|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 19:50:05   
babyloverka
nizy tudi v babycentru je popust, oziroma na njihovi spletni strani si lahko sprintaš kupon za cenejše robčke in mislim da tudi plenice.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 20:27:10   
tropical
Katere plenice boste ve kupile za novorojenčke za v porodnišnico?


Jaz sem gledala pamperske sam ne vem katere št. uzet.



(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 20:49:33   
ela24
Ojla!

Uh sm danes utrujena od vsega šetanja po mestu in nakupovanja. No, nekaj pa smo nabavli... Pleničke bele in barvne, dva kompletka v h&m, ki sta res sladka, zoknčke, v leclercu pa obrobo za kinderpet in odejicouser posted image
Čeprav že imam en komplet za kinderpet, ampak tej se nism mogla upretuser posted image
Popoldan pa sm še dobila od svakinje posteljnino za zibelko, pa neke dekice..user posted image Fajn, ker za zibelko za tiste 3 mesece bi mi bilo malo škoda kupit, ta pa je kot nova in zelo všečna, tudi barvauser posted image Zibelko pa sva dobila za poročno darilo tako, da tudi to bo prav prišlo.

Nincy, lepo da je vse vredu! Pa to so ti pregled naredili ali to so samo tako ocenili?

Kako me že mika, da bi že bili preseljeni, da bi jaz vse to posortirala po otroški sobi. Joj, kak bo hitro polna...

V Zari pa še jaz tudi nisem nič bila, da bi kaj pogledala. Ampak se moram disciplinirat, da ne grem več nikamor! Ker bom imela drugače vsega preveč in se bom jezila ko mi bodo ostala nerabljena nova oblačilauser posted image

Sicer sem zdaj kupovala nekaj 56, dosti 62, pa nekaj mičkenega 68, ker potem bo po moje aktualna že poletna kolekcija.?Kaj mislite? Bolje, da potem kupim, ko bom vedela kaj rabim. Čeprav imam že ti dve številki tolko robe, da joj. Ali pa se samo meni zdiuser posted image

Pamperske sm jaz vzela tiste od 2-5kg za novorojenčke. Ki imajo nekaj da vpijajo tudi ta mehki drekecuser posted image user posted image user posted image Sm pa vzela 2 ali 3 pakete, to pa se bo tak hitro porablo, ker so bolj neki taki mali paketki.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 21:18:05   
Anonimen
Čeruser posted image

Dacy: verjetno zdajle uživaš v sortiranjuuser posted image Ampak jaz sem bila zvečer tako utrrujena, da sem kar padla v posteljo.

Nincy29: HB, da je vse ok!!user posted image

Wannabemommy:
meni tud tako sladko paše, da ne vem kaj je z mano. Zjutraj sem jedla kakav, ker nisem imela čokoladeuser posted image . Hvala za držanje pesti, upam, da bo šlo, drugače pa: v tretje gre rado, ampak je nasednji rok šele junija, ko bom že pestvala user posted image . Lahko bi se v marcu dobile na kavici v Mb, pa v živo počvekaleuser posted image user posted image

legenda_m: uf, tudi moj dan je bil en izmed bolj tečnih, pa še nič nisem naredilauser posted image user posted image Ne vem zakaj si sploh toliko planov delam zjutraj, ko pa potem tako nič od tega, kar sem si zadala, ne naredim... Brez veze..

Memole: super za pogodbo!!user posted image user posted image user posted image Čestitkeuser posted image

Babyloverka: hvala za info glede izdelkov na kupončkih. Je res zadnji čas, da pošljem v Ljubljano. Jaz imam za user posted image vso kozmetiko Bubchen in močno upam, da nam bo odgovarjala.

Ela24: ti si se pa našopingiralauser posted image user posted image Saj prav, jaz moram še po pleničke. Ampak mi ne bomo uporabljali Pampers. Upam, da bomo lepo sprejeli Babylovove - so cenejšeuser posted image Joooj, kaka grozna mama sem že zdajuser posted image

Jaz sem kupila trdo milo za umivanje. Kaj pa puder?? Se to še sploh uporablja?

Pa še glede user posted image : ok, vsak ima svoje mnenje, ampak to, da se po 34 tednu ne sme user posted image , je pa kar nekaj. Ne vem, no, ampak prvič slišim. Če je vse ok, se lahko user posted image do konca. Vsaj tako so meni rekli, tudi brala sem (mislim, da nekje celo Pušenjak o tem razpravlja). No, kakorkoli: midva se mu ne misliva odpovedatiuser posted image

Lepo boditeuser posted image









(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 21:23:50   
tintin
jaz imam nekaj pleničk še od Vasje št 1 (2-5 kg), še zapakirane, rok uporabe imajo do junija 2010:) Kupila bom pa št.2 (3-6kg), ker je bil V velik in smo št. 1 uporabljal lih kak dober teden. Imam doma DM-jeve in Mullerjeve, kupila bom pa hmm...nevem...DMjeve, Pamperske ali pa kar Lumpi. So vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.2.2010 21:39:22   
Anonimen
tintin: a imajo vse pleničke enake kg? Npr.: Babylovove imajo od 2-5kg in isto Pamperske, ali se kaj razlikujejo že po ˝cifrah˝?

Pozabila sem vam povedat, da sem bila danes pri šivilji, kjer sva se zmenili za poročno obleko. Saj vam ne znam povedati kakšna bo, ker še sama ne vemuser posted image user posted image Nekaj bova spacali skupaj, pa upam, da bo v redu izpadlo. Šivala jo bo pa spet kar na meni - res zakon ženska.

Aglaia: kje se pa ti kaj skrivaš??? Sem se spomnila nate, ko ravno od poroke spet nakladamuser posted image

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 1:15:34   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Dacy: verjetno zdajle uživaš v sortiranjuuser posted image Ampak jaz sem bila zvečer tako utrrujena, da sem kar padla v posteljo.


aprilcica Ma sploh nisem sortirala nic se user posted image ... se je moja mama javla da bova pri njej oprale in da bova skupaj likale in zlagale, tak da je vse ostalo lepo v vreckah user posted image

user posted image ... ce je vse vredu in ce se ve pocutite vredu in ce vam pase, lahko tudi do konca nosecnosti ... pazit je treba po 34. tednu na poze in da moski niso pregrobi ... pac z obcutkom je treba user posted image ... tiste ki pa imajo kakrsnekoli probleme pa je itak odsvetovano user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 8:46:03   
tintin
Aprilčica..načeloma gredo cifre tako 1, 2 in po kilah kot sem napisala...se pa kakšne firme tudi razlikujejo, tako da je treba oboje pogledat....Jaz bi vzela na tvojem mestu kak paketek ali dva 1-ke (2-5 kg), saj te paketki malih velikosti so majhni, potem pa št. 2. 

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 8:47:05   
pupa*81
hej punce!

končno smo izbrali / naročili vozek user posted image vem da sm skoz o bolderju govorila, pa sm si na konc po ogledu premislila user posted image , tako da smo naročili kar Austina in ga dobimo že drug teden user posted image

ja Aglaia a te je zasul sneg? user posted image

Aprilčica super za obleko user posted image

plenice: zanima me, če katera mamica ve kakšna je razlika med navadnimi Pamperskami za novorojenčke in Pampers Premium za novorojenčke? Res mi ni jasno, razen da je na Premium narisan bombaž user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 8:53:43   
nejanejc
Cestitke za vozicek :) Lusni so :) pa ti trikolesniki so prov fajn :) Al si ti 4 kola vzela?
Super!

Algaia se zdej s selitvijo ukvarja al? :)

A za v porodnišnico rabimo nosit pleničke? Jst sem dobila od ene kolegice en paket enih huggies al neki podobnega.. Pa hvalijo te premium pumpers vse te moje... Nisem jih pa prasala za razliko še!

Vcerej sem celo cotke posortirala.. Zgleda jih veliko.... Ma nimam pojma... niso tocno po kompletkih al pa tko, pač rabljene... Bomo fajn pisani, ce ne kupim kaj za zraven... Morem popisat pa vprasat za nasvet kolko se kej rabi. Ma vceraj nisem mogla vec, sem bla utrujena...

Lep zacetek dneva!

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 8:58:12   
pupa*81
nejanejc vzela sva unga s 3 kolesi ja, so mi tisti s štirimi mal čudni user posted image ma ja, stvar okusa user posted image cunjce je pa tudi meni ratalo posortirat, zaenkrat šele na 3 kupe: za pranje na 95, 60 in 40°C user posted image user posted image user posted image

hvala za info o pleničkah! še katera?

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 9:09:41   
NATAŠA35
pupa super vozek si izbralauser posted image user posted image user posted image za pempers ti ne znam povedt, ker moji jih niso prebavljali tako, da jih sploh nisem kupovalauser posted image sorči...

lija spraševala si za veliko družino, ko boš rodila in nesla na CSD vlogo za otroške dodatke za tri otroke, ti pripada ta dodatek avtomatsko, tako da ga dobiš ne da bi oddala vlogo, vsaj pri zadnjem je bilo tako...se bom pozanimala, pa ti povem...

nizydodatek za veliko družino naj bi se danes nakazoval, jaz pa še brez odločbeuser posted image user posted image , po aprilu pa dobim razliko za 4 otroke...sem šla gledat, pa vidim, da so nakazali samo otroškeuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 9:27:26   
Anonimen
Dacy: jaz upam, da bo tudi meni moja mami pomagala prat in likati, ker drugače ne bom nikoli fertikuser posted image

tintin: hvala. Bom potem za začetek vzela enkicouser posted image user posted image

pupa*81: user posted image user posted image Daj kakšno slikco gor, jaz sem firbecuser posted image

nejanejc: ja, mene tudi zanima, če moram že kaj pleničk v P nest zraven, ali imajo oni vse tam?

No, jaz sem bila danes pri zobarju. Naročila sem se novembra in dobila datum šele za danes. No, in potem ta user posted image user posted image user posted image user posted image sploh delala ni!!!user posted image Za znoret, res! Potem sem prišla domov, sem se spomnila, da bi morala danes še kri dat. Sem že v dan štartala z levo nogo.

Nekaj me zanima: tiste, ki ste kupovale vozičke, pa zraven NISTE dobile torbe... Katero mislite kupit? Jaz sem gledala po netu, ampak so tiste, ki so meni všeč 74€, toliko pa ne mislim dati. Punce hvalijo DM-ove torbice za na voziček. Pozna katera? Ima doma? Me zanima kako sploh zgledajo, ker so 25€, to se mi pa že ne zdi pretirana cena, pa še baje testerčke zraven dobiš.

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 9:34:43   
pupa*81
aprilčica: ja od DM je baje ok, pa tudi od Niveje nahrbtnik pohvalijo nekatere (ima že ful reči notr)... sam mal glej, k moja svakinja jo je nabavla, pol je pa ob rojstvu še 2 čist isti dobila user posted image , ker je ta od niveje pri pošti slovenije za zraven telegrama pošiljat, pa so bli frendi vsi zgleda navdušeni nad njo user posted image

limanje slikc je pa meni španska vas... poglej na linku: Coletto Austin 3 - sej sm že tudi zgorej ga prlepla user posted image

< Sporočilo je popravil pupa*81 -- 12.2.2010 9:45:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 9:49:05   
Anonimen
Pupa*81: ful je lep, res mi je všečuser posted image user posted image Je malo mojemu podobenuser posted image user posted image

Jah, glede torbe... Kaj pa vem, nahrbtnika pa jaz ne bi imela. Pa saj nikoli ne veš kaj vse ti bodo prinesli. Sigurno bom imela doma kaj dvojnegauser posted image Grem zdaj pogledat, če so kje kakšne slikce te DM-ove torbiceuser posted image

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 10:44:13   
tintin
V porodnišnico ne rabite nosit nič za dojenčka...

ko greste domov očka prinese eno pleničko (pampers ali podobno), oblačilca, eno-dve tetra plenički, dekico, lupinco.


Svetujem pa, da v porodnišnico vzamete kakšno dudo, modrček za dojenje in blazinice, nastavke za dojenje. Jaz bom tokrat 100% vzela še črpalko za dojenje (v Kr kot zakleto leta 2007 niso imeli niti ene uporabne (in potem je moj možek v nedeljo zjutraj šibal v Lj. kupit črpalko), jaz pa dojke kot kamen trde od mleka) in komprese Multimam lanolin (ful fajn, če se vnamejo bradavice, to so blazinice prepojene z lanolinom in še nečem kar blazno hladi....dobite v lekarni).

Pampers vs. pampers premium
nimam pojma v čem je razlika, ker redko kupim Pamperske. Pomoje sem sprobala skorajda vse plenice na trgu in od takrat mi je bolj kot ime pomembna cena, ker razlik prav velikih ni. So mi daleč najbolj všeč DM-jeve, tudi Mullerjeve, Lumpijeve, Hoferjeve, Lidlove niso slabe. Pa Huggies so tudi zelo fajn, samo drage. Pampers pa...kaj pa vem, saj občasno se tudi pri nas znajdejo, ampak res nič posebnega. So bile tudi zelo fajn Libero (neke danske plenice, ki so jih prodajal v Sparu), ampak jih ni več. Prav blazno bombažne niso nobeneuser posted image , za eko fanice pa obstajajo Alana (DM) ali Moltex Eko (Muller), slednje so meni boljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 10:47:13   
tintin
Torbe za previjanje...
nisem imela ne prvič, niti ne bom imela zdaj. En ruzak običajen ali večjo torbo, pa notri pripomočke. Podlaga za previjanje...jaz uporabljam kar tiste za (kao) enkratno uporabo od DM ali Mullerja (kupiš 10 v paketku), za večkratno uporabo (pralne) imajo dost poceni v Ikei (mislim da 5 evr) in si bom zdaj kako nabavila. Itak pol sčasoma rata tako, da ne nosiš več torbe s seboj, ampak samo eno plenico pa mini pack robčkov flikneš notri v svojo torbico/ruzak/voziček....in po potrebi improvizirašuser posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 10:50:40   
Anonimen
No lih super, da ste se razpisale glede plenic, ker sem vas že hotela vprašati. Torej potem kupimo samo ene 2 paketka št 1, ostalo št 2?

A katera že čuti ko neko utripanje v bušiju? To mali kolca a ne? Men je prov smešno.

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 10:52:17   
tintin
Ja, to je kolcanjeuser posted image

Moj user posted image pa telovadi 100 na uro že dva dni.


Ja, jaz bi kupila samo kaka 2 paketka 1-ke, ostalo pa 2-ko. Itak bo otroček z veliko verjetnostjo težji od 3 kg (2-ka gre pa od 3 kg naprej). Če boste pa dlje enko rabili, bodo pa že partnerji skočili v trgovino po kak paketek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 11:22:10   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Wannabemommy: meni tud tako sladko paše, da ne vem kaj je z mano. Zjutraj sem jedla kakav, ker nisem imela čokoladeuser posted image . Hvala za držanje pesti, upam, da bo šlo, drugače pa: v tretje gre rado, ampak je nasednji rok šele junija, ko bom že pestvala user posted image . Lahko bi se v marcu dobile na kavici v Mb, pa v živo počvekaleuser posted image user posted image





Ja to pa nebi bilo slabo, takrat bo upam da tudi boljše vreme, jaz sem vsekakor zauser posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 11:26:53   
jana84
Punce, kako se kaj držite...Jaz še kar navijam, da boste aprila pestvale čimbolj pridne štručke...in da bo porod čimlepši... Če bi bilo vse prav, bi tudi mi aprila zibali, pa nam žal ni bilo namenjeno in se še zdaj nekaj ubadamo s temi zakletimi user posted image user posted image , ki kar nočejo in nočejo prit...

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

V porodnišnico ne rabite nosit nič za dojenčka...

ko greste domov očka prinese eno pleničko (pampers ali podobno), oblačilca, eno-dve tetra plenički, dekico, lupinco.


Svetujem pa, da v porodnišnico vzamete kakšno dudo, modrček za dojenje in blazinice, nastavke za dojenje. Jaz bom tokrat 100% vzela še črpalko za dojenje (v Kr kot zakleto leta 2007 niso imeli niti ene uporabne (in potem je moj možek v nedeljo zjutraj šibal v Lj. kupit črpalko), jaz pa dojke kot kamen trde od mleka) in komprese Multimam lanolin (ful fajn, če se vnamejo bradavice, to so blazinice prepojene z lanolinom in še nečem kar blazno hladi....dobite v lekarni).




naj vam povem, da imajo v mariskateri porodnišnici prakso, da mamice prnesejo s seboj pleničke za otroka...Vsaj v šempretrski porodnišnici je tako...Če jih nimaš prvi dan, pa ti rečejo naj jih prinesejo čimprej...Tud glede vložkov za mamice v Šempetru raje vidijo da jih imaš s sabo. Oziroma oni ti dajo tiste običajne debelejše vložke, ne pa tistih VIR80, ki jih vsi priporočajo za po porodu (no, jaz sem kaj hitro uporabljala kar tiste, ki so jih dali v porodnišnici, ker se mi VIR80 niso nič kaj dopadli, pa tud šivana nisem bla, tako da mogoče zato).
Za v porodnišnico je pa fajn da imaš s sabo tudi en napihljiv obroč za plavanje, ker če si šivan, je to najboljša rešitev za sedenje...baje.

Pleničke pa tako: najboljš je da imate doma pripravljen 1 paket enkice, potem pa boste vidle kako in kaj...Naš pobalin je ful časa bil na dvojkici, sedaj pr 16esecih pa je še zmeraj na trojki...HB, saj so cenej user posted image . Glede proizvajalca - mi smo bili kar nekaj časa na Pamerskah, pol pa smo prešaltali na Müllerjeve, zdaj pa smo na Hoferjevih, čez noč pa še vedno dobi pampersko - mogoče se mi zdi da je bolj vpojna, ampak mislim da kakšne velike razlike ni. Se mi pa zdijo Pamperske najbolj "plastične" od vseh...Naš nikoli ni imel kakšnih problemov z rdečo ritko ali čem podobnim. Sestrina hčerka, pa je imela v začetku Pamperske, potem je prešaltala na Müllerjeve in kaj kmalu je tamal fasala rdečo ritko če je imela Papmerske, tako da zdaj kupuje tud za v vrtec Müllerjeve, pa tud za drugo hčerko ki se je komaj dobro rodila ima od Müllerja in je ful zadovoljna z njimi...

Tako, zadost sem vam zatežila, glede na to, da sploh nisem noseča in kar nekaj vletavam v vašo debato...Ampak mi je fajn tako malo prebirat kako se počutite in kako načrtujete prihod novega člana družinice...

< Sporočilo je popravil jana84 -- 12.2.2010 11:27:38 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 11:30:49   
NATAŠA35
plenice jaz tudi priporočam plenice št. 1 za začetek, samo to naj vam vaš kupi ko rodite, kajti  če bo vaš user posted image težji ali okoli 3 kg, mu bodo prišle prav plenice št. 2 ...meni so super dm-ove in muellerjeve, huggies so tudi fenomenalne, če pa bote kupovale pampers pa jih raje kupike kar v mueelrju, ker so nemške in boljše in ne povzročajo toliko alergij, kot te kupljene v šparu ali mercatorju...

torba ali nahrbtnik jaz sem dobila tale nahrbtnik od niveje in so notri tako robčki, kot kozmetika za prvo silo, spodaj pa previjalna podloga, kar vam pride prov...jaz sem ta nahrbtnik uporabljala kar dolgo časa, tudi potem ko je bil že večji, sem pač dala njegove stvari noter pa (robčki, plenice, kremice, flaške oblačila....) vedno sem ga imela, kamorkoli sem šla, tako da vam zelo priporočam...da ne bote naredile kot od mojega bratranca punca, so prišli k nam, pa ni imela ne plenic, ne za preobleči s sabo user posted image ...

nax to je kolcanje, ker  user posted image pije plodovno vodo...nič strašnega, samo prav smešno deluje

porodnišnica rabite samo zase vzet kozmetiko, pa copate - vam priporočam kake croske (samo ne hodit ko spucajo, ker drsijo), modrc, blazinice, nekaj za bradavice, pa mogoče mrežaste hlačke ker so zelo uporabne in jih po navadi dobite samo 1x na dan...za otroka pa kako dudiko vse ostalo tam dobite...pa najbolje da vse svojemu pripravite, kaj naj vam prinese ko boste odhajale iz P - tako za vas, kot user posted image ...za  user posted image naštimajte ali torbo ali nahrbtnik in kar v lupinico vse dajte, da je ne pozabijo sabo vzet...user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 11:59:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Wannabemommy: meni tud tako sladko paše, da ne vem kaj je z mano. Zjutraj sem jedla kakav, ker nisem imela čokoladeuser posted image . Hvala za držanje pesti, upam, da bo šlo, drugače pa: v tretje gre rado, ampak je nasednji rok šele junija, ko bom že pestvala user posted image . Lahko bi se v marcu dobile na kavici v Mb, pa v živo počvekaleuser posted image user posted image





Ja to pa nebi bilo slabo, takrat bo upam da tudi boljše vreme, jaz sem vsekakor zauser posted image
user posted image


Te držim za besedouser posted image Upam, da bo že kaj sončka, pa se lahko v centru na kavici martinčkava - seveda ste vabljene vse iz okolice Mbuser posted image

jana84:
držim pestke, da čimprej ugledaš user posted image

plenice: midva sva pa kar vsem povedala, da naj, če že mislijo kaj kupovati - kupijo plenice. In me je zdaj strah, da bom dobila 5 paketkov pleničk 1user posted image S tem, da ˝pri nas doma˝ oz bližnji kolegi še vedno mislijo, da so Pamperske zakon, jaz pa jih ne mislim uporabljat. Ok, če jih bom dobila, normalno, da bodo šibale na rituser posted image

Hehheuser posted image Mi tudi kolcamo v bušijuuser posted image





(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 12:09:57   
nizy
jaz sem pa vse navadla , da namesto akkih neuporabnih daril raje € nosijo in se večinoma tudi tega držijouser posted image user posted image user posted image user posted image , no saj kakšno malnkost še zmer prinesejo user posted image

plenice- sem zmeraj kupila 2 3-6kg, v bolnici majo pri nas 4-9kg, manjših ne user posted image
uporabljamo pamprske , pa nič ne gledam kere so , sam da je št. taparava,...do zdaj niso niti enkrat premočile , s tem , da jih uporabljam podnevi in ponoči iste, nč ne kompliciramuser posted image

včeraj mi je soseda nazaj vrnila polno vrečko mojih cotik za user posted image , sem že pozabila , kaj sem ji takrat dala,... v glavnem dokupila bom samo tista fensi oblačila , pa komplet za iz bolniceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
12.2.2010 12:31:25   
photo
Vidim da ste že pri pleničkah... si že beležim: za začetek 1 paket št.1
Mene pa zanima še naslednje, glede opreme:
- grelnik stekleničk - JE TO NUJNO POTREBNO
- sterilizator za stekleničke - AL JE OK prekuhavanje, oz. v realnosti ali je poraba časa tolk večja s prekuhavanjem, da se splača kupiti sterilizator?
- aspirator - ELEKTRONSKI ali MEHANSKI?
- elektronska varuška - je to bolj za hiše, ali je v stanovanju tudi potrebna?

Pa wannabe, ne da bi te strašila, ampak cukr mora biti pri nosečkah po 90 minutah po obroku manj kot 6'6.



< Sporočilo je popravil photo -- 12.2.2010 12:35:36 >

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Barva vozička za fante
donat

Ali je primerna RDEČA barva vozička za fantke??

da (81%)

ne (8%)

mogoče (10%)


Število vseh glasov: 153

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!