|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 15:46:15   
nejanejc
ojla...

cestitke za pregled aprilcica

cojka, upam,da bo keramicar cimprej koncal :)

jst sem si danes vzela malo casa in sem zbirala vozicke... sem nekako na tem, d abi mela jane ali chicco. Cojka, kje is dobial tako ugodno varianto? Jst sme vidla samo drazje variante.

bi pa kupla vse, ker bi tud jst mela se kakega otrocicka.... in mi ni, da bi si sposojala...

danes se basem z muffini, prnesla sodelavka... jaooooooooo

tudi vsem ostalim zelim lep dan!

papa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 15:46:45   
nejanejc
katy, super za napotnico

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 17:27:58   
dacy
cojka pregled je bil cist vredu... poslusali smo srcka ... zarad pritiska ne rabim zdaj hodit ven na kontrole, razen ce bi bil skoz previsok ... tak da zdaj pa imam kontrolo spet naslednji ponedeljek pri svoji G ... Sem pa imela odvzem krvi za sladkorno in so mi eno uro pred odvzemom krvi dali za spit 50g glukoze ... vglavnem ogromna kolicina sladkorja za en kozarcek caja ... BLAAAAAH no moj otrok pa je od tega postal tolko hiperaktiven, da se je cel trebuh vidno premikal od brc user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 17:46:08   
nikkybo
heiii, pozdravljene po dolgem času...
Danes smo nastopli 6 mesec, brce smo dočakali prejšnji teden-končno!!!! in se počutimo super.
Nažalost mi v službi pogodbe z januarjem ne bodo podaljšali tako da ostanem brez službe in me po novem letu čaka kup dela okoli papirjev-zavarovanje, zavod, socialna itd....
Se je kateraže kaj pozanimala o enkratni denarni pomoči ki ti jo občina nameni ob rojstvu? Kdaj oddati, koliko ti občina da itd...
Aja pa še to-a bo mogoče katera začela z materinsko v porodnišnici 4.1.?
Lepo se imejte....

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 17:50:26   
Di_Di
Hej, hej

kako ste kej? Evo jaz samevam doma user posted image moj dragi pa uživa na Bledu user posted image user posted image

kepica veš da nisem vedla da si bla v bolnici user posted image upam da sta z user posted image zdaj ok! Jaz sem ok, še kr doma uživam user posted image drugače smo pa tudi me tebe missale! Smo mislile da se nam ne javiš, ker si zaposlena s pripravami na poroko.
Ti pr men je bil zdanjič tud na glavo obrnjen... no ok spodaj nekoliko desno ima glavico, ma nisem nč čutla ko se je obrnu. Drugače pa je najin user posted image tak pridkan in nežen, če nisem pozorna ga včasih sploh ne čutim.. user posted image

cojka ko boš imela kej časa... ma pol po novem letu magari bi te prosila da mi samo še pošlješ kontakt od tvojega bratranca. Pa drugače kako si kaj? Se dobro počutiš?

joj križ.. mene tud full boli... včeraj sem mal brskala po netu kam bi šla na masažo.. ma ki so tko smotani v večini primerov piše da je najbolje šele v visoki nosečnosti it, cene pa... joj kr navite... za 20min samo hrbet stane 35Eur če greš pa na masažo celega telesa za 80min pa 60Eur, se bl splača po eni strani vzeto tolo celotnega telesa, sam kaj ko mi noge nesmejo masirat zaradi krčnih žil user posted image ... šla pa bom definitivno pomožnosti že naslednji mesec, sam ne vem še kam. Moram še mal po netu prečekirat, če je kje kaj bl poceni.

monlo oprosti sem te zamenjala z moreto sem smotka user posted image sej ne zameriš? user posted image
hmm ja mi2 sva imela do sedaj srečo in sva dobila čisto novo poselico, pa tisto za  previjanje ko se da na komodo al pa postlco, voziček mi bo sestra posodla ko bo čas, lupinico pa mi je dala sestrična ki ima eno viška. Prejšnji teden mi je sestra nabrala za eno velikkoooo darilno vrečo oblačil ( od rojstva pa do 4 leta starosti) in še dve manjši z deknicami in brisačami od nečakinje... ostalo pa bomo morali dokupit predvsem bodije in tudi stale stvari, apmak to pride šele 1x po novem letu navrsto.
A kake prijateljice, sodelavke al pa žlahte nimaš ki bi ti lahko kar koli posodla?
Dručage sem se pa ravno par dni nazaj s sestro menla o tem kej bom kupovala stvari za malega in je rekla da je ona tamali kupovala v H&M da je blo tam še naj bolj ugodno in tudi kvalitetno.. tko da bomo šli kr v H&M kupovat. Sam pri nas se odpre šele 1x v marcu, tko da bo treba k v lj po nakupih user posted image user posted image hehe
Ma ja baby center je kr drag ja... mislim da je pikapolonca bl poceni, sam kaj ko je pri nas ni user posted image ... če pa res pride v marcu kot je napisala memole pa tolko bolje bomo šli pa tudi tja pogledat. Kar se tiče cen se meni zdi da grem včasih v isto trgovino v lj in pol še isti dan v ce in dobim v celju za kr nekaj eurvo manj, če seveda ne kupim že v lj. Pri nas na obali pa itak da je vse za kr enkaj evrov dražje kot drugje po sloveniji.... sploh če na hrano gledam ma tudi oblačila.
Šele v 35. tednu maste materinsko??? Ma kaj z njimi je vse ok? Kaj pa če user posted image pohiti? No ja sicer je pa tudi meni rekla da naj se mi ne mudi, da nja bi se hodilo ko si na porodniški... booo ma jaz bo šla kr februarja, ki pol bom sita sama sebe in dvomim da se mi bo dalo s takim velikim bušijem hodit na tta predavanja 2x tedensko user posted image


Aprilčica user posted image za morfologijo. Sam res spol bi nam lahko povedala user posted image .... hmm ma jaz mislim, da imamo še enega user posted image več pri aprilčicah user posted image kaj pravite ostale? user posted image

katy super da ti je uspelo zrihtat napotnico za nazaj! Upam da se tud sedaj bolje počutiš user posted image Glede na to da greš v kino se sigurno user posted image no pa uživaj v ogledu filma.

Nč zdej sem vam napisala celi roman... zdaj grem pa mal še pred tv, če ne se bo moj prenosnik zakuru user posted image

Uživajte


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 17:56:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nikkybo)
  Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 17:58:33   
nincy29
ooo kepica je spet tuki...joj bogica da si v bolnici mogla bit..ma važno da je zdej vse ok user posted image

aprilčica čestitke za morfologijo.če si tako lepo videla potem je pomojem user posted image ,ker sem danes tudi jaz lepo videla brez da je gin. povedala da imamo user posted image . se motim?user posted image

moje poročilo iz morfologije:

Naprej me je sestra napizdila ker se se zredila 3 kg(skupno 4 kg v nosečnosti). ma halo..kaj nesmem nič jesti??4 kg skupno se mi pa ne zdi dosti.kaj pravite??
Potem smo na UZ šli..je moj predragi lahko z mano šeluser posted image .Pregledali smo vse..vse je OK.sem med pregledom že sama videla spol.potem je na koncu pregleda vprašala če nas še kaj zanima pa moj izstreli da bi spol rada vedela..pa gre spet spol gledat pa nama reče da med nogicami nekaj binglja, da bomo fanta meli..tako da bo user posted image  user posted image user posted image .
veliki pa smo če prav iz materinske vidim 22 cm in težki 520g.

tropical za seznam..+4 kg.spol user posted image ,naslednji pregled pa 5.2.2010

mi pa v sredo ob 15,30h dobimo ključ od stanovanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marjana Simonič)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 18:10:59   
nikkybo
oi- še enkrat, ja 4.1. se začne materinska  v porodnišnici Ljubljana...
Mogoče se pa vidmo/spoznamo tam pa bomo rekle kako...

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 18:16:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 18:20:02   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: cojka
dacy - no, fajn da je ok. Joj, tale glukoza. Fuj. Mene to še verjetno čaka. Tvoj mali je pa zgleda mahnjen na sladko user posted image


... ma ja ... sej nasplosno ne upam prevec sladko jest, ker pol skkoz divja otrok po meni ... ampak to danes je blo pa ekstremno presladko in je cist noro vplivalo na mojga malega divjaka user posted image ... ampak to sem pac morala spit zarad pregleda, ... upam da ne bo otrok taki sladkosned kot moj dragi ... bom bankrotirala pri obemaa na sladkarijah user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 18:34:24   
nikkybo
Tudi mene to čaka čez 14 dniuser posted image in se prav nič ne veselim....

Pozabila sem povedat, mi bomo mel pa user posted image user posted image ....

Cojka-tudi jaz že nekaj časa ogledujem tale vozičke-Jane slalom Pro, sem ravno v petek firbcala v pikapolonci in isti model pride 700evrov...boš sporočila če boš naročila? Jaz bi, pa me je malo strah kupovat iz tujine preko spleta....


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 19:02:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nikkybo)
  Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 19:12:16   
dacy
hahaha ... se prav imas user posted image user posted image in se dobro, da imajo tam prodajo LOM cokolad in dobis kg za zelo malo ceno user posted image  

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 20:26:35   
Anonimen
Jooj, ne me silit, da povem kaj jeuser posted image Se bojim kdo vse bere RR (od mojih prijateljic) In glede na to, da za spol vedo samo moji starši in oče mojega user posted image je prenevarno, da bi tu napisala kaj je.

Samo res prevladujejo fantki. Ko sem to rekla moji mami, je komentirala, da bo vojnauser posted image user posted image Kriza!

Nincy29, čestitke za pregled!

Pozabila sem povedat, da je torta nutella uspela na celi črtiuser posted image Naredila sem jo za očetov 49 rd in res je bil neizmerno veseluser posted image Mi smo se pa tako napapali ko čunkiuser posted image

Jaz jutri šibam na Bled in se vračam šele 2.1., tako, da drage moje - naj bo 2010 Č A R O B N O !! Rada vas imamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 20:50:03   
katy83
Evo nas nazaj iz kina. Jelenček Niko je lepa risanka, kokic smo se najedli, pa coca cole tudi napili. user posted image  Bebek pa je tak bincal v kinu kot še nikoli. user posted image
pa ne morem verjet, da je ura pol 9, jaz pa že stuširana in v pižami. Paše malo včasih.

dacy - kak to, da si imela test glukoze? kaj imaš povišan sladkor? ali imate sladkorno v družini? Ali kar tako? Ker meni je v začetku nosečnosti tudi rekla, da bova to naredili, zdaj pa še ni nič omenila.user posted image

Nikkybo - čestitke za brcike user posted image , pa user posted image za službo. Pa joj, no. Zdaj pa imaš res dosti letanja in rihtanja. Škoda. user posted image  aja pa čestitke za user posted image . Bodo naši aprilčki imeli vsaj kaj izbire. user posted image


Di_di - ja, se res ok počutim. problem nastane le, če dalj časa hodim ali kaj dalj čas delam. Takrat začne bolet.  Je pa res fajn, da sem porihtala napotnico. Tudi vama Nejanejc  in Cojka hvala za skrb.user posted image
Aja, di_di, ja H&M je res ok. Imajo kar lepe stvari, pa tudi cene dokaj normalne. Sicer pa jaz če mislim še kaj cotik kupovat, še bom kaj v C&A, pa tudi Kik ima kar simpatične in poceni. Baby center in Pikapolonica se mi zdita predraga.

Cojka - ja, Legofer sem dobila. Pa kaj to bo zdaj treba do konca pit ali samo do izboljšanja? Ker po moje se res tega naveličaš vsako jutro na tešče. aja, pa hvala za kontakt od bratranca. user posted image   Konjsko meso?Suho sadje? Pesin sok? joj, to ni nič zame. user posted image  Kaj kakšna bela viki krema pomaga. user posted image

uuuuuu, Nincy še en fantek. Mislim, da smo poleti bolj fantke delale. Ja, ta sestra pa je res čisti user posted image . Halo, kaj pa naj bi zdaj, hujšala ali kaj?


IZVIRNO SPOROČILO: dacy

hahaha ... se prav imas user posted image user posted image in se dobro, da imajo tam prodajo LOM cokolad in dobis kg za zelo malo ceno user posted image  


aja, kaj to tudi obstaja? kak cool. user posted image

nič , pa je spet nastal roman.
lepo se imejte.
Katy

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 20:59:48   
ela24
Ojla souser posted image !

Danes pa tako pokajo tu okoli nas, da je moj kuža čisto zmeden pa je v stanovanju. Ubogi tisti, ki so v tem trušču od zunaj.
Pridno ste čvekale, tako da sploh ne vem kaj naj komentiram.
Za globoko košaro pri vozičku? Po moje pri stokku ni druge variante, kot da jo kupim. Sicer sem razmišljala, da bi rekla kolegici ki ga ima, da bi mi posodla za tistih nekaj mesecev.. Ampak sem si premislila, ker če bomo še imeli kakega otročka, bo pol v drugo spet problem in izposojanje.

Kar se tiče tega podarjanja in posojanja stvari za otroka. Saj jaz sem vesela, da bova kaj dobila. Je mi pa res odveč, to, da nekateri mislijo, da moram vse staro za drugimi pobrat. Če so imeli oni veselje kaj kupit za otroka, a za mojega pa je dobro? Zadnjič mi je ena rekla, da mi lahko da dudo, sicer bi jo pa blo treba prekuhat, ker jo je njen uporabljal. Mene je skoraj kapuser posted image  Vse kar je prav, ne moreš človeku ponudit rabljene dude. Pa ko itak ve, da nisem taki revež da ne bi tega zmogla (saj ne rečem, da se kopam v dnaru), ampak nekako normalno pač živima.

Jaz sem danes začela delat na diplomi. Moram po novem letu dispozicijo poslat in zdaj res nardit. Čeprav pred rojstvom bolj malo verjetno da mi uspeuser posted image  Ampak, da jo vsaj probam oddat. Ker pol bo ress težko. Upam, da ne pristanem v bolnici, pol se bo še marsikaj dalo naredit, drugače pač ne...

Zdaj pa pod tuš, ker pol grem gledat gospodinjeuser posted image

Moj malček je zdaj dva dni tak mirn, da me kar malo skrbi. Ampak te mu že odgovarja.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 21:00:20   
monlo
Hi!

nax05: zanima me kam v Mb boš šla pogledat Implastove vozičke in kateri model ti je všeč??

Ok, prejšnjič sem rekla, da so mi všeč samo Peg Perego vozički, še najbolj gt3, zdaj pa sem malo mnenje spremenila in razmišljam, da bi mogoče lahko vzela tudi Implastovega, in sicer Bolder 3 ( je mojemu bolj všeč kot pa Peg Perego ), zdaj pa ne vem.

Ah ja, da spet ne pozabim NP 25.01.2010!

Kar se tiče košarice je pa tako, da je kolegica rodila letos septembra, pa čeprav ona rabi košarico zaradi vremena, mi je rekla, da si sploh ne predstavlja kaj bi brez košarice, saj njena punčka najbolj obožuje spanje v košarici, baje da mala drgče popoldne sploh noče zaspat. Ne vem, je za razmislit.

Lep pozdrav!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 21:06:00   
tropical
cojka naj te pomirim moj otroček ima obseg glavice 210 in obseg trebuha 197, težak pa celih 670 g.  je zelo debel otroček. Rekla da velik glih ni tolk.  Zdaj pa ne vem a piše v materinski kolk je velik.


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 21:34:13   
Wannabemommy
Dobr večer

Sam tolko da se javim Tropical sprememba NP in 3D UZ namesto 4.1. je 11.1.2010 pa user posted image bomo meli
 
lep večer punce

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 22:35:30   
Di_Di
oooo še več aprilskih fantičev user posted image  user posted image user posted image čestitke vsem za dobro opravljene preglede. Sem zasledila tud eno user posted image  user posted image user posted image user posted image superca.

cojka ni hudega... ne moreš na vse študirat. Pa hvala za kontakt user posted image po novem letu, ga bom mal zmotla upam da mu ne bo odveč k ga bomo kokupirale same nosečke user posted image

sladkarije... hehe joj teh mama zadnje dni tolko da kr glava boli... sam še s tem se skor oba filama... včeraj sem šla na čaj s kolegico in ko sem prišla domov ugotovim, da je od več kot pol škatle ferrero rošejčkov ostal le še eden user posted image moj dragi je bil celi user posted image in mi je vse pojedu... no sej pol me je posvaru naj ostale sladkarije raje skrijem, ker če mi bo vse pojedu, danes me je pa še 1x opomnu naj to nardim preden pride jutri domov ma jaz sem to že včeraj nardila ko je bil on še doma user posted image user posted image user posted image user posted image ma sem žleht user posted image user posted image

ahhhh apriličica sam neki se zgovarjaš... ma sej vemo da je še en user posted image user posted image smo čarovnice hehe joke Lepo se mej na bledu in uživaj maximalno user posted image

katy sem vesela da se bolje počutiš... le pazi se še naprej. Sam da ste se mel fajn, men bi tu pasal it mal v kino po dolgem času... sam se bojim da bi pol nonstop morala hodit na wc user posted image
ja jaz sem danes kr mami rekla naj ne kupuje stvari ( ker ona full rada nakupuje pa če rabiš al ne rabiš, sam da zapravlja) k gor pri njih je tud sam ta baby center k je full drag... tko da bom tud jaz kr šla v H&M in pa morda tud v  C&A nakupovat!

ela ja sej imaš prav... za voziček sem tudi jaz mislila najprej da bi ga kupla, sam pol sem vidla cene in če že mam priliko jo bom izkoristila, ostale stvari so pa še čisto nove zapakirane ( postlca, previjalna in lupinica) tko da ne vem zakaj nebi tega izkoristila... kar se tiče cunjic jih tko al tko ni veliko, ker imam nečakinjo mi bomo pa fantka meli kot kaže, tko da je le nekaj takih bl nevtralnih stvari, seveda bomo morali še dosti stvari dokupit kar se mi zdi tudi prav, saj čem da ima moj user posted image nove stvari in ne samo ponošenih. Da ti pa nekdo ponudi rabljene dude in flaše, to se bi pa še men mal zamal zdelo. Meni je sestra sicer dala uno zadevico, ki daš flaško not, da se ti ne polije in pa dva lončka od aventa za shranjevanje hrane, ma to niso dude in flaške tko, da to sem še vzela... drugo mi pa niti ni ponudila in tudi če bi mi nebi vzela, ker bomo te zadevice definitivno kupli.
Kar se tiče diplomske veliko sreče.... verjamem da ti bo uspelo napisat do poroda, sam še ti moraš začet verjet v to pa bo, boš vidla user posted image Pa ne misli nagativno in pridno počivaj pa se boš izognila bolnici sicer ti pa pošiljam goro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da ne boš rabla it v bolnico.

punce kje v materinski vidite ve težo vašega user posted image ? jaz vidim samo obseg glavice in bušija in neki FL -ferum ki niti ne vem kaj pomeni - je to morda koliko je velik, ki g mi ni nič povedala user posted image   user posted image
no ja najin user posted image je imel v 22t in 1d obseg glavice 201 in trebuščka 173 kar je blo za 22t in 2d oz ta drugo za 22t... se pravi imamo mi suheca? user posted image v katerih tednih ste bile ve na morfologiji? jaz sem bla točno 22t in 1d..

nataša, getreal, chi_pita, memole, kepica in ostale kje se nam skrivate?

ajej spet mi je uspelo napisat celi roman

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 22:47:29   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di


punce kje v materinski vidite ve težo vašega user posted image ? jaz vidim samo obseg glavice in bušija in neki FL -ferum ki niti ne vem kaj pomeni - je to morda koliko je velik, ki g mi ni nič povedala user posted image   user posted image
no ja najin user posted image je imel v 22t in 1d obseg glavice 201 in trebuščka 173 kar je blo za 22t in 2d oz ta drugo za 22t... se pravi imamo mi suheca? user posted image v katerih tednih ste bile ve na morfologiji? jaz sem bla točno 22t in 1d..

nataša, getreal, chi_pita, memole, kepica in ostale kje se nam skrivate?

ajej spet mi je uspelo napisat celi roman



fl femur je dolžina stegnenice
hc obseg glavice
ac obseg trebuha


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 22:48:55   
tropical
Še ena zanimiva stran
http://babymed.com/tools/ultrasound/second_trimester/Default.aspx

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 23:06:24   
ela24
Ojla!

Joj, da ne bo katera razumela, da sm pa ful proti tem podarjenim stvarem. Ah, kje pa. Sploh je fajn če dobiš kaj skoraj novegauser posted image  Ampak, jaz sm pač imela smolo, da mi ponujajo take "čudne stvari", da se mi je res poprek postavlo. In si mislim, da raje naj mi ne dajo nič, kot pa da mi stare rabljene dude ponujajo.
Medtem ko sem jaz za njihove otroke kupovala nove stvari.
Saj itak bojo določene stvari prav prišle. Ampak jezi me to, da ta sorodnica misli, da je vse kar bi jaz kupla "čisto brezveze", če ma ona staro, ki mi dauser posted image  pa čeprav če bi realno pogledala je samo še za v kanto.

Pa zakaj bi kupovala vozek, pa zakaj jajčko, pa zakaj...user posted image  Saj po njihovem prvem otroku so še te stvari ble dokaj lepe in večinoma uporabne, ampak sedaj pa že je marsikaj res v ubogem stanju.

Sem pa jaz sama dosti svojih oblek razdelila eni kolegici in je bla vedno ful vesela. Ampak sem gledala, da nisem zdaj nekih raztrganih cunj ji dajala. In vedela sem, da je tega zelo vesela. Ker je bila skoz v mojih oblačilihuser posted image

Zdaj pa me že hrbtenica boli, grem raje ajat.

Ja za diplomo se pa moram potrudit!
Nočko vsem.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 0:02:21   
Di_Di
tropical hvala za info user posted image

ela ne sekiraj sej te nisem narobe razumela in upam da te tudi druge punce ne bodo... jaz osebno tud nebi vzela od vsakogar in vse kar mi ponudijo... je pa res da sem vzela tiste stvari, ki so ali nove še zapakirane ali pa zelo lepo ohranjene in pa nekaj oblekic, ki so skoraj čisto nove, vsaj zgledajo tako. Osebno tudi jaz nebi vzela spranih stvari in raztegnjenih, še manj rabljenih dudik.
Ko sva s sestro gledale stvari al v trgovini al pa pol pri njej doma mi je rekla tole ti bomo kupli novo, pa tole ti bomo kupli novo, pa to in to... skratka na koncu, koncev bomo morala kupit vse novo razen res teh velikih stvari ki so kar precej drage voziček, posltlco,.... ta denar bom pač porabila za oblekice in ostale stvari ki jih bom potrebovala.

Kar se tiče kupovanja novih stvari.. jaz sem tud nečakinji kr dost stvari kupila, sploh ko sem bila v angliji ko je bla full velika izbira in kr poceni kvalitetna roba... od sestre sicer ne pričakujem, da bo kupovala stvari za mojega otroka, vem pa da jih sigurno bo... ker že meni dosti krat kaj kupi in tudi sama je rekla, ko sva bile v kaki trgovinici z otroškimi oblačili tole ti bom pa jaz kupla...   in ja kar sem hotela povedat s tem je to, da bi se tudi meni zdelo zamalo če bi mi nekdo naredu oz reku tako kot je tebi ta sorodnica... bolje da ti ne ponudi nič kot pa to kar ti je.

nč zdej pa skrajni čas za horizontalo

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 0:09:39   
memole
Čer!

Evo mene!
Sem bla popoldan v službi pa sem se sam zjutraj mal javla!user posted image user posted image

Čestitke vsem za pregled in za spol!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi kar nekaj oblekic dobila rabljenih sem pa tudi sama kupila kar nekaj pa nekaj sem jih dobila za darilo ko sem rodila oz so jih Lari kupili in pa za roj.dneve je dobivala vedno kej za oblečt!
Danes mi je pa sodelavka ki je na porodniški dala od njene tamale še nekaj oblekic in nekaj je rekla da mi jih bo še dala!Bom pa sigurno še kej kupila sama!
Kar se pa kakšnih dud tiče pa kako lahko sploh dudo odstopijo jaz sem od Lare vse vrgla v smeti saj ni niti ena ostala cela ker jih je dobesedno raztrgala še tisto dudo na flaškah je zgornji kos odgriznila stran!user posted image user posted image user posted image user posted image
Voziček sva pa kupila ker nisva imela nobenega ki bi nam lahko voziček posodil pa tudi odvisno če bi mi bil všeč!
Pač nekaj moreš tudi za svojo dušo kupit oz zakaj bi otrok imel vse rabljeno,pač ugodiš tudi svojim željam in si jih izpolneš če je le možno!

Zdej grem pa vodoravno ker delam zjutraj popoldan pa po nakupih in potem še piškote pečt!

Nočka!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Povečanje košarice
tina202

Ali so se vam povečale prsi med dojenjen?

Ne (16%)

Da (35%)

Da, že pred porodom (49%)


Število vseh glasov: 111

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!