|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 7:35:07   
Detece
Ja jaz imam pa danes kazensko. V celem tednu namreč nisem šla dol NIČ!!!!  Sem kar nekaj grešila, izpustila sadni dan v soboto itd...Prav mi je. Ampak danes pa dalje, nisem vrgla puške v koruzo, sem samo 1 teden izgubila. Pa nič hudega, še vedno imam 68,2 kg.

Bravo vse tiste, ki ste bila tudi ta teden pridne! user posted image user posted image user posted image
Danes imam škrobni dan in bom najbrž kar krompirčeka papala!

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 7:39:50   
tikatonka
Jutro,

vidim da že pridno sporočate izgubljene kilogramčkeuser posted image . Jaz bom pa počakala do jutri ker imam danes sadni dan in bo jutri bolj realno pokazalo (se mi zdi).

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 7:50:56   
tea
Blaža user posted image user posted image pa čimprej se pozdravite!!

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 7:51:56   
Sunny Morning
Jutro.


user posted image za izgubljene kg. Jaz sem se pozabila zvagat, ker sem zamujala...bom jutri zjutraj.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 8:19:28   
lunca144
Da se javim,drugo tehtanje,tudi izguba -2kguser posted image user posted image user posted image kok,lepo,hlače so že malo manj opete,trebuh ni več napet,prebava super,grešim se ne,skor ne razen sej veste kava z mlekom,in kuhan vinček ob večerih,no sam sedaj ni bilo tako vsak večer ampak občasno.Sem pa se odločila,da z današnjim dnem uvedem še mal večerne telovadbe,za trebuh,rit in noge.počasi.
Vsem ostalim,čestitke za izgublejen kg.upam,da se nikli več ne najdejo,če katera rabi pikapoke za motivacijo so tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 8:27:29   
nincika
Dobro jutro,

tudi jaz javljam svoje izgubljene kg: -2,10kguser posted image user posted image user posted image user posted image  Imam pa danes OH dan, tako da bi jutri še lahko šlo kaj doluser posted image

Zdaj sem se ravno namučila z eno jabolkouser posted image  Tako dobro je izgledala, da sem kar pozabila, da mi jabolka ne grejo preveč...Komaj je šlo...user posted image

Čestitke vsem sotrpinkam, ki se trudite...tud če je šlo malo dol, važno je, da je šlo!! Le vztrajat moramo in se spodbujat.

Bomo zmogle?? Bomo jaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 8:51:36   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz sem šla pa dol -3300


Al skupno, al v zadnjem tednu?

Tole z bruhanjem in driskanjem smo imeli pa mi malo pred novim letom, cela familija se je razvrstila,  ena od ta malih je morala pa tudi na infuzijo in to 2x, ker ni mogla piti, je imela vneto grlo. Pa načistila in naprala sem se tudi, kot že dolgo ne. Je bilo bruhanja... Ena je prvikrat bruhala v stajci z igračami, druga v posteljici, ta veliki dve pa sta pobruhali, ena hodnik ko je tekla na wc pa ji ni uspelo do tja prit, druga pa v sobi po tleh. No, potem, ko smo pričakovali in se pripravili na bruhanje je bilo že lažje.

Upam, da čimprej mine!user posted image

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 18.1.2010 8:54:22 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 9:02:19   
aleži
Dobro jutro,

v petek sem tudi jaz imela nekam slab dan z bruhanjem in driskanjem (ali sem  kaj takega pojedla ali pa mi je ostal virus od sina, ki je prebolel v nedeljo, čeprav je minilo 5 dni). Tako sem bila prav boga, ma v soboto sem bila spet kot rožica!

Danes sem veselo na delu. S seboj imam sadje, pijem kavico,...

Zjutraj sem se tehtala in kg so isti user posted image . Sem pa vseen o vesela, ker mi je že mama rekla,da se mi vidi, da sem šla dol in to je tudi moja motivacija za naprej.

Vsem bolanim še user posted image user posted image , vsem zdravim pa user posted image user posted image .

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 9:15:41   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz sem šla pa dol -3300


Al skupno, al v zadnjem tednu?

Tole z bruhanjem in driskanjem smo imeli pa mi malo pred novim letom, cela familija se je razvrstila,  ena od ta malih je morala pa tudi na infuzijo in to 2x, ker ni mogla piti, je imela vneto grlo. Pa načistila in naprala sem se tudi, kot že dolgo ne. Je bilo bruhanja... Ena je prvikrat bruhala v stajci z igračami, druga v posteljici, ta veliki dve pa sta pobruhali, ena hodnik ko je tekla na wc pa ji ni uspelo do tja prit, druga pa v sobi po tleh. No, potem, ko smo pričakovali in se pripravili na bruhanje je bilo že lažje.

Upam, da čimprej mine!user posted image


Sem se pol še enkrat tehtala v gatah kot ponavadi in je blo 3.500 manj. se pravi, da je frotirasta pižama 200g.user posted image

Ne en 3.500 je vse skupaj, bog ne daj, da je to šlo samo ta teden dol, bi blo res preveč, ker še ene 2,5 kg pa sem na svoji idealni teži. 58 kg.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 9:20:28   
Pigy
Pozdravček vsem skupaj. Evo sem preživela cel vikend, no včeri sm grešila, eno rezinico suhe salame sem pojedla- oči so ble tok lačne da sem morala.user posted image .

Punce bravo za izgubljene kg..user posted image user posted image user posted image , kar tako naprej.
Sem pa vesela, kr se nisem tehtala od petka in vidim da imam točno 79 kguser posted image . Se pravi  da sem šla dol 1,4 kguser posted image , skupaj odkar sem začela 3 kg, res lepo, čeprav se mi pozna edino to, da nisem napihnjena tolk, pa tud zgleda da se je želodec navadil, kr nisem nič lačna, včeri zvečer nisem večerjala, kr nisem mogla, sem mela kosilo ob 14ih in sem jedla zeljeuser posted image . Sem samo dve šalci čaja spila.
Sem se pa malo polenila, nič več ne hodim, tko da bom šla kar danes mal v akcijo, pa še kako telovadbico si omislit user posted image

Vsem, ki ste še bolani pa upam da vam bo čimprej bolje. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Pigy -- 18.1.2010 9:22:25 >

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 9:23:45   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz sem šla pa dol -3300


Al skupno, al v zadnjem tednu?

Tole z bruhanjem in driskanjem smo imeli pa mi malo pred novim letom, cela familija se je razvrstila,  ena od ta malih je morala pa tudi na infuzijo in to 2x, ker ni mogla piti, je imela vneto grlo. Pa načistila in naprala sem se tudi, kot že dolgo ne. Je bilo bruhanja... Ena je prvikrat bruhala v stajci z igračami, druga v posteljici, ta veliki dve pa sta pobruhali, ena hodnik ko je tekla na wc pa ji ni uspelo do tja prit, druga pa v sobi po tleh. No, potem, ko smo pričakovali in se pripravili na bruhanje je bilo že lažje.

Upam, da čimprej mine!user posted image


a so meli otroci kej krčev? ker ta starejši skozi joka, da ga zvija, ne vem kaj naj mu dam. baje obstajajo neke kapljice bio gaja, a kej veš?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 9:55:04   
Bojana82
Dobro jutro punce user posted image ...

No, tudi jaz sem se stehtala in mi je šlo v tem tednu dol 1.70kg, torej vsega skupaj točno 6.0kg in sem sedaj na 72.1kg.....ma kolk se ponosna nase user posted image , do sedaj sem dieto speljala brez vsakega greha....

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 10:31:43   
lunca144
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo punce,kok,lepo je videt tele minuseuser posted image user posted image user posted image user posted image supercauser posted image
Rada,bi pa samo komentirala,kar se tiče ispuščanja obrokov,ne tega počet,tudi če ni prisotna lakota,je treba nekaj malega pojest,ker drugače se bo upočasnila prebava,metabolizem,in takoj,ko bi začele malo več jest,bi se začele ponovno redit,tako,da,je treba jest,vsaj 5x na dan,če ne gre,pa pol jaboljka,al pa ena mandarina,kar koli,da vžgemo svoj metabolizen.Samo toliko,nočem pametovat,samo dobronamerni nasvet.

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 10:47:19   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo punce,kok,lepo je videt tele minuseuser posted image user posted image user posted image user posted image supercauser posted image
Rada,bi pa samo komentirala,kar se tiče ispuščanja obrokov,ne tega počet,tudi če ni prisotna lakota,je treba nekaj malega pojest,ker drugače se bo upočasnila prebava,metabolizem,in takoj,ko bi začele malo več jest,bi se začele ponovno redit,tako,da,je treba jest,vsaj 5x na dan,če ne gre,pa pol jaboljka,al pa ena mandarina,kar koli,da vžgemo svoj metabolizen.Samo toliko,nočem pametovat,samo dobronamerni nasvet.


Jaz sem ga pa včeri izpustila, ker nisem bla lačna. user posted image Ok bom pa upoštevala tvoj nasvet, bom raje pol kako sadje pojedla.  Ponavai tud zajtrkujem nikol ne, no res more bit, da pojem sadje. Samo user posted image spijem.



(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 11:02:02   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz sem šla pa dol -3300


Al skupno, al v zadnjem tednu?

Tole z bruhanjem in driskanjem smo imeli pa mi malo pred novim letom, cela familija se je razvrstila,  ena od ta malih je morala pa tudi na infuzijo in to 2x, ker ni mogla piti, je imela vneto grlo. Pa načistila in naprala sem se tudi, kot že dolgo ne. Je bilo bruhanja... Ena je prvikrat bruhala v stajci z igračami, druga v posteljici, ta veliki dve pa sta pobruhali, ena hodnik ko je tekla na wc pa ji ni uspelo do tja prit, druga pa v sobi po tleh. No, potem, ko smo pričakovali in se pripravili na bruhanje je bilo že lažje.

Upam, da čimprej mine!user posted image


a so meli otroci kej krčev? ker ta starejši skozi joka, da ga zvija, ne vem kaj naj mu dam. baje obstajajo neke kapljice bio gaja, a kej veš?





Naše niso mele krčev, samo preden jih je prijel za kakat jih je zašraušal, pol k je šlo pa ven je blo pa v redu. No, pa sem jim vseeno dajala Linex, ker sem ga imela ravno doma, drugače je pa bio gaja tud u redu, mogoče še bolj.


< Sporočilo je popravil 4pikice -- 18.1.2010 11:03:37 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 11:04:28   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz sem šla pa dol -3300


Al skupno, al v zadnjem tednu?

Tole z bruhanjem in driskanjem smo imeli pa mi malo pred novim letom, cela familija se je razvrstila,  ena od ta malih je morala pa tudi na infuzijo in to 2x, ker ni mogla piti, je imela vneto grlo. Pa načistila in naprala sem se tudi, kot že dolgo ne. Je bilo bruhanja... Ena je prvikrat bruhala v stajci z igračami, druga v posteljici, ta veliki dve pa sta pobruhali, ena hodnik ko je tekla na wc pa ji ni uspelo do tja prit, druga pa v sobi po tleh. No, potem, ko smo pričakovali in se pripravili na bruhanje je bilo že lažje.

Upam, da čimprej mine!user posted image



Naše niso mele krčev, samo preden jih je prijel za kakat jih je zašraušal, pol k je šlo pa ven je blo pa v redu. No, pa sem jim vseeno dajala Linex, ker sem ga imela ravno doma, drugače je pa bio gaja tud u redu, mogoče še bolj.

a so meli otroci kej krčev? ker ta starejši skozi joka, da ga zvija, ne vem kaj naj mu dam. baje obstajajo neke kapljice bio gaja, a kej veš?



Ja sej to je najbrž problem, ker on nima driske ampak samo bruha.user posted image Zdej je zaspal, bogi je res.

Jaz sem pa že jedla juho z rižem kaj naj ne vem. Bom morala počakat, da se poštelam tudi jaz. No hb mam samo še 2,5 kg za dat dol, ni tako hudo, ampak je hudo, ko si zagnan in imaš voljo, se lotiš dijete, pol pa takole. Danes bi moral bit oh dan, ampak ni varjante da sploh kej takega spravim vase, pa čeprav je to moj najljubši dan. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 11:16:35   
lunca144
blaža in 4pikice,zavaju pikapoke,da se čim prej pocartateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 11:18:15   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: lunca144

blaža in 4pikice,zavaju pikapoke,da se čim prej pocartateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hvalauser posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 11:30:34   
4pikice
blaža- pri nas je bila driska pri ta malih potem, ko sta že nehali bruhat. So vam rekli za katrere viruse gre? Pri nas so bili Kalici virusi.

biogaja in linex sta pa samo za črevesje, tko, da ne verjamem, da bo kej pomagalo. trebuh lahko boli tudi zaradi napenjanja mišic, ker bruha.

Lunca144- pri nas je bilo to pred novim letom, je pa res, da tudi sedaj ta mali nista najbolj zdravi, sta obe na atibiotikih, ušesa, grlouser posted image , tako, da hvala za pikepoke

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 18.1.2010 11:34:53 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 11:49:08   
4pikice
PA bravo za minuse!


< Sporočilo je popravil 4pikice -- 18.1.2010 11:50:19 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 11:49:09   
lunca144
user posted image 4pikice,ja potem sta pa res bogi,upam,da se čim prej pocartata,sam je pa user posted image s temi virusi ,pa še vnetje ušesk,ki se tako rada ponavljajo,pa boli fajn,na še ne koš pokic,pa upam,da bodo kaj zalegleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
.............tud zate so blaža,kar vzami si jih,pa bo bolje

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 11:54:12   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

blaža- pri nas je bila driska pri ta malih potem, ko sta že nehali bruhat. So vam rekli za katrere viruse gre? Pri nas so bili Kalici virusi.

biogaja in linex sta pa samo za črevesje, tko, da ne verjamem, da bo kej pomagalo. trebuh lahko boli tudi zaradi napenjanja mišic, ker bruha.

Lunca144- pri nas je bilo to pred novim letom, je pa res, da tudi sedaj ta mali nista najbolj zdravi, sta obe na atibiotikih, ušesa, grlouser posted image , tako, da hvala za pikepoke


Mi smo bli včeraj pri dežurnem in tam nimajo laboratorija tako, da so rekli, da naj imamo potrpljenje.user posted image

če bi se še slabšalo bomo šlo še do naše P, ma še malo počakamo, ker sem klicala in pravi, da je okoli 4 dni taka viroza trebušna.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 11:57:35   
4pikice
lunca hvala! ja vem kako je z ušesi, je mela naša ta velika do 4. leta non stop vnete, pol pa kot da bi odrezal, se je nehal smo od sebe. brez operacije mandlov in žrelnice!

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 12:02:19   
lunca144

IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

lunca hvala! ja vem kako je z ušesi, je mela naša ta velika do 4. leta non stop vnete, pol pa kot da bi odrezal, se je nehal smo od sebeuser posted image user posted image user posted image . brez operacije mandlov in žrelnice!

Hecno,mi pa brez vnetja ušesk,brez kakih angin,in smo morali vseeno na operacijo za mandeljne in žrelnico,ker je mel tako velike,da ni mogel normalno dihat ne govorit,spal je obupno,sedaj,pa normalno spimo,jemo,govorimo,tud prehlajen ni velikokrat,tako,da je 100% bolje,sedaj pa greva še s tasrednjim na pregled,ker pa sumim da slabše sliši,zaradi povečane žrelnice,drugače pa tud vse ok.

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
18.1.2010 12:08:27   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: 4pikice

blaža- pri nas je bila driska pri ta malih potem, ko sta že nehali bruhat. So vam rekli za katrere viruse gre? Pri nas so bili Kalici virusi.

biogaja in linex sta pa samo za črevesje, tko, da ne verjamem, da bo kej pomagalo. trebuh lahko boli tudi zaradi napenjanja mišic, ker bruha.

Lunca144- pri nas je bilo to pred novim letom, je pa res, da tudi sedaj ta mali nista najbolj zdravi, sta obe na atibiotikih, ušesa, grlouser posted image , tako, da hvala za pikepoke


Mi smo bli včeraj pri dežurnem in tam nimajo laboratorija tako, da so rekli, da naj imamo potrpljenje.user posted image

če bi se še slabšalo bomo šlo še do naše P, ma še malo počakamo, ker sem klicala in pravi, da je okoli 4 dni taka viroza trebušna.user posted image


Sej mi tudi ne bi vedeli pa je bila ta mala v bolnici in tem vse pregledajo , kri, vodo, blato. Domač zdravnik pa lahko reče samo, da gre za trebušno virozo, dokler se kaj ne zakomlicira. No, upam, da pri vas hitro mine. Glej, da bo dovolj pil, da ne dehidrira- nekako 1 dcl na 1kg teže, naši sta morali popiti 9 dcl na dan, za vsako bruhanje pa še 1 dcl več. Pa prašek za rehidracijo tudi priporočam in pije naj sladkan čaj, zaradi glukoze.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?