|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.12.2009 19:02:50   
Wannabemommy
Dobr večer souser posted image

Joj dans je en tak brezvezen dan, tako kislo vreme pa še nič se mi ne dauser posted image . No sej sem za dans dost nardila, dans bomo prvič spali v novi spalniciuser posted image user posted image user posted image . Pa da vidimo kako bo, sicer jo imama zdaj že ziher teden dni toda dans sem končala z vsem deko pa to, tak da je tipitopi in res lahk spima not. Sem zdaj res utrujena, sem cel popldan likala zavese, posteljnino, deko vzglavnike,... rožice nameščala, lučke edino za jutri sem si pustila oblačila v garderobno omaro znosit, ne morem več, hvala bogu mi vse tak moj pomaga sama nebi zmoglauser posted image
Nič pupe lep večer in lepo spite jaz grem kr pod tuš pa  potem kruser posted image , upam da bom vredu spala.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.12.2009 19:05:29   
monlo
Hi!

Neverjetno kolk je spet vsega napisanega!!!!!!!!!!!

Di-Di: na žalost te moram razočarati, nisem z Obale ampak iz Prekmurja.

V bistvu sem vas samo želela vprašat ali imate že vse pripravljeno za prihod otroka,
namreč jaz še nimam nič ( če ne štejem par kosov oblačil, ki sem jih sama nabavla ), no glede
na to, da še nimam niti stanovanja urejenega, nimam niti volje, da bi kaj ekstra kupovala,
pa še ta hudičev denar je itak vedno problem.
Sedaj sem začela gledat vozičke, pa mi je v oči padel en model, in sicer Peg Perego GT3,
vendar me moti to, da je zeloooooooo drag, pa še lupinico in košaro moraš dokupit, tako da
vse skupaj nanese na okrog 750 EURuser posted image . Ampak mi je tako všeč, da karkoli drugega gledam vsepovsod
najdem nekaj kar mi ni všeč.
Nabavit pa še moram previjalno mizico in posteljico- tiste ko že imate otroke me zanima ali otrok nujno rabi zibko ali lahko spi tudi v posteljici. Potem rabim še posteljnino itn.
Prosim za kak nasvet kaj pa kako, ker res ne vem kako se naj sploh vsega lotim.
Ah ja, pa vidim da nekatere že hodite v materinsko oz. ste jo končale, jaz pa se v Murski lahko še le prijavim po novem letu
in da baje hodiš pri nas v materinsko še le v 35. tednu ( a ni to mal pozno ??????????? ).

Lep pozdrav!

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.12.2009 19:17:50   
dacy
wannabemommy cestitam za novo spalnico ... upam da bos lepo in udobno spala na novi postelji user posted image


monlo sploh ni nujno da imas zibelko ... cisto brez slabe vesti lahko das otroka spat v posteljico user posted image ... Za materinsko pa se tud meni zdi 35. teden ze malo pozno, saj naceloma takrat ze lahko rodis ... kaj pa vem ... jaz v materinsko sploh  ne bom sla user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu monlo)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.12.2009 20:56:04   
Anonimen
Tole je pa res presenečenje, da ni čvekic dons. Midva sva preživela lep dan, sva bila z mojimi na kosilu in kot vedno je tekla debata o tamalmu, moji ga že komaj čakajo. Se mi zdi, da so še bolj nestrpni kot midva.

Jutri bom pa poklicala v Mb, ker bi šla rada pogledat Implastove vozičke, pa upam, da delajo ta teden. V torek imava pa morfologijo. Končnouser posted image

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
27.12.2009 21:00:31   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: monlo


Sedaj sem začela gledat vozičke, pa mi je v oči padel en model, in sicer Peg Perego GT3,
vendar me moti to, da je zeloooooooo drag, pa še lupinico in košaro moraš dokupit, tako da
vse skupaj nanese na okrog 750 EURuser posted image . Ampak mi je tako všeč, da karkoli drugega gledam vsepovsod
najdem nekaj kar mi ni všeč.

Lep pozdrav!



tudi jaz imam ta vozek ogledan , s tem da ne bom kupovala košare in lupince user posted image , ..... bom pa počakala , če bo kaj znižan, kakšna akcija user posted image , saj do aprila mamo še čas , važno je € pripravituser posted image

(odgovor članu monlo)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 0:16:35   
dacy
Dekleta pa sej kosare sploh ne bomo rable user posted image Saj imamo pomladne otrocke in za zimsko kosaro bo takrat itak ze pretoplo (upam) ... jaz vglavnem je ne bom imela ker se mi ne zdi potrebna ... Ko sem jaz hodla vozicke gledat so mi tud prodajalke govorile da brezveze jemat kosaro ce bom rodila aprila, tako da moj vozicek je pac samo z lupinico user posted image

No vglavnem danes me res prav presenecate ko nic ne pisete ... to se prav redko zgodi user posted image Ponavadi imam probleme vse prebrat ker je prevec napisano , danes pa se mi zdi da jaz najvec kracam tu user posted image user posted image user posted image Zdaj bo pa itak treba it spat ker zjutraj moram bit najkasneje ob 7:30 ze v laboratoriju za pregled krvi ... potem imam pa se kontrolo v bolnici, tak da bo treba kar zgodaj vstat ... Upam da bom boljse spala kot vceraj ... vceraj sem se celo noc bolj premetavala kot pa spala , ko sem pa koncno malo zaspala pa me je pritisnilo na stranisce , no potem pa je bilo na vrsti ponovno premetavanje user posted image

Vsem zelim mirno in lepo spanje ... lahko noc user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 8:12:44   
sasa1975
se strinjam okoli vozičkov,tudi mi ne bomo imeli košare ampak samo športni voziček,ki se spusti v čisto ležeč položaj,
kaj pa kej materinska šola jo boste obiskale?

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 8:35:12   
BELA BUČA
Po katerem seznamu boste kupovele za dojenčka? Jaz bi rada kupila vse naenkrat, ker razen posteljnine, posteljice in vozička nimam nič. V baby book-u piše 2 pajacka -- a ni to čist premal? Mi niti sušilca nimamo. Prosim za nasvet, ker bi se nakupa rada lotila takoj v januarju, ko bodo razprodaje in po možnosti bi vse kupila na enem mestu. Optimist, a? Mate kakšen predlog? Prosim!!!!!user posted image

(odgovor članu sasa1975)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 9:27:38   
nejanejc
hejla :)

pa je prvi del praznikov mimo. Sva nardila najino prvo jelko in potem letela v Bohinj, glih preden so cesto zaprli za Božič. Tako, da smo bli hoces noces odrezani od sveta. Ma sej je blo lusno. Sva sla se na en obisk. Dobila nekaj cunjic za tamalo dete... Pa se obljubli so nama lupinco pa kosaro, ce bova kupila Quinnija... Sam nevem... morem pogledat kateri so najlazji vozicki... mamo tak smotan vhod v blok, da mores vozicek pustit v avtu, ker otroka in vozicka nebom mogla po stopnicah skupaj nost. Al pa en velik enoprostotrc.Sam to je ze vecja investicija kot nov vozicek. Pa se tasca je rekla,da da zraven. Bomo vidli. Morem se malo razgledat. Zdej pa res.

v soboto pa sva pol "usla" iz Bohinja in sla v Kranj, hotla kupit susilca, sam ga niso meli na lagerju in smo leteli v Ljubljano, tam sva ga nabavla, pa se neki gospodinjskih aparatov... Pa se na en obisk k prjatlom se malo nasmejat.

vceraj pa na obisk k sorodnikom od mojega... za novo elto bi blo fajn, ce bi sli malo k mojim na obisk...

no, drugace pa se dete pridno obrača in brca :) sem vesela.

sem vesela,da ste ok. Kepica upam,da bos zdej lepo doma in en po bolnicah. Cojka super slike... Ti bom poslal zs, ce ne pozabim.

ma tolko za zdej, lep pozdrav kar vsem skupaj, ker je blo res se malo vec dogajalo med prazniki pa sem vse pozabla...

lep dan!

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 9:32:58   
nejanejc
o ja, jst tud rabim kak dober seznam kaj kupovat :) se nisem nic kupovala. No, morme se pogledat kaj sem dobila :)

za vozicek pa tud..

sola za starse jst grem konec januarja...

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 9:48:53   
memole
Jutro!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Jaz sem prišla mal pogledat kaj dogaja dokler moje dete spi!user posted image user posted image
Zunaj imamo pa sončka!user posted image user posted image

Jaz sem taprvo rodila septembra in košare sploh nisem kupila mi je bla zadeva čisto odveč in pa čist predrga za une tri mesece saj otroci kar hitro rastejo vsaj naša je!
V aprilu je pa res ne potrebujemo!user posted image user posted image

Glede oblačilc pa ne bi vedla,nisem kupovala po nobeni tabelci ker se mi te tabelce za vse zadeve zdijo mal adijo,in za težo in za ne vem kaj vse tko da po svoji presoji kupi kolikor rabiš!
Ker zna bit hitro bolj toplo ti pretirano zimskih zadev ni potrebno kupovat!
Ker imam že odprej kar nekaj oblačilc bom samo te zadeve dokupila s tem da bojo majčke ki ne grejo direkt čez glavico ampak al se zavežejo al zapnejo:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=138201
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=194740
Tega lahko kupiš mal več ker včasih al gre skozi plenico al pa pri podiranju kupčka in boš imela vedno za sproti,al pa si vzameš 7 parov da maš nekje v kompletu za vsak dan da ti ne bo potrebno vsak dan prat!
Upam da sem ti kej pomagala!

Zdej grem pa jaz nekaj dat v usta ker mi že kruli!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu BELA BUČA)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 10:08:14   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: memole

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=138201
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=194740



Dobro jutro souser posted image

Jaz pa sem dans ajala kouser posted image  v novi postli,tak da niti vstat nisem hotela malo prej me je user posted image  klical in se je sam smejal ko sem mu povedala , da še spim - sem mela take lepe sanje sem sanjala kak našega user posted image  dojim,res in mi ni bilo za vstat.
Memole - take cotike sem jaz kupla v turbo malčku enkrat ceneje, pa maš vzorčaste in enobarvne , cene pa so mislim da 2,50 € po majčki s trem da so na preklop, hlačke pa po 4€, kar se mi zdi dost bolj poceniuser posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 10:17:05   
Wannabemommy
Prilagam en link kaj bi naj potrebovali za spomladanskega novorojenčka http://www.ringaraja.net/spomladanski-seznam-izdelkov-za-novorojencka_181.html
 
Za v porodnišnico pa:Se en seznam:

- potrjeno zdr. kartico
- napotnico ginekologa

- materinska knjižica
- vse izvide, ki ste jih dobili v ginekološki ambulanti
- osebno in rojstni ali če ste poročeni poročni list
- potrdilo tečaja za starše za očeta/spremljevalca
- toaletni pribor (zobna krtačka, zobna pasta, gel za tuširanje, intimno milo za tuširanje, šampon za lase, glavnik/krtača za lase, krema za roke, obraz in telo, deodorant)

- škarjice, pilica za nohte
- vazelin (labello)

- Bephanten plus za prsa (roza) ali lanolin Multimum (ni potrebno izpirat)
- robčki
- blazinice za dojenje, nastavki za dojenje
- modrc za dojenje (2) ali 2 sponki za pripenjanje plenice na spalno srajco
- vložki (za rezervo, priporočajo Vir 80 ali Vir extra)

- napihljiv obroč za sedet (zelo priporočljiv, če je mamica rezana)
- GSM + polnilec
- piškoti/prigrizek, sok (če rodite ponoči ali zamudite obrok
J
)
- elastika za lase
- nogavice
- copati (z gumijastim podplatom, v kopalnicah so velikokrat »poplave«)

- spodnje perilo (za rezervo, hlačke za enkratno uporabo kupiš v lekarni)
- oblačila za domov (kaj bolj ohlapnega, nosečniška; lahko prinesejo svojci)
- nogavičke za dojenčka in rokavičke (da se ne popraska po obrazu)

- blokec/zvezek in pisalo (za morebitna vprašanja, ki jih na viziti pozabiš J )
- halja (načeloma dobiš v porodnišnici)
 
SEZNAM ZA NOVOROJENČKA ZA ODHOD DOMOV
 
-  tetra in mako majčka ali bodi in majčka (2 dolga rokava)
- 1 žabice
- 1 povijalna plenica

- 2 plenički za enkratno uporabo
- 5 tetra plenic

- 1 garnituro - hlačke, jopica, kapica (glede na letni čas - bombažno ali volneno)
- 1 kapica (tetra ali navadna)
- 1 nogavičke ali copatki
- 1 odejica

- košara, lupinica

To sem našla , tiste ki ste mamice lahk prosim dodate oz.črtate tisto kar je res potrebno in tisto kar ni potrebno, da bo nam ki bomo prvič mamice lažjeuser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 10:19:50   
Anonimen
Wannabemommy dobr, da si povedala za to trgovino, sploh nisem vedela zanjo, bom šla mal pogledat en dan. A te majčke mormo met? A ne more bit namest tega bodi?

A ve sploh ne boste mele košare? Midva jo bova mela. Ker itak pri Implastu dobiš zraven košaro, lupinico moraš pa dokupit.

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 10:53:07   
pupa*81
hej user posted image !

vidim da je že čist praznično, k ni nobene nikjer user posted image

sej bom tudi jst sam na kratko vozičke pokomentirala... glede košare je mal za premislit ali ja ali ne... če športni del nima trdnega ravnega hrbtišča, ki se spusti v ležeč položaj, potem je košaro skor treba vzet. midva sva gledala peg perego switch, pa ima tako jajc hrbtišče user posted image , da moreš nujno košaro vzet, da ima hrbtenička sploh oporo... s košaro je pa cena hulala. zaenkrat imava v mislih implast bolderja (ko nam ga bo ratalo si ogledat), sem pa zadnjič v mothercare vidla zanimive varjante vozičkov ''vse-v-enem" kjer se kar košara pol preoblikuje v športni del... tako k naprimer tastar pp skate. no še razmišljava... user posted image

uživajte pupe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 10:58:33   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: nax05

Wannabemommy dobr, da si povedala za to trgovino, sploh nisem vedela zanjo, bom šla mal pogledat en dan. A te majčke mormo met? A ne more bit namest tega bodi?

A ve sploh ne boste mele košare? Midva jo bova mela. Ker itak pri Implastu dobiš zraven košaro, lupinico moraš pa dokupit.



Ja jaz tud mislim da nam ni treba met košare, v kolikor hrbtišče športnega vozička daje dovolno oporo in se spusti v dovolj ležeči položajuser posted image  Nevem sklepam, ker preden bomo šle z vozički ven, bo tak maj takrat pa je že toplo, no to je moje mnenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 11:35:40   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: memole

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=138201
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=194740



Dobro jutro souser posted image

Jaz pa sem dans ajala kouser posted image  v novi postli,tak da niti vstat nisem hotela malo prej me je user posted image  klical in se je sam smejal ko sem mu povedala , da še spim - sem mela take lepe sanje sem sanjala kak našega user posted image  dojim,res in mi ni bilo za vstat.
Memole - take cotike sem jaz kupla v turbo malčku enkrat ceneje, pa maš vzorčaste in enobarvne , cene pa so mislim da 2,50 € po majčki s trem da so na preklop, hlačke pa po 4€, kar se mi zdi dost bolj poceniuser posted image


Mi te trgovine nimamo imamo samo baby center in če se zapeljem v Ljubljano dam lih tok kot če kupim tu!
Bi pač mogla dat za bencin a ne!
A kik ima kej?
Pri nas se bo ta trgovina odprla in če bo do aprila odprta bi potem tja šla kupit!
Kako pa je z pikapolonico?
A mogoče veš kakšno imajo ceno?
V marcu se pri nas odpre pikapolonica pa mislim da je dovolj zgodaj da takrat nabavim te stvari!
Sam če ni cena taka kot v baby centru!
Drugače pa hvala!
Mogoče pa če bo moj kej hodil v Lj bom šla z njim pa še to šla spoti pogledat!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 11:47:32   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: memole


Mi te trgovine nimamo imamo samo baby center in če se zapeljem v Ljubljano dam lih tok kot če kupim tu!
Bi pač mogla dat za bencin a ne!
A kik ima kej?
Pri nas se bo ta trgovina odprla in če bo do aprila odprta bi potem tja šla kupit!
Kako pa je z pikapolonico?
A mogoče veš kakšno imajo ceno?
V marcu se pri nas odpre pikapolonica pa mislim da je dovolj zgodaj da takrat nabavim te stvari!
Sam če ni cena taka kot v baby centru!
Drugače pa hvala!
Mogoče pa če bo moj kej hodil v Lj bom šla z njim pa še to šla spoti pogledat!



Joj kik ma ful lepe cotike za otroke, pa ful ful poceni, tam najdeš ful dosti, vsaj tu pri nas v Mb je kr velika izbira, pa še kake dekice pa postelnino , ki je dost bolj ugodna. Meni se zdijo kr dobre stvari če pomisliš kako hitro jo bodo našiuser posted image  prerastli,kr mi ni nevem neke ful firme kupovat in za njih odštet masne vsote denarja, kot npr. esprit oblačila za dojenčka itd.
Majo pa v pikapolonici tud ugodne zadeve, pa še dostkrat majo akcije, ti svetujem da si nabaviš njihovo kartico klubsko, majo včasih kr velike akcije.

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 11:50:05   
Wannabemommy
Memole - še to sem pozabla, ima pa baje turbo malček v Lj v supernovi večjo izbiro kot naš v Mb, tak da če boš kaj hodla se priporočam za informacijeuser posted image
No zaj pa grem mal pospravljat pa z psičko na šetnjo
Lp in lep dan

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 11:56:26   
memole
Vložke in une gate za enkratno uporabo dobite v porodnišnici tako da vam ni potrebno tisto od doma nosit si raje za doma pustite!
Vsaj pri nas v porodnišnici si vse to dobila pa še za domov si si lahko kej dala na stran!user posted image user posted image

No jaz sigurno košare ne bom imela!

nax05 jaz bom imela bodije in tudi te majčke!
Sam tudi bodi more bit tak da ga ne daješ čez glavo ampak da je na preklop je dosti lažje prve mesece!




_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 12:12:04   
memole
Wannybemommy od pikapolonice že imam kartico!user posted image user posted image
Ja jaz tudi ne kupujem nekih firmatih ker mi ni za dnar stran metat ko pa vse hitro prerastejo pa še včasih se z takimi zadevami umaže da ne spraviš stran,še posebej ko pride iz vrtca je da bog pomagaj in zdej si predstavljaj da daš za ene hlače v espiritu al pa od nike uko z glave in ti pride domov otrok umazan in strgan!Ne hvala raje nekaj zeloo poceni pa lih tko dobro!
Jaz tu pa tam kej tudi pri kitajcih v trstu kupim in je lih tko dobro pa zdrži kot tiste firmate zadeve!
Veliko sem tudi v Hoferju kupila in Lidlu!
Zimske hlače na naramnice sem kupila in jih je nosla dve leti zdej jih pa nosi od kolegice hčerka in so še zmeraj kot nove in potem jih bo nosla še ta druga naša pikica!user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 12:13:45   
babyloverka
hej bejbike, se še jaz malo javim user posted image

ta teden sem še v bolniški tako da še počivam pa uživam sama s sabo. malce me je strah iti nazaj v službo, ker se bojim da deloholik kot sem da se ne bom mogla ustavit pravi čas. ampak mislim da bom že zmogla, ker me zdaj že tudi trebuh opozarja da kar tako se pa več ne bomo gibali user posted image
pa bejbi redno brca, včasih tako močno da se kar ustrašim da še mi bo noga kje ven pogledala user posted image  najbolj zanimivo mi je, ko ima serijo brc in si mislim kaj pa počneš mali? lubi tudi kar redno spremlja njegovo brcanje, sploh zvečer ko se uleževa.
slikat se bom tudi jaz šla in sicer nekje v sedmem mesecu ko še ne bom vsa zatečena user posted image
vozek je še vedno projekt, še vedno ne  najdeva pravega.
ime pa je še večji projekt, ker ima lubi dolg priimek in nekaj skombinirat zraven je pravi izziv.
veliko cotik že imam, morem kupit še samo nekaj bodijev z dolgimi rokavi, štramplčke, par pajackov in je to to. drugače pa so bejbijove poličke že polne, samo operem še oblačila in smo pripravljeni. popoldne pa grem pogledat v h&M da vidim če imajo kaj za mojega miškeka.
nasplošno se dobro počutim, edino zadnje dni spim slabo, drugače sem pa kar ok. občasne bolečine v ledvicah in križu so pa itak stalnica tako da i am ok.

upam da ste ostale tudi ok in da so vaši bejbeki živahni

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 14:31:51   
Anonimen
Mi2 sva z morfologijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KONČNO!!user posted image user posted image

Težki smo 561g in veliki okrog 27 cm, prehitevamo za 4 dni, tako, da naj bi bil PDP 26.4., ampak nismo nič spreminjali. Spol veva, ker ima to tako narazen noge, da bi spol videla tudi s prekritimi očmi, za seznam pa user posted image . V glavnem: vse je ok, user posted image pa ni bil pri miru niti sekunde, skače po celem trebuhu. Zelo živahen otrokuser posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 448
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 15:09:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
28.12.2009 15:42:24   
katy83
pozdravljene punce.
 
Zdaj imava 2 dni nečaka na počitnicah in sta ravnokar šla nogomet igrat, pa imam malo časa.
 
Danes sem bila pri ginekologinji, da sem si zrihtala tisto nesrečno napotnico iz prejšnjega tedna. No, sploh ni bilo nobene težave dobit napotnice za nazaj. user posted image  Jaz pa sem se tak obremenjevala. no, skratka to je rešeno. So me pa še stehtali in izvide z laboratorija sva pogledali in imam hemoglobin 107, tako da sem dobila železo v sirupu. Ne vem sicer kakšen je okus, ampak vonj je user posted image .
 
No, s kg pa sem zdaj na +5,5kg.  Se takoj pozna, da sem doma, pa da malo več papcam.
 
Košara - mi2 na najinem vozičku je nimava, ker je baje ne rabiva. Gre pa voziček v ležeči položaj, pa je kr oblazinjeno in trdno izgleda, tako da bo to kr ok.
 
Oblačilca - pri nas imamo kar srečo in ne bo treba nič kupovat. Je ravno zdaj med prazniki ena sorodnica moji mami rekla, da če karkoli kupim, me bo prek kolen dala. ta sorodnica ima 2 fantka, pa je taka, da je pri obeh vse novo kupovala, tako da...user posted image  Še za voziček je rekla, da sva nora, ker sva ga kupila. user posted image
 
aprilčica - super, da si zvedela spol. user posted image  Boš skrivnostna do konca? user posted image   pa super, da je vse ok.
 
cojka - no, super da je prišel keramičar, pa da bo porihtano. user posted image
 
babyloverka - fajn, da si ok.  Je pa res ja, da te telo samo opozori kdaj je dovolj, tako da ko greš nazaj v službo, boš že vedela kdaj nehat, ne?
 
nič, zaenkrat je to to. Gremo zdaj počasi v kino, gledat jelenčka Nikota. user posted image
 
lepo se imejte, se pišemo kaj.
Lp, Katy

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kdaj ste rodile?


Kdaj ste rodile prvega in drugega otroka?

Oba na rok. (14%)

Oba čez rok. (24%)

Oba pred rokom. (28%)

Prvega pred, drugega po roku. (7%)

Prvega po, drugega pred rokom. (12%)

Enega na rok, drugega pred/po roku. (15%)


Število vseh glasov: 139

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!