|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 16:55:41   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

mojemu dragemu so rekli v službi da ne more dobit prej papirjev kot pa mesec pred porodom user posted image  kak je to možno? je pa državna firma. kak pa naj zdaj jaz na socialnem zrihtam?


Papirje za izpolnit dobi na csd-ju ne na firmi!
Vsaj mojih je dobil in potem nesel na firmo da so mu tam izpolnili kar pač morejo izpolnit!
Drugače pa lahko tudi po porodu očetje urejajo tisti 15 dnevni plačani dopust!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 17:10:43   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: memole
Drugače pa lahko tudi po porodu očetje urejajo tisti 15 dnevni plačani dopust!


...meni je blo receno, da pred porodom tega spploh ne morejo rihtat, saj ocetovski dopust velja od dneva poroda naprej ... dan poroda pa ves sele ko se otrok dejansko rodi ...

Pred porodom : paket , porodniska
Po porodu : ocetovski dopust, nagrada obcine za rojstvo otroka, otroski dodatek

No tak so meni rekli naj rihtam user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 17:25:02   
babyloverka
sem mislila da morem zdaj vse, ker mi je na socialni dala vse te liste skupaj in rekla naj jih prinesem v začetku februarja. so pa bli listi za porodno in očetovskega.

pa bo lahko koristil očetovski dopust že takoj ko se otrok rodi, mislim, ne bo naprimer da jaz dobim v torek zjutraj popadke in grem rojevat, on pa bo še mogel it v službo?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 20:08:24   
nizy
očetovski dopust- midva sva zmeraj počakala , da se otrok rodi in šele potem rihtala....,lahko se zgodi , da gre čez rok in je očka zastonj ta čas doma user posted image ,.....je pa čas 6 mesecev za koriščenje, pa še to ti mora firma dovolit , da ga takrat koristiš kot bi sam raduser posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 20:11:16   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

mojemu dragemu so rekli v službi da ne more dobit prej papirjev kot pa mesec pred porodom user posted image  kak je to možno? je pa državna firma. kak pa naj zdaj jaz na socialnem zrihtam?


po mojih izkušnjah zdaj rihtaš samo , kar rabiš zase-paket, porodniška itd., po porodu pa vse ostalo,....

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 20:27:15   
babyloverka
ja glede koriščenja dopusta mislim da ne bi smelo biti problemov. upam samo da ne bodo problemi zaradi te papirologije. no če ve tako pravite potem je že tako. bom pač samo svoje papirje nesla na socialno

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 20:55:49   
photo
Vprašanje: a morda še katero bolijo medenične kosti. ?? Domnevam, da je to to. Je pa tak feeling, k da se ful dolgo ne bi vozil s kolesom, pa potem ko se, te drug dan vse boli. Ali pa taka neprijetna bolečina ko po dolgem sedenju vstaneš in narediš par korakov? A še katero tare kaj podobnega? Imam redni pregled pri G šele 18.feb, pa ne vem, ali naj počakam ali kaj. Traja pa to že 5 dni.
Pred nosečnostjo sem se sicer bala, da bom imela ful težave s križem, ker sem že bila operirana za hernijo, pa se križ zaenkrat kar dobro drži. Tele boleče kosti, al vezi, sej ne vem kaj so, so pa prav neprijetne. Sicer berem, da je to povezano s hormoni in naj bi bilo normalno. Ampak res ne razumem zdravnikov, ki govorijo, da je bolečina nekaj normalnega...

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 21:26:00   
ela24
Photo, oćitno imava isti problemček, če ga tako imenujem. Ker tudi jaz sem imam zelo močne bolečine v medenici in so mi ta teden na pregledu rekli, da je to normalno, da hormnoni skrbijo za to, da se telo pripravlja na porod.
Mene tako boli, da se ponoči čisto prebudim, ker se komaj preobrnem tako zelo boli.
Sicer če čutiš, da bi bilo kaj narobe je vedno bolje da greš preverit. Ampak če nimaš zraven tega kritičnega otrdevanja, pa kakih sumljivih bolečin v križu ki bi naznanjali popadke, gre najbrž res le za te hormončke, ki nam nagajajo na raznih področjih.
Tudi jaz pa samo upam, da se mi ta bolečina ne bo še stopnjevala, ker je že zdaj grozno. Je pa na žalost velika verjetnost, da se bouser posted image Jaz pa nosim nizko, pa mi zato še menda bolj dol tiščiuser posted image

Danes sm pa posortirala in pregledala vse cotike, ki sem jih nabavla za malegauser posted image In sem ugotovila, da zna bit da jih že imam maloooo prevečuser posted image
Bomo videli no. Pa še čisto me je premamila ta modra barvauser posted image tako, da če bo v drugo punčka, res ne vem kaj bomouser posted image

Kje se nocoj skrivate?

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 21:59:31   
photo
Slišala sem že punce govort, da se kosti raztegujejo, sam nikol pa ni nobena rekla, da to ful boli. Ja, ela24, pol je to to - hormoni... Je pa na trenutke za ****. Zase menim, da mam visok prag bolečine, ampak ko pa iz kavča vstanem, npr. za na WC mi pa čist nezavedno uide glasen AU! AU!

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.2.2010 22:27:59   
tropical
Evo mene srček smo poslušali, pa pregledala me je. Baby ni še na glavici. Uz mi ni naredila, jah bomo počakali pa do naslednjič, mogoče bo kaj.

Photo mene tud boli user posted image za ponoret, še posebno ko vstanem z kake trde stolice, npr. pr kosilu ko jemo,, me full boli. Moji g sem pozabila to omenit, ker sva imele čisto drugo debato.

V enem tednu sem šla dol 2 kg  sem se kar začudila na tehtnici danes. Zredila sem se 10 kg skupaj. Mal so ble sestre hude. Mah sej bo šlo dol. Od zdaj našrej pa ne smem sladkarij. Nič čokolade.
Zelo lepe kompletke ste si nakupile. Jaz sem šla danes mal čekirat po trgovinah ma nisem našla nč pametnegauser posted image user posted image user posted image . So rekle trgovke da na razprodajah je vse šlo, da zdaj bo bolj pomladna kolekcija, da bo zelo malo pliša.


(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 0:32:12   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
pa bo lahko koristil očetovski dopust že takoj ko se otrok rodi, mislim, ne bo naprimer da jaz dobim v torek zjutraj popadke in grem rojevat, on pa bo še mogel it v službo?


... to pa mislim da se mora na firmi dogovorit ... v bistvu njemu pripada fraj in bi mu po zakonu morali omogocit da lahko gre iz sluzbe , mu pac najdejo menjavo ce je to potrebno ... vsaj tak je pri nasi firmi user posted image

photo v bistvu je to cisto normalno, telo se na tak nasin pac pripravlja na porod ... s tem imam tud jaz kr fajn probleme ampak v bistvu je vse vredu ... pac se en neprijetni del nosecnosti user posted image

... zdaj pa grem jaz cim prej spat, da bo cim prej jutro in da grem cim prej na UZ in potem ponovni cim prej ... do mojega dragega user posted image

Lahko noc vsem


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 8:39:56   
pupa*81
dobro jutro nosečke... kje se pa skrivate vse danes user posted image

no sej zame bi blo tudi bolš če bi še spala glede na današnji noč... še dobro da se nism zadnjič kej preveč hvalila kolk dobro spim, k ste pisale o neprespanih nočeh user posted image no upam da čez dan nadoknadim kajuser posted image

zdej se bom pa lotila novoletnih okraskov user posted image da jih končno spravim... pr nas so mal dlje razstavljeni, ker jih  user posted image ne pusti pred božičem gor stavit, pol pa jst fajn potegnem v januar k so mi tolk lepi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 9:02:48   
lija34
Zdravo aprilčice!

Se vidi, da sem spet nazaj na delu, vas komaj dohajam. Še 13x v službo pa user posted image dopust.
Ful sem se nasmejala glede smrčanja vašihuser posted image , tudi pri nas je enako.

glede teže je bil naš prvi težji in večji kot drugi, pa sta se oba rodila teden čez rok, tako da pri meni ni držalo.
obiski  mislim, da ne bo nič narobe če povemo, da naj raje pridejo kasneje.
glede imena pa normalno da imamo različna mnenja, tako je tudi prav. Mi smo ime kar kmalu izbrali in ga mislim spreminjat, ne glede na mnenja drugih in na pomen.

V sredo sem imela g. pa mi je rekla, a komaj 30 t. je pa imate tako velik trebuh, da sem mislila da je že večuser posted image , šok če ti to reče g.

Prosim tiste, ki ste že urejale na csd ali je dovolj če sprintam iz računalnika obrazec S-1/1 in prilogo S-1 in jih pošljem v podjetje, da mi izpolnjejo, ali jih morem it iskat na cds? Kaj pa rabim za očetovski dopust?

Lepi kompletkiuser posted image , naj se še jaz pohvalim,da sem kupila že vse razen kozmetike za user posted image .

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 9:34:25   
Wannabemommy
Jutro souser posted image

Jaz pa dans ponoči nisem skoraj nič spala,user posted image , najprej sem morala na wc, pol ob 2 me je zgaga začela mantrat, dokler se nisem popolnoma prebudila, nato pa še je moj user posted image  tako pokašljeval da sploh nisem mogla zaspat, sem spet vstala in mu dala pastile za lizat da se je malo umiril in šele ob 7 ko je šel delat bi jaz zaspala, nakar mi ob 8 že domači tel zvoni,mislim neuser posted image user posted image user posted image , ko ma user posted image  mlade jih ma miljon.

Nič pupe jaz grem zaj nazaj ajat kr komaj gledam, pa morm bit popoldan fit kr mamo dost dela.
papa

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 9:37:33   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: lija34
Prosim tiste, ki ste že urejale na csd ali je dovolj če sprintam iz računalnika obrazec S-1/1 in prilogo S-1 in jih pošljem v podjetje, da mi izpolnjejo, ali jih morem it iskat na cds? Kaj pa rabim za očetovski dopust?


Lahko tud sprintas iz interneta te obrazce in jih das na firmo izpolnit ... Jaz jih bom sla na CSD osebno iskat in bom tud osebno na firmo nesla da mi izpolnijo takoj in da jih potem kar nazaj odnesem ... Za ocetovski dopust pa tud rabis pole za izpolnit , ampak to se rihta kot smo ze pisale sele po porodu ker rabis dejanski datum poroda in ne PDP ... to pa bo potem itak ocka nesel na svojo firmo user posted image
Pa ne pozabi na pole za paket ...user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 9:45:32   
babyloverka
dobro jutro user posted image

jaz sem se pa danes kar naspala. sem pa ugotovila naslednje: moj lubi je bil ta teden popoldan, onidan sem že spala ko je prišel domov pa sklepam da ga je mali čul, ker jaz sem ga več ali manj ignorirala ker sem že spala user posted image , in začel brcat veselo v trebuhu in potem sploh ni bilo mira, dokler se nisem na hrbet vlegla, da je lubi lahko celi trebuh pobožal pa da sta se moška zmenla user posted image , itak da sem se potem čist prebudila tak da sem se včeraj odločla da ne grem spat dokler lubi ne pride in res nisem šla, zgodba se pa je ponovila, dokler ga ati ne pocarta nema spavanja za nikoga user posted image  atiju pa itak špeh raste user posted image

no za očetovskega upam da boma rešla tak kot treba.
grem pa popoldne verjetno v pikapolonico pogledat, ker majo na vse minus 15 do jutri, bi mogoče kupila previjalno podlogo za na kinderpet pa babysiterja. ne vem user posted image

medenične kosti pa mene ne bolijo, mene boli križ. se naspim, zjutraj zbudim pa vležem na hrbet pa se po minuti že obrnem ker me ful boli, pa tudi tekom dneva se zgodi da imam bolečine.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 9:51:37   
katy83
dobro jutro punce moje.

včeraj sem imela pregled pri g. in me je spet samo vaginalno pogledala, stehtala, izmerila pritisk, skratka standardni pregled. UZ nisem imela, je pa rekla, da ga imam naslednjič. Sem ravno gledala, da bo od prejšnjega UZ (morfologije) minilo točno 3 mesece. user posted image

Tropical za seznam: +8,5kg, NP 04.03.2010
 
Jaz sem ravno včeraj na netu brskala za vso dokumentacijo, kaj in kako je treba. Pa obrazce sem si shranila, da jih počasi izpolnim. Lija34, jaz mislim, da lahko te obrazce sprintaš, vsaj tako na netu piše. Jaz bom tako naredila.

Glede dokumentacije je meni vse jasno(vsaj mislim user posted image ), razen očetovskega dopusta. Prebrala sem, da to rihtaš pred porodom, po porodu samo neseš rojstni list na csd in pa dokument o podpisu očetovstva, če je zveza izvenzakonska. Prebrala sem še to, da mora oče 30 dni pred koriščenjem dopusta obvestiti delodajalca. Ampak ni mi jasno? kaj obrazec prilogo S-1, že zdaj pošlje delodajalcu, pa potem skupaj z obrazcem S-1/2 to nese na csd?

bolečine v medenici - nam so v sredo na MŠ rekli, da je to normalno, saj se širijo kosti. Da pa se zavedajo tega, da je to za nas slaba tolažba. user posted image   jaz imam trenutno druge bolečine in sicer sem prvi dan MŠ šla z eno izmed majčic peš iz 16.nadstropja dol. Tak sva čvekale, da se nisva niti zavedali, da je to kao napor. No, zdaj pa imava. V mečih me tak mišice bolijo, kot da bi šla na Triglav. user posted image   Moj dragi pravi, da zjutraj hodim kot Rambo. user posted image

MŠ - jaz sem full navdušena. Full mi je fajn. Se pa vidi, da sem še malo študentka, sem si full zapiske delala, pa še potem doma sem jih z markerji podčrtovala. user posted image  danes imamo predavanje o epiduralni in o drugih oblikah lajšanja bolečin med porodom.

memole - si napisala, da fajn , da sem doma? Kje pa sem bila? user posted image  si se malo zmotila? Mi pa je vseeno všeč, da si navdušena. user posted image

Dacy - lepi kompletki user posted image  jaz sem tudi čisto nora na medvedka Puja. Moram prav pazit, da ne bo moj user posted image  samo v to oblečen.

Se je pa včeraj naš user posted image  zgleda obrnil, saj brcike in premike čutim pod prsmi in ne več pri popku oz. levo in desno od popka.

nič, punce, lepo se imejte, pa se pišemo kaj
Katy

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 9:55:34   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

sem mislila da morem zdaj vse, ker mi je na socialni dala vse te liste skupaj in rekla naj jih prinesem v začetku februarja. so pa bli listi za porodno in očetovskega.

pa bo lahko koristil očetovski dopust že takoj ko se otrok rodi, mislim, ne bo naprimer da jaz dobim v torek zjutraj popadke in grem rojevat, on pa bo še mogel it v službo?


Ko boš ti dobila popadke mu ni treba it v službo!
Mislim da imajo en dan al dva dopusta isto kot pri poroki ki ti pripada in pri seljenju!
Vsaj moj vem da tisti dan ko sem jaz šla rodit ni šel v službo ker je bil z mano in je zjutraj klical da ne pride!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 9:58:49   
Anonimen
tropical čaki zakaj si bila ti kregana zarad kg? A zato, ker si se zredila 10 kg???

babyloverka v Pikapolonici imajo znižanje do 7.2.

IZVIRNO SPOROČILO: katy83
MŠ - jaz sem full navdušena. Full mi je fajn. Se pa vidi, da sem še malo študentka, sem si full zapiske delala, pa še potem doma sem jih z markerji podčrtovala.  danes imamo predavanje o epiduralni in o drugih oblikah lajšanja bolečin med porodom.


hvala enako. Moj se mi sam smeji k pol doma privlečem ven barve kulije in si podčrtam stvari. To predavanje smo imeli pa mi včeraj in je bilo prov fino.

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 10:01:20   
memole
Jutro!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Mi se počasi odpravljamo!
Moremo sam še eno steno v sobi pošpirac potem pa lahko gremo na snegeca!user posted image user posted image user posted image user posted image

Katy aja nisi bla v bolnici sem misnla da si bla not pa da so te le spustili domov!user posted image user posted image
No pa kljub temu super!user posted image

Mi imamo itak dež tko da sneg ne bo odveč!

Zdravnice pa ne dobim ker je uni telefon vedno zaseden jaz ne vem kaj delajo ampak to je hujše kot kaka centrala tam vsaj koga dobiš tu pa ne!user posted image user posted image user posted image

Grem da me ne bo moj na križ pribil ker sam tu visim!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 10:18:15   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: memole

!

Katy aja nisi bla v bolnici sem misnla da si bla not pa da so te le spustili domov!user posted image user posted image
No pa kljub temu super!user posted image  




ne, jaz sem imela samo kontrolo pri nevrologu, pa pri Kepici sem bila na obisku. Hvala vseeno za skrb. user posted image



Nax05 - no, te sva pa že 2, ki sva navdušeni. user posted image   jaz si za izpite vedno tak po amriško kartončke delam, da iz njih ponavljam. Se je moj hecal, če bom to zdaj tudi delala. user posted image  Ja, in potem mi bo med porodom te kartonče dajal. user posted image  

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 10:18:55   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: nax05



babyloverka v Pikapolonici imajo znižanje do 7.2.



no pri nas ni v nedeljo odprto tako da je jutri zadnja možnost. sem čekirala po internetu samo morem it pogledat tja, da to v roko primem in vidim kako je.

memole, kolikor sem informirana moškim pripada tri dni izrednega dopusta, še informativno za ostale, če katera še slučajno ne ve.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 10:25:01   
ema tiara
ojla...pregled za nami...naša user posted image -upam da ji ni kaj zraslo- je težka 1500g,vse je ok,kg pa skupaj +5,sem pa shujšala od zadnjega pregleda 1kg...mam jih od prej 25 viška tak da ji ni hudegauser posted image naslednji pregled 23.02....uživajte

_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 10:29:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy83
Nax05 - no, te sva pa že 2, ki sva navdušeni.   jaz si za izpite vedno tak po amriško kartončke delam, da iz njih ponavljam. Se je moj hecal, če bom to zdaj tudi delala.  Ja, in potem mi bo med porodom te kartonče dajal.  


katy83 user posted image user posted image user posted image ta je pa dobra. K una v šoli s plonkiči. A si predstavljaš da ti tvoj podaja, ti pa iščeš kje imaš kej napisan.


IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: nax05
babyloverka v Pikapolonici imajo znižanje do 7.2.



no pri nas ni v nedeljo odprto tako da je jutri zadnja možnost. sem čekirala po internetu samo morem it pogledat tja, da to v roko primem in vidim kako je.



babyloverka aja sem mislila, da bojo naredil kakšno izjemo za to nedeljo, ker sem gledala, da so itak samo 3 trgovine v Slo odprte v nedeljo.

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
5.2.2010 10:32:50   
Chi_Pita
Dobro jutro čvekice user posted image

Evo mene iz ...  ja, kaj naj rečem - zanimivo, bomo videli kako bo v praksi user posted image ... sem si pa tudi jaz zdaj začela prepisovat in barvat, ker je kao pomembnejše. user posted image

lija34 ... Jaz imam čisto vse obrazce iz neta sprintane in izpolnjene ... zdaj pa moram počakat še februarsko plačo in vse skupaj nesem na csd. Jaz bom vse naenkrat urejala, kar se seveda da pred porodom, kasneje pa še ostalo. user posted image user posted image user posted image

photo to te boli medenična kost, ki se pripravlja na porod ... ni čisto nič nevarnega - tako so meni rekli, jaz imam te bolečine že cel mesec ... sem se že navadla, da malo bolj pazljivo vstanem in je potem boljše. Najbolj pa boli zjutraj, ko po dolgem ležanju sledi dviganje iz postelje in potem pot do wc-ja.

obiski ... hmmm, jaz pa ne vem kako bom to uredila ... prvi mesec po porodu bomo kar pri mojih starših, ker nam ne bo uspelo zrihtati stanovanja do konca. Tam pa ne morem jaz govorit kdo naj pride na obisk in kdo ne. Imajo kolege, ki so kar redni obiskovalci user posted image ... no, z njimi ne bom imela problemov, ker so res fajni, mogoče bo bolj žlahta vsiljiva. user posted image

Mene pa od včeraj zvečer tako grlo boli, pa kašljam in kiham, pa po grlu me praska ... joooj user posted image ... jezna sem, ker sem že mislila, da je s prehladi konec. Pa ja ni vrag, da bom zdaj na koncu kako gripo fasala? user posted image

Lep deževen dan iz obale user posted image




_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




ime za fantka
3Sonček3

ne po filmih ali kar koli takšnega :) pa po pravici seveda :D

Liam (35%)

Bruno (6%)

Nobeno (58%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!