|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 14:25:00   
*nivea
Pridna tulpika za objavo na rodili smo user posted image

jaz dozdaj nisem mela časa za RR, ker je bla patronažna tukaj. pa jutri pride spet.

smo se najedli in Taja spet aja user posted image

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 14:40:56   
katja.nero
POZDRAVLJENE MAMICE IN VSE KI BOSTE TO ŠE POSTALE:)
Ja čestitam vsem mamicam, pa Zoji 88, ki je rodila tudi Tarika, tako kot jaz, le da sem jaz 27.11.2009. Res lepo ime, hehe. Tako lepo sneži, da sta moji punci zunaj in se kepata s prijatelji, midva s Tarikom  pa se cartava doma, lep dan, papa

_____________________________

katja

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 16:14:57   
tulpika

evo mene s pregleda. Naredili so mi samo CTG, ki je super....in ne zazna nobenega popadka. Torej...čakamo in čakamo user posted image .

Sem pa prava Iron Lady postala...full dober izvid za železo v krvi...zdej k je skor konec nosečnosti se mi je pa full izboljšal user posted image . Pritisk pa spet 90/60, pa kaj čem...mam pač nižji pritisk (pa to je izmerjeno po kavi in po sladici user posted image ).

user posted image user posted image user posted image za pridne user posted image , ki tako lepo spijo celo noč.

zdej grem pa piškote pečt...tale "tasladka" me sploh ne popusti user posted image .

(odgovor članu katja.nero)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 17:47:51   
zalbi
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: **mirjam**

ti dnevi čez rok so zame najhujši dnevi nosečnosti...ma bo že




ja res je user posted image , upala sem da ne bo treba spet tkole 'čakat' pa evo....



Joj še jaz se podpišem pod to... res je to najbolj beden čas...

No tudi jaz sem imela pregle, končno sem se začela odpirat, je čist nizko že... skratka samo še vprašanje časa. Če do srede ne bo nič - grem v porodnišnico na pregled... upam, pa da res do takrat bo...

Vse v čakanju... naj nas luna spodbudi...


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 18:14:39   
tintara
joj, punce, verjamem, da se vleče, ampak saj bo kmalu, tudi za vas.
tincy, zdaj bos ti na vrsti,. se mi zdi.

a kam se pol selimo? na starsi cvekamo, dojencek ali nekaj takega? sam kar ni nobene, ki bi odprla temo. saj bi jo jaz, pa je za oktober ze odprtauser posted image

u, eni ze prav fajn spite. no, mi se zbujamo na tri ure, vcasih potegne 4. pa se mi zdi to kar fajn - to je navajen z intenzivne. pri hcerki smo bili ravno se enkrat pogostejsi. predvsem je pa ze takrat imela svoje finte: ko se je zbudila, je ostala budna vsaj uro in pol. to se zdaj dela, pa je lahko ura 2 ponoci, pa pravi, mami, jaz ne bom vec spala. k sreci, zdaj ponavadi prespi noc.

drzte se, grem probat posodo v pomivalca dat. jutri mi končamo z očetovskim, moram v real life presaltat.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 18:23:33   
pipika 13
Evo s CTgja. Nič se ne dogaja. ctg je super, ker sem slabo spala in ker sem se zelo potila, me je preventivno pogledala še vaginalno in rekla, da še lep čas ne bomo rodili, ker se sploh še ni spustiluser posted image

Noga v pregibu stegna me še vedno boli, tako da šepam in se težko oblačim. Sem ji to povedala in je reklda, da sem si res lahko pri tistem zdrsu v kopalnici eno kito ali mišico malce nategnila. Je moteče, ker sem zato še bolj okorna.

Drugače sem začela zatekat, posebej desna roka, prste imam kot čevapčiče. Zjutraj jo sploh ne čutim, imam potem mravljince v teh prstih.
Prebava, katastrofa. Pijem donat in celo sirup sem, pa še nič ni bolje. Hodim na Wc samo na obroke in sem prav tečna, ker se konkretno sploh ne morem spraznit. Poleg tega sem pridelala še 2 hemeroida. Priznam, sem tečna, pa še gibat se ne morem zaradi noge.

Drugače je vse ok, samo zdi se mi, da bomo mi rodili naslednje leto. Mojega skrbi, da bom ravno za praznike (ali božič ali silvestrovo) morala preživet v čakanju v porodnišnici. Noče, da bi bila za praznike sama. Je rekel, da bo kar v P prišel in da bo kar tam na stolu prespal. user posted image

Vsem mamicam - iskrene čestitke. Vam kar zavidam, ker boste praznike že praživele v res tapravem družinskem krogu s svojimi sončki v naročju.

Naslednji pregled imam spet čez en teden. Upam, da se bo do takrat že bebica spustila in da se bo že kazal kak popadek ali da bom kak cm že odprta. user posted image

_____________________________

5. 1. ob 23.30 nas je končno s razveselil naš sonček David, mamino in atkovo veselje.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 18:27:50   
Tincy90
Tintara bog te usliši.user posted image drgač sm pa mela prej popadke, tko boleče d so mi pršle solze na oči. user posted image so bli kr redni na minuto (sm komi dihala), ampak zdj se je pa umirilo tko da bomo vidl, če bo ponoči spet kej. Kok to boli...zdj me je pa kr panika zagrabla kako bo vse potekalo, od popadkov do poroda.user posted image me bo mogu dragi fajn bodrit med porodom, da bom lahk zdržala. Strah me je ratal, da ne bom mela dost moči za vse skupi...user posted image

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 18:51:02   
tulpika

hihihi smo smešne sam še jamramo neki in smo vse neučakane user posted image .

Tincy: če boš slučajn morala sred noči it ti pošiljam floto user posted image . Pa ne mislit na bolečino. Saj veš....vsak popadek je tvoj prijatelj....si bližje svoji user posted image .


(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 18:53:20   
tulpika

Pipika13: tud, če se nič ne dogaja se vse lahko spremeni v trenutku.

Moj se tud še ni spustil...pa se bom jaz kar prepustila še telim parim dnevom nosečnosti....verjetno bomo potem res pogrešale naše trebuščke.


(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 19:01:37   
ammam
Jaz sem bila danes, ko imam PDP, na pregledu v por., popadkov ni, tako, da še čakamo. V sredo moram na ponovni pregled. Vsak dan in noč čakam, če se bo kaj resnega začelo, spim skoraj nič...

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 19:04:11   
*nivea
user posted image


user posted image


DECEMBERČKI 2009


Datum        Ime (starost)         PDP         Ime otročka        Teža      Velikost

09.10.09    BeeBee(26)      01.12.09     Anja Tia       1970 g      39 cm 
25.10.09    Ninča77(32)     15.12.09     Matevž         3360 g      49 cm

26.10.09    tintara(32)       14.12.09     Vane           2000 g      43 cm  
02.11.09    blondy_81(28)  07.12.09    Manca           2800 g      49 cm
 
11.11.09    lana24(?)          08.12.09     Aljaž           2660 g      51 cm   
22.11.09    Sasi_M (29)      06.12.09      Narja           2550 g      48 cm 
27.11.09    orhideja75 (34) 04.12.09     Tomaž         3480 g      53 cm
27.11.09    katja.nero (31)  2.12.09     Tarik           3170 g      50 cm 
30.11.09    robika (?)          01.12.09      Lana          3310 g      49 cm 
02.12.09    anaj22 (25)       12.12.09     Nejc           3850 g      55 cm  
04.12.09    neanja duo (?)    03.12.09    Martin         4000 g      55 cm  
05.12.09    nataša28 (29)     25.12.09    Danaja        3820 g       50 cm
05.12.09    metkara (28)     3.12.09      Julija         3440 g       51 cm
05.12.09    dreamz (29)      17.12.09    Samuel        3540g        52cm
05.12.09    kaja13 (?)         10.12.09    Uroš           4060 g       54 cm
05.12.09    terida (31)         02.12.09    Primož       3760 g      52 cm
07.12.09    *nivea (28)       10.12.09     Taja            3180 g      49 cm
07.12.09    martinca (24)     07.12.09    Filip           3800 g      52 cm
07.12.09    zoya88 (?)        20.12.09    Tarik          2760 g       48 cm  
09.12.09 
   Anuš (30)         17.12.09     Taja       
   3000 g       50 cm
09.12.09    neža7 (28)         16.12.09    Aljaž         3400 g       52 cm

10.12.09    araz (?)              16.12.09     Zoja           3220 g      50 cm 
11.12.09    bejbibu (22)       08.12.09     Anže          3540 g      52 cm 
13.12.09    ShopGirl (24)      10.12.09     Kaja            2950 g      50 cm


 



user posted image         


(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 19:12:59   
tulpika

Nivea hvala za ta seznamček...sem tega kar tebi prepustila za ureditev (jaz ga itak ne znam user posted image ).

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 19:39:46   
taraji
Zoja88 - iskrene čestitke za Tarika. Veliko vsega lepega in obilico sladkega cartanja.

Kleopoatra - čeprav malo pozno - vse naj, naj

Iiiiiiii, Araz, kakšen cuker je tvoja Zoja - joj, kolk komi čakam na svoj paketekuser posted image

No, jaz iz pregleda - vse bp - pritisk nizek, voda super, zredila se nisem preveč....skratka super
Ctg - kaj so že to popadkiuser posted image user posted image user posted image , no taka ravnaaaaaaa, lepa linija, nič od nič, mojemu bejbiku je pa tudi zaenkrat še super v apartmaju buši

Me je pa pogledala tudi spodaj in pa pravi, da sem odprta 1 prst, maternični vrat 2 cm - je pa rekla, da se zna zgoditi pred rokom (27.12.), ampak......pravi, no če se ne bo kaj zgodilo se vidimo naslednji teden.

IZVIRNO SPOROČILO: tulpika


hihihi smo smešne sam še jamramo neki in smo vse neučakane user posted image .




user posted image user posted image user posted image ja, to je pa čisto res. Ampak moram priznati, da prav uživam v vsakem trenutku, ki ga sedaj doživljam. Cela nosečnost je potekala brez kakšnih večjih problemov, pa tudi sedaj jih nimam...ampak, take malenkosti kot so kako si obuti nogavice, kako si zavezati čevlje, na katerem boku naj spim, da se vsaj malo naspim.....to so trenutki, ki jih doživljamo samo med nosečnostjo in ravno zato še toliko bolj "uživam" v njih, kajti nikoli se ne ve, če ni to prvič in zadnjič, zato se poskusim na poseben način veseliti vsake nevšečnosti, ki me spremlja med nosečnostjo.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 20:16:43   
Tincy90
Uwiii, kok jih je že rodilo!user posted image ful dobr!user posted image

Hvala tulpika, bom mela tvoje besede u mislih, da je vsak popadek moj prijatelj in da sm s tem vsakič bližje bebiki.user posted image user posted image

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
14.12.2009 22:58:58   
bejbibu
Punce moje...samo da se vam javim....
midva z Anžetom sma doma in sma najsrečnejša na svetu!!!
Vsa bolečina je poplačana..............hvala za podporo!!!!!!!!!!

Kako ste ostale??

Pa čestitke vsem mamicam in tistim ki boste to zdaj, zdaj postale..........................!!!



_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 8:08:23   
maya2
Dobro jutro

Bejbibu user posted image user posted image user posted image samo da sta oba v redu

Jaz grem na ctg, pa najbrž amnio, danes sem 5 dni čez rok, še vedno NIČ user posted image Res ne bi rada da mi spet sprožijo user posted image če bo le vse  redu z user posted image se ne bom strinjala.... tam dela en zdravnik k je prou navdušen nad temi sproženimi porodi, upam da ne naletim prav na njega, mi je že prvi porod maksimalno otežil user posted image

lp




_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 8:34:32   
tulpika

Bejbibu čestitke user posted image user posted image user posted image . Lepo, da sta že doma in da se že cartata.
Vse smo držale pesti za tebe in upale, da se bo vse hitro končalo. No, važno je da sta zdaj doma in da sta oba OK.


(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 8:36:33   
tulpika

Maya2: držim pesti, da bo vse OK. Mogoče bo pa danes že kaj vidno na CTGju + da si že odprta par cm ali pa da je vsaj vse že pripravljeno.

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 8:58:15   
*nivea
Maya user posted image user posted image user posted image da se ti sproži samo od sebe, da bo porod lahek in da kmalu cartaš svojo štručko

bejbibu in Anže welcome home user posted image user posted image user posted image

sem se vstala, wau kak je lepo gledat skozi okno v to lepo zimsko pokrajino. to je tapravi decemberuser posted image
user posted image in Taja še spita, tak da zdaj lahko malo surfam po netu

mejte se

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 9:34:43   
Anonimen
Dobro jutro

Bejbibu,super,da sta doma.Smo vse dihales tabo in drzale pesti,da bo cimprej mimouser posted image

Maya,drzi se danes.Mogoce si pa ze odprta,pa imas popadke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nivea,kaj pa imas to zaenga user posted image na avatarju.Pa ne da je tvojuser posted image ...user posted image user posted image user posted image user posted image

Tincy,kako si prezivela noc.Danes pa bo tudi tvoj dojencek prikukal na svetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....una kepa ki si mi jo poslala....je dolga pot,do sem ni prisla v enem kosu ampak kot majhne snezinke.Samo je bilo vseeno premalo,tko da se danes spet nic ne vidi...hvala pa vseenuser posted image

Anaj,kako kaj Nejc?Pa ze krcki ga dajejo?

lep pozdrav se vsem ostalimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *nivea)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 10:04:26   
summmer725
Ojla punce. Se že tok časa nisem oglasila, da sploh ne dohajam katera je rodila zato bom rekla ČESTITKE vsem, ki ste rodile, pa vam nisem čestitala. Želim vam čim več user posted image , pa zdravja, pa vse kar zdravn paše.
Jaz sem še vedno 2v1 user posted image user posted image user posted image user posted image . Se mi je včeraj zdelo da imam zjutraj že nekaj popadkov, pa ko sem bila na CTG-ju ni nič konkretnega pokazalo. Sem pa že od včeraj taka, utrujena, vse me boli, upam da bo kmalu kaj. A ni neka luna zdaj v kratkem??
Mi grejo te telefoni pa vprašanja kaj a še ni nič? ja a še kar s trebuhom hodiš okol? pošteno na živce user posted image . Če bi jaz odočala bi že cartali

Bejbibu tvoj sinček ima tako lepo ime (tudi mi ga bomo imeli če bo fant user posted image ). Drugače pa fino da ste doma in da je bolečina pozabljena user posted image
ShopGirl super super za tak lep porod.user posted image user posted image user posted image . Upam da bom imela nekaj podobnega.
Smo pa že v novem stanovanju user posted image user posted image user posted image  oz. še vrata čakamo (pridejo jutri) pol pa sam še postelje gor pa akcija.
Srečno vsem ki imate danes pregled user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 10:26:15   
Puffy
Evo nas, na hitro se javim, da vam sporočim veselo novičko user posted image
11.12. se nam je rodila sončica Kaja (53 cm, 3500 g) user posted image .

10ega popoldne sem dobila popadke (se mi niso zdeli nič posebnega, pač malo me je trebuh bolel), tako da se sploh nisem sekirala kaj preveč. Ob 3:30 sem jih imela že na 4 minute, tako da sva se z mojim odpravila v porodnišnico. Ob sprejemu sem bila še zaprta, tako da so me poslali na oddelek trpet user posted image . Zjutraj me je ginekologija pregledala, bila sem še vedno zaprta...Plodovnica je bila mekonijska, tako da so se odločili sprožiti porod, ki je na srečo trajal samo 2 uri in pol.

Moram letet...mamo alarm user posted image

(odgovor članu summmer725)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 11:23:51   
ammam
Spet še ena mirna noč za mano. Jutri grem spet na pregled v por., tudi jaz se bojim, da mi bodo mogli sprožit porod, ker je notri že bolj malo plodovnice.

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 11:26:53   
Anonimen
Puffy cestitam za soncico Kajouser posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas pa sneeeziiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ammam)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 11:54:50   
maya2
Pozdravljene


Evo mene doma... nič še ne dogajauser posted image , pripravljeno je ampak to mi govorijo že dva tedna user posted image , spet mi je delal amnio, plodovnica čista, naročena sem na amnio spet v petek in ctg, v četrtek me je pa še moj osebni ginekolog naročil, tako da..... ne vem zdaj a res mislijo da bom še tok časa čakala??user posted image user posted image

Vsskozi sem okoli in na nogah, tko da naj mi nihče ne govori da to pomaga ... lari fari..... mogoče bi blo pa bolš da bi ležala vse dni user posted image .... nas je bilo pa danes 7 zamudnic tam je rekla babica, pa baje imajo na porodniškem oddelku tudi kar gužvo.... user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?