|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 14:09:54   
martinca
blondy81, midva se sedaj redno dojiva. v bolnici sva bila sicer že en dan na dodatku, ker še nisem imela dovolj svojega mleka in je kar nekaj izgubil na teži. ampak sedaj ko pa imam mleko, pa mali tako pije da je kar veselje.


*nivea, čestitke tudi tebi za Tajo. user posted image user posted image

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 14:17:26   
blondy_81
martinca meni pa mleko ful niha. Enkrat ga je ful, drugič malo, tretjič skor nič. Tako da sedaj imam eno homeopatsko zdravilo iz italije, ki baje poveča količino mleka. Od včeraj dalje jemljem, pa je že malenkost boljše. Upam, da se količina mleka popravi.

Je pa lepo slišat, da se pridno dojita. Kar tako naprej.


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 14:21:24   
blondy_81
Shopgirl se vam vsem lepo zahvaljuje za čestitke in vas lepo pozdravlja user posted image user posted image user posted image Se pa carta s svojo sončico Kajo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 14:34:14   
orhideja75
shopgirl čestitke!!!
že par dni sem hotla nekaj napisat, pa me je vedno ven vrglo. upam, da danes ne bo spet tako.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 14:37:34   
orhideja75
midva se tudi dojiva. je že izgubljal malce na teži in naj bi začela dodajat po flaški, ampak sem vztrajala na dojenju. zdej gre pa spet lepo počasi navzgor. pa skoraj bi že popustila. joj so tele babce različne ena od druge. še dobro, da sem vztrajala na dojenju. sicer še vedno nimava točno usklajenega ritma. enkrat jeva na eno uro, drugič na dve. kakor mu paše. ponoči pa je kar priden. spi po 3-4 ure, včasih tudi 5 skupaj.
tko, da punce vztrajajte na dojenju. ne vedno poslušat nasvet babce. bi morali biti zagovorniki dojenja, pa izgleda niso vsi enakega mnenja


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 17:06:32   
vijolca

IZVIRNO SPOROČILO: martinca

no pa da še vam jaz povem mojo porodno zgodbo. začelo se je že v soboto ko se mi je odluščil čep. ampak popadkov še nisem dobila potem se je rahlo krvavenje še kar v nedeljo nadaljevalo. ...



Eto, pri meni je enako - le da še nisem rodila! user posted image Mogoče pa so še možnosti za jutri, recimo? Ta hip se ne dogaja NIČ! user posted image Pa tako težko že čakamo... user posted image

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 17:20:32   
vagica
čestitke vsem novopečenim mamicam, očkom in seveda malim decembrčkom user posted image

kako lepo je brat lepe, kratke in neboleče porodne zgodbe, te kar mal dvigne user posted image user posted image user posted image

lepo se cartajte s svojimi štručkami, ostale pa še uživajmo v svoji user posted image , ki je vsekakor nekaj najlepšega v življenju

mejte lepo nedeljo še naprejuser posted image

(odgovor članu vijolca)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 17:27:48   
Anonimen
cestitke vsem novim mamicam in dojenckomuser posted image user posted image user posted image user posted image

se kar vas niti cetrt ne poznam,tako da nimam pojma komu sem cestitala in ktero spustila.

Shopgirl,sem rekla,da najboljs ce danes rodis na moj rduser posted image

(odgovor članu vagica)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 17:33:14   
Tincy90
****tiš pa sm vedla d sm neki pozabila spet...user posted image
Kleopatra vse naaaaajboljšee!!user posted image še na mnoga leta in naj se ti izpolnijo vse skrite in odkrite user posted image želje. Skratka vse naj naj!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 17:37:28   
blondy_81
kleopatra na FB sem ti že voščila, pa ti bom še tukaj. Vse najboljše, lepo praznuj in čim lepše preživi ta dan s svojo družino user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 17:54:38   
Anonimen
Hvala vidveuser posted image Je res kar lep dan...super, ker je nedelja in smo cel dan skupajuser posted image

(odgovor članu blondy_81)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 19:27:27   
araz
Ojla punce. Midve z Zojo sva že doma. Vsem se zahvaljujeva za čestitke.
Porodno zgodbo vam bom opisala v naslednjih dneh.
Danes, ko sem odhajala domov so v isto sobo pripeljali Shopgirl in njeno princesko. Kaja je res prav luštna.
V album pa sem dala tudi nekaj slik moje Zoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 19:43:37   
KulGirl
Čestitke vsem, ki ste postale mamiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim vam zdrave in zadovoljne otročke in veliko cartanja!

Araz lepo, da ste že doma in da si imela hiter porod. Imam eno vprašanje zate: A si bila ti tista nosečka, ki je v halji pokukala iz sprejemne za porodno, ker si se mogla nekaj pogovorit s svojim možem, ki je čakal zunaj (je imel oblečen plašč in srajco). Je kr mal zaspal na tistem stoluuser posted image user posted image Jaz sem ravno takrat čakala na CTG.

Danes sem bila spet na CTG-ju okoli enajste ure in sem mogoče videla Shopgirl kako so jo natovorili na posteljo. No punca se je sama ulegla gor in potem jo je babica celo obložila z njenimi stvarmi. Potovalko, bundo, čevlje in še en kup drugih zadev je kar po njej zložilauser posted image user posted image user posted image in jo pustila ležati tam na hodniku, da jo pride ena sestra iskat. Je bil res hecen prizor. No ta punca je prav dobro zgledala glede na to da je bil porod za njo. Mogoče je bla res naša Shopgirluser posted image

Joj vse kandidatke za Postojno že cartate, jaz pa še kar nabiram kilometre tja in nazajuser posted image

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu araz)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 19:59:31   
tulpika

o kolk vas je lepo brati, da ste že doma s svojimi user posted image . Uživajte !!! ostale bomo morale še mal počakat in misliti na take expresne porode.

Araz: tamala je full luštna...se mi zdi, da je teb podobna user posted image

Kleopatra ...vse najboljše !!user posted image

vijolca...za vsak slučaj, če boš šla že danes ti pošiljam floto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa naj bo hitro!



A če se ti čep odlušči in če mal krvaviš ti ni treba iti takoj v P?

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 20:30:59   
Afrodita1
ejuser posted image ,

no končno shopgirl, čestitkeuser posted image user posted image user posted image . si se res sprostila v eni uriuser posted image . uživaj!

kleopatra, za rojstni dan eno lepo user posted image , slastno user posted image ter šopuser posted image . vse naj naj.

tulpika, če ne krvaviš preveč, ti ni nujno potrebno iti v P. saj vidiš koliko krvi imaš na vložku. jaz sem je imela za vzorec, pa sem menjala vložek, pa pol ni bilo več nič. za cca. kako uro so se pa začeli popadki,...user posted image

tincy, ti še tudi vztrajaš z nami. bove pa res šle na moj PDP rodituser posted image .

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 20:31:02   
maya2
Pozdravljene....

Vidim da se vas zdaj večina že lahko seli na novo temo user posted image , za mamice.... čestitke vsem user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem še vedno 2 v 1 , po včerajšnjem obetavnem ctg-ju  danes tema user posted image nič! amnio v redu, plodovnica čista, vse se je umirilo user posted image in spet čakamo... menda res mlaj v sredo user posted image naslednji pregled in ctg v torek, 5 dni po roku....

lp




_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 20:55:41   
Tincy90
Afrodita1 bog te usliši.user posted image mislm js sm že tok neučakana, da kr ne vem no...zmešal se mi bo.user posted image sm še na to mislm kje pa kdaj me bo zagrablo pa kako bo potekalo (k bi usaj tko kt pr zadnjih mamicah k so mele hiter porod) in kdaj bom pikico dobila u naročje.user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 21:25:53   
zalbi
Jaz tudi še vztrajam tuki. maya - zgleda da sva na isem - jaz 4 dni že čez, pa še nič... mi gre že vse na jetra... sem čist tečna že k tole čakanje res ubija.

čestitke vsem novim mamicam...


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 21:40:02   
tintara
Shopgirl, čestitke tudi tukaj. No, meni prej ni uspelo na net. Saj se mi je zdelo, da boš ti objavila, Blondy.
Sem ji včeraj zvečer poslala sms, da sploh ni važno, al se popadki rišejo na CTGju ali ne, važno da so in da sme ziher da se odpira (tako kot se je pred parimi dnevi za 2 cm, vprašanje, če so bili tisti popadki vidni na CTG). Mi je danes potrdila, da je bila potem zjutraj že 8 prstov odprta in da so se ji sam smejat začel, k je hotla epiduralno. KAo da je itak ta težji del že za njo. No, super! Sem ji tudi že povedala, da mora zdaj 160 evrov, ki jih je prišparala, nakazat KAji na računuser posted image , k ji je omogočila tak fajn porod.

Čestitke tudi vsem drugim, dohajam vas ne, tako da le skupne čestitke. Ma je treba rodit prej, k ni še take gneče, potem vse vejo, kateri so že čestitale in kateri ne. Kajne Ninča in Blondy?

Ninča, držimo pesti za vaju. Predvidevam, da se boš takole bolj zvečer oglašala, vsaj pri nas so bile take ure in ti je takrat postal dolgčas. Matevž, drži se!

Pri nas doma smo pa začeli brat knjigo Dvojne počitnice (za ta velikega otroka), ki gre o dveh dvojčkih, ki gresta sama na obisk k babici in barbi Vanetu! Na koncu bom pogrunatala, da je to ful pogosto ime (v knjigah, ker smo že brali eno o dinozavru Vanetu).

A je tema na drugem forumu že odprta? No, najbolje, če kar pogledam.

Držite se, kolikor vas je pač še ostalo. Želim vam fajn  porode.

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 21:50:33   
tulpika

Afrodita1: tnx za razlago..sicer mi še ni odletu čep...sam preventivno sprašujem.

Naš tako brca, da bom res dobila notranje podplutbe user posted image .

A v sredo je spet neka luna...no upam, da bo tud mene prijelo...

Jutri imam G pa bomo videli kaj bo rekla....čeprov dvomim, da me bo spodaj pogledala...najbrž bo samo na brzino UZ naredila.

Tintara na kater forum se bo pa zdaj preselila debata ???


(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 22:01:21   
blondy_81
Tintara se strinjam s tabo, da je treba prej rodit. Takrat je bla vsa pozornost usmerjena v nas, ki smo otvorile sezono rojevanja, hehe user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 22:12:08   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: zalbi

Jaz tudi še vztrajam tuki. maya - zgleda da sva na isem - jaz 4 dni že čez, pa še nič... mi gre že vse na jetra... sem čist tečna že k tole čakanje res ubija.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 22:33:21   
METULJ1
Bom kr na kratko napisala.

Iskrene čestitke vsem novopečenim mamica, očkom in njihovim zakladkom.
Jz sm pa čist boga. Morm jemat antbiotike k sem mela slabe izvide urina. Zdej se mi je pa posledično spodaj pojavilo vnetje, naredu se mi je herpes na ustnici, seveda mam še vedno en hemeroid.

Skratka dobesedno "gnijem" na vseh koncih.

Vse mi gre že pošteno na živce, rok mam pa šele 30.12.

Ne vem, kako naj si olajšam svoje tegobe.

No pa vseeno pozdravčki vsem

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 22:39:45   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: METULJ1


seveda mam še vedno en hemeroid.


Ne vem, kako naj si olajšam svoje tegobe.



Jaz jih imam več, pozkusi s spiranjem s kamilicami, pa maži lepo, pa hladne obkladke pa upam da ti vsaj malo omili zadevo.... jaz bom morala najbrž na poseg po porodu, ker nič več ne pomaga user posted image

Za herpes pa se dobi neko zeliščno mazilo v lekarni ki ga lahko uporabljaš, en teden pa bo ok ....

Upam da bo kmalu bolje user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
13.12.2009 23:36:37   
araz
KulGirl ne, to nisem bila jaz. Moj je imel oblečeno črno jakno in črn pulover.

Tulpika vsi pravijo, da je men podobna. No po barvi las sigurno ne, pa mojmu tud ne, ker sva oba bolj blont.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?