|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.2.2010 20:50:08   
nincika
user posted image user posted image BRAVO PUNCEuser posted image user posted image  Kako sem vesela, ko berem te minus kilograme...jaz dobim vsak teden nov zagon za naprej...

Danes mi je tehtnica pokazala - 2,2kg, torej skupaj 12,90kg. Jaz sem čist navdušena in komaj čakam, da začnem še malo bolj migatuser posted image user posted image

Hitim likat, me likalnik že kličeuser posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.2.2010 20:51:53   
lunca14

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Zanimivo za prebrat



...........pa,vse drži kot pribitouser posted image ,jaz sem tud dala iz glave besedo dieta,jem po pameti,manj in ločujem,čeprav se ne držim vsega striktno,pač ločujem po svoje,nimam teh dnevnih ritmov,danes to,jutri to,pa gredo vseno kilce lepo dol,ker to name deluje preveč psihološko,češ danes ne smem tega in tega.........pač mi ratuje po moje,zato,mi pa ne bo problem,to nadaljevat tud kasneje,in poskušam,da ta način prehranjevanja pride v način življenja,ne pa v smislu diete,ker če bom po treh mesecih začela jesti normalno-neločevati,bodo prišle kg vse veselo nazaj,z pribitkom.
Tako,da se čist strinjam z napisanim.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.2.2010 21:45:44   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14


IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Zanimivo za prebrat



...........pa,vse drži kot pribitouser posted image ,jaz sem tud dala iz glave besedo dieta,jem po pameti,manj in ločujem,čeprav se ne držim vsega striktno,pač ločujem po svoje,nimam teh dnevnih ritmov,danes to,jutri to,pa gredo vseno kilce lepo dol,ker to name deluje preveč psihološko,češ danes ne smem tega in tega.........pač mi ratuje po moje,zato,mi pa ne bo problem,to nadaljevat tud kasneje,in poskušam,da ta način prehranjevanja pride v način življenja,ne pa v smislu diete,ker če bom po treh mesecih začela jesti normalno-neločevati,bodo prišle kg vse veselo nazaj,z pribitkom.
Tako,da se čist strinjam z napisanim.


Se čist strinjam s tabo, ko sem tole danes brala, sem na vsaki točki, videla sebe v tem. Meni je lažje če vem kaj bom kuhala jutri, pač tko sem že od prej navajena- mislim v dan naprej.
Jaz pomislim na besedo dieta, samo takrat ko me prime da bi grešila, ampak če je želja tako velika kot napr. včeraj, pojem en košček in gremo naprej, user posted image Tudi jaz bi rada še naprej obdržala take prehranjevalne navade. Prve dni te diete sm skoz na tehtnici visela, in gledala da sm ja čim manj pojedla, da niso šli gramčki gor, ampak da so šli kg dol, sedaj pa ne več, tehtam se 1 ali 2* na teden.

Jaz imam težave s tem da mi fuuul zatekajo gležnji, včasih mam tako raziko, da je levi gleženj širši za 3-4 cm od desnega. Veste kako je težko najt obutev, ko moraš  kupit večjo številko. No sedaj pa že ene 2 tedna sploh nista otečena, imam isti obseg , stegna tudi niso več toliko pomarančastauser posted image .  To itak moj najbolj opaziuser posted image user posted image user posted image .  Trebuh se mi je pa fuul zmanjšal.

Kaj pa vam, kje ste največ izgubili obsega? Kako mate počutje? Dejte se mal razpisat, ne pa da sam pišemo koliko kg smo izgubile. user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.2.2010 21:47:48   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

user posted image user posted image BRAVO PUNCEuser posted image user posted image  Kako sem vesela, ko berem te minus kilograme...jaz dobim vsak teden nov zagon za naprej...

Danes mi je tehtnica pokazala - 2,2kg, torej skupaj 12,90kg. Jaz sem čist navdušena in komaj čakam, da začnem še malo bolj migatuser posted image user posted image

Hitim likat, me likalnik že kličeuser posted image



Super za tako veliko izgubo kguser posted image user posted image user posted image

Jaz sem se včeri po dolgem času pogovarjala z likalnikom, kr neki časauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Uh odkar hodim v službo, nimam časa za nič. user posted image user posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.2.2010 22:00:20   
nebo
Bravo dekleta res ste pridna, sem vas sedaj šla malo brat za nazaj...kapo dol, ni kaj, po 10 izgubljenih kg in še več...

Sem pa sedaj tudi malo brala to knjigo ki kroži po mailu in sem prav zmedena, saj velikokrat sploh ni enako kosilo in večerja, pa recimo za večerjo je polnozrnat rogljiček in pa recimo špinačni narastek - kar pomeni, da lahko jemo špinačo s krompirjem, pa recimo ajdovi žganci, kar pomeni, da lahko jemo ajdove žgance in gobovo juho, aja pa za večerjo je nekje pisana piščanjčja posebna na škrobni dan, v solati??? Pa kaj je sedaj to??

Mi je pa všeč recimo kaj lahko narediš na sadno zelenjavni dan iz sadja, sploh nisem razmišljala o pečenih bananah, pa recimo piše suho sadje in dodan riž (vse prehukano), kdaj pa na škrobni dan??

Uffff, si mislite ena tečka, ampak sem radovedna...user posted image user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.2.2010 22:11:06   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Bravo dekleta res ste pridna, sem vas sedaj šla malo brat za nazaj...kapo dol, ni kaj, po 10 izgubljenih kg in še več...

Sem pa sedaj tudi malo brala to knjigo ki kroži po mailu in sem prav zmedena, saj velikokrat sploh ni enako kosilo in večerja, pa recimo za večerjo je polnozrnat rogljiček in pa recimo špinačni narastek - kar pomeni, da lahko jemo špinačo s krompirjem, pa recimo ajdovi žganci, kar pomeni, da lahko jemo ajdove žgance in gobovo juho, aja pa za večerjo je nekje pisana piščanjčja posebna na škrobni dan, v solati??? Pa kaj je sedaj to??

Mi je pa všeč recimo kaj lahko narediš na sadno zelenjavni dan iz sadja, sploh nisem razmišljala o pečenih bananah, pa recimo piše suho sadje in dodan riž (vse prehukano), kdaj pa na škrobni dan??

Uffff, si mislite ena tečka, ampak sem radovedna...user posted image user posted image


Si radovedna, tako kot smo bile vse na začetku. Ti kr sprašuj, če te kaj zanimauser posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.2.2010 22:13:30   
Pigy
ko imaš dan OH,  je večerja drugačna. 

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 6:42:34   
2violina
Kako lepo vas je prebirat. Vidim, da smo se spet malo bolj razpisale in upam, da bo tako tudi ostalo. Jaz sem pa včeraj grešila na polni črti in to zvečer. Ponoči nisem mogla spati in sedaj me boli želodec za znoret. Pojedla sem 2 rupuruta, hrana se mi gabi. Evo toliko o stranskih učinkih greha. Tako, da bom danes bolj na izi, lahki hrani, verjetno na kakšni zelenjavni juhici, da pridem spet k sebi.

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy


Jaz sem se včeri po dolgem času pogovarjala z likalnikom, kr neki časauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Uh odkar hodim v službo, nimam časa za nič. user posted image user posted image



Tole me je zbodlo v oči. Veš Pigy kmalu se boš navadila. Služba, dom in družina ti bosta postali rutina in časa bo še za marsikaj drugega. Le pravilno si ga moraš razporediti. Sama sem ob službi, dvema malima otročičkoma vpisala še izredni študij in uspešno diplomirala. Ja to je bilo v tistih najlepših letih, ko o raznih shujševalnih nisem niti sanjala, saj mi ob 48 kg niti ni bilo treba.

Nebo imam občutek, da prebiraš knjigo naslednjih 90 dni (2 del ločevalne), kajti v prvem delu je kosilo in večerja na B in Š dan enaka, le pol manj in brez kruha. Na OH dan se za večerjo posladkaš s sladko pregreho in na koncu poješ še rebro 70% čokolade (črne, jedilne). Kg bodo tudi pri tebi šli dol. Prvi mesec malo več, nato malo manj a na tebi se bo poznalo in to zeloooo.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 8:10:51   
nebo
Jutro dekleta, vidim, da še vse spite ali pa ste v službi (jojojo ta tudi mene čaka kmalu, no poleti...user posted image user posted image user posted image )....jaz danes komaj drugi danuser posted image , pridna ne...sama sebe bodrimuser posted image user posted image , torej škrob, jedla pa bom kašnato in zelje, samo za večerjo tudi to...ufffffff, ne bo šlo, KAJ SI LAHKO NAREŽEM ZA VEČERJO PAR KOŠKOV KROMPIRČKA IN SI GA SPEČEM NA PEKI PAPIRJU V PEČICI??? Dvomim, da bom dol spravla kašnato zvečer..mislim po grluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bom vsaj jaz pisala, vam pa hvala za odgovore...

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 8:12:51   
nebo

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Kako lepo vas je prebirat. Vidim, da smo se spet malo bolj razpisale in upam, da bo tako tudi ostalo. Jaz sem pa včeraj grešila na polni črti in to zvečer. Ponoči nisem mogla spati in sedaj me boli želodec za znoret. Pojedla sem 2 rupuruta, hrana se mi gabi. Evo toliko o stranskih učinkih greha. Tako, da bom danes bolj na izi, lahki hrani, verjetno na kakšni zelenjavni juhici, da pridem spet k sebi.





Glede na to, da si drugače pridna, se ti to kaj dosti ne bo poznalo, vem pa kak je občutek, ko se ti hrana gabi...user posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 8:14:34   
nebo

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Nebo imam občutek, da prebiraš knjigo naslednjih 90 dni (2 del ločevalne), kajti v prvem delu je kosilo in večerja na B in Š dan enaka, le pol manj in brez kruha. Na OH dan se za večerjo posladkaš s sladko pregreho in na koncu poješ še rebro 70% čokolade (črne, jedilne). Kg bodo tudi pri tebi šli dol. Prvi mesec malo več, nato malo manj a na tebi se bo poznalo in to zeloooo.





Ena dečva mi je poslala knjigo po mailu, je vse nekako premešano, malo knjiga, malo nekaj s foruma, pa neki jedilniki, pa spet malo knjiga, uuhh, najbolje, da si knjigo kupim, ker dugače bom pa tukaj gušla do amena..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 8:26:42   
mlinčka
Nebo, če želiš, ti lahko jaz pošljem skenirano knjižico Rina. Tam je vse po predpisih user posted image . Če se odločiš, mi pošlji svoj mail na ZS.

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 8:44:51   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

samo za večerjo tudi to...ufffffff, ne bo šlo, KAJ SI LAHKO NAREŽEM ZA VEČERJO PAR KOŠKOV KROMPIRČKA IN SI GA SPEČEM NA PEKI PAPIRJU V PEČICI???


Kar veselo si pripravi krompirček in morda solatko zraven obenem se ne obremenjuj. Če boš ločevala bodo kg skopneli.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 8:58:29   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: nebo


IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Nebo imam občutek, da prebiraš knjigo naslednjih 90 dni (2 del ločevalne), kajti v prvem delu je kosilo in večerja na B in Š dan enaka, le pol manj in brez kruha. Na OH dan se za večerjo posladkaš s sladko pregreho in na koncu poješ še rebro 70% čokolade (črne, jedilne). Kg bodo tudi pri tebi šli dol. Prvi mesec malo več, nato malo manj a na tebi se bo poznalo in to zeloooo.





Ena dečva mi je poslala knjigo po mailu, je vse nekako premešano, malo knjiga, malo nekaj s foruma, pa neki jedilniki, pa spet malo knjiga, uuhh, najbolje, da si knjigo kupim, ker dugače bom pa tukaj gušla do amena..user posted image user posted image user posted image


Punca imam skenerani obe knjigi, če želiš jih dobiš v elektronski obliki.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 9:53:13   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

samo za večerjo tudi to...ufffffff, ne bo šlo, KAJ SI LAHKO NAREŽEM ZA VEČERJO PAR KOŠKOV KROMPIRČKA IN SI GA SPEČEM NA PEKI PAPIRJU V PEČICI???


Kar veselo si pripravi krompirček in morda solatko zraven obenem se ne obremenjuj. Če boš ločevala bodo kg skopneli.


to bomo imeli mi danes za kosilo, pomes frites v pečici in meso ter solato. Jaz bom pojedla samo soalto in krompir.

Sem pa zelo vesela, da mi je uspelo ostati na istih kg ter da spijem 2-3 l  user posted image

4pikice: kg ostali isti user posted image  62 kg.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 11:00:44   
Nov imidž
Živjo!
Krasen dan je danes, sonček, toplo...pomlad prihaja! Zvončki so že tukaj! user posted image

Punce, res pohvalni rezultati, dajete ogromno motivacijo za nas začetnice.user posted image

nincika, a že skoraj 13kg! user posted image  Joj, sem ti fauš! user posted image  Ne ne, sj bom jst tud enkrat tam, heheuser posted image .

4pikice, jst bi želela povedat, da pr meni napiši datum začetka 11.2. in pr kg napiši točno 79,4kg, da bo res čist tako kot je blo. K sem na začetku samo zaokrožila, pa vidim da mate ostale tudi decimalke.
Jst komi čakam četrtek in 2. tehtanje. Včeraj sem imela sadni dan, sem zdržala Pigy. user posted image  Ni blo tako hudo, edino do 13h je blo mal, pol pa več ne. Zvečer pa sploh ne. Sem dosti pila, pa je blo.

Zdaj pr tolkih kg minusa, ste si že kaj nabavle novo garderobo?

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 11:40:58   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Nov imidž

Živjo!
Krasen dan je danes, sonček, toplo...pomlad prihaja! Zvončki so že tukaj! user posted image



s kje si ti? Mi na Obali imamo dež in trobentico so že pokukale januarja, zvončki tudi, vijolic pa še nisem zasledila...user posted image


(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 12:49:20   
tea
Na hitro javim mojo težo, ker včeraj ni bilo časa. Danes zjutaj 65,3kg, kar je -0,6 kg - lepo glede na moje greheuser posted image No, je pa res, da sem si vmes privoščila en postni dan, ker sem bila res porednica. Če si ga ne bi, ne bi bilo minusa, pomoje kar kak plus.No, še malo pa bom na željeni teži, ampak s takšnilem tempom, bom morala kar do konca vztrajat.
Čisto druga tema - aže kaj razmišlate o letošnjem dopustu? Moj dragi bi šel kar na Rab, kot smo šli lani, jaz bi šla pa spet malo južneje - me mika hvar. Je že katera bila?
Greva z Mihcem ven, je sitenuser posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 15:57:10   
nebo

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: Nov imidž

Živjo!
Krasen dan je danes, sonček, toplo...pomlad prihaja! Zvončki so že tukaj! user posted image



s kje si ti? Mi na Obali imamo dež in trobentico so že pokukale januarja, zvončki tudi, vijolic pa še nisem zasledila...user posted image




Mi smo s Štajerskega konca in imamo sonček in je SUPER!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 17:11:08   
Nov imidž
Jst pa s prekmurskega koncauser posted image . Smo imeli danes cel dan sončka. user posted image

Aneda, da čakamo 4pikice, da objavi tabelo; sem že firbčna in zbiram še novo motivacijo, ko bom vidla vaše kg. user posted image

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
23.2.2010 17:53:09   
nincika
Pozdravljene,

ja, res je krasen dan za nami. Sem bila kar ves dan zunaj, ko je tako lepo sonček sijal. Tudi jaz sem iz Štajerskega konca user posted image

Kar se mojih izgubljenih kg tiče, sem tudi sama zelo presenečena in vesela. Je pa res, da sem do zdaj le enkrat grešila (pa še takrat mi je bilo tako hudo kot 2violiniuser posted image ) in redno, skoraj vak dan prehodim kar nekaj kilometrov. Če ne z vozičkom, pa potem zvečer sama...Zaenkrat uspeva, upam, da bo še šlo kaj dol. Z garderobo je pa tako...zdaj končno lahko spet nosim svoja stara oblačila, ki sem jih nosila pred nosečnostjo...za novo garderobo bo pa treba malo našparat, potem pa akcijaaaauser posted image user posted image

Pa smo že pri dopustu...saj res, minilo bo kot bi mignil pa bomo že čofotale, suhice v nov kopalkahuser posted image user posted image user posted image  Mi gremo tudi letos na otok Vir, blizu Zadra. Letos z našo malo pikico...sem že prav firbčna, kako bo...ko bo zanjo vse to nekaj novega. Komaj že čakam... Kam pa ostale?

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.2.2010 6:50:25   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Nov imidž

Zdaj pr tolkih kg minusa, ste si že kaj nabavle novo garderobo?


Počasi vlečem "iz naftalina" stare majčka in hlače. Da bo nova garderoba moram najprej priti do cilja. Vse hlače, ki sem jih nosila decembbra so mi tako velike, da jih brez pasa ne morem imeti, pa še tako čudno izgleda.

nebo -poslala sem ti obe knjigici, sedaj veselo na delo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.2.2010 7:01:58   
2violina
Evo po grehu v ponedeljek sem imela včerajšnji dan pokvarjen v celoti. Slabo počutje je botrovala, da kljub sončku nisem šla laufat ali vsaj na sprehod. Edino kar mi je uspelo (bilo je mus), je bilo drsanje, ki pa temu zaradi gruče otrok skoraj ni bilo podobno. Danes se počutim O.K. Tako, da je to dobra šola za moje možgančke. Sem prepričana, da me v tak greh nihče več ne pripravi.

Glede dopusta, že iščem apartmaje okoli Zadra, Šibenika ali Splita. Nekaj imam na 1/2 dorečenega v Pakoštanih. Mi je kar O.K., ker je dobra lokacija za jutranje kolesarjenje in večerne sprehode, predvsem pa je kraj kjer bosta našli zabavo najstniški hčerki. A mojega ne mikajo Pakoštani in si želi v Sevid, kjer smo bili lani. Vse je bilo OK le zabave za mladino ni, zato tja nočeta dekleti. Sedaj sklepamo kompromise in iščemo nove destinacije.
Ko ste že pri dopuste, me zanima tiste, ki letujete v apartmajih koliko odštejete zanje. Mi med 55-60 Eur za 4 osebe + taksa (v glavni sezoni)

Tudi sama sem se odločila, da bom imela vsak petek do velike noči postni dan in to prav zaradi tega, ker moja prebava kljub kardenomu in donatu ne funkcionira najbolje. Sedaj bom v četrtek popoldne pila odvajalni čaj (rahel) in nato se petek čistila. Upam, da mi bo uspelo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.2.2010 7:55:11   
Pigy
dobro jutro


user posted image

No tudi jaz čakam seznamček, je bolj pregleden user posted image . Sej 4pikice ko boš mela čas se kar potrudi.

Danes imam OH in dela cel dan, tako da ne bom imela čas jest niti pice niti testeninuser posted image , bom imela pa sadje, user posted image , sem si včeri zalogo naredila.

nov imidž- jaz sem si kr že neki nove garderobe nabavila, zato ker sem stare cote vse pometalauser posted image user posted image user posted image , če bi vedela da se bom odločila na hujšanje, nebi dala proč.  Sem mela pa vsaj izgovor da sem šla ponovno v šoping, tokrat po manjšo cifrouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nebo

samo za večerjo tudi to...ufffffff, ne bo šlo, KAJ SI LAHKO NAREŽEM ZA VEČERJO PAR KOŠKOV KROMPIRČKA IN SI GA SPEČEM NA PEKI PAPIRJU V PEČICI???

jaz sem mela tud to za večerjo, kr kosila nisem jedla- no mal pa sm smokijauser posted image , so me prepričali da je to škrobuser posted image ,

Dopust..... kje je še touser posted image Upam da bom letos šla, lansko leto sem bila cela 2 dni na morjuuser posted image . Drugače pa vsako leto greva, sicer pa hodiva na Pag, sva se spoznala z lastniki, in nama je prav fajn tam. Zjutri pijeva kavo na balkonu in gledava pijano mladinouser posted image user posted image kako hodi iz Zrč. Zanimivo gledat.
Tea meni je bilo  na Rabu full lepo, sva bla v Banjolu, ampak smo se vsak dan vozili kopat v Lopar.user posted image

In drage moje.... že razmišljate kake kopalkice si boste nabavile? Mam srečo mi kolegica v eni taki trgovini dela, tko da ko pride nova kolekcija, bom spet ene tri ure v kabini, in sprobavala, kupla pa jih bom preden bom šla na morje, kar je zihr je zihr user posted image user posted image user posted image

Šibam počasi v službo,

lep dan vsem






_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
24.2.2010 8:09:31   
jer.za.
Jutro.

Pigy...mmmmmmmmmm, kavica. Je kar zadišala preko računalnikauser posted image .

Meni včeraj ni uspelo priti do računalnika, zato danes javljam svoje kg....ker sem bila 10 dni zelo poredna, dobesedno prenajedala sem sem se, sem nazaj pridelala +2 kg, tako da jim imam sedaj 68,8. Ampak sem trdo odločena da bom prej ali slej prišla na željenih 65 kg, in vem da mi bo uspelo.

Danes je na sporedu Oh dan..za kosilo bodo testenine z drobtinami, za večerjo pa še ne vem. Lušta se mi kremšnita.

Dopust...jaz že kakšen mesec iščem apartma na Melm Lošinju-Nerezine, Bučanje. Pa žal nič ne dobimuser posted image . Če ima katera kakšen kontakt, bo vse zelo dobrodošlo. Šli bomo pa v glavni sezoni, začetek avgusta(10 dni), pripravljena pa sem odšteti max. 80€ za apartma/dan. Smo bili pa lani na Dugem otoku..bilo je super, nepozabno, mir, tišina, nikjer gruče turistov, le družba nam je malo manjkala. Ampak če letos ne dobimo na Lošinju, gremo ponovno na Dugi otok.

Kopalke...bodo prišle na vrsto ko bodo na tehtnici željeni rezultatiuser posted image .

Počutje...jaz se zadnji teden/dva tako čudno počutim, ful sem utrujena, zvečer ob osmih dobesedno padem v posteljo, in malo razmišljam kaj bi to lahko bilo. Ali je že spomladanska utrujenost, ali je posledica službe(zadnjih nekaj tednom imamo zelo naporno, moram pa biti pri svojem delu 100% pri stvari), ali pa je mogoče kaj na krvi...si bom dala pregledat pri, ker tako velika izguba kg v tako kratkem času konec koncev tudi ni najbolj zdrava za telo.

Lep dan vsem, pa da nas ne bo več treslo.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?