|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 8:33:16   
4pikice
Dolga noč je za mano.Ena izmed dvojčic je ponoči zakuhala in kašljala, tako, da se je kar naprej zbujala in jokala. Ubošček mali! Ob 10h imava zdravnika.Mene pa zaradi včeraj nič ne preganja, sam bila kar pridna.

Blaža-
sam včasih zna jet pa 3kg težje dol kot 30. Sej veš tista logika, sej mam samo 3 viška, bo že.Sicer pa ne dvomim vate, vem, da ti bo uspelo!

Ajna12 in Koprivicaa- kakšna težka kategorija? Vsaka ima svoj višek, ki je zanjo najtežji. Tukaj smo vse enake in se vama zaradi številke ni treba tlačit še v kak poseben predal. Gre pa res tistim, ki imajo več viška po več kg  dol in se že veselim, ko bom gledala vajine minuseuser posted image user posted image user posted image

Zdej pa napad na namočene slive in kavo. Se še kaj javim


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Koprivicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 9:43:33   
aleži
user posted image Dobro jutor,

pošiljam eno prijetno user posted image .


Detece: tudi tebe vse naj naj in lepo praznovanje
user posted image
4pikice: moja teža je nespremenjena 64,5 kg, tako je pokazalo user posted image  Upam,da v ponedeljek zagledam -.user posted image

user posted image user posted image user posted image  vsem katere ste se nam pridružileuser posted image user posted image user posted image




(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 10:22:45   
ajna12
Hvala za lepo dobrodošlico. user posted image
S skupnimi močmi res upam, da nam bo uspelo. Jaz sem se v tem času samo 1x pregrešila, tako da sem prav vesela, da mi je tako uspelo. Imam pa malo bolj za razmišljati, ker sem tako v službi, da si moram kosilo nesti s seboj, ga pa ne morem tam pogreti in potem si naredim takšne stvari, da lahko jem mrzle. Pač če imaš voljo ti kar uspe.
 
tea- jaz sem iz Hrastnika


(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 10:38:32   
Pigy

Grešnice...zdele vam dam pa vsaki "eno brco v rit", nič več grešit. Pomislite raje na marec, na manjšo konf. številko, na dobro počutje, pa raje eno jabolko vzemite v roke, če imate že prepovedane skušnjave.
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo en da me ni tuki gor pa ste dve strani natipkaluser posted image .  JAz sem pridna in nič ne grešem, ker je moj včeri jedel testenine sem se odločila da danes naredim pico, je nisem prešnji teden, pa bo zame kot ponavadi, za njega pa s salamo in sirom user posted image . Sem se pa zjutri tehtala, kr se nisem od ponedeljka in morem priznat da mi je tehtnica pokazala das em šla dol user posted image , sem vsa ponosnauser posted image .
Seznamček je pa lepo pogledat user posted image .
Dobrodošle vse nove in navijam da nam s skupnimi močmi uspe.
Jaz imam zelo rada rdečo peso, tk oda jo jem včasih namest zelene solate. 

Vas še kej kasnej preberem, če bo mela čas. Trenutno sem v iskanju zaposlitve, pišem prošnje ko zmešana in kličem okoli. No včeri me je pa ena nadrla, da kaj jo kličem za službo, kr ona ne more vedet da potrebuje delavkeuser posted image user posted image (a na zavodu je oglas)user posted image - sedaj mi je smešno.

LP

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 11:33:57   
bella02
2violina, saj nisi grešila, saj je krvavica pretežno iz riža, vsaj pri nas. Le za večerjo nisi jedla istega kot za kosilo, kar je pa pri meni velikokrat, sploh na B dan. Torej le pogumno naprej!

ajna12, dobrodošlauser posted image

Danes pa pica in za večerjo sladko. Verjetno kar puding s smetano, ga Teja ni marala in me čaka v hladilnikuuser posted image . Sam napisat moram zraven PUSTI PRI MIRU, TO JE MOJE, ker imam zelo ješčega možauser posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 11:34:47   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: tea


Anja12 - od kje pa si? Jaz sem tudi iz Zasavjauser posted image




jaz sem tud rojena trbovka! user posted image

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 11:44:53   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

Hvala za lepo dobrodošlico. user posted image
S skupnimi močmi res upam, da nam bo uspelo. Jaz sem se v tem času samo 1x pregrešila, tako da sem prav vesela, da mi je tako uspelo. Imam pa malo bolj za razmišljati, ker sem tako v službi, da si moram kosilo nesti s seboj, ga pa ne morem tam pogreti in potem si naredim takšne stvari, da lahko jem mrzle. Pač če imaš voljo ti kar uspe.
 


tako delam tudi jaz. Največkrat grem v špar si iskat solato narejeno, ker jo obožujem...večinoma jem sadje in zelenjavo, doma pa kosilo konkretno, ker tudi nimam kje si pogret...preveč procedure....pa če mi pridejo stranke ravno ko jem, je pa grrrr

Rdeča pesa: meni je tudi zelo všeč in je večrat na jedilniku. Jaz dam še česen noter in pojemo. Kuhano pa ne mrajo vsi, tako, da samo zame se mi ne da kaj preveč kuhat. Moj pravi, da smrdi po zemlji ko jo kuham oprano... mahhh

Jaz si bom danes naredila popečeno rukolo na česnu s pašto, ker obožujem rukolo.



(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 11:50:29   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: ajna12

tea- jaz sem iz Hrastnika



jst tud ;))

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 12:01:12   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Jaz si bom danes naredila popečeno rukolo na česnu s pašto, ker obožujem rukolo.



Jaz tudi obožujem rukolo. Mi prispevaš recept zanjo.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 12:03:54   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

2violina, saj nisi grešila, saj je krvavica pretežno iz riža, vsaj pri nas. Le za večerjo nisi jedla istega kot za kosilo, kar je pa pri meni velikokrat, sploh na B dan. Torej le pogumno naprej!


In je notri tudi meso. Sicer krvavice obožujem. Sem jih imela namen narediti za B dan a sem se bala, da jih bom preveč mlask mlask. Torej sem želela goljufati sebe a so bile lušte premočne. Bo pa kmalu bolje v skrinji imam krvavice samo še za enkrat.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 12:14:25   
ajna12
majar. - super, potem pa bo po Hrastniku hodilo nekaj kg manjuser posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 12:19:17   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Jaz si bom danes naredila popečeno rukolo na česnu s pašto, ker obožujem rukolo.



Jaz tudi obožujem rukolo. Mi prispevaš recept zanjo.



zelo preprosto je!!
prepražim malo česna na olivne olju-malo, rukolo zrežem na koščke in dodam pašto. Najboljše so kakšni polžki, školjkice.... Meni je tako všeč. Eni (kateri niso na dieti user posted image ) dajo še smetano in sir.
Potem pa še zraven ena skleda rukole z motovilcem in paradajz. Joj, takoj bi pojedla tale menu.

Kaj pa pesto se lahko je?

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 13:06:52   
Lilita

Mislim no, mene ste pa kar s seznama dale, ker se nisem mogla tehtat.

Sicer pa ravno s kosila, pridna - se trudim, mičken mičken sem ga ta teden biksala.
Danes grem na res zaslužen oddih čez vikend, pol pa upam da bom v ponedeljek spet lažja lažja.

Vsem, ki  ste karkoli praznovaleuser posted image , pa še enegauser posted image za vztrajnost.



(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 13:34:07   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Jaz si bom danes naredila popečeno rukolo na česnu s pašto, ker obožujem rukolo.



Jaz tudi obožujem rukolo. Mi prispevaš recept zanjo.



zelo preprosto je!!
prepražim malo česna na olivne olju-malo, rukolo zrežem na koščke in dodam pašto. Najboljše so kakšni polžki, školjkice.... Meni je tako všeč. Eni (kateri niso na dieti user posted image ) dajo še smetano in sir.
Potem pa še zraven ena skleda rukole z motovilcem in paradajz. Joj, takoj bi pojedla tale menu.

Kaj pa pesto se lahko je? Kaj je to?


Sicer hvala. Si pripravim to na naslednji OH dan.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 13:37:41   
2violina
Sedaj se za vikend od vas poslavljam. Jutri bom papcala sadje in sadje in sadje. V nedeljo mesek v ponedeljek se javim z novimi (izgubljenini) vsaj upam kg.
Me hribči in dolince čakajo, da jih spet sprehodim in si naberem nekaj kondicije za spomladansko kolesarjenje.

Prijeten vikend vsem skupaj in čim manj (nič) grehov.
Pa-Pa ...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 13:46:58   
aleži
Pesto izvira iz Italije. Sestavljen je iz: bazilike, jedrc od pinje, olivno olje, sol, česen!! (eni imajo notri še gobe in sir pecorino) Takega mi jemo že kupljenega, ker doma moreš imeti možnar!!!
Paše z pašto!!
user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 14:36:04   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: tea


Anja12 - od kje pa si? Jaz sem tudi iz Zasavjauser posted image




jaz sem tud rojena trbovka! user posted image




Jaz sem pa rojena in prebivajoča - al kako se že to rečeuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

obožujem rukolo.



Jaz sem tudi nora nanjouser posted image Danes jem makarončke s pa paradižnikovo omako z olivami in popečenimi šampinjončki, na vrhu si pa tudi jaz dam malo rukole.
Zvečer pa rulada - taka ala schwarzwald varianta - čokoladno testo, smetana in višnje mmmm. Sem jo ravno spekla in diši po stanovanju ko malorauser posted image

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 15:23:02   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita


Čer,

user posted image vsem za izgubljene kg!

Jest sem šla prejšnji teden dol 3 kg in pristala na 73,6. Ta teden mam zelo naporen in ni časa za tehtanje. V ponedeljek sem bila s user posted image na pediatrični, pol gužva v službi, zdaj pa že urejam skorajšnjo selitev.

Naslednji teden bo lažje, bom pridna pa v ponedeljek stopim na vago, važi?

Lepo se mejte, lahko nočko



Sem malo pozabila, da si se javila. Te bom dala takoj nazaj gor, ni panike. Ker nas je res veliko, tiste, ki se ne javijo, kar izbrišem s seznama, da je bolj pregleden, pa brez zamere. Vsaka, ki bi rada še naprej sodelovala, jo bom dala takoj nazaj gor.



Moje kosilo je bilo briljantno! Pizza s pelati, paradižnikom, papriko, čebulo in s tržaško. Za večerjo grem pa s frndico na tortico.

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 16:27:23   
jer.za.
Kosilo za mano, čeprav imam zelo slab apetit in sem pojedla le nekaj žlic. Za večerjo si bom pa privoščila kremšnito...ta pa mislim da mi bo ne glede na počutje pasala, saj jih obožujem.

Imam pa danes kar nekaj težav, namreč zaradi antibiotika večino časa preživim na wc in teče iz meneuser posted image -je pa to baje običajno, čeprav če se mi do ponedeljka ne umiri pa ne vem kaj bo.

Nekaj me zanima glede jutrišnjega sadnega dneva: a si lahko skuham juho s cvetačo in brokolijem, minimalno soljeno? ker mislim da mi bo to bolj prijalo kot kakšen topel sadež.

Hvala za nasvete že vnaprej, grem spet malo wc obiskat, se nekaj čudno pretaka po trebuhuuser posted image .

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 16:54:13   
ajna12
jer.za. - pri nekaterih antibiotikih so stranski učinki ravno driska, predvsem pri kakšnem Amoxiklavu. Poskušaj zraven jesti kakšne probiotike, ki se kupijo v lekarni, če pa še to ne pomaga, ti naj pa zdravnik predpiše druge antibiotike.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 18:46:22   
tea
jer.za - se strinjam z anjo - antibiotiki uničijo črevesno floro zato je dobro vzeti kak probiotik da malce uravnoteži zadevo. Vsaka dobra stvar ima tudi slabo plat. Kar pa se tiče juhice - po moje ne boš veliko pregrešila, če jo poješ. Glede na tvoje zdravstveno stanje, je kar prav da poješ neki toplega.
Jaz sem ravno pospravila 2 koščka rolade - je bila taka čokoholična, ravno prava za dietouser posted image Jutri bo pa bolj težko, ampak se ne damo.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 20:06:09   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: tea
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
sej še teh 3 kg, bom pa ja dala dol, ni user posted image , da ne.user posted image

Ejjj, nehaj se važit s 3 kiligramiuser posted image ko mamo pa druge 10+ za dol spravtuser posted image Ni poštenouser posted image

Iz izkušenj povem, da so ti 3 kg na koncu najtrdovratnejši.





_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 20:16:16   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: tea
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
sej še teh 3 kg, bom pa ja dala dol, ni user posted image , da ne.user posted image

Ejjj, nehaj se važit s 3 kiligramiuser posted image ko mamo pa druge 10+ za dol spravtuser posted image Ni poštenouser posted image

Iz izkušenj povem, da so ti 3 kg na koncu najtrdovratnejši.





user posted image user posted image ja res so, ma bom že rešla.user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 20:17:17   
blaža
Enim sem itak že tako ok.

Čer.

Kako ste kaj? Jutri mam pa sadnega. Bo treba v Ikeo nest sadno malico.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
22.1.2010 20:18:44   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Pesto izvira iz Italije. Sestavljen je iz: bazilike, jedrc od pinje, olivno olje, sol, česen!! (eni imajo notri še gobe in sir pecorino) Takega mi jemo že kupljenega, ker doma moreš imeti možnar!!!
Paše z pašto!!
user posted image



Jaz to obožujem.

Jaz smiksam svežo baziliko, par pinjol in kako orehovo jedrce, strok česna in ful parmezana ta pravega. to je mega.

Zdej pa tega ne morem jest, ker ne smem parmezana.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?