|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 9:11:16   
pupa*81
hej pupe!

bom kar malo še komentirala za nazaj user posted image

memole glede cujnc se popolnoma strinjam, jst tudi zase velikokrat vzamem kak 'čip' kos oblačila, sej ga pol itak ponosim do naslednje sezone user posted image

babyloverka pr nas je tudi ime problem, sam obratno k pr tebi: je priimek tako kratek da hočeva zraven mal daljše ime, pol pa študiraj user posted image user posted image pa mirkaj se v službi!

Aprilčica10 user posted image za morfologijo! pa vse lepo tudi tebi v 2010!

cojka hura za keramičarja user posted image

nikkybo objemčki, pa upam da se s službo porihta! bravo za brcioke! ja, mi2 greva 4.1. v mš lj... termin ob 16h - upam da mi ga rata ujet user posted image se vidimo tam?

nincy29 ma daj pošlji tvojo med.sestro nekam... user posted image 4kg ni nič! oz. lih prav... kaj nej pa jst rečem za 6kg? pa seveda bravo za pregled, user posted image in ključe! user posted image

ja, dacy pr nas je s sladkarijami isto user posted image s tem da jst ne zaostajam prav veliko user posted image

petarde itak no comment... si predstavljete da bi imele novorojenčka lih čez novoletno-božične praznike user posted image

jooj sigurno sm še kej pozabila komentirat user posted image bom pa kasneje user posted image !

uživajte pupike!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 9:19:33   
nejanejc
hejla

cestitke za vse nove fantkeuser posted image in punckouser posted image  user posted image user posted image user posted image

vcerej sme mojmu pokazala katere vozicke sem zbirala in je reku, da se mu zdijo dragi, sam kaj naj... tako, da cojka hvala za info!

ninchy meni se zdi,da si bal pridna in si se malo zredila, ne pa veliko...

se nisem uspela pogledat kasne cotke smo mi dobili in kaj bo prslo vmes. Za vozicek bi pa kupla novga, ker bi mela se kakega otroka, pa se mi ne da skozi kaj sposojat... No, tak je plan, bomo pa mi komu dali, ce ne bomo uspeli.

mi mamo tud bolj dolg priimek, pa bo treba kako krajse ime :) se se nisva uskladila... Ma sej je se cas :)

no, lep dan vsem skupaj

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 9:38:14   
babyloverka
hej punce user posted image
danes je pa tako mrzlo jutro. grem zdaj malo v službo, nesem bolniške liste in grem pockrljam svoje sodelavke.

glede imen sem vesela da nisma edina ki imava težave, sem že mislila da preveč kompliciram.

glede oblačil in H&Ma : jaz sem včeraj kupla najinemu pikecu pajac, ful lep, pa znižan na 3evre, štrample za 5 evrov in še ene hlačke za 5 evrov. ne rabim dosti stvari dokupit pa sem se odločla da bom šla tu pa tam pogledat kaj imajo in kupim kar mi bo všeč. majo tudi fajn bodijo, 2 skup pakirana pa čez telo se odprežejo, cena 10 evrov za 2 kosa, ali pa navadne za 3 kose mislim da neka podobna cena. tako da moja prioriteta je vsekakor H&M user posted image

glede pomoči občine: jaz sem iz ptujske občine, občina da 100 evrov, sem se ravno onidan informirala glede teh obrazcev, dvigneš jih na občinski upravi, vlogo pa daš po rojstvu, ker moreš priložit rojstni list ipd.

glede službe:
bom pazla na sebe in na mišeka user posted image  grem delat po novem letu, 12 pa imam pregled pa bom do takrat vidla če lahko delam al ne, drugače pa bolniška, kaj čmo.

fajn se imejte in lepe občutke želim user posted image
mene moj bejbi že dva dni tak brca da se mu čudim odkod je tako močen. mogoče tudi bolj čutim brce ker mam ful občutljiv predel trebuha. no saj je lep filing user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 9:42:50   
NATAŠA35
dan čvekice...se malo pozno javljam, ker sem na kolektivcu razen danes, ko sem morala poštimati papirje v službi, me je šefe tak lepo prosil, da nisem mogla reči ne user posted image user posted image , čeprav sem težko vstala...

di_di hvala ker me pogrešašuser posted image

danes ima moj najmlajši sinko Jakob RD in je star 5 let user posted image user posted image user posted image user posted image ...madonca je hitro minilo...obenem pa čestitam sinku od marjane, ki ima na isti dan RDuser posted image user posted image user posted image user posted image

za porodnišnico priporočam, da imate s sabo ta šlauf, zelo pomaga pri sedenju, če ste bile razrezane...pa na dudo ne pozabite, ker nekateri otroci imajo razvit ta sesalni refleks, pa bi sam nekaj sesali in vam bo duda prov prišla...najbolje je, da bse naštimate v dva ruzaka in enega vzameta s sabo ko greste rosit, drugega za user posted image pa naštimate kar v lupinico in jo mož prinese, ko pride po vas...aja, pa na hladilno mazilo za ritko ne pozabite, ker prov pride...vložke pa priporočam na začetku te vatirane (kupijo se tudi zelo dolgi in veliki, ki veliko upijajo) potem pa navadne... kar boste tam imele, lahko vzamete s sabo, tudi alkohol za popek...vsaj tako je v lj porodnišnico bilo, ne vem če je šeuser posted image

vozički jaz imam ogledanega peg peregota pliko3, ko vse dobiš zraven, pa še všeč mi je to, da se lepo spravi v marelo in ne zavzame toliko prostora...naj vam povem, če je dobra košara, jo lahko nekaj časa uporabljate za posteljico...ne priporočam, da otroka date takoj v športni voziček, ampak ga imate, če je mogoče kar v lupinici, in šele nato v špotni voziček...

bela buča najbolje je imeti vsega za vsak dan, čeprav ga boš tudi večkrat preoblekla...lahko imaš bodije, najbolje take, ki se zavezujejo na stran, čeprav lahko tudi take čez glavo...pa te žabice so zelo priporočljive...pa naj bo večinoma bombaž...pa ne kupovat predragih stvari, ker prehitro prerastejo...

grem delat, da vse podelam...danes mi sede še 13.plačauser posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 9:50:35   
Kepica83
Hej čveke moje čvekaste!
Kepica se tudi malo javi. Prvo vsem iskrene čestitke za user posted image user posted image  in seveda za eno punčkouser posted image user posted image user posted image . Mogoče sem še katero izpustila. Se opravičujem. Res kaže da fantki prevladujejo. Zanimivo. Kak je to možno?

Nincy29 čestitke za fantkauser posted image . Lepo da se spomniš name. Ma kaj ti je sestra rekla? Če je hecna ali kaj?? Jaz imam +9 kg pa je G rekla da je vredu. Mah se ne sekiram. 


Vozički: ja res so ful dragi. Midva sma imela od vsega začetka nagledanega perego GT3, ampak naju je motila velikost. Zato hvala bogecu da obstaja Cojka. Katera mi je pokazala Jane Slalom. Nad katerim sma oba zelo navdušena. iN ga bova naročila kar iz Avstrije. Je 200eur cenejši od tega kar kupiš pri nas. Jaz sem Jane Slalom sprobala pri nas in sem full zadovoljna. Res so fajn za vozituser posted image user posted image . Pa še barve so vse taaako lepe.

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 9:57:13   
nejanejc
Jane slalom je tudi meni najbolj vsec... Sam se mojga je treba prepricat za ceno.... In upam,da se bo dalo narocit :)

Sem gledala link o velikosti ploda, moje dete je bolj v popvrecju zaenkrat. Zanimivo kako zdej rase...Sem gledala v dveh tednih kar razlika, kaj sele bo!

Ja dobro, d ase tukej piše o teh papirjih za občino in socialno, da bom mogoce pocasi se po novem letu tudi jst zmigala kaj v tej smeri.

Cestitke za rd vsem! Lepo praznovanje user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 9:59:13   
nikkybo
Dobro jutro...sem vidla da smo od včeraj bile kar pridne. Lep začetek dneva tole mal prebrat...
Moja noč je bla obupna. S tem trebuhom je čedalje težje spat...
Tudi jaz sem dosti stvari dobila od svakinje, večinoma cunjice, spalne vreče, igrače za voziček, ležalnik...
Nama pa ne uide da kupiva voziček, lupinco in zibko...Ma pa saj, v prihodnosti pričakujeva še kako bebico, pa mlajšo sestro imam tako da mi pride prav...
Povejte kaj bote danes kaj dobrega skuhale-no, tiste ki bote dan preživele doma...

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:09:45   
NATAŠA35
nikkbo mi danes ne bomo kuhali, jaz sem morala na šiht, pa še moj tretji sinko ima danes rd in tako ima željo, da gremo jest v kitajskouser posted image user posted image user posted image , mi kar pašeuser posted image user posted image user posted image


sem se odločila, da po novem letu začnem z pranjem oblačilc za otročička, ker bo to moj 4., pa da me slučajno prej ne stisne v P...pa da pogledam, kaj je dobro, kaj ne, kaj še potrebujem...mi je sestra prinesla za božič dve tak luškani dudikiuser posted image user posted image , da sem se skoraj zjokala...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nikkybo)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:20:41   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠA35

mi je sestra prinesla za božič dve tak luškani dudikiuser posted image user posted image , da sem se skoraj zjokala...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i to pa je lepo.

Pa čestitke sinčeku za rojstni danuser posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:26:26   
pupa*81
nikkybo za kosilo: taščina župca iz skrinje, file osliča na maslu z peteršiljem (če ga najdem), pa krompir v kosih /kuhan, danes se mi res ne da komplicirat... no sej učeri tud nism, je bla kr pašta user posted image

nataša vse naaaj za tvojega sineka user posted image pa hvala za informacije ''kaj s seboj, ko gremo rodit'', jst sploh ne vem kaj ja in kaj ne... vsak drgače govori user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:29:38   
amelie
Jaz sem ravno skapirala, da sem danes vstopila v 3. trimesečje ...  ne morem verjet, kako čas leti user posted image  Še vedno trdim, da je prvo trimesečje bilo najslabše, pa polovica drugega, v šestem mesecu pa so se začeli medeni tedni user posted image  Še spim bolje kot prej, upam le, da bo tako ostalo!!!
Naš fantin ima ime že dva meseca, ima štiri črke in sem mu narisala štiri otroške slikice s črkami, ki mu jih bom obesila nad posteljico. Upam, da mu bojo všeč, he he. Sem se potrudila, da so zelo pisane user posted image  
Glede rabljenih stvari sem pa jaz prav žalostna, ker so imele vse moje kolegice punčke, in to v izrazito punčkastih oblačilcih, tako da mi ne morejo nič dosti ponudit ... nimam nobenih predsodkov do rabljenih stvari, mogoče tudi zato, ker nimam ravno viška denarja user posted image  Zato sem tudi voziček vzela rabljen in namesto 950 € plačala 250, zdaj pa samo upam, da bo služil svojemu namenu in da ne bo ravno razpadel user posted image  Mi je kolegica rekla, da je imela malo skoz v košari, četudi se je rodila poleti ... tako da sem jaz tudi računala na to, da bomo na začetku v košari.  
Sem pa preko bolhe tudi vzela rabljeno posteljico, pa sem bila zelo razočarana, ko sem jo videla ... ne duha ne sluha o 'zelo lepo ohranjena' user posted image  Ampak nič hudega, bo ta posteljica pri mami, ker jo bomo tam tudi rabili, za doma bomo pa zdaj kupili novo, da ne bo še kakšnih neprijetnih presenečenj user posted image
A vaši otroci že kaj kolcajo? Kdaj se začne to čutit?

Evo, sem prišla samo povedat, da sem v tretjem trimesečju, pa sem napisala cel roman ...

Mamice, lepo se imejte!
Še malo, pa bomo v 2010 - to bo naše leto, he he user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:30:44   
amelie
Nataša, vse naj naj za sineka!!! user posted image user posted image user posted image  Ima v fajn obdobju rojstni dan, he he :)


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:37:41   
nejanejc
se enkrat lepo praznovanje

jst tudi se zbiram pocasi pocasi podatke in nasvete kaj vzet s sabo v bolnisnico :)
se mi zdi,d amorem se veliko reci nakupit

mi smo tudi meli vcerej pašto.. dane spa se nevem al bojo tortilje al pa kka naraven zrezek s krompirjem al pa riži biži...

pocasi morem natuhtat kaj za vecerjo na silvestrovo nardit... kaj boste ve?

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:39:10   
Kepica83
amelie čestitke za tretjo tromesečje.user posted image user posted image  Kdaj pa imaš PDP?

Jaz sem tudi kupila posteljico preko bolhe- rabljeno. In sem bila zelo pozitivno presenečena. Posteljica skoraj kot nova, novi jogi vse skupaj za 50eur. Prav tako sem še kupila nekaj rabljenih cotik preko bolhe. Od treh različnih punc in prav tako sem bila neverjetno presenečena. Same lepe stavri, full ohranjene.. Pa še vsaka je dala polno vrečko zraven gratis cotik. V glavnem res same dobre izkušnje. Sicer sem prvič kaj naročevala preko bolhe in me je bilo kar strah, ampak ker ni šlo za velike vstote denarja sem pač tvegala. In uspešnouser posted image . Posteljico pa sma si šla v živo ogledat in sma jo na to vzela. A ti pa si jo na dom dobila? Je moj rekel da sem ga full presenetila z izbirami. Čeprav nama nebi bilo potrebno rabljeno kupovat sem rekla da tam kjer lahko kaj prihranima tudi bova. Pri vozičku pa ostali opremi pa nebova šparala. Žal mi je za tvojo slabo izkušnjouser posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:41:30   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

dacy - kak to, da si imela test glukoze? kaj imaš povišan sladkor? ali imate sladkorno v družini? Ali kar tako? Ker meni je v začetku nosečnosti tudi rekla, da bova to naredili, zdaj pa še ni nič omenila.user posted image



Po mamini strani je v druzini sladkorna in me je zarad tega dala ... upam samo da me NE bo dala se na tisti test s 100g glukoze , ker ze teh 50g je slo tezko po grlu user posted image ...Drugace pa kar se tice LOM cokolad, pa ima gorenjka zraven tovarne svojo trgovinico kjer prodajajo te cokolade katere pac niso sle normalno v prodajo ker so bil polomljene ali pa mogoce niso zgledale lih najboljse in zato so pac ddosti cenejse ja user posted image ... se jih kar splaca kupovat tak , okus pa je itak isti kot ce jo kupis v trgovini pa placas drazje user posted image

obseg glavice pa je pri nas na papirih zabelezen 19,72cm (v 22.tednu)
obseg trebuscka pa je 17,30cm


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:47:53   
amelie
Kepica83, rok imam 6. aprila user posted image  Glede posteljice pa ni tako hudo, samo preveč se vidi, da je rabljena user posted image  Je pa čisto funkcionalna in mama ima že ideje, da jo bo prebarvala, tako da zna na koncu bit prav lepa!
Me veseli, da je bila tvoja izkušnja tako pozitivna! Meni je sicer fajn kaj novega kupit za dušo, he he, ampak se oba z dragim strinjava, da bova zdaj malo stisnila, da ne bo potem zmanjkalo za vlakce in playstation in lego kocke - ker to pa ne bo smelo bit rabljeno user posted image  

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:49:14   
tropical
Jaz imam cotike že od prej, drgače pa bom kupla samo za ven iz bolnice eno obletco in če bo pupa pol mogoče še kakšno, drgače če mi je pa kaj všeč kupim tukaj preko punc
http://www.mama.si/forum/index.php?board=40.0
Do zdej nisem mela slabih izkušenj z njimi.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:50:09   
amelie
Aja, to sem še pozabila odgovorit: posteljico so dostavili moji mami, ker je to na drugem koncu SLO in ona tudi tam živi, in ker je bilo med službenim časom, je ni niti pogledala, samo preložili so jo iz avta v avto. Na sliki je pa zgledala prav lepa - verjetno je bila že dolgo nazaj slikana user posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:51:44   
amelie
tropical, hvala za link, bo sigurno prav prišel!

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:52:46   
Kepica83
Amelie pol pa imaš ti samo 2 dni rok za manouser posted image . Saj midva sva kljub vsemu kupila ogromno novih cotik, pa še veliko rabljenih. Malo me je strah, ker je omara res polna. Dvomim da bomo vse oblekli, ker je res veliko vsegauser posted image user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 10:59:10   
Kepica83
Punce? A ve boste imele ono posteljnino za stranice posteljice?? Meni se to zdi taako drago. Najraje bi ob straneh kake tanke lepe male vzglavnike pritrdila. Kaj menite?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 11:37:00   
Wannabemommy
Jutro čvekice

Vidim da ste ful padle v temo o cotikah, novih rabljenih,... Mi imamo že kr precej stvari , ki smo jih dobili od svakinje smo pa nekaj stvari dokupli tud sami, kar se vozička tiče se je dedi ponudil, kr onega tri v enem, tak da nam ostanejo za dokupit sam malenkosti.user posted image

Kar pa se rabljenih stvari tiče, pa cotike so tak večinoma vse ohranjene kr user posted image  tam do 1 leta se ne umaže preveč,.. in tud če je kaj uničeno se po mojem mnenju to itak ne da dalje, vsaj pri meni je tak. kar pa se rabljenih dudic, flašk tiče pa haloooooo,mislim ne to so stvari ki se kasneje sam v kanto zabrišejo, moje mnenje mislim da mi niti na pamet nebi padlo tega dalje dajatuser posted image

Kepica83 - jaz sem našla komplet posteljnino z stransko zaščito, v Rutaru na Baby oddelku za 50eur, kar se mi ne zdi predrago, če pa daš tanke vzglavnike okol in oklo pa po moje tud ni problem , v glavnem da so gitre zaščitene, po moje lahk to tud sama nardiš iz pene in blaga.

Aja pa še čestitke vsem za opravljene preglede in user posted image  ter user posted image user posted image user posted image user posted image  ampak kot zgleda prevladujejo user posted image

Nič lep dan še naprej

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 11:40:45   
dacy
Kepica tud vzglavniki mali so cist funkcionalni ... drugace pa je bilo dvaa - tri tedne nazzaj v intersparu v akciji za 40€ ta obloga za posteljico za na ograjico ... pa prevleke za vzglavnik in odejico in se vzglavnik in presita odeja ... cel kompletek ... mi je prav zal da takrat nisem sla tega iskat user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 11:42:04   
Wannabemommy
Nataša35 - lepo praznovanje RD tvojega Jakoba, vse naj naj za tvojega Jakobauser posted image , pravtako tvojemu sineku Marjana vse naj najuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 11:58:06   
NATAŠA35
hvala punce za čestitke...rok je bil 1.1., pa je raje prišel prej ven, sem pa novo leto tam preživela in nikoli več user posted image ....drugače je pa kar trofnu pravi čas, prvo dobi darilce za božička, potem za rd, potem pa za novo leto user posted image user posted image

seznam za P: sem pozabila, da je super vzet tudi blazinice za mleko, v P si pa lahko te hlačke za enkratno uporabo, ki jih dobite v P, prerežete spodaj in si date okol prsi, noter pa plenico, kar bo tudi super, ker vas ne bo tiščalo prve dni, ko bo naval mleka največji...jaz sem imela še hipov čaj za dojenje in sem imela mleka na pretek, tako da to tudi priporočam...pa tudi, da si kaj za jest in pit vzamete s sabo, ker odvisno kdaj boste rodile, boste mogoče lačne...če se bom še kaj spomnila, se javimuser posted image user posted image ...malo me pozabljivost daje....

kepica če boš imela povštrčke okoli, jih moraš dobro pritrditi, da ne padejo na otroka, ko je še mali je vredu, potem pa bo že sam grabil in ni najbolj priporočljivo, ker se lahko zaduši...počakaj še malo, pa bodo razprodaje, tako da bo to tudi malo ceneje....je pa okoli 50€, za komplet (okoli posteljice, za povšterček, za kovterček, rjuha)




_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Tretji otrok, da ali ne?
endrina

Ali bi se poleg dveh otrok odločili še za tretjega?

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 289

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!