|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 8:58:12   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: tikatonka

Jutro punce,
sadni dan je za mano, brez pregreheuser posted image . Tehtnica mi pa kaže 76 kg, -1,3 kg kar se mi zdi čisto super. Privoščila sem si eno dobro jutranjo user posted image , in zdaj se bomo odpšravili na smučanje. Kaže da bo lep dan in upam da bomo uživali in se malo razmigali.
Vztrajamo naprej!



Super!user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 8:59:21   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Koprivicaa

Hvala vsem za dobrodošlico in za spodbudne besede, mi veliko pomenijo. user posted image  
Čestitam vsem za izgubljene kg... user posted image user posted image user posted image  upam da bodo še naprej tako kopneli... user posted image  uf, komaj čakam na vodni dan, da vidim koliko sem se jih znebila, se mi že malo pozna na hlačah... jeeeeej...

Lp, Koprivica


Kar tako naprej!

GO GO GO user posted image user posted image user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Koprivicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 9:22:28   
nincika
Jutro...

danes pa vitaminčki...sem že pospravila nekaj klementin, zdaj bom pa ravno inventuro po zalogah naredila, da vidim, kaj bomo danes jedli...

za praznike sem dobila nekaj posušenih krhljev jabolk in hrušk, bo treba dat na vidno mesto in malo pogricljatuser posted image

Lep začetek dneva vsem in naj čimprej mine ta danuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 10:57:06   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice


. Sedaj pa vitaminčkom naproti! Jupiiii! Zakaj že jupiiiiuser posted image Ja, ker vemo, da bomo lahko jutri mesek in solatko jedleuser posted image , pa lih rd mam, torej 2x hura!



user posted image user posted image user posted image  Vse naj naj za tvoj rojstni dan, želim ti toliko minusa na tehnici po končani ločevalni kot si sama želiš.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 11:04:18   
Detece
Punce jaz pa grešim!!!!user posted image user posted image user posted image ....Evo včeraj s5...sem morala po službi letet k moji babici, ker je bolana...nisem imela druge možnosti, kot da pojem kar sem pri njej pač imela na razpolago....madona sem v gužvi in pol nimam časa za hrano....za kosilo je ok, ker jem v službi, popoldne pa imam probleme...upam, da bom danes pridna ko imam OH dan....Ju3 pa sadnega in da se s5 spravim resno k stvari...Imam tako slabo vest ko vas berem, da joj....sem pa vesela za vas...jaz sem ta teden 200g pridobila...grrrrrrr.....

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 13:40:07   
bella02
No, Teja ma dost spanja in tako je konec mojega učenja. Pa še ogrela se nisemuser posted image . Aja, sem pozabila povedat, da je po dnevu vrtca spet doma, mi je ponoči kašljala ko norauser posted image , vročine pa nima nič. Ah jauser posted image

Sama sem tud spet bolna, kot nekakašna gripa se mi kaže. Vse me boli, glava, noge in skoz me zebe user posted image . Kakšnih tablet nisem upala jemat, ker nisem nič pametnega jedla po makaronih, želodca si pa glih ne želim uničit. Prej, ko je mala zaspala, sem se šla učit, pa se je mala že naspala. Smolauser posted image .

Danes je sadni dan. Modra si skuham malo zelenjavne juhce, da vsaj nekej toplega dam vase.

Koprivicaa, dobrodošla, četudi nimaš otrok, niso otroci ne pogoj in ne ovira za naš projektuser posted image . Ker sem že bila na tvoji teži, te čist razumem. Svetujem ti le to, da je bolš, da si zadaš cilj 80 kg, ker je bolš zgubit naenkrat manj in potem po določenem času ponovit, pa saj si že sama to napisala. Sem zagovornik tega, da rajš dam dol 10, pa to obdržim, kot pa 25 in dobim vse nazaj. Je le šok za telo. Je pa dejstvo, vsaj pri meni je tko, da sem od 1. hujšanja (pred leti) prišla na to, da sem do 12h na sadju in poskušam čimveč ločevat in to se mi zdi pomembno po koncu diete. Če gremo nazaj na stare navade, nismo naredile nič.
Torej dobrodošla in bodi pridna, pa se izplača, verjemiuser posted image

(odgovor članu Koprivicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 16:03:02   
bella02
Jeeee, na sadni dan pa še malo rekreacijeuser posted image Dirkanje na smučeh ala tekačenje cca 20 min, pa sem pošten crknjenauser posted image . Začetek je pa le in še nekaj dobrega za -kg. Pa še glava me ne boli (še) user posted image . Zdej pa učit, je Teja pri taščiuser posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 16:24:35   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Punce jaz pa grešim!!!!user posted image user posted image user posted image ....Evo včeraj s5...sem morala po službi letet k moji babici, ker je bolana...nisem imela druge možnosti, kot da pojem kar sem pri njej pač imela na razpolago....madona sem v gužvi in pol nimam časa za hrano....za kosilo je ok, ker jem v službi, popoldne pa imam probleme...upam, da bom danes pridna ko imam OH dan....Ju3 pa sadnega in da se s5 spravim resno k stvari...Imam tako slabo vest ko vas berem, da joj....sem pa vesela za vas...jaz sem ta teden 200g pridobila...grrrrrrr.....


Hura za izgovore!user posted image Še nisi čist zares pripravljena al kaj?!

Violinca hvala za lepe želje!


< Sporočilo je popravil 4pikice -- 19.1.2010 16:25:39 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 16:29:45   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

No, Teja ma dost spanja in tako je konec mojega učenja. Pa še ogrela se nisemuser posted image . Aja, sem pozabila povedat, da je po dnevu vrtca spet doma, mi je ponoči kašljala ko norauser posted image , vročine pa nima nič. Ah jauser posted image

Sama sem tud spet bolna, kot nekakašna gripa se mi kaže. Vse me boli, glava, noge in skoz me zebe user posted image . Kakšnih tablet nisem upala jemat, ker nisem nič pametnega jedla po makaronih, želodca si pa glih ne želim uničit. Prej, ko je mala zaspala, sem se šla učit, pa se je mala že naspala. Smolauser posted image .

Danes je sadni dan. Modra si skuham malo zelenjavne juhce, da vsaj nekej toplega dam vase.



Pozdravite seuser posted image user posted image user posted image , naši gresta pa po dolgem času jutri spet v vrtec, bomo videli kako bouser posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 16:34:35   
4pikice
Blaža- kje si pa ti kaj danes, upam, da ste bolje

mlinčka- upam, da nisi že obupala

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 17:14:33   
Koprivicaa
bella02 imaš prav glede hitenja s hujšanjem. Saj tega se tudi sama zavedam. Nekakšen rok za dosego 60kg sem si dala 31. 12. 2010, torej imam čas celo leto. Zamislila pa sem si vse skupaj tako: najprej delam ločevalno dieto 90 dni, potem obdelam knjigo nadaljevanja, potem še enkrat dieta in nato še enrat nadaljevanje (kar znese točno 12 mesecev). Nato pa mislim vedno ločevati živila, saj se bojim, da bi kg hitro pridobila nazaj... Sem si vse skupaj dobro zamislila?
Grem še sedaj za pol urice na orbitrek, ju3 pa spet na 4km dolg sprehod... res se dobro počutim, ko migam... user posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 17:48:58   
bibyzan
Pozdravljene!!
Sem mislila že včeraj javiti kg, pa vidim na tehtnici 92,5. Zakaj? V nedeljo mi je kazala 90 kg. Pa sem misla, da bo danes kaj manj. Pa ni šlo. Tako, da moje stanje je 92,5 kg, torej sem šla dol 1,2 kg. Kr ok. Lepo se mejte, pa veselo naprej!!

(odgovor članu Koprivicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 18:28:30   
Detece

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Punce jaz pa grešim!!!!user posted image user posted image user posted image ....Evo včeraj s5...sem morala po službi letet k moji babici, ker je bolana...nisem imela druge možnosti, kot da pojem kar sem pri njej pač imela na razpolago....madona sem v gužvi in pol nimam časa za hrano....za kosilo je ok, ker jem v službi, popoldne pa imam probleme...upam, da bom danes pridna ko imam OH dan....Ju3 pa sadnega in da se s5 spravim resno k stvari...Imam tako slabo vest ko vas berem, da joj....sem pa vesela za vas...jaz sem ta teden 200g pridobila...grrrrrrr.....


Hura za izgovore!user posted image Še nisi čist zares pripravljena al kaj?!

Violinca hvala za lepe želje!




Kaj pa vem kaj me muči??!!! Ja najbrž so res izgovori!! Danes sem bila pridna, sem imela OH dan user posted image user posted image .

Jutri pa sadni dan, pa da vidimo ali mi uspe!!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 19:55:33   
majar.
jaz bi mogla met pa danes OH dan, pa sem rekla, da ker sem včeraj po malo grešila ni šans da si ga zaslužim. tko da sem ga kr lepo preskočila in sem na vitaminskem. mal se je pa trebakaznovat, drugač ne bomo nikamor prišle. vsaj jaz za sebe tko vem. sem tolk jezna na sebe pol. čeprav se čist malo pregrešim, po navadi za en piškot! ampak grehec je greh, tu nimaš kaj. kazen sledi...
vsaj jaz se grem tako igro, ker vem, da bom drugač iz majhnega piškota prišla na celo čokolado in tako naprej... no, ju3 mam pa beljakovinskega in že komaj čakam. zrezke imam prpravljene, sem danes delala in so super dobri. je fant reku:))) pa ju3 se bom še enkrat tehtala. upam da bo manj kot v nedeljo, ko sem bla tud po vitaminskem... bomo vidli in vam ju3 sporočim.
lep pozdrav vsem in močno voljo vam želim

< Sporočilo je popravil majar. -- 19.1.2010 19:57:03 >

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 20:00:54   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice
mlinčka- upam, da nisi že obupala


A ne, ne, vztrajam, vztrajam user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 20:23:40   
Pigy
prej sem napisala neki in me je skenslalouser posted image .

Današnji dan je lepo mimo. Moj je reku da se vidi da hujšam, salame ostajajo, sadja pa primankujeuser posted image . Ampak sem vesela. Vsak dan ko nič ne grešim sem ponosna sama nase, upam a bom v tem tednu izgubila kak kg  več kot v prejšnjem.
Sedaj sem se kar navadila da jem suhe slive, in vsak dan sproti govorim mojmu naj jih pusti, nočem da se zgodba ponovi  user posted image  user posted image  user posted image

Punce dejte mal več tuki čvekat, bodite tko kot prvi teden, da bojo punce mele fajn motivacijo- jaz tud. user posted image

Jutri pa mesek user posted image user posted image user posted image , če moj ne bo pojedel zrezkov v omaki , ga bom jaz jutri, če ne pa bom spekla piščancauser posted image in solatko.



(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 20:29:36   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: majar.
vsaj jaz se grem tako igro, ker vem, da bom drugač iz majhnega piškota prišla na celo čokolado in tako naprej


To je pa lepo prebrat, jaz sem včeri pojedla eno bogo rezinco suhe salame, k sreči sem mela danes sadni dan.
Tega se tud jaz bojim, in doskrat me tko na momente zagrabi da bi ne vem kaj pojedla, pa sm si tečna,kr sama sebe prepričujem, da ne smem in da moram ustrajat.user posted image

detece. same izgovore maš.user posted image , pokaži da maš karakter, če si se že oločila in se nam pridružilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 21:15:24   
blaža
Čer!

se lih na hitro javim, pol vas pa še malo preberem.

Jaz sem pridna in sem dala skozi trebušno, pa kr uspešno nadaljevala. Včeraj sem kar oh imela in sem pojedla pest makaronov in to brez nič, ker sem mela še slab želodec od nedelje. Zvečer pa ni šlo sladko. Danes sem pa kr sfolgala sadnega.user posted image

Jutri pa je moj s ta starejšim doma in bo nardil zelje pa meska.user posted image

Tako, zdej vas grem pa še malo prebrat.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 21:15:45   
ANDREJA 75
EVO SEM ŠE DOLŽNA OD ZJUTRAJ  danes mi je zjutraj tehtnica pokazala 76kg juhuuuuu šibam rokomet naprej gledat 

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 21:24:49   
blaža
4 pikice vse naj naj za rojstni dan!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdej pa počakaj, da shujšaš še malo, pa si boš kak nov kos garderobe za rd privoščla. user posted image user posted image user posted image user posted image

Detece upam, da si pridna!!user posted image user posted image

Koprivicaa, dobrodošla!!! Nima veze, če nimaš otrok, hujšanje je za vse enako. user posted image Kar veselo na delo. Ko bojo začeli padat kg dol, boš dobila nov zagon! Mlada si še, boš vidla, da bo šlo. Go koprivicaa, go!!!

majar. pridna, da si šla kar na vitaminskega.user posted image

Za vse ostale, pa le tako naprej!!!

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 21:26:06   
blaža
Jaz sem šla pa popoldne vseeno na telovadbo. sem nardila vse vaje, razen tekla nisem, sem malo švoh od te trebušne. Ma počasi gre na bolje. Samo, da smo prišli k sebi, pa da sem nazaj v polno zalaufala.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 21:49:21   
nemrak
user posted image user posted image ,
večer!!

Da se še jaz malo javim. Ta teden je naporen in nimam veliko časa za vas.
Dop sem v službi, pop pa peljem taveliko hčerko na smučarski tečaj. Domov pridemo okoli 19.30 in popadamo v posteljo. Jutri se bom pa še jaz malo smučala. Komaj čakam.

Dieta "laufa" user posted image . Včeraj OH. Široki rezanci z drobtinami in solata. Zvečer še bila sita od kosila in sem zaradi lušt pojedla košček kruha s suho salamo.
Danes pa sadni dan je tudi še mimo brez grehov. Za kosilo sem pojedla zelenjavno juhico, da sem zdržala dve uri na snegu.

Še teža. Začetna . 71,5 , včeraj 68,2  = 3,3 kg user posted image user posted image
 
Bolančki pozdravite se!!!
Slavljenci lepo praznujte.
Lahko noč!!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 22:18:24   
nincika
Dobre ste punce, s temi vašimi malimi greheciuser posted image   Jaz se ne upam pregrešit...vem da ne bi ostalo pri rezini salame ali enem grižljaju...sem vedno govorila, če se že pregrešiš, se daj tako, da se splačauser posted image user posted image  In ko se pregrešim, tisti dan pojem vse, kar mi pride mimo...zato upam, da čimdlje zdržim brez greha, čeprav so že skušnjave...

Končno je minil ta danuser posted image user posted image  Zdaj pa v ležečko, jutri pa mesekaaaa

sladko nočko vam želim

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 23:25:20   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Dobre ste punce, s temi vašimi malimi greheciuser posted image   Jaz se ne upam pregrešit...vem da ne bi ostalo pri rezini salame ali enem grižljaju...sem vedno govorila, če se že pregrešiš, se daj tako, da se splačauser posted image user posted image  In ko se pregrešim, tisti dan pojem vse, kar mi pride mimo...zato upam, da čimdlje zdržim brez greha, čeprav so že skušnjave...


Sej če se pregrešiš je dost tud rezinica salame, pa to meni tisti trenutek pomeni toliko, kot da bi pojedal 10 dag na enkrat,user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
20.1.2010 7:30:46   
jer.za.
Jutro čveke. Jaz sem že ob kavici, mmmmmmm kako pašeuser posted image .

Včerajšnji sadni dan je uspešno minil, le tečna sem bila in sem šla sama sebi na živce...pa ne vem ali je bilo to zato ker sem bila brez kave, ali zaradi user posted image . No v glavnem danes sem se zbudila nasmejana, z mislijo na današnje kosilo-golažuser posted image  in skleda solate. Bom imela pa danse kosilo malo ppred dvanajsto, ker potem šibam v službo, večerja bo pa šele ob 20.00, ko pridem domov, tako da bom vmes pojedla kakšen kos sadja, če mi bo le zneslo.

user posted image user posted image  vsem za izgubljene kg, prav super nam gre. Glede grehov pa :jaz vem, da ko bom grešila bo cel dan kriza, bom tudi pojedla potem vse po vrsti, zato se grehom upiram, in upam da mi uspe čimdlje.

Lep dan vsem!


(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?