|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.2.2010 16:59:45   
Marjana Simonič
Pozdravljene souser posted image !
Se javljam po zeloooooooooo dolgem času user posted image . Za seznam naslednji pregled imam 22.2.2010 +2kg še vedno user posted image . Za zdaj pa je vse OK z user posted image .
Kako pa ste kaj druge - souser posted image . Upam , da uživate še v zadnjih tednih in dneh , pa da že odštevate ; z mano na čelu user posted image še 82 dni +- upam , da minus user posted image
To je vse z moje strani za zdaj pa se v bližnji prihodnosti še kaj javim - moram it svečke pihat na torti user posted image , ker ima starejši sin rojstni dan 8 let , pa bomo malo popraznovali - pospravim še kak kos torte za vas user posted image
Lepo mi bodite ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.2.2010 17:19:07   
katy83
pozdravček punce.

Sem se odločila, da vas malo pozdravim. user posted image   Spet je zunaj polno snega in še kar sneži v pune. user posted image  Malo mi že najeda ta sneg. Komaj čakam, da bo spet toplo zunaj, pa sonček, pa kratki rokavi ali pa vsaj brez bunde. No, pa še user posted image  in vozičkanje. user posted image user posted image user posted image

Danes sem bila spet malo pridna za faks in sem se 2 uri iz čistega dolgčasa učila. user posted image   Vsak dan tak, pa bom 19.februarja mogoče uspela. user posted image

Včeraj smo imeli na MŠ predavanje o EA in ...sem še bolj zmedena kot prej. V bistvu prej sploh nisem bila, ampak so 3 anestezistke tako lepo pripravile predavanje, da...hm, so naju kar prepričale. user posted image   Sicer morava  z dragim it še na individualni razgovor, nekaj sva se že včeraj pogovarjala in ko je ženska izvedela, da imam epilepsijo, je rekla, da EA v mojem primeru 100% priporoča. Moram pa itak vse izvide prinest, pa še tatoo imam ravno tam nekje, tako da morajo pogledat, če bo šlo naredit. user posted image  

Cojka - upam, da si uspešno zapravljala v Avstriji. user posted image

Kepica - dobrodošla spet med nami. user posted image  Zdrži še kakšne 3 tedne, potem pa go for it. user posted image

teh dveh punc sem se spomnila za komentiranje, ostale pridete še na vrsto, ko bom več na netu. Uživajte podaljšan vikend.
lp, Katy

(odgovor članu Marjana Simonič)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.2.2010 17:33:03   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

pozdravček punce.

Sem se odločila, da vas malo pozdravim. user posted image   Spet je zunaj polno snega in še kar sneži v pune. user posted image  Malo mi že najeda ta sneg. Komaj čakam, da bo spet toplo zunaj, pa sonček, pa kratki rokavi ali pa vsaj brez bunde. No, pa še user posted image  in vozičkanje. user posted image user posted image user posted image



Hvala enako, meni sneg že pri uhah ven gleda nemrem ga niti več gledat, jaz bi sonček pa morje, pa roštilj pa bebi in vozičkanjeuser posted image
Joj komaj čakam.
Pa še jutri misli tudi snežit za znoretuser posted image

Aja eno vprašanje za izkušene, glede na to da mislim rodit v tujini, me zanima kam pa se moram pol obrnit, za patronažno ko pridem domov????

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.2.2010 17:43:29   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

pozdravček punce.

Sem se odločila, da vas malo pozdravim. user posted image   Spet je zunaj polno snega in še kar sneži v pune. user posted image  Malo mi že najeda ta sneg. Komaj čakam, da bo spet toplo zunaj, pa sonček, pa kratki rokavi ali pa vsaj brez bunde. No, pa še user posted image  in vozičkanje. user posted image user posted image user posted image



Hvala enako, meni sneg že pri uhah ven gleda nemrem ga niti več gledat, jaz bi sonček pa morje, pa roštilj pa bebi in vozičkanjeuser posted image
Joj komaj čakam.
Pa še jutri misli tudi snežit za znoretuser posted image

Aja eno vprašanje za izkušene, glede na to da mislim rodit v tujini, me zanima kam pa se moram pol obrnit, za patronažno ko pridem domov????


jaaaaaaaaa, morje user posted image user posted image user posted image

Za patronažno, pa koliko je meni je znano, moraš v najbližji zdravstveni dom javit. To se že lahko pred porodom zmeniš.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.2.2010 19:59:46   
flora1983
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

pozdravček punce.

Sem se odločila, da vas malo pozdravim. user posted image   Spet je zunaj polno snega in še kar sneži v pune. user posted image  Malo mi že najeda ta sneg. Komaj čakam, da bo spet toplo zunaj, pa sonček, pa kratki rokavi ali pa vsaj brez bunde. No, pa še user posted image  in vozičkanje. user posted image user posted image user posted image



Hvala enako, meni sneg že pri uhah ven gleda nemrem ga niti več gledat, jaz bi sonček pa morje, pa roštilj pa bebi in vozičkanjeuser posted image
Joj komaj čakam.
Pa še jutri misli tudi snežit za znoretuser posted image

Aja eno vprašanje za izkušene, glede na to da mislim rodit v tujini, me zanima kam pa se moram pol obrnit, za patronažno ko pridem domov????





Tako kot je napisala Katy, pojdi se zmenit v najbližji ZD in ob prihodu domov pokličeš, da si doma. Jaz sem bila namreč po porodu pri mami in je pač patronažna hodila iz tistega ZD, sam sem se že prej dogovorila z njo in pol je zadostoval samo klic in naslednji dan je že bila na vratih.

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.2.2010 22:05:48   
Kepica83
Ojla!
Evo vse je nakupljeno za novega člana. Kozmetika, in ostali zdravstveni pripomočki+ ležalnik.  Sma danes pohitela v pikapolonico ker je bil 15% popust. Se ful splača. čeprav sva dala 160eur. Ampak glavno da je zdaj vse pripravljeno. user posted image user posted image . Nič šibam pančkat zdaj. Je moj že utrujen. Nočko punce se javim ju3.

(odgovor članu flora1983)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
6.2.2010 22:51:44   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

Pri sadju bi jaz na tvojem mestu malo pazla ... Moja mama je na inzulinu ... in njej vecina sadja samo se poveca sladkor, tak da malo vseeno pazi pri sadju ...


Ja, sej sem včeraj potem še malo guglala in sem vidla, da vseeno ni tolk priporočljivo. user posted image  Sem pa vidla na teh dietah, ki so jih dobile nosečnice, da lahko za zajtrk pomarančo, tko da si bom to eno pomarančo na dan še privoščila, če mi diabetolog ne bo svetoval drugače.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 9:58:17   
babyloverka
hej user posted image  pozdrav še od mene.
pri nas je vihravo sto na uro, včeraj sem celo imela lubija cel dan doma ker je bilo tako vreme user posted image  in sva uživala. no proti večeru me je krščenka brcnila v trebuh, ne fejst in vsekakor ne zanalašč, sem se vstrašla in sem hitro šla v svojo spalnico ker so me kar solze polile, nisem hotla jokat samo so kar tekle solze pa nisem hotla da me mala vidi ker bi se prestrašla. in lubiju ni blo nič jasno kaj se dogaja. in pol ker sem bla itak cela prestrašena mali user posted image  ni brcal, pol sem se pomirla pa sma z lubijem čakala kdaj bo začel brcat pa je potem user posted image  uh kak sem si odahnila. saj vem da sem mogoče po nepotrebnem naredila paniko, samo jaz sem se samo umaknila, razjokala, počakala da brcne pa je to to, sva vedla samo midva z lubijem. no mala se mi je pol opravičla, sem ji povedla da itak vem da me ni zanalašč, ker vedno pazi, je pa stara tri leta in jo je povsod polno tak da bo že. jaz mislim da je vse ok, glede na to da se bejbi obnaša kot ponavadi, trebuh ne otrdeva nič več kot ponavadi pa tudi bolečin in izcedkov ni.

sneg? mi ga imamo kar nekaj. in me ne moti. verjetno zato, ker ga ne rabim metat in zato ker mi ni potrebno nikamor it. gremo pa pol malo ven na snegeca, kakšnega snežaka naredit.

fajn se mejte, lepo božajte buščije pa se še tipkamo kaj.

cojka, kako je bilo v avstriji?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 12:06:36   
aprilski hrošček
joj babyloverka to je moglo bit pa res grozno. Se čisto lahko postavim v tvojo kožo, ker imam doma 5 letnico, ki je več na glavi kot na nogah in jo tudi skoz opozarjamo ko se zvira po sedežni. Pazi, da ne boš brcnila mamice,..... pa pazi to, pa pazi ono,... tako, da se mi je zdnjič prav zasmililauser posted image . Sigurno z malim ni nič narobe. Jaz sem ko sploh še nisem vedela, da sem noseča padla na morju z lufta 50 cm direkt na hrbet, mi je spodrsnilo ko sem stopila iz prikolice v baldahin in se nama vsi smejejo da se je takrat sigurni prijelouser posted image user posted image user posted image . So naše bebike full zaščitene pri nas v trebuščkih.

Photo, mislim da si ti pisala, da te full bolijo medenične kosti. Tudi mene kot sam hudič, pa zraven še stegenske kosti kot bi mi nekdo praskal po njih. Pa se takoj uležem ma hrbet, glavo si dvignem, za kakšne pol do ene minutke in sem kot prerojena. Pa sem zadnjič ginekologa vprašala če je kaj narobe glede nato, da od 4 meseca naj nebi več ležal na hrbtu, pa je rakel če mi paše in mi ni slabo ali kaj drugega da komot.

No, zdaj grem pa nazaj kuhat, moja dva pa smučata!!!

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 12:46:25   
neka_noč
Pri nas tudi nismo vedeli, da sem noseča in sem na morju padla - z višine cca 1,5 m po stopnicah. Cela sem se potolkla; roke, noge - obraz sem si avtomatično zaščitila z rokami. Zato pa sem imela komolce čisto potolčene. Pa po telesu podplutbe. Ko smo prišli z morja domov in sem izvedela da sem noseča, me je prvo prešinilo - kaj če je kaj narobe.... Pa je bilo vse ok. Res, user posted image so ful zaščiteni v naših trebuščkih. Hvala bogu!

Medenične kosti mene bolijo že dobra dva meseca. Je pa tako, da se bolečina stopnjuje, s tem, da kljub vsemu kak dan malo pojenja, nato pa je spet zelo hudo. Se mehča očitno. In je to normalno user posted image V prvi nosečnosti tega nisem nikoli tako občutila.

Sem se spomnila - pred časom je bil govor o banjicah oz. kako kopati novorojenčka/dojenčka.... Prejšnji teden je bila pri meni patronažna sestra in je omenila, da se dojenčka prvih 6 mesecev absolutno ne sme tuširati - tuš občuti kot bolečino! Tako da - v informacijo.... vem da je ena pisala, da bo morala očitno tuširati  dojenčka. Ne to delat, ker ga bo bolelo.

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 13:37:37   
dacy
Helou helou ...
Umiram od dolgcasa in zaspanosti ... Jaz se komaj kaj sploh spim ... cele noci se premetavam ...

No pa ko smo ze pri bolecinah v medenici ... tud pri meni enkrat boli pac cist malo drugic pa se bolecina pojaca in je neznosno skoraj ... no zdaj smo pri neznosno ... Ko vstanem , moram prav pocakat da lahko korak nardim sploh , ker niti prav hodit ne morem ...

Noge pa se kr zatekajo, Nart imam ze prav bolec na dotik in to od tiscanja noge na silo v teniske ... hja nekak se je treba obut user posted image

Vglavnem upam da me cim prej mine vse in da bodo cim prej spet tisti manj boleci dnevi ...

Zdaj bom sla pa malo na sprehod in na caj ... se mi zdi da mi hoja kar pomaga proti tem bolecinam , samo pretiravat ne smem in prevec hodit ...


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 13:45:45   
babyloverka
no, še dobro da so naši bejbiji tako dobro zaščiteni v trebuhih.

sem pa ravnokar iz mesta, na ptuju je danes bila povorka 50 godbenih skupin in mažoretk, na koncu pa vsi na stadion in so zaigrali 4 skupne muzike, ne moreš verjet, res enkratno. ko 1300 inštrumentov igra golico v en ton, svetovno. malemu je tudi očitno blo všeč, je ful brcal.user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 14:33:44   
tatly
babyloverka-ti si iz ptuja?klko si stara ce ni skrivnost?bi se lahko enkrat dobliuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 14:36:43   
babyloverka
ja tatly, okolica ptuja. 23 let imam. itak da se lahko dobiva. sem doma cele dneva tak da reči kdaj imaš čas

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 16:25:48   
Anonimen
Zdravo aprilčice,nosečnice...
Kako ste kaj...jaz sem končno po 18 dnevih iz bolnišnice,zaenkrat je vse uredu sam imam strogo ležanje,če ne lahko se znajdem nazaj v bolnišnici...
Ste kar veliko napisale,še nisem uspela vse prebrati...
Kepica sem zasledila ,da si bila tudi v bolnišnici..kaj je bilo narobe s teboj...
Glede očetovstva sem že zrihtala,da ne bo pol nepotrebnih potov,za porodniški dopust pa moram zadnji teden v februarju začeti rihtati....
drugače že imate vse pripravljeno za novorojenčke,jaz imam....
Kaj ste se pa odločile glede poroda ,boste imela svoje drage partnerje zraven....baj se zelo odločajo za to ,da partner zraven prisoten...
Glede dudik v bolnišnici,jih boste imele zraven...jaz jo bom ..sem videla ,da pride zelo prav ,čeprav v Celjski bolnišnici nimajo preveč rade sestre ,če jih imajo novorojenčki....
Ja nič lepo se imejte ,gre malo počivat...božite svoje bušije---lp

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 16:48:31   
Anonimen
Hiter pozdravček še od mene.

Zdaj sem komaj dobila nazaj moj prenosnik, glavni računalnik nama je pa tako crknil. Ko ima hudič mlade jih ime veliko...user posted image

Saj sploh ne vem kaj naj napišem, ker sem tečna. Na živce mi gre tale sneg, rabim sonček, da me nafila z energijo. user posted image je čedalje težji, premikam se tudi že kot polž, ne vem kaj bom delala potem...

Videla sem na FB, da ste si en link pošiljale od Mamite, pa sem kliknila na povezavo in videla, da podarjajo bon za 20€. Je to kak nateg, ali je res? Pa kje sploh je ta Mamita in seveda kakšne so potem kaj cene?

Lepo boditeuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 17:51:42   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Hiter pozdravček še od mene.

Zdaj sem komaj dobila nazaj moj prenosnik, glavni računalnik nama je pa tako crknil. Ko ima hudič mlade jih ime veliko...user posted image

Saj sploh ne vem kaj naj napišem, ker sem tečna. Na živce mi gre tale sneg, rabim sonček, da me nafila z energijo. user posted image je čedalje težji, premikam se tudi že kot polž, ne vem kaj bom delala potem...

Videla sem na FB, da ste si en link pošiljale od Mamite, pa sem kliknila na povezavo in videla, da podarjajo bon za 20€. Je to kak nateg, ali je res? Pa kje sploh je ta Mamita in seveda kakšne so potem kaj cene?

Lepo boditeuser posted image





Mamita je trgovina za nosečnice in sicer v Mariboru, točneje v Brezju. Majo pa ful lepe stvari nekatere ugodne, nekatere malo dražje. Jaz večinoma tam kupujem, majo pa iste stvari kot trgovina "La Vie". Ampak če ti dajo 20 e bon se splača ponucat, ne?
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 17:55:08   
Wannabemommy
Mi pa mamo jutri pregleduser posted image  komaj že čakam da vidim našega user posted image , kolk je zrastel in kolk je pridobil na teži , ter da mi te zaj povejo al mamo isti PDP al res prehiteva in kolk prehiteva???user posted image  No sej bomo vidli.
Nič pupe lep večer še naprej , pa dajte se fejst cartat v tem podaljšanem vikenduuser posted image , se sišimo,papa

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 17:56:48   
Wannabemommy
Malenaa89 - tnx za link od Mamite, maš user posted image ali user posted image v dobremuser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 17:59:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Malenaa89 - tnx za link od Mamite, maš user posted image ali user posted image v dobremuser posted image


Ni kaj! user posted image
Te držim za besedo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 18:00:06   
tatly
babyloverka-v katero stran ormosko ali mariborsko?
levinjica-v ptujski p klko vem ne smejo met dudic


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 18:01:54   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Malenaa89 - tnx za link od Mamite, maš user posted image ali user posted image v dobremuser posted image


Ni kaj! user posted image
Te držim za besedo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti sam reči kdaj, sej smo se s Katy, pa še Fiško, eno izmed majčic tudi menli pa bi lahk šle vse skup, kaj praviš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 18:04:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: Malenaa89

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Malenaa89 - tnx za link od Mamite, maš user posted image ali user posted image v dobremuser posted image


Ni kaj! user posted image
Te držim za besedo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ti sam reči kdaj, sej smo se s Katy, pa še Fiško, eno izmed majčic tudi menli pa bi lahk šle vse skup, kaj praviš?


Sliši se fajn. Enkrat ko bomo vse mele čas. Mora ktera še delat?

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 18:15:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

levinjica-v ptujski p klko vem ne smejo met dudic



Res? Prav prepovedano je?

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
7.2.2010 19:50:31   
tatly
malenaa-to nevem.ko sem stello rodila sem ji pol dala dudo ker je jokala,in je sestra rekla da je raje naj ne ima,ce jo ze mora met pa jo naj ima samo popoldan ko ni glavne sestreuser posted image jo je mela pol na skrivajuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




kopanje
Evica22

Kolikokrat na teden kopate svojega dojenčka?

vsak dan (31%)

vsak drugi dan (28%)

2x na teden (25%)

1x na teden (15%)


Število vseh glasov: 369

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!