|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 12:12:13   
srecna_zvezda
aja tole ce katera se ne ve; telovadba 8 minut za roke, noge, rit in trebuh. JE ZEEELOOOO UCINKOVITA! Potrebna samo volja in vztrajnost. Poskusite, jaz sem ze na tem in povem vam, da je odlicna tudi za tiste, ki si tezko utrgate casa za miganje.user posted image


http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM   TO JE ZA RIT

http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY&feature=related  TREBUH

http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs&feature=related  NOGE

http://www.youtube.com/watch?v=sSby1UUhyts&feature=related  ROKE

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 12:16:50   
aleži
Detece:
Recept za ričet na moj način:
prepražim čebulo, dodam kakšno nogioc od piščanca, klobaso ali slanino oz. panceto (nekaj more bit za moža). Dodam lečo, koruzo, korenček na kolobarje, fižol, ričet, papriko (če je doma) krompir na kose, zeleno in sol ter vse zalijem in pustim, da se kuha.


IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda


Povejte mi nekaj; med kosilom in vecerjo smes se kak obrok pojesti ali ne? Ali mogoce lahko kot malico dodam samo kak kos sadja?



ja seveda da lahko!!

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 12:24:28   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Detece:
Recept za ričet na moj način:
prepražim čebulo, dodam kakšno nogioc od piščanca, klobaso ali slanino oz. panceto (nekaj more bit za moža). Dodam lečo, koruzo, korenček na kolobarje, fižol, ričet, papriko (če je doma) krompir na kose, zeleno in sol ter vse zalijem in pustim, da se kuha.




pa velja pol to za dieto, če daš meso noter? ker je pol skoraj isto kot da ga bi jedla...

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 12:35:59   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Detece:
Recept za ričet na moj način:
prepražim čebulo, dodam kakšno nogioc od piščanca, klobaso ali slanino oz. panceto (nekaj more bit za moža). Dodam lečo, koruzo, korenček na kolobarje, fižol, ričet, papriko (če je doma) krompir na kose, zeleno in sol ter vse zalijem in pustim, da se kuha.


IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda


Povejte mi nekaj; med kosilom in vecerjo smes se kak obrok pojesti ali ne? Ali mogoce lahko kot malico dodam samo kak kos sadja?



ja seveda da lahko!!


user posted image a obrok od kosila ali samo sadje???

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 12:36:04   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Detece:
Recept za ričet na moj način:
prepražim čebulo, dodam kakšno nogioc od piščanca, klobaso ali slanino oz. panceto (nekaj more bit za moža). Dodam lečo, koruzo, korenček na kolobarje, fižol, ričet, papriko (če je doma) krompir na kose, zeleno in sol ter vse zalijem in pustim, da se kuha.




pa velja pol to za dieto, če daš meso noter? ker je pol skoraj isto kot da ga bi jedla...



ne dam prav vsakič klobaso (ker če ne grem v trg. je nimamo user posted image ), slanino tudi ne vedno....vedno pa je kakšna nogica notri, da lahko moj poje.
Moj recept je malo prirejen: ni prava ričetova mineštra, saj ne bi smelo biti koruze in leče.....ampak vseeno sem ga napisala, za detece........

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 13:07:48   
lunca144
user posted image user posted image hvala srečna zvezda,bom začela počas tud migat,vidiš,pa se nisem spomnila,da lahko tud kaj na netu najdem,tako,imaš vsaj mal več motivacije,če nekoga gledaš kako dela,evo,pa bo šel še kak gram špehca prej dol.Sem si pa včeraj delala izračun,koliko je moja idealna teža 59 kg,in mislim,da do tam ne bom prišla,pa tud na mojo postavo je to ka mal premalo.

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 13:38:39   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

En lep pozdrav vsem!

Prvi dan je za menoj....user posted image vse lepo in prav,le pregresila sem se malo...riomare tuno(ta majhno in BREZ kruha)sem pojedla ob 21:30... danes moram imeti OH dan.Ravnokar sem pojedla malo sadja, potem pa bomo videli kaj bo za kosilo...cez dan je vse ok, edino zvecer me matra zeeeloooo, saj je zelodec vajen vnosa hrane PO osmi uri.

Povejte mi nekaj; med kosilom in vecerjo smes se kak obrok pojesti ali ne? Ali mogoce lahko kot malico dodam samo kak kos sadja?



Med kosilom in večerjo lahko poješ kak kos sadja. Da boš lažje premagala večerno lakoto si skuhaj metin čaj. Spij še vročega. Verjemi, da te bo lakota minila. Čez nekaj dni zvečer sploh ne boš več pomislila, da si lačna.
Le tako naprej user posted image  user posted image


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 15:22:49   
nincika
Dan punce,
danes sem si za kosilo pripravila riž  papriko in paradižnikom in je bilo zeeellloooo dobro. Malo sem ga prihranila še za večerjo, pa skledo solate zraven,pa bo...

Pomagajte mi, lahko jem na OH dan mlince??

majar, hvala za info glede robčkov...sem že bila v nabaviuser posted image


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 15:28:44   
Detece
Ja lahko ješ mlince...to je itak moka in voda....dober tek...

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 16:36:26   
4pikice


START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



1. TEHTANJE: 11.1. 2010




          Nick:                    Začetna teža:              Željeni kg:        -KG na teden       Trenutna teža:
1.  user posted image 4pikice                    75,8kg                        60-63kg                   1,8kg                  74kg
2.  user posted image taška30                     65kg                         60 kg                       1,7kg                 63,3kg
3.  user posted image Detece                     70,5kg                       58-60kg                    2,3kg                 68,2kg  
4.  user posted image Blaža                                                         58kg                        1,7kg                           
5.  user posted image 2violina                  80kg                             65kg                        1,8kg                78,2kg
6.  user posted image lunca144                                                    65kg                          2kg
7 . user posted image Pigy                       82kg                            60kg                         1,6kg                 80,4kg
8.  user posted image aleži                       66kg                            60kg                         1,5kg                 64,5kg
9.  user posted image
bella02                    88,5kg                         75kg                          2kg                   86,5kg
10.user posted image ANDREJA 75            82kg                            75kg                           4kg                   78kg
11.user posted image bibyzan                   96kg                            75kg                          2,3kg                 93,7kg
12.user posted image majar.                      76,6kg                          65kg                          0,6kg                 76kg

13.user posted image mlinčka                                                       70kg
14.user posted image nincika                                                        70kg                          1,9kg
15.user posted image Muca Miška                                                 75kg                           1,7kg
16.user posted image  Erin                                                            65kg                          0,5kg
17.
user posted image tea                       72,3kg                            62kg                           1,7kg              70,6kg                                  
18.user posted image jer.za                                                         65kg                                                   73kg
19.user posted image Sunny Morning         70kg                           62-65kg
20.user posted image Lilita                      76,7kg                            60kg                          3kg                  73,7kg
21.user posted image Bojana82               78,1kg                                                            4,3kg                 73,8kg
22.user posted image nemrak                  71,5kg                          65kg                            2kg                  69,5kg
23.user posted image tikatonka                 78,9kg                                                            1,6kg                77,3kg
24.user posted image žabicamala              73,8kg                                                            1,9kg                71,9kg 
25.user posted image srecna_zvezda                                                56kg                                                 68kg
26.user posted image bori2                                                                                              0,8kg
27.user posted image Sunny Morning         70kg                              62-65kg
28.user posted image Sifi                                                                                                                                    







_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 16:41:57   
Detece
sunny morning je 2krat na seznamu!!!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 16:45:15   
4pikice
Na hitro se vam javim. Uredila sem tabelo, nekatere sem izbrisala (če se premislite, ste zopet dobrodošle) nekatere nove dodala.

Sem na hitro preletela in videla, da ste danes že veliko napisale, kar tako naprej. Vas zvečer preberem, ko bom mela mau več cajta.

Moj meni danes:

rižota z veliko česna, čebulo pelati in papriko
                     
solata:radič s krompirjem

A krompir lahko, če sem že izbrala riž?


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 18:50:27   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

En lep pozdrav vsem!

Prvi dan je za menoj....user posted image vse lepo in prav,le pregresila sem se malo...riomare tuno(ta majhno in BREZ kruha)sem pojedla ob 21:30... danes moram imeti OH dan.Ravnokar sem pojedla malo sadja, potem pa bomo videli kaj bo za kosilo...cez dan je vse ok, edino zvecer me matra zeeeloooo, saj je zelodec vajen vnosa hrane PO osmi uri.

Povejte mi nekaj; med kosilom in vecerjo smes se kak obrok pojesti ali ne? Ali mogoce lahko kot malico dodam samo kak kos sadja?



Med kosilom in večerjo lahko poješ kak kos sadja. Da boš lažje premagala večerno lakoto si skuhaj metin čaj. Spij še vročega. Verjemi, da te bo lakota minila. Čez nekaj dni zvečer sploh ne boš več pomislila, da si lačna.
Le tako naprej user posted image  user posted image



po beljakovinskem kosilu morajo minit 4 ure, da lahko spet kej ješ, po škrobu pa tri. Med enim in drugim sadnim obrokom pa dve uri.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 18:51:26   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

Na hitro se vam javim. Uredila sem tabelo, nekatere sem izbrisala (če se premislite, ste zopet dobrodošle) nekatere nove dodala.

Sem na hitro preletela in videla, da ste danes že veliko napisale, kar tako naprej. Vas zvečer preberem, ko bom mela mau več cajta.

Moj meni danes:

rižota z veliko česna, čebulo pelati in papriko
                     
solata:radič s krompirjem

A krompir lahko, če sem že izbrala riž?




za večerjo ješ enako kot za kosilo, le manj in brez kruha. No ene menjujejo, se gre pa tako manj dol.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 18:53:09   
blaža
Čer!

Evo danes je konec z hrano. Za kosilo sem mela fižolovo mineštro z bobići ( koruzo) in skledo radiča.

Za večerjo pa sem si nardila samo skledo radiča z koruzo. Se mini dalo jest mineštre.

Jutri pa spet komaj čakam, ker bo spet piceeeee!!!! Mmmm to me drži pokonci, da bo kmalu spet dobrota na vrsti.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 18:54:53   
tea
Madoniš, ste pridne za pisatuser posted image vas komi uspem prebrat. Jaz sem danes kuhala krompirjev golaž, za kosilo je bil zraven kos polnozrnatega kruha in solatka, zdajle si bom pa samo golaž pogrela.
Jutri bom pa tudi jaz pekla pizo - s paradižnikom, papriko, popečenimi bučkami in rukulo...mmm... se že veselim. Pa kremšnite bom naredila za sladki večer - me je mojuser posted image prosil zanje, tako da bo jutri to. Naslednji OH dan pa rozen torta - mi je kolegica danes prinesla korice, tako da jo spet lahko naredimuser posted image Mi je ful dobra, pa še čist na izi jo je naredit. Sam dobra je pa šele naslednji dan, čez 2 dni pa še boljšauser posted image
Ja, pa migat bo treba začet...pa se nekak ne morem pripravt - vozičkanje seveda ne štejem.
Zdaj bo treba pa mulčke spat spravt, se slišimo jutriuser posted image

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 19:26:31   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: tea
Naslednji OH dan pa rozen torta - mi je kolegica danes prinesla korice, tako da jo spet lahko naredimuser posted image Mi je ful dobra, pa še čist na izi jo je naredit. Sam dobra je pa šele naslednji dan, čez 2 dni pa še boljšauser posted image



joj, malo me je user posted image ma ne vem kaj je to korice in kako se jih naredi!!!! Prvič slišim!!!


Mi smo tudi danes imeli tudi krompirjev golaž in je rekle moj , da je za 10!!! Ma sem bila vesela!!!

Zdaj ravno avtomat mi mesi testo za jutrišnjo pizzo!! Njami!!!

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 19:33:00   
tea

IZVIRNO SPOROČILO: aleži

IZVIRNO SPOROČILO: tea
Naslednji OH dan pa rozen torta - mi je kolegica danes prinesla korice, tako da jo spet lahko naredimuser posted image Mi je ful dobra, pa še čist na izi jo je naredit. Sam dobra je pa šele naslednji dan, čez 2 dni pa še boljšauser posted image



joj, malo me je user posted image ma ne vem kaj je to korice in kako se jih naredi!!!! Prvič slišim!!!
To so taki oblati, prav posebni za to torto in se pri nas ne dobijo - samo v Srbiji ali pa na Hrvaškem. So pa v bistvu podobne našim mlincemuser posted image

Mi smo tudi danes imeli tudi krompirjev golaž in je rekle moj , da je za 10!!! Ma sem bila vesela!!!

Ja, naš ga je tudi pohvalil, otroka pa nista bila ravno navdušena. Bo pa jutri bolje

Zdaj ravno avtomat mi mesi testo za jutrišnjo pizzo!! Njami!!!



(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 20:39:08   
tikatonka
No za danes je hrane dovolj. Privoščila sem si eno veeeeliko kremšnito. Jutri pa spet malo "trpljenja". Sem pa kupila danes ful dobre mandarine, pa še kakšen kivi in banana bosta za kosilo in upam da jutrišnji dan hitro mine. Držite se punce!user posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
13.1.2010 22:05:44   
4pikice
Če želi katera popravit tabelo, ker tile stopci mi res ne grejo. Bolj ko jih ravnam, bolj so krivi. Ko urejam je ravno, ko dam pa potrdi, se pa use neki zakriviuser posted image Za SM sem pa na koncu vidla, da je 2x, pa se mi ni dal še enkrat. Drugič, ko bom ponovno vnašala, bom pa še to popravla.

Večerja je za mano, počutim se fajn, nič lačna in komi čakam jutri in pizzo, za sladico bom pa kar sladoled.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 6:30:07   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

En lep pozdrav vsem!

Prvi dan je za menoj....user posted image vse lepo in prav,le pregresila sem se malo...riomare tuno(ta majhno in BREZ kruha)sem pojedla ob 21:30... danes moram imeti OH dan.Ravnokar sem pojedla malo sadja, potem pa bomo videli kaj bo za kosilo...cez dan je vse ok, edino zvecer me matra zeeeloooo, saj je zelodec vajen vnosa hrane PO osmi uri.

Povejte mi nekaj; med kosilom in vecerjo smes se kak obrok pojesti ali ne? Ali mogoce lahko kot malico dodam samo kak kos sadja?



Med kosilom in večerjo lahko poješ kak kos sadja. Da boš lažje premagala večerno lakoto si skuhaj metin čaj. Spij še vročega. Verjemi, da te bo lakota minila. Čez nekaj dni zvečer sploh ne boš več pomislila, da si lačna.
Le tako naprej user posted image  user posted image



po beljakovinskem kosilu morajo minit 4 ure, da lahko spet kej ješ, po škrobu pa tri. Med enim in drugim sadnim obrokom pa dve uri.


To res piše v knjigi vendar je srešna zvezda še na začetku zato je njen organizem lačen (predvidevam tako je bilo pri meni). Zato, da ne strada preveč (jo-jo efekt) je bolje da med kosilom in večerjo poje kak sadež. Čez čas se bo telo navadilo in ne bo imelo več občutka lakote. Tako sem sama delala na začetku. V prvem tednu sem v dopoldanskem času pojedla anormno količino sadja. Sedaj pojem od 4,30 do 14 le 3 -4 sadeže. V bistvu ne čutim lakote. Tudi popoldan sem kak dan med kosilom in večerjo pojedla pomarančo, kivi ali banano. Kljub temu sem izgubila v prvem tednu skoraj 2 kg. Sedaj po tem ni več potrebe. Lakote sploh ni več. Moje mnenje je, da mi je knjiga le za oporo, za pravilen vnos hrane v organizem vse ostalo je zame stvar mojega telesa, ki se ga poizkušam (učim) poslušat kaj približno potrebuje.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 7:47:32   
blaža
Jutro!

No sej se vseeno da upoštevat pravila. Če se je kosilo ob enih se pol poje kak kos sadja po 4ih urah, to je ob petih in nato po dveh urah ob sedmih večerjo. pri škrobu pa če se je ob tej uri kosilo, pa lahko sadje že ob štirih popoldne.

No če to ni za vse izvedljivo zaradi urnikov, pa če se poje kak kos sadja, najbrž ne bo hudega, čeprav se pač gre malo manj dol, ker sadje je tudi zeloo kalorično. Moja mama je z Ločevalno dala dol 27 kg. Je mela pa pred dijeto najslabšo razvado to, da je pojedla ogromne količine sadja. Zvečer jo je pijela lakota.

No glede lakote sem tudi jaz malo lačna včasih, ma samo misel, da lepo hujšam, da grejo kili dol, mi da novo voljo, da ne grem kej pojest. Pa včasih sem se s čim nabasala, pa se pol sploh nisem počutla dobro, sedaj se z manj polnim želodcem počutim dosti boljše.user posted image

Včeraj zvečer mi je krullo v želodcu, pa sem si en topel čaj nardila, pa je blo super pol.

Ma pri meni je bolj psiha kot lakota, pa za sladkarije mi je kar veselica, ker obožujem sladko.user posted image user posted image

Drugače sem pa itak gurman in bi jaz začela pri slanem, pa končala pri sladkem in pol še malo kiselga,...user posted image , kr neki, pravi požeruhec sem.user posted image

No je pa fajn to, da se pri teh treh mesecih res navadiš določenih navad prehranjevanja in to zelooo koristi tudi kasneje pri vzdrževanju.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 7:57:35   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

sunny morning je 2krat na seznamu!!!

Sem tako široka, da rabim več prostora. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 8:27:56   
lunca144

IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

sunny morning je 2krat na seznamu!!!

Sem tako široka, da rabim več prostora. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ta ti je pa dobrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz sem tudi prebila včerajšnji dan,mene predvsem mikajo sladkarije,pa kruhek,ker jaz sem si ga čisto izbrisala,ker vem,da če jem kruh bi potem sam še jedla ,pa jedla,me napihne,in da tak občutek nesitosti,tako,da sem raje brez,bom raje čez čas kak prepečenec al pa rižev kreker.Pa seveda kavi,brez mleka in kuhanemu vinu zvečer se ne morem upret,pa sej vinček,bo sam zdej ko je zunaj mraz,potem,pa nama itak ne paše več,pa tko,fajn mi je ko ga spijem,me takoj uspava,in zaspim kot top in pozabim na lakoto,in sladke pregrehe.
Še malouser posted image ...........kolk je še do koncauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 9:11:21   
2violina
Lunca 144 dobra si, da ti kuhano vino paše. Ga nebi spravila po grlu to pa res ne. JA do konca je še no še .................... čisto malo user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Detece

sunny morning je 2krat na seznamu!!!


Sem tako široka, da rabim več prostora. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  Brez besed - nekaj za user posted image  user posted image  user posted image .



Blaža, zame bi bilo idealno kosilo tam med 12 - 13 in potem večerja ob 18. A ni tako. To lahko prakticiram le med vikendi, v  relaty life je pa tako, da sem zdoma od 5 do 14,30. In tako koslilam ob 15 večerjam ob 18,30. Sedaj nimam vmesnih obrokov pretekli tedem sem jih imela. Telo se navaja in ne čuti več lakote.

Včeraj mi je uspelo uro zdržati na steperju. Ves čas sem pazila, da sem imela srčni utrip v krogu kurjenja maščob. Sem pa v tej uri spila kar liter vode. Če ne drugega sem vsaj telo malo prečistila.  Drugače pa sem preživela dan brez greha.

Dans bom pekla pizzo s polnozrnate moke. Bom videla reakcijo svojih najdražjih user posted image  user posted image . Zraven bom servirala solatko. Za večerjo imam jogurtov desert s čololado. Pri tem načinu prehranjevanja pogrešam prav te kalorične jogurtove deserte.

Aleži, kaj ti narediš testo za Pizzo prejšnji dan? In kam potem shraneš testo. Sama namreč testo delam sproti in to spet vzame svoj čas.




_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?