|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 17:49:52   
nincy29
hey

naprej hvala vsem za podporo in odgovore..
danes sem klicala gin. in ja je na  dopustu in jo en gin. nadomešča ki danes sploh ambulante nimauser posted image user posted image
tako da sem ostala brez nobenega odgovora.sem iskala če dela pri nas kakšna dežurna gin. ambulanta ampak nikjer nisem našla kajuser posted image .

tako da moram še 1 dan potrpet da bom bolj pomirjenauser posted image .

kepica midva sva do zdaj normalno pač sexala ker nism imela nobenih težav in gin. mi ni nič prepovedala.ampak dvomim da bova sploh še do konc nosečnosti ker moj se je po ponedeljkovem pripetljaju ful ustrašu in je reku da boljš da ne user posted image več.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 2776
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 18:01:19   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Wannabemommy a imajo še velik bodijev na razpolago v Leclerku (če si mogoče kej gledala)?

Kolk hočeš in kake hočeš, res majo lepe stvari pa zelo poceni, tak da kr na lov,.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2777
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 18:05:59   
Getreal
O dober dan dekleta user posted image

Uf jz sem danes bla v lj na izpitu in je blo katastrofalno...ko sva šla s fantom domov, naju je zavrtelo na cesti za 180... user posted image kok sm se ustrašla, kar v jok sem šla..na srečo sva šla res počasi, tko 10 na uro, ampak vseeno, ko je sneg zagrabu gumo ni blo več kaj nardit, bog ne daj bremzat..

Zej mam končno malo miru - zadnji izpit mam šele čez 1 teden, hvala bogu user posted image Kako pa kaj ostale študentke? Gre? Ste že fraj z izpiti, al mate še kaj?

no prav preveč nazaj se mi ne da brat, ker bom raje šla v eno mehurčkasto kopel, ampak zadnjih par strani bom vseeno pokomentirala user posted image

nataša - jooooj user posted image ne bomo zvedli dokler ne rodiš, ane? ampak sej bo user posted image boš vidla user posted image

nincy - upam da si ok in tvoj mišek tudi user posted image

nejanejc in wannabemomy zej ste me pa navdušle za krofe user posted image prou zaželela sem si enega takega malega krofka, domačega, sveže ocvrtega, mmmm. Aja wannabemommy lepa zibka user posted image ! nejanejc glede une igralne podlogice pa - moja prijateljica jo ful priporoča, njena punčka je dosti časa preživela na njej in je zelo uživala user posted image

cojka - zakon za švico! user posted image dobra poteza, jaz bi tudi če bi mela finance, sam trenutno je bolj švoh user posted image

babyloverka jz tud doma hodim brez modrca..me blazno veže, ne morem pomagat..sicer pa mi zaenkrat kar lepo stojijo tudi brez podpore, no user posted image ampak po moje se ni za sekirat.. itak se zgodi kot narava da..poznam par punc, ki nosijo modrce non stop, pa majo joške povešene, par takih, ki jih majo čvrste, in take, ki jih ne nosijo modrca pa majo čisto trdne, alpa povešene...joj zej sm zakomplicirala user posted image user posted image user posted image v glavnem bistvo tega stavka - jz sem prepričana, da nošenje modrčka ne vpliva tok na njih user posted image še posebej ko je ena moja kolegica res zakompleksana zarad prsi - ima velike - in je non stop nosila modrček, zej je pa vsa zgrožena poročala, da se že tolk let muči s tem modrčkom, pa so se ji res vseeno zelo povesle..user posted image kaj jz vem..po moje je odvisno od ženske do ženske..

chi_pita heheh user posted image tvoj lubi je pa res hecen hihihi user posted image ma joj..moj se je pa zgleda kr navadu in mu ni prav noben problem odmislit pikice user posted image user posted image user posted image

aja pa to tiščanje pod prsmi to mene tudi..je res neprijetno..jz mam občutk, kot da bi mi tiščala ta mala noge v pljuča user posted image ampak pol mi je zadnjič tko lubi prtisnu tko počasi postopno na grodnico in se mi je sprostila ta napetost..pa uležem se ko me zagrabi.

malenaa89 tudi vaša zibka je luškana user posted image

popkovnična kri
- mi bomo tudi kar darovali po moje user posted image tintin hvala za link!

amelie - ja za unega kužija pa res lepo da si poskrbela! user posted image revček...še dobro da se najdejo tudi taki ljudje kot si ti.

dacy hladilnik zgleda super!!! user posted image

kepica
joj zej si me pa prav ustrašla user posted image mi še vedno lepo user posted image brez pomislekov...pa tut v misjonarskem nama še vedno uspe če hočeva user posted image pa ful mi paše in res ga non stop nadlegujem..se počutim kot en pohotni najstnik pri 15h hahaha user posted image user posted image zej mam pa slabo vest, ko si tko napisala user posted image sicer pa upam, da je s tabo vse ok in da v redu prenašaš te popadke user posted image

wannabemommy
vidim da si tut ti mela danes skor prometno, tko kot jaz...uff user posted image samo da je vse ok!!! Te ceste danes so ble res nevarne...kar non stop me je stiskalo..pa dve uri in pol sva rabla iz ljubljane v ajdovščino user posted image

< Sporočilo je popravil Getreal -- 10.2.2010 18:13:08 >

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2778
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 18:09:17   
Getreal
aja še neki- enkat sm že težila s temi vrtci, ampak zdaj za sigurno še enkrat vprašam user posted image -
a lahko oddam eno prošnjo v občini ajdovščina, eno pa v mestni občini ljubljana, glede na to da pač vrtca nista v isti občini?

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2779
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 18:29:52   
babyloverka
getreal bom vseeno šla kupla en modrc, konec koncev je še 9 tednov do velikega dogodka pa do takrat morem met zize v nečem user posted image  če bom do takrat brez potem jih si bom lahko naslonla na trebuh user posted image  ohjej danes že kozlarije govorim user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2780
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 18:30:59   
babyloverka
hej ninchy nisem te vprašala, sem se zdaj spomnila. brcike čutiš normalno? se počutiš kaj drugače? ker če ne čutiš brcik kot ponavadi bi jaz kar nekam šla k dežurnemu ali pa v porodnišnico. kar tak te ne morejo odslovit

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2781
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 18:34:34   
dacy
nincy ce gibe cist vredu cutis pol pac pocakaj do jutri ... ce pa bolj slabo pa idi do dezurnega zdravnika in bos vsekakor dobila napotnico za ginekologijo ... pol te pa morajo sprejet tud sred noci ce treba ... dezurni zdravnik jevedno v bolnici ... Upajmo pa na najboljse ... ce je tvoj dragi koncal v tebe je lahko njegov izliv stekel ven ... to se tud meni vcasih zgodi ... lahko pa je uhajanje urina ... no upajmo da je nekaj od tega in ne najslabse ... Vglavnem gibe MORAS cutit , pol po mojem ne bi smelo bit nic hujsega .

babyloverka zdaj si me pa prav nasmejala s to izjavo , da si jih bos lahko naslonla na trebuh user posted image user posted image user posted image ... No jaz hb se nimam probleme z modrcem ... me nic ne tisci ... bom pa pocasi jaz tud mogla it kupit kakega za dojenje ja ... je ze 33. teden tak da se malo pa ga bom itak rabla user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2782
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 18:46:37   
lija34
zdravo so-user posted image !

Tudi jaz imam tegale snega za letos do božiča dovolj.

Jaz sploh ne vem ali mi je dala pregledat sladkor. Sem pa slabokrvna in sem dobila sirup legofer, sem pa ful utrujena. Zjutraj v službi popoldne pa na kavču, komaj čakam da grem na dopust, od naše g. je kar teško dobit bolniško.

nincy upam, da je vse ok., ne čakaj predolgo!user posted image
cojka lepo potovanje
nataša tale vaša user posted image je pa res navihana

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2783
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 19:12:17   
nincy29
tamalega čutim normalno..
je pa res da danes že drugi dan driskam.
ma ubistvu ni končal v mene ker sexa zaradi te tekočine nisva končala.se je pojavila cca 2 minuti po začetku sexa in sem čutila pod ritjo fuul mokro in sprva sem mislna da mam sam tak filinig da je mokro ma potem je še dragi reku da kaj je tako mokro in sva luč odprla in je bila cela luža na jogi rjuhi in jogiju.res nimam pojma kaj bi bilo.ampak po urinu niti vonja ni imeli..sam se za zdaj tolažim da je lih urin bil.in hvala bogu je bejbi res še zmiri ful aktivenuser posted image user posted image .

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2784
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 19:21:15   
ela24
Nincy, ne vem iz katerega konca si, ampak meni je ginekologinja rekla, če bo karkoli naj grem vedno kar v porodnišnico v mb. Če je možnost je fajn, da greš v najbližjo, ki je usposobljena za nedonošenčke... Pa nočem te strašit. Samo jaz ne bi čakala. Plus tega, če je slučajno bila voda, otrok ne sme bit predolgo brez, ker je lahko možnost okužb..
Napotnico si lahko urediš naknadno, jo lahko dvigneš potem pa neseš. Mislim, da je že bil med aprilčicami en tak primer.
Je pa res fajn, da nam počasi dajo napotnice za vsak slućaj.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2785
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 19:31:14   
nincy29
pa da nebom samo se tožila povem kaj je novega pri nas..
no učiri smo posteljico kupli..sprva je bilo že rečeno da bomo še tisto mojo imeli,samo prebarvat v belo bi jo bilo treba a so se potem tast in tašča odločli da nam oni novo kupijo.in sva učiri v baby center šla in jo za 100€ kupila.in dragi je svojemu sinčku še to kupuuser posted image user posted image


user posted image



zdaj pa imamo kar se večjih stvari tiče že vse za bebijauser posted image user posted image .še kozmetika pa kakšen body in dudice pa stekleničke manjkajo.user posted image user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2786
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 19:32:35   
Getreal
hehe babyloverka je ti jo tudi pihneš ja user posted image user posted image user posted image sej mogoče pa moje tko fajn stojijo lih zato ker so podprte hehehe user posted image

nincy ja nam so tud rekli, da če voda odteče nič čakat, takoj v porodnišnico...zej če ne veš kaj je to blo, je bolje, da predvidevaš najhujše in temu primerno ukrepaš, kot pa da bi blo kaj pol narobe..pejdi po moje vseeno do šempetra..aja pa luškan kompletek - tvoj lubi ima okus user posted image


< Sporočilo je popravil Getreal -- 10.2.2010 19:35:13 >

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 2787
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 19:47:29   
Kepica83
Nincy jaz se popolnoma strinjam z elo in Getreal pojdi takoj bolnico da te pregledajo. Kaj še res hočeš en dan čakat pa mogoče otroka ogrožat?? Če bo vse vredu.. hvala bogu greš lepo domov. In spiš lepo mirno. Saj pa ta tekočina ni normalnauser posted image . Sploh pa ne v taki tekočini. In druga nemore biti kot plodovnica. Ker urin je rumen in ima svoj vonj tako da.. to možnost lahko izključiš.

Getreal ne imej slabe vesti zaradi mene. Vi le slončkajte če vam paše. Jaz v glavnem tudi če bi lahko sedaj nebi, ker vsak G pravi da raje ne da se porod ne sproži. Pol pa ko si pred rokom pa lahko, tudi če s tem porod sprožite.

Nincy pa kaj tebi je ta voda včeraj odtekla ali v ponedeljek že??

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 10.2.2010 19:49:53 >

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2788
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 19:59:33   
babyloverka
malo ga biksam na cajte ja, se vidi da sem doma cele dneve pa že kozlarije govorim user posted image

do kdaj se pa lahko slončka? ker če je res da sex lahko sproži porod potem proti koncu verjetno ni najbolj priporočljivo, ne? razen takrat ko si že tri dni čez rok pa nervozna pa komaj čakaš da se rešiš user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2789
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 20:16:53   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Getreal
amelie - ja za unega kužija pa res lepo da si poskrbela! user posted image revček...še dobro da se najdejo tudi taki ljudje kot si ti.



Meni se vedno odvrti v glavi: kaj če bi bil moj? In samo upam, da bi se kdo ustavil ... čeprav se noben od mojih pomoje ne bi tako lepo pustil ujet. Ta je bil zelooo prestrašen, se je zaletaval v eno steno in kar naprej v en jašek padal user posted image  Je bilo kar hudo videt, sploh ker moja psička tud izgublja vid in sem vidla, kaj nas čaka user posted image  Ampak konec dober, vse dobro! user posted image

Drugače pa meni tud fuuuul paše user posted image , še nikoli tako user posted image  Ampak se ne morem sprostit. Moj se čudi, po drugi strani pa se ne pritožuje nad vsemi alternativami, na katere sva pred nosečnostjo že kar malo pozabila user posted image  

Nincy, upam, da je vse okej! Če dosti piješ, je tudi čisto možno, da je urin, ker takrat je skoraj prozoren in se skoraj ne opazi razlike.

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 2790
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 20:23:28   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

malo ga biksam na cajte ja, se vidi da sem doma cele dneve pa že kozlarije govorim user posted image

do kdaj se pa lahko slončka? ker če je res da sex lahko sproži porod potem proti koncu verjetno ni najbolj priporočljivo, ne? razen takrat ko si že tri dni čez rok pa nervozna pa komaj čakaš da se rešiš user posted image


Do kdaj slončkat ti nevem povedat. Ampak jaz bi vsekakor prenehala z slončkanjem tam nekje pred 30tednom. Otrok začne hitreje rast, bolj pritiska navzdol, MV se krajša itd... Pojavljanje hicksovih popadkov, mehčanje porcije to vse so pač dejavniki kateri skupaj z spolnim odnosom lahko privedejo do predčasnega poroda. Predvsem pa do odpiranja. Nevem pri nas so pač tak v bolnici govorili in odsvetovali. Bom pa jaz tudi začela z odnosi nazaj tam okrog 37tedna. Če bom še takrat 2v1. Ker pol več ni straha. Ampak ne me poslušat. To je moje mnenje. Vsaka pa za sebe ve kako in kaj.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2791
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 20:39:04   
babyloverka
zanimivo se mi zdi to, če smo ravno pri slončkanju, da takrat ko sem vzburjena mi trebuh otrdeva. ali to pomeni da malemu ni všeč? user posted image
no ker je ravno valentinovo in ker imava še obletnico bomo še malo poslončkali potem pa mir user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2792
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 20:51:32   
Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

zanimivo se mi zdi to, če smo ravno pri slončkanju, da takrat ko sem vzburjena mi trebuh otrdeva. ali to pomeni da malemu ni všeč? user posted image
no ker je ravno valentinovo in ker imava še obletnico bomo še malo poslončkali potem pa mir user posted image


Ja trebuh otrdi zaradi orgazma. Pri meni je istouser posted image . Maternica se pri orgazmu krči. Pri nekaterih je to več zaporednih kratkih krčev, spet pri drugih, kot pri tebi, otrdi. To je popolnoma normalno.
user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2793
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 21:01:49   
Anonimen
aprilski hrošček sploh ni panike. Pol pa še dobr, da una punca sploh ni vidla, da jaz maham, ker bi izpadla ko en kretenuser posted image jaz upam, da bojo do jutri ceste splužene, ker v takem se mi pa res ne da vozit iz Lj do Postojne. 

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2794
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 21:10:41   
memole
Čer!

Kako kej?
Kaj kej počnete?

Zjutraj sem bla v Kopru sem peljala tamalo k zobarci in smo dobili prvo plombico!user posted image user posted image
Na csd pa nisem uspela it ker smo pri zobarci čakale 1 uro tko da bom šla v petek v miru!

Joj jaz bi pa imela sneg,ker tale dež in burja mi že najedata!
Je sicer dopoldan in popoldan neki snežilo ampak ne kaj dosti!
Baje v Izoli mal več kot pa na koprskem koncu!

Meni se je nočno vstajanje spet vrnilouser posted image pa spet so se mi pojavli krči v mečah!
Jutri bom pa zdravnico spet poklicala da vidim kako in kaj naprej!

Popoldan sem šla pa še mal počivat z Laro ko smo prišli domov in je prav pasalo!

Midva tudi še user posted image sicer ne pogosto ker meni ni ampak ko mi je pa akcija!
V prvi pa zadnji mesec nisva tko da tokrat bo isto,dokler se pa počutim ok bova!
Sej nekaterim tudi sex ne sproži poroda ko so čez rok tko da je odvisno!
Toliko različnih žensk toliko različnih porodov in toliko različnih otrok!
Torej tudi sex na vsako vpliva drugače in potem sama vidi kako in kaj in al se bo odpovedala al ne!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2795
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 21:25:47   
Kepica83
Punce ve ste dobile napotnico za rešilca??

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2796
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 21:29:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2797
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 21:33:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Punce ve ste dobile napotnico za rešilca??


Jaz nisem še nič dobila, samo vem pa da jo moraš dobit. Tako nam je rekla v MŠ.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2798
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 21:38:27   
Kepica83
Meni je že nevem kdaj rekla d abo mi dala. Zdaj pa več nič ne omenjauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2799
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.2.2010 21:47:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Meni je že nevem kdaj rekla d abo mi dala. Zdaj pa več nič ne omenjauser posted image


A sploh še nobenih papirjev nisi dobila? Mislim sej jaz tud nisem še nič dobila, samo pri meni ni panike, ti imaš pa skoz probleme s popadki, tako da bi bilo pomoje fajn če bi vse že imela.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  110 111 [112] 113 114   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.





sindarin

Se vam zdi, da igrača postaja neke vrste statusni simbol?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 196

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!