|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.1.2010 9:59:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 11:02:39   
Anonimen
cojka jaz sem takoj za, da greva skupja v šoping, ampak vem, da ne bo ostlao samo pri kozmetiki a neuser posted image Se bova zmenile za en dan k bom jaz imela avto, da pridem pote prov, da ne bova z dvemi hodile.

Aprilčica10 jaz tud nisem talent za izdelavo vabil, tako da sva jih naročila v Poročnem kotičku in sva bila res zadovoljna. Tistim, ki ne živijo skupaj sva poslala samo na en naslov in napisala gor oba imena. Pa v vseh vabilih je pisalo vabiva vas, četudi je šlo samo za par.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 11:22:38   
Di_Di
Aprilčica ja tko kot so punce rekle, sem našla full dobro zamisel na netu... no v leonardu dobiš že narejene kuverte in trd papir ki je že zložen ( pripravljen za vabilo, čestitko, ... ) pol bom pa sama izdelala do konca, men so všeč morske zvezde in bom imela na prvi strani dve morski zvezdici, notri pa napisano ( ne vem še točno kaj) edini problem mi je kako napisat da bo lepo... ki jaz mam tako doktorsko pisavo user posted image to moram še pogruntat kako pa kaj, da ne bo nakracano.

Mision spoznavanja staršev user posted image user posted image user posted image user posted image zdej se ti smejim mi2 jih morav tud še spoznat, sam ko smo vsi iz različnih koncev slovenije se bo težko uskladit.. po moje jih bomo kr na dan poroke. drugega nam zgleda ne bo preostalo user posted image user posted image

Nč se šibam oblečt zdej prideta kolega in kolegica da gremo na tortico, jaz pa še vedno okrog skačem v pižami user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 11:45:00   
Getreal
jutro punce user posted image

mooo jz pa zej berem tle na RR temo o neki ženski (oz jz nisem tok prepričana da je ženska), ki je kradla slikice tujih otrok po netu in jih stavla v svoj album in si ustvarjala neko virtualno življenje.. zraven je pa nardila še ene 4 lažne profile, s katerimi je podprla obstoj tega prvega - kao njene kolegice... svasta..

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 11:57:42   
neka_noč
Di_Di v Calypsotu imajo res odlično kavico. Edina stvar, ki me je zmotila, je bila, da so mize tako zelo skupaj in se mi je pod nos valil cigaretni dim user posted image , ter seveda stranišče - je tako zelo malo, da skorajda nisem mogla odtočit. user posted image Tako malega stranišča v življenju nisem videla. Res.
V Kapitaniji je bila tudi takrat gneča, zato smo pristali v tem lokalu. Smo pa bili tudi v Kroštoli - nisem vedela kako se reče, a nam je bilo zelo všeč. Blizu plaža, sonček, pogled, vse bp - odlično. Smo se ravno pogovarjali, da je tu pa fantastično. Mi smo vedno le v Portorožu, pa nam zato slo. obala nikoli ni bila preveč všeč. Mislim poleti. Navadno hodimo le pozimi na slo. obalo. Kp nas je pozitivno presenetil. Verjamem pa , da ko ni sončka, tudi ni tako zelo prijetno. Ampak so pa bistveno višje temperature pri vas kot pri nas. Blagor vam.  user posted image

Vroč tuš - kasneje, ko boste (tiste ki boste) dojile - če se vam bo pričenjal mastitis oz. "vozlički" v prsih - pomaga vroč tuš in masiranje prsi kjer bodo "vozlički"/zatrdline.... v vednost. SEm se ravno spomnila...




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 12:41:25   
tatly
POMOČ-kaj bi naj to bilo?prej smo sli na sprehod,in me je naenkrat zacelo bolet pri sklepu(bedre)sploh nisem en cas mogla naprej tako da so mogli po mene prit.se je mogoce kateri kaj podobnega zgodilo?mal mi je zacel trebuh otrdevat-kako se ze magnezij pije?


< Sporočilo je popravil tatly -- 23.1.2010 12:42:16 >


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 13:10:42   
katy83
pozdravček punce.
Danes pa bolj malo čvekate. se vidi, da je sobota. Mi2 sva bila spet pridna, lubi je zavese v sobici gor naredil, pa lučko zmontiral, jaz pa sem smrekico podrla, pa iz rož sem malo prah pobrisala. Zdaj pa je šel lubek v službo, jaz pa spet sama. user posted image
Eno vprašanje: kaj vas tudi zadnje čase tak hormoni dajejo? jaz bi se samo jokala, pa razpoloženje se mi tudi tak spreminja, da groza. V eni minuti si pojem, pa plešem, spet v naslednji minuti, pa se spomnim kak sem sama doma, pa če bom zmožna jaz vsega, pa take bedarije in se jočem. user posted image

vroč tuš - jaz itak nimam rada vroče vode, zdaj v nosečnosti pa še posebej pazim, da ni voda prevroča. Sem si zadnjič prvič v nosečnosti kopel v bani privoščla, pa še to je bila tak full mlačna voda. Nisem upala, vroče naredit. Nisem pa vedela, da potem, ko dojiš vroč tuš pomaga. Hvala, Neka_noč.

Getreal - ja, o tej ženski sem že jaz včeraj brala, pa baje to ni prvi forum, kjer je to naredila. Groza!user posted image  Pa kaj eni res nimajo kaj druga za delat al kaj?  No, zato pa jaz pravim, da je treba pazit z objavljanjem fotografij na spletu. Sploh pa otrok. Nikoli ne veš kje je kakšen psihopat. user posted image

Aprilčica - naredi akcijo, pa ti pridemo pomagat delat vabila. user posted image  res pa je, da imava zdaj izpitno obdobje, pa še mš imam jaz, pa da bi se mogla še poročit zdaj. Joj, joj. Prav nič ti ne zavidam. Ampak na koncu bo vse tako kot mora bit. user posted image   Pa lepo druženje danes s starši. Ponavadi se teh spoznavanj starši med starši bojimo, ampak vedno lepo izpade. Ni vedno tako kot pri Njegovih tastarih, pa še tam je konec bil dober. user posted image

Cojka - verjamem, da če je v bolnišnici neka "krava" tako kot praviš, da ni fajn it tja, ampak zavedaj se, da je tvoj user posted image  na prvem mestu, pa ti tudi, tako da če je kaj narobe kar idi tja. Pa uživaj z dragim čez vikend.

Dacy - ne preveč matrat svojga dragega. user posted image

tatly - ne vem kaj bi to lahko bilo. je že kaj bolje? probaj zdaj malo počivat, če pa ne bo bolj, pa idi k zdravniku. Pa megnezijeve tabletke one za v vodo pij. Ne vem pa koliko jih lahko na dan. user posted image

lep vikend vam želim, pa cartajte svoje bušije in svoje user posted image .

Katy

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 13:12:57   
tatly
katy ja zdaj je bolse,samo me je strah kaj naj bi to blouser posted image
glede razpolozenja-vceraj sem gledla en film in mi je slo na jok pa ni blo nic takega,vcasih bi se najraje razjokala ko mi gdo rece zdravo
lahko prides k meni na kavico ce ti bo dolgcasuser posted image


< Sporočilo je popravil tatly -- 23.1.2010 13:13:26 >


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 13:15:18   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

katy ja zdaj je bolse,samo me je strah kaj naj bi to blouser posted image
glede razpolozenja-vceraj sem gledla en film in mi je slo na jok pa ni blo nic takega,vcasih bi se najraje razjokala ko mi gdo rece zdravo
lahko prides k meni na kavico ce ti bo dolgcasuser posted image



počivaj, počivaj. Če pa se ti to zgodi še enkrat, pa kar k zdravniku. Bebeka čutiš? če ja, potem se ne obremenjuj, pa res počivaj.
razpoloženje - no, samo, da nisem edina taki čudak. user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 13:24:30   
memole
Ejla!

Kako ste?

Jaz sem ok no razen tega da me noga boli oz celo stegno!

Zunaj imamo sončka,piha in je mrzlo!
Lara spi,moj žaga drva z mojim očetom,mami lika jaz bom pa kosilo naredila!user posted image user posted image

Razpoloženje ah ja pri meni je to tudi ko nisem noseča,enkrat plavam v eno smer drugič v drugo!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 13:37:59   
neka_noč
Tatly - magnezij ; meni je bilo rečeno, in ga tako pijem, da naj bi vzela eno šumečo tbl./dan (300mg magnezija in 120g vit. C - FidiMag 300 od FIDIMED-a). Popijem pa raje zv. , ker sicer sem vseeno imela krče. Odkar  pijem zv. krčev nimam. Moram pa pazit, da je ne pozabim vzeti - ter z zavedanjem, da bom šla nato 3-4x na wc. user posted image
Ne vem kaj naj ti bi bilo na sprehodu. Morda si "nerodno" stopila user posted image   Jaz sem npr. zadnjič ponoči zakašljala, pa me je "vščipnilo" na levi strani v trebuhu. Sem pa ležala ravn na hrbtu in ko sem zakašljala sem se zelo napela - sem še izkašljevala sluz od bolezni. Me je pa bolelo ko user posted image še par dni in sem težko hodila. Zdaj je minilo. Očitno sem si morala pretegnit neko vez ali pa... kaj pa vem kaj. Nekaj pač.

Katy mene občasno tudi dajejo hormoni -nič bat - nisi edina. user posted image   V prvi nosečnosti sem se enkrat sredi krožnega križišča (bila sem peš in govorila po tel. z mojim user posted image ) pričela jokati - ker nisem imela doma pomitih oken... No comment! user posted image user posted image user posted image
Glede Cojke in porodnišnice - je res. Zelo res. Jaz na njenem mestu absolutno ne bi šla k tej dr. . Mene je pregledala in lahko povem, da je izredno boleče , ker je ženska nenormalno groba. Mislim, da v njenem primeru bi bilo lahko še kaj zelo narobe, če bi jo ta ženska dobila v roke. Je pa znana po svoji grobosti - pri g , pri porodničarjih, ter tudi na socialni ginekologiji. Do svojih pacientk pa je ok. Ne moreš verjeti. Pred leti je bila predstojnica - očitno si eni lahko vse privoščijo, kar pa itak ni čudno v našem zdravstvu.
Sama mislim, da je tudi boljše, da gre Cojka na pregled - le pravim, da naj prvo pokliče kdo dela. To sem naredila tudi sama enkrat in je delala ravno ona, zato tudi takrat nisem šla v porodnišnico. Sem raje klicala svojo g in mi je v isti sapi povedala, da se ji zdi, da dela ravno ta dr. , ter mi odsvetovala pregled pri njej. Toliko, v vednost. Take zadeve se, žal , dogajajo. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 13:58:23   
Anonimen
Zdravo aprilčice...
Kako ste kaj ...jaz sem pristala v bolnišnici zaradi otrdevanje trebuha,tak da hvala za dobre nasvete vsem puncam,ki ste mi jih napisale...meni je moj prinesel računalnik v bolnišnico,tako ,da sem lahko mal vas prebrala nahitro...
vse,ki vam večkrat na dan otrdeva trebuh se raje pojdite pojdite pokazati G..lahko se zgodi ,da prehitro rodite....
jaz sem na opazovanju,lahko se pa zgodi,da bom do poroda notri...jaz upam...da grem prej domol...
ja nič lepo se imejte...se še slišimo...lepo nosečnost naprej...lo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1762
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 14:01:24   
tatly
levinjica-user posted image user posted image user posted image
ja bebika veselo brca hb-me je kar strah gratalo da nebi kakih popadkov dobla....po moje mi kar prevec stvari roji po glavi


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 14:07:32   
Anonimen
tatay   zdravo,ne se preveč obremenevati z stem,ko tudi to ni dobro za otroka,posebno,če gre proti koncu nosečnosti..
moja bebika tudi zelo brca ...še bolj zdaj ko sem v bolnišnici....lp....

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 14:27:13   
Wannabemommy
Pozdravljene souser posted image

Joj mene zadnje dneve tud tak hormoni dajejo, da je joj user posted image , se začnem kr brez razloga jokat, ali pa se nekaj zamislim in potem poplava solz, moj user posted image  pa je čist iz sebe vedno misli da je on kaj kriv, revčekuser posted image .
Dans mam spet tak dan , user posted image  ne brca tako intenzivno in že me panika daje user posted image , solzice pa kr tečejo kr me je strah da ni kaj narobe, upam da me razumete kr se mi zdi da včasih sama ne vem zakajuser posted image .
Kar se otrdevanja tiče meni mogoče zvečer malo trbuh otrdi pol pa spet spusti , sam me nič ne boli tak da mislim da ni nič narobe, razen moje menjave razpoloženja se čist ok počutim HB za enkrat.

Nič pupe lp in čuvajte in božajte svoje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 14:33:40   
neka_noč
Levinjica user posted image user posted image user posted image user posted image Žal mi je, da si pristala v bolnici, je pa sigurno boljše, da si na opazovanju...  Upam, da bo ok, ter da še kaj prideš domov k svojim - pred porodom. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Drži se!

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 14:58:29   
legenda_m
ja tile hormoni kr neki. jst sm zadnjič na national geografic gledala kko je en orliček druzga orlička rinu ven iz gnezda, pa kko je slonček obstal v blatu in so ga mogl pol odrasli sloni rešvat, kr na jok mi je šlo, ne vem kaj se je zgodil na koncu, mi je blo tko grozn to gledat da sm prestavla. še najbolš da se držim razočaranih gospodinj. ha ha

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 16:32:31   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

Zdravo aprilčice...
Kako ste kaj ...jaz sem pristala v bolnišnici zaradi otrdevanje trebuha,tak da hvala za dobre nasvete vsem puncam,ki ste mi jih napisale...meni je moj prinesel računalnik v bolnišnico,tako ,da sem lahko mal vas prebrala nahitro...
vse,ki vam večkrat na dan otrdeva trebuh se raje pojdite pojdite pokazati G..lahko se zgodi ,da prehitro rodite....
jaz sem na opazovanju,lahko se pa zgodi,da bom do poroda notri...jaz upam...da grem prej domol...
ja nič lepo se imejte...se še slišimo...lepo nosečnost naprej...lo...



Upam da boš kmalu doma in ti ne bo potrebno do poroda ostat not in da se stanje umiri!
Drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 16:58:36   
Anonimen
Di_Di jaz bi ti priporočala, da starše med sabo vseeno prej spoznaš kot pa na dan vajine poroke. Moje mnjenje no. Jaz si ne predstavljam, da bi jih šele ta dan predstavila.

levijnica upam, da ne boš do poroda notri. Drži se!

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 17:17:26   
dacy
tatly meni je G rekla da ce imam mocne krce lahko tud 3 sumece magnezijeve tabletke dnevno spijem ... tak da jaz spijem 2 ali 3 maagnezijeve in 1 kalcijevo dnevno , pa se mi zdi da je res malo boljse user posted image Ceprav krci ne izginejo cisto, saj pac tud to mora bit user posted image

katy hja malo ga bo treba matrat user posted image

razpolozenje - sigurno nas je kr nekaj takih ki bi jokale za brezveze ... jaz sem zadnjic v avtu zacela jokat , sem morala ustavit ker sem komaj cesto vidla ... vse to pa zarad pesmi Uspavanka od TABU ... prav morece besedilo je user posted image

starsi  - najini se tud se ne poznajo user posted image Se bodo verjetno sele ko bo otrok tu ... ne verjamem da kaj prej user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 17:38:57   
ela24
pozdravljene!

Levinjica, želim ti, da se ti izboljša stanje in da čimprej prideš domov. Tudi jaz sem mislila ko sm bila not, da me bojo do konca not zadržali, pa me niso. Pa upam, da ne bo treba spet it. Držim pesti.
Meni pa že nekaj dni precej dol tišči in se mi pojavljajo bolečine v teh medeničnih kosteh. Zgleda bom morala malo več počivat..
Nocoj pa sm spet sama, je šel moj na neko praznovanje. Joj, jaz sm res nerada samauser posted image
Lep večer vam želim.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 18:17:24   
memole
Ejla!

Kako kej?
Kaj kej počnete?

Mi smo gledali risanko po Larini izbiri!
Zdej barva pobarvanke!

Koliko časa pa ste z partnerji skupaj da se starši med sabo še ne poznajo?
Moji in njegovi so se že prvo leto spoznali ko sva začela zdej sva pa že 7 let skupaj junija bo 8!user posted image user posted image

Sam danes je pa kar mrzlo!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 18:32:49   
Di_Di
Evo mi smo prišli s sprehodeka, kar 3 ure in pol smo se potepali, umest smo šli na tortico, načvekal smo se tudi... skratka lepo smo se imeli. Pol nama je user posted image kosilo naredu, pa mal sva šla počivat, zdaj pa čakava sestro da naju pelje mal v Italijo počekirat kaj majo novega v toriju user posted image

getreal ti to resno? Svašta.. no comment!! user posted image

neka noč ja sej to nam trem tud ni všeč, mize so dobesedno nabite ena zdraven druge... nam grejo pa čiki full na živce, pa še vsak te posluša kaj govoriš... za kavo pa ne vem kaka je, ker je ne pijem user posted image skratka moj svak mora vedno sam tja, ker mi gremo vedno al v kapitanijo al pa kroštolo, ker majo tam še tortice, kar jih pa tu nimajo user posted image ja to pa je res, da se je v zadnjem času Koper kr razvil in je kr prijetno ratalo tu šetat user posted image je toplo pa je bl ja... sam ko burja zapiha zna bit pa bl mrzlo kot pri vas user posted image

joj tatly bogica upam da je sedaj že ok. Pa kaj te je krč primu al kako? To je mene prej matralo pred nosečnostjo boli kot pri norcih user posted image

katy jaz mam vsake tolko izpade joka predvsem če moji bližnji kej rečejo takega (pa čeprav ni nič kaj  takega) kar me užali, ker občutljiva sem pa full... drugače pa sem večinoma dobre volje user posted image vsaj nekaj.
Se pa popolnoma strinjam s tabo glede objavljanja fotografij, nikoli se ne ve kateri norec jih gleda... al pa uporabi za kake zle namene.. sploh pa teh fotografij ko se mački kopajo, itd..

levinjica user posted image user posted image user posted image upam da greš čim prej domov in da ne boš rabla bit do poroda not! user posted image user posted image

nax hvala za mnenje... sej tudi jaz bi raje videla, da bi se prej spoznali. Definitovno bi bilo lažje za njih, bi bli bl spoščeni.. Sam mi2 imava zaj full gužvo... moj po cele dneve dela, jaz moram pa vsak dan za fax delat, pa še pripravit vse za poroko, pa 2 pregleda imam med tem časom pa še v labaratorij moram, 3.2 se mi začne mš po vsej verjetnosti bom morala s 1.2. nazaj v službo, ker še nisem dobila odločbe iz zzzs-ja za podaljšanje bolniške v glavnem preveč vsega na kupu... s tem, da sva mi2 na obali, moji so v Trbovljah njegovi pa v SG in je težko izvedljivo.. da ne omenjam da sva trenutnto brez avta.. moj ga je prodal, jaz mam svojega pri mojih in moram en celi dan porabit za to da grem gor po njega. Sej če se bo dalo itak da jih bomo spoznali, sam mal dvomim da nam bo časovno uspelo, ker se mormo vsi uskladit. user posted image

memole vi2 sta že full časa skup, mi dva sva šele dobro leto in pol... sej nebi bil problem, če bi vsi živeli nekej v bližini, ma tko smo vsi razmetani po celi Sloveniji, pa še njegovi so full nonstop zasedeni, jih full težko dobiš da so fraj, moji pa tudi delajo, mi2 pa tud ( ok jaz zadnjih nekaj mesecev ne sam sama jih tud ne morem spoznat). Ma ja bo že ne bom se zaradi tega sekirala...


(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 18:43:18   
marjanaj
aprilčica10 glede vabil za poroko, jaz sem jih kar sama delala user posted image sem imela tako veselje s tem user posted image Sem pa dala kar mnozino v tekst, da mi ni bilo potrebno vec razlicnih delat. Ponavadi je tako vedno najlazje. Na tvojem mestu bi vedno pisala VAS, ker to pomeni vse svate ne samo eno druzino ali eno osebo... Sem pa kuverte in trdi papir nakupila v Prometeju, pa je bilo... Lahko mi das tvoj mail na ZS, pa ti posljem slikce, kako je na koncu izpadlo vse skupaj user posted image

levinjica pazi nase user posted image upam, da bos sla lahko cim prej domov uzivat se zadnje tedne... user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.1.2010 18:57:59   
tatly
DI-DI-nevem kaj je blo sem sred mesta obstala in nisem mogla vec koraka nardit,se dobro da sem imela vozicek da sem se gor poslonla,sem naenkrat bla cela mokrauser posted image me je kar strah da se mi to zgodi ko boma sle same kamuser posted image kako ste mi kan druge?kako je KEPICA?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




b
Katka 1

b

b (87%)

b (13%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!