|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 11:06:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 11:20:08   
katy83
evo še mene.
Nosečniški zajtrk (legofer sirup, cedevita, 2 sendviča in košček čokoladeuser posted image ) je za menoj, tako, da sem dobila energijo, zdaj vas pa lahko pokomentiram. user posted image

najprej, da vam javim, da sem izpit, ki sem ga imela prejšnji teden naredila z 8 user posted image .
Drugače pa študentke (Mojca, Getreal, Aprilčica), mene osebno naslednji petek čaka še zadnji izpit. user posted image  Vau, kak se to lepo sliši. Čeprav me je tega izpita kar strah, ker to pač nikakor ni moje področje (didaktika glasbe). Ampak ok, bom že nekaka. Upam, da zdaj v tem roku, ker junija mi res ne bo, pa še z diplomo sem začela in bi se to res zavleklo potem. user posted image

Nincy - joj, punca, daj spravi se v bolnico.user posted image Morajo te vzet. Tudi brez napotnice. Sem imela jaz tudi takšno situacijo, pa sem napotnico kasneje nesla.  Pa javi nam kako si zrihtala. user posted image

pisane pleničke - jaz jih bom tudi 1 paketek kupila, tak za brisanje, za lepše v glavnemuser posted image , onih belih pa imam full, tak da jih ne rabim kupovat. user posted image  Sem se pa odločila, da bom v vsakem primeru široko povijala. Sicer pa v MB to itak skoraj "zahtevajo".

napotnica za rešilca - jaz je še tudi nisem dobila. Pa kaj to je obvezno ali kaj? Meni je s temi napotnicami tak čudno, res. user posted image  

principessablu - user posted image  za poroko. Pa sem dobro prebrala, da si fasala kilo? ojoj. Nič, ti ne zavidam. Bogica. user posted image

aprilski hrošček in vse ostale, ki imate sladkorno - user posted image

Samo res, kje je Di_di?user posted image

Wannabemommy - joj, v takem se mi včeraj sploh ni dalo vozit v Mb. Upam, da bo do 19.februarja kaj boljše stanje glede vremene in cest in da se končno spoznava. user posted image  Mi pa je Fiška razlagala včeraj kakšno srečo sta imela na cesti, ja. user posted image  no, glavno, da je res bilo vse ok. Verjamem pa, da si se konkretno vstrašla. user posted image

aja, o user posted image ste se še pogovarjale. Mi2 sva v do decembra itak imela prepovedano oz.odsvetovano, zdaj pa je to tako kot pravi, mislim, da Babyloverka, da ko se spraviva k stvari, trebuh otrdi, pa ni prijetno. user posted image  Zdaj pa je tudi tako kot pravi Kepica, da ni fajn če se kaj sproži, ker je še prehitro, tako da...ja, bomo že not spravli. user posted image

Tiste, ki ste že mamice - kako dolgo ste čakale na rojstni list? Ker je bilo včeraj nam rečeno na MŠ da se čaka 1-2 meseca. Ja, halo?user posted image   Najboljše, da mi rojstni list pošljejo, ko bo otrok polnoleten. Kaj te delajo tako dolgo?user posted image
Pa še to za mamice. Sva bila z mojim včeraj v DM-u, pa me zanima kako je s to njihovo znamko Babylove? je uporabljala katera?

tako, mislim, da sem vse pokomentirala. se še pišemo kaj.
Katy

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 11:20:55   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

IZVIRNO SPOROČILO: cojka
Jaz sem tudi včeraj sortirala cunjce in imam tako čudno, mislim, da imam nečesa preveč, nečesa pa čist premal. Oziroma sploh nimamuser posted image

cojka sem tud jaz to ugotovila, da imam enih stvari čist premal, enih pa čist preveč. Naprimer hlač in majčk za ven imam malo morje. Ziher vseh niti slučajno ne bom uporabila, pa še ugotovila sem, da so nekatere št res majhne in da hlač ne bom gor dobila k bom široko povijala.

IZVIRNO SPOROČILO: memole
Pri nas je še zmeri oblačno in piha!

Boljš to kot pa v Lj k sploh ne neha snežit




O jaz bi pa raje snegeca!
Mene snegec nič ne moti ga obožujem!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 11:26:20   
Chi_Pita
Dobro jutro ... spet se javljam na dolžnost.

Jaz sem pa danes zelo zelo dobre volje user posted image ... delam samo še 3 dni, potem pa relax - sej ne morem verjet, pa klicali so me, da so dobili našo keramiko za kopalnico, pa tuš in kopalniški blok, pa parket za dnevno ... juhuuhuuu, vse so dobili in danes nam pripeljejo. Medtem pa tast počasi zaključuje s polaganjem keramike v kuhinji. user posted image user posted image user posted image
Pa še snegeca smo imeli v Izoli včeraj cca 5 cm v Kp in Portorožu pa nič user posted image )... kakšna zmeda je bila na cesti... hehe user posted image , je pa ta burja kar kažin delala user posted image

No v glavnem, da vas malo pokomentiram ...

user posted image user posted image user posted image za preglede,

nejanejc ja, jaz tudi upam, da bo jutri kaj iz te telovadbe, čeprav sem opazila, da ni odveč niti trenirat predihovanje, ker meni zaenkrat res ne gre. user posted image Aja, pa glede igralne podloge, jaz sem si jo sposodila. Je pa baje kar praktična za otročka in mu je vse okoli zanimivo.

malenaa89 waw kak lepi košek ... me pa zanima koliko časa je lahko otrok v temu, ker meni se zdi to dokaj majhno?

aprilski hrošček kaj si že kaj ugotovila glede sladkorja ... a boš res pristala na insulinu?

dacy ... super za hladilnik, zdaj pa se le hitro lotit urejanja sobice user posted image

cojka  kaj naj rečem, uživaj na snegecu user posted image - jaz bi tudi šla, pa nekako ne pridemo skozi z dinarčki in časom. user posted image Drugače pa nisi se zmotila ne, meni so v prvih 5ih mesecih kile prišle mislim na +9 ... zdaj pa počasi počasi rastejo. Verjetno je bilo res krivo tisto moje prenažiranje, ker drugače mi je bilo pa slabo in sem raje imela poln želodec, kot pa prazen user posted image Pa hvala za pohvalo ... sem se le opogumila in dala še obraz zraven user posted image

wannabemommy ... no samo da je vse v redu in da res ni prišlo do česa hujšega. user posted image user posted image user posted image v takem vremenu res ne veš na kakšne norce naletiš. user posted image Pa Getreal a ti tudi al kaj? Jooj samo da je vse v redu.

hehe, govorite o user posted image in kolikor sem jaz seznajnena lahko čisto do konca nosečnosti, razen, če ni s strani g. prepovedano. Tako da vse, ki imate voljo kar korajžno - je pa res da ne tako sunkovito ampak malo z občutkom. Glede sprožitve poroda pa ne vem če je kje to dokazano, sam sestra od mojega je šla dva tedna pred PDP na brazilsko in naslednji dan je rodila, pa ena njena kolegica isto. Tako da ne vem ... sem rekla, da bom tudi jaz to probala, in upala da bo pomagalo user posted image

Kepica ... jaz napotnice še nise dobila, je pa rekla, da mi bo dala te papirje naslednjič ... bomo videli če res user posted image

principessablu ... dobrodošla user posted image ... hm, jaz ti pa ne bi vedela svetovat. pa ogromno user posted image user posted image user posted image za kilo. Pa seveda čestitke za poroko.

Punce nič bat za Di_Di ... je še 2v1 user posted image včeraj smo bile na MŠ in je rekla, da ima zjutraj kar bolečine v trebuhu, pa otrdeva ji, drugače pa je delala, ker ji takrat niso podaljšali bolniške sam če se ne motim je zdaj spet na bolniški al na dopustu. user posted image Da ne bom širila krivih imformacij.

Sej vem da sem spet pozabila pol stvari pokomentirat ... ah bom že

Aja aprilčica user posted image za opravljen izpit. Sej si ga ti naredila z 8 al sem se spet zmotila. user posted image



_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 11:26:56   
memole
Ejla!

Katy čestitke za izpit!
Kdaj sem dobila rojstni list od tamale se pa ne spomnim!user posted image user posted image




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2830
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 11:33:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 11:40:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

IZVIRNO SPOROČILO: nax05

user posted image user posted image sam res, bo treba ponucat tud te cunje. Zakaj bi nama samo stale v omari a ne. Sam bogi moj revček, ima same zelene hlače, čist po očitu.




Bodo takoj vedeli, kdo je oči. Moj bo pa v kavbojkah in srajčah okol skakal. Ampak potem mi ni jasno po komu bouser posted image . Moj ima srajco lih 2x an let. HB - mi jih vsaj likat ne bo treba.


Ja sej sem mu takoj rekla, da če boš iskal njegovega otroka, ne moreš falit, da je on oči. Vaš kaj je to prov iste hlače so samo v pomanjšani izvedi. Midva imava tud eno srajčko za tamalga. O a tvoj tud ne nosi srajc. Moj tud ne, edin poleti kdaj kakšno s kratkimi rokavi, pa še to more bit ne vem kaj. tako da sem prov hepi, ker se mi ni treba ukvarjat z likanjem teh bedarij.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2832
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 11:45:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 11:57:49   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita

Aja aprilčica user posted image za opravljen izpit. Sej si ga ti naredila z 8 al sem se spet zmotila. user posted image



ne, to sem bila jaz. user posted image  
ampak Aprilčica je tudi imela izpit. Kako je šla geografija?





IZVIRNO SPOROČILO: cojka

katy - začetek zajtrka ogabenuser posted image . Legofer sem mislila. Jaz ga že tri mesece goltam. Groza
Bom v Švici držala pesti za tvoj zadnji izpituser posted image



ma, ja sirup kot sirup. Saj če bi prišla k meni na zajtrk, ti ga ne bi ponudla. user posted image
Pa hvala za pesti iz Švice. user posted image


Memole ,hvala za čestitke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 12:07:26   
babyloverka
hm, morem po vrsti pokomentirat user posted image

spomin kot ementaler? user posted image  sem se nasmejala zraven, sicer pa sem sedaj tudi jaz ena tistih pozabljivih.

babylove kozmetika se meni zdi ok in jo bom tudi uporabljala v kombinaciji z bubchen.

1-2 meseca se čaka na rojstni list?

no jutri grem tudi jaz na cds, upam da bom vse lepo rešla.

itak sem nekaj pozabla komentirat, ziher. ementaler user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2835
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 12:17:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 12:22:59   
NATAŠA35
rojstni list ne vem, če sem ga čakala toliko dolgo, po moje 1 pa ja...sem pozabila, se opravičujem - bom pogledala na zadnji rojstni list, če se bom spomnila kam sem ga vtaknilauser posted image user posted image

dodatek na veliko družino ne vem, katera je spraševala, ampak baje jutri dobimo nakazano, samo jaz odločbe še nisem dobila, nekatere pa so jo...treba počakat...

user posted image ja tudi sama kdaj pa kdaj, ker me moti potem otrdevanje trebuha, ki se vleče potem še v naslednji dan, čeprav paše slončkanje....jaz ga ne bi priporočala proti koncu nosečnosti, ker povečuje možnost poroda...

kozmetika babylove super jeuser posted image user posted image , sem pa navajena na oriflame in to kupujem...

kozmetika oriflame začela se je akcija za baby kolekcijo, tako da če katera potrebuje, naj se javi...sploh pa so znižali cene skoraj vseh izdelkov user posted image user posted image user posted image

babyloverka sem mislila, da sem edina, ki pozabljamuser posted image

aprilčica upam, da je res user posted image

katy čestitke za izpituser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 12:28:38   
nejanejc
ciao čveke :)

sej nevem kaj komentirat več :) prevec...

cotke lepo, d amate oprane in pospravljene :) jst upam, da se bom tud pocasi spravla...

cestitke za izpit in 8ko!

lepo, da se mate fajn v MŠ tudi na obali in da ste malo snegeca dobili :) Je fajn, letos kar radodarna zima re s:)

mal sem zmatrana.. vse mi gre tko pocasi danes....

na csd je katera poslala mogoce dokumente?

ja cestitke za še eno poroko :)

pa Didi, drugi teden reče "da" ane :) Srečno!

nataša, kozmetika jaaaaaaaaaaaa :)

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 12:34:51   
tatly
babyloverka-jaz sem imela mislim da nekje v 14dneh rojstni list doma

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 12:35:23   
Anonimen
cojka ne v Zari pa še nič nisem bila, sploh nisem vedela, da imajo tudi tam za malčke. A imajo luškane stvari? pa cene?
Ja tud mene zanima komu bo podoben, baje naj bi bil meni, tako nama je rekla na 3d.

Nataša super, da si povedala, da je Baby Love ok, ker sem tud jaz že gledala to kozmetiko.

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 12:37:30   
nejanejc
jst ko sem zadnjic gledala uz pa kar mije v 3d pokazala ginekologinja je blo dete sigurno bol fotru podobno kot meni :)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 12:39:55   
Anonimen
Katy83: ČESTITKE ZA IZPITuser posted image user posted image user posted image Jaz se spravljam učituser posted image user posted image To je za znoret, letos se mi čisto nič ne da. lani sem imela že vse narejeno takle čas, in sem potem samo še uživala domauser posted image Glede Babylove: meni je veliko punc pohvalilo njihove pleničke, in ker midva nimava možnosti, da bi kupovala Mullerjeveuser posted image , bova kupovala te Babylovove. Aja - geografija je bila negativnauser posted image user posted image user posted image Zato sem pa tako depresivna, ker imam sedaj drugi teden 2 izpita. Drek, neuser posted image

Chi_Pita: čestitke za keramiko in parketuser posted image user posted image Neeee, Katy je tista ˝ta pridna˝, ki je dobila 8, ampak močnooooo upam, da se ti te besede pozlatijo, in tudi jaz drugi teden ˝fašem˝ eno lepo 8kouser posted image user posted image

Cojka: hihihihiuser posted image Jaaa, na morju bodo kar nudistiuser posted image





(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2842
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 13:37:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 13:46:31   
Anonimen
Cojka: Babylove je od DM-a. Pa v njihovih trgovinah vzameš katalog (brošurico) za nosečnice, izpolneš podatke, skopiraš prvo stran materinske knjižice in pošlješ, nato pa domov dobiš bone, s katerimi lahko kupiš znižane stvari za mamice in dojenčke. Ko pa rodiš, pa vzameš drug katalog (za mamice), ga spet izpolneš, pa dobiš en paketek Babylove pleničk zastonj (mislim, da jih je notri 60)user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2844
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 13:48:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 13:54:48   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Aprilčica - hvala. Sej to sem se pa že prijavila. Sicer ni ne duha ne sluha o kakšnih kuponihuser posted image


Odvisno kdaj si poslala , a bi jih že morala dobit... user posted image   So pa vnovčljivi do 31.03.10 - a meni ni nič uporabnegauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 13:57:49   
NATAŠA35
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Nataša - a se mi pol splača naročit baby kozmetiko pri Oriflamu? Sem ravno včeri dobila katalog za to obdobje pa mi fajn zgleda. A te zadeve imaš ti? Kaj priporočaš?


sorči ker sem te spregledala, delam pet stvari na1xuser posted image user posted image , pa si mi ušla...ja, se ti splača, pa nočem toliko reklame delat, samo meni je res fajn...jaz bi vzela vse, razen trdega mila, ma jo imam že en mesec pripravljenouser posted image user posted image vsaj nekaj...super je tista kopel, sploh če ga kopaš zvečer, ker je res dobro spim po njej...jaz jo še zdaj uporabljam za moje velike mušketirje, pa se jim kar zeha po njej, pa še ne povzroča nobenih alergij ali iritacij...je bolj nežna kolekcija, tako da ne pečejo očke po njej...pa zdaj imaš še popust, če jo vzameš, na kataloške cene je zate še 30% cenejeuser posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 14:00:11   
Anonimen
Hmmm, no saj... jaz še sploh poslala nisem, pa glede na to, koliko se baje čaka, vprašanje, če bom sploh dobila do 31.3. Kaj je sploh notri?? Baje so Vir vložki, to sem slišala).

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2848
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 14:05:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 14:14:25   
nejanejc
ojla, jst sem tudi dolgo cakala te kupone od dm-a :) Mogoce bom pa kaj ponucala :)

v Zari pravte, da so fajn cotke :) ce bo prilka bom sla kaj pogledat :) Hvala za namig :)

zakaj pa patronazna hoce trdo milo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Služba
Sašonka

Bi rajši ostale doma in skrbele za otroke ali bi po porodniškem dopustu odšle v službo in otroke prepustile, da jih vzgajajo drugi?

Služba (39%)

Dom (61%)


Število vseh glasov: 317

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!