|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 13:20:21   
babyloverka
user posted image  uhjoj, na te del materinske šole nisem bila pripravljena.

no moji sestri in moja mama, mislim da so vse kar hitro rojevale. no vsaj v roku 5 ur, več mislim da ni nobena. upajmo da bo tudi meni prizanešeno z dvodnevnim mučenjem.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 13:25:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89
Pri Nivea baby lahko naročite vzorčke.

http://www.nivea.si/imported_specials/show/16144



Te vzorčke imam jaz 3 paketke doma, mi jih je dala od mojga sestra. Jih bom sprobala, pa bomo vidl, če so ok.

IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček
Nax05 veš kaj bova stisnile pesti in bova že preživeli ta porod ni hudič a ne?! No drugič pa le mahaj, sem mojega vrčeraj tako gonila v Postojno, da bova le prej, da se vsedem na tisti stol kjer sem vedno . Rit me pa še danes boli od tega dolgega sedenja. Ena si je včeraj povšterček prinsela in mislim da je edina naredila prav!!!!


aprilski hrošček če je vsaka preživela, bomo pa tud me. Sam k tako nazorno razlaga, da si vse predstavljaš in te res kar strah rata. Tud jaz sem mojemu včeraj težila, da morva it prej, ampak je bil v Sežani in preden je prišel pome v Lj, pa potem spet do Postojne, je bila že ful ura, zato sva zamudila in sem mu zabičala, da morava bit naslednjič prej, tako da ti pomahamuser posted image Ja povštrček ni slaba ideja, ker mene tud tok vedno rit boli, včeraj sem vmes za ene 5 minut kar vstala.

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
aprilski hrošček in nax05 kaj za vraga pa vama pravijo v materinski da so obe prestrašli? saj bosta še mene prestrašle


babyloverka ne ne nočeva nobene strašit. Je ful u redu v MŠ, sam k je včeraj tok razlagala kako poteka porod, se človek res mal prestraši.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 13:28:34   
babyloverka
saj vem da nočeta strašit, samo jaz sem se vseeno malo ustrašla user posted image  do zdaj sem bila pogumna, zdaj pa se mi je malo poguma skrilo user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 13:35:52   
photo
Sem klicala G ambulanto in povprašala glede medeničnih kosti. Sem rekla: sej vem, da boste rekli, da je normalno, ampak vseeno, a mate kakšen nasvet, da bi blo vse skup manj boleče. Pa mi je svetovala nakup medeničnega pasu. Zdaj pa berem po forumih, pa se mi zdi, da je ravno 50:50. Torej, tistih, ki ga ful priporočajo in tistih, ki pravijo, da po nakupu in uporabi ni bilo bistvene razlike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 13:39:30   
katy83
punce samo, da vam javim.

Kepica je doma user posted image  in pravi, da je otročiček velik za 34 tednov, čeprav je ona nosečka 31t5d. Sicer pa se bo kaj sama javila. user posted image


(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 13:50:04   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: tropical

Evo mene srček smo poslušali, pa pregledala me je. Baby ni še na glavici. Uz mi ni naredila, jah bomo počakali pa do naslednjič, mogoče bo kaj.





kdaj maš naslednjič pregled??se nisi zmenila da naslednjič plačaš ultrazvok??



Na uz grem samoplačniško v Domžale.  K Kseniji Šelih. Grem pa konec februarja, ker takrat bom en teden v Ljubljani.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 13:53:02   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:05:57   
photo
SUPER za kep'co.
user posted image  
user posted image  
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:06:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
saj vem da nočeta strašit, samo jaz sem se vseeno malo ustrašla user posted image  do zdaj sem bila pogumna, zdaj pa se mi je malo poguma skrilo user posted image


babyloverka ne ne ti kar pogumno naprej. se moramo spodbujat, ker če ne nas bo vse kap zarad strahu. Nam je pa včeraj babca ful dobro rekla, da tiste, ki pravijo, da jih ni niti malo strah, da lažejo. Jaz tud mislim, da ko enkrat prideš v porodno, da je vsako žensko malo strah, sploh če ne veš kaj pričakovati.

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:07:22   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: tropical

Evo mene srček smo poslušali, pa pregledala me je. Baby ni še na glavici. Uz mi ni naredila, jah bomo počakali pa do naslednjič, mogoče bo kaj.





kdaj maš naslednjič pregled??se nisi zmenila da naslednjič plačaš ultrazvok??



Na uz grem samoplačniško v Domžale.  K Kseniji Šelih. Grem pa konec februarja, ker takrat bom en teden v Ljubljani.


aja zato potem..ker meni je danes rekla da če hočem si naslednjič uz plačam,sam je rekla da morem že zdej povedat zaradi dneva.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:14:37   
tatly
bravo kepicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a imate vse kompletke za iz porodnisnice ze?jaz sem samo se 5 bodijov kuplauser posted image nic ne zapravljam.sem pridna ha
kaj mogoce veste kako je z temi omejenimi obiski na ptuju?ko sem stello rodila je bil moj vedno pri nama in niso komplicirali glede ostalih obiskov


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:22:15   
amelie
hej, jaz vam samo sporočim, da so se moji strahovi glede gestacijskega diabetesa uresničili user posted image  upam samo, da mi niso prepozno odkrili, saj sem v 32. tednu in bom pri diabetologu šele v 33. tednu - če me bodo vzeli takoj ... ne vem, kako to poteka ... do takrat ne smem jest nič sladkega, kar mi ni panike. a ima katera še kak koristen napotek glede diabetesa? je lahko hudo narobe, da so mi ga odkrili šele zdaj?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:32:56   
Chi_Pita
IZVIRNO SPOROČILO: sanje2

pozdravljene moje aprilčice!

samo malo se vam javim, da vam povem, da mi je uspelo in sem v osmem tednu nosečnosti, drugi teden v sredo imam prvi pregled, zato držte pesti zauser posted image user posted image user posted image .

za tiste ki ne veste kdo sem:
sem bila vaša soaprilčica in sem v desetem tednu ss, zato sem se morala od vas posloviti. ss sem imela septembra zaj pa imam po mojih izračunih septembra datum poroda - kakšna je usoda!


no če sem pa že tu gor, bi mi prosim povedale, kolk dni prej se gre v porodniško,.... kaj vas je veliko v bolniški?

ok uživajte


Hei iskrene čestitke, pa lepo - mirno nosečnost do konca ti želim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pupa81  user posted image user posted image user posted image da bo kmalu boljše

uh aprilski hrošček ... jaz pa močno močno upam, da tvoje besede ne držijo - to glede maminega poroda - ker če bom imela tak porod kot moja mami, ne grem nikoli nikoli, res nikoli rodit!

user posted image user posted image user posted image bravo za kepico user posted image user posted image user posted image

amelie  jaz držim močno močno pesti, da ni tako hudo kot so ti vse skupaj predstavili. Moram rečt, da so tudi mene ke ornk prestrašli, na koncu pa ugotovili, da mi samo niha raven sladkorja, ki pa ni nevarna. Bila sem cel teden brez sladkega in mi je na koncu pomagalo. Ni pa čisto nič narobe, če so komaj zdaj ugotovili - lahko da prej tega sploh nisi imela. user posted image user posted image user posted image V primeru, da pa res imaš močno povišan sladkor, boš na dieti - pa res se zdaj čuvaj in dosti migaj, da ne bi slučajno pristala na insulinu. Jaz sem bila tak paničar - to pa še bolj vpliva na sladkorno - verjemi!


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu sanje2)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:34:22   
Anonimen
Hey bejbe, samo na hitro sem vas prišla pozdravit. prebrala sem vas, pa se zdaj skoraj nič ne spomnim, madona, imam spomin ko zlata ribica.

Amelie:user posted image user posted image

Sanje: čestitke! Držimo pestke, da bo vse v redu!user posted image

Kepica: bravooo!!user posted image

Cojka: mislim, da si pisala, da te nekaj dol tišči, upam, da te nisem zamešala s katero. Mene tudi, vešuser posted image Pa ponoči nič ne spim, hodim okrog kot zombi.

Danes so šle na stene še zadnje gips plate, tako, da se bo sedaj vse skupaj ravnalo, potem pa počasi barvalo, ampak je problem spet denar - kot vednouser posted image

Z user posted image kuhava kosilo. Kako mi je super, ko ustvarjava in pacava skupajuser posted image Sem lačna kot volk, pa skos žrem. Čunka enauser posted image

Lepo boditeuser posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:37:16   
NATAŠA35
amelie ne sekiraj se, ker to povečuje sladkor v krvi...lahko ga malo omiliš s tem, da ločuješ pri jedi, da ne mešaš jedi (meso + zelenjava)...pa veliko pij in to je to...

kepica user posted image user posted image user posted image user posted image samo da sta ok...tri tedne je večji user posted image , zato te pa toliko matra...po moje bo kepica rodila kmalu, vsaj tak občutek imamuser posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:39:35   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita

amelie  jaz držim močno močno pesti, da ni tako hudo kot so ti vse skupaj predstavili. Moram rečt, da so tudi mene ke ornk prestrašli, na koncu pa ugotovili, da mi samo niha raven sladkorja, ki pa ni nevarna. Bila sem cel teden brez sladkega in mi je na koncu pomagalo. Ni pa čisto nič narobe, če so komaj zdaj ugotovili - lahko da prej tega sploh nisi imela. user posted image user posted image user posted image V primeru, da pa res imaš močno povišan sladkor, boš na dieti - pa res se zdaj čuvaj in dosti migaj, da ne bi slučajno pristala na insulinu. Jaz sem bila tak paničar - to pa še bolj vpliva na sladkorno - verjemi!



Hvala ti! Bom kar takoj popokala cucke in šla ven. Itak se najbolje počutim, če sem v pogonu, sploh pa mi internet trenutno še bolj škodi kot cuker user posted image  

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:40:08   
photo
amelie: mislim,da ni nobene panike, če so ti šele zdaj odkrili. Važno je, da so ti odkrili. Meni so v 24T in se zdaj že 5T primerneje prehranjujem. 5x na dan hrano, brez belega sladkorja, bele moke, belih testenin. Veliko sadja in zelenjave. Dosti podobno Montignacu, če poznaš. Sem pa bila ravno danes na kontroli meritev glukoze in sem povprašala za krofe; je rekla da sem in tja lahko tudi kakšen prekršek --> kao, da lahko en krof na pustno soboto in enega na pustni torek. =) Na splošno pa ni fora samo v 'nič sladkega' ampak bolj paziš, da ješ hrano, z nizkim glikemičnim indeksom.


(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 14:54:52   
tatly
babyloverka-ne sem bla 1 v materinski pa sma se zdaj odlocla da neboma sla,pa tak ni tako dolgo od poroda da se vem kak to gre.ne studiraj o porodu pa bo,mene 1 ni blo nic strah ker nisem studirala o tem,ko sem pa prisla na porodno posteljo sem pa samo si govorla-stella hitro pridiuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 15:44:04   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: nax05



babyloverka v Pikapolonici imajo znižanje do 7.2.



no pri nas ni v nedeljo odprto tako da je jutri zadnja možnost. sem čekirala po internetu samo morem it pogledat tja, da to v roko primem in vidim kako je.

memole, kolikor sem informirana moškim pripada tri dni izrednega dopusta, še informativno za ostale, če katera še slučajno ne ve.


No sej sem vedla da jim pripada sam nisem vedla točno koliko ker moj je šel potem drugi dan ko sem rodila v službo urejat zadeve za očetovski dopust!
Je pa super da si povedala!
Hvala!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 15:46:32   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Aja da vam povem še to. Včeraj nam je v Postojni v MŠ rekla, da naj kar pričakujemo, da bojo obiski aprila še vedno dovoljeni SAMO za partnerja in da naj to upoštevamo, ker so že razmišljali o tem, da tud partnerjem ne bi pustili obiskov, tako kot so to naredili mislim, da je rekla v Izoli in Šempetruuser posted image


Naj jih vrag vzame!
Bom pa šla drugi dan že domov ker jih ne mislim prenašat in bit tam cele dneve sama kot da sem v kakšnem zaporu!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 15:51:38   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: sanje2

pozdravljene moje aprilčice!

samo malo se vam javim, da vam povem, da mi je uspelo in sem v osmem tednu nosečnosti, drugi teden v sredo imam prvi pregled, zato držte pesti zauser posted image user posted image user posted image .

za tiste ki ne veste kdo sem:
sem bila vaša soaprilčica in sem v desetem tednu ss, zato sem se morala od vas posloviti. ss sem imela septembra zaj pa imam po mojih izračunih septembra datum poroda - kakšna je usoda!


no če sem pa že tu gor, bi mi prosim povedale, kolk dni prej se gre v porodniško,.... kaj vas je veliko v bolniški?

ok uživajte


O super in čestitke!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu sanje2)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 16:05:01   
memole
Ejla!

Evo mi smo na snegu sam kaj ko dežuje jutri bo pa baje snegec padal no jz upam če ne grem takoj domov!user posted image user posted image user posted image

O super da pride kepica domov in da je zdej bolje!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem prej dobila sestro pri zdravnici,zdravnice tak ni blo pa mi je odprla bolniško!
Pa še eno kremo za masirat križ sem dobila pa upam da mi bo pomagalo je pa rekla če ne bo bolje naj pokličem drugi teden!

Jaz za domov iz bolnice nimam še nič bom pogledala kaj imam od Lare če ne bom pa kr kej novega kupila!

Danes sva se pa zmenila za eno stanovanje in se vselimo s 1.3. bomo pa v podnajemu!

Zdej grem pa pogledat kaj moja tamala dela pa če ne dežuje več jo peljem mal ven dokler je še svetlo!

Uživajte pa ne spet preveč naklofat saj ste spet v dobrih 3 urah naklofale 2 strani!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 16:23:51   
pupa*81
hvala za user posted image punce, zgleda da pomagajo user posted image alpa pomaga da tko lepo s pečice diši... ja aprilski hrošček hvala za povabilo, jst se ne bi špurljala ampak vse pojedla user posted image , sam kuham doma še za možeka k pride kmal user posted image

bravo kepica! oglasi se kaj! user posted image

no grem se ubadat z dišavami iz pečice user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 16:28:26   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: tropical

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: tropical

Evo mene srček smo poslušali, pa pregledala me je. Baby ni še na glavici. Uz mi ni naredila, jah bomo počakali pa do naslednjič, mogoče bo kaj.






kdaj maš naslednjič pregled??se nisi zmenila da naslednjič plačaš ultrazvok??



Na uz grem samoplačniško v Domžale.  K Kseniji Šelih. Grem pa konec februarja, ker takrat bom en teden v Ljubljani.


aja zato potem..ker meni je danes rekla da če hočem si naslednjič uz plačam,sam je rekla da morem že zdej povedat zaradi dneva.



Meni ko sem bila na pregledu sploh ni omenila UZ, vem pa ker kolegica je imela danes pregled in je rekla da če se ne motim ima 25.  pregled nazaj z uz.
Drgače pa mam jaz marca pregled pri svoji g.. Mah bomo že preživeli. Mal dolgo bo.




(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 16:42:52   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

Babyloverka joj joj oprosti, sigurno te nisva hoteli prestrašiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Samo dokler ne veš kaj se sploh pravi porod in ti o tem ne predavajo in ne kažejo slikic se ti zdi da boš že. Ko pa ti tam babca govori o drugi fazi poroda pa da je ta najtežja pa da boli pa da nisi glih priseben pa da traja dolgo časa,.... ja pol ti pa res rata kar mal slabo user posted image . Je pa baje res, da lahko vrašaš svojo mamo ali pa sestro če jo imaš in če že ima otroke kako je ona rodila, ker baje da potem naj bi bilo kar podobno. Moja sestra je oba rodila full hito in oba v 3 urahuser posted image user posted image user posted image . Tako, da me je kar malo potolažila, upam, da to res kaj držiuser posted image user posted image .


AH sej ni tako hudo, res boli ma ko gre druga faza odpiranja mimo tretje niti ne čutiš več.
Brez veze se sekirat zaradi tega, jaz se nisem obremnjevala pri prvem, sem šla kot da ni nič, pa kaj, dete ven mora priti pa pa naj boli al pa ne.user posted image Jaz sem rodila v 3 urah. Zadnje pol ure ni šla ura nikamor.user posted image

< Sporočilo je popravil tropical -- 5.2.2010 16:44:07 >

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Ime
suzi89

Katero ime Vam je bolj všeč?

Melanie (84%)

Amy Lee (16%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!