|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 8:18:37   
Detece
Ja sem bila pridna, danes imam pa sadni dan!!! In vem, da bom pridna!!!!

Jutri mam pa roj dan in bom res morala stisnit zobe, ko se bodo drugi mastili z mojo torticouser posted image user posted image .

Moram ta teden vztrajat, da mi v ponedeljek tehnica pokaže - in da sama sebi pokažem, da zmorem. Sem v življenju sicer zelo trmasta ženska, a pri dijetah se zalomi!!!

Ste pa ostale zelo pridne in ste res lahko ponosne na sebe!!! Bravo punce!!! Marca pa vse v nabavo po nove cunje!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 8:52:52   
majar.
dobro jutro, danes sem se spet tehtala in imam 73,5. zelo lepo. moram pa rečt, da če bo šlo tko naprej bom predčasno zaključlila, da nebi slučajno preveč shujšala. glede na zdajšnje rezultate (vsak teden 2 kg dol) bom čez 3 tedne na ciljuuser posted image . no, upam da res...
danes pa beljakovinski, kosilo mam že pripravljeno. za zajtrk pa slive namočene v vodo

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 8:57:37   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.


Včerajšnji sadni dan je uspešno minil, le tečna sem bila in sem šla sama sebi na živce...pa ne vem ali je bilo to zato ker sem bila brez kave, ali zaradi user posted image




Sama se za sadni dan ne odrečem kavi. Vsak dan, tudi na sadni dan, spijem dve skodelici bar kave. Sicer kavo nikoli ne sladkam, niti jo ne mešam z mlekom. Kajti brez kave pri meni sploh ne gre.

Sicer sadne dni preprosto omožujem in so mi najljubši. Lakote sploh ne čutim. Privoščim si sadje, ki ga imam najraje. Včeraj sem jedla liči, anans, hruško in datelje.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 9:01:08   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Ja sem bila pridna, danes imam pa sadni dan!!! In vem, da bom pridna!!!! Vse čestitke za pridnost, za vstrajnost. Kjer je volja, moč tam tudi rezultati ne izostanejo.

Jutri mam pa roj dan in bom res morala stisnit zobe, ko se bodo drugi mastili z mojo torticouser posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image  Vse naj naj. Namesto tortice si lahko privoščiš obisk savne ali masažo.

Moram ta teden vztrajat, da mi v ponedeljek tehnica pokaže - in da sama sebi pokažem, da zmorem. Sem v življenju sicer zelo trmasta ženska, a pri dijetah se zalomi!!! Torej trmasta znaš biti daj razporedi je tudi k tej prehranbeni navadi.

Ste pa ostale zelo pridne in ste res lahko ponosne na sebe!!! Bravo punce!!! Marca pa vse v nabavo po nove cunje!!! user posted image user posted image user posted image   Evo še en motiv in podlago za trmo.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 9:03:17   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: majar.

dobro jutro, danes sem se spet tehtala in imam 73,5. zelo lepo. moram pa rečt, da če bo šlo tko naprej bom predčasno zaključlila, da nebi slučajno preveč shujšala. glede na zdajšnje rezultate (vsak teden 2 kg dol) bom čez 3 tedne na ciljuuser posted image . no, upam da res...
danes pa beljakovinski, kosilo mam že pripravljeno. za zajtrk pa slive namočene v vodo



Čestitam za vse izgublene kg, kot tudi intenzivnost pri tedenski izgubi. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 9:09:50   
aleži
Dobro jutro,

najprej malček z zamudo

4pikice vse naj naj in naj gredo kg dol in prijteno cartanje s tvojimi najdražjimi
user posted image
 
 
jer.za enako tudi jaz tebi želim, ker ravno pijem kavico pa malo kukam kaj se tu gor dogaja

Koprivicaa doborodošlauser posted image .....upam,da tudi tebi uspe doseči zastavljen cilj in čimveč kg user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Detece
Moram ta teden vztrajat, da mi v ponedeljek tehnica pokaže - in da sama sebi pokažem, da zmorem. Sem v življenju sicer zelo trmasta ženska, a pri dijetah se zalomi!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Majar. user posted image user posted image user posted image user posted image  samo tako naprej

2violina user posted image user posted image jaz sem tudi ananas večraj jedla in drugo sadje, samo ne vem  koliko se ga lahko poje? celega? pol?

Mlinčika vztrajaj kot vse, hehehhehehe

grehi.... jaz jih tudi imam, ma ne velikeuser posted image  
 
Nekaj sem vas pokomentirala, zdaj pa grem, ker če ne se bo kavica ohladila...


Včeraj je tudi minil lepo sadni dan.

Kaj boste pa danes imela na menu??

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 9:18:31   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: aleži
2violina user posted image user posted image jaz sem tudi ananas večraj jedla in drugo sadje, samo ne vem  koliko se ga lahko poje? celega? pol?



Sem ga jedla za kosilo. Ni bil nevem kako velik. Sem si odrezala tri rezine, nekako tako debele kot jih dobiš v konzervi. So me nasitile in ni bilo potrebe po še. Sicer je sveži ananas odličen za topitev maščobnih celic. Torej bi morale po njem posegati večkrat na teden.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 12:28:10   
srecna_zvezda
pozdravljene vse borke proti kg!user posted image

jaz se vam samo a hitro javim, vceraj sem se tehtala in je kazalo 66,7kg, torej sem izgubila 1,9kg, danes pa se za firbec spet potehtam pa napise 68,9..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

je tehtnica kriva ali jaz, ki sem malo pozneje jedla vecerjo, ki sploh ni bila obilna...??????????

za vse ki vam kile kar padajo, vse cestitke in le tako naprej!user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 12:40:22   
tea
Živjo čvekice, komaj uspem prebratuser posted image
Vse ki praznujete - vse najboljše in najlepše!!user posted image user posted image Pa tako kot je rekla2violina - namesto tortice si privoščite masažo ali savno. Meni je prejšnji teden super pasalo.
Včerajšnji dan je minil brez težav, za kosilo sem pojedla solatko, zvečer sem pa samo vodo od zelenjve, ki sem jo kuhala za Mihca, spila. Niti nisem bila kaj strašno lačna, samo kokice, ki so jih fantje jedli zvečer, so mi dišaleuser posted image ampak nisem popustilauser posted image
Danes bom pa piščančka spekla, fantje dobijo zraven krompirček, jaz pa zelenjavo (paprika, bučke, malancan, čebula in paradižnik), pa solatko seveda. Pa bučno juho bom skuhala, ker imam eno hokaido in eno maslenko v hladilniku, pa da se ne pokvarita. Za večerjo pa ostanek. Se mi ful lušta sir na žaru, ampak toliko pa ne, da bi ga za kosilo in večerjo. Bo naslednji beljakovinski dan cvetača s sirom in zvečer pečen sir.user posted image
Zdaj grem pa počasi kuhat, pa mojga ta srednjega bolančkota mal pocrkljat - je bolanuser posted image
Imejte se lepo in ne grešite prevčuser posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 13:04:30   
tea
Še tole, tiste , ki imaste otroke - ste oddale vlogo za uveljavljanje družinskih članov za znižano dohodnino? Jaz sem namreč pozabla, pa me je mami spomnla.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 18:49:07   
4pikice

START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



1. TEHTANJE: 11.1. 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice  75,8kg      60-63kg       1,4kg          72,6kg          3,2kg
2.  user posted image taška30  65kg        60kg            ??                 ??                ??
3. 
user posted image Detece  70,5kg    58-60kg                        68,2kg   !
4.  user posted image Blaža                     58kg          1,8kg                               3,5kg
5.  user posted image 2violina   80kg        65kg          1,9kg         76,3kg           3,7kg
6.  user posted image lunca144                65kg           2kg                                  4kg
7 . user posted image Pigy      82kg          60kg         1,4kg            79kg              3kg
8.  user posted image aleži     66kg           60kg          ??                  ??                ??
9.  user posted image
bella02  88,5kg        75kg         2kg              84,5kg            4kg
10.user posted image AND. 75   82kg        75kg         2kg              76kg               6kg
11.user posted image bibyzan   96kg         75kg         1,2kg          92,5kg            3,5kg
12.user posted image majar.    76,6kg       65kg         2kg             74kg               2,6kg

13.user posted image mlinčka     user posted image            70kg         user posted image                user posted image                 user posted image
14.user posted image nincika                    70kg         2,1kg                                    4kg
15.user posted image Muca Miška              75kg           ??                ??                      ??
16.user posted image  Erin                        65kg         1,5kg                                    2kg
17.
user posted image tea         72,3kg       62kg         0,6kg            70kg               2,3kg                                 
18.user posted image jer.za                      65kg         0,8kg            72,2kg
19.user posted image Sunny M.  70kg       62-65kg                         78,5kg             1,5kg
20.user posted image Lilita        76,7kg        60kg         ??                 ??                   ??
21.user posted image Bojana82  78,1kg                      1,7kg           72kg               6kg
22.user posted image nemrak   71,5kg         65kg       1,3kg           68,2kg            3,3kg          
23.user posted image tikatonka  78,9kg                                         76kg               1,3kg
24.user posted image žabicamala 73,8kg                      ??                    ??                 ??                                                                        
25.user posted image srecna_zvezda 56kg                     1,9kg         66,7kg            1,9kg
26.user posted image bori2                                                             ??
27.user posted image Sifi
                                                                                                                                                                                                                                                          
Tehtanje:9.2    (po vodnem dnevu)      

28.user posted image Koprivicaa        98kg           60kg

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 20.1.2010 19:03:35 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 19:05:31   
4pikice



START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



2. TEHTANJE: 18.1. 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice  75,8kg      60-63kg       1,4kg          72,6kg          3,2kg
2.  user posted image taška30  65kg        60kg            ??                 ??                ??
3. 
user posted image Detece  70,5kg    58-60kg                        68,2kg   !
4.  user posted image Blaža                     58kg          1,8kg                               3,5kg
5.  user posted image 2violina   80kg        65kg          1,9kg         76,3kg           3,7kg
6.  user posted image lunca144                65kg           2kg                                  4kg
7 . user posted image Pigy      82kg          60kg         1,4kg            79kg              3kg
8.  user posted image aleži     66kg           60kg          ??                  ??                ??
9.  user posted image
bella02  88,5kg        75kg         2kg              84,5kg            4kg
10.user posted image AND. 75   82kg        75kg         2kg              76kg               6kg
11.user posted image bibyzan   96kg         75kg         1,2kg          92,5kg            3,5kg
12.user posted image majar.    76,6kg       65kg         2kg             74kg               2,6kg

13.user posted image mlinčka     user posted image            70kg         user posted image                user posted image                user posted image
14.user posted image nincika                    70kg         2,1kg                                    4kg
15.user posted image Muca Miška              75kg           ??                ??                      ??
16.user posted image  Erin                        65kg         1,5kg                                    2kg
17.
user posted image tea         72,3kg       62kg         0,6kg            70kg               2,3kg                                 
18.
user posted image jer.za                      65kg         0,8kg            72,2kg
19.user posted image Sunny M.  70kg       62-65kg                         78,5kg             1,5kg
20.user posted image Lilita        76,7kg        60kg         ??                 ??                   ??
21.user posted image Bojana82  78,1kg                      1,7kg           72kg               6kg
22.user posted image nemrak   71,5kg         65kg       1,3kg           68,2kg            3,3kg          
23.user posted image tikatonka  78,9kg                                         76kg               1,3kg
24.user posted image žabicamala 73,8kg                      ??                    ??                 ??                                                                        
25.user posted image srecna_zvezda 56kg                     1,9kg         66,7kg            1,9kg
26.user posted image bori2                                                             ??
27.user posted image Sifi
                                                                                                                                                                                                                                                          
Tehtanje:9.2    (po vodnem dnevu)      

28.user posted image Koprivicaa        98kg           60kg



_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 19:12:26   
4pikice
Če karkoli ne štima, mi sporočte, sem full hitela! Hvala za čestitke in lepe želje, pa hvala za tortico, jo bom v petek pojedla.


Mlinčka-  nič bat, nisem preveč za sladko, je danes moj dan meso in zelenjava, jupi!

Blaža-
komi čakam, da oblečem manjšo konfekcijsko! Marca praviš, ko bi vsaj !!!
 
Vprašanje!


Kaj če bi v petek večerjo in kosilo zamenjala? Se pravi za kosilo bi jedla tortico, za večerjo pa makarone.

Letim, se mi mudi! Si jutri mau več cajta vzamem za vas!

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 20.1.2010 19:27:15 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 20:24:09   
Detece
4 pikice jaz imam isto kg...se pravi 68,2...Sem pa danes preživela sadni dan brez pregrehe!! Bravo jaz!!!! Zdaj grem pa tortico pečt, da ju3 sodelavce in sodelavke malo počastim....Komaj čakam ju3 meseka!!!.....


(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 22:02:37   
Lilita

Čer,

user posted image vsem za izgubljene kg!

Jest sem šla prejšnji teden dol 3 kg in pristala na 73,6. Ta teden mam zelo naporen in ni časa za tehtanje. V ponedeljek sem bila s user posted image na pediatrični, pol gužva v službi, zdaj pa že urejam skorajšnjo selitev.

Naslednji teden bo lažje, bom pridna pa v ponedeljek stopim na vago, važi?

Lepo se mejte, lahko nočko

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 23:20:17   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

4 pikice jaz imam isto kg...se pravi 68,2...Sem pa danes preživela sadni dan brez pregrehe!! Bravo jaz!!!! Zdaj grem pa tortico pečt, da ju3 sodelavce in sodelavke malo počastim....Komaj čakam ju3 meseka!!!.....




Sej vem, ker si že napisala. Z rdečo in povdarjeno sem te dala mal zahec gor. Ni vredno grešit!user posted image zadovoljstvo je samo mometnalno, nezadovoljstvo se ti pa vleeeeeeeeče celo večnot zaradi tega.

Lepo naprej vztrajaj, ne bo ti žal!

user posted image user posted image user posted image za danes!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 0:11:18   
Detece
A tako???!!! Hihi....saj prav kar kaznujte me...do ponedeljka naj bom rdeča in vse dokler ne začnem s5 izgubljati kg....

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 7:59:14   
koala.cek
pozdravljene,

evo še ena shujševalna kura se javlja. sem po drugem porodu in si zelooo želim shujšat kakšno kilo. nimam nekih idealnih predstav o -10 kilah, ampak kar bo - bo super.

danes imam škrobni dan in mislim, da to ne bo kakšnih težav.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 8:26:10   
Detece
Ena za dobro jutro!!! :

"O Bog, če mi že ne dovoliš, da shujšam, prosim te, pomagaj vsaj mojim
prijateljem, da se zredijo !!!"
 
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 8:28:14   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

4 pikice jaz imam isto kg...se pravi 68,2...Sem pa danes preživela sadni dan brez pregrehe!! Bravo jaz!!!! Zdaj grem pa tortico pečt, da ju3 sodelavce in sodelavke malo počastim....Komaj čakam ju3 meseka!!!.....




Sej vem, ker si že napisala. Z rdečo in povdarjeno sem te dala mal zahec gor. Ni vredno grešit!user posted image zadovoljstvo je samo mometnalno, nezadovoljstvo se ti pa vleeeeeeeeče celo večnot zaradi tega.

Lepo naprej vztrajaj, ne bo ti žal!

user posted image user posted image user posted image za danes!



Kar lepo si si zadala tale naš seznamček. Se nam bo še ponoči sanjalo, da moramo biti pridne in nič grešiti.

Se pa moramo ob tem zavedat, da nam kg ne bodo šli ves čas tako lepo dol. Prišel bo čas, ko kljub nikakršnemu grehu ne bomo izgubile nič ali skoraj nič. Takrat bomo (vsaj zame velja) krepko potrebovale vspodbudo vseh ostalih trpink.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 8:29:18   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

pozdravljene,

evo še ena shujševalna kura se javlja. sem po drugem porodu in si zelooo želim shujšat kakšno kilo. nimam nekih idealnih predstav o -10 kilah, ampak kar bo - bo super.

danes imam škrobni dan in mislim, da to ne bo kakšnih težav.


Pozdravljena v klubu izgubljanja odvečnih kg na ločevalen način. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 8:33:18   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Vprašanje!

Kaj če bi v petek večerjo in kosilo zamenjala? Se pravi za kosilo bi jedla tortico, za večerjo pa makarone.



Laičen odgovor Lahko, le z večerjo ne pretiravaj.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 9:17:36   
nincika
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Ena za dobro jutro!!! :

"O Bog, če mi že ne dovoliš, da shujšam, prosim te, pomagaj vsaj mojim
prijateljem, da se zredijo !!!"
 
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ta je pa dobra...


Najprej vse najboljše Detece za rojstni dan, želim čimveč izgubljenih kg in čimmanj skušnjavuser posted image user posted image  Pa da bo čimpej petek, ko si boš lahko privoščila svojo torticouser posted image

Pri meni so spet klementine na sporedu, sploh se ne spomnim, kaj bi lahko še drugega za zajtrk. user posted image  Jabolk ne maram preveč, banan se za zajtrk raje izogibam, bo treba malo v trgovino...

Za kosilo pa riž s korenčkom in skleda zelene solateuser posted image

Včeraj sem se končno spravila skupaj in začela delati za diplomsko nalogo...privlekla domov en kup literature, zdaj pa potrebujem samo še veliko časa, da se preštudiram..bo pa manj časa za na hrano mislituser posted image

Lep dan vam želim dame

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 12:40:56   
Sofi
Mene ste izgubili v seznamuuser posted image
Še enkrat:
- začetna teža 59,6kg
- željeni kg 51,0kg
- minus kg na teden
- teža sedaj 57,3kg
- shujšale 2,3kg


Moram priznati, da sem imela čudne dneve in sem grešila, zato pa ni nobenega napredka od prejšnjega tednauser posted image . Tako, da res ne bom več grešila. Se mi zdi, da ti cikli gredo tako različno, enkrat se vsega strogo držim brez problema, drugič pa kar dva dneva zapored nekaj copram.

Moram se potrudit, da me naslednji teden ne bo zopet sramuser posted image

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
21.1.2010 13:10:23   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


Kar lepo si si zadala tale naš seznamček. Se nam bo še ponoči sanjalo, da moramo biti pridne in nič grešiti.

Se pa moramo ob tem zavedat, da nam kg ne bodo šli ves čas tako lepo dol. Prišel bo čas, ko kljub nikakršnemu grehu ne bomo izgubile nič ali skoraj nič. Takrat bomo (vsaj zame velja) krepko potrebovale vspodbudo vseh ostalih trpink.




Hvala. Vsaka mora itak najprej u svoji glavi poštimat, mogoče pa za nekatere še ni prišel čas. Ne zdi se mi smiselno, da se živciraš in da postane kura mora na kvadrat. Zase lahko rečem, da sem se prav lepo vživela v ta način prehranjevanja, tako, da s skušnjavami nimam težav. Iz tedna v teden je lažje. Pa ne zato, ker grejo deke dol, ampak zato, ker imam občutek, da sem na pravi poti in da bom na koncu zelo vesela user posted image user posted image user posted image .  Imejte vesele sanje, npr.kako bo fajn nove oblekice oblačit! POZITIVNE VIBRACIJE!!! Ne glejte česa vse ne smete, ampak kaj vse lahko!


koala.cek- bi bila rada tudi ti na seznamu?

Vse ostale pa prosim, če mi javite podatke, nekaj zumudnic še pogrešam


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?