|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 20:07:02   
lunca144
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo maja za izpit,vidiš,smo dovolj močno držale pestiuser posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 20:23:00   
tikatonka

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Tikaronka-Nisem gledala zač. teže, ampak, koliko si shujšala skupaj, se pravi takratnih 74,5 minus sedanjih 73,1=1,4kg, potem sem pogledala koliko si do takrat že shujšala, to je 2,8kg in sem lepo seštela in dobila 4,2kg. Sedaj sem šla ponovno gledat zadevo in videla, da že takrat nisem gledala začetne teže, ki je bila 78,9kg in če sedaj izračunam 78,9-73,1 pa dobim 5,8 skupno. Podatek od 25.1. po skupno (izgubljenih do tedaj) je bil napačen. Seveda bom popravila in ti napisala točno toliko kot jih imaš in niti deko več, velja.

Kako pa to, da nisi nič opozorila, ko sem za 3. tehtanje napisala skupno 2,8kg minusa? Tudi  ostale, kar opozorte me, če kaj ne štima in to čimbolj sproti. Podatke, ki mi jih sporočate pa naj bodo naslednji:

1.teža , ki ste jo izgubile tisti teden,
2.koliko kg imate ob tehtanju in
3.koliko ste skupno shujšale.


Tako bo meni lažje, da bom samo vnesla podatke v tabelo.


Joj, joj kakšen kažin semnaredila user posted image . Se opravičujem ampak, ravno včeraj me je kolegica vprašala koliko sem šla dol pa sem ji rekla da ene 5,5 kg tam nekje. No in danes zjutraj vidim tabelco user posted image user posted image . Zadnjič sploh nisem porajtala. Nič hudega se zgodi, samo da moja vaga prav kaže user posted image .

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 20:29:07   
lunca144
pigy.......tud tebuser posted image user posted image za službo,no vsaj bližji si ji,v ožjem krogu,upam,da ti uspe se prebit na vrh,in da bo služba tvojauser posted image user posted image
No,jaz grešnik,se držim,uspešno,brez grehovuser posted image ,mam pa po tanovem bolnika s kozicami,in sedaj upam,da jih ne pokasirata še tamaledva,ker met vse tri doma,bo pa precej pestro,sej koliko dni,pa ponavadi traja,da morajo ostat doma?

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 20:56:24   
ajna12
Lep dober večer. Jaz sem imela vodni dan včeraj, bila cel dan odsotna, tako da je bilo super. Zvečer pa sem prišla domov in me je zvilo in sem pojedla 2 majhna koščka pršuta.user posted image
Drugače še kar gre. Danes sem si privoščila puranjo pleskavico in peso. Za jutri sem si pa ravno dala peči fižol, ker nimam možnosti kuhati kosila jutri.

Držim pesti še naprej, da nam bo še naprej uspevalo.user posted image user posted image

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 21:01:24   
Dorianna
Dober večer!
Tretji dan oz OH dan je za mano user posted image . Stehtala pa se še nisem, ker še nisem prišla do tehtnice. Ja, vem - neumen izgovor user posted image . Takoj jutri zjutraj se soočim z resnico in se postavim v tabelco.

pigy, držim pesti za službo. Poznam občutek ob tistem 'očitku' za otroke, ker sem pred leti sama šla skoz to - poročena, brez otrok in iskala službo. Kot, da bi mi na čelu pisalo, da sem kužna user posted image



(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 22:22:03   
Pigy
Hvala da držite pesti za jutriuser posted image

ajna12 super, samo če si že malo jedla zvečer bi bli boljše da si pojedla kako sadje, sicer pa, super, bo čez mesec dni bolje user posted image

Dorianna, res je glup občutek, ko te to vprašajo, ampak pomoje če bi rekla da ga bom mela v roku enega leta, pomoje bi me takoj zavrnila včeri. Res mi pa ni jasno, zakaj pri vsakem delodajalcu je to prvo vprašanje???user posted image user posted image

lunica144- kozice so zoprna stvar, upam da čimprej mine teden da zginejouser posted image user posted image .

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 22:37:53   
4pikice



START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



4. TEHTANJE: 2. 2 . 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice  75,8kg      60-63kg         1,5kg           70,1kg       5,7kg
2.  user posted image Blaža                     58kg         user posted image zmagla user posted image                 
3.  user posted image 2violina   80kg        65kg            2,7kg           73,4kg       6,6kg
4.  user posted image lunca144                65kg           -0,5kg  user posted image                         4kg
5.  user posted image Pigy      82kg          60kg             1,6kg        75,9kg         6,1kg
6.  user posted image aleži     66kg           60kg             1kg          62,5kg          3,5kg                           
7.  user posted image
bella02  88,5kg        75kg            2kg           81,5kg          7kg
8.  user posted image bibyzan   96kg         75kg            1,5kg             91kg        5kg
9 . user posted image majar.    76,6kg       65kg            0,7kg             72,3kg    4,1kg

10.user posted image mlinčka     user posted image           70kg               user posted image                user posted image           user posted image
11.user posted image nincika                    70kg           3kg                                 9kg
12.user posted image tea         72,3kg       62kg         0,6kg          67,9kg           4,4kg
13.user posted image jer.za                      65kg         2kg             68kg              5kg
14.
user posted image Sunny M.  70kg       62-65kg      1kg           68,5kg            2,5kg       
15.user posted image nemrak   71,5kg       65kg        1,3kg            67,4kg          4,1kg          
16.user posted image tikatonka   78,9kg                   1,4kg            73,1kg          5,8kg
17.user posted image ajna12      98kg       75kg        1kg               89,5kg          8,5kg
18.user posted image Dorianna       ?          ?
19.
user posted image Julija08     80kg       65-70kg    1,8kg
20.user posted image deja777     80,4kg    60kg
                                                                                                                                                                                                                                                          
Tehtanje:9.2    (po vodnem dnevu)      

21.user posted image Koprivicaa        98kg           60kg




< Sporočilo je popravil 4pikice -- 3.2.2010 22:55:24 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 22:41:39   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


 4pikice - tabelca je z dne 25.01.2010, manjak ti tehtanje 1.2.2010. user posted image user posted image  




Ma seznam, predzadnji, ki je gor, je že pravi, ampak ko sem šla stvari v zvezi s tikatonko popravljat, sem izbrala napačen seznam, se mi je mudilo, nisem bila pozorna. Hvla, ker si me opozorila.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 23:01:20   
4pikice
Če pa se pojavi katera, ki je ni več na seznamu pa bi rada ponovno bila , naj mi prosim javi vse izbrisane podatke. Hvala.


Za vse ostale pa lepo se imejte, vas jutri berem, ker nisem imela časa kaj natančno ste pisale, sem se bolj s tabelo ukvarjala, sedaj grem pa spat, nočko!

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.2.2010 23:08:06   
Pigy
4pikice prav smiliš se mi s tem seznamčkom user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 8:18:59   
aleži
Dober dan,

majar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za opravljen izpit.

pigy user posted image user posted image user posted image user posted image  za službo, da si prišla v ožji izbor

lunca144 http://www.pomurske-lekarne.si/si/index.cfm?id=2314
naš jih je imel ravno na njegov rd in ko je bila Sara stara natanko 3 tedne in jaz jih nisem prebolela in dojila sem jo....pa sem ga poslala k nonotom v varstvo, da se ne nalezemo.
 
4pikice kar se seznama tiče.... imej posebej tiste katere se ne javljajo več kot kakšen teden

danes pa mene čaka vodni dan...upam, da mi uspe, saj sem na bolniški za oba otroka

se še oglasim... grem spit user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 8:54:01   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

4pikice prav smiliš se mi s tem seznamčkom user posted image

meni tudi! tko lepo in vestno ga urejaš ene so pa celo tolk brezobrazne,  hočejo bit na seznamu, pol niso pa niti tolk, da se javijo kako jim gre!
dejte no punce, tiste ki hočete biti zraven sodelujte prosim, mal spoštovanja do 4pikice!!!

drugače pa ja! hbala vsem ki ste držale pesti! POMAGALO JE!!! najtežji izpit je za mano in naredila sem ga z 8 user posted image user posted image

danes pa sadni in jutri vodni... uhu, sem kr malo živčna! samo bomo spelale! user posted image user posted image user posted image za vse ki ste ga uspešno preživele ;)

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 9:00:56   
nincika
Jutro,

aleži   user posted image user posted image user posted image  Držimo pesti in navijamo zate...seveda ti bo uspelo, sploh pa, če te bolnika polno zaposlujeta. Želim pa tudi za otročička čimprej okrevata.

pigy, tudi jaz stiskam pesti zate in ti želim srečouser posted image

Midve s tamalo sva se ravno zbudili, zdaj pa se veselo čeblari na previjalni miziuser posted image

Moram it v trovino po neke stvari, danes pečem čokoladno torticouser posted image user posted image
Mam srečo, da dobim obiske vedno tiste dni, ko imam OH in to moram izkoristituser posted image user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 9:02:40   
nincika
majar, čestitke za izpit in veliko volje za ta dva dneva, ki sta pred tabo. Sploh ne dvomimo, da boš speljala, tako kot je trebauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 10:34:22   
2violina
Še sem tu, me zvija in črviči a se ne dam. Prehrana ful na psu, ker mi razen čaja ne paše skoraj nič. Tako si kuham kompotke in zelenjavne juhe. Komaj čakam, da bo vikend, da se ne mrdnem iz postelje.
Steper sem popolnoma zanemarila in mi je kar hudo a ne gre. Dnevi so čedalje bolj lepi in kmalu se bomo lahko "zapodile" čez drn in strm pa s koles bomo očistile prah in jih malo zgonile. Vau komaj čakam pomlad.
majar - čestitam za ispit.
pigy - dobila hvala, hvala, hvala, danes pošljem povratni "paket", ker včeraj res nisem mogla do pošte.
4pikice - ne sekiraj in ne obremenjuj se preveč s seznamčkom, kajti resnično si zaslužiš ekstra pohvalo za izdelavo le tega. V bistvu je tako, kdor dela tudi greši in ti resnično delaš naš seznamček, me samo občudujemo tvoje delo in iščemo morebitne napake (vsaka pri sebi). user posted image user posted image user posted image
aleži - saj gre 24 ur brez hrane mala malica user posted image
majar. - ja danes imaš psihične priprave na jutrišnji dan

Uživajte v sonču - prinaša pozitivno energijo. VAU


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 11:05:18   
bella02
majar, čestitkeuser posted image user posted image user posted image

4pikice, res pohvala za tvoj trud!!!

Včeraj je tudi mene nekaj napadlo, slabost in driskauser posted image , danes sem ko nova in se grem pripravljat na naslednji izpit! Lepo se imejte!

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 11:46:08   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: aleži


 
4pikice kar se seznama tiče.... imej posebej tiste katere se ne javljajo več kot kakšen teden





Se mi zdi, da to nima smisla, ker tistim, ki to nekaj zares pomeni, se bodo pa že javile vsaj 1x na teden, če bi šlo pa za višjo silo, se da pa tudi vse zmenit in pogledat za nazaj v razpredelnico. Sicer pa to tudi ni neki bau, bau, da pač sporočiš ponovno svoje podatke, ki so za tabelo potrebni, a ne.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 12:07:06   
4pikice
Hvala za vse pohvale!user posted image punce pohvala gre pa tudi vam, da ste s sporočanjem tudi ve soustvarjalke tega seznama. Je prou luštn, da ga mami, a ne.

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 12:07:59   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: bella02



Včeraj je tudi mene nekaj napadlo, slabost in driskauser posted image , danes sem ko nova in se grem pripravljat na naslednji izpit! Lepo se imejte!



Držim pesti!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 12:26:28   
4pikice
2violinca- jest tudi komaj čakam , pomlad kje siuser posted image ????
draga lunca144- čimprej se pozdarviteuser posted image
pigyca- služba, če bo bo, drugače pa ne obupaj, bo pa duga gotovo še boljša
dorianna- ne sekiraj se zaradi tehtnice, cifra ni pomembna, takšna pač si( trenutno), da si sprejekla izziv in da se boš borila za sebe in za svoje dobro počutje, je edino kar sedaj šteje.
ajna12- bravo, kar tako naprejuser posted image
majar. - sem brala tvojo idejo glede seznama, glede brisanja, no pa sem to že včeraj izvedla, se mi je zdelo res smiselno, da to naredim. Pa bravo za izpit!user posted image




_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 12:48:53   
Anonimen
meni pa je danes kar mukauser posted image je prvi dan ko sem res lačna. seveda je prvi sadni dan in se bom že navadila ampak kaj ko sem doma pa vsi dišijo okoli meneuser posted image
sem se prehitro pohvalila, da mi ni težkouser posted image



(odgovor članu 4pikice)
  Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 13:12:00   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: deja777

meni pa je danes kar mukauser posted image je prvi dan ko sem res lačna. seveda je prvi sadni dan in se bom že navadila ampak kaj ko sem doma pa vsi dišijo okoli meneuser posted image
sem se prehitro pohvalila, da mi ni težkouser posted image





punca sadni dan je dan, ko se lahko po mili volji razvajaš s sadjem. Meni osebno je sadni dan najboljši. Privoščim si različno sadje. Vendar sem oseba, ki resnično obožuje sadje. Boš videla kmalu se boš navadila in ne bo ti teško. Vstrajaj. rezultat ne bo izostal.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 13:14:51   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: bella02



Včeraj je tudi mene nekaj napadlo, slabost in driskauser posted image , danes sem ko nova in se grem pripravljat na naslednji izpit! Lepo se imejte!



Držim pesti!



Predvsem user posted image user posted image user posted image , da te je "nekaj" samo obšlo in user posted image user posted image za srečo pri izpitu.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 16:13:19   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

majar. - sem brala tvojo idejo glede seznama, glede brisanja, no pa sem to že včeraj izvedla, se mi je zdelo res smiselno, da to naredim. Pa bravo za izpit!user posted image


ja ker je res neumno, da se trudiš iskat ene podatke tu gori, one se pa ne javijo... in jih potem še celo opominjat in "prosit" naj jih sporočijo! tiste, ki smo resne ti jih pa tak javljamo sproti. čist prav, da si jih zbrisala! ;)

IZVIRNO SPOROČILO: bella02


...danes sem ko nova in se grem pripravljat na naslednji izpit! Lepo se imejte!


veliko veselja pri učenju in potem tudi veliko sreče pri izpitu! jaz mam tudi v torek, zadnega. in potem imam za prvo izpitno obdobje se tipitopi! sem zelo zadovoljna!user posted image

hvala vsem za čestitke, me zelo veseli, da se veselite zmenoj;) in tud jaz se z veseljem z vami, ko dosegate svoje cilje!!!user posted image

lep danuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.2.2010 16:56:04   
anchika
Čestitke vsem. Danes sem tudi jaz začela z ločevalno dieto skupaj z možem. Kriza  je ker imam dva otročička in zanju moram še zraven priloge kuhat.
Žal mi je ker nisem začela že z vami , bi imela večjo spodbudo a upam da mi bo uspelo zdržati vsaj 1 mesec tako kot vi.
Zanima me če vi pijete samo vodo ali tudi nesladkan čaj? Ga lahko pijem  neomejeno?

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?