|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 13:00:32   
amelie
jaz tud zaprisežena koruznica, he he user posted image user posted image

Cojka, moj divjak se vsak dan obrača, tudi po večkrat. Ravno zdaj mi po mehurju hodi, zjutraj pa me je v rebra brcnil. Včeraj popoldne pa me je tako močno brcal v predel levo od popka, da sem se že bala vsake naslednje brce user posted image  Ne vem sicer, koliko je to okej, da tako menja položaje, ampak tako me vsaj ne boli vedno na istem mestu. user posted image
Glede previjalne v kopalnici - meni je ful žal, da tam nimava prostora, ker se mi zdi, da je najbolj praktično. Sem bila dolga leta varuška malih pamžkov, pa vem, da je bilo najbolj ugodno previjat v kopalnici.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 13:01:45   
Bobek75
Ojla,

zgleda, da je luna spet vplivala na veliko neprespanih nosečk.

zgaga user posted image grrr, tudi mene daje, čeprav imam tri povštre pod sabo. Baje pomagajo visoko vzglavje in manjši obroki večkrat na dan.  Jaz sem še vedno v testiranju tega recepta in do zdaj še ni pomagalo.....user posted image


spanje Spim že skoraj sede. No, če se obrnem na levi bok, potem levauser posted image ni zadovoljna, če se obrnem na desni bok, pa desni user posted image ni prav. Če sem na hrbtu, mi ležita na trebuhu, to pa meni ni prav, ker mi dela slabouser posted image . Ampak mi ponoči ni dolgčas- user posted image user posted image tako brcata, kot da tekmujeta katera bo bolj živahna. Zgleda, da dobimo še dve "mirni" punčki.user posted image



kepica v Ormoškem vrtcu ponavadi nobeno leto ni bilo problemov za dobit jasli, zato nič obupavat in lepo pokliči v vrtec. Pogoji za sprejem so napisani, ker morajo bit, še posebej, če je velik naval. Ampak so zelo fleksibilniuser posted image user posted image user posted image in odprejo toliko skupin, kot je otrok- no, vsaj do letos je bilo tako.


poroke čestitke vsem!!! Mi2 ostajava na koruzi - sva še premlada za porokouser posted image user posted image user posted image .


priznanje očetovstva hvala vsem za izkušnje in nasvete. Tokrat bova poskusila urediti to pred rojstvom.


zatekanje punce, veliiiiiko vode, pa čimmanj soli in počitek, pa noge v luft!!!user posted image


Lep dan in mirno noč!




(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 13:02:37   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Chi_Pita



nizy bom vedla v ponedeljek povedat (takrat sem naročena pri dietologu), če je zaskrbljujoč moj sladkor ali ne. Pa kako si ti uskladila dieto in delavni čas? Jaz nikakor ne morem redno jest.





jaz sem bila v bolniški, ker je bilo treba na vsake 14dni na kontrole hodit, pa tam čakat 2-3ure na izvide , pa nasplošno na vsrsto čakat , ker niso user posted image nič priviligirane user posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 13:05:52   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

memole user posted image user posted image user posted image user posted image dobro vsaj eden bo imel laske, ker prej so bili brez...zdaj pa res sumim, da nosim v sebi user posted image , samo da me občutek ne varauser posted image , do zdaj me niuser posted image user posted image user posted image user posted image

wannabemommy jaz pa še rupuruta nimam, ker so se mi zdaj začele težaveuser posted image ...bog ne daj, da kaj mlečnega pojem, je potem še huje gggrrrrrrrrruser posted image

[/quote
Jaz ga tud nisem mela, pol pa smo imeli enkrat sred noöi intervencijo v lekarno no zdaj ga mam pa kr na rezervi, sej ok pomaga da zaspiš, sam če pa se pol zbudiš pa ista pesem dalje, norišnica. Meni je po mlečnih izdelkih tud grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image , tak da ti odkrito povem sploh več nevem kaj naj jem oz pijem pred spanjem., ker tud voda mi ne paše

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 13:28:58   
Izabela_07
Za mano ena srednje prespana noč - včeraj sem vstala ob 3:30, danes pa sicer ob 6:30 ampak se mi zdi da nisem nič spala... da sem skoz slišala mojga kako smrči, sina, kako je prilezel k nama... v glavnem zmatrana sem do konca! Ampak ko vas berem, še tale problem z zgago... to me na srečo zaenkrat še ni doletelo!

Čestitke za poroko!!! Midva še vztrajava na koruzi

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 13:40:24   
Anonimen
Chi_Pita ti imaš pa res ogromno varušk na voljouser posted image Jaz pa nobeneuser posted image . No pa sej bomo videli sproti kako bo stvar.

cojka sej veš stvari se vedno zavlečejo pri obtnikih. Vem kako je, ker je moj vodovodar. Sam veš kaj je pa najhuj, da če bi doma npr puščala pipa bi to odlašal do ne vem kdaj. Domači smo vedno zadnji na vrstiuser posted image


(odgovor članu Izabela_07)
  Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 14:12:34   
memole
Ejla!

Jaz sem bla spet pridna!user posted image user posted image
Kosilo se mi kuha bo tenstan krompir in hrenavke!

Nataša mene je dajala zgaga tudi prvič in se je Lara rodila z laski in to čist črnimi pa niti eden ji ni odpadel!user posted image user posted image

Vrtec nekoč si ga dobil tudi med letom sedaj pa je kot loto če maš srečo prideš not če ne poskusi šeenkrat!
Jaz upam da bom dobila vrtec,če ne bo pa kot Lara šla pač z dvemi leti v vrtec oz z 2,5!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 14:13:32   
Kepica83
Hej bejbe moje!
Jaz pa že cel dan poležavam. Že 2 dni imam tako trd trebuh da nevem kaj naj. Popijem 3 magnesole čez dan pa nič ne pomaga. Upam da niso to spet kaki popadki. Sem rekla da hočem zdaj do aprila zdržat brez bolnic. user posted image  bomo vidli upam da se to kmalu umiri, če ne spet pot pod noge in v MB na ctg. Samo danes ponoči me naj ne zvije ker moj gre v nočno in nimam nikogar da bi me peljal. Mi pa je res čudno to otrdevanje. Tak hudo še ni blo. Včasih me je prijelo pa spustilo. Zdaj pa že dva dni skozi non stop, kljub magnesolu. user posted image  rahlo sem že jezna.

Zgaga.... uh punce meni je zdaj malo bolje. Pridejo pa dnevi ko se malo priklonim in imam polna usta. Sem brala da to zaradi lege otročka in pritiska kam.

Cojka ja možno da se je obrnil. A obrata nisi čutila? Sicer boš brce še tudi čutila vsepovsod oz. to bodo bolj njegovi premiki. Ker naša beba je že dooolgo obrnjena pa včasih brca na levi strani, včasih na desni, pa v mehur, in v trikotnik.. pa sem tudi mislila da smo se spet obrnili pa se nismo. In upam da ostanemo tako. Edino manj mehur trpi sedaj ko smo obrnjeni. Ker ima tam glavico in je dokaj pri miru. Prej pa je bilo non stop brcanje v mehur.

To da je čas za obrat do 36 tedna.... ni res. Poznam punco ki je mogla v 34 tednu it na obrat v LJ da so ji otroka obrnili. V kolikor boste pol proti koncu prepričane da še otrok ni obrnjen povejte vaši G naj vam da seznam vaj, kako lahko pomagate otroku pri obratu. Če to nebo uspelo bo treba v LJ, kar pa je kar malo boleče. Sploh če ti ga morajo ročno obrnit.

Bobek 75 a ti si pa iz našega konca?user posted image  Hvala za info. Si me kar pomirila. Upam da se bo dalo to glede prebivališča zmenit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 14:30:48   
NATAŠA35
cojka zdaj sem pa jezna kot user posted image ...sem poslala mail in mi do sedaj niso odgovorili, pa sem jih kar poklicala...sej ne rečem, da niso prijazni, samo je rekla, da vas ne morem vpisat preko spletne strani, ker nimam statusa direktorja, pa zakaj to ne napišejo na strani, pa še noben mi tega ni povedal, grrr....zdaj bodo poklicali pod tega, ki so ti dodelili in ga prosili, če dovoli prepis pod mene...ko dobim odgovor, ti povem, ok...sorči tega nisem vedela, drugače bi pisno uštimale pa bi bilo vse ok...do sedaj nisem z njimi imela probleme...

memole ko rodim, ti sporočim, če tvoja teorija drži user posted image user posted image

punce mejte se, jaz grem lepo domov, so šefi šli, zdaj pa lahko še mi pobegnemo prejuser posted image user posted image ...grem vozek gledatuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 14:38:50   
Venera
Pozdravljena dekleta... po dolgem času! :)
Vidim, da se pogovarjate o ZGAGI. Jaz vem samo to, da sem imela v prvi nosečnosti tako močno zgago, da mi je mož moral še na porodno posteljo prinest Rupurut - v porodnišnici ga namrelč niso imeli!user posted image . No, kar pa pri tej nosečnosti prakticiram pa je DONAT. Vsak dan spijem po malem tu in tam malo Donata, in je problem rešen.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tako, da drage moje, toplo priporočam DONAT Mg.

Sem pa slišala tudi eno anekdoto, da če te matra kislina, da takrat otročku lasje rastejo. No, in ko se je naša princeska rodila, je imela na glavi tako črno čupo, da so jo vsi zdravniki občudovali!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Tako, da se zdaj sploh ne sekiram, bo vsaj imela laske!
Aja, zdaj imamo že 3 x potrjeno, da je user posted image . In mi vsi smo zelo veseli.

Chi_Pita, jaz tudi moram na trojni test, ampak moja zdravnica ni panike zagnala. Je rekla, da bi bilo dobro, da mi naredijo test, ker sem imela 8,1. Je pa pri tem testu tako, da moraš bit tešč, pa prejšnji večer ne smeš več po 18. uri nič jest. Ti pa kaj dosti ne pomaga, če se samo en dan prej paziš sladkarij, ker ta test pokaže sladkor v krvi za par dni nazaj! Jaz močno upam, da nimam sladkorne, ker takrat ko sem šla na test, sem kar fajn prek grešila!user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede vrtca imamo tudi mi srečo, imamo obe babici, ki pazita že našo princesko in ko bom končala s to porodniško, bosta prevzeli še to. Jeseni pa gre ta prva tudi že v šolo, tako, da se bo kar dobro izteklo. user posted image user posted image user posted image user posted image Smo zelo veseli!

Tako, drage moje, počasi pa bomo že v ciljni ravnini, a ne !user posted image user posted image user posted image
Porodniška se tudi že približuje, kar me nadvse veseli.user posted image

Lep pozdrav vsem, pa držim, da vam Donat pomaga!user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   [Brisano sporočilo]
15.1.2010 15:17:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 15:49:09   
Di_Di
cojka sem že mela namen zmenit s kolegom, da grem gor.. pa sem klicala starše, da vidim kaj delata, pa sta rekla da bi prišla na obisk.. tko da so na poti k nam.. tko da ne bo nič s presenečenjem. kaj drugič ko bo mal pozabu.. itak bo še hodu na tekmovanja tko da bo še prilik. je blo pa res lepo od njega, ker sem ga full pogrešala user posted image
kar se obračanja tiče... se tud moj nonstop neki obrača... 1x me v mehur drugič v popija... pa med rebre... še se bo obraču boš vidla, vsaj se neki časa..

nax kar se tiče varušk.. nisi edina.... moja dva sta v trbovljah, negova dva pa na koroškem... mam sicer sestro ki puam da mi bo kdaj pa kdaj popazila malega, sam tudi ona ima svojo družino, obveznosti, službo, šolo...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 16:08:15   
katy83
pozdravljene punce.

Danes pišem bolj pozno, ker sem se malo potepala po mariboru. Zjutraj sem bila v laboratoriju, te pa če sem že bila v mestu, pač ne gre mimo trgovin, ne? No, saj zapravila nisem nič kaj, le našemu user posted image  sem kupila en body, pa piše gor: I am the owner of a milk bar. user posted image  Sem Kupila v Kiku, 2,79€. Saj so imeli še full lepih stvari, samo kaj če imam prepoved karkoli kupovat, ker dobim full cot. Samo nekaj za dušo je pa vseeno treba. user posted image
Sem bila še pri kolegici na obisku, pa mi jedala 2 veliki vrečki cotik, pa še 3 vrečke me čakajo pri eni sorodnici, tako da...Po moje bo že to preveč.

Cojka - no, če si res pripravljena biti naša obveščevalna služba, potem ti od danes naprej poklanjamo čin obveščevalke. user posted image  ti pošljem št na ZS.

Getreal - ah, ne boš edina, ki boš na koruzi. Tudi jaz sem tu, tako, da ne skrbi.

Neka_noč - menda si ti rekla, da so ti na CSD komplicirali glede očetovstva. Ja, tudi meni se je to zgodilo. Sicer sem takrat samo za info spraševala, ampak je tak rekla, češ kaj zdaj mladi kompliciramo, pa to prej delamo, da se to vse po rojstvu lepo naredi tako kot treba. user posted image   Ja, pa ja. Mi2 greva vse to rihtat nekje na sredini februarja.

kepica in Nincy - pazita se vi2, no. Saj vse ostale tudi, samo vi2 še bolj, če so težave. user posted image

Aprilčica - ti tudi se čimprej pozdravi. user posted image

o, Venera se nam je javila. user posted image  lepo. user posted image  Čestitke za user posted image .

vrtec - menda sem že povedala, ne vem. Namen imam dat otroka v vrtec septembra 2011, ko grem jaz delat pripravništvo. letos marca ga grem vpisat na čakalno listo.  Če vrtca takrat septembra2011 ne bom dobila, hm, ne vem. Res, da je tast v penziji, ampak ravno celih 6 mesecev, ko bom jaz imela pripravništvo, ne bi rada njega obremenjevala. Bomo videli. Sicer pa v naši občini še vrtci niso ravno polni, tako da mislim, da kar bo...user posted image

lep pozdrav, se pišemo še kaj.
Katy


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 16:11:51   
Anonimen
Pozdravljene drage moje!

Po dolgem času se vam spet javljam. Smo na polno zaposleni z večanjem kopalnice, ki bo dobila novo podobo. Moj bauci pridno podira stene in jih na novo postavlja, jaz pa iščem kopalniški blok, ki bi mi bil všeč in ne preveč drag. Upam da kmalu kaj najdem. Izbiranje keramike pa še pride. Živce mi para ta prah, ki ga je vsepovsod ogromno, brisat se ga pa še ne splača, kr ga je vsako minutko več user posted image ... Ah bom morala to pretrpet, potem bo pa spet vse tak kot mora bit!

Čestitke za vse uspešno opravljene preglede.user posted image Za vse, ki pa imate kakaršnekoli težave pa user posted image user posted image user posted image


Mene je nekaj dni nazaj zvečer tud strah zgrabil, sem mislila da so se začeli popadki. Grozna bolečina čez cel trebuh in križ. Niti premikat se nisem mogla kaj šele da bi prav sapo zajela. Odstranla sem ve blazine in odejo, se vlegla na ravno in ugotovila da je to samo hudo napenjanje. Potem sem se spomnila da sem dan prej na obisku pri babici jedla fižol in repo, to pa je bil razlog za moje težave ta večer. user posted image user posted image user posted image

Tud mene žge zgaga, ampak samo po raznih sadnih sokovih (gosti, sirupi), zato se jih na polno izogibal, če se jih le da. Če se prekršim in spijem kaj od tega kar mi povzroča težave, si nalijem skodelico mleka in ga mam na nočni omarici, ko me zažge, naredim dost malih požirkov in po enih 3 serijah teh požirkov je zgaga odpravljena user posted image , pa pravijo da je po mlečnih izdelkih še huje- pri meni to ne drži... JUPI! user posted image

4.1. smo imeli pregled, vse je v najlepšem redu. Poslušali smo srčka, g. je naredila ginekološki pregled (naredila mi ga je še vsakič, razen ko smo imeli uz) trebuha mi pa še niti enkrat ni izmerilauser posted image .

Ve katera, če je treba po 30. tednu naredit še kak uz (ugotavljanje lege ipd.)? Vrjetno že a ne?

Nič, mislim da sem napisala zadost.

Aja, še NP:

  Malenaa89(20) Marjeta na Dr. polju (1., 1. )user posted image   +7,5 01.02.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 16:38:11   
Anonimen
Jaz sem zadnjič na 3d vprašala če je že obrnjen, pa je rekla, da ne. In tud brca še vedno spodaj. Tako da mi še čakamo na obrat.

Mene pa zgaga še nič ne pečeuser posted image sam da ne bom prezgodi vesela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 18:58:16   
neka_noč
Živjo user posted image

Tudi naš user posted image se obrača. Enkrat so brce zgoraj, drugič spodaj. Čutim pa tudi, da me z rokicami in nogicami "brca"/"praska" - še največkrat ko je prečno  user posted image Takrat čutim tudi rokice. Mi je prav hecno, ker v prvi nosečnosti tega (vsaj ne tako) sploh nisme nikoli čutila. Moj prvi sin je bil v medenični legi do konca, se sploh ni nič obrnil. Na koncu pa je bil prečno.
Ta user posted image pa se obrača, a je očitno tudi zelo rad prečno. user posted image No, itak bom imela Cs. tako da se ne sekiram kaj preveč.

Zgaga pa me nič ne daje. Hvala bogu. Tudi v prvi nosečnosti me ni. Ja, pa se je rodil "golobučnež". user posted image  
Edina težava je hitro rastoči trebuh in ko si obuvam čevlje, se mi dogaja, da mi hoče iti vse ven. "Bruhko". user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 19:01:30   
nejanejc
ojla :)

jst sem pa danes dobila po posti lezalnik za otrocicka, tak cist navaden... Si paketa s ene upam odpret :) Tak, cist navaden, brez igrack je. Prva rec,ki sem jo kupla za otrocicka :)

sem sla kupit se en modrc od Lisce, sem ga narocila, modrega, ker mi roza ni vsec-sam tazga so meli mojo stevilko....

drzim pesti, da bo zgaga popustila in vse druge tegobe na minimum šle...

lep vecer vsem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 19:02:21   
Anonimen
neka_noč a ti boš mela CR zato ker si ga mela že prvič al je kak drug razlog?

nejanejc kje si pa naročila ležalnik?


< Sporočilo je popravil nax05 -- 15.1.2010 19:03:17 >

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 19:06:22   
photo
Ojla! Še dobro, da vas berem, da zvem, da morava poskrbeti tudi  še za očetovstvo.... Koruznika pač. In danes že 10,5 let...user posted image   Ampak kot razumem, je to samo en zapisnik o priznanju, ki ga naredijo na CSD.

Danes je bil super dan, sem šla malo v službo pogledat in sem dobila en kup nasvetov, idej in napotkov. Še šef je razlagal, kako je bilo, ko je njegova žena rodila in dojila in kok je mela premal mleka pri ta drugem sinu... (okeeej, men se to zdi čist neprimerno, glede na to, da sem ženo enkrat tudi spoznala in da šef mora pač bit šef, ne pa moj pr'jatu). Mi je pa bilo fajn slišat, od drugega sodelavca, ki se mu je hčerka rodila sredi aprila, da je šel še istega leta že julija na morje. Ker jaz tud mislim, da bi tam enkrat avgusta šla na morje za kak teden. Kakšen grški otok.

Zgaga je pa zaenkrat edina stvar, ki me je obšla. No, pa noge mi tud (še) nič ne zatekajo. Največji moj problem so kile user posted image ,  pa nespečnost....

Moja pikica pa je bolj/mamj v isti legi. Nič še ni probala, kako je, če bi se na glavo postavla. Brcike čutim ali okoli levega kolka, ali pa globoko notri proti mehurju. Na desno stran tud še ni nič sprobala...Je pa res prou luštno opazovat....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 19:08:36   
marjanaj
cojka user posted image bos imela pravega akrobata, ce se kar malo naokoli obraca user posted image brce nad popkom bi res lahko pomenile, da se je user posted image obrnil. Meni je nazadnje G rekel, da ze ima glavo spodaj in noge zgoraj in moram rect, da me zdaj skoz v rebra nabija user posted image ti lump, kaj sele bo, po moje bo celi nagajivcek. Ce bo se trmast po meni, bo pa sploh joj... Moj fotr je na meni toliko kuhavnic zlomil, ker mi ni mogel moje trme ven zbit user posted image

previjalna v kopalnici jaz sem si to tudi vedno zelela, ampak je zdaj v bloku kjer ziviva to nemogoce. Kopalnica ima 2 x 2 m in nad pralnim strojem v kotu je se bojler, tako da ne bo nic s tem... Bo kar v tamali sobici user posted image

kepica83 drzim pesti za tvojega busija da te bo bolj ubogal user posted image


neka_noc user posted image jaz imam iste probleme z obuvanjem user posted image , na sreco pridem domov ko je moj user posted image doma, pa me potem vsaj sezuje on user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 19:27:35   
photo
Aha, še tole sem hotla vprašat:
A je kateri, ki se je cepila za mexican flu/ swine flu kaj žal, da se je?



(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 20:28:36   
neka_noč
Nax CS naj bi imela zato, ker sem imela predhodno že Cs in je g rekla, da je nevarnost, da maternica poči med popadki - ona mi ga je v prvo delala in tudi več imam razrezano kot je navadno.... ker so prvega komaj ven dobili. Mi je žal, ker sem si želela roditi vaginalno... user posted image

Marjanaj ne sekiraj se zaradi previjalne. Mi smo jo imeli tudi prej v spalnici, pa sedaj jo bomo imeli tudi - meni je tako bolj praktično. Previjala sem namreč tudi ponoči... Ko pa smo ga kopali, smo imeli še eno previjalno blazino na pralnem stroju (pa je bil tudi gor bojler) in je bilo čisto ok.

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 21:39:41   
marjanaj
neka_noč vidiš, to se pa nisem spomnila.. lahko imam previjalno mizico z vsem kar pripada zraven user posted image v ta mali sobici, v kopalnici na pralnem stroju pa eno previjalno blazino user posted image Odlicna ideja! Hvala za nasvet user posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 21:40:11   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: photo

Aha, še tole sem hotla vprašat:
A je kateri, ki se je cepila za mexican flu/ swine flu kaj žal, da se je?





Kaj pa je to?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 21:41:09   
tropical
Ne bom vas danes brala, ker se zelo slabo počutim bruham cel dan, tako da ne smem ni jest drgače gre vse v wc. Malo juhe sem po požirkih cel dan pila.
S prva sem mislila da bom bolana da je kakšna viroza, ampak ni.
Baby brca kot nor še posebno ga čutim v želodec. Full me boli. Tako da zdaj se oslavljm, ker grem počivat. Lepo se imejte pa božajte, cartajte svoje bušiije.


Nočko.

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




avto moto
metalord666

ali zbirate avto moto?

da (17%)

ne (83%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!