|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 6:33:40   
2violina
En zasnežen in to zelo zelo zasnežen jutranji pozdrav. Avto se danes zjutraj s kupa snega skoraj ni videl user posted image  user posted image ., zato sem na jutranjo rekreacijo povabila možička. Mu je bilo kar malo teško dvignit svjo tazadnjo s tople postelje (njegova služba se prične ob 8). No mislim, da ima za več kot uro dela, da očisti naše dvorišče.
Sem jezna, ker ima ravno danes hči ortodonta in bom morala med službo še v mesto in vem, da ne bo nikjer mesta za parkirat. oh groza.

Pri meni se je viroza (prehlad) karkoli sem imela omirilo. Zdravje deluje na polno in rekreacija tudi. V soboto sem imela  enourni tek, v nedeljo pohod, ki je trajal 3,5 ure in to krepko v hrib in potem spet dol. V ponedeljek pa sem pričela s steperjem. Včeraj sem ga "furala" 1 uro in 15 minut. Tako, da rekreacija deluje, pa malo trebušnjakov in vaj za hrbet pa bom tam nekje ....... v prihodnosti kot nova. Hlače mi že krepko laufajo in tudi zgoraj se pozna. Sem pa takšnega geštela, da me najprej pobere spodaj in čez rit, šele na koncu se spravi na salo okoli trebuha. Moj me hudomušno zbada, da moram pazit, da ne bom kot krompir v katerega zapikneš dva zobotrebca za noge. user posted image user posted image user posted image .

Glede jedilnika. Danes je Š dam in na mojem jedilniku bo blitva s krompirjem in zeljna solata.

Koprivnicaa, prav imaš, da se ne tehtaš vsak dan, kajti teža niha tako in tako. Na netu sem brala, da je najprimerneje, da se tehtamo enkrat na teden, zjutraj vedno ob istem času, ko opravimo vse jutranje potrebe. Mi je pa tvoja metoda tudi super. lepo imaš zastavljen cilj. Tudi sama bom šla potem na naslednjih 90 dni in jeseni novo turo 90 dnevne, kajti moj končni cilj je 50-55 .kg.
nincika - mislim, da skoraj ni nobene med nami, ki nebi kdaj grešila. Predvsem v tistih dneh, ko pride tečka. A po vsakem grehu se je treba v roke vzeti in nadaljevati. Trud je potem poplačan.
mižek, novi imidž - pozdravljeni v borbi z kilogrami.  Mižek mislim, da ni tu nobene, ki bi vedno striktno jedla za večerjo isto kot za kosilo. Sama gledam le to, da če jem mesek za kosilo, ga tudi za večerjo.....
Pigy - tvoja nova služba ne sme biti vrok, da se boš izstradala. No ne mislim dobesedno a nek svoj ritual prehranjevanja ti mora funkcionirat. Že zaradi jo jo efekta. In pitje tekočine tudi za to si moraš vzeti čas. Boš videla, ko se boš ulaufala bo šlo. Zanima me ali si uredila tisto zadevo?
dorianna - teža se vsake toliko ustavi pri vseh. Samo vstrajat je treba, spodbudit telo k izgorevanju maščob in kg bodo šli spet dol.
Sem se že sama spraševaka kako to, da sem v tednu dni šla dol le 0,2 kg v naslednjem pa kar 2,7 kg kljub temu, da sem jedla normalno. Sem pa ugotovila, da me je v tistem tednu, ko sem šla več nenormalno zeblo. Torej maščobe so se topile.
Bojana82 upam, da je sedaj s tvojim zdravjem vse OKuser posted image user posted image  - za zdravje.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Koprivicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 7:42:43   
jer.za.
En lep in zasnežen jutranji pozdrav tudi od meneuser posted image .

Ravno sem ob prijetni in dišeči user posted image , pošiljam še vam vsaki po eno, če je pa ne pijete pa naj bo v tej šalčki čaj.

Mižek, Nov imidž, lepo pozdravljeniuser posted image user posted image . Veliko trdne volje in vztrajnosti vama želim, in po treh mesecih bo vse "poplačano".

Jaz se pridno držim diete, po nekaj kriznih dneh sem spet na starih tirih, misli pa tudi na svojem mestu. Glede na to da je pred mano pester vikend, bom imela kar jutri sadni dan, v soboto in nedeljo bom jedla normalno, od ponedeljka naprej po starih tirih(bosta pon. in petek sadna dneva), ker naslednji vikend ima pa ta mala hčerka rojstni dan in bom spet normalno jedla-vedno pripravim za praznovanje domač biftek in temu se ne odrečemuser posted image . Od naslednja vikenda naprej pa spet strogo po dieti.

Gibam se dovolj, vendar ne vsak dan...vsak cca. četrti dan naredim na orbitreku tam ok. 7-10km, petrak na teden trebušnjaki, vmes pa malo počitka. Bom bolj aktivno začela telovadit, ko bom na željeni teži. Pa tudi službo imam tako da nisem ves čas na riti.

Kar pa se tekočine tiče, pa nimam težav...spijem tudi po 5l/dan, sploh sedaj ko me zebe je čaj ves čas kuhan-imam pa težave potem ponoči...vstajanje na wcuser posted image user posted image user posted image ...sem slabša kot kakšna nosečka.

Danajšnje kosilo....danes si bom naredila kar prebranac, da ga zvečer ko pridem iz službe samo še pogrejem na hitro, mož bo pa fižolovo juho jedel, pa solato zraven.
Včeraj sem pa za kosilo imela na košče narezano puranje meso(to sem malo podušila na čebuli), zraven sem dodala rdečo papriko, na koncu sem pa še eno korenje naribala da sem malo zgostila, zraven pa solata. Zvečer sem pa jedla sataraš-z dvemi jajci.

Nič, odpraviti se bo treba v klet...sušilec kličeuser posted image .


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 9:09:29   
4pikice




START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



4. TEHTANJE: 9. 2 . 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice  75,8kg   60-63kg    0,4kg        69,7kg       6,1kg
2.  user posted image Lilita      76,7kg    60kg        1,1kg        70kg         6,7kg
3.  user posted image 2violina   80kg      65kg         0,4kg        73kg          7kg
4.  user posted image lunca14                65kg           2kg  user posted image                     6kg
5.  user posted image Pigy      82kg        60kg            0          75,9kg        6,1kg
6.  user posted image aleži     66kg        60kg             0        62,5kg         3,5kg                           
7.  user posted image
bella02  88,5kg     75kg            0          81,5kg          7kg
8.  user posted image bibyzan   96kg      75kg            0           91kg            5kg
9 .
user posted image majar.    76,6kg    65kg            0,3kg     72kg           4,4kg

10.user posted image mlinčka     user posted image        70kg               user posted image          user posted image          user posted image
11.user posted image nincika                 70kg             0                              9kg
12.user posted image tea        72,3kg     62kg          0,9kg       67kg           5,3kg
13.user posted image jer.za                    65kg         1,3kg      66,7kg          7,3kg
14.
user posted image Sunny M.  70kg       62-65kg      0          68,5kg          2,5kg       
15.user posted image   mižek      60kg       55kg     
16.user posted image Bojana82  78,1kg                    1,3kg     69,3kg           8,8kg
17.user posted image ajna12      98kg       75kg        2kg         87,5kg        10,5kg
18.user posted image Dorianna       ?          ?            2kg
19.
user posted image Julija08     80,6kg    65-70kg    1kg       77,8kg           2,8kg
20.user posted image deja777     80,4kg    60kg        3,7kg     76,7kg           3,7kg
21.user posted image Nov imidž   79kg       69kg
22.user posted image srecana_z  69kg       56kg         1,7kg      66,2kg          2,8kg
                                                                                                                                                                                                                                                          
Tehtanje:9.2    (po vodnem dnevu)      

23.user posted image Koprivicaa   98kg      60kg      BRAVO      88,5kg         9,5kguser posted image






_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 10:41:23   
Dorianna
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Sem pa takšnega geštela, da me najprej pobere spodaj in čez rit, šele na koncu se spravi na salo okoli trebuha.


HB, če se že moram doživljenjsko boriti s kg imam vsaj enakomerno postavo, kjer gredo kg enakomerno gor in dol. Je pa taka situacija kot pri tebi zelo pogosta.

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
Moj me hudomušno zbada, da moram pazit, da ne bom kot krompir v katerega zapikneš dva zobotrebca za noge. user posted image user posted image user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
dorianna - teža se vsake toliko ustavi pri vseh. Samo vstrajat je treba, spodbudit telo k izgorevanju maščob in kg bodo šli spet dol.
Sem se že sama spraševaka kako to, da sem v tednu dni šla dol le 0,2 kg v naslednjem pa kar 2,7 kg kljub temu, da sem jedla normalno. Sem pa ugotovila, da me je v tistem tednu, ko sem šla več nenormalno zeblo. Torej maščobe so se topile.



Ja, vem. Samo meni se je pri dieti ponavadi ustavila šele sredi 90-dnevne 'terapije' in ne že na začetku. No, saj vem...vztrajati je treba in ne popustiti. Ampak tole glede mraza pa mi res ni nič kaj všeč.user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 10:42:41   
Dorianna
4pikice, za seznam: začetna t.: 95kg; želena t.: 75kg; teža sedaj: 93kg

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 12:00:30   
Nov imidž
Lep zasnežen dan!
Danes je moj 1. dan....jutro sem premagala. Kosilo se pa že tudi kuha; zrezki z rožmarinom in zelenjavo, zraven pa skleda kitajskega zelja in kos PZ kruha. Mmm...kako že diši. Sem že lačnauser posted image .

Je očitno trebalo, da se nove javimo, da postanete malo bolj "čvekaste"user posted image .

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 12:13:45   
bibyzan
Dorianna midve sva pa na istem. S kilami in pobožnimi željami. Res upam, da nama uspe.user posted image

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 12:44:26   
4pikice
No pa dejmo mal čvekat. Jest dons za zajtrk pojedla 3 suhe marelice, popila velko šalco kave, se spraznila. Za kosilo bom imela pražen krompir, zelenjavo (bučke, brokoli, čebula, korenček) na žaru in solato. Zvečer pa kar isto, samo, da ne bo pražen kropir ampak v solati.

Snega imamo tudi mi polno in še kar sneži, tu mač!

Kaj še?  Pigy- če si ne boš cajta zase vzela, ne bo nič! Zorganiziraj se! Predno greš od doma popij 1/2l vode in ko prideš domov tudi, evo pa bo že 1l, pa pred spanjem pou , med službo pa tudi nekako pou, pa bo 2l na dan.

Ta stare, ta nove, mejte se fajn, še nasvet za današnjo telovadbo, ven na sneg pa kidat!user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 17:19:38   
srecna_zvezda
joj pa tale sadni dan!! punce a velja za vitaminski dan francoska? saj vem da je majoneza noter,pa brez jajcke bi naredila in seveda zelenjava?....
Aja za jutri ko je beljak.dan a lahko jem piscanjo rolado z salamo in sirom poljneno??? sir menda lahko na proteinski dan a ne? kaj pa salama???
aja pa jutri se stehtam in vam javim napredek(upam da bo napredek)...user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 19:12:29   
Pigy
Živjo, končno sem prispela domov, ene pol ure nazaj. Sem mal kofetkala po službi. Res nimam cajta pit, danes sem skupi 3 ure neki pucala in verjemte, da se še spomnila nisem na vodo, sem pa mela s sabo k sreči pomarančni 100% sok, tko da sem ga spila vsega 0,5 litre. Pa zjutri sm 2 dl kave, pa popoldne sm 1 dl kave, pa 2,5 dl vode, pa zdej mam 0,dl čaja pred sabo. No, sej neki pa le sem popila, pa sedaj ko sem domov prišla sem šla šele ne wc drugič danes. Upam da bom končno ta ritem ujela in začela pit kot normalen človekuser posted image
No pa še to da povem, v soboto sem bla v šopingu, kupla 3 hlače, danes so mi ene cel čas lezle dol, v pasu za en prst preširoke.user posted image user posted image Tko da bom sedaj morala imeti pas.user posted image

Kako lepo, da ste spet začele pisat kaj jeste za kosilo- bom dobila kak navdih user posted image user posted image za spremembo.

Seznamček user posted image user posted image user posted image user posted image , lepo ga je spet videt.

Ajna12 in koprivicaauser posted image user posted image user posted image čestitke za toliko izgubljenih kg. Waw, prav lepo jih je videt. Super nobena ni rdeče obarvana user posted image , se pravi da se ni nobena zredilauser posted image .

4 pikice, če bom navsezgodi popila 0,5litra vode, potem bom skoz na wc hodila v službi, tega si pa ne morem privoščit, še posebi sedaj ko bom velikokrat v drugi trgovini sama delala. Ampak se bom probala v roke vzet. user posted image Jutri sm popoldne, tko da bom zjutri full pila, pa v soboto sm cel dan, tko da mam srečo, bom mela glih sadni dan, mela bom vodo od 2 litra s sabo na vidnem mestu.

srecna_zvezda, francosko ne moreš jest, če so notri beljakovine.

2violina- sem ti poslala zs.user posted image

Nov imidž- če boste nove kej čvekale, verjemi da bojo stare tud.user posted image

Jaz sem pojedla zeleno solato, sedaj pa grem še kej pospravit, pa mojmu kej naredit za jest. Vas kasnej berem.

< Sporočilo je popravil Pigy -- 11.2.2010 19:16:00 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 20:43:45   
Dorianna
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan

Dorianna midve sva pa na istem. S kilami in pobožnimi željami. Res upam, da nama uspe.user posted image


Ne, ne in ne - to ne bodo samo najine pobožne želje. To BO resničnost, zmenjeno?? user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

joj pa tale sadni dan!! punce a velja za vitaminski dan francoska? saj vem da je majoneza noter,pa brez jajcke bi naredila in seveda zelenjava?....

Ne verjamem. Kot vem gre noter krompir, ki še zdaleč ne spada med vitamine. Majoneza pa je itak user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda
Aja za jutri ko je beljak.dan a lahko jem piscanjo rolado z salamo in sirom poljneno??? sir menda lahko na proteinski dan a ne? kaj pa salama???



Kot sem jaz razumela 'navodila' velja, da isti dan ješ samo eno izmed teh živil. Sama ista živila v enem obroku ne mešam (npr meso in sir ob istem obroku); kvečjemu v ločenem (npr. meso za kosilo in sir za večerjo). Salama? Odvisno kakšna je; nekatere vsebujejo fuuuul maščobe.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 20:45:58   
Dorianna
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

No pa še to da povem, v soboto sem bla v šopingu, kupla 3 hlače, danes so mi ene cel čas lezle dol, v pasu za en prst preširoke.user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy
Tko da bom sedaj morala imeti pas.user posted image



A vidiš, kako kmalu se je uresničila napoved tvojega user posted image ....user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 21:22:08   
nincika
Čer,

sem prav vesela, ko vidim, kako kg kopnijo oziroma so nam oblačila prevelikauser posted image user posted image  Sama sem včeraj spravila na rit kavbojke, za katere se sploh ne spomnim več, kdaj sem jih nosilauser posted image user posted image

Danes je bilo pri nas kar pestro za kosilo...user posted image z mami obe ločujeva, pa mi je spet (že ene 3x) hotela za kosilo narediti pražen krompir, ki pa meni ni bogve kaj. pa sem rekla, da si bom jaz skuhala ričet. Potem sem šla s tamalo k zdravniku in, da si ob pol enih ne bi rabila kuhati ričeta, sem od tašče privlekla riž z zelenjavo. Mami pa mi je hotela narediti uslugo in mi je skuhala še ričet...user posted image  Torej sem imela danes na mizi pražen krompir, riž in ričetuser posted image user posted image user posted image  Mami je jedla krompir, jaz riž, ričet je pa romal v skrinjo za drugičuser posted image user posted image

srecna_zvezda, tudi jaz mislim, da je francosko mogoče uvrstit kvečjemu v škrobni dan, zaradi krompirja in graha, zaradi majoneze in jajčke pa bi jo jaz sploh črtala iz jedilnika

jutri bom imela za kosilo tiste polnozrnatne torteline, o katerih je že bilo govora in omako iz pelatov in bazilike, za sladico pa še ne vem...sem se zdaj spomnila, da je treba nekaj speči...
Jaz se na vsak OH dan malo razvajam in si kaj spečem...kaj pa si ve privoščite??

A še katero drugo tole vreme ubija?? Men čist energijo jemlje, sploh ker tako sneži, da ne morem s tamalo ven...ko bi vsaj snežit nehalo in da se ceste malo zrihtajo...pri nas je katastrofa!! Komaj čakam na pomlad in sonček...

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
11.2.2010 22:54:46   
4pikice
Jest pa še ne vem kaj bom jutri jedla, bom vidla, kaj mi bo bolj pasalo, ali pica, saj veste kakšna, brez sira in brez šunke, ali pa polnozrnate testenine s pelati in veliko česna in peteršilja. Za včerjo pa bo krof, če ga že za pustno soboto ne bom mogla (sadna pustna sobota me čakauser posted image ). No, ga bom pa potem še na pustni torek. Pri meni je tako, krofov čez leto po navadi  ne jem, pa ne, ker jih ne bi marala, se mi zdi, da izgubijo svoj čar, če jih ne jem  v glavnem samo za pusta.

draga srecna_zvezda-  francoska na veliko, tudi mojo žalost, ne gre v noben ločevalni dan. Tudi sama sem jo lahko samo gledala, ko jo je moja mami v tem času naredila že 2x (v januarju in februarju imamo kar 4 rojstne dneve v ožji familiji), zato, ker je njena najboljša in jo vsi zelo radi jemo, vsaka kupljena se pred njo lahko skrije.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 6:45:51   
2violina
En jutranji pozdravček. user posted image  za petek in vikend, ki je pred vrati. Lepo je pogledat tabelco in tako na hitro ugotoviti, da smo skupaj oklestile že več kot 100 kg.
Tudi sama sem danes nase navlekla hlače, ki sem jih jih nosila pred dvema sezonama, kajti včeraj mi je moj rekel, da teh hlač, ki jih nosim sedaj ne morem več imeti na sebi, ker mi lahko dol padejo. Sedaj moramo samo vstrajati, kajti naši zastavljeni cilji so tik pred vrati.
Vremenarji napovedujejo lep, sončen vikend in v kolikor bo tako, ga bom izkoristila za potepanje po zasneženih gričih. Se že veselim.
Drugače je pri meni vse po starem.  Trudim se, da konzumiram hrano, ki je na jedilniku za določen dan in pridno migam. Moj steper je pričel spuščati neke čudne glasove, ga bo potrebno podmazat. V bistvu pa komaj čakam, da bodo vsaj ceste kopne, da lahko pričnem s tekom in hitro hojo.

Še jedilnik za danes, ker imam OH dan, si bom pripravila zeljne krpice. Namesto krpic - bom vzela polnozrnate široke rezance in jih razdrobila. 

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 9:35:06   
lunca14
Dober zasnežen dan,pri nas je začelo ponovno padat sneg,res da bolj narahlo,ampak pada.Jaz sem pa opazila,da mi je malo pobralo nosečniški trebušček,špehec,ki sem ga pridelala med nosečnostjo,tak,da je prav fino,ko mi ne gleda več pivski trebuh venuser posted image ,no saj tud ta bo šel stran,sam da se tamal neha dojit,ker takoj ko preneham z dojenjem,padejo tud kile in špeh zgine,očitno moje telo špara zaradi mleka.Jaz bom pa danes mela kar škrobni dan,ker je pustni petek,in moram narest nekaj brezmesnega tud za moža,pa vem da ma krompirjev golaž rad,pa bo.
Tud jaz komaj čakam na sonček in suho zemljico,da lahko začnem tečt,in si vzamem zase eno urco,brez otrok in možauser posted image .Lepo se mejte še naprej.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 11:09:57   
Nov imidž
Lep petkov dober dan!
Danes je moj 2. dan; moram povedat da sem zlahka pregurala včerajšnji dan, zvečer je blo čutit mal lakote, pa sem si naredla lonček čaja in popokala spat, da nisn čutla več lakote.
Danes je moj Š dan; bo kar pečen krompirček v pečici z česnom in začimbami, pa skleda zelene solate. Večerja isto, pol manj.
Možek si bo pa kar šel po čevapčiče v lepinji....grrr... mi bo delal lušte! user posted image


(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 11:15:32   
Dorianna
Jaz sem pa danes, na OH dan, že pripravila testo za pico iz polnozrnate moke. Potem pa bom naredila pol pice z vsemi pripadajočimi sestavinami za mojga user posted image in drugo polovico zase: pelati, kakšen košček jurčka in rukolo...mljaski! Za popoldne pa še ne vem - imam eno hudo dobro milko, pa se bom verjetno kar z njo počastila. Krof pa pade v torek.

IZVIRNO SPOROČILO: nincika
A še katero drugo tole vreme ubija?? Men čist energijo jemlje, sploh ker tako sneži, da ne morem s tamalo ven...ko bi vsaj snežit nehalo in da se ceste malo zrihtajo...pri nas je katastrofa!! Komaj čakam na pomlad in sonček...


Tud mene. Tako rada bi vozičkala in se s tem tud rekreirala, pa tole vreme res čisto ubije. Najhuje mi je, če je tak dan in imam sadni dan, ko sem laaaačna za user posted image jaz pa ne morem ven, da bi pozabila na lakoto.

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
Moj steper je pričel spuščati neke čudne glasove, ga bo potrebno podmazat.

user posted image user posted image user posted image user posted image preveč ga matraš user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 11:23:50   
tea
Samo na hitro vas pozdravim ,da ne boste mislile, da sem že obupala po prejšnjetedenskih grehihuser posted image Samo časa nimam čisto nič, da bi vas brala, kaj se šele javljala. Skratka, sem še z vami in ta teden ne grešim - no vsaj ne velikouser posted image .
Imejte se in uživajte!!

(odgovor članu Koprivicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 11:47:54   
Pigy
še jaz da se vam na hitro oglasim. Danes sem popoldne, sem popila že skori litr tekočine in pojedla, špagete z omako (narejena iz trgovine), pa solato. Uh kako je pasalo. user posted image Upam samo da mi bo proti večeru uspelo pojest majno čokoladico. Skuhala sem si čaj od mete, tko da bom imela s sabo, upam da bo 0,5l dost, pa še zverčer ko pridem ob 20ih, bom spila še mal, pa nekak bo.

dorianna- ja upam da bo šlo tko naprej, pač bom imela pas v hlačah user posted image , mojmu še nisem omenla da so mi spet prevelike, kr bi poslušala , ja zakaj si nisem kupila manjše hlače. user posted image user posted image

nincika in 2violina- a ni lep občutek ko stare hlače spraviš nase. user posted image

lunica14- lepo da se ožaš, tko kot ostale, počasi pa bo user posted image

Lepo se mejte, pa čimveč uživajte v snegu. Jaz se itak ne bom več oglašala pomoje do ponedeljka, takrat pa upam da mi bo tehtnica pokazala vsaj 2 kg manjuser posted image user posted image






_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 13:34:25   
2violina
še ne kratek pozdravček predno odpeketam na lepše. Dajte punce malo več pisat, da ne bomo obupale tik pred polovico. Sicer mene to ni strah, ampak to, da bom potem vztrajala in nadaljevala do svoje začrtane tež od kdaj že user posted image  user posted image  user posted image .
Ja pigy prav imaš občutek je fantastičen, sploh, ko me danes sprašujejo če imam nove hlače. Ja stare nove. user posted image user posted image .
Vsem želim prijeten vikend in, da nam bo tehnica v ponedeljek zjutraj pokazala čim večji - .
UŽIVAJTE NA SNEGU.
in razveselite svojegauser posted image za valentinovo, predvsem pa se pustite razvajat.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 14:55:39   
srecna_zvezda
ojla bejbe!

da vam se javim; ne morem verjeti! tehtanje danes zjutraj - 62,4kg!!!!!!user posted image user posted image user posted image kako je to sploh mogoce? upostevala sem dieto,NIC gresila, se vitaminski dan je vceraj bil in nisem ze tako ali tako skoraj nic zauzila, pa je pokazala tehtnica za 200g VEC kot zadnjic!
prav morala mi je dol padla....resnicno sem se pazila in komaj cakala na danasnji dan, ces vsaj pol kile naj bi slo dol, ce nic druzga...pa evo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 20:43:01   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

ojla bejbe!

da vam se javim; ne morem verjeti! tehtanje danes zjutraj - 62,4kg!!!!!!user posted image user posted image user posted image kako je to sploh mogoce? upostevala sem dieto,NIC gresila, se vitaminski dan je vceraj bil in nisem ze tako ali tako skoraj nic zauzila, pa je pokazala tehtnica za 200g VEC kot zadnjic!
prav morala mi je dol padla....resnicno sem se pazila in komaj cakala na danasnji dan, ces vsaj pol kile naj bi slo dol, ce nic druzga...pa evo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne obupat, sej 200 g ni nič, pač se je mal ustavilo, sej kr seznam poglej pa boš videla koliko nas je ko imamo isto težo, nismo nič kg izgubile. Drži se diete še naprej, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 21:10:11   
Dorianna
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

ojla bejbe!

da vam se javim; ne morem verjeti! tehtanje danes zjutraj - 62,4kg!!!!!!user posted image user posted image user posted image kako je to sploh mogoce? upostevala sem dieto,NIC gresila, se vitaminski dan je vceraj bil in nisem ze tako ali tako skoraj nic zauzila, pa je pokazala tehtnica za 200g VEC kot zadnjic!
prav morala mi je dol padla....resnicno sem se pazila in komaj cakala na danasnji dan, ces vsaj pol kile naj bi slo dol, ce nic druzga...pa evo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne obupat, sej 200 g ni nič, pač se je mal ustavilo, sej kr seznam poglej pa boš videla koliko nas je ko imamo isto težo, nismo nič kg izgubile. Drži se diete še naprej, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Kako pa je s tvojo prebavo? Baje zna polno črevesje zadržati do 2 kg! Itak pa - ne obupat! VZTRAJAJ!!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
12.2.2010 21:31:03   
Pigy
Zaradi prebave grejo kg res bolj počasi dol, no jaz sedaj že neki cajta un kardamom pijem v kavi oz. čaju. Sedaj ne vem al mi je že začel delovat al ne, ampak  včeraj in danes sem šla na wc, to se ne spomnim da bi se mi zgodil, ponavad sem šla 1* na teden al pa na 10 dni.

srečna_zvezda- a maš ti pol v tabeli napisane napačne podatke? Al si v ponedeljek imela 66,2, sedaj pa jih imaš 62,4??user posted image Kateri so podatki pravi?




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?