja ne zapusti prekmalu...user posted image

Še ena, ki se bo tehtala ob ponedeljkih, kot doslej. Jaz sem preveč firbčna, kako se dekice poslavljajo od mojega telesa user posted image

In kaj boste jutri jedle? Tokrat pa res nimam idej...

Zdaj grem pa iskat mojo krvno skupino, nimam pojma kam spadamuser posted image
nincika jaz bom skuhala krompirjev golaž.  Ena ideja pač. Glede volje pa, če ti je do zdaj uspelo, ti bo tudi naprej uspevalo.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 21:14:07   
Pigy
Ja kmalu bo april user posted image , ve ste pa načvekale full strani, si morem res mal več cajta uzet da vas bolj podrobno preberem. Sem full zaposlena, pa pridem domov, mal se spočijem, učim se matematiko, sem dobila spet navdih za šolo, upam da mi končno rata tole ekonomsko končatuser posted image user posted image . Danes sem v službi sama delala celo popoldne, ampak je šlo full fajn, si nisem mislila da bom zmoglauser posted image user posted image . Sem si pa kupila flašo 1 liter in jo spijem med delovnim časom. Marsikom pa ni jasno kako mi uspe da si ne kupim kak čips, smoki, bonbone, al čokolado in da bi grickalauser posted image , Sej nisem jaz kriva če same suhice delajo z mano, pa lahko svašta pojejo, pa se jim ne pozna.user posted image

becca- dobrodošla med nami,user posted image user posted image Vidim da se ti kg lepo topijo kot namuser posted image .

Tudi jaz se bom še naprej vsak ponedeljek tehtala, kr sedaj vidim, če mi kg stojijo se maščoba topiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem na sebi opazila da se mi čist počasi lepo koža na stegnih oblikuje (ni več tok celulitastih luknjicuser posted image user posted image ).
JAz pa ne vem katero krvno skupino imamuser posted image user posted image , enkrat sem moje spraševala pa se niso spomnili, zdravnik pa je rekel da mi v kartonu ne pišeuser posted image user posted image ? Enkrat bom zvedla.

Evo vam recept za jutriuser posted image , to velikokrat poleti naredim,

pisan krompir
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10686


stročji fižol s krompirjem
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6943

jaz bom tole zelenjavna mineštra, moj bo pa itak na dietiuser posted image user posted image
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=10380





_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu becca)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 9:23:58   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: becca

pozdrav vsem skupaj! tudi jaz ločujem že od 4.1. in tudi meni gre lepo dol. spremljam vas skozi in ste mi bile v veliko pomoč in motivacijo!user posted image zdaj sem se odločila da se tudi jaz javim. za tabelo: začetni kg 89,8, željeni kg 69kg, sedaj 81,9user posted image


Lep pozdravljena in lepo, da si se nam pridružila. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu becca)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 11:21:37   
becca
zdravo shujšane! Za vse, ki ne veste svoje krvne skupine lahko pogledate v materinsko knjižico, tam bi moralo biti zabeleženo.user posted image Imejte se!

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 12:32:59   
nincika
becca, dobrodošla sotrpinkauser posted image user posted image

Pigy, super recepti so tile...naslednjič bo definitivno na jedilniku pisan krompir, izgleda božansko... Oprosti, če si že govorila o tem, ampak me res zanima kaj delaš v službi?

Pri nas pa danes pripravjamo kar pečen krompir v pečici, zraven pa pečena zelenjava, predhodno prepražena v voku (korenček, bučke, čebula, česen). Pa seveda skleda zelene solate. Diši noro dobro, komaj čakam, mi že pošteno kruli v želodcuuser posted image

Jutri pa spet moj OH danuser posted image user posted image user posted image  Po vsej verjetnosti bodo zeljne krpice... za sladko grem pa zdaj iskat kak dober recept

Dober tek želim vsem, ki jeste ali se odpravljate jest..

(odgovor članu becca)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 12:45:31   
lunca14
user posted image mojedva tamaledva sta danes dobila koze-norice,tako,da bo pester vikend,pa še drugi teden ma satrejši počitnice,tako,da bodo vsi trije doma,jaz pa z menzusom-kok bo pestro,pa še dež bo-jeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjj,bom mogla vso čokoladno skrit,al pa si dat v glavo da mam cel teden postuser posted image .
Tako,da verjetno bo šla kaka kilca dol,glede na tempo,pa javljanje z moje strani bo bočj švoh,ker me bodo okupirali,tako,da mejte se lepo,pa pazite kaj jeste,ne se preveč grešit,pa bouser posted image user posted image ,mejte se lepouser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 13:26:08   
Pigy
Pri nas sprememba, moj ni hotel da naredim mineštro, sem morala pa rižoto in še kruh doma spečt- diši user posted image user posted image user posted image

nincika- delam v trgovini- sem prodajalka. Sej morde sploh nisem videla da si me to že uprašala, sorryuser posted image

lunca14- mate a res smolo, pa še vse tri doma, to bo pestro, saj ne bo časa mislit na čokoladouser posted image user posted image .

Se grem počasi oblečt, kr grem v službo.

lepo se mejte


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 18:38:31   
4pikice




START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



4. TEHTANJE: 9. 2 . 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice  75,8kg   60-63kg        1,2kg         68,5kg        7,3kg
2.  user posted image Lilita      76,7kg    60kg               ?               ?                    ?
3.  user posted image 2violina   80kg      65kg          0,9kg        72,1kg          7,9kg
4.  user posted image lunca14                65kg              ?                ?                    ?
5.  user posted image Pigy      82kg        60kg            1,4kg          74,5kg        7,5kg
6.  user posted image aleži     66kg        60kg             0,5kg           62kg           4kg                           
7.  user posted image
bella02  88,5kg     75kg            +1kg          82,5kg          6kg
8.  user posted image bibyzan   96kg      75kg               ?                  ?                 ?
9 .
user posted image majar.    76,6kg    65kg               0              72kg           4,4kg

10.user posted image mlinčka     user posted image        70kg               user posted image          user posted image          user posted image
11.user posted image nincika                 70kg             1,7kg          65,9kg        10,7kg
12.user posted image tea        72,3kg     62kg            1,1kg          67kg            6,4kg
13.user posted image jer.za                    65kg         1,3kg          66,7kg            7,3kg
14.
user posted image Sunny M.  70kg    62-65kg        ?                ?                    ?       
15.user posted image   mižek      61,5kg    55kg       2kg              59,5kg             2kg
16.user posted image Bojana82  78,1kg     65kg      1,7kg          67,6kg           10,5kg
17.user posted image ajna12      98kg       75kg        1,2kg         86,3kg           11,7kg
18.user posted image Dorianna    92,5kg                   0,5kg                                2,5kg
19.
user posted image Julija08      80,6kg    65-70kg     ?                ?                     ?
20.
user posted image deja777     80,4kg    60kg        0,8kg         75,4kg            5kg
21.user posted image Nov imidž   79kg       69kg         ?                ?                     ?
22.user posted image srecana_z  69kg       56kg         ?                ?                     ?
23.user posted image Koprivicaa   98kg      60kg                       88,5kg               9,5kg
24.user posted image becca        89,8kg     69kg                       81,9kg               7,9kg








_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 20:51:37   
4pikice



Zgornja tabela je za

5. TEHTANJE: 16.2.2010

(pozabila popravit)



_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 21:38:26   
Pigy
vidim da ste full čvekale popoldneuser posted image user posted image user posted image user posted image .

4pikice- super za seznamček, sej bo kmalu novi. A boš še vedno vsak ponedeljek ga delala, al bomo sam tko pisale brez seznamčka?

Sedaj pa počasi spat , jutri mam spet celodnevno.

lepo soboto


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 22:11:54   
4pikice
Če že omenjate krvne skupine, bom pa še sama dodala nekaj o konstituciji telesa, ki tudi pripomore k razumevanju zakaj nekateri jedo in se sploh ne zredijo in obratno.



Morfološka zgradba telesa predstavlja del konstitucije, imenujemo jo SOMATOTIP. Osnovni trije somatotipi (po Sheldonu) so: endomorfija, mezomorfija in ektomorfija. Čisti tipi večinoma ne obstajajo, somatotip lahko vsebuje elemente vseh treh.

EKTOMORF

Je suhljat z nežnim okostjem. Ima ploščat prsni koš, ozke rame in malo mišic. Mišice težko pridobiva in težko se zredi. Značilna je tudi slaba regeneracija po naporu. Večinoma ima mladosten videz. Ektomorf naj zaužije dovolj kalorij v 5-6 obrokih dnevno. Izogiba naj se junk-fooda in fat burnerjev. V prehrano naj vključi zdrave maščobe (losos), suho sadje ter oreščke. Beljakovin naj vnese do 1,5 g na kg telesne teže na dan.

MEZOMORF
Ima atletsko, mišičasto telo, drži se pokončno. Ženske imajo telo v obliki peščene ure, moški pa kvadratno obliko telesa. V splošnem daje starejši videz, ima debelo kožo. Zelo hitro pridobi ali izgubi težo in zlahka pridobi mišice. Značilna je tudi dobra regeneracija po vadbi. Mezomorf naj bo previden pri prehrani, jesti mora raznoliko in uravnoteženo, 4-6 obrokov na dan, lahko poveča vnos beljakovin, manj ogljikovih hidratov, zelo malo pa maščob.



ENDOMORF
Ima bolj zalito, okroglo telo. Postava je »mehka«, mišice niso izražene, ima močno grajeno okostje. Težko hujša, mišice pa ob treningu pridobiva razmeroma hitro. Ima predimenzionirana prebavila in počasen metabolizem, ki je kriv za kopičenje odvečnih energijskih rezerv v obliki maščobnega tkiva. Endomorf naj uživa zelo lahko hrano, čimvečkrat na dan, do 7 obrokov. Teh naj ne izpušča in naj ne je pozno zvečer. Izogiba naj se maščob in sladkorja, uživa lahko kofein in zeleni čaj za pospešitev delovanja metabolizma.


DRUGE OBLIKE ŽENSKEGA TELESA


Žensko telo ima lahko tudi več oblik. Majerle navaja naslednje: »A« ali hruška, »V«, »H«, ravnilo, »8«, jabolko. »A« oblika postave je običajno endomorfna. Ima močneše spodnje okončine (boki, stegna, zadnjica), Taka ženska naj hodi na kardio vadbo, dodatno naj razvija rame, hrbet in prsa, izogiba naj se step vadbi. »V« oblika postave ima rame širše od bokov in zelo širok hrbet. Boki so ozki, manjša zadnjica in suhe noge. Priporočljiva je step vadba in dodatne vaje za noge in zadnjico. »H« oblika postave je atletska. Razmeroma širok hrbet, ramena in tudi širok pas. Priporočljivo je vizualno zožati pas. Oblika postave »ravnilo« je navadno ektomorfna. Prsa, pas in boki so navadno enakega obsega. Taka oseba naj vadi visoko intenzivno vadbo, ki ni nujno aerobna (npr. body pump, taebo). Postava v obliki »osmice« je tipična mezomorfna, s širokimi rameni in ozkim pasom. Ustrezajo večinoma vse vadbe. Elipsasta postava ali postava v obliki jabolka je navadno nižje rasti. Ima močnejše prsi in pas ter izrazito suhe noge. Odvečna teža se nabira večinoma okoli pasu. Za močnejše in bolj mišičaste noge se priporoča step vadba.


Ja, zagotovo bi se našlo še kar nekaj drugih dejavnikov, ki vplivajo na našo telesno težo, zanimivo branje ni kaj. A zaenkrat zame ostaja najbolj pomembno to, da ločujem in da mi grejo kilce lepo počasi dol
.user posted image





< Sporočilo je popravil 4pikice -- 19.2.2010 22:14:19 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.2.2010 22:18:02   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


4pikice- super za seznamček, sej bo kmalu novi. A boš še vedno vsak ponedeljek ga delala, al bomo sam tko pisale brez seznamčka?




Seznamček JE PA TAKOOOO LEP, da še naprej ostaja! user posted image

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 19.2.2010 22:20:34 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.2.2010 9:30:14   
nincika
4pikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image  in HVALA verjetno v imenu vseh, da tako lepo skrbiš za naš seznamček... Ko boš kaj popravljala, pa lahko meni na začetni teži in teži sedaj narediš user posted image ...Si mi pa kr jutro polepšala, ko sem prebrala, trenutna teža 65,9kg. Ko bi le bilo res...user posted image user posted image

Jaz sem danes že popila liter tekočine, zdaj grem pa jest pomaranče...
Za sladico bo danes borovničeva tortauser posted image user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.2.2010 10:11:36   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

4pikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image  in HVALA verjetno v imenu vseh, da tako lepo skrbiš za naš seznamček... Ko boš kaj popravljala, pa lahko meni na začetni teži in teži sedaj narediš user posted image ...Si mi pa kr jutro polepšala, ko sem prebrala, trenutna teža 65,9kg. Ko bi le bilo res...user posted image user posted image





Ja, ja tebi sem ga polepšalauser posted image , tea pa upam, da ga še ni videla, ker sem njene kg tebi napisala, njene sem ji pa stare pustila. Grem kar lepo popravit!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.2.2010 10:15:05   
4pikice




START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



5. TEHTANJE: 16. 2 . 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice  75,8kg   60-63kg        1,2kg         68,5kg        7,3kg
2.  user posted image Lilita      76,7kg    60kg               ?               ?                    ?
3.  user posted image 2violina   80kg      65kg          0,9kg        72,1kg          7,9kg
4.  user posted image lunca14                65kg              ?                ?                    ?
5.  user posted image Pigy      82kg        60kg            1,4kg          74,5kg        7,5kg
6.  user posted image aleži     66kg        60kg             0,5kg           62kg           4kg                           
7.  user posted image
bella02  88,5kg     75kg            +1kg          82,5kg          6kg
8.  user posted image bibyzan   96kg      75kg               ?                  ?                 ?
9 .
user posted image majar.    76,6kg    65kg               0              72kg           4,4kg

10.user posted image mlinčka     user posted image        70kg               user posted image            user posted image             
11.user posted image nincika     user posted image             70kg             1,7kg       user posted image        10,7kg
12.user posted image tea        72,3kg     62kg            1,1kg        65,9kg            6,4kg
13.user posted image jer.za                    65kg         1,3kg          66,7kg            7,3kg
14.
user posted image Sunny M.  70kg    62-65kg        ?                ?                    ?       
15.user posted image   mižek      61,5kg    55kg       2kg              59,5kg             2kg
16.user posted image Bojana82  78,1kg     65kg      1,7kg          67,6kg           10,5kg
17.user posted image ajna12      98kg       75kg        1,2kg         86,3kg           11,7kg
18.user posted image Dorianna    92,5kg                   0,5kg                                2,5kg
19.
user posted image Julija08      80,6kg    65-70kg     ?                ?                     ?
20.
user posted image deja777     80,4kg    60kg        0,8kg         75,4kg            5kg
21.user posted image Nov imidž   79kg       69kg         ?                ?                     ?
22.user posted image srecana_z  69kg       56kg         ?                ?                     ?
23.user posted image Koprivicaa   98kg      60kg                       88,5kg               9,5kg
24.user posted image becca        89,8kg     69kg                       81,9kg               7,9kg



< Sporočilo je popravil 4pikice -- 20.2.2010 10:16:32 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.2.2010 12:19:36   
becca
4pikice- res se trudiš in hvala tudi iz moje strani. Malo mi pada volja sem včeraj zvečer kar skoraj obupala, ker mi je vse kar sta moja dva jedla tako dišalo, še čokolada ko je drugače nimam preveč radauser posted image pa bo že! Dnes OH in sem vesela ker si bom zvečer privoščlauser posted image komaj čakam. nincika- ti pa si kar pridna, kr skoz nekaj pečešuser posted image . Sedaj pa letim kosilo za moje do konca skuhat-PA - PAuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.2.2010 20:48:23   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: becca

Malo mi pada volja sem včeraj zvečer kar skoraj obupala, ker mi je vse kar sta moja dva jedla tako dišalo, še čokolada ko je drugače nimam preveč radauser posted image pa bo že!


Dej nehi no, ti pa obupalauser posted image 8kg si dol spravila, toliko časa in volje  si že vložila, da se ti že zaradi tega ni vredno ustavljati na polovici poti. Bi rada spet vse nazaj dobila in še več???!!!

Saj vem, da neuser posted image

Tudi ostale, pridne bit!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu becca)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.2.2010 22:17:14   
Pigy
Seznamček JE PA TAKOOOO LEP, da še naprej ostaja! user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

user posted image user posted image

Današnji dan je zamano, delavno- na full, vzela sem si čas in pojedla celo kos pice iz špara, matr neka napolitana pica, gor pa full paradižnika, pa rukola, pa še full ene traveuser posted image user posted image user posted image , matr sm se kr u skladišče skrila, da nebi vidli, je blo pa mal tud sira gor. Ampak itak neki sem mogla jest, sem pa za večerjo ko sem prišla domov eno jabolko pojedla.
Upam da mi bo v ponedeljeko pokazalo vsaj 5 kg manj, kr ta teden sm skori vsak dan samo enkrat jedla. Drgač pa si litrško flašo vsak dan naštimam in med šihtom spijem- dons sm skor 2 litra spila med službo, dobr da tista ki je z mano delala razumela zakaj skoz na wc hodim, ona je pred leti isto hujšala po tej dieti.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: becca

Malo mi pada volja sem včeraj zvečer kar skoraj obupala, ker mi je vse kar sta moja dva jedla tako dišalo, še čokolada ko je drugače nimam preveč rada pa bo že!

Če do sedaj nisi obupala, sedaj pa sploh ne smeš, hallo sej si tko kot mi daleč prišla,...... pomoje se ne splača.user posted image

Tudi ostale, pridne bit!

Yes 4pikice- mislim da nas bo večina pridnih, saj jutri je sadni danuser posted image
Vsaki neki malega
user posted image




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.2.2010 9:58:25   
4pikice
Ja, danes pa sadje in zelenjava. Mi prav paše, sem se včeraj kar prenajedla pizze. Kaj morem, bila je pač odlična. Mojuser posted image je pripravil testo, ker on to obvlada, na pizzi pa sem imela naslednje: pelate, bučke, svež paradižnik, svežo papriko,malo sem posolila in dodala majčkeno vegete(za boljši okus), nato sem 10 min preden je bila pečena dodala še na kolobarje narezano čebulo (če jo daš na začetku gor se zažge). Ko je bila pizza pečena, sem nanjo dala še veliko sveže rukole, ki sem jo polila s česnom in olivnim oljem (česen sem na olivnem olju prepražila le toliko, da je česen zadišal). In ko sem jo jedla, sem ves čas govorila"oh kok je dobra", naslednjič na OH dan zagotovo ponovim. Večerja je bila pa skromna. Par piškotov Domačica in čokolada, pa še s tem sem se matrala.

Jutri se ne pozabite stehtati! Še dobro, da je danes sadni dan, bodo jutri še lepše številke!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?