|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 12:11:03   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

blaža- pri nas je bila driska pri ta malih potem, ko sta že nehali bruhat. So vam rekli za katrere viruse gre? Pri nas so bili Kalici virusi.

biogaja in linex sta pa samo za črevesje, tko, da ne verjamem, da bo kej pomagalo. trebuh lahko boli tudi zaradi napenjanja mišic, ker bruha.

Lunca144- pri nas je bilo to pred novim letom, je pa res, da tudi sedaj ta mali nista najbolj zdravi, sta obe na atibiotikih, ušesa, grlouser posted image , tako, da hvala za pikepoke


Mi smo bli včeraj pri dežurnem in tam nimajo laboratorija tako, da so rekli, da naj imamo potrpljenje.user posted image

če bi se še slabšalo bomo šlo še do naše P, ma še malo počakamo, ker sem klicala in pravi, da je okoli 4 dni taka viroza trebušna.user posted image


Sej mi tudi ne bi vedeli pa je bila ta mala v bolnici in tem vse pregledajo , kri, vodo, blato. Domač zdravnik pa lahko reče samo, da gre za trebušno virozo, dokler se kaj ne zakomlicira. No, upam, da pri vas hitro mine. Glej, da bo dovolj pil, da ne dehidrira- nekako 1 dcl na 1kg teže, naši sta morali popiti 9 dcl na dan, za vsako bruhanje pa še 1 dcl več. Pa prašek za rehidracijo tudi priporočam in pije naj sladkan čaj, zaradi glukoze.



nam so pa rekli obvezno nesladkan čaj najboljše šipkov. Ker sladkor še bolj spodbuja bruhanje.

Je pa tudi on bil že enkrat v bolnici na infuziji nekje pri treh letih, ker je mel rota virus. Ta malega smo pa cepli proti Rota virusu.
Čudno mi je, da nima driske. No bomo vidli kako bo. Pije po malem, nisem štela kolko dcl, po moje, da počasi bo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 12:12:51   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Dobro jutro,

v petek sem tudi jaz imela nekam slab dan z bruhanjem in driskanjem (ali sem  kaj takega pojedla ali pa mi je ostal virus od sina, ki je prebolel v nedeljo, čeprav je minilo 5 dni). Tako sem bila prav boga, ma v soboto sem bila spet kot rožica!user posted image user posted image user posted image




Inkubacijska za te vrste virusov je tudi do 14 dni!!!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 12:14:53   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Dobro jutro,

v petek sem tudi jaz imela nekam slab dan z bruhanjem in driskanjem (ali sem  kaj takega pojedla ali pa mi je ostal virus od sina, ki je prebolel v nedeljo, čeprav je minilo 5 dni). Tako sem bila prav boga, ma v soboto sem bila spet kot rožica!user posted image user posted image user posted image




Inkubacijska za te vrste virusov je tudi do 14 dni!!!



Pol ma naša tašča še cajt, ko se je včeraj malo smejala, ko smo povedali da bruhamo. Je rekla, da še boljše, da je itak vikend, pol bomo pa ok.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 12:19:32   
4pikice
blaža- meni je v bolnici zdravnica rekla obvezno sladkan čaj, brez heca! 100 ljudi 100 čudi, svaštauser posted image Naše ta male sta ble tudi proti rota cepljeni!!!! sem si rekla, da se izognemo bolnici, ker ta velki sta bili obe v bolnici zaradi rota, ker se takrat še ni dalo cepiti. In kaj sem profitirala? NIČ? Vrag pa ta cepljenja! Baje so pa te kalici virusi hujši od rota,  ker je še več bruhanja.je pa res, če je otrok večji, lažje prenese bolezen.

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 18.1.2010 12:21:26 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 12:25:47   
4pikice
blaža- sem se spomnila, naša ta velika tudi ni imela driske, je samo bruhala, mene je samo slabilo pa nisem bruhala, enkart me je mau zašraufal pa sem se spraznila in je blo ok, moj je pa samo driskal, pa ni bruhal. Sem potem zdravnico vprašala in je rekla, da se telo lahko različno odzove.

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 12:28:08   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

blaža- sem se spomnila, naša ta velika tudi ni imela driske, je samo bruhala, mene je samo slabilo pa nisem bruhala, enkart me je mau zašraufal pa sem se spraznila in je blo ok, moj je pa samo driskal, pa ni bruhal. Sem potem zdravnico vprašala in je rekla, da se telo lahko različno odzove.


ok hvala za pojasnilo. Včasih zveš tako več kot pri zdravniku, ker itak, če ti ne pregledajo krvi pa tega, pol ne morejo vedet keri virus je. No jaz samo pazim, da mi ta večji ne dehidrira, midva z možem zgleda da bova ok, le švoh sva in rabiva nekaj časa, da prideva k sebi. Ta starejši sem pa mislila, da je bil že včeraj ok, pa je danes zjutraj spet bruhal, no na srečo se je prej naspal in je zdej že spil nekaj čakja in ga tudi obdržal in upam, da bo zdej ok.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 13:22:32   
bella02
Sem na hitro preletela. Samo to bi rekla, da je pri vsakem bruhanju pomembno, da se daje otrokom čaj po žličkah. Eno in čez 10 sek še eno. Tako smo mi delali, ko smo bili s starejšo v bolnici zaradi rota.

Še javljam -kg: ta teden še -2kg, torej skupno -4kguser posted image

Vsem čestitke, pa četudi je -o,2 kg, glavno, da greuser posted image

Ne počutim se dobrouser posted image . Mejte se!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 14:11:00   
jer.za.
Hej!

Uf, kako ste danes pridne s pisanjem. Vas nisem še nič brala.

Danes sem se tehtala, in je pokazalo 72,2, torej -0,8 kguser posted image . Sem zelo zadovoljna, bi bila pa najbrž še kakšna dkg manj, pa se mi je ravno danes zjutraj ulila še user posted image , in sem vsa napihnjena in brez energije.

Drugače se pa po hlačah že malo pozna, sem že eno luknjo na manj zapela na pasuuser posted image .

Šibam po mali v vrtec, upam da mi zvečer uspe da vas malo preberem, če ne pa jutri ko bo sadni dan in se bo treba zaposlit.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 14:32:21   
ANDREJA 75
ČAO !Ste tolk pridne z pisanjem da vas spoloh ne uspem brati .Ta teden sem imela enga bolančka v hiiši in skoz samo cvilenje doma tko da se sploh nisem uspela javiti.Pridno se držim diete tko da imam danes sadni dan sem pravkar pojedla eno pomarančo polj za večerjo bom pa še ananas tega imam namreč najraje od vsega sadja.Mi je pa zjutraj za user posted image ker moram jest sadje pa ga nemaram danes sem zjutraj sam polovico hruške vse mi hre že na bruhanje pa še dva dni nazaj sem dobila user posted image tko da en šiiit.Zvagala se bom jutri po sadnem dnevu.javim kg!

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 18:33:59   
Koprivicaa
Pozdravljene,

najprej vas vse lepo pozdravljam. Zelo rada bi se pridružila vašemu klepetanju ob ločevalni dieti. Me boste sprejele medse, čeprav še nimam otrok? Namreč z ločevalno dieto sem začela 12. 1. 2010 in od takrat naprej sem iskala forume, kjer bi lahko izmenjevala mnenja glede hujšanja in kjer bi našla tudi spodbudo v težkih dneh. Vse kar sem našla ni več aktualno, vse je iz leta 2005-2008. user posted image  No danes se mi je nasmehnila sreča, ko sem zasledila vas... jupiiii user posted image  No, res upam, da me boste sprejele in dodale na vašo tabelico, čeprav sem začela pozneje.
No naj vam povem še nekaj več o mojih težavah, ki se jim reče kilogrami. Že od kar pomnim, sem imela vedno malo več kilogramov, nikoli nisem bila suhica. Ampak to me ni motilo, dokler se kilogrami niso začeli kopičiti, kopičiti, kopičiti.... Sedaj sem stara komaj 21 let, velika komaj 160cm, moja tehtnica pa je na dan začetka z dieto, t.j. 12. 1. 2010 kazala 98kg. user posted image user posted image user posted image  Tako sem se odločila, da grem na dieto, najboljša pa se mi je zdela ločevalna. Začela sem razmiišljat o mojem zdravju, kateremu sama nisem delala usluge s tem, da nisem pazila na hrano in se skoraj nič gibala. To hočem sedaj spremeit in upam da mi bo uspelo. Zavedam se tudi, da bom morala dieto ponovit, saj mi v treh mesecih ne bo uspelo do normalne teže za mojo velikost... Moj cilj pa je prit na 60kg. Vem, zadala sem si zahteven cilj, ampak če si ga ne bom sedaj, si ga ne bom nikoli.
Srčno upam, da me boste sprejele medse in dodale na tabelico... Torej začetek diete 12. 1. 2010 - 98kg, željena teža 60kg, 1. vodni dan (takrat se bom stehtala) = 9. 2. 2010

Hvala, da ste me poslušale (beri: brale) user posted image  upam, da se kmalu tipkamo...

Lp, Koprivicaa

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 19:03:59   
Pigy
Se vidi da je začetek tedna kr ste se full razpisaleuser posted image  user posted image  user posted image .
Danes sem se našportala po trgovinah, in se pripravljam na jutrišnji dan, ko mam sadje- upam da bo šlo brez grehov. Tko kr še nisem lačna in mi sladko sploh ne paše, bom pojedla kako sadje in košček čokoladeuser posted image

Res se mi smilite vse ko ste bolane in mate svoje sončke bolaneuser posted image .

Koprivicaa dobrodošla med nami, user posted image user posted image user posted image user posted image , sej če maš voljo ti bo uspelo, počasi, ampak bo šlo.


(odgovor članu Koprivicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 19:44:00   
nincika
Koprivicaa, dobrodošlauser posted image user posted image  in čestitam za tako močno voljo...ko boš obupana in ne bo več motivacije za naprej, se boš samo vrnila na to stran, in prebrala s kakšnim elanom si se zadeve lotila, pa bo spet šlo...

Skupaj nam bo uspelo!! Tukaj smo zato, da se spodbujamo, si svetujemo, delimo ideje, se potožimo..user posted image

Jaz sem danes že jezna sama nase, vedno na OH kosilo se dobesedno nažrem, ker sem velik ljubitelj testenin, in potem nimam ˝podna˝user posted image user posted image  Sem se tako najedla, da sem komaj od mize vstala...

Zdaj počasi pa moram res začet pazit na količine, drugače se bo vse ustavilo in bo šla motivacija za naprej...


(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 20:10:20   
lunca144
koprivica......seveda te sprejmemo medse,čeprav nimaš otrok,jih boš pa še melauser posted image ,je pa res fino,da ne greš sam v tako borbo,ker se izgubiš,rečeš,pah in greš po starih poteh naprej,tako,pa se mi zdi,kot da me iz vseh strani gledajo ene virtualne učke,in spremljajo,kaj bom jedla,ali se bom pregrešila,in slišim glasove,kako me bodrijo,naj zdržim do konca.Še enkrat dobrodošlauser posted image user posted image user posted image
nincika.........ja vem kako je to,če obožuješ testenine,jaz jih tud in moji škorci so isti,lahko bi cel teden jedli samo makaroneuser posted image ,in tud jaz nimam podnauser posted image ,si dam manjšo sklečko,da gre manj noter,manjša porcija,sam kaj pol začnem pa iz piskra jestuser posted image user posted image .........če so pa tko dobriuser posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 20:40:31   
jer.za.
Koprivnicaa, dobrodošlauser posted image user posted image . Naj te tvoja močna volja, ki jo imaš sedaj, spremlja vsaj še tri mesece.

Bolančki,pozdravite se. Drugače pa se pri bruhanju priporoča prekuhana voda po žliščkah, po par žličk na ene dve, tri minute. Če je več, je želodček takoj preobremenjen in otroček spet bruha. Pa kakšna lahka juha, prepečenec v juhi,ipd.

No, jaz sem pa moram kar pohvalit da sem zadnje dni zelo pridna pri gibanju, vsaj 1 uro/dan hodim+ delam trebušnjake. Pa tekaške smuči si bom prav kmalu omislila...upam da mi bo zneslo še ta teden, saj je pri nas ogromno urejenih tekaških prog, in grem lahko vsak dan ob enih ko pridem iz službe za eno uro tečt(ko sem pa popoldan v službi pa sploh), pa bom imela kljub temu potem še vedno cel popoldan za družinico. Mož me podpira, je rekel celo da mi on smučke kupiuser posted image .

Današnji dan je minil brez grehov, za kosilo so bile testenine, za večerjo sem pa s puncama muffine pekla. Jutrišnji dan bo pa minil v znamenju sadja, si bo treba malo popoldne popestrit da ne bom na hrano mislila.

Zdej bo pa počasi čas za spanje. Nočkouser posted image .

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 20:56:24   
Erin
Čer..

Nam gre tud bolj počas..ampak gre pa no.. user posted image trenutno stanje je dodatnih - 1,5 kg, skupaj - 2 kg...

Bravo punce za izgubljene kg, kar tako naprej!user posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 21:19:54   
majar.
malo bolj pozno sporočam svoje kg, smo meli podaljšan vikend...
sem pa zlo vesela in ponosna na mojih novih 74,5 kg user posted image user posted image user posted image
tko znebila sem se 1,5 kguser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 23:32:48   
majar.
user posted image za vse izgubljene kilograme! user posted image za vse novinke! dobrodošle! in user posted image za vse bolančke!!! vidim, da se je ta vikend kar dogajalo. mi smo se pa spet potepali pri sorodnikih in seveda sem se spet pregrešila, tko da ju3 grem že spet na kazenski sadni namesto na OH! tako! ko sem videla v nedeljo zjutraj, po sadnem dnevu 2 kg manj se mi je pa čist zmešalo od veselja in sem začela kar jesti in jesti... ojoj...
no upam, da ne bo šlo dvakratno gor kot je šlo prej dol...
lp...


(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 6:36:15   
Sunny Morning
Jutro.

Prvi teden je šlo dol 1,5kg. user posted image vsem za izgube.

Bolančki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 7:47:08   
Koprivicaa
Hvala vsem za dobrodošlico in za spodbudne besede, mi veliko pomenijo. user posted image  
Čestitam vsem za izgubljene kg... user posted image user posted image user posted image  upam da bodo še naprej tako kopneli... user posted image  uf, komaj čakam na vodni dan, da vidim koliko sem se jih znebila, se mi že malo pozna na hlačah... jeeeeej...

Lp, Koprivica

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 7:51:52   
tikatonka
Jutro punce,
sadni dan je za mano, brez pregreheuser posted image . Tehtnica mi pa kaže 76 kg, -1,3 kg kar se mi zdi čisto super. Privoščila sem si eno dobro jutranjo user posted image , in zdaj se bomo odpšravili na smučanje. Kaže da bo lep dan in upam da bomo uživali in se malo razmigali.
Vztrajamo naprej!


_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 8:09:17   
tea
Jutro,

pred nami je sadni danuser posted image in upam, da mi ne bo pretežko zdržat. Tortico, ki je ostala od včeraj sem poslala tovarišicam v vrtec za h user posted image , da me ne bi preveč mikalauser posted image Bolje preventiva, saj veste - če ni še hudič ne vzame. Jaško je doma, ker je včeraj dobil vročino. Danes ni videti kaj prida bolan, ampak ker sem doma, naj mu bo - malo razvajanja tudi ne škodi. Miha je bil včeraj cepljen - prestal brez joka in težavuser posted image Zdaj grem pa pojest jabolko in fantoma pripravit zatrk.
Aja, pa dobrodošle novinke in user posted image user posted image vsem za izgubljene kilogramčke!

< Sporočilo je popravil tea -- 19.1.2010 8:10:40 >

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 8:22:17   
2violina
En lep jutranji pozdrav. Za nami je dan testenin, pizz in sladkih pregreh, pred nami dan vitaminov user posted image  user posted image  Za vse, ki ste bolane in vse, ki ste danes "priklenjenje" na sadje pošiljam veliko košaro sadja.
Sadni dan je poleg OH moj na najljubši.
Prevsem pa en velik HURA za vse kg, ki smo jih uspele postavit pred vrata.
Dieta mi ne dela nikakršnih problemov mi pa daje energije in elana, sem svoje leno telo postavila v gibanje, kar je tudi nekaj pozitivnega. trenutno še vsak dan obremenjujem steper eno uro in poizkušam pokurit čim več maščobe.

< Sporočilo je popravil 2violina -- 19.1.2010 8:24:18 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 8:48:36   
4pikice
Ojla!

Pridne, ni kej, kar tako naprej pa ne obupat!

Detece- eno svojo fotko v koplkah si dej na hladilnik pa v denarnico, ko boš okoli hodila in predno se pregrešiš se poglej, mogoče bo pa pomagal.user posted image Rada ješ, jest tudi!!!, te čist razumem, mi pa usen več pomen, da bom dala stare cune lahko gor.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse tiste, ki ste že javile kg, za ostale pa počakam do jutri, ker bomo ravno po sadnem in nekatere se takrat tehtate. Sedaj pa vitaminčkom naproti! Jupiiii! Zakaj že jupiiiiuser posted image Ja, ker vemo, da bomo lahko jutri mesek in solatko jedleuser posted image , pa lih rd mam, torej 2x hura!

Za štart grem pojest namočene slive, popit kavo in malo vode.

Prou fino mi gre, tudi okolica se je navadila, da imam kuro, me pridno sprašujejo, kateri dan maš pa danes in ker je bil včeraj OH sem šla s frendico na tortico, sva samo zato prestavili s četrtka na včeraj.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 8:53:56   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


Dieta mi ne dela nikakršnih problemov mi pa daje energije in elana, sem svoje leno telo postavila v gibanje, kar je tudi nekaj pozitivnega. trenutno še vsak dan obremenjujem steper eno uro in poizkušam pokurit čim več maščobe.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
19.1.2010 8:57:06   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: tea

Jaško je doma, ker je včeraj dobil vročino.



Eno user posted image za fantiča!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?