|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 10:11:11   
2violina
user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 10:41:31   
Detece
Ja res je, da mi ta ločevalna ne gre....ker enostavno predolgo traja ali pa nimam toliko močne volje, da bi vstrajala tudi takrat ko se tehnica ustavi...Moram nekako premakniti tehnico in potem veselo dalje....Hrano še vedno ločujem - večinoma, rada bi da mi pride v navado....


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 11:11:25   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Ja res je, da mi ta ločevalna ne gre....ker enostavno predolgo traja ali pa nimam toliko močne volje, da bi vstrajala tudi takrat ko se tehnica ustavi...Moram nekako premakniti tehnico in potem veselo dalje....Hrano še vedno ločujem - večinoma, rada bi da mi pride v navado....




Polglej tudi zredila se verjetno nisi čez noč. No vsaj jaz ne. Torej tudi kg ne morejo splahteti kar takoj. Idelano hujšanje je od 0,5 -1 kg na teden. Saj shujšat ni tak problem. Mislim, da bo težje dobljene kg obdržat. Prav zato je tu knjiga 90 dnevna ločevalna in nato še naslednjih 90 dni. Torej vse skupaj traja 1/2 leta. V tem času se bomo naučile ločevati, torej pravilno kombinirat obroke, manj jesti, dopustiti kakšen greh in predvsem kontrolirat telesno težo, da nam ponovno ne uide z vajeti - jo-jo efekt.
Sama si napisala, da želiš, da ti ločevanje pride v navado. Na ta način ti lahko. Imaš morda knjigo naslednjih 90 dni? Tista ni tak bau bau in nas uči ločevati in pridobljeno težo obdržati. Če jo nimaš in jo želiš ti jo lahko pošljem.
Nisem nek stručnjak a se sama tudi trudim, Želim shujšat in težo, ki jo bom tekom leta pridobila tudi obdržat.
Saj tudi mene jezi, ker gre počasi dol ampak ob striktnem ločevanju bo šlo dol. Še vsaki je šlo in bo šlo tudi tebi, meni in vsem drugim. Tako, da poizkusi vstrajat  - verjemi vase in rezultat ne bo izostal.




_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 11:24:40   
Detece
2 violina imam knjigo 90 dnevna ločevalna.
Sem pa se jaz skoraj res zredila čez noč. Predvidevam hormoni. Nikoli nisem imela pretiranih težav s težo (malo sem že mogla pazit a ne preveč) tudi v nosečnosti sem šla gor normanih 15 kg. Po porodu (carski rez) sem se pa zredila v 2 meseceih za 12 kg. Dobesedno me je razneslo. Predvidevam, da so me izdali hormoni zaradi dojenja (pa tako sem si želela dojit, da sem malega 1 mesec matrala...no nama je uspelo!!!). Zdaj ne dojim več (po 1 letu) in apetit se mi je zelo zmanjšal, a kg stojijo. Rada bi samo spravila še to s sebe čim prej....da lahko končno oblečem kakšno staro cunjo...že celo leto kupujem oblačila in nimam nikoli kaj oblečt....grrrrr....najprej vse premalo, zdaj so nove stvari že prevelikem stare a še vedno premale....za znoret....
Bom poskusila ta teden se malo postit z jajčkami in se vam potem pridružim ponovno ko se mi teh. malo premakne....


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 11:34:14   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Ja res je, da mi ta ločevalna ne gre....ker enostavno predolgo traja ali pa nimam toliko močne volje, da bi vstrajala tudi takrat ko se tehnica ustavi...Moram nekako premakniti tehnico in potem veselo dalje....Hrano še vedno ločujem - večinoma, rada bi da mi pride v navado....




Polglej tudi zredila se verjetno nisi čez noč. No vsaj jaz ne. Torej tudi kg ne morejo splahteti kar takoj. Idelano hujšanje je od 0,5 -1 kg na teden. Saj shujšat ni tak problem. Mislim, da bo težje dobljene kg obdržat. user posted image  Prav zato je tu knjiga 90 dnevna ločevalna in nato še naslednjih 90 dni. Torej vse skupaj traja 1/2 leta. V tem času se bomo naučile ločevati, torej pravilno kombinirat obroke, manj jesti, dopustiti kakšen greh in predvsem kontrolirat telesno težo, da nam ponovno ne uide z vajeti - jo-jo efekt.
Sama si napisala, da želiš, da ti ločevanje pride v navado. Na ta način ti lahko. Imaš morda knjigo naslednjih 90 dni? Tista ni tak bau bau in nas uči ločevati in pridobljeno težo obdržati. Če jo nimaš in jo želiš ti jo lahko pošljem.
Nisem nek stručnjak a se sama tudi trudim, user posted image . Tako tudi jaz!! 
Saj tudi mene jezi, ker gre počasi dol ampak ob striktnem ločevanju bo šlo dol. Še vsaki je šlo in bo šlo tudi tebi, meni in vsem drugim. Tako, da poizkusi vstrajat  - verjemi vase in rezultat ne bo izostal.





dovolj motivacije user posted image  user posted image user posted image user posted image

Detece: poskusi zjutraj spit kis z vodo ali mlačno vodo z limono in čez dan pit ogromno količine vode!!! Nekje sem prebrala, da je potrebno spit: npr. če imaš 6o kg 3 litre vode na dan!!!! Meni res ne rata toliko spit, ma se potrudim da vsaj od 2-3 l spijem.

Tisto dieto z juhico sem tudi jaz lani poleti imela, apak sem se jo naveličala tudi po 1 tednu ali celo manj...nekako sem se naveličala okusa, zelenjave....
kaj pa z anansom?
http://www.mojrecept.net/hitradieta/dieta.asp?Naslov=Dieta_z_ananasom
kaj boš imela dieto z jajci???
Srečno!!!!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 11:44:38   
Detece
aleži ja bom probala tole z jajci, ampak samo 5 dni...ne več...potem bom pa s5 malo ločevala-bolj strogo...malo tu, malo tamuser posted image user posted image ...da ni dolgčas....po mojem bi bil problem če bi imela še veliko za izgubiti...zaenkrat mislim da bi bilo kakšnih 5 kg čisto ok...potem pa še 1 ali 2 pred poletjem in bo idealka....težava po mojem nastane kadar te hitre diete delajo punce ki moraj izgubiti veliko več kg...bom vidla kako bo no...če bom sploh zdržalauser posted image user posted image ...

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 11:45:54   
Detece
Tale z ananasom je pa pretežno izguba vode...meni pa salo viška hodi...okoli trebuha...user posted image user posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 11:51:01   
aleži
Dobra si user posted image user posted image user posted image user posted image  meni dieta kje so jajca je user posted image .
Na nobeni dieti razen na montiju, ločevalni in tisti z juhico nisem bila.... nekako ne verjamem v te hitre diete, žal
srečno pa povej kako se bo izteklo!!!

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 11:53:01   
Detece
Jaz tudi ne Aleži, to so moje prve diete, zato bi pa rada vse sprobalauser posted image user posted image ...joke....

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 12:22:25   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina



Polglej tudi zredila se verjetno nisi čez noč. No vsaj jaz ne. Torej tudi kg ne morejo splahteti kar takoj. Idelano hujšanje je od 0,5 -1 kg na teden. Saj shujšat ni tak problem. Mislim, da bo težje dobljene kg obdržat. Prav zato je tu knjiga 90 dnevna ločevalna in nato še naslednjih 90 dni. Torej vse skupaj traja 1/2 leta. V tem času se bomo naučile ločevati, torej pravilno kombinirat obroke, manj jesti, dopustiti kakšen greh in predvsem kontrolirat telesno težo, da nam ponovno ne uide z vajeti - jo-jo efekt.
Sama si napisala, da želiš, da ti ločevanje pride v navado. Na ta način ti lahko. Imaš morda knjigo naslednjih 90 dni? Tista ni tak bau bau in nas uči ločevati in pridobljeno težo obdržati. Če jo nimaš in jo želiš ti jo lahko pošljem.
Nisem nek stručnjak a se sama tudi trudim, Želim shujšat in težo, ki jo bom tekom leta pridobila tudi obdržat.
Saj tudi mene jezi, ker gre počasi dol ampak ob striktnem ločevanju bo šlo dol. Še vsaki je šlo in bo šlo tudi tebi, meni in vsem drugim. Tako, da poizkusi vstrajat  - verjemi vase in rezultat ne bo izostal.






Se podpišem pod to!


Detece- sicer ti želim veliko uspeha pri "speedy down speedy up" dieti , bi pa veliko raje videla, da se vrneš k nam in vztrajno ter počasi izgubljaš svoje deke



_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 12:50:58   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Sem pa se jaz skoraj res zredila čez noč. Predvidevam hormoni. Nikoli nisem imela pretiranih težav s težo (malo sem že mogla pazit a ne preveč) tudi v nosečnosti sem šla gor normanih 15 kg. Po porodu (carski rez) sem se pa zredila v 2 meseceih za 12 kg. Dobesedno me je razneslo. Predvidevam, da so me izdali hormoni zaradi dojenja (pa tako sem si želela dojit, da sem malega 1 mesec matrala...no nama je uspelo!!!). Zdaj ne dojim več (po 1 letu) in apetit se mi je zelo zmanjšal, a kg stojijo.



Jest sem se pa že med zadnjo nosečnostjo zredila za 30kg, v 9.mesecu kar za 10 kg, mi je tehtnica vsak teden kazala natančno 2kg več pa sem čisto normalno jedla, tako, da vem kako je to. No, po porodu (tudi carski rez)sem šla dol le borih 10kg, potem pa v 8 mesecih še 8kg dol, nato sem se spet začela rediti, v 4ih mesecih 4 kg gor. Pri tej kuri sem od 4.1. izgubila nekaj več kot 6kg pa se kar stiktno držim diete in ne grešim (nekatere druge so izgubile precej več). Tehtnica je že pokazala na 1. mestu šestko, tako, da sem zelo zadovoljna.

Zaradi dojenja me pa kar malo čudi, da si se zaradi tega zredila, ker po navadi mamice s tem težo izgubljajo, ker ti otrok poje kalorije. Tudi sama sem svojo ta prvo dojila skoraj eno leto in sem tudi zaradi tega prišla hitro na isto težo kot pred porodom pa sem se pravtako pri 1. nosečnosti zredila za 15kg.

Ma pri tem je še vrsta drugih dejavnikov. Pomembna je starost, potem stres tudi vplava na težo, hormoni, dednost... Najbolj pomembno je, da znaš prisluhniti svojemu telesu.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 13:13:02   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Najbolj pomembno je, da znaš prisluhniti svojemu telesu.



user posted image  user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 13:59:41   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: Detece





Zaradi dojenja me pa kar malo čudi, da si se zaradi tega zredila, ker po navadi mamice s tem težo izgubljajo, ker ti otrok poje kalorije. Tudi sama sem svojo ta prvo dojila skoraj eno leto in sem tudi zaradi tega prišla hitro na isto težo kot pred porodom pa sem se pravtako pri 1. nosečnosti zredila za 15kg.

Ma pri tem je še vrsta drugih dejavnikov. Pomembna je starost, potem stres tudi vplava na težo, hormoni, dednost... Najbolj pomembno je, da znaš prisluhniti svojemu telesu.



Jaz sem se v 1 mesecu zredila za 6kg po porodu, to je nekaj nenormalnega (razen v povezavi s hormonskimi motnjami), zdaj pa ko ne dojim več pojem kolikor mi paše pa kg ne grejo gor. Očitno je nekaj na tem. Kaj točno nimam pojma. Rodila sem z 25 leti, danes sem stara 27....leta niso problem....

Bom se vam pridružila s5 obljubim.....ampak moram še to poskusiti najprej...me preveč matra:)....

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 19:07:52   
tea
Sadni dan gre počasi h koncu in danes je bilo kar težko.Sem že celi dan lačna, pa kar neki stikam in iščem, če bi bilo kaj za grickat. Še k sreči ni ničuser posted image
Jutri bo pa mesekuser posted image , pa goveja juhca - se že prav veselimuser posted image
Ja, tile kilogramčki ne gredo več tko hitro dol kot na začetku, pa vendar ne smemo obupat, saj smo vendar že na polovici!! Še malo pa bo mimo. Če sem poštena že kar komaj čakam, pa tudi tako pridna nisem več, kot sem bila na začetku. Si vsak dan sproti govorim, od jutri naprej pa ne bom več grešila, pa me vedno premami kakšna malenkostuser posted image Ja, je res, ko se enkrat pregrešiš, gre potem kot domino.
Grem otroke v posteljo spravit, pol pa mal brat - sem danes celi dan likala, pospravljala, prala...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 20:04:15   
lunca14
user posted image lepo da se je tema malo razvilauser posted image user posted image na sredini smo in motivacija vidno pada,ker kg ne padajo več tako hitro,ampak to je čist normalno,sam kaj ko so želje po idealni teži,tako močne.Sej bo samo po pameti,pomlad se bliža,sedaj se še lahko skrivamo za bundami in plašči,a kaj kmalu bomo to odvrgle s sebe dol,in pokazat bo treba naša teleščkauser posted image .In vem,da nam bo uspelo do poletja sklesat naša teleščka.
Tudi moj postni dan se zaključuje,okrog kosila ,me je mal lakota napadla,a se je dalo zdržat,ker je bil itak cel dan delovni dan,tako,da itak nisem mela časa razmišljat o hrani.Sedaj pa dam še zadnjega otročka spat,in verjetno bom tud jaz zdraven njega zaspala,potem,pa je že jutrišnji dan,ko bom lahko jedla sadje in solato-joj kok jaz obožujem solateuser posted image .

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 21:09:08   
Pigy
napišem neki, pol me pa vrže venuser posted image . Nisem vas brala nič, kr do danes nisem mela neta, pa vidim da še vedno šteka.

Detece vidim da greš na druge diete, upam da ti uspe spravit kg dol in obdržat.user posted image

A to se pogovarjate o tisti dieti z zelenjavno juho, ko jo več poješ več greš doluser posted image ?

Moj sadni dan je minil brez sadja, sem zjutri pojedla eno jabolko, potem za kosilo malo zelenjave (paprike in paradižniki)- vse skup je bilo pol manj od desertnega krožnika, potem v službi pa samo vodo in kavo. Sem pa opazila odkar hodim v službo še manj pojem kot prejuser posted image .

Komaj čakam jutri ko je meso, že razmišljam kaj biuser posted image . Upam da kak pameten recept povesteuser posted image user posted image

Jaz razmišljam o tem
http://www.kulinarika.net/recept/zelenjavne_jedi/Bucke_s_paradiznikom_in_sirom-10169.html


< Sporočilo je popravil Pigy -- 17.2.2010 21:10:51 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 23:26:17   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Rodila sem z 25 leti, danes sem stara 27....leta niso problem....



Še vedno trdim, da so tudi leta lahko problem. Morda ne v tvojem primeru, v mojem pa zagotovo. Z leti se tudi delovanje hormonov spreminja. Ko sem rodila prvi dve hčerki v 23. in 24. letu, se med nosečnostjo nisem niti zelo zredila, niti nisem imela poporodnih težav s težo, zelo hitro so mi kilogramčki skopneli in bila sem kaj kamlu v starih kavbojkah. Sedaj, ko sem rodila pri 32-ih sem se full zredila med nosečnostjo in po njej.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
17.2.2010 23:32:28   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


http://www.kulinarika.net/recept/zelenjavne_jedi/Bucke_s_paradiznikom_in_sirom-10169.html



Njami, dobra izbira, čist po mojem okusu! Bom kar "ponavljanka sestavljanka"user posted image

Jest grem pa juti z babam v mehiško, komi čakam. Mi že tako kruliuser posted image    Vodni-postni dan je uspešno za mano, jupi, jupi, jaja!!!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 8:46:48   
4pikice
Niste še prav vse javile svojih podatvov za v tabelo (okoli 10 jih še fali), zato predlagam, da bi bilo naslednje tehtanje po naslednjem vodnem dnevu.

Kdaj je že to???

Takrat bo rezultat hujšanja zagotovo   bolj viden, me pa še bolj vesele. Če pa bo katera stopila na tehtnico v tem vmesnem času in bo to želela deliti z nami (zaradi veselja ali žalosti) pa tudi prav. Kaj pravite na to?

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 18.2.2010 8:49:11 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 8:51:04   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

Tudi moj postni dan se zaključuje,okrog kosila ,me je mal lakota napadla,a se je dalo zdržat,ker je bil itak cel dan delovni dan,tako,da itak nisem mela časa razmišljat o hrani.


user posted image user posted image user posted image user posted image  čESTITAM,

Tudi sama sem včeraj  preživela post. Čez dan sem spila dve kavi brez vsega in več kot 4 litre vode. Danes se počutim fenomenalno, polno elana, energije in veselja do ločevanja in življenja nasploh. Sicer je postni dan pobral le 0,3 kg (bi verjetno več a nisem šla od ponedeljka na WC) a mi je vseeno. Važno, da sem dokazala sebi, da lahko kadar koli hočem zdržim dan brez hrane.
Mi je bil tisti obvezni postni dan po knjigi bolj težaven, kot ta za katerega sem se odločila včeraj.

Sedaj gremo naprej v nove borbe.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 8:59:44   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Niste še prav vse javile svojih podatvov za v tabelo (okoli 10 jih še fali), zato predlagam, da bi bilo naslednje tehtanje po naslednjem vodnem dnevu.

Kdaj je že to???  02.03.2010 - torek

Takrat bo rezultat hujšanja zagotovo   bolj viden, me pa še bolj vesele. Če pa bo katera stopila na tehtnico v tem vmesnem času in bo to želela deliti z nami (zaradi veselja ali žalosti) pa tudi prav. Kaj pravite na to?


Meni je vseeno. Sama bom nadaljevala tako kot sedaj. Tehtala se bom vsak teden ob istem času, pa naj bo + ali -. Nekje na netu sem prebrala, da si moraš kontrolirat telesno težo, če hujšaš, vsak teden. Svoje možgančke sem že strenirala in se tako avtomatsko vsak ponedelje zjutraj v kopalnici prepognem in potegne tehnico izpod omare. Ja in pri meni bo tako tudi odslej.
In za informacijo bom težo delila z vami.

Še nekaj  mi roji po glavi in sicer besede Petre Majdič,user posted image user posted image user posted image ob bronasti medalji user posted image user posted image user posted image  na OI, ki jo je osvojila kljub 4 zlomljenim rebram. " če zmorej jaz zmore vsa Slovenija" Torej punce zmoremo tudi me zdržati še to ne več polovico ločevalne in biti tako pridne in motivirane kot smo bile do sedaj.......

< Sporočilo je popravil 2violina -- 18.2.2010 9:01:07 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 9:42:22   
4pikice
Tudi sama se bom tehtala vsak teden (kot ponavadi). Dons gre tabela gor s 15 najbolj vztrajnimi. Ostale pa še vedno dobrodošle!

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 10:16:30   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Tudi sama se bom tehtala vsak teden (kot ponavadi). Dons gre tabela gor s 15 najbolj vztrajnimi. Ostale pa še vedno dobrodošle!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ZA 15 najbolj vztrajnih in user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za 4pikice, ki se tako trudi z nami za  našo tabelico. Vsem pošiljam malo  

user posted image

za motivacijo, za prihajajoče lepo vreme

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 10:22:30   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Rodila sem z 25 leti, danes sem stara 27....leta niso problem....



Še vedno trdim, da so tudi leta lahko problem. Morda ne v tvojem primeru, v mojem pa zagotovo. Z leti se tudi delovanje hormonov spreminja. Ko sem rodila prvi dve hčerki v 23. in 24. letu, se med nosečnostjo nisem niti zelo zredila, niti nisem imela poporodnih težav s težo, zelo hitro so mi kilogramčki skopneli in bila sem kaj kamlu v starih kavbojkah. Sedaj, ko sem rodila pri 32-ih sem se full zredila med nosečnostjo in po njej.

  

Sama bom letos 40 in verjemite mi, da je z vsakim letom težje spravljat odvečne kg s sebe. Sploh če jih je toliko preveč kot pri meni. Mlajši ko si hitreje deluje metabolizem in hitreje se topijo kg. Z leti pstaja taljenje maščobe prava muka user posted image  a gre.  Tako, da detece za karkoli se odločiš z motivacijo in trdno voljo pali.  Ste me pa s tem spomnile na to, da sem jih imela po drugem porodu 70 in sem se sama sebi zdela strašno debela. Torej sem bila sedaj pri 80 pravi user posted image  in sem definitivno še. Ja še ena motivacija vsaj zame, da se spomnim kakšna sem bila včasih, kakšna sem sedaj in predvsem kakšen je moj cilj postati.

< Sporočilo je popravil 2violina -- 18.2.2010 10:23:47 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.2.2010 11:13:01   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ZA 15 najbolj vztrajnih in user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za 4pikice, ki se tako trudi z nami za  našo tabelico. Vsem pošiljam malo  

user posted image

za motivacijo, za prihajajoče lepo vreme


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?