|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 18:58:03   
Anonimen
Di_Di imate pa res pestro. No jaz držim pesti, da vama vseeno rata prej spoznati starše med seboj, ker se mi zdi, da je ta prvič kar mal kriza no in da se na poroki ne bojo poznali oz da se bojo tam šele prvič videli zna biti mogoče malo nerodno. Ampak sej kakor komu paše a neuser posted image A bosta imela veliko poroko ali samo tako ala piknik?

(odgovor članu marjanaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 19:02:04   
ela24
Uh, to bo pa kar šok za starše, če se bodo komaj na poroki spoznali? Jaz si tudi to težko predstavljam, res pa je da sma midva bila 6let skupaj pred poroko, pa še blizu sma bila doma, in bi blo nemogoče da se ne bi spoznaliuser posted image .
Verjamem pa, da vam bo eno nedeljo ali soboto uspelo se nekje na sredini za kako kosilo dobit. Bo lažje za vse.
A je bil za starše kaj šok, naprej otroček, pol pa še poroka, oni pa se še ne poznajo?

Glede tistega metanja gat. Midva sva se kar celo leto trudila metat gate, pa ni uspelouser posted image Sm že bla ful žalostna, pa so mi vsi pravili da se ne smem obremenjevat. No, pol pa sma šla za par dni na morje samo s tem namenom v tistem času in verjeli ali ne, da nama je uspelouser posted image user posted image Bile pa so res zelo aktivne počitnice, sma bla bolj malo veniuser posted image

Glede vabil, najina so bila delno tiskana (to lahko za cenejšo varianto na te pripravljene kartončke kar s svojim tiskalnikom natisneš), delno pa sm jih ročno nardila (sm gor ene srčke nalepla in en trakec, ki sm ga kupila v artu). Je pa vsaj po mojem mnjenju lepo prišlo.
Pa ker so bila natisnjena niti ni bilo tako zelo veliko dela. Tako, da mogoče vam bo pa na ta način uspelouser posted image

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 19:18:54   
memole
Di_Di sej tudi mi smo kar nekaj kilometrov narazen pa sta si moja starša vzela fraj vikend oz moj oče ker je ponavadi tudi čez vikend kej izven službe delal pa smo šli gor!Vse se da če se hoče,sam čas si je treba vzet in to tudi hotet če ne je pa vedno izgovor da starši nimajo časa,čas si je treba vzet pa kakšno stvar tudi prestavit če se da in ni tko pomembna!user posted image user posted image
Sem sigurna če bosta mal na finto vrgla starše da se da in bi se lahko pred poroko spoznali!user posted image user posted image

O jaz bi pa zdej nekaj sladkega!user posted image user posted image



_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 19:36:13   
Di_Di
tatly upam da se ti ne ponovi. no jaz sem imela krče v ritnici boli kr pr norcih.. ti povem da sem zvezdice gledala kadar me je primu kak krč... tole pri tebi pa res ne vem kaj bi blo. skratka upam da se ti ne ponovi več

nax v bistvu bodo moji starši, sestra z družino in pa njegovi starši in brat združino ( stari starši so rekli da če ne zamerima, da ne bodo prišli) pa še en par ki so skupni prijatelji... poroka bo na gradu socerb in tudi pogostitev ( kar se tiče pogostitve je kr tko na nivoju naj bl poceni meni je od 50eur naprej) ... gor je bl mali plac za cca 30 ljudi, sam glede na to da če povabiš sam tete, strice in bratrance, sestrične ti je takoj 60 folka in to brez prijateljev, zato sva se tko odločla. No bova pa pol za vse ostale se pravi tete, strice, bratrance, sestrične in prijatelje v juniju naredili piknik ( pri mojmu doma imajo full lep piknik plac) pač za poroko, rojstvo user posted image in najina roj. dneva skup.

ela sej smo se že meni o tem, da se mormo dobit da se spoznajo, sam nam do sedaj ni zneslo, zdej sva se pa pač odločla za poroko in je situacija taka kot je. Šment. No nerodno jim bo sigurno, sam kaj naj.. bodo že preživel... sicer so pa moji in njegovi preprosti ljudje in po moje ne bodo imeli težav s komunikacijo. Vsaj upam da ne.
Ma ti niti ni bil šok vsaj zarad user posted image ne.. so bili full veseli vsi sem bla full pozitivno presenečena.. kar se tiče poroke so bli  verjetno že mal presenečeni, glede na to da jim nisva nikoli razlagala da bi se poročila.. pa še tik pred porodom in to pozimi .... ma so lepo sprejeli in so full veseli obojni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 19:56:39   
babyloverka
user posted image hej hej

še ena ki ima danes bolj slab danuser posted image
sem bila dopoldan v službi, do enih vse ok, potem pa take bolečine v zgornjem delu trebuha, pod prsmi. se grem dol vsedem, se malo odpočijem, grem nazaj nekaj delat in ugotovim da ni variante, da se ne smem špilat. me je šefica domov poslala, pa sploh nisem mogla it takoj, ker me je tak bolelo da sem komaj hodla. no potem sem šla domov in se vlegla v posteljo, takrat še me je spodaj nekaj tako spikalo da sem mislila da bom kar direkt k zdravniku mogla it. itak sem se potem razjokala, komaj sem se zbrala, da sem lubija poklicala in da nisem bila preveč panična, sem mu hotla samo rečt da naj ima pozneje telefon pri sebi če bom mogla it k zdravniku in sem ga prestrašla. no, potem sem zaspala, sedaj me boli samo še križ, bejbi veselo brca tako da upam da bo vse ok. bom še jutri veliko počivala pa verjetno bo. drugače sem bila ok, nobenih krvavitev, samo ta krčevita bolečina danes pod prsmi.user posted image

objemček za tisto ki je v bolnici in za tatly ki ima tudi težave, upam da je kepica ok in da ste vse ostale ok user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1780
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 20:02:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 20:02:34   
Anonimen
Hey heyuser posted image

Se samo javljam, da sporočim, da je spoznavno kosilo uspelo. Sva bila prijetno presenečena, da so se tako ˝uštekali˝ in sva zelo vesela. Midva sva skupaj 3 leta, ampak ni bilo nikoli priložnosti, da bi se najini spoznali.

user posted image user posted image user posted image za vse, ki vas kaj muči. Sem vas prebrala, ampak sem tako crkjena, da sploh ne morem vsega komentirat. Marjanaj, ti pošljem mail na ZS.

Prstana sta čudovita (sva jih danes dobila), zelo lepa. Sva tudi presrečna. Zdaj grem pa verjetno kar spat.

user posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 20:10:21   
memole
O sej Bled pa Lj sta kar blizu!user posted image user posted image
Mi smo iz obale starši od mojega so pa iz Cerknega kar nekaj vožnje!
Tko da res se da če se hoče!user posted image user posted image user posted image
Punce samo korajžno!user posted image user posted image user posted image

In kaj kej počnete?

Aprilčica super za spoznavno kosilo!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 20:15:18   
tatly
babyloverka-pazi na vajuuser posted image user posted image user posted image user posted image kaj to danes prezi nad nami?
a pol lahko 2 magnesola?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 20:31:10   
tatly
a ima katera se beli tok?meni gre kar na zivce zeuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 20:34:45   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

a ima katera se beli tok?meni gre kar na zivce zeuser posted image


Ne jaz ga zaenkrat nimam!Morm potrkat!
Sem ga pa imela preden sem dobila svečke od kar sem imela svečke je zdej ok!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 20:40:22   
neka_noč
Pri jemanju magnesola pazite na mg! Meni je moja g (in v lekarni) rekla, da so kar doze user posted image  

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 20:40:30   
ela24
Tatly lahko tudi 3magnesole. Pa tudi če bi 4 ne bi bilo nič narobe, razen da bi ti verjetno ful prebavo pognalo in bi čičala na školjkiuser posted image Meni je ginekologinja rekla, da se višek izloči sam in ni posledic.

Di- di, lepo da so starši veseli in lepo sprejeli. Torej še en razlog več, da si vzameta tisti čas in jih spoznata pred poroko..Bo na poroki manj zadreg.. Pač moje mnenje.

Kar se pa teh čustvenih izbruhov tiče, pa se tudi mene kar lotevajo. Se mi že moj kar smili na čase, ko sm tako tečna. Ampak sm zdaj res ful občutljiva glede tega da ga skoraj nič ni doma. Itak ima ful dela in to razumem, sm pa ko user posted image , kr bi si on kar vzel fraj za sebe in kolege jaz pa doma hiram od dolgčasa, ker itak nikam ne moremuser posted image Saj bo minlo, še malo pa mi ne bo več dolgčasuser posted image
In zadnjič ko smo v MŠ gledali film o dojenju mi je tudi šlo tako na jok, kar za brezveze, komaj sm se ustavla. To, ko te kar nekaj prime brez razloga.. Ma to se mi že celo nosečnost dogaja.


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 22:24:53   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč


Vroč tuš - kasneje, ko boste (tiste ki boste) dojile - če se vam bo pričenjal mastitis oz. "vozlički" v prsih - pomaga vroč tuš in masiranje prsi kjer bodo "vozlički"/zatrdline.... v vednost. SEm se ravno spomnila...




Točno tako vbolnišnici mi je prav pasalo, pol je teklo ku zmesano mleko. Potem je mali pil ko nor user posted image user posted image user posted image



Ejta tipkovnic jetrdako kamen skoz moram popravljat ker ne dela presledkov.

< Sporočilo je popravil tropical -- 23.1.2010 22:30:14 >

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 22:30:59   
tropical
Sej zdej je ista pašta kot prej ni presledkovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 23:09:45   
tropical
http://www.babypulman.it/

Tale trgovina je v Gradiški  http://www.babypulman.it/indirizzi.htm

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 23:32:44   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: memole
Koliko časa pa ste z partnerji skupaj da se starši med sabo še ne poznajo?


... 3 leta user posted image ... smo pa 190km narazen tak je to malo problem ... pa moja dva sta brez avta ... njegova dva pa itak skoraj nikamor ne greta ...

beli tok - jaz ga imam priblizno na 14 dni , pa se to samo po dan ali dva , pol je pa spet nazaj vse vredu , tak da nimam nekih problemov s tem lih user posted image




_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 0:27:24   
amelie
starši - midva sva skupaj 6 let, pa se še ne poznajo. med njimi je 200 km razlike in še obe najini družini sta ločeni in znova poparčkani, tako da je treba v bistvu spoznat 4 družine med seboj :) ampak se nisva s tem nikoli obremenjevala, se bodo že spoznali ... če ne prej, v porodnišnici user posted image   

beli tok - meni gre tudi ful na živce, ga imam pa ful manj, če ne jem nič sladkega ... mogoče še kateri pomaga.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 9:40:56   
Anonimen
Di_Di super. No to je že mal drugač, če se bojo starši spoznali šele na poroki, ker vas bo tok mal, drugo bi bilo če bi bila velika poroka. Ker tam bi bila pa res kriza če bi se šele prvič videli.

tatly ja jaz imam ful belega toka in gre tud meni že poštno na živce.



(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 9:58:42   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image

Jaz sem se naspala, zdaj imam pa še kakšno uro, potem pa spet šibava na roj. dan user posted image očeta in njegove partnerke (se mi zdi, da samo divjam okoli in se sploh nimam časa spočiti, o učenju raje ne bi načenjala teme).

Midva sva se odločila, da sedaj 100% riševa na stene v otroški sobi, pa me zanima, če katera ve katere barve sploh morajo biti in kako risbo po barvanju zaščitiš?

Marjanaj, hvala za mail, čudovita vabila sta imela! Upam, da mi bo uspelo narediti kaj sami, čeprav res dvomimuser posted image

Božajte svoje srčke in pazite nase!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 10:11:35   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10


Midva sva se odločila, da sedaj 100% riševa na stene v otroški sobi, pa me zanima, če katera ve katere barve sploh morajo biti in kako risbo po barvanju zaščitiš?




aprilčica, jaz sem na stene risala kar z dipiji (slike si itak vidla na fb), pa nič nisem mešala z belo barvo, ampak kar direkt z dipijem. Zaščitla nisem nič, ker itak ne gre dol. Ko bosta kasneje hotela sobo prebarvat, bosta mogla te slikce malo dol pošmirglat.

Drugače pa Chi_pita se bavi s tem, pa še njo malo povprašaj.


No, da še ostale pozdravim, da ne boste rekle, da vas zanemarjam. user posted image
Mimogrede, včeraj sem Kepici pisala, pa mi ni nič odgovorila. user posted image  Upam, da je ok.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 10:15:52   
babyloverka
hej punce

jaz sem danes malo boljše, trebuh me ne boli, boli me le križ, spala sem ornk slabo, sem se vsake pol ure obračala, enkrat na stran, potem na hrbet, ki me je po pol ure začel bolet, potem na drugo stran in nazaj... in potem še moj priruži okrog polnoči, ne trezen in hoče jest čipsuser posted image  groza.

danes sem boljše, vendar premišljujem... za moje težave včeraj je kriva služba in me je strah da se bo ponovilo. ugotovila sem da glede na trenutne razmere v službi ni delovnega mesta zame, ki bi mi omogočalo normalno delo, brez tveganja. sem nameravala delat do 12 februarja, sedaj pa ne vem. zgubila voljo do službe ampak si ne predstavljam da sem doma tako dolgo, čeprav vem da je bejbi najpomembnejši. moj lubi bi me itak dal v bolniško že prvi dan nosečnosti, ker ve, da sem ful delaven človek in da se težko ustavim. ne vem...

vsekakor vam želim lepo nedeljo user posted image
če se bo katera slišala s kepico naj jo pozdravi, mislim nanjo. tatly ti si boljše? cojka kako je s tabo?

upam da se kmalu javi tudi natasa35 in da mi sporoči če je kje zasledila najin voziček v avstriji user posted image

previjalna podloga: jaz sem šla onidan gledat to podlogo v babycenter in sicer tisto trdo, ki se da na kinderpet in vam sporočam da so lepe, videt uporabne in niti niso drage, stane 25 evrov, tako da bom jo jaz kupila ko grem po flaške in to.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 10:29:31   
nejanejc
Ojla :)

levinjica upam,da ne bos predolgo v bolnisnici in se vs elepo na svoje mesto postavi user posted image

aprilcica, jst sem dala vabila delat, eno samo sem naredila sama, ker sem eno premalo narocila.... in tak mtiv kot sem si sama zbrala v Poročnem koticku me je drazje prislo, ce sem ga sama delala. Kupla sem kuvetro, papir-kartoncek za napisat vabilo, pa se prosojen papir... pa eno mašno in je bla razlika skoraj dva-kratna. Pr najinemu stevilu vabil bi se kar poznalo.. Sam midva sva se tudi na hitro ozenla pa ni blo glih casa niti...

di_di, verjamem da je tezko starse med seboj spoznat... Pri naju je blo tudi tezko. Ma potem so rekli sami, da bi se hotli spoznat prej, je blo tudi zelo malo casa. So se spoznali mogoce mesec in pol pred poroko. Ma midva sva bla takrat tudi gli leto pa pol skupaj, malo vec... So se moji iz Gorice spravli na vlak in sli do Bohinjske Bistrice, pa smo sli vsi skupaj na kosilo in en lep sprehod okol jezera in je slo.. Kdaj bojo obisk vrnili, pa se cakamo :)


cojka, jst mam pa se zdej travme od dveh let nazaj, ko sem mela operacijo.... Sem mela pred operacijo pregled pr enem grobem ginekologu v porodnisnici in od takrat naprej me je vsega strah...Zarad njega razmisljam tudi o epiduralni..Na sreco potem na operaciji ni mogu prit in me je en drug operiral.

jst sem danes dopoldan sama v Bohinju, moj se je sol koncno na smucat. Je reku, vsaj enkrat letos :) Revez, skoz dela. Sem mal pilatesa se sla pa mal vas prebrat. Zdej mam pa slike za urejat....

lep dan vsem, papa 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 10:45:35   
Anonimen
Katy83: hvala! A dipo so une tubice (saj prav mislim, ne?)?

Nejanejc: zdaj je moj dragi rekel, da vabile bova pa kar sama naredila, samo ko on to misli: jaz bom kupil material, ti boš pa delala. Štos je v tem, da on ima pa res žilico za ustvarjanje, jaz pa bolj za estetiko in postavljanjeuser posted image Tako, da upam, da bom šla jaz po material, dala idejo, naredil bo pa on. Ste me zdaj že tako prepričale, da se bova res spravila sama delat.

Na vabilu mora biti:

-najino ime
-datum in kraj poroke
-kam se gre naprej
-????? sem še kaj pozabila??
-ste same pisale verze, ali ste jih kje našle

Marjanaj: tvoj verz je superuser posted image Najbolj sem se nasmejala s tistimi cekinčkiuser posted image Dobra sta, jaz ne vem, če bi upala to napisatuser posted image


Vsem pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 24.1.2010 10:46:37 >

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 1799
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 11:10:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




eko perilo
majch

Ste pripravljeni odšteti nekaj več denarja za perilo iz eko/organskega bombaža?

ne (50%)

da, vsekakor (15%)

da, če je tudi dizajn dober (35%)


Število vseh glasov: 215

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!