|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 10:04:31   
babyloverka
očitno bom morala kar večji push up modrc kupit. samo mam že zdaj 80 obseg, morem pogledat kje imajo večje pa vseeno lepe modrce. mogoče skiny.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 10:12:20   
NATAŠA35
babyloverka vem kako se počutiš...jaz sem kupila zelo lep modrc kar interšparu in to za obseg 95, belega z lepimi košaricami, ne push upa, ima samo kost, stane pa okoli 19€, pojdi pogledat...se lepo nosi, je 100% bombaž in še lepo oblikovane košarice ima, tako da lepo zgleda tudi pod oprijeto majico...

pupa jaz pa mislim, da dojenje povzroči spremembe na prsih, ker jaz sem težko nosila moderce, ker so bile toliko polne prsi, pa še modrci za dojenje, ki sem jih jaz imela so brez kosti, kar vpliva na prsi...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 10:35:51   
nejanejc
uh, modrci, jst se tudi se kar matram z mojimi s kostmi :) ne morem brez, ceprav mi grejo kdaj na zivce, sam mam tudi ponoci modrcke iz mikrofibre.
mam pa mal bolj cvrste prsi zdej,kot sem jih imela pred nosecnostjo

nataša, potem bos se zdaj en mesec v nevednosti, bos imela se uz upam...

jst nevem, ce bom mela se kaksnega.. dvomim :(

sem nesla prej v kadrovsko papirje, ce jih izpolnijo.... potem sem misnla, da bi jih kar poslala na CSD mogoce...

pa meni tudi noge zatekajo... pa roke... sem prov adijo kak dan, kak dan je malo boljse, sam se pa kar pozna...

u kako sneziiiiiiiiiiiii

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 10:52:03   
katy83
Kaj pa to, ko sem cel roman napisala, potem pa z mojo nerodnostjo vse zbrisala? user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa se mi res ne da še enkrat vsega pisat.
Bom full na kratko pokomentirala:

sneg - user posted image

potrdilo za csd - imam 2, je dala ginekologinja sama od sebe. Lahko se rihta tudi samo z materinsko.

Nincy29 - upam, da si šla v bolnico. user posted image

Nataša35 - ziher bo punčka, ker se tak fino skriva. user posted image

Cojka - držim pesti, da dobiš čimprej datum strokovca. user posted image

posnetek poroda včeraj na MŠ - ni bilo tako hudo, res pa da ni bilo glasu. Glas bi vseeno dodal svojo dramatičnost.

Wannabemommy- res lepa zibka. user posted image

Babyloverka - bova morali po kakšen modrček, ne? Jaz imam iste težave.

tak, to je bilo na kratko user posted image   Mi je le uspelo.

LP, Katy

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 11:01:14   
Chi_Pita
Pozdravček vsem user posted image

Jooj aprilski hrošček ... user posted image sej boš videla, da ni tako težko pazit pri prehrani. Pri sadju pa res črtaj banane in pomaranče - kot ti je že tintin svetovala. Pa seveda več obrokov po malo. Jaz imam v ponedeljek spet kontrolo in upam, da se mi je stanje izboljšalo in me ne bo spet prestrašila. Je pa drugače tudi naš user posted image že kr težek - malo malo manj kot vaš (cca 2120g - pa je rekla, da je ok user posted image ). Lej pošiljam ti user posted image user posted image user posted image za srečo, pa ne se obremenjevat s tem, ker bo raven sladkorja samo še višja!

Oh jooj nincy ... jaz ti res ne vem povedat kaj bi to bilo. Upam pa da ni nič hujšega. Se pa mi2 z dragim kar nekako zadržujeva brez user posted image ... no vsake toliko vseeno pa še to tako pazljivo, da je vse skupaj prav smešno. user posted image Je pa bolj njega strah kot mene ... je rekel, da pa ne more otroka s kur... po glavi tolčt. user posted image ... 

cojka ... kaj pa ti v Švico? Ne vem ali sem spustila ta post, kjer si to napisala al sem tako pozabljiva. user posted image Pa a to greš z avtom? A na počitnice al kako ... ja kaj naj rečem, naj ti bo pot čimbolj udobna. user posted image Aja pa še to, a ti moje kile hvališ al kile od user posted image , ker mislim, da sva kr oba zelo pridna pri pridobivanju teže user posted image ...

NATAŠA ... ah ta tvoj user posted image ti pa res hoče pripravit lepo presenečenje. user posted image Jaz še vedno mislim, da je user posted image , ker pri fantku bi pa ja videla da nekaj štrli med nogicami.

babyloverka ... mene tudi full tišči takoj pod prsi ... rebra al kaj pa vem kaj... in se moram redno pretegovat, ker mi drugače prav zraka zmanjka.  Si ugotovila zakaj bi to bilo? Glede modrca pa takole ... jaz sem od vedno nosila modrc samo ko sem šla kam, pa imam stoječe (sej ne vem kako naj napišem) user posted image   in so se mi soigralke vedno čudile user posted image ... zdaj ko je pa malo večja teža, skoraj ne morem brez, ker me kr povsod reže in tišči ... mislim, da ni vse odvisno od tega ali nosiš modrc ali ne, je pač odvisno od vsake posameznice, tako da kot sama misliš da bo prav. user posted image

Eno vprašanje ... ta telovadba v MŠ - jaz grem 1. v petek in me zanima: kakšna telovadba je to? A se spotiš kaj? Je treba imet s sabo kaj za preoblečt? Ne bi rada prišla edina v pouni pripravljenosti, na koncu pa bomo samo predihovali user posted image

Aja pa še to: snegec je tudi na Kozini ... juhuhuuuu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 11:04:23   
nejanejc
chi_pita, lepo se mej na telovabi (upam,da ne bo smao predihavanje)  pa uzivaj v snegcu...

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 11:26:59   
tintin
hoj punce, danes sem si privoščila malo več spanja...
včeraj sem šla plavat in se je bebi tako čudno obrnil, da sem imela brce spodaj, no danes so spet zgoraj...včeraj me je pa prav tiščalo spodaj...user posted image


glede modrcev in obsega: mogoče kupite samo trakec, ki razširi obseg (po domače povedano: doda obsegu par cm in ima zaponke na vsaki strani). Ne vem sicer kje to dobit, vem da je včasih imel to neckermann...pa HM... Evo našla:
http://www.neckermann.si/si/nm2/zenska-moda/wsch/Dodatki_spod/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zZWNvbmRpZD1zaV81MjUyJmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9NSZmaF9sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZuZWNrZXJtYW5uX3NpJTJmc2lfU0klMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdibmVja2VybWFubl9zaV9zaV8xMDg3JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY2tlcm1hbm5fc2lfc2lfMTA4N19zaV8yMzk4JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3Ym5lY2tlcm1hbm5fc2lfc2lfMTA4N19zaV8yMzk4X3NpXzI0OTElN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/m-5252/index.html


no jaz nosim zdaj 80c, pred nosečnostjo pa 75b ali c. In ravno prejšnji teden sem kupila dva lepa modrčka od Tchibo (v Intersparu) za 10 evr. En je mornarsko moder, drug pa črtast. Nosim jih pa brez kosti že celo nosečnost. Za dojenje jih imam pa še od prvega.

no, grem malo pirpravit za kosilo, potem pa malo ven na sprehod po snegu!



(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 11:32:45   
nejanejc
super, tintin, hvala za nesvet :)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 11:32:47   
Anonimen
Pozdravljene user posted image !

Tu pri nas tud sneži user posted image user posted image user posted image . Sma z user posted image tud že bla v mestu, sma mogla it po okrasne "lajsne" pa lepilo za kopalnico , ki bo konec tedna KONČNO končana! user posted image user posted image user posted image

Wannabemommy super lepa zibka! Dost vas že ima zibke v spalnici kot zgleda, bomo morali mi tud počasi postavit našo košarico v spalnico.
Takšno imamo:
user posted image

user posted image


Amelie sem včeraj na koncu predavanja v MŠ gledala okrog če te mogoče najdem (največji trebušček) pa kr nisem mela sposobnosti ocenit kateri bi to lahko bil. user posted image

Potrdilo sem tud jaz dobila pa mi ni blo treba rečt mi ga je setra kr napisala, drugače se pa (kot ste že povedale) tud z MK da vse zrihtat.

Zanima me če katera ve kje se da (čez splet) prijavit za darovanje v javno banko matičnih celic? Res bi bila hvaležna za link.

Pa še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse user posted image user posted image user posted image s težavami!

Lepo se imejte pa božajte svoje bušije!

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 11:35:44   
tintin
za javno banko pop. krvi:
pošlješ jim mejl, da bi rada darovala in ti nazaj pošljejo 2 vprašalnika
Mejl:


ESPOK-ZTM@ztm.si


Vprašalnik pošlješ nazaj nekje v 32t nosečnosti, jaz oz naš bebi bo tudi daroval v javno banko svojo pop. kri.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 11:38:18   
amelie
Malenaa user posted image  Mogoče se me spomniš po tem, ko sem tako lepo prekinila predavanje, ker sva z mojim zamudila pol ure? Sva na poti na SŠ naletela na slepega pasjega starčka (15 let), ki je hodil po sredi glavne ceste in nisem mogla, da ga ne bi šla lovit. In potem sva po spletu res nenavadnih okoliščin v prej kot pol ure našla lastnika, ki ga ni bilo doma in sploh ni vedel, da je kuža šel od doma. Zato sva prišla šele tik pred predavanjem o matičnih celicah - in zdaj me zanima isto kot tebe :) Sem pa jaz tudi gledala naokoli, ampak te nisem videla.

< Sporočilo je popravil amelie -- 10.2.2010 11:39:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 11:44:10   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83
Dacy jaz sem upala da boš ti malo požurla user posted image user posted image


kepica moj otrok se zaenkrat se ne da pregnat iz mene ... zgleda mu tak cist odgovarja se za zdaj user posted image

aprilcica do 37. tedna ima cas , do takrat se lahko telovadi malo user posted image od 37. tedna naprej pa mora bit na glavo obrnjen ze ...

nincy s tem bi jaz raje kar takoj sla na kontrolo ... kaj pa vem ... razen ce ti je urin usel kar bi tud znalo bit ... ampak raje ne cakaj in idi naj te pregledajo ...

sneg - vse kar lahko recem je ... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 11:55:06   
mamika25
Da se javim po pregledu. Torej vse je v redu, kri in voda bp (vsaj enkrat), sem v 32.tednu in mali ima 1800g. Nekam malo se mi zdi,..če malo primerjam z nekaterimi (?), Nataša - tudi moj user posted image  je nekam lahek za te tedne... Pa nič hudega, da prideva tja do kkšne 3 kile pa naj se pol raje redi user posted image .
Se je pa frajer končno obrnil na glavo! user posted image  Bala sem se da se ne bo, ker me je tolk veselo brcal tje v mehur... tudi pri meni je ponoči ista zgodba. Lulam skoraj vsako uro. Pač par kapljic in to je to. Olajšanje. user posted image
Mi je pa dala bolniško do porodniške in sem tako vesela. Do včeraj sem pa delala. Tako da zdaj je pa res konec. Še dobro, ker skoraj nisem zmogla več normalno opravljati svojega dela.
Zredila sem se za 2 kg, torej za seznam: +2kg, skupaj +11kg, NP 10.3.2010.

Zdele pa morem začet mal kuhat, pa mal perilo razvesit,... tale sneg mi že para živce, komaj čakam pomlad in poletje, da bomo vozile naše user posted image  okoli z vozički... 
No lepo se mejte,... 

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:02:22   
aprilski hrošček
Ojla babnice!!

Sem danes že malo bolje, čeprav mi je zdravnik zjutraj ko sem šla po napotnico za diabetika povedal, da je vrednost sladkorja tako velika, da bom najbrž do konca norečnosti na inzulinu user posted image . Pa kaj čmo?!

Tintin, amelie in vse ostale, ki ste mi zaželele srečo hvala vam 100-krat!!!

Photo hvala tudi tebi za jedilnik, samo nevem kaj za "vraga" je to kornspitz štručka user posted image user posted image

Pupa*81 o ne tako hitro me pa ne boš odgnala bom pa dietično tortico jedla user posted image user posted image user posted image user posted image . Mojemu sem danes naročila, da takoj ko pride detece na svet šiba v ljubljano v Zvezdo in mi prinese tortico ČOKOLADNE SANJE pa še smetano zraven user posted image user posted image user posted image . Ojoj mi že sline tečejo do kolen!!!!

Lepo se imejte in se tipkamo!!!!!

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:11:16   
amelie
aprilski hrošček, prav fajn nam bo - jaz sem se zadnje dni odlično počutila, nobenih bolečin več ponoči ... ne vem sicer, koliko je to povezano s hrano, ampak spremembe so se začele dogajati s spremenjenim jedilnikom. ne bom pa rekla, da mi prva dva dneva ni blo hudo user posted image  v katerem tednu si ti zdaj?
no, danes sem bila pri diabetiku, ampak so me poslali prej še na 100-gramski ogtt, ker ta dveurni (75-gramski) ni dovolj. Tako da se čisto nič ne veselim jutrišnjega dopoldneva ... sem se pa že založila z branjem, da mi ne bo dolgčas, ker tokrat moj ne more it zraven. V petek pa imam potem diabetologa. In danes so mi še rekli, da ne smem nič spreminjat v prehrani, da ne bo test lažno pozitiven/negativen jutri, jaz pa že od petka na dieti user posted image  - sem pa šla zato takoj v trgovino po 'navadno' hrano, da se spravim nazaj v stanje pred dieto user posted image   

< Sporočilo je popravil amelie -- 10.2.2010 12:12:04 >

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:16:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Malenaa user posted image  Mogoče se me spomniš po tem, ko sem tako lepo prekinila predavanje, ker sva z mojim zamudila pol ure? Sva na poti na SŠ naletela na slepega pasjega starčka (15 let), ki je hodil po sredi glavne ceste in nisem mogla, da ga ne bi šla lovit. In potem sva po spletu res nenavadnih okoliščin v prej kot pol ure našla lastnika, ki ga ni bilo doma in sploh ni vedel, da je kuža šel od doma. Zato sva prišla šele tik pred predavanjem o matičnih celicah - in zdaj me zanima isto kot tebe :) Sem pa jaz tudi gledala naokoli, ampak te nisem videla.


Potem pa vem katera si. user posted image No, lepo da sta pomagala, redko kdo bi. Midva sva sedela v drugi vrsti 3. in 4. sedež (od leve proti desni) zraven tiste gospodične, ki je vprašala če se da s temi matičnimi celicami tud vezi, kosti al pa hrustanec pozdravit. user posted image Joj, kak sem to napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:26:11   
pupa*81
no aprilski hrošček, takoj k bom dobila odpustnico s kavča user posted image , sva zmenjene! do takrat pa drži se punca! user posted image


nataša tnx za info... rajš slišim nasvete od izkušenih mamic, k tam v MŠ ti itak lahko govorijo kar hočejo user posted image

sneeeg je, punce, sneeeg user posted image primorci smo itak počeni na sneg user posted image user posted image user posted image no- ne vsi user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:37:55   
Anonimen
ESPOK-ZTM@ztm.si
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

za javno banko pop. krvi:
pošlješ jim mejl, da bi rada darovala in ti nazaj pošljejo 2 vprašalnika
Mejl:


ESPOK-ZTM@ztm.si


Vprašalnik pošlješ nazaj nekje v 32t nosečnosti, jaz oz naš bebi bo tudi daroval v javno banko svojo pop. kri.



Hvala za naslov, sem takoj poslala! user posted image

< Sporočilo je popravil Malenaa89 -- 10.2.2010 12:38:27 >

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:46:59   
aprilski hrošček
amelie jaz sem s ponedeljkom začela 33 teden. Sem imela pa jaz 100 g obremenilni test. Groza 4 ure sem bila tam. Me je že tako rita bolela ker sem morala skoz sedet user posted image user posted image user posted image . Kar se diete tiče sem še čisto izgubljena kaj lahko in kaj ne, ampak sem ravno zdaj klicala na diabetološko kliniko da se naročim in sem naletela na eno full prijazno zdravnico in me je glede na res full visoko vrednost sladkorja (v drugi uri je bil 15,9) naročila že jutri zjutraj, da takoj narediva načrt. Ali imaš ti zdaj aparat za merjenje sladkorja in si sama meriš, ker jaz sem si ga sposodila kar od očeta, ki ima tudi sladkorno tipa2 in mi je zdravnica rekla, da naj ga kar s seboj prinesem. Ta teden je pa res katastrofa, skoz sem v avtu in na poti. Enkrat Ljubljana, drugič Postojna.
Pa še ta sneg user posted image user posted image user posted image user posted image  kje so zvončki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:47:34   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

Potem pa vem katera si. user posted image No, lepo da sta pomagala, redko kdo bi. Midva sva sedela v drugi vrsti 3. in 4. sedež (od leve proti desni) zraven tiste gospodične, ki je vprašala če se da s temi matičnimi celicami tud vezi, kosti al pa hrustanec pozdravit. user posted image Joj, kak sem to napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Potem pa me danes pocukaj za rokav, pliz user posted image  Vprašanja se pa sicer spomnim, ampak sem tako daleč zadaj sedela, da nisem vidla, katera ga je postavila.  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:55:06   
amelie
aprilski hrošček, nimam še aparatka, predvidevam, da ga bom v petek dobila. Ampak glede na to, da je bilo moje dete že v 30. tednu težko 2 kg, nisem mogla, da ne bi kljub temu takoj začela bolj pametno jesti. Sama itak še ne vem, kaj je tisto, kar mi dviguje cuker, zato sem res ful oklestila jedilnik, ker me je bilo na koncu že vsega strah user posted image  Uh, jaz komaj čakam, da bo to štiriurno čakanje za mano. Zadnjič sem čakala dve uri, pa sem šla kar spat, ko sem prišla domov, ker me je čisto izčrpalo. Te bolnice so mi reees zoprne user posted image  

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:58:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

Potem pa vem katera si. user posted image No, lepo da sta pomagala, redko kdo bi. Midva sva sedela v drugi vrsti 3. in 4. sedež (od leve proti desni) zraven tiste gospodične, ki je vprašala če se da s temi matičnimi celicami tud vezi, kosti al pa hrustanec pozdravit. user posted image Joj, kak sem to napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Potem pa me danes pocukaj za rokav, pliz user posted image  Vprašanja se pa sicer spomnim, ampak sem tako daleč zadaj sedela, da nisem vidla, katera ga je postavila.  


Če bom le dovolj korajžna user posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 12:59:50   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie
Zadnjič sem čakala dve uri, pa sem šla kar spat, ko sem prišla domov, ker me je čisto izčrpalo. Te bolnice so mi reees zoprne user posted image  


Meni so bolnice kot uspavalo ... jaz samo da pridem v cakalnico na kontrolo ze zeham in oci kr skup lezejo ... jaz grem ponavadi po kontrolah vedno lezat domov user posted image user posted image user posted image ... hmmm ... zdaj ko tak slabo spim bi mogoce fajn blo malo v bolnico it ko me ze tolk uspava user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 13:05:22   
amelie
Malenaa, ha ha ha, ni razloga za strah user posted image  

Dacy, potem bo tebi fajn po porodu, boš v bolnici spala kot dojenček user posted image  Mene je tega ful strah, ker ne vem, če še znam zaspat brez tv-ja user posted image  

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 13:07:09   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie
Dacy, potem bo tebi fajn po porodu, boš v bolnici spala kot dojenček user posted image  Mene je tega ful strah, ker ne vem, če še znam zaspat brez tv-ja user posted image  


Ma sej pol pa mi otrok ne bo dal spat ... al pa bo mogoce po meni pa bodo tud njega bolnice uspavale user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




plača dipl. ekonomista
livia

Koliko imate plače dipl. ekonomisti z delovno dobo od 5 do 10 let? Mislim na neto plačo brez malice in prevoza.

pod 900€ (41%)

900-1000€ (15%)

1000-1100€ (15%)

1100-1200€ (8%)

1200-1300€ (5%)

več kot 1300€ (16%)


Število vseh glasov: 386

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!