|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 23:08:24   
nejanejc
hejla...

ma danes sem prov zmatrana, je vrtec mal pretezka tema za to uro :)

sem spala popoldan, ker sem zaspala na cesti in sem se odlocla, da jutri me pelje moj na siht, nazaj bom sla pa lepo z vlakom... no, ce pride moj sploh nazaj danes....

ja noge tud meni zatekajo... pa prepozno jem, sam prej si res nisem mogla skuhat danes.... s polnim zelodcem pa ne morem zaspat....

sem spet malo telovadla... sam tko, u easy...

lahko noc

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   [Brisano sporočilo]
14.1.2010 23:26:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
14.1.2010 23:49:43   
Getreal
nax05 evo tle je link, pa piše vse od tega kaj so pravice mamic študentk oz študentske družine: klik---->  http://www.svetovalnica.com/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=111
joj a res misliš, da se ne da dat dveh vlog??? user posted image Ker to bi tko zelo rešlo mojo rit, če bi se dalo...

cojka- si predstavljam, ja user posted image a tut kej z rokami mahaš zraven? user posted image user posted image user posted image

katy83 hahahaha umrla sem kmalu user posted image user posted image user posted image ritkovi in ustkovi hahahaha user posted image pa lulčkovi pluvajo po stanovanju hahahahaha umreš res user posted image user posted image user posted image

dacy sem vidla da si odgovorila mamiki 25 kar je tud mene zanimalo glede obračanja dojenčka...Ampak a ni tko da se zmerej težje obrne? user posted image Mene je kr mal strah kako bo to izvedla naša telovadka če bo čakala tok pozno user posted image čeprou moj lubi mi je reku da sem zmešana ker se že zdaj sekiram zarad tega, da pa ja otrok ni neumen, da bo po svetu hodu še 90 dni z glavo dol hihihi user posted image user posted image user posted image

neka_noč ti boš tud v lj dala v vrtec ane? kterga pa? Ampak kako pol oni to nardijo, če otrok še ni rojen, da oddaš že vlogo? user posted image jz zdej res ne razumem...kaj da naštimava z lubijem papirje in pol on sam teče po rojstvu do obeh vrtcev kjer bi mi oddali vlogo? jooooj ta vrtec me spravlja v obuuuuup...najraj bi kar tašči al pa mami rekla naj odpoved dajo v službi, da jim plačam varstvo user posted image user posted image user posted image

di_di joj a prou vse se boste poročile al kako?? user posted image user posted image user posted image jz bom edina ostala na koruzi al kaj? user posted image

tanjaklemen- to se ureja prej (zej nekje ti bodo težili, da lahko samo 60dni pred PDP in nič prej, nekje ti dovolijo kadarkoli med nosečnostjo) ali pa seveda kadarkoli kasnej..mislm pa da je pol več papirjev, če to kasneje delaš ampak nisem 100%, ker ne vem več kje sem to že brala...neka punca je pisala, da ti morjo pol še enkrat rojstni list od otročka izdat in popravljat al neka taka scena...v glavnem če ti zdravje dovoli poštimaj si prej user posted image

evo punce jz grem počasce spat..bodte pridne, veselo user posted image hahaha user posted image

< Sporočilo je popravil Getreal -- 14.1.2010 23:55:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 8:17:15   
NATAŠA35
očetovstvo se ureja ali pred rojstvo ali po rojstvu otroka, morata biti oba, zato vam priporočam, da to uredite prej, in potrdilo prinesete v porodnišnico, da vpišejo v rojstni list tudi očeta, ker drugače dobite tam prazno in ko podpišeta potem ponovno dobite rojstni list z popolnjeni podatki...bodite pozorne v porodnišnici, da vam pravilno napišejo ime in priiimek otroka ter vas, ker zelo rade hitro napišejo in kaj zašuštrajo...

cojka jih bom poklicala in vprašala, kaj je zdaj tole, ker govorijo, da ponovo je vse preko spletauser posted image

vrtec drage moje, na žalost med letom ne boste dobile vrtca, ker gre vse od septembra, tako da boste mogle ali ponucat babice in dedke ali pa si najdet privat varstvo do septembra2011...najbolje ko rodite, da date vlogo, da vas imajo noter, čeprav mogoče sploh ne bote dobile vrtca niti septembra 2011, ker so prvo na vrsti tisti, ki čakajo že od prej pa so jih zavrnili...na žalost, res....pa še tole, četudi bote že letos dale vlogo, bodo vašo vlogo obravnavali od aprila do maja, ko imajo komisijo...se vas razočarala, samo da vas spravim na realna tla...vem, kako je, ker sem dala že 3x tole skozi...

včeraj sem kupila tisto blazino za previjalno, in to kar veliko 75x80cm...sem pa kupila v zelo svetlo modri barvi z lepim tjulenčkom na srediuser posted image user posted image user posted image ...ta mi je bila najlepša, čeprav je plava in mi super paše na previjalko...danes gremo pa še malo v BC pogledat vozeke, pravzaprav grem mojemu dragemu pokazat, za katerega sem se odločila, pa da mi da zeleno luč za nakupuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   [Brisano sporočilo]
15.1.2010 8:32:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 8:34:25   
nincy29
uuuf se vi načvekate..sem na hitro prebrala in več kot pol že pozablauser posted image user posted image .
čestitke za opravljene izpiteuser posted image user posted image .

glede urejanja stvari..sem se tudi jaz  odločila da bova z mojim po vselitvi v novo stanovanje na veliko začela kupovat pa se pripravljat na bebiko.tako kot je kepica rekla nikoli neveš kdaj te preseneti pa moreš v bolnici celo nosečnost prebit.pa da mojega pošljem previjalno,voziček,cunike,kremice kupit??hm...neneneuser posted image user posted image user posted image
jaz sem še u večjem strahu zaradi teh bolečin ki so se učiri spet pojavile..v ne tako močni obliki ampak dovolj da sem morala tableto vzet in celo noč slabo spala.user posted image user posted image

učiri pa sva šla prstane naročit..naju okrog 460€ pride..stem da sva med najcenejšimi vzela..so nama v enih zlatarnih cifre cca. 1000€ ven metaliuser posted image user posted image user posted image

učiri sem po 8 dneh šla pogledat kako najino stanovanje napreduje..in moram rečt da je tako fajno stanovanje zdej da nemoreš verjet kaka spremembauser posted image user posted image ..danes nam samo še ploščice zafugirajo in potem je na vrsti samo če čiščenje in da znosimo vso robo notuser posted image user posted image ...



(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 8:40:01   
tintin
No pri nas v Kranju se dobi vrtec tudi med letom, ker ko se nabere 12 otrok morajo po zakonu odpret nov oddelek. In ponavadi se marca/aprila ravno odpre nov jaslični oddelek. Če temu ne bo tako bomo za par mesecev iskali privat varstvo. Za sept. pa običajno sploh ni težav.


Očetovstva
ne bova urejalauser posted image sva poročena in otrok je menda od moža user posted image Sicer pa mislim papirje za CSD urejat februarja, da se mi šteje še januarska plača.



Včeraj sva prodala previjalno, bomo kupil drugo. Ker smo se selili nam ta ni pasala nikamor. Prej smo jo imel v kopalnici, zdej bova imela eno Ikeino v dnevni.


Daje me nova tegoba, ki je res tegoba....sindrom zapestnega kanala...od katerega imam mrtvo/mravljinčasto desno roko od prstov do lopatice. Zelo zoprno, a pogosto pri nosečnicah...sem imela to že prvič in je izzvenelo šele 10 mesecev po porodu...tako da upam, da bo tokrat kaj prej.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 9:07:34   
nejanejc
hejla :)

dobro jutro... ma kako bi se spala.... neki sem kronicno utrujena... dobro,da bo kmal se zacela guzva v sluzbi, da ne bo "casa" bit zaspan...
sem pa re smojga prosla, da me odlozi v Ljubljani, on je sol pa naprej.. Nazaj bom sla pa z vlako, ker on hodi mal prepozno domov... zame...

cojka, horse.... mmmmmmmmm

tintin, a v Kranju se dobi vrtec pravis tud aprila... To bo blo pa fajn, ceprav bom delala v Ljubljani.... V Lj, ga bom sigurno tezje dobila.
Kasno previjalno ste pa v Ikei vzeli, ce lahko vprasam? Midva se ne znava odlocit...

nataša, meni je tud tista blazina lepa... pa mam tudi zeljo emt veliko previjalno.... we'll see

getreal, lahko pa se se ti porocis ;-) Sej ni tako slabo :)

ninchy, boga, nimas mira.. lepo pocivaj, pa srecno pri selitvi...

Lep dan!


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 9:28:37   
Chi_Pita
Da pozdravim še tukaj malo user posted image

NATAŠA  hvala za nasvet glede pitja vode, sam to sem itak že prejšnjič prakticirala oz kar non stop, pa mi je vseeno pokazalo sladkor 8,4 (photo) ... je pa res, da mi na tešče ni vzela krvi ampak samo uro po popitju tistega sladkorja. Ne vem, meni je to čudno, ker mislim, da bi mi vseeno mogla primerjat? user posted image

nizy bom vedla v ponedeljek povedat (takrat sem naročena pri dietologu), če je zaskrbljujoč moj sladkor ali ne. Pa kako si ti uskladila dieto in delavni čas? Jaz nikakor ne morem redno jest.

vrtec ... jaz bom dala vlogo šele po rojstvu. Bom videla kaj in kako, nekako upam, da otroka ne bo treba dati z enim letom v vrtec.  Tam nekje pri 2h oz 3h letih pa obvezno v vrtec.

katy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image he he sem se nasmejala. Moram mojmu pokazat user posted image

zatekanje moram povedati, da jaz zaenkrat ne zatekm ... imam pa občutek, da se bo tudi to kmalu začelo ... ne vem kaj narediti niti jaz glede tega (veliko vode, pa masaža, pa čimmanj slana hrana,...)

Očetovstvo ...mi2 bova to urejala, začetek marca oz konc februarja, ko grem rihtat za porodniško. Sem se tam zmanila, da mi bojo upoštevali še februarsko plačo in lahko prinesem papirje dan pred nastopom porodniške. user posted image Vsaj nekaj dobrega. user posted image Pri nas res ne komplicirajo glede tega user posted image

Se vidimo danes primorke user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 10:07:05   
Wannabemommy
Jutro čvekice

En dan ne berem pa že nastanejo mega romani, sej hočeš nočeš ne moreš sledit kr ste tak hitreuser posted image
Jaz sem dans čist aut, ful sem slabo spala me je zgaga celo noč mantrala, a ima še ktera druga stem probleme, kakšna rešitev? Namreč dvigjeno vzglavje to je meni kot da nimam ničuser posted image , za znoret....
Aha vidim da teče trenutno debata o vrtcih, mi bomo našega dali šele septembra 2011 ali pa celo 2012, nevem še kak dolgo bom doma , pri nas v Avstriji imamo na voljo namreč več možnosti in najdlje si lahk z otrokom doma 36 mesecev po porodu , res dobiš le 60% plače ampak si pa z otrokom in še vedno lahko greš občasno delat , ampak le toliko da ne presežeš 100 % plače. Tak da bomo vidli kako bo.
Aprilčica - čestitke za poroko in uspešno opravljen izpituser posted image user posted image


(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 10:09:09   
NATAŠA35
očetovstvo jaz ne rabim tega urejat, ker bo prvič uradno takoj vpisan kot oče, ker bova letos praznovala 5 let poroke, na 10 let podlage na koruziuser posted image user posted image

cojka madonca sem jezna kot user posted image ...čakam na njihov odgovor in ko ga dobim ti ga povem grrrrrrrrrrrrrrrrrr

chi_pita meni so vzeli kri tudi eno uro po popitem sladkorjem, pa je bil več kot idealen, zgleda da ti imaš malo povišan sladkor, ampak ne preveč...

nejanejc mi smo previjalno naredili sami, je kar široka in ima 4 velike predale in eno polico, zgornji del pa privit z vijaki gor, da stoji na mestu...do sedaj nisem imela te podloge, ampak kar deko, da je bilo bolj toplo user posted image , zdaj pa bom dala kako brisačo in plenico čez, pa bo tudi super...meni so tudi všeč velike previjalne mize, vseeno pa bo kar veliko prostora še za potrebščine zraven....

ninchy punca lepo počivaj prosim...

danes me je dajala zgaga za znoret, sploh nisem nič spala, ker se mi je nonstop dvigovalo in me vse peklo, tako da sem kar zaspane sorte danesuser posted image ...potem pa mi še server dol vrže in ne morem delat gggrrrrrr....važno da mi še net delauser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 10:17:30   
tintin
Nejanejc, v LJ boš težko dobila vrtec, če nimaš st. prebivališča v Lj.


Previjalna bo pri nas tale: http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/20131830

prej smo imel Brevi venus v kopalnici, zdej pa hočem nekaj kar se bo dal prestavljat...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 10:38:37   
Di_Di
Jutro..

moje se je kr pestrto začelo z 10 min klicarjenjem kolegov in mojga, nabijanjem muzike in pa tolčenjem po vratih spodnjega soseda user posted image user posted image ma jaz se nisem pustila motit, ker sem spala... šele ko sem vidla, da me je moj klicu sem vedla da neki ne štima... in ko odprem vrata mi reče sosed naj mu dam ključe od avta al pa grem avto premaknit, ker me redarji že 15 min čakajo user posted image sem letela skor po luftu dol... pol sem jih še slišala, ma važno da nisem položnice fasala user posted image od pon. dalje bova pa itak kak teden dva brez avta, ker sva tega porodala, tko da tega avta ne bodo naši redarčki več vidli user posted image

Drugače me je pa moj tko lepo presenetu včeraj.. okorg petih sem se spravljala v pekarno, že na pol zadekana in mi nekod kljuka po vratih, pol potrka ( jaz pa kot eno tele razmišljam kateri talent si drzne tkole kljukat ne da bi prej potrkal) pa odklenem vrata in odprem pa vidim mojga user posted image ki bi moral bit do jutri na Bledu. Tko sem bla hkrati vesela in šokirana, da sem se začela jokat. user posted image Skratka en je prišu neki iskat, ker rabijo a jutrišnjo tekmo, pa se je odloču, da pride z njim user posted image , no danes zjutraj je šel pa spet nazaj in se vrne jutri po tekmovanju. Jaz pa sem spala celo noč kot dojenček. Zdaj pa jaz razmišljam, da bi šla jutri z enim kolegom (katerega punca je tudi gor in bo jutri tekmovala) na Bled oz na Pokljuko kjer bo temovanje da še jaz presenetim mojega user posted image .. sam me je mal strah da se nebi prehladila, ker je gor menda full mraz -4 če ne še več pa nobenga sončka sam megla...

katy tudi mene si pošteno nasmejala user posted image user posted image user posted image user posted image

cojka user posted image tuid ti si me pošteno nasmejala hehe ja sej do včeraj sem tud jaz tko razmišljala ja.. ma pol sem šla mal čekirat iz firbca in ugotovila, da nas čaka en kup dela s to papirologijo user posted image

hehe ne ne punce, poročnih zvonov se še ne sliši... bomo vseeno kr počakali da bo naš user posted image mal zrastu... morda naslednje leto. Moj če met poroko - poroko... skratka neki oh ni sploh user posted image ponavadi ženske okrog tega kompliciramo no pr menj je situacija obrnjena user posted image user posted image user posted image tko da getreal ne skrbi tudi jaz ostajam še naprej koruznik user posted image

ja kepica vi2 ne izpolnjujeta pogojev, ker nista stalno prijavljena v občini ormož. po moje bi blo pametno, da vseeno pokličeš v vrtec in vprašaš kako je z začasnim prebivališčem.

nincy super za stanovanje, se pravi boste še ta mesec v svojem novem stanovanjcu? user posted image drugače pa le počivaj in pazi nase in user posted image

Ja primorke se vidmimo danes v kapitaniji....

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 10:38:54   
NATAŠA35
uuu super previjalka, sem včeraj podobno gledala v BC, vendar občutno dražjo in brez teh predalčkov...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 10:49:52   
pupa*81
eh čvekice moje user posted image

ja mene tudi skrbi zaradi vrtca, bo treba poklicat pa vprašat, druge ni user posted image za lj pa baje brez vip ali kuverte težko dobiš user posted image neuradno itak user posted image upam da so v logatcu kej bol človeški user posted image

spanje še zaenkrat gre (tok tok user posted image ) edino zbujam se ful zgodaj, no sej pol zaspim nazaj user posted image

previjalna midva sva tudi tamalo gledla od začetka, zdej bomo pa kr neki večjega sami sestavli (omarica pa velik ploh, pa bo) je bil user posted image že v akciji pa je ploh na mero odžagal user posted image


lepo se mejte pupe!

< Sporočilo je popravil pupa*81 -- 15.1.2010 10:50:12 >

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 11:30:44   
amelie
tintin, jaz sem imela tudi težave z zapestji, ampak moram rečt, da je zadnji teden že bolje. bolelo me je pa ponoči tako, da sem prvič tulila od bolečine, potem sem se pa sčasoma že navadila v spanju potrest z roko, da je malo popustilo. čez dan pa ne duha ne sluha o bolečini. groza. sem najprej mislila, da je od dela, ker sem po 16 ur dnevno za računalnikom in tipkam, ampak to se mi je že pojavilo lani na desnem zapestju, pa je bolelo dan in noč, zdaj pa samo ponoči in stokrat bolj. upam, da se ne bo več vrnilo ...
aja, glede zatekanja - jaz sem opazila, da mi noge zatekajo in sem takoj spremenila prehrano - in zdaj ne zatekajo več. se mi pa vidi že samo eno vikend družinsko kosilo na gležnjih user posted image  tako da sem navadno v nedeljo in ponedeljek še otečena, potem pa uplahnem user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 11:32:20   
Anonimen
Čeprav sem obljubila, da se vam danes na dolgo in široko javim, ne morem.

1. resno sem nekaj zbolela, v pljučih me boli, verjetno bom morala še k zdravnikuuser posted image

2. včeraj ob 22.00 si je moj dragi skoraj odsekal prst s sekiro, tako, da sva potem še dirkala k dežurnemu. Katstrofauser posted image

3. ena dobra novička, hvala bogu: imava datum za poroko: 27.3. grad Laško ob 16.00user posted image user posted image

Lepo boditeuser posted image

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 15.1.2010 11:33:54 >

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 11:39:40   
NATAŠA35
aprilčica za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo da je vse ok...pa čestitke za datum poroke user posted image user posted image user posted image user posted image

wannabemommy madonca mam enake simptome in težave, glede zatekanja in zgage...meni tudi ne pomagajo povštriuser posted image , zdaj je prvič, da me to je**user posted image , prej nikoli....

komaj čakam konec šihta, pa da grem mojemu svaku zagodet, ker ima 40-letuser posted image user posted image , samo da on tega ne ve, pa še vozek grem gledat iiiii, bi ga kar takoj kupilauser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 11:50:21   
Anonimen
Getreal hvala za info. Bom pogledala kaj piše. Ne ne da se dat dveh vlog, sem prebrala na csd šiška. Samo en starš lahko da vlogo za otroški dodatek. Evo link.
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/otroskiDodatek.asp

vrtec- joj sploh ne bi smele začet te teme, sem kar slabe volje, ker zdej pa res ne vem kaj bomo. Moji starši in od mojga še delajo, tako da potem edin privat varstvo do septembra 2011. Sam kaj pol če še takrat ne dobimo vrtca? Torej damo zdej do marca vseen vlogo al ne?
Chi_Pita kje boš mela pa ta čas otroka, do 2, 3 let?

aprilčica super za datum!

(odgovor članu NATAŠA35)
  Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 11:57:05   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35


wannabemommy madonca mam enake simptome in težave, glede zatekanja in zgage...meni tudi ne pomagajo povštriuser posted image , zdaj je prvič, da me to je**user posted image , prej nikoli....



Jaz sicer ne zatekam, ampak zgaga joj to je pauser posted image , sem dobila rupurut tbl., ki pa jih lahk le oböasno jemljem ampak brez njih skor ni spanja, za znoret. Včeri sem vzela tbl. pred spanjem ob 2 zjutraj dans sem mislila da mi bo grlo zgorelo, vse me je žgalo in peklo, čeprav spim na levem boku,kjer bi naj bil dovod v požiralnik prekinjen, nevem več kaj naj, a veš ti mogoče kaj bi še lahk pomagalo, kr ti nočni izleti po hiši mi ne dišijo preveč kr sem pol cel dan hinuser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 12:02:11   
memole
Ejla!

Kako kej?
Kaj kej počnete?

Jaz sem sama pa lenarim namesto da bi še kej naredila!user posted image user posted image

Zgaga punce vaši jenčiji bojo imeli laskeuser posted image user posted image user posted image mene zaenkrat je popustilo in je že neki časa nimam,mi pa pomaga samo kokta ali pa cocacola!

Mi letos tudi ne bomo urejali papirjev za očetovstvo ker sva se lani poročila tko da ena zadeva manj za urejat!

Aprilčica čestitke za datum poroke!user posted image user posted image user posted image user posted image

Zunaj imamo sončka jupiiiii!user posted image user posted image

Ja primorke se vidimo v Kapitaniji!user posted image user posted image

Nič grem kej naredit da ne bojo rekli da samo lenarim!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 12:16:40   
Chi_Pita
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Chi_Pita kje boš mela pa ta čas otroka, do 2, 3 let?



Hm ... je še za razmislit user posted image , to so moje želje, zdaj pa bomo videli, kaj se da s tem naredit ... otorka pa mislim dat v varstvo 100% najkasneje pri 3h letih (oz če se začne s septembrom pri 2.5letih)... drugače pa imam nekaj možnosti:  1. tašča in tast gresta v penzijo, 2. jaz delam v firmi od tatija in lahko določene stvari delam tudi od doma, 3. dragi odpira s.p. za tako fleksibilno delo, 4. imam brata, ki rabi oskrbo 24 ur na dan in noni oz mojim staršem (ki skrbijo za njega) ne bo težko par uric na dan popazit še na naše malo dete. ... user posted image no to so nekatere možnosti zdaj pa je treba videti kako se bojo stvari odvijale. user posted image Drugače pa mislim, da je tudi pri nas na obali v tem času kar problemček dobiti vrtec ... je res baby boom user posted image , pa še nekaj let nazaj so zaprli in preuredili pol izolskega vrtca v mestno knjižnico (takrat ni bilo toliko otrok kot zadnja leta) user posted image

Aprilčica ... superca za datum user posted image ... dobra sta, da sta se odločila za tako pozno ... jaz bi verjetno na tak datum od matičarja šibala direkt rodit user posted image ... Pa upam, da je z dragim in tabo zdaj vse ok.user posted image user posted image user posted image

glede zgage pa vam jaz žal ne vem pomagat ... zaenkrat nimam teh problemčkov, upam pa, da se vam stanje z rupurutom umiri. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 12:25:01   
babyloverka
user posted image hej bejbe

jaz pa grem se zdaj najem, sem kuhala lazanjo tak da bodo kar velike porcije padale user posted image  no me ne skrbi preveč, ker je tehtnica še kar zmerna user posted image
potem pa grem v službo in mi ful ni ampak se tolažim da sem čez vikend fraj. sem že sinoči mišeku v trebuhu razlagala da morema še danes potrpet potem pa boma počivala, sem mu obljubila user posted image
jutri grema z lubijem malo v šoping, predvsem za najinega malčka, popoldne pa grema malo k sestri in najinima krščencoma tak da bo jutri upajmo sproščen izlet.

fajn se imejte in božajte buščije in prijeten spanec tistim ki ne morete spat, vključno z mano user posted image  

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
15.1.2010 12:25:33   
NATAŠA35
memole user posted image user posted image user posted image user posted image dobro vsaj eden bo imel laske, ker prej so bili brez...zdaj pa res sumim, da nosim v sebi user posted image , samo da me občutek ne varauser posted image , do zdaj me niuser posted image user posted image user posted image user posted image

wannabemommy jaz pa še rupuruta nimam, ker so se mi zdaj začele težaveuser posted image ...bog ne daj, da kaj mlečnega pojem, je potem še huje gggrrrrrrrrruser posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   [Brisano sporočilo]
15.1.2010 12:33:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Mirena
Miška2006

Ocenite zadovoljstvo pri uporabi Mirene. (1 najmanj zadovoljna.....5 najbolj zadovoljna)

1 (57%)

2 (5%)

3 (15%)

4 (7%)

5 (17%)


Število vseh glasov: 311

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!