|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.2.2010 19:41:15   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

Dober dan punce!

Po dolgem casu na hitro samo; vidim da me ni na seznamu. 4pikice, razumem da je tezko folgati tudi tiste ki niso redno na forumu. Jaz ti bom se 1x posredovala podatke, saj se diete pridno drzim, le res nimam casa. Sedaj spi oz. se ze budi in tako je vedno z mojo pikico...user posted image nikakor si ne morem casa zase vzeti, ocka pa nikoli ni doma (delo).
No sedaj sem minus 1,7kg in imam 66,2kg. Zeljena teza 56kg, zacetna 69kg.

Hvala da razumete punce, jaz se vam bom javljala vsakic ko bom lahko utrgala vsaj min casa.
Ok letim se ze joce....papa



ja punca, je tvoj prvi otrokec, pri 2., 3. 4. bo že boljuser posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.2.2010 19:43:38   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

pozdravljene punce,

tudi jaz bi se vam rada pridružila pri vaši dieti, vidim da ste sicer ene že na sredini, ampak vseeno na začetku je itak najtežje, potem pa se verjetno že utrdiš, upam vsaj nouser posted image user posted image user posted image user posted image

No naj vam povem da še nikoli nisem hujšala po tej dieti, sem pa približno seznanjena z njo, tako da vem , da je sestavljena tudi iz vodnega dneva, katerega me je najbolj strahuser posted image user posted image user posted image .

No bi bila vesela, če mi bi lahko katera posredovala knjižico, če me seveda sprejmete medse,
aja izgubit pa bi morala 5 kg in to najbolj nadležnih, ki nikakor nočejo skopnetuser posted image user posted image


dobrodošla, posreduj podatke za tabelo, velja


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.2.2010 19:53:04   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08



Sem se pa včeraj pregrešila, sem imela sadni dan in sem dobila user posted image , in si nisem mogla pomagati sem pojedla snickers in rumovo ploščico user posted image user posted image   jao, jao!!!

Ampak mislim, da je itak šlo več dol, ampak ko imam menstruacijo sem vedno napihnjena kot balon. Bom točno videla v ponedeljek. Mi pa vedno ful cuker pade in sem pač grešila...sedaj pa lepo pridno naprej....

Problem je pri meni tudi to, da ne popijem dovolj vode...ne morem popiti 2litra pa da je ne vem kaj, pa vedno tudi popijem kavo z mlekom.



Glede vode  si pa naredi plan, da boš polpila 6 kozarcev po 3 deci, ali pa npr. 4x pa pou litra in ko to popiješ imaš 2l u r.i.t.i. Jest imam flašo za pou litra in pijem zjutraj okol enih, potem popoldne ob ene petih in še zvečer, to je to.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.2.2010 20:36:51   
mižek
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

pozdravljene punce,

tudi jaz bi se vam rada pridružila pri vaši dieti, vidim da ste sicer ene že na sredini, ampak vseeno na začetku je itak najtežje, potem pa se verjetno že utrdiš, upam vsaj nouser posted image user posted image user posted image user posted image

No naj vam povem da še nikoli nisem hujšala po tej dieti, sem pa približno seznanjena z njo, tako da vem , da je sestavljena tudi iz vodnega dneva, katerega me je najbolj strahuser posted image user posted image user posted image .

No bi bila vesela, če mi bi lahko katera posredovala knjižico, če me seveda sprejmete medse,
aja izgubit pa bi morala 5 kg in to najbolj nadležnih, ki nikakor nočejo skopnetuser posted image user posted image


dobrodošla, posreduj podatke za tabelo, velja



lepo da  ste me sprejele,

posredujem podatke za tabelo 60kg, velika 165-8cm, nevem točnouser posted image . Včeraj sem se tehtala, tako da so podatki točni, naslednjič spet v ponedeljek, ane?user posted image

Potem pa gremo veselo v bojuser posted image . Upam da nebom volje pri vodnem dnevu izgubilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
9.2.2010 21:56:20   
anchika
Mižek jaz sem dober teden pred tabo začela. Tud  jaz sm se bala a ni tko hudo

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 8:39:26   
4pikice
aleži,bibyzan,nemrak,tikatonka, Dorianna-javite podatke za v tabelo

mlinčka
-si še znami ali si se predala

koprivicaa
- včeraj si imela vodnega, sedaj pa s podatki na plan

anchika
- tebe sploh dam v tabelo, ker kot si napisala bolj hujšaš možu v vspodbudo


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 9:04:08   
bibyzan
Sem že tukaj!!!!
Moje kile so 91, ma ne vem no. Se mi pa zdi, da se mi je začelo poznat na postavi, saj vsak dan naredim 10 km na orbitreku-kr teče z mene in potem še trebušnjake. Pa tud skoz mi govorijo, da sm shujšala, kg pa kr nočejo dol. Ok, sej sem kr zadovoljna. Sam da se na postavi pozna.
Ne vem če ne bom zdejle mal preklopla z ločevalne in šla na uno 14 dnevno. Me mika, da par kg spravim dol za motivacijo. Ker tale 9tka mi gre že na ......
LP

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 9:35:46   
Koprivicaa
Lep pozdrav vsem skupaj, novinke pa dobrodošle. Nekaj čas me ni bilo doma in nisem imela dostopa do interneta, tako da se vam  nisem nič javljala in niti še vas nisem do konca prebrala... se bom potrudila... user posted image
Včeraj je bil moj vodni dan, moram rečt, da nisem mela kake krize, ker sem fanta okupirala in sva nonstop nekaj delala (sva bla pri tašči in tam je vedno kaj za delat), tako sem pozabila na hrano. In danes zjutraj stopim na tehnico... in wooooow... res sem bila srečna... spredaj ni več devetke user posted image user posted image user posted image ... 88,5kg. Saj sem si v bistvu kar mislila, da je šlo dost dol, ker so mi že skoraj vse cote prevlke (2 konfekcijski) in zdaj iščem v globinah omare svoje stare zaloge... user posted image  Torej ja, ta številka na tehnici mi je dala novega zagona...

4pikice - končno lahko dodaš na tabelo moje podatke, začetna teža: 98kg, sedanja: 88,5kg, shujšala: 9,5kg.
Hvala, da si vzameš čas in sestavljaš tabelo, vem da s tem  ni malo dela...superca si...user posted image user posted image user posted image

Lp, Koprivicaa

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 9:45:02   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice
aleži,bibyzan,nemrak,tikatonka, Dorianna-javite podatke za v tabelo


moji kg so nespremenjeni...62,5 kg...malo sem grešila (rd...), pa ni šlo nič dol.... sem pa vseeno vesela, da ni šlo gor, da je ostalo nespremenjeno user posted image .

Mi lahko poveste tiste začetnice, kateri dan ste: B, Š..? malo sem zašla user posted image

Koprivnica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  to je pa en velik uspeh user posted image , samo tako naprej

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 11:39:00   
Bojana82
No, jaz se vam prejšni teden s kilogrami nisem javila, ker sem bila v bolnici....seveda se mi je posledično hujšanje ful upočasnilo, ampak jaz se ne dam user posted image ! Ta ponedeljek mi je tehtnica pokazala 69.3kg, kar je čisto okej!

4pikice, nevem ali si me že brisala s seznama ali ne.....če si bi prosila, če me lahko ponovno dodaš!

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 11:51:53   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Mi lahko poveste tiste začetnice, kateri dan ste: B, Š..? malo sem zašla user posted image



V kolikor si štartala 4.1.2010 je danes 38 dan in je beljakovinski dan.
Torej smo v soboto točno na polovici. user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 12:12:26   
Dorianna
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

aleži,bibyzan,nemrak,tikatonka, Dorianna-javite podatke za v tabelo



Hm, pri nas se je že začelo...teža se je ustavila. user posted image Še vedno samo -2kg (torej: 93kg; začetna: 95), kar pa tud za 10 dni niti ni slabo, kajne?
Vmes sem se enkrat pregrešila, a naslednji dan takoj strogo po urniku.
Komaj pa čakam, da pride sonček in pospravi ta sneg, da bo večja volja in pa možnost aktivnosti zunaj.

user posted image user posted image vsem, ki ste prijavile lepo 'minus' številko!!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 12:22:12   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice
mlinčka-si še znami ali si se predala


O, to pa ne user posted image . Jaz grem vsekakor do konca. Počas pa zihr.

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 12:22:37   
mižek
dober dan,

tako pa se je začela moja dieta, zjutraj sem najprej spila kavo potem pa sem pojedla polovico jabolke, več nisem mogla, zjutraj mi namreč najbolj ne odgovarja hranauser posted image .
Kosilo sem tudi že opravila jedla sem, ker imam beljakovinski dan piščanca z bučkami in pa solato, edino sedaj imam vprašanje ali je dovoljeno jesti za večerjo kaj drugega, npr piščančjo hrenovko, ker mi piščanca ni spet za jest, sem ga namreč že včeraj (ko še nisem bila na dieti) jedla in je že malo tomuch da bi še ga danes enkrat za večerjo jedla, tiste ki ste že dalj časa v tem, bi prosila za nasvet user posted image .

No vidim da ste nekatere že zelo pridne in ste kar veliko kilogramov sklestile, tako da upam da bo meni tudi ratalo, če le nebom vmes obupala, seveda ko bom mela krizo, se pridem sem gor jokatuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mižek -- 10.2.2010 12:23:28 >

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 16:30:57   
Nov imidž
Pozdravljene hujšarce!

A sprejmete še eno prostovoljko medse? user posted image
Sem po porodu, pa se hočem losati odvečnih kg. Pred porodom sem jih imela 77, ko sem šla rodit 90kg, zdaj jih mam pa 79kg.
Moj zastavljen cilj je zagledat št. 6 spredaj, tako da pišite kar 69kg. Realno, pa če bo še kaj več, bo vsaj večje veselje.
Spet si želim staro dobro postavo, ampak vem, da brez odrekanja nebo šlo, pa do poletja bi rada bla "šlank" kot pravimo!user posted image  

Tk, da če me prosim dodate na seznam...pa če napišete kdaj sem začela,...začnem jutri z 11.2. 2010.
Računam vztrajat do konca, ni da ni, ampak bo treba ogromno dobre trdne volje in vztrajnosti.

Lepe pozdrave in prijetno hujšanje še naprej....!

< Sporočilo je popravil Nov imidž -- 10.2.2010 16:32:49 >

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 19:20:14   
ajna12
nov imidž- dobrodošla in seveda navijamouser posted image user posted image user posted image . Tudi ti boš zagledala tisto magično 6 . spredaj- brez skrbi
koprivicaa- tudi tebi user posted image user posted image user posted image  za izgubljene kilograme. A naslednjič se tudi tehtaš na 2. vodni dan ali zdaj vsak teden? Jaz bi tudi rada imela voljo, da bi se tehtala 1x mesečno, pa nikol ne bom spravla toliko volje.

Jaz imam danes sadni dan. Jutri bo pa že boljše. Še sneg bi nehal padati in bi bilo super! user posted image

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 19:27:34   
Nov imidž
Hvala za dobrodošlico ajna12.

Ja, jst vztrajno upam in tudi trudila se bom za to user posted image 6-ko spredaj! user posted image  Bo jutri treba v roke pljunit!

Jst sem imela Rino 90-dnevno in nadaljevalno knjigo, pa sn najdla samo še nadaljnjevalno. A ima katera skenirano prvo izdajo mogoče? Mislim da sem jo bivši tašči pustila! user posted image user posted image user posted image  Očitno ne pomaga, k je je še več...ma sn žleht! :))))

No, skratka skupaj se bomo spodbujale, bodrile in si pomagale...in odpuščale kake male grehe! user posted image

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 19:38:16   
lunca14
user posted image user posted image user posted image dobrodošle vse nove,vsemuser posted image user posted image starim,za izgubljene kg in grame.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 20:00:50   
Pigy
Živjouser posted image

Odkar sem začela hoditi v službo, sm kr utrujena, preveč informacij za začetek user posted image user posted image user posted image . Vas pa vsak večer redno preberem in zjutri ob jutranji kavici.

A se mi zdi, da je tuki iz tedna v teden vse manj objavuser posted image ? Na začetku smo vse na veliko pisale, še kaka ideja za kosilo je padla, sedaj pa nič. Jaz sem se vsega naveličala, rabim kako novo idejo, kaj bi lahko jedla.
Danes popoldne sm se za foro mal stehtala, in mi celo 0.5kg manj kažeuser posted image . V službi nimam cajta malcat niti pit, čeprav si s sabo vzamem. Popoldne pa spijem tja nekje 1 litr tekočine. Vem da je full premalo, samo ne morem več.user posted image










(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 20:43:29   
ajna12
Jaz na žalost nimam skenirane, ampak imam knjigo kar skopirano, pa še to so kar slabe kopije. Mislim pa, da se jo da tudi prek spleta naročiti- ravno zadnjič je en to pisala, pa tudi cena sploh ni bila velika.
Seveda se bomo spodbujale.user posted image  Grehi pa tudi včasih morajo biti, vzameš čisto malo, pa imaš slabo vest. Pred dieto bi enake stvari pojedel 10x več, pa se ne bi sekiral. Saj pri meni je fora diete sam v tem, ker imam vsaj 3 obroke na dan, pa zvečer ne jem za ves dan nazaj.
Pigy- upam, da uživaš v novi službi. Saj na začetku je težko, ko je kup informacij novih, način dela...Sčasoma si boš pa našla čas, da boš 10 min si vzela za malico ali kosilo. Kaj pa delaš, če ni skrivnost?

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 20:48:35   
Dorianna
Jaz imam Rinini knjigi v originalu. Ma ja, sej nista tako dragi...sta pa dragoceni user posted image

Pigy, ja, sedaj, ko si začela z novo službo bodo kilce kar same letele dol, pa dnevi bodo zelo hitro minevali. Glede jedilnikov: lahko pobrskam po Rinini knjigici pa najdemo kaj zanimivega.

mižek, Nov imidž - pozdravljeni novi borki! user posted image

Jaz imam jutri škrob in bom kuhala cvetačno juhico...mnjami.



(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 21:38:20   
nincika
Dobrodošle nove ločevalkeuser posted image user posted image

Tako, jaz sem se pa morala vredu v roke vzet...in zdaj sem spet pridna...Sem v soboto malo grešila, pa sem bila v nedeljo pridna, pa sem v ponedeljek spet grešilauser posted image  in potem mi je bilo ponoči tako hudo v želodcu in slabo, da sem komaj čakala na torek, ko je bilo sadje, da se rešim tega groznega občutka nažrtosti...in upam, da dolgo ne pozabim, kako zelo težko mi je bilouser posted image

Tudi meni se zdi, da vse manj čvekamo...upam, da to ne pomeni, da nas vedno manj vztraja... Dajmo punce, na polovici bomo kmaluuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dorianna)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 21:43:57   
nincika
IZVIRNO SPOROČILO: Nov imidž

Jst sem imela Rino 90-dnevno in nadaljevalno knjigo, pa sn najdla samo še nadaljnjevalno. A ima katera skenirano prvo izdajo mogoče?


Jaz jo imam, ti jo lahko pošljem na mail, če želiš.

(odgovor članu Nov imidž)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 22:19:09   
bella02
mižek, Nov imidž, lepo pozdravljeni v naši družbi  user posted image . Želim vama veliko volje in veliko izgubljenih kilc user posted image

mižek, jaz imam redko isto za večerjo, kot je za kosilo. Na B dan mi včasih zapaše kakšen jogurt, kosilo je obvezno iz mesauser posted image , na Š dan pa velikokrat zvečer skuham pest riža z grahom in šampinjoni, ker se mi ne da zvečer delat česarkoli iz krompirja.

2violina, že na polovici bomo? Lepo se slišiuser posted image

Bojana82, upam, da si uredu in da greš z nami naprej
Koprivicaa, bravo user posted image

Pigy, tudi ta tempo v službi ti bo počasi prišel v kri. Je pa res, da je vsak začetek težak. Kar se pa tiče javljanja, se pa strinjam s tabo. Sama redno berem, ker se pa učim za izpit, ki me čaka drug teden, bolj malo komentiram. To, da smo si povedale ideje, je blo pa res fajn.
Jaz sem danes jedla popečeno svinjsko ribico na čebuli s papriko in paradižnikom, zraven pa skleda kristalke s kalčkiuser posted image , za večerjo pa še malo ribice in pesa, se mi ni dalo it solate pucatuser posted image . Jutri bo ali rižota ali pa krompir s čebulino omako in solata. Karkoli, dobro bouser posted image . Sem pa v tistih ženskih dneh in bi kar nekej sladkega, pa se trudim, da se ne pregrešim. Danes sem bila pridna, sem pa čez vikend tolikobolj grešila user posted image

No, lepo pridne bodimo še naprej! Cao

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
10.2.2010 22:24:39   
Koprivicaa
ajna12 - tudi naslednjič se bom tehtala komaj po vodnem dnevu... sem se doma zmenila, da tehnico odnesejo - skrijejo pred mano. Manreč na začetku sem na njej stala vsak dan in ko kakšen dan ni šlo dol kot sem si jaz predstavljala, sem se že sekirala in izgubljala voljo. Obsedena sem že bla... ni blo fajn. Boljše mi je tako... prvi mesec je bil moj cilj prit do 8-ke pred cifro - mi je uspelo, ta mesec upam da bo že 7-ka, na koncu pa upam, da bo že zelo blizu 6-ke. Ciljam na kako 73... user posted image  Potem pa še mislim delat nadaljevanje, pa še enkrat ponovit dieto in po koncu tega dolgega obdobja mora biti na tehnici številka 56 - 60, pa naj stane kar hoče...

Aja, v veliko spodbudo so mi bile tudi zgodbe iz prakse, ki so objavljene na Rinini strani. Opremljene so tudi s slikami prej in potem... poglejte si... user posted image  ločevalna + gibanje = čudež user posted image  

Lp, Koprivicaa

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?