|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 15:05:57   
ela24
Cojka, super si te linke našla! Fajn res, bomo ziher kaj našliuser posted image  Pa zdijo se mi res ugodni kompleti, glede na to kaj vse vsebuje.

Posteljica pa je po moje tudi boljše 140x70, če že enkrat kupuješ. Verjetno malo dlje prav pride.

Sem pa prava bučka, to vedno zamenjujem, jaz sem mislila angel care,tisto napravico ko lahko otroka poslušaš in spremlja dihanjeuser posted image  To vedno zamenjamuser posted image  Angel sound pa imam. In zdaj bolj malo poslušam, ko so brcike, če pa je kak dan zatišje pa si kar naštimam.

Čeprav ko sm bla v bolnici sm ugotovla, da ko je še bil manjši sem jaz vse drugo poslušala kot utripuser posted image
Ker se sliši plodovnica, pa mamin utrip ipd. Otroški je bolj hiter. Ampak jaz sm to vedno doma hitro našla. V bolnici so se pa namatrali ko so pravega iskali.user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 15:36:57   
katy83
hej čveke.

danes pa ste fajn pridne tu gor. user posted image

Marjana in Nataša - čestitke še iz moje strani vajinima 5-letnikoma. user posted image

Kepica - kako kaj? danes si pa kar aktivna tu gor. user posted image  saj prav tak, mam jaz vsaj kaj za brat user posted image

Ela24 - jaz sem full razmišljala, da bi imela ta angel care, ampak sem od dostih mamic slišala in tudi tu na forumu brala, da včasih brezveze piska in si potem samo paničen. Ne vem. Glede na to, da sem jaz taki mali paničar, ga ne bom vzela.

Getreal - joj, ko si napisala, da te panika grabi, je tak kot da bi sebe poslušala. Full gre hitro čas, zdaj je itak že skoraj januar...joj, joj kako bo minilo, pa bomo imeli štručke ob sebi. Se pa tudi jaz sprašujem vse živo. Bom sploh vedela kaj delati s tem otrokom? user posted image  Saj vem, da se to potem samo od sebe porihta, pa da je fajn, da si radoveden tako kot pravi Country, ampak ne znam si niti predstavljat kaj vse me/nas čaka. Saj bo. če pa kaj ne bomo vedele, pa še imamo vedno ta naš forum, ne?user posted image

joj, Tropical - zgaga. Zadnje 3 dni je kar groza. Nikoli nisem imela težav s tem, zdaj pa...bljak. Pa full pazim kaj jem. Sem opazila, da me po mleku še bolj peče, nekateri pa ga priporočajo. user posted image   Eh, seznamček pa boš že porihtala. Uživaj zdaj.

no, imam pa eno vprašanje: in sicer za očetovski dopust je treba prej dat vlogo v službi, ne? No, ampak mi2 bova očetovstvo kasneje podpisala, kaj lahko to samo naknadno pošlješ ali kako? Ker ne bi ravo rada, da jaz aprila rodim, moj pa bo imel očetovskega komaj kaj jaz vem kdaj?

aja, stvari za v porodnišnico - moja sestrična je imela s seboj samo dokumentacijo, stvari za osebno nego in pižamo, se mi zdi. Ni kaj komplicirala. Za user posted image  pa je imela doma pripravljeno, pa je njen dragi potem prinesel to.


no, zaenkrat je to vse kar sem želela

lepo se imejte, Katy

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 16:37:54   
Wannabemommy
ojla

Jaz bi si tud rada nabavla tale angel care pa me zanima a ima katera že izkušnje z njim, ker če res včasih brezveze piska pol jaz sam paniko zaženem po nepotrebnemuser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 17:02:56   
nincy29
evo še mene..v službi..zadnji delovni dan v tem letu..potem grem komaj 4.1 spet delatuser posted image user posted image .

sva danes mi2 v ikei bila pa sva vidla eno fajno previjalno za 130€ in bova najverjetneje kar tisto vzela.potem sva še v palmanovo zavila.in sva videla kuhinjo za 850€(z štedilnikom,pečico,napo in hladilnikom) in ena ki je mal večja za 1090€ lih tako z vsem tem všteto v ceno.nisva mogla verjet da se da za tako ceno kuhinjo komplet novo dobit.pa sva rekla da jutri ko dobila ključe zmeriva če nama gredo te dve kuhinji prav in če bo šlo se bova za eno od teh odločilauser posted image user posted image .
drugače sem danes že novo mizico pa stole rezervirala.user posted image user posted image

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 18:37:50   
tropical
http://www.neckermann.si/artikel/3391299/Varnostna-otroska-postelja
Ena moja frendica je  nročila to posteljo in pravi da je zelo zadovoljna z njo.

Jaz sem vzela ko je bil naš tamali še čisto mejčken tole za lupinico.
http://www.neckermann.si/artikel/3391704/Plisasta-vreca-za-avtosedeze
Je zelo uredu za v lupinico in voziček. Ker se z zadrgo lahko spne.

marjana in nataša vse najboljše za vašega  dva fanta.
user posted image


Jaz okrog koška nisem mela nobene blazine. Samo baldahinček in nič drugega.
ela24 jaz kar sem doma sem čist že pozabila na razprodaje.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 18:49:40   
nincy29
kaj pravite?prva je 1090€ druga pa 850€.

user posted image

user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 18:57:52   
diana 28
Prva je lepša user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 18:58:21   
Kepica83
nincy29 joj meni sta obe svetovni!!!!!!!!!!!!!user posted image  pa full poceniuser posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 19:00:48   
marjanaj
Hej souser posted image !
Praznicno? mmmm ob oblozenih mizah?

Pa sem ga prepricala user posted image - mojega G - da mi je spet naredil ultrazvok, ker sem mu rekla, da ce pa danes po vec kot 5 mesecih ne zveva kaj skrava mali Lumpi tam notriuser posted image , potem me bo pa res pobralo od radovednosti user posted image user posted image in sva gledala in gledala, pa sva ugotovila user posted image ! Smo videli lulcka in jajcke in je reku G da bo res skoraj to to, razen ce je punčka bolj nagajiva pa nama prst kaze user posted image . Joj, pa se malo mi jih je G napel potem, da je vse ok, ampak da imam malo prevec "tkiva" se je izrazil user posted image , po domace, hotel mi je povedati, da se ne smem tako rediti user posted image . Na prvih treh pregledih sem sla nic ali eno kilco gor, zdej pa ze dvakrat na pregledih kar po 3 kg gor v vsakem mesecu. Je kar z glavo zmajeval, da moram malo pozabiti na vse tortice, pa nuteline palacinke in take stvari user posted image .user posted image .

tropical za na seznam torej mislim da kar user posted image in pa naslednji pregled, 26.01.2010

vedezevanje - jaz sem tudi bila pri astrologinji in mi je zakon. Res dobro me prebere za nazaj in mi povej kaj za v naprej. Sem pa bila tudi v Postojni pri eni vedezevalki (cojka, mogoce sva bili pri isti?), že kar nekaj let nazaj, pa mi je tudi kar tocno napovedala. Ampak govori pa tako hitro, da jo moras na diktafon snemat, ker si takrat, ko si pri njej cisto paf, ker ti pove toliko stvari, ki si jih itak ne zapomnis. In sele potem ko cez nekaj casa poslusas za nazaj, vidis, da ti je tocno to napovedala... hehehe kar smesno kako kasnim kaj uspe. user posted image

Neka_noc sej bo... user posted image bomo imeli pa en kup gaslcev, ali pa tabornikov, pa se bodo nasi ta mali lahko igraliuser posted image

Aprilčica10 tale s sovoznikovim sedezem me je full nasmejala... si kar predstavljam, ko potem gledas, ce te je kdo videl user posted image

Ziva upam, da ste ze bolje vsi in da boste veselo zakorakali v novo leto user posted image

nax05 si bila v MB? Si videla vozicke? In? In? In? Hitro sporoci!

nikybo jaz sem planirala na materinsko šolo v ljubljansko porodnisnico zaceti s 1.2., ker je potem se cisto dovolj casa do sredine aprila... Upam no user posted image

cojka sem malo pofirbcala na tvoj link za vozicek user posted image ce si izbrala te barve, so fantasticne user posted image

natasa35 hvala za informacije kaj vzeti v P, si vse shranjujem user posted image

zgagaaaaaaaaaaaaa joj jaz imam tudi take tezave... ze cel teden se mi zdi da mi kar gori v grlu. In sem nasla eno samo stvar, ki mi pomaga: magnezijeva sumeca tableta.

user posted image moj busi pa kar raste... moj user posted image me klice bajsi, ker sploh ni navajen, da me je malo vec skupaj user posted image . Se ze poznajo razne oblogice... na bokih, pa na rebrih, pa pod rokami... ja pa po tanovem imam celo malo podbradka user posted image user posted image user posted image kaj vse se mi bo se zgodilo...


(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 19:02:55   
marjanaj
nincy29 meni je tudi prva lepsa... user posted image

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 19:05:27   
Kepica83
Marjanaj čestitke za user posted image . joj koliko fantov je.user posted image user posted image

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 19:16:09   
nincy29
meni sta tut obe ful lepi..ampak če nama bo 1. šla ker je mal večja kot 2. se bova verjetno kar za 1. odločila.sva pa že naročila mizo z zelenimi stoli..tako da bi prva tako fanj pasala zravn :)..

kepica kaj pa ti nosiš pod srčkom??me tak fuul zanimauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 19:40:27   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
kepica kaj pa ti nosiš pod srčkom??me tak fuul zanimauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  Kinder surprise user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 19:49:49   
neka_noč
Marjanaj user posted image za user posted image   ! (Sem bila ravno v BC in si ogledovala žabice in body-e za fantke.. user posted image ) Očitno prevladujejo pištolce.

Nincy29 tudi meni je prva bolj všeč...
Uživaj do 04.01. !

Ela24 hvala za sugestije glede sobice.... Sva se odločila za Alplesovo Planet, ki jo dobiva v 21-ih dneh, morda celo kak dan prej. (BC) Zdaj le čakava, da naju pokličejo iz BC in izveva določene informacije.

Marjana, Nataša  vse najboljše fantoma! user posted image user posted image user posted image      Zdaj sta že velika. user posted image

Getreal panika, panika   user posted image - poznano iz prve nosečnosti! Naj ti povem, da bo vse ok. Boš videla! Ta panika je normalna - pomeni, da si odgovorna oseba, se zavedaš prihoda novega bitja, ki boš od slej ti zanj odgovorna oz. bo popolnoma odvisen od tebe.... Vedi, da si sposobna skrbeti za malo bitjece, le strah te je neznanega, zato nekoliko dvomiš oz. te daje panika. 
Mene je dajala panika celo, ko sem se pri 21-ih odselila od primarne družine, ter vzela s seboj svojo psičko, za katero sem se zavedala, da sem (bila) od takrat dalje popolnoma sama odgovorna zanjo....
Za otroka pa je še toliko bolj velika skrb, vem. Vse boš zmogla, verjemi! Otrok je velika odgovornost - za celo življenje, a je tudi neizmerno veselje, bogastvo, ki pa je neizmerljivo in ga boš/bomo/boste spoznale vse (le) takrat, ko imaš ob sebi svojega otroka. Se splača, poplača.. zato ne skrbi, temveč se veseli. user posted image
Joj, sem zapridigala... user posted image

Očetovski dopust - saj je tukaj ena nekaj pisala oz. spraševala, na? Ali jaz spet nekaj mešam.... user posted image  
Skratka, vse zadeve se urejajo 60 dni pred PDP-jem. Na CSD-ju izpolniš vloge, oddaš in to je to. Midva sva že ta mesec želela urediti priznanje očetovstva, ker pač nisva poročena, ter, da nama ne bo potrebno po rojstvu user posted image z njim okoli letati... pa so rekli, da sva prekmalu, ter naj se oglasiva v začetku februarja. Takrat pa naj bi urejala tudi vse ostale zadeve - torej vložila vloge; vloga matere, ter očeta za uveljavitev pravic ob rojstvu otroka. Pri g dobimo tudi vse potrebne papirje, ki jih je potrebno priložiti za paket oz. denar ob rojstvu.
Zadeva, ki je "smotana" ,je, kar se tiče očetovskega dopusta, katerega moraš konkretno datumsko določiti že pred rojstvom otroka. user posted image

Ne vem če sem vse pokomentirala, verjetno da ne - kar pa je itak nemogoče user posted image


(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 20:08:01   
tropical
nincy ob kateri uri imaš naslednjič pregled 5.2. 

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 20:17:03   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: tropical

nincy ob kateri uri imaš naslednjič pregled 5.2. 

9:15...ti??

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 20:30:31   
Anonimen
Nincy meni je druga lepša...upam ,da boš zbrala,tisto ko bo tebi in tvojam všeč...

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 20:38:22   
Anonimen
En lep pozdrav nosečnice..kako ste kaj preživele današnji dan...
mene pa nekaj zanima...kam moraš nesti papirje za izračun porodniške...a to na podetje ali csd...in kolikoprej se urejajo papirji...ima mogoče katera izkušnje kaj več z tem...drugače pa vidim,,,da ,se kar načvekat tu gor ..jaz niti za računalniku ne morem biti dolgo..me zelo križ boli...lp.  lep večer...

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 20:39:30   
country

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

kaj pravite?prva je 1090€ druga pa 850€.

user posted image

user posted image



Jaz bi komentirala iz praktičnega vidika. Prva je boljša kar se pečice tiče, saj se tebi ne bo treba sklanjat, otrok pa ti ne bo mogel pritiskat gumbov in se opečt, ko bi ti recimo pečenko okol obračala.user posted image Ima pa cel kup predalov, v katerih bo verjetno marsikaj prepovedanega, ampak če sem prav videla ročaje se da to čisto lepo "zaklenit". Jaz sem jih doma zvezala skupajuser posted image No, pri drugi imaš s tem dosti manj dela. Sta pa obe zelo lepi, cena pa ravno takouser posted image

Srečno pri odločitvi in meritvah!

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 21:15:09   
BELA BUČA
Hvala za sezname oblačil in vse, kar je potrebno.

Čestitke za uspešne preglede. user posted image user posted image user posted image

Razprodaje se začnejo v ponedeljek -- baje 4. 1. Juhu! Prvič se jih veselim.
Včeraj sem šla v LJ in si malo pogledala po trgovinah. Mothercare me ni navdušila, najbrž zato, ker so barve res za fante al pa za punčke -- nevtralnega skoraj ni nič. V H&M sem takoj kupila nekaj malega (pajacka, dvoje hlačke in komplet), ker je bilo po 3 oz 5 EUR. Všeč so mi pa stvari v Okaidi. user posted image Razen tega, kar sem nabavila včeraj in vozička, nimamo še nič, tako da bo res treba v akcijo.
Prijatelj mi je povedal, da so pralne plenice, previjalne, krpice ... kupili v Tosami v Domžalah. Ste že slišale? Baje se splača, ker se teh stvari kar nabere nekaj.
Paketi me niso najbolj navdušili, tako da nam bo verjetno denar prišel bolj prav. Če ma katera izkušnje, naj mi prosim pove, za kateri paket se je odločila.

Moj user posted image je začel malo bolj migat, tako da nekajkrat na dan vem, zakaj imam tak trebuh. Je pa res, da je danes 26 tednov, kar je pa že tudi nekaj. Še 14. user posted image Črto imam, sicer bledo, a se vidi. Popek je še not. user posted image Zaenkrat. user posted image

Bodite lepo in počivajte.



(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 21:20:41   
BELA BUČA
Opa, še nekaj sem pozabila. Rada bi imela blazino za dojenje. Katero redlagate? Na netu jih je več in se ne znam odločit. Želim si kakovostno in uporabno, kar mi pa nekatere po slikah ne zgledajo.

Boste imele po eno blazino in prešito odejo in več posteljnin al je pametno met tut to dvojno? Ne vem, če vse mere štimajo, da lahko preoblečeš tut "oblogo" ob strani. Butasto vprašanje, vem, ampak, če ne vprašaš, si še bolj bustast.

Zdej pa res grem mal počit. lp

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 21:27:22   
živa
Hoj!

Mi smo ok, le da je moja mami, ki naj bi imela mala dva na počitnicah, zbolela, tako da sem zdaj na "prisilnem" dopustu. Danes smo šli v LJ, z vzpenjačo na grad, pogledat jaslice v stolnico in čez tržnico nazaj in je bilo prav luštno user posted image .

Čestitke vsem za morfologijo in za user posted image  in user posted image . A je zdaj še katera, ki ne ve spola, razen recimo midve s pupo81 (in morda še katera), ki tega ne želimo?

Očetovski dopust - ni treba z datumi določiti pred rojstvom, ker itak ne veš, kdaj boš rodila, odločiti se moraš le za 15 strnjenih dni ali 11 posameznih. Je pa treba prinesti podatke o očetovi plači že pred porodom - ali celo pred nastopom naše porodniškeuser posted image ? Se ne spomnim več ...

Nincy29 - kuhinja - meni je barvno lepša druga, sem bolj za klasiko - po barvi - ampak če ti paše zelena v stanovanje, super user posted image

Ime ... ah ja user posted image .

Marjana Simonič in Nataša35, vse naj-naj malčkoma za RD user posted image .

Evo, toliko iz glave user posted image . Lepo se imejte,

živa







(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 21:36:49   
Anonimen
Joj joj joj...spet sem v zaostanku pa me samo 2 dni ni bilo gor. Sva cele dneve letala okol. No v glavnem sva šla v Mb gledat voziček, Implast Bolder. Naju je res ful navdušil, tako da sva ga naročila in ga dobiva konec januarja. Dobiš globoko košaro, športni del, dežniček in torbo za mamo. Otroka lahko obrneš stran od sebe in proti sebi. Voziček je ful dober za pelat in za obračat. V glavnem 1a. Sva pa vzela tudi lupinico, tako da naju pride 600 eur.
Sva šla pa danes tudi po posteljico in sicer v Celje v Pikapolonico, ker so naju v Lj v BC pošteno nasrali. Imela sva rezervirano posteljico in naju je ženska klicala, sva povedala, da bova prišla, ampak da trenutno ne moreva. Potem smo še 1x govorili, sva se zmenila, da jo špara, ker jo pobereva v parih dneh in včeraj prideva tja in so jo prodaliuser posted image Tok sva bila jezna, ker najhuje je to, da jih ne delajo več in sva mogla vzet v drugi barvi, pa še to sva komi dobila. gggrrrrr....

Aja pa danes sva imela morfologijo. Vse je ok, mamo tok velzga lulčka da se ga z letala viduser posted image , tehtamo 714 g, mami pa se je zredila za 5 kg. Sem pa vprašala g glede mojega pdp, ker si jaz tedne štejem kot mi je rekla na Ns k mi je prestavila za en teden pdp in mi je rekel, da ne, ker mi jih on šteje po zadnji m, tako da imam pdp 10.4. Moram popravit pa za seznamček.
Torej naslednji pregled 26.1., PDP 10.4., + 5kg.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 21:45:54   
marjanaj
nax05 user posted image bravo za vozicek user posted image nam zaupas kateri model si vzela? Kaksna pa bi bila cena, ce bi vzela brez lupinice? Ker midva jo ze imava pa bi vzela samo vozicek user posted image . A dobis ga konec januarja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 21:47:50   
BELA BUČA
Živa, jaz oz. midva ne veva spola, ker sva se tako odločila. Se pa vidi že od nuhalne naprej. Ni enostavno, ker radovednost je, ampak bomo zdržal. Vam po porodu povem, če je res to prav poseben čar. Na trenutke bi kar rada vedela, ker pravijo eni tko, drugi tko, jaz pa ne vem, komu delajo krivico.user posted image

Lažje boste zbrale oblačila in vse ostalo od nas user posted image user posted image user posted image , ker mi bomo mel pa zeleno, rumeno, belo in ne vem kake barve še, da se bo že od daleč videlo, da nismo vedeli in je blo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Ime za deklico
Lucka9

Katero ime vam je všeč?

Anastazija (17%)

Arija (10%)

Živa (31%)

Klara (42%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!